Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Lotto Duathlon Energy #3 Gniewino - MP AGE GROUP - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
ANDRUSZ Kamil 1978 M3 Kazimierz Endure Team / Trilozofia.pl Zatwierdzony
BAREWSKI Bogdan 1954 M5 Warszawa Zatwierdzony
BORKOWY Michał 1975 M3 Bojszowy Niezrzeszony Zatwierdzony
BUDNIK Maciej 1988 M2 Gdańsk Zatwierdzony
CHMIELEWSKI Tomasz 1965 M4 Bydgoszcz AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON Zatwierdzony
DRABJEWSKI Paweł 1980 M2 Więcbork Tkkf WODNIK WIĘCBORK Zatwierdzony
DUDZIŃSKA Maja 1975 K3 Dobra TygrysSwimBikeRun Zatwierdzony
FIJAŁKOWSKI Mateusz 1990 M1 Łódź HTF LUDWIK SIKORSKI / KS CELIRONMAN S.A. Zatwierdzony
GACEK Katarzyna 1975 K3 Skarszewy Skarszewy Cycle Team Nie potwierdzony
GŁOĆKO Wojciech 1974 M3 Szczecin TygrysSwimBikeRun Zatwierdzony
GROCKI Artur 1972 M3 Elbląg El-Akrywni Zatwierdzony
GRODZKI Marek 1975 M3 Gdańsk CTS Czaja Training System Zatwierdzony
GWARDJAK Szymon 1993 M1 Lidzbark Warmiński Zatwierdzony
HABAJ Piotr 1981 M2 Gdynia Norda Active Team Zatwierdzony
HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata 1977 K3 Gdansk CTS Czaja Training System Zatwierdzony
JAKIMIUK Daniel 1993 M1 Szklarska Poręba Twister Team/ Plan Perfecto Zatwierdzony
JAMONT Przemysław 1960 M4 ŻARY Zatwierdzony
JURKIEWICZ Mariusz 1979 M2 Inowrocław kobylarnia/bikeboys Zatwierdzony
KACZKOWSKA Katarzyna 1981 K2 Straszyn Zatwierdzony
KLEPACKI Tomasz 1956 M5 Warszawa KS Triathlon Rawa Zatwierdzony
KLUSZCZYŃSKI Robert 1977 M3 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
KOPEĆ Kasia 1989 K1 Gdynia In Running Shoes Zatwierdzony
KOSTRZAK Malgorzata 1986 K2 Gdynia Czaja Training System Zatwierdzony
KRYSTEK Aleksandra 1979 K2 warszawa Zatwierdzony
KWIECIŃSKI Sebastian 1977 M3 Mława Przemysław Szymanowski Triathlon Team Zatwierdzony
MAMCARZ Jarosław 1967 M4 Tczew TCSIR Nie potwierdzony
MATULEWICZ Magdalena 1988 K2 Młynary Double Infinity Zatwierdzony
MAZUREK Arkadiusz 1968 M4 ELBLĄG OPEN BALANCE HEALTH TRI-TEAM ELBLĄG Zatwierdzony
MIASOJEDOW Bożena 1954 K5 Warszawa AKS POLONIA WARSZAWA Zatwierdzony
NAPIERACZ Marta 1979 K2 GDYNIA Endure Team Zatwierdzony
NAWROCKI Kamil 1989 M1 Więcbork Endure Team Zatwierdzony
NOWAK Krzysztof 1984 M2 Bełchatów Warach-Rowery Zatwierdzony
PASUTO Grzegorz 1979 M2 katowice 1Liga Triathlon Team Nie potwierdzony
PIEKARSKI Marek 1971 M3 Bydgoszcz Restauracja KING FU Bydgoszcz / TriSpace Zatwierdzony
RAUT Wiesław 1948 M5 Bydgoszcz Trispace Nie potwierdzony
RUTKOWSKI Tomasz 1990 M1 Cieplewo VO2max MTB team Nie potwierdzony
RYCHTER Wiesław 1954 M5 Elbląg BUCHALTER ELBLĄG Zatwierdzony
SKUPIEŃ Konrad 1972 M3 Łódź konradskupien.pl Zatwierdzony
SOBCZAK Marcin 1975 M3 Żołędowo TRISPACE Zatwierdzony
SOLEK Mieczysław 1955 M5 Wejherowo NYPEL Reda Zatwierdzony
SZARMACHER Sebastian 1983 M2 Działdowo Szarmacher Zatwierdzony
SZPUNAR maciej 1973 M3 Gdynia Gdyńskie Morsy Nie potwierdzony
SZYMAŃSI Łukasz 1988 M2 Gdańsk Pandzina Zatwierdzony
WRONKA Cezary 1986 M2 Gdańsk Bike U Up / Torus Triathlon Team Zatwierdzony
ZAJK Radosław 1983 M2 Gdynia Zatwierdzony
ZIĘBA Adam 1973 M3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
ZINKEL Jacek 1964 M4 Nadole GKS Kaszubi Luzino Zatwierdzony