Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Rumia - MP AGE GROUP - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
81 KOŚCIESZA Patrycja 1994 KAG20-24 Olsztyn Tri NEGU Zatwierdzony
82 STAŃCZYK Wojciech 1967 MAG50-54 Tczew Dovista Active Team Zatwierdzony
83 KUBIAK Monika 1982 KAG35-39 Gdańsk Zatwierdzony
84 ZADROGA Piotr 1973 MAG45-49 Gdańsk Drink Team Zatwierdzony
85 LADEMAN-WĘSIERSKA Sylwia 1986 KAG30-34 Gdańsk 3athlete Zatwierdzony
86 BAKALARZ Jarosław 1961 MAG55-59 Elbląg KS Orzeł Elbląg Zatwierdzony
87 BLUJ Roman 1960 MAG55-59 Gdynia VO2max MTB Tem Zatwierdzony
88 RAUT Wiesław 1948 MAG60+ Bydgoszcz Trispace Zatwierdzony
89 MARTYKA Jolanta 1977 KAG40-44 Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL Zatwierdzony
90 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata 1977 KAG40-44 Gdansk CTS Czaja Training System Zatwierdzony
91 BORYNA Jarek 1965 MAG50-54 Gdańsk Zatwierdzony
92 ADAMCZYK Maciej 1981 MAG35-39 Oborniki SKS Oborniki / FTI RACING TEAM Zatwierdzony
93 MALANOWSKI Jarosław 1959 MAG55-59 Płock PTT DELTA Zatwierdzony
94 SIEMIANOWSKI Sławomir 1975 MAG40-44 Susz UKS TRS SUSZ Zatwierdzony
95 GRZEGORCZYK Marcin 1991 MAG25-29 Władysławowo TRI SEA WŁADYSŁAWOWO Zatwierdzony
96 BOLLIN Ilona 1978 KAG40-44 Gdańsk CTS Czaja Training System Zatwierdzony
97 WYSŁOUCH Michał 1984 MAG30-34 Gdańsk F3Team Zatwierdzony
98 FILARECKA Agnieszka 1986 KAG30-34 Bydgoszcz Trispace Zatwierdzony
99 WIŚNIEWSKI Krzysztof 1976 MAG40-44 Gdańsk Rozbiegani-Żychlin Zatwierdzony
100 WYRWICKI Rafał 1980 MAG35-39 Gdańsk Wyrwicki Zatwierdzony
101 ZIENKIEWICZ Janusz 1972 MAG45-49 Bydgoszcz TRISPACE /Allianz Triathlon Team Zatwierdzony
102 KOSMALA Maciej 1994 MAG20-24 Elbląg Czaja Training System Zatwierdzony
103 MAŁEK Rafał 1994 MAG20-24 Gdańsk Invictus 3City Zatwierdzony
104 NEUFELD Thomas 1962 MAG55-59 Fuchsmuehl DJK Weiden Zatwierdzony
105 ZAJK Radosław 1983 MAG35-39 Gdynia Zatwierdzony
106 KRZEMIŃSKI Jakub 1994 MAG20-24 Gdańsk Team Verge Polska BikeUUP Zatwierdzony
107 JARMOŁOWICZ Beata 1970 KAG45+ Gdansk Dream Tri Team Zatwierdzony
108 PIEKARSKI Marek 1971 MAG45-49 Bydgoszcz Restauracja KING FU Bydgoszcz / TriSpace Zatwierdzony
109 POLANSKI Piotr 1981 MAG35-39 Lebork Endure Zatwierdzony
110 MASTALERZ Karol 1984 MAG30-34 Gdynia Zatwierdzony
111 HORSTEN Peter 1969 MAG45-49 Gdansk Goyello Power Club Zatwierdzony
112 SADOWSKI Michał 1986 MAG30-34 Gdańsk Zatwierdzony
113 MATULEWICZ Magdalena 1988 KAG30-34 Młynary Double Infinity Zatwierdzony
114 KĘPKA Marcin 1981 MAG35-39 Gdańsk Labosport/Dream Tri Team Zatwierdzony
115 RADOMIŃSKI Tomasz 1974 MAG40-44 Mińsk Mazowiecki KS Barakuda Mińsk Mazowiecki Zatwierdzony
116 HINZ Marcin 1984 MAG30-34 Rumia Endure Team Zatwierdzony
117 FAJKS Adam 1973 MAG45-49 Pogórze Zatwierdzony
118 ZAJK Michał 1990 MAG25-29 Reda Zatwierdzony
119 SŁOWY Laura 1995 KAG20-24 Rumia Zatwierdzony
120 CZECHOWICZ Miłosz 1993 MAG25-29 Piła Trenuj Z Najlepszymi Zatwierdzony
121 CUPRYŚ-SMOLAK Aleksandra 1986 KAG30-34 Gdynia biegamyrazem.pl Zatwierdzony
122 DOBOSIK Damian 1988 MAG30-34 Elbląg Double Infinity Zatwierdzony
123 LIP Rafał 1981 MAG35-39 Gdynia NYPEL REDA Zatwierdzony
124 BIEGAŁA Marek 1984 MAG30-34 Gdańsk Bike U Up, Europell Zatwierdzony
125 CZYNSZ Aleksander 1958 MAG60+ Reda UKS TRI-Team Rumia Zatwierdzony
126 ZAGOŻDŻON Witold 1962 MAG55-59 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn Zatwierdzony
127 CYRA Jarosław 1976 MAG40-44 Kościerzyna MLKS Baszta Bytów Zatwierdzony
128 SEMMERLING Wojciech 1967 MAG50-54 Rumia Duklanowski Team Zatwierdzony
129 KOMOROWSKA Katarzyna 1981 KAG35-39 Rumia Zatwierdzony
130 KSIĄŻEK Grzegorz 1991 MAG25-29 Rumia Zoeller Tech / Twister Team Zatwierdzony
131 CZAJKOWSKI Paweł 1981 MAG35-39 Gdynia BCT TEAM Gdynia Zatwierdzony
132 DARDZIŃSKI Daniel 1976 MAG40-44 Niemcz BIKE U UP - EUROPELL Zatwierdzony
133 ROMANOWSKA Agnieszka 1977 KAG40-44 Rumia FTI Racing Team Zatwierdzony
134 SZULC Wojtek 1966 MAG50-54 Bydgoszcz KOCHAM DARIĘ Zatwierdzony
135 SZAŁKOWSKI Tomasz 1973 MAG45-49 Susz KTS IRONMAN KWIDZYN Zatwierdzony
136 PIĘTKA Andrzej 1975 MAG40-44 Gostynin PTT DELTA Zatwierdzony
137 JURKIEWICZ Mariusz 1979 MAG35-39 Inowrocław kobylarnia/bikeboys Zatwierdzony
138 WAJS Anna 1995 KAG20-24 Gdynia Zatwierdzony
139 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta 1988 KAG30-34 Gdansk PZU Sport Team Zatwierdzony
140 SOBUCKI Jacek 1974 MAG40-44 Susz UKS TRS SUSZ Zatwierdzony
141 TOMASIŃSKA Agnieszka 1983 KAG35-39 Gdynia Sobczak team Zatwierdzony
142 MAŚLAK Radosław 1968 MAG50-54 Gdynia Biegamyrazem.pl Zatwierdzony
143 KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena 1976 KAG40-44 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
144 KRÓL Maciej 1968 MAG50-54 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
145 CICHOSZ Remigiusz 1972 MAG45-49 Kwidzyn Zatwierdzony
146 WŁODARCZAK Witold 1963 MAG55-59 Bydgoszcz TriSpace Zatwierdzony
147 BOHATER Piotr 1978 MAG40-44 Wrocław VERPALIN Triathlon Team Zatwierdzony
148 BACHORSKI Bogdan 1975 MAG40-44 Przasnysz Sun Race Rock Machin Zatwierdzony
149 HERMANN Tomasz 1978 MAG40-44 Olsztyn BHP THN Zatwierdzony
150 MŁYNARCZYK Zbigniew 1985 MAG30-34 Słupsk Centralny Poligon Sił Powietrznych Ustka Zatwierdzony
151 KOSMALA Daria 1983 KAG35-39 Bydgoszcz KOCHAM WOJTKA Zatwierdzony
152 GLAPA Bartosz 1993 MAG25-29 Bydgoszcz Gwiezdna Flota Zatwierdzony
153 PAWLAK Dezyderia 1980 KAG35-39 Gdynia CTS Zatwierdzony
154 MENDEL Magdalena 1991 KAG25-29 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
155 NOWAK Roman 1981 MAG35-39 Człuchów ENDURE TEAM Zatwierdzony
156 SAFRANOW Marcin 1978 MAG40-44 Gdańsk Bike U Up Zatwierdzony
157 SZARMACHER Sebastian 1983 MAG35-39 Działdowo Szarmacher Zatwierdzony
158 GRODZKI Marek 1975 MAG40-44 Gdańsk CTS Czaja Training System Zatwierdzony
159 CHMIELEWSKI Tomasz 1965 MAG50-54 Bydgoszcz AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON Zatwierdzony
160 LEMKE Krzysztof 1977 MAG40-44 Gdynia Gdyński Triathlon Zatwierdzony
161 DAMPC Karol 1986 MAG30-34 Reda Bike U Up - Europell Zatwierdzony
162 SWINARSKI Maciej 1978 MAG40-44 Gdansk MotoSyberia.com Bike U Up Zatwierdzony
163 RUCIŃSKI Jakub 1975 MAG40-44 Sopot Bike U Up- Europell Zatwierdzony
164 KOLASA Lukasz 1984 MAG30-34 Gdynia Zatwierdzony
165 NAPIERACZ Marta 1979 KAG35-39 GDYNIA Endure Team Zatwierdzony
166 SIECIŃSKI Emilian 1991 MAG25-29 Susz UKS TRS Susz Zatwierdzony
167 GRYGORCZYK Krystian 1997 MAG20-24 Gdańsk Bike U Up , Torus Triathlon Team Zatwierdzony
168 ZIĘBA Adam 1973 MAG45-49 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
169 MARTYNOWICZ Michał 1972 MAG45-49 BRZOZA TriSpace Zatwierdzony
170 LASOTA Sławomir 1956 MAG60+ Gostynin Zatwierdzony
171 MARTYNOWICZ Maria 1972 KAG45+ Brzoza TRISPACE Zatwierdzony
172 SKUPIEŃ Konrad 1972 MAG45-49 Łódź konradskupien.pl Zatwierdzony
173 TRAWCZYŃSKI Jacek 1969 MAG45-49 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
174 WINNIK Piotr 1984 MAG30-34 Gdynia UKS Tri-Team Rumia Zatwierdzony
175 MAKOWICZ Józef 1956 MAG60+ ŻARY SAINT-GOBAIN SQUAD Zatwierdzony
176 SIENKIEWICZ Patryk 1972 MAG45-49 Gdynia Dream Tri Team Zatwierdzony
177 MAZUREK Arkadiusz 1968 MAG50-54 ELBLĄG OPEN BALANCE HEALTH TRI-TEAM ELBLĄG Zatwierdzony
178 GAZARKIEWICZ Michał 1977 MAG40-44 Rumia DREAM TRI TEAM Zatwierdzony
179 SUSKA Arkadiusz 1979 MAG35-39 Gdynia AStrainer/4Yourbike Zatwierdzony
180 KRAWCZYK Kacper 1998 MAG20-24 Bełchatów RajSport Active Zatwierdzony
181 LIGENZA Zbigniew 1978 MAG40-44 Pruszcz Gdański Dream Tri Team Zatwierdzony
182 SOBCZAK Marcin 1975 MAG40-44 Żołędowo TRISPACE Zatwierdzony
183 KOPEĆ Kasia 1989 KAG25-29 Gdynia In Running Shoes Zatwierdzony
184 JARLIŃSKA Bożena 1970 KAG45+ Iława OrkaMasters Iława Zatwierdzony
185 ZAWISTOWSKI Michał 1978 MAG40-44 Sulmin SNT/GT Sulmin Zatwierdzony
186 NALEŻYTY Katarzyna 1991 KAG25-29 Gdynia Bike U Up Europell Zatwierdzony
187 KUBIŃSKI Jakub 1987 MAG30-34 Bydgoszcz Enea Bydgoszcz Triathlon Zatwierdzony
188 JARLIŃSKI Rafał 1968 MAG50-54 Iława OrkaMasters Iława Zatwierdzony
189 KACZMAREK Krzysztof 1974 MAG40-44 Gdańsk BIEGACZE PÓŁNOCY Zatwierdzony
190 WRONKA Cezary 1986 MAG30-34 Gdańsk GT RAT / Torus Triathlon Team Zatwierdzony
191 CZAPLEWSKI Łukasz 1987 MAG30-34 Gdynia 4YourBike Zatwierdzony
192 GOŹDZIEWICZ Paweł 1977 MAG40-44 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Zatwierdzony
193 LEPA-ROMAN Magdalena 1978 KAG40-44 Bolszewo Przecinak77 Zatwierdzony
194 RYBAK Remigiusz 1977 MAG40-44 Białe Błota Białe Błota Zatwierdzony
195 KRZYŻEK Michał 1983 MAG35-39 Mosina SanFilippo Team Zatwierdzony
196 KOZŁOWSKI Daniel 1976 MAG40-44 Kwidzyn KTS IRONMAN KWIDZYN Zatwierdzony
197 CZECH Mariusz 1981 MAG35-39 Gdynia UKS TRI-TEAM RUMIA Zatwierdzony
198 ZYCH Zbigniew 1972 MAG45-49 Lublin Triathlon Lublin Team Zatwierdzony
199 SOPOLIŃSKI Wojtek 1967 MAG50-54 Bydgoszcz SISU Zatwierdzony
200 ŻYGENDA Robert 1967 MAG50-54 Gdynia "Brapol" Wiesz, na czym stoisz! Zatwierdzony
201 BARTNIK Łukasz 1978 MAG40-44 Gdynia Enzo Team Kołomański Rowery Zatwierdzony
202 WĄSOWSKI Rafał 1990 MAG25-29 Gdańsk Najmowicz Triathlon Zatwierdzony
203 BŁAŻEJEWSKA-GOLIŃSKA Karolina 1984 KAG30-34 Bydgoszcz TriSpace Zatwierdzony
204 KLEPACKI Tomasz 1956 MAG60+ Warszawa KS Triathlon Rawa Zatwierdzony
205 SIENKIEWICZ Wiktor 1999 MAG16-19 Gdynia Sienkiewicz Zatwierdzony
206 KWIECIŃSKI Sebastian 1977 MAG40-44 Mława Przemysław Szymanowski Triathlon Team Zatwierdzony
207 BARCZEWSKI Marek 1989 MAG25-29 Toruń Romet Factory Team Zatwierdzony
208 OŻAROWSKI Paweł 1980 MAG35-39 Brańsk Zatwierdzony
209 HALBRYT Maciej 1994 MAG20-24 Gdynia Sescom Sports Team Zatwierdzony
210 DZIEZYC Tomasz 1978 MAG40-44 Kleszczewo Eaton Triathlon Team Zatwierdzony
211 WŁODARCZAK Barbara 1963 KAG45+ Bydgoszcz Trispace Zatwierdzony
212 SŁODOWICZ Piotr 1971 MAG45-49 Gdańsk Grupa Trójmiasto Zatwierdzony
213 TOŁWINSKI Bogusław 1968 MAG50-54 Elbląg OPEN BALANCE Zatwierdzony
214 PEEK Marcin 1983 MAG35-39 Kościerzyna Szkoła pływania AQUATIC Zatwierdzony
215 RYCHTER Wiesław 1954 MAG60+ Elbląg BUCHALTER ELBLĄG Zatwierdzony
216 GOC Julia 1997 KAG20-24 Kwidzyn KTS IRONMAN Zatwierdzony
217 ŻURAD Łukasz 1986 MAG30-34 Wrocław Litwin Triathlon Team Zatwierdzony
218 GRABAN Emilia 1991 KAG25-29 Gdańsk Zatwierdzony
219 KUŚ Adam 1997 MAG20-24 Poznań UKS Cityzen_/BE3 Zatwierdzony
220 CZAPIŃSKI Michał 1982 MAG35-39 Reda EUROPELL - BIKE U UP Zatwierdzony
221 SOBOTA Krzysztof 2000 MAG16-19 Oborniki SKS Oborniki Zatwierdzony
222 STANISZEWSKA Joanna 1986 KAG30-34 Gdansk SPORTEVO Zatwierdzony
223 KĄCKA Małgorzata 1990 KAG25-29 Zakopane YMCA Kraków Zatwierdzony
224 WULCZYŃSKI Zbigniew 1969 MAG45-49 Gdańsk Zatwierdzony
225 KRAKOWSKI Jan 1994 MAG20-24 Gdynia Invictus 3City Zatwierdzony
226 SZOT Dawid 1992 MAG25-29 Sztum Tri NEGU Zatwierdzony
227 JEDOWSKI Maciej 1981 MAG35-39 Susz Uks trs susz Zatwierdzony
228 CIERZAN Rafał 1984 MAG30-34 Karasin Zatwierdzony
229 ŁOŚ Adam 1985 MAG30-34 Mareza KTS IRONMAN Kwidzyń Zatwierdzony
230 LIPIEC Olena 1993 KAG25-29 Kielce Zatwierdzony
231 KOWALSKA Agnieszka 1994 KAG20-24 Wejherowo Zatwierdzony
232 MIKOŚ Adam 1983 MAG35-39 Wieliczka DUKLANOWSKI TEAM Zatwierdzony
233 NIEWIADOMY Bożena 1971 KAG45+ Sopot Domoprofi Swim Team Zatwierdzony
234 PODOLAK Mariusz 1978 MAG40-44 Szczecin DELF Gryfino Zatwierdzony
235 JANIAK Paweł 1980 MAG35-39 Siedlce Triathlon Siedlce Club Zatwierdzony
236 DEREWNICKI Łukasz 1986 MAG30-34 Reda Tri-Team Rumia Zatwierdzony
237 URBANEK Elżbieta 1973 KAG45+ Gryfino DELF Gryfino Zatwierdzony
238 PIETKIEWICZ Paweł 1996 MAG20-24 Gdańsk Zatwierdzony
239 DALECKI Bartłomiej 1976 MAG40-44 Rumia Zatwierdzony
240 SANOCKA Magdalena 1984 KAG30-34 Gdańsk 3athlete Zatwierdzony
241 SZYDŁOWSKI Marcin 1979 MAG35-39 Myślenice Cross Spot Myślenice Zatwierdzony
242 LASZCZYK Nadya 1983 KAG35-39 Reda Zatwierdzony
243 ŁYŚ Daniel 1985 MAG30-34 Gdynia Zatwierdzony
244 WILKOWSKI Paweł 1985 MAG30-34 Gdynia Zatwierdzony
246 LOREK Kinga 1998 KAG20-24 Elbląg MKS TRUSO Elbląg Zatwierdzony
247 WILCZEWSKI Maciej 2000 MAG16-19 Elbląg Truso Elbląg Zatwierdzony
248 JANUSZ Izabela 1994 KAG20-24 Środa Śląska Zatwierdzony