Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Rumia - MP PRO - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
1 STĘPNIAK Kacper 1994 OPEN M Rumia UKS Tri-team Rumia Zatwierdzony
2 WOŹNIAK Jakub 1990 OPEN M Kraków Dotfizjo Zatwierdzony
4 KRAWCZYK Jacek 1996 M20 Rumia UKS Tri-Team Rumia Zatwierdzony
5 HADAS Krzysztof 1996 M20 Poznań Zatwierdzony
6 DAMENTKA Kamil 1998 M20 Rumia UKS Tri-Team Rumia Zatwierdzony
7 JARLIŃSKI Michał 1999 M18 Rumia UKS Tri Team Rumia Zatwierdzony
8 RESZKE Paweł 1985 OPEN M Wejherowo UKS Tri-Team Rumia Zatwierdzony
9 NAJMOWICZ Paweł 1993 OPEN M Olsztyn Tri NEGU Zatwierdzony
10 ŁAWICKI Piotr 1995 M20 Obora MKS Polkowice Zatwierdzony
11 ŁAGOWNIK Marta 1995 K20 Gdańsk UKS Dwójka Morena Gdańsk/ Smaruj na Trening Team Zatwierdzony
12 SŁUPEK Roksana 1999 K18 Rumia UKS Tri-Team Rumia Zatwierdzony
13 WĄSIK Małgorzata 1991 OPEN K Malbork Waniewski Coaching Zatwierdzony
14 ULATOWSKA Alicja 1996 K20 Pawłowice WLKS KMICIC Częstochowa Zatwierdzony
15 JĘDRZEJEWSKA Aleksandra 1991 OPEN K wrocław AZS AWF KATOWICE GVT BMC Zatwierdzony
16 BOHATER Paulina 2000 K18 Wrocław SSP ORKA IŁAWA Zatwierdzony
17 BUŻYCKA Maja 2000 K18 Mława SSP Orka Iława/Twister Team Zatwierdzony
18 CIESLAK Agnieszka 1989 OPEN K Ślesin AZS AWF Katowice Zatwierdzony
19 LULIŃSKA Kamila 1995 K20 Gdynia UKS TRS Susz Zatwierdzony
20 KUBIAK Maciej 1988 OPEN M Reda Endure Team / Zoeller Tech Zatwierdzony
21 RUMIŃSKA Katarzyna 2000 K18 Malbork SSP ORKA Iława Zatwierdzony
22 SIKORA Marta 2000 K18 Juszczyn Triathlon YMCA Kraków Zatwierdzony
23 ZABROCKA Aleksandra 1984 OPEN K Kościerzyna MLKS Baszta Bytów Zatwierdzony
24 KWAŚKIEWICZ Oliwia 1998 K20 Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice Zatwierdzony
25 GLAUBERT Weronika 2000 K18 Elbląg MKS Truso Elbląg Zatwierdzony
26 SZYMANOWSKI Przemysław 1986 OPEN M Końskie KS IDMAR/ SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE Zatwierdzony
27 PALIŃSKI Maciej 2000 M18 Susz UKS-TRS Susz Zatwierdzony
28 COMBIK Marcin 1994 OPEN M Kraków Triathlon YMCA Kraków Zatwierdzony
29 SIÓDMIAK Igor 1998 M20 Szczecinek MKP SZCZECINEK/ Triathon Zatwierdzony
30 GORYŃSKI Dawid 2000 M18 Susz UKS TRS Susz Zatwierdzony
31 SKOLASIŃSKI Radek 2000 M18 Susz UKS TRS SUSZ Zatwierdzony
32 DZIK Szymon 2000 M18 Ilawa SSP ORKA ILAWA Zatwierdzony
33 DRZEWOSZEWSKI Kamil 2000 M18 Susz UKS TRS SUSZ Zatwierdzony
34 PETTERS Klaudia 1999 K18 Bolesławiec TS Akwedukt Kielce Zatwierdzony
35 KAŹMIERCZAK Hania 1990 OPEN K Warszawa AZS AWF KATOWICE GVT BMC Zatwierdzony
36 BREMBOR Tomasz 1994 OPEN M Chorzów AZS AWF KATOWICE GVT BMC Zatwierdzony
37 BUCZEK Natalia 2000 K18 Siedlce Triathlon Siedlce Club Zatwierdzony
38 WIELIGÓRKA Oskar 1999 M18 Gryfino Delf Gryfino Zatwierdzony
77 PYTEL Maria 1986 OPEN K Starachowice SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE Zatwierdzony