Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
Lotto Duathlon Energy #2 Ustka 2018 - dystans KRÓTKI - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
200 | DAMPC Karol | 1986 | M2 | Reda | Bike U Up | Zatwierdzony |
201 | CZAJKOWSKA-JEŻAK Agata | 1982 | K2 | Ustka | USB Ustka | Zatwierdzony |
202 | KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna | 1973 | M3 | USTKA | USB UStka | Zatwierdzony |
203 | BASIŃSKI Paweł | 1980 | M2 | Ustka | USB Ustka | Zatwierdzony |
204 | PELA Hanna | 1977 | K3 | Wodnica | USB Ustka | Zatwierdzony |
205 | GÓRSKI Sławomir | 1973 | M3 | Wejherowo | Zatwierdzony | |
206 | GUZIŃSKI Andrzej | 1964 | M4 | Gdańsk | Skipol.pl TEAM | Zatwierdzony |
207 | CZAJKOWSKI Paweł | 1981 | M2 | Gdynia | BCT TEAM Gdynia | Zatwierdzony |
208 | ANDRYSKOWSKI Marek | 1965 | M4 | Lębork | Stowarzyszenie 42.2 Lębork | Zatwierdzony |
209 | ZARĘBSKI Maciej | 1974 | M3 | Ustka | Apteka Centrum Leków | Zatwierdzony |
210 | FOLTYNIEWICZ Zofia | 2002 | K0 | Szczecinek | KS Pentathlon Szczecinek | Zatwierdzony |
211 | FOLTYNIEWICZ Maciej | 1973 | M3 | Szczecinek | KS TRIATHLON SZCZECINEK | Zatwierdzony |
212 | KRZEMIŃSKI Jakub | 1994 | M1 | Gdańsk | Bike u up - europell | Zatwierdzony |
213 | KACZMAREK Sławomir | 1987 | M2 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
214 | RATAJ Jędrzej | 1984 | M2 | Tczew | Zatwierdzony | |
215 | ŻYLICZ Paweł | 1993 | M1 | Ustka | USB Ustka | Zatwierdzony |
216 | SIECIŃSKA Emila | 1981 | K2 | Ustka | USB Ustka | Zatwierdzony |
217 | GRABOWICZ Jerzy | 1947 | M5 | USTKA | TUPOT USTKA | Zatwierdzony |
218 | RATAJ Jolanta | 1984 | K2 | Tczew | Zatwierdzony | |
219 | SZULC Arkadiusz | 1977 | M3 | Koszalin | Mój Tri Świat | Zatwierdzony |
220 | DADACZ Malwina | 1986 | K2 | Ustka | ,,GRAND LUBICZ TEAM" | Zatwierdzony |
221 | DYRMO Ania | 1981 | K2 | Włynkówko | Brak | Zatwierdzony |
222 | BOGALECKI Marek | 1957 | M5 | Gdańsk | SAFE Sport Team | Zatwierdzony |
223 | NOWACKI Rafał | 1977 | M3 | Przechlewo | Tripaka Przechlewo | Zatwierdzony |
224 | CHODOR Izabela | 1981 | K2 | Gorzebądz | TKKF Koszalin | Zatwierdzony |
225 | ZAJK Radosław | 1983 | M2 | Gdynia | Zatwierdzony | |
226 | JUNGLING Katarzyna | 1978 | K3 | Siemianice | Hubert Król TEAM | Zatwierdzony |
227 | KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna | 1973 | K3 | USTKA | USB Ustka | Zatwierdzony |
228 | TRUSIAK Mateusz | 2001 | M0 | Słupsk | Zatwierdzony | |
229 | MŁYNARCZYK Zbigniew | 1985 | M2 | Słupsk | Centralny Poligon Sił Powietrznych Ustka | Zatwierdzony |
230 | ZAJK Michał | 1990 | M1 | Reda | Zatwierdzony | |
231 | ASZKIŁOWICZ Marcin | 1977 | M3 | Warzymice | ZAPP Warzymice | Zatwierdzony |
232 | ARCIMOWICZ Piotr | 2000 | M1 | Ustka | Aktywna Fabryka Triathlonu | Zatwierdzony |
233 | KRETKOWSKI Piotr | 1991 | M1 | Aleksandrów-Kujawski | Zatwierdzony | |
234 | STODOŁA Monika | 1979 | K2 | USTKA | USB USTKA | Zatwierdzony |
235 | OSKROBA Aleksandra | 1984 | K2 | Słupsk | Ustka na fali | Zatwierdzony |
236 | KOZA Joanna | 1985 | K2 | Ustka | Ustecka Szkoła Biegania | Zatwierdzony |
237 | SKRZYPCZAK-ASZKIŁOWICZ Anna | 1980 | K2 | Pucice | ZAPP | Zatwierdzony |
238 | SKOCZYŃSKA Renata | 1982 | K2 | Ustka | USB Ustka | Zatwierdzony |
239 | PRZYBYLSKI Robert | 1975 | M3 | Bydgoszcz | Zatwierdzony | |
240 | CIEPŁOWSKI Robert | 1977 | M3 | Bydgoszcz | IPA Bydgoszcz | Zatwierdzony |
241 | BOŻEK Mateusz | 1988 | M2 | Słupsk | Grand Lubicz Team | Zatwierdzony |
242 | WIELICZKO Patrycja | 1988 | K2 | Słupsk | ,,GRAND LUBICZ TEAM" | Zatwierdzony |
243 | LELUKIEWICZ Rafał | 1983 | M2 | Słupsk | Stopa Słupsk | Zatwierdzony |
244 | WIELIKDZIEŃ Aleksandra | 1997 | K1 | Słupsk | Decathlon Słupsk | Zatwierdzony |
245 | ŻUREK Mateusz | 1985 | M2 | Koszalin | Zatwierdzony | |
246 | BETHKE Slawek | 1989 | M1 | Bydgoszcz | TRISPACE | Zatwierdzony |
247 | SOBOLEWSKI Mikołaj | 1987 | M2 | Adamów | Szymanowski Triathlon Team | Zatwierdzony |
248 | KWAŚNIAK Zdzisław | 1960 | M4 | Słupsk | STOPA Słupsk | Zatwierdzony |
249 | OSTROWSKI Łukasz | 1993 | M1 | Gdynia | Invictus 3City | Zatwierdzony |
250 | OSTROWSKI Maciej | 1996 | M1 | Gdynia | Invictus 3City | Zatwierdzony |
251 | WOŹNIAK Monika | 1980 | K2 | Siemianice | Zatwierdzony | |
252 | DĘGA Ryszard | 1955 | M5 | Ustka | Tupot Ustka | Zatwierdzony |
253 | SZYMCZAK Krzysztof | 1966 | M4 | Wałcz Drugi | system11.pl | Zatwierdzony |
254 | SZYMCZAK Arkadiusz | 1990 | M1 | Wałcz Drugi | system11.pl | Zatwierdzony |
255 | BIGUS-WOJTANOWSKA Anna | 1985 | K2 | Gdynia | Zatwierdzony | |
256 | KASZYŃSKI Tomasz | 1978 | M3 | Luboń | Zatwierdzony | |
257 | PERCHALUK Joanna | 1985 | K2 | Jastrzębie Zdrój | Zatwierdzony | |
258 | MARCZAK Małgorzata | 1960 | K4 | Główczyce | Zatwierdzony | |
259 | MICHALAK Kamil | 1989 | M1 | Słupsk | Zatwierdzony | |
260 | MARKOWSKA Małgorzata | 1979 | K2 | Warszawa | Zatwierdzony | |
261 | FRYDRYSIAK Wojciech | 1991 | M1 | Ustka | Zatwierdzony | |
262 | SOLEK Mieczysław | 1955 | M5 | Wejherowo | NYPEL Reda | Zatwierdzony |
263 | CZECH Roman | 1949 | M5 | SŁUPSK | GOCH BYTÓW | Zatwierdzony |
264 | RYBAK Mariusz | 1970 | M3 | MAŁE RUDY | TriSpace | Zatwierdzony |
265 | RODZIŃSKI Damian | 1978 | M3 | SŁUPSK | STOPA SŁUPSK | Zatwierdzony |
266 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | 1975 | K3 | Gdańsk | ROZBIEGANI-ŻYCHLIN | Zatwierdzony |
267 | WIŚNIEWSKI Krzysztof | 1976 | M3 | Gdańsk | Rozbiegani-Żychlin | Zatwierdzony |
268 | OMERNIK Elżbieta | 1980 | K2 | Łęgowo | Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu | Zatwierdzony |
269 | PRZYBYŁOWICZ Magdalena | 1980 | K2 | Juszkowo | brak | Zatwierdzony |
270 | KOZUB Tomasz | 1983 | M2 | JEZIERZYCE | Łosoś T.E.A.M. | Zatwierdzony |
271 | KOZUB Paweł | 1993 | M1 | Ustka | ŁOSOŚ T.E.A.M. | Zatwierdzony |
272 | KOWALSKI Krzysztof | 1968 | M4 | Sopot | HRmax Cross Team | Zatwierdzony |
273 | CZAJA Bogdan | 1977 | M3 | Ustka | Zatwierdzony | |
274 | BORACKI Marcin | 1980 | M2 | Krzyż Wielkopolski | Zatwierdzony | |
275 | DOBOSIK Damian | 1988 | M2 | Elbląg | 3athlete | Zatwierdzony |
276 | GRUŻEWSKA Martyna | 1984 | K2 | SŁUPSK | AKTYWNA FABRYKA TRIATHLONU | Zatwierdzony |
277 | BLADOWSKA Magdalena | 1993 | K1 | Kartuzy | JIT Solutions | Zatwierdzony |
278 | GIERCZAK Pawel | 1981 | M2 | Słupsk | Aktywna Fabryka | Zatwierdzony |
279 | ROZINSKI Marcin | 1987 | M2 | Tczew | Zatwierdzony | |
280 | STĘPLIŃSKI Krzysztof | 1988 | M2 | Charzykowy | CTS | Zatwierdzony |
281 | BUDZIK Ireneusz | 1972 | M3 | Bydgoszcz | Bozita Polska | Zatwierdzony |
282 | BUDZIK Justyna | 1975 | K3 | Bydgoszcz | Bozita Polska | Zatwierdzony |
283 | SZCZEPANIAK Marcin | 1994 | M1 | Ustka | GRAND LUBICZ TEAM | Zatwierdzony |
284 | KOPER Natalia | 1993 | K1 | Tczew | Zatwierdzony | |
285 | JAROCKI Piotr | 1983 | M2 | Ustka | Jeppesen | Zatwierdzony |
286 | BOGUMIŁOW Marcin | 1988 | M2 | Słupsk | Night Runners Słupsk | Zatwierdzony |
287 | GRONDZIEWSKI Dariusz | 1981 | M2 | Słupsk | GVT | Zatwierdzony |
288 | ŚWIDZIŃSKI Piotr | 1961 | M4 | Kobylnica | TRI TEAM MAGDYB | Zatwierdzony |
289 | MANUSZAK Przemo | 1983 | M2 | Dąbrowa | Zatwierdzony | |
290 | ZARBOCK Krzysztof | 1959 | M4 | Okonek | Sporty Walki Piła | Zatwierdzony |
291 | GORTAT Bogumił | 1979 | M2 | Dobrzęcino | OLITE ZERO RH+ Racing Team | Zatwierdzony |
292 | KOBAKA Weronika | 1988 | K2 | Gdansk | Jeppesen Poland | Zatwierdzony |
293 | KREFT Maria | 2000 | K1 | Parchowo | MKKS Baszta Bytów | Zatwierdzony |