Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
Möller’s Energy KidsRun - bieg na 500 m - Lidzbark 2018 - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
5 | Nikodem Ijin | 2011 | C2 | Janów | mBank | Zatwierdzony |
50 | Jakub Jakubowski | 2007 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
51 | Kinga Szamotulska | 2008 | D2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
52 | Anna Iwańska | 2008 | D2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
53 | Oliwier Markowski | 2010 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
54 | Gabriela Rabcewicz | 2010 | D2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
55 | Jakub Majewski | 2007 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
56 | Filip Fularczyk | 2007 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
57 | Nikodem Nowak | 2010 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
58 | Natalia Kwiatkowska | 2009 | D2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
59 | Paulina Kwiatkowska | 2009 | D2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
60 | Bartosz Wieteska | 2011 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
61 | Adam Jarosz | 2007 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
62 | Antoni Tarłowski | 2007 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
63 | Carmen Drgan | 2011 | D2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
64 | Lena Krygier | 2008 | D2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
65 | Pola Augustynowicz | 2009 | D2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
66 | Żurawicz Franciszek | 2007 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
67 | Szymon Sołowiński | 2007 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
68 | Kacper Gragowski | 2008 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
69 | Damian Gragowski | 2010 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
70 | Dorian Sinkiewicz | 2009 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
71 | Nikodem Bielawa | 2008 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
72 | Szymon Głowienkowski | 2008 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
73 | Zuzanna Ziemlewska | 2008 | D2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
74 | Bartosz Muszyński | 2010 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
75 | Wiktor Kaplica | 2010 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
76 | Iga Wrona | 2010 | D2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
77 | Marianna Sulima | 2010 | D2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
78 | Celina Bulińska | 2007 | D2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
79 | Magdalena Kopernik | 2009 | D2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
80 | Mikołaj Kołodziejczyk | 2010 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
81 | Matylda Elimer | 2008 | D2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
82 | Franciszek Janiszewski | 2009 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
83 | Weronika Galikowska | 2008 | D2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
84 | Julian Gnyp | 2009 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
85 | Maksymilian Łukaszczuk | 2007 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
86 | Sylwester Sidor | 2009 | C2 | Gdańsk | Active Way | Zatwierdzony |
87 | Aleksandra Krzesak | 2007 | D2 | Piastów | NEON TEAM | Zatwierdzony |
88 | Gustaw Marszałek | 2007 | C2 | Gdynia | ENDURE Team | Zatwierdzony |
89 | Adela Grzymkowska | 2008 | D2 | Marki | Zatwierdzony | |
90 | Julia Czajkowska | 2010 | D2 | Gdynia | BCT TEAM Gdynia | Zatwierdzony |
91 | Lena Kramkowska | 2009 | D2 | lidzbark | Brak | Zatwierdzony |
92 | Hubert Gryber | 2009 | C2 | Bojano | Zatwierdzony | |
93 | Mateusz Buśko | 2006 | C2 | Charbrowo | 3Team Charbrowo | Zatwierdzony |
94 | KAJA KULIK | 2007 | D2 | Gdynia | KULIK&KUREK | Zatwierdzony |
111 | Dawid Mróz | 2008 | C2 | Katowice | Go Frost | Zatwierdzony |
112 | Mateusz Rzymowski | 2010 | C2 | Lidzbark | Zatwierdzony | |
113 | Paweł Witkowski | 2008 | C2 | Lidzbark | Zatwierdzony | |
116 | Antonina Rakus | 2009 | D2 | Skoczów | Humansport | Zatwierdzony |
118 | Piotr Szczypka | 2009 | C2 | Skoczów | Humansport | Zatwierdzony |
119 | Kacper Śpiewak | 2010 | C2 | Skoczów | Humansport | Zatwierdzony |
121 | Alicja Pałysa | 2011 | D2 | Dawidy Bankowe | Tri NEGU | Zatwierdzony |
122 | Filip Kalisz | 2007 | C2 | Lidzbark | Zatwierdzony | |
123 | Amelia Kokoryka | 2009 | D2 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
124 | Kalina Norek | 2009 | D2 | Gdańsk | Zatwierdzony |