Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Rumia - MP Młodzicy, Juniorzy Mł. - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
41 BORYS Antoni 2004 M14 Szczecinek Miejski Klub Pływacki Szczecinek Zatwierdzony
42 DĄBKOWSKI Maciej 2004 M16 Szczecinek Miejski Klub Pływacki Szczecinek Zatwierdzony
43 KRAUZE Alicja 2001 K16 Malbork Strefa Ruchu Multisport Malbork Zatwierdzony
44 CZECHOWICZ Mikołaj 2003 M14 Piła UKS Sportowiec Piła Zatwierdzony
45 WĄSOWICZ Kajetan 2004 M14 Częstochowa UKS ATUT Częstochowa Zatwierdzony
46 WRÓBEL Wiktoria 2004 K14 Mińsk Mazowiecki KS Barakuda Mińsk Mazowiecki Zatwierdzony
47 BORYNA Bartek 2004 M14 Gdańsk Belta Team Gdańsk Zatwierdzony
48 SOBIERAJ Jakub 2003 M14 Gdańsk BELTA TEAM GADANSK Zatwierdzony
49 STANGLEWICZ Marcin 2000 M16 Gdynia Tri-Team Rumia Zatwierdzony
50 BIEDRAWA Konrad 2002 M16 Rumia Tri-Team Rumia Zatwierdzony
51 KARPIŃSKA Karolina 2004 K14 Bytów MLKS Baszta Bytów Zatwierdzony
52 MARKOWSKI Patryk 2003 M14 Susz UKSTRSSUSZ Zatwierdzony
53 ŻBIKOWSKA Weronika 2001 K16 Elbląg MKS Truso Triathlon Zatwierdzony
54 MATUSEWICZ Michał 2002 M16 Wałbrzych LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Zatwierdzony
55 WOZIWODZKI Filip 2001 M16 Wrocław Triathlonowa Akademia Młodzieży Zatwierdzony
56 BOHATER Paulina 2000 K16 Wrocław SSP ORKA IŁAWA Zatwierdzony
57 DALECKI Jakub 2003 M14 Kościerzyna MLKS Baszta Bytów Zatwierdzony
58 KALBARCZYK Kamil 2001 M16 SUSZ UKS TRS SUSZ Zatwierdzony
59 KOPICZKO Maksymilian 2002 M16 Gizycko Orka Iława Zatwierdzony
60 KIEŁCZYKOWSKI Jakub 2001 M16 Siedlce Triathlon Siedlce Club Zatwierdzony
61 BOGUSIEWICZ Jakub 2002 M16 Iława SSP ORKA Iława Zatwierdzony
62 CHYŁKOWSKI Filip 2001 M16 Michałowice Triathlon YMCA Kraków Zatwierdzony
63 JEDNASZEWSKI Mikołaj 2001 M16 Olsztyn SSP "ORKA" Iława Zatwierdzony
64 ŁYZIŃSKI Michał 2002 M16 Iława SSP ORKA IŁAWA Zatwierdzony
65 ZAWADZKI Miłosz 2003 M14 Susz UKS TRS SUSZ Zatwierdzony
66 OKUNIEWSKA Julia 2004 K14 Ślęza Triathlonowa Akademia Młodzieży Zatwierdzony
67 SIEMIANOWSKI Marcel 2003 M14 Susz UKS TRS SUSZ Zatwierdzony
68 ŻBIKOWSKA Zuzia 2003 K14 Elbląg MKS Trudno Elbląg Triathlon Zatwierdzony
69 HORSTEN Bastian 2003 M14 Gdansk Tri Talent Team Zatwierdzony
70 HORSTEN Dorian 2001 M16 Gdansk Tri Talent Team Zatwierdzony
71 MŁYNARSKA Józefina 2003 K14 Kraków Triathlon YMCA Kraków Zatwierdzony
72 ZYCH Natalia 2001 K16 Lublin UKS 51 LUBLIN Zatwierdzony
73 RĘKAWEK Bartosz 2002 M16 Siedlce Triathlon Siedlce Club Zatwierdzony
74 WIERZBICKA Łucja 2004 K14 NOWE IGANIE Triathlon Siedlce Club Zatwierdzony
75 SZCZEŚNIAK Eryk 2001 M16 Kielce TS AKWEDUKT KIELCE Zatwierdzony
76 KAZEN Marcel 2002 M16 Częstochowa WLKS Kmicic Częstochowa Zatwierdzony
77 KAZEN Jakub 2003 M14 Częstochowa WLKS Kmicic Częstochowa Zatwierdzony
78 WICHA Karolina 2001 K16 Kielce TS Akwedukt Kielce Zatwierdzony
79 KOZACZKIEWICZ Marcel 2003 M14 Wrocław Triathlonowa Akademia Młodzieży Wrocław Zatwierdzony
80 SANECKA Julia 2001 K16 Gryfino Delf Gryfino Zatwierdzony
252 PODOLAK Kuba 2004 M14 Szczecin Delf Gryfino Zatwierdzony
253 PODOLAK Oliwia 2001 K16 Szczecin DELF Gryfino Zatwierdzony
254 PARTYKA Piotr 2001 M16 Gryfino Delf Gryfino Zatwierdzony
255 JANASZKIEWICZ Mateusz 2001 M16 Gryfino DELF Gryfino Zatwierdzony
256 HEDA Dawid 2002 M16 Gryfino Delf Gryfino Zatwierdzony