Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
Lotto Duathlon Energy #2 Ustka 2018 - dystans DŁUGI - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KMITA Krzysztof | 1980 | M2 | Siemianice | Zatwierdzony | |
2 | SULEJ Kamil | 1983 | M2 | Karpacz | Karpacz Sport | Zatwierdzony |
3 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 1987 | M2 | Wrocław | Zatwierdzony | |
4 | WRONKA Cezary | 1986 | M2 | Gdańsk | Bike U Up | Zatwierdzony |
5 | CHIRK Robert | 1974 | M3 | Bytów | 1Liga Triteam | Zatwierdzony |
6 | KOPACZ Rafał | 1983 | M2 | Koszalin | Zatwierdzony | |
7 | PAWLAK Dezyderia | 1980 | K2 | Gdynia | CTS | Zatwierdzony |
8 | MAJCHER Radosław | 1977 | M3 | Szczecin | Zatwierdzony | |
9 | RASZKOWSKI Piotr | 1987 | M2 | Gdańsk | Suits Pro Team | Zatwierdzony |
10 | SATOŁA Grzegorz | 1983 | M2 | Warszawa | SN KLASYK | Zatwierdzony |
11 | SZPUNAR maciej | 1973 | M3 | Gdynia | Gdyńskie Morsy | Zatwierdzony |
12 | MAZUREK Arkadiusz | 1968 | M4 | ELBLĄG | OPEN BALANCE GIT ELBLĄG | Zatwierdzony |
13 | BARCZEWSKI Marek | 1989 | M1 | Toruń | Romet Factory Team | Zatwierdzony |
14 | WÓJCIK Damian | 1970 | M3 | Darłowo | Triathlon Darłowo | Zatwierdzony |
15 | STAŃCZYK Wojciech | 1967 | M4 | Tczew | Dovista Active Team | Zatwierdzony |
16 | ZAWIEROWSKI Michał | 1983 | M2 | Ustka | Zatwierdzony | |
18 | ŻOŁNIERUK Mariusz | 1984 | M2 | Elbląg | Zatwierdzony | |
19 | WILMONT Krzysztof | 1987 | M2 | Słupsk | Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce | Zatwierdzony |
20 | JUNGLING Mirosław | 1972 | M3 | Słupsk | Hubert Król TEAM | Zatwierdzony |
21 | KOWALEWSKI Maciej | 1978 | M3 | Słupsk | Endure Team | Zatwierdzony |
22 | WOLIŃSKI Andrzej | 1967 | M4 | Wolin | Zatwierdzony | |
23 | HAUPA Wojciech | 1971 | M3 | ustka | Zatwierdzony | |
24 | ZAWIEROWSKA Ewelina | 1985 | K2 | Ustka | Zatwierdzony | |
25 | JAROSIEWICZ Małgorzata | 1979 | K2 | Gdańsk | Aniołki Charliego | Zatwierdzony |
26 | KOMOSSA Anna | 1976 | K3 | Gdańsk | Aniołki Charliego | Zatwierdzony |
27 | PAKULSKI Marcin | 1974 | M3 | Koszalin | www.autoserwiskoszalin.pl | Zatwierdzony |
28 | ŻMUDA Tomasz | 1976 | M3 | Sarbia Kołobrzeg | CW FANZA Kołobrzeg | Zatwierdzony |
29 | BIESIEKIERSKI Krzysztof | 1973 | M3 | Olsztyn | Drużyna Wilka | Zatwierdzony |
30 | KOWALIKOWSKI Daniel | 1990 | M1 | Chojnice | Velomania Bydgoszcz Team | Zatwierdzony |
31 | KRASIŃSKI Bartosz | 1987 | M2 | Gdańsk | CopernicusTeam | Zatwierdzony |
32 | MICHALIK Michał | 1991 | M1 | Kraków | Nowa Huta Team | Zatwierdzony |
33 | PRZYBYTEK Marcin | 1992 | M1 | Bielsko-Biała | Zatwierdzony | |
34 | GWARDJAK Szymon | 1993 | M1 | Lidzbark Warmiński | Zatwierdzony | |
35 | STAŚKIEWICZ Aleksandra | 1992 | K1 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
36 | FODER Krzysztof | 1983 | M2 | Łódź | BUDIMEX | Zatwierdzony |
37 | FRASZCZYK Przemysław | 1979 | M2 | Siemianice | Siemianice | Zatwierdzony |
38 | RYCHTER Wiesław | 1954 | M5 | Elbląg | BUCHALTER ELBLĄG | Zatwierdzony |
39 | WESOŁOWSKI Szymon | 1988 | M2 | Gniezno | xRunners | Zatwierdzony |
40 | KASPERSKI Artur | 1979 | M2 | Poznań | Polonia Środa | Zatwierdzony |
41 | KOPEĆ Kasia | 1989 | K1 | Gdynia | In Running Shoes | Zatwierdzony |
42 | CHYBA Bartek | 1976 | M3 | Słupsk | Marynarka Wojenna | Zatwierdzony |
43 | MATULEWICZ Magdalena | 1988 | K2 | Młynary | 3athlete | Zatwierdzony |
44 | ŁUNKIEWICZ Mateusz | 1994 | M1 | Ustka | Ustecka Szkoła Biegania | Zatwierdzony |
45 | KOMOROWSKA Katarzyna | 1981 | K2 | Rumia | Zatwierdzony | |
46 | PIETRASIK Przemysław | 1980 | M2 | Słupsk | Zatwierdzony | |
47 | JURKIEWICZ Konrad | 1989 | M1 | Gdynia | Ring Raiders | Zatwierdzony |
48 | KOPER Mateusz | 1988 | M2 | Tczew | GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM | Zatwierdzony |
49 | CHODOR Martyna | 1983 | K2 | Koszalin | TKKF Koszalin | Zatwierdzony |
50 | BEDNARCZYK Arkadiusz | 1976 | M3 | Gdynia | JKLA JAWOR/TRIDEA | Zatwierdzony |
51 | CICHOSZ Remigiusz | 1972 | M3 | Ustka | Valofabrik | Zatwierdzony |
52 | PIEKARSKI Marek | 1971 | M3 | Bydgoszcz | Restauracja KING FU Bydgoszcz / TriSpace | Zatwierdzony |
53 | ROZINSKI Przemek | 1985 | M2 | Rokitki | Gryf Tczew | Zatwierdzony |
LASZCZYK Kasia | 1984 | K2 | Siemianice | XXXX | Zatwierdzony |