Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
Bełchatowska Piętnastka 2018 - Bieg główny - 15 km - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
4 | KACZMAREK Monika | 1989 | K20 | ŁÓDŹ | ASICS FrontRunner Poland | Zatwierdzony |
7 | ŚWIĄTEK Igor | 2000 | M16 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
8 | PAWLIK Marta | 1985 | K30 | Bełchatów | HerktTeam | Zatwierdzony |
9 | CHRZANOWSKI Krzysztof | 1957 | M60 | Koło | Bud-rem Koło | Zatwierdzony |
10 | OJRZYŃSKI Zbigniew | 1973 | M40 | Gidle | RUNdomsko | Zatwierdzony |
11 | PIWOWARSKI Jacek | 1971 | M40 | Bełchatów | Knauf | Zatwierdzony |
12 | STAŃCZYK Paulina | 1986 | K30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
13 | GURAZDA Halina | 1958 | K60 | Pabianice | Zatwierdzony | |
14 | SZYMALA Tomasz | 1979 | M30 | ŁÓDŹ | Zatwierdzony | |
15 | GRUDZIEN Dominik | 1980 | M70 | Brzeznio | Zatwierdzony | |
16 | KĘPIŃSKI Henryk | 1953 | M60 | Bełchatów | KB Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony |
17 | DĘBSKA Katarzyna | 1979 | K30 | Zgierz | Rossbiegani | Zatwierdzony |
18 | WOJTASZCZYK Stanisław | 1960 | M50 | PABIANICE | Żytowice | Zatwierdzony |
19 | PEPŁOŃSKI Mariusz | 1980 | M30 | Łódź | Gillette RUN | Zatwierdzony |
20 | SAŁACIŃSKI Łukasz | 1989 | M20 | Łódź | Zatwierdzony | |
21 | ROŻENTALSKI Piotr | 1978 | M40 | Bełchatów | Drużyna Pierścienia | Zatwierdzony |
22 | KACZYŃSKA Monika | 1984 | K30 | Łódź | Razem Trenujemy Sport | Zatwierdzony |
23 | SZYMCZYK Marta | 1990 | K20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
24 | ANTOSIAK Anna | 1980 | K30 | KB Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony | |
25 | JANIAK Norbert | 1991 | M20 | Łódź | Zatwierdzony | |
26 | OSTRUSZKA Dariusz | 1968 | M50 | Zgierz | Zatwierdzony | |
27 | CERANKA Romek | 1973 | M40 | Piotrków Trybunalski | Zatwierdzony | |
28 | PIETRZAK Piotr | 1969 | M40 | Łódź | Zatwierdzony | |
29 | STĘPIEŃ Robert | 1985 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
30 | PRZYPIS Kamila | 1984 | K30 | Zatwierdzony | ||
31 | CHRZANOWSKI Adam | 1985 | M30 | Koło | Bud-rem Koło | Zatwierdzony |
32 | DRĄŻEK Michał | 1993 | M20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
33 | CZECH Dorota | 1974 | K40 | Pabianice | O co biega | Zatwierdzony |
34 | BOŃCZYK Małgorzata | 1977 | K40 | Pabianice | Zatwierdzony | |
35 | WŁODARCZYK Wojciech | 1956 | M60 | ŁÓDŻ | Zatwierdzony | |
36 | STRZELECKI Jakub | 1964 | M50 | Łódź | Rossbiegani | Zatwierdzony |
37 | BĄCZEK Jarosław | 1962 | M50 | Kopiec | Zatwierdzony | |
38 | ADAMCZYK Wojciech | 1961 | M50 | Kraków | West Coast Runners Cyprus | Zatwierdzony |
39 | MATYŚKIEWICZ Paweł | 1983 | M30 | Zatwierdzony | ||
40 | ADAMUS Dariusz | 1982 | M30 | Łódź | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Zatwierdzony |
41 | JAGUSIAK Zbigniew | 1980 | M30 | Bełchatów | PGO Biega | Zatwierdzony |
42 | KOZIELSKI Ryszard | 1958 | M60 | Łódż | ETERNE JUNA | Zatwierdzony |
43 | NASARZEWSKA Joanna | 1975 | K40 | Stryków | West Coast Runners Cyprus | Zatwierdzony |
44 | LIPSKI Paweł | 1976 | M40 | Łódź | Retkinia Run | Zatwierdzony |
45 | LIPSKA Daria | 1986 | K30 | Łódź | Retkinia Run | Zatwierdzony |
46 | KĘSY Sylwester | 1986 | M30 | ŁÓDŹ | Zatwierdzony | |
47 | ZIMNY Sylwester | 1970 | M40 | Rusiec | Zatwierdzony | |
48 | KOKOT Andrzej | 1977 | M40 | Pabianice | KLUB BIEGACZY JYSK | Zatwierdzony |
49 | JANUS Michał | 1984 | M30 | Dąbrowa Górnicza | Zatwierdzony | |
50 | MIŁOSZ Magdalena | 1977 | K40 | Sieradz | Sieradzbiega.pl | Zatwierdzony |
51 | RODZIEWICZ Rafał | 1976 | M40 | Wiśniowa Góra | RODZYNKI | Zatwierdzony |
52 | KAMINSKI Marek | 1964 | M50 | Szczerców | LUKS SZCZERCÓW | Zatwierdzony |
53 | BOROWIECKI Cezary | 1984 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
54 | WAGENKNECHT Radosław | 1974 | M40 | Tomaszów Mazowiecki | Zatwierdzony | |
55 | GAŁKA Michał | 1994 | M20 | Łódź | Zatwierdzony | |
56 | ŁOŃSKI Tomasz | 1989 | M20 | Bełchatów | Warach - Rowery | Zatwierdzony |
57 | GAPYS Dorota | 1984 | K30 | Łódź | AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź | Zatwierdzony |
58 | CIMOCH Sylwia | 1984 | K30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
59 | TERKA Piotr | 1985 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
60 | RATAJCZYK Marcin | 1996 | M20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
61 | ROMAŃSKI Piotr | 1977 | M40 | Piotrków Trybunalski | Zatwierdzony | |
62 | HENDRYKOWSKI Krzysztof | 1963 | M50 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
63 | SIDORCZUK Katarzyna | 1978 | K40 | Bełchatów | KB Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony |
64 | PERYGA Paweł | 1983 | M30 | Bełchatów | DRUZYNA PIERŚCIENIA | Zatwierdzony |
65 | ZELCZAK Marcin | 1983 | M30 | Pabianice | Zatwierdzony | |
66 | JANIAK Radosław | 1969 | M40 | Łódź | Biegacz Nowosolna | Zatwierdzony |
67 | KULESZA Paweł | 1974 | M40 | Bełchatów | KULESZKA | Zatwierdzony |
68 | MARCZAK Marcin | 1986 | M30 | Piotrków Piotrków Trybunalski | Zatwierdzony | |
69 | PAWLAK Joanna | 1980 | K30 | Łódź | Zatwierdzony | |
70 | GAŁKA Anna | 1971 | K40 | Tomaszów Mazowiecki | Zatwierdzony | |
71 | RUDNIK Paweł | 1978 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
72 | JASIULAK Maciej | 1983 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
73 | KRAWCZYK Aleksandra | 1983 | K30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
74 | OZGA Rafał | 1985 | M30 | Kleszczów | POZYTYWNIE ZABIEGANI OMEGA KLESZCZÓW | Zatwierdzony |
75 | BOŻEK Łukasz | 1984 | M30 | Karwiany | Zatwierdzony | |
76 | JABŁONKA Elżbieta | 1975 | K40 | Bełchtów | KB Bełchatów | Zatwierdzony |
77 | PASIKOWSKI Seweryn | 1969 | M40 | Łask | Zatwierdzony | |
78 | FREUS Witold | 1971 | M40 | Bełchatów | brak | Zatwierdzony |
79 | MICHALCZYK Radosław | 1980 | M30 | BEŁCHATÓW | Zatwierdzony | |
80 | OLCZYK Agnieszka | 1979 | K30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
81 | ŚMICH Krzysztof | 1960 | M50 | CZęstochowa | Zatwierdzony | |
82 | MAJCZAK Paweł | 1972 | M40 | SIERADZ | Zatwierdzony | |
83 | MILLER Edyta | 1972 | K40 | Konin | Forma Fitness Klub /BBl Cz-wa | Zatwierdzony |
84 | RUDNIK Tomasz | 1973 | M40 | Zgorzelec | PGE KWB TURÓW | Zatwierdzony |
85 | CHABIERSKI Marcin | 1977 | M40 | Kalisz | KaliskiTreningNaSzosie | Zatwierdzony |
86 | DANIŁOWICZ Dariusz | 1973 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
87 | STĘPIEŃ Marlena | 1983 | K30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
88 | TOKARSKI Przemysław | 1979 | M30 | Piotrków Trybunalski | Tri Aktywny Piotrków | Zatwierdzony |
89 | MACHERA Rafał | 1990 | M20 | Koniecpol | Zatwierdzony | |
90 | AUGUSTOWSKA Monika | 1981 | K30 | Łódź | Zatwierdzony | |
91 | MILEWICZ-SUKIENNIK Magdalena | 1981 | K30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
92 | KĄCKI Paweł | 1975 | M40 | Warszawa | Rącze Raciczki | Zatwierdzony |
93 | KŁOS Filip | 1986 | M30 | Buczek | Bieging Team Zelów | Zatwierdzony |
94 | KŁOS Ewelina | 1986 | K30 | Buczek | Bieging Team Zelów | Zatwierdzony |
95 | PIOTROWSKI Mariusz | 1978 | M40 | Pabianice | Zatwierdzony | |
96 | CZARNY Paweł | 1970 | M40 | Bełchatów | KB Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony |
97 | KELLER Izabela | 1984 | K30 | Ostrówek | Wieluń Biega | Zatwierdzony |
98 | ADAMCZYK Dorota | 1988 | K30 | Białaczów | Zatwierdzony | |
99 | KWAPISIEWICZ Daniel | 1994 | M70 | Łódź | Zatwierdzony | |
100 | KRUK Małgorzata | 1975 | K40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
101 | LESIEŃ Adam | 1974 | M40 | Łódź | MBANK | Zatwierdzony |
102 | WOJNICKI Grzegorz | 1973 | M40 | ROZPRZA | Piotrkowski Klub Biegacza "Endorfina" | Zatwierdzony |
103 | ROKITA Przemysław | 1977 | M40 | piotrków trybunalski | Zatwierdzony | |
104 | RETKIEWICZ Robert | 1981 | M30 | Kleszczów | Zatwierdzony | |
105 | KRUK Damian | 1998 | M20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
106 | PELIAN Sylwia | 1975 | K40 | Zelów | Bieging Team Zelów | Zatwierdzony |
107 | KACPERSKI olaf | 1973 | M40 | warszawa | Zatwierdzony | |
108 | KACZMAREK Jarosław | 1987 | M30 | Częstochowa | Zatwierdzony | |
109 | WAWRZYNIAK Janusz | 1985 | M30 | Radomsko | Aktywni Kamieńsk | Zatwierdzony |
110 | TĄDER Marcin | 1992 | M20 | Żytno | KS Victoria Żytno | Zatwierdzony |
111 | PIECYK Łukasz | 1996 | M20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
112 | BALCERAK-KOLASA Joanna | 1974 | K40 | Łódź | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | Zatwierdzony |
113 | DORUCH Marta | 1982 | K30 | Pabianice | Zatwierdzony | |
114 | ROZANSKI Marcin | 1981 | M30 | Warszawa | Rajsport Active | Zatwierdzony |
115 | CIEŚLIK Agnieszka | 1975 | K40 | Bełchatów | KS Juvena Bełchatów | Zatwierdzony |
116 | OCHOTA Łukasz | 1990 | M20 | Ozorków | Zatwierdzony | |
117 | KOWALSKI Sebastian | 1979 | M30 | Tomaszów Mazowiecki | Zatwierdzony | |
118 | SYSKA Piotr | 1978 | M40 | ŁASK | Zatwierdzony | |
119 | GALANCIAK Paulina | 1992 | K20 | Łódź | Zatwierdzony | |
120 | JASZEWSKI Bartłomiej | 1987 | M30 | Włoszczowa | Zatwierdzony | |
121 | ZUTEREK Anna | 1980 | K30 | Częstochowa | Czewarun TiM | Zatwierdzony |
122 | OCHOTA Jakub | 1990 | M20 | Ozorków | Zatwierdzony | |
123 | ŻAK Marcin | 1981 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
124 | LATER Marta | 1986 | K30 | Łódź | Zatwierdzony | |
125 | PAWŁOWSKA Agnieszka | 1982 | K30 | Łódź | Zatwierdzony | |
126 | MULARCZYK Piotr | 1982 | M30 | Kleszczów | Zatwierdzony | |
127 | KWIATKOWSKI Szymon | 1974 | M40 | Pabianice | Zatwierdzony | |
128 | MOTYL Rafał | 1985 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
129 | WYSZYŃSKI Michał | 1982 | M30 | Warszawa | Zatwierdzony | |
130 | ISKRA Arkadiusz | 1977 | M40 | Łódz | Zatwierdzony | |
131 | ANDRZEJEWSKI Tomasz | 1962 | M50 | Pabianice | Gillette Run | Zatwierdzony |
132 | DANIELIK-SŁODKOWSKA Sylwia | 1977 | K40 | Piotrków Trybunalski | Tri Aktywny Piotrków | Zatwierdzony |
133 | KUJAWSKA Kamila | 1983 | K30 | Żelechlin | Zatwierdzony | |
134 | SERAFIN Bartosz | 1994 | M20 | Uszczyn | Zatwierdzony | |
135 | KWAŚNIEWSKI Piotr | 1990 | M20 | Łódź | Zatwierdzony | |
136 | PŁACEK Dominik | 1982 | M30 | Łódź | UMED IT | Zatwierdzony |
137 | FRAJ Mateusz | 1995 | M20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
138 | SOBCZYK Grzesiu | 1983 | M30 | Wieluń | Wieluń Biega | Zatwierdzony |
139 | SONCIŃSKI Tomasz | 1981 | M30 | Zatwierdzony | ||
140 | MŁUDZIK Marcin | 1979 | M30 | WARACH ROWERY | Zatwierdzony | |
141 | GAWRON Marek | 1964 | M50 | WARACH- ROWERY | Zatwierdzony | |
142 | KOZIK Małgorzata | 1979 | M40 | Kamieńsk | Aktywni Kamieńsk | Zatwierdzony |
143 | STRUZIK Małgorzata | 1992 | K20 | Łask | Bieging Team Zelów | Zatwierdzony |
144 | GAWŁOWSKA Teresa | 1961 | K50 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
145 | ŁOBA Bartosz | 1987 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
146 | MARCZEWSKI Adrian | 1990 | M20 | Włoszczowa | Biegający Grafik - Włoszczowa | Zatwierdzony |
147 | GRZELEC Adam | 1970 | M40 | Kielce | EkstremalniDecaRUN | Zatwierdzony |
148 | KOPCZYŃSKI Mateusz | 1992 | M20 | Andrespol | Zatwierdzony | |
149 | LESIAK Kamil | 1981 | M30 | Warszawa | Team ZabieganeDni | Zatwierdzony |
150 | RYŻYKOWSKI Ariel | 1981 | M30 | Kluki | EDC Expert | Zatwierdzony |
151 | BYJOCH Katarzyna | 1977 | K40 | Pabianice | Zatwierdzony | |
152 | WOJEWODA-POKORA Lena | 1982 | K30 | Sulmierzyce | Zatwierdzony | |
153 | SOWIŃSKI Mariusz | 1978 | M40 | Łask | Zatwierdzony | |
154 | RADZIK Witold | 1961 | M50 | KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI | Zatwierdzony | |
155 | PODSTAWKA Radek | 1975 | M40 | Rydzynki | Zatwierdzony | |
156 | BAWOR Robert | 1975 | M40 | Częstochowa | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | Zatwierdzony |
157 | LUTO Andrzej | 1971 | M40 | Opatów | Zatwierdzony | |
158 | KOTARSKI Marcin | 1984 | M30 | KB Florian Zajączki Drugie | Zatwierdzony | |
159 | DĘBSKI Szymon | 1985 | M30 | KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI | Zatwierdzony | |
160 | BIERNACKI Jarosław | 1961 | M50 | Huta Dłutowska | Zatwierdzony | |
161 | PARADECKI Sylwester | 1971 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
162 | BOMAN Anna | 1969 | K40 | Osjaków | Zatwierdzony | |
163 | JASZCZAK Mateusz | 1990 | M20 | Ozorków | AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź | Zatwierdzony |
164 | WELM Grzegorz | 1970 | M40 | Częstochowa | Zabiegani Częstochowa | Zatwierdzony |
165 | WYCISZKIEWICZ Stanisław | 1949 | M60 | Dłutów | Zatwierdzony | |
166 | STASIAK Wojciech | 1991 | M20 | Warszawa | Zatwierdzony | |
167 | SEWERYNEK Mariusz | 1979 | M30 | Kamieńsk | AKTYWNI KAMIEŃSK | Zatwierdzony |
168 | WITCZAK Paweł | 1976 | M40 | Wieluń | Wieluń biega | Zatwierdzony |
169 | STANGRET Marta | 1983 | K30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
170 | FOLTAŃSKA Małgorzata | 1980 | K30 | Piotrków Trybunalski | Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina | Zatwierdzony |
171 | KRYSIAK Jarek | 1974 | M40 | SZCZERCÓW | KNAUF | Zatwierdzony |
172 | BARTOS Sławomir | 1988 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
173 | JANUS Jacek | 1975 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
174 | CIEŚLIK Michał | 1983 | M30 | Bełchatów | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | Zatwierdzony |
175 | BARCZAK Tomasz | 1977 | M40 | Milejów | Zatwierdzony | |
176 | SZMIDT-PAWŁOWSKA Anna | 1977 | K40 | Pabianice | Zatwierdzony | |
177 | ROGULA Piotr | 1985 | M30 | Włoszczowa | Zatwierdzony | |
178 | BARCZAK Katarzyna | 1977 | K40 | Milejów | Zatwierdzony | |
179 | GŁOWACKI Krzysztof | 1978 | M40 | Strzelce Wielkie | Zatwierdzony | |
180 | FLORCZAK Zdzisław | 1952 | M60 | Wrocław | MATNER RUNNING TEAM/FIZJO MEDICAL CENTER | Zatwierdzony |
181 | KOWALSKA Kasia | 1974 | K40 | Warszawa | Zatwierdzony | |
182 | SOLAREK Mariusz | 1986 | M30 | łódź | Zatwierdzony | |
183 | KLIMCZAK Bronisław | 1956 | M60 | Częstochowa | Zabiegani-Częstochowa | Zatwierdzony |
184 | KOPROWSKI Tomasz | 1986 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
185 | MIKŁA Robert | 1977 | M40 | Sieradz | Zatwierdzony | |
186 | KACZMAREK Marcin | 1981 | M30 | Bełchatów | Niezrzeszony | Zatwierdzony |
187 | SUJKA Wojciech | 1980 | M30 | Tomaszów Mazowiecki | Biegam Bo Lubie Tomaszów Mazowiecki | Zatwierdzony |
188 | FLORCZAK Adam | 1979 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
189 | KOLASA Piotr | 1987 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
190 | WŁODARCZYK Grzegorz | 1970 | M40 | Pabianice | Zatwierdzony | |
191 | ŁUCZAK Gabriela | 1981 | K30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
192 | SZEWCZYK Krzysztof | 1973 | M40 | Częstochowa | Czewarun TiM | Zatwierdzony |
193 | BAUER Piotr | 1989 | M20 | Łódź | brak | Zatwierdzony |
194 | LEONARSKA Małgorzata | 1987 | K30 | Warszawa | Zatwierdzony | |
195 | KRÓL Robert | 1973 | M40 | "Aquarius" | Zatwierdzony | |
196 | DANIEL Piotr | 1979 | M30 | Anastazów | Zatwierdzony | |
197 | ROST Piotr | 1982 | M30 | Zzprc Kwb Bełchatów | Zatwierdzony | |
198 | IDCZAK Marta | 1971 | K40 | Zatwierdzony | ||
199 | FUKIET Piotr | 1987 | M30 | BEŁCHATÓW | Bełchatowski Klub Wysokogórski | Zatwierdzony |
200 | SIERSZYŃSKI Karol | 1983 | M30 | Bełchatów | Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina | Zatwierdzony |
201 | DWOJAK Katarzyna | 1971 | K40 | Łódź | Zatwierdzony | |
202 | KRAJDA Anna | 1997 | K20 | Zelów | Zatwierdzony | |
203 | CANDER Maciej | 1983 | M30 | Moszczenica | Zatwierdzony | |
204 | WRONA Michał | 1980 | M30 | Wrocław | Zatwierdzony | |
205 | RYDZ Joanna | 1977 | K40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
206 | SOBCZAK Sebastian | 1981 | M30 | Belchatow | sebabiega.pl | Zatwierdzony |
207 | PAWLIKOWSKI Sławomir | 1962 | M50 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
208 | MOLENDA Maciej | 1994 | M20 | Piotrków Trybunalski | MiniRacingOnline PL | Zatwierdzony |
209 | LEWIŃSKA Agata | 2002 | K16 | Nowe Miasto nad Pilicą | Biegiem przez Polskę | Zatwierdzony |
210 | GONCIARZ Marta | 1977 | K40 | Łódź | RetkiniaRun | Zatwierdzony |
211 | KORCZYŃSKI Stanisław | 1953 | M60 | Koluszki | RYSIOTEAM | Zatwierdzony |
212 | NOWAK Marcin | 1976 | M40 | Lublin | Epicom - zaczynamy biegać ! | Zatwierdzony |
213 | BRZOZOWSKI Radosław | 1979 | M30 | Łódź | Radosław Brzozowski | Zatwierdzony |
214 | MUSIAŁ Rafał | 1992 | M20 | Bełchatów | PMF | Zatwierdzony |
215 | SZEWCZYK Jarosław | 1974 | M40 | Razem Trenujemy Sport | Zatwierdzony | |
216 | JANUSZ Tadeusz | 1957 | M60 | Piotrkowski klub biegacza Endorfina | Zatwierdzony | |
217 | WYCHOWAŁEK Jan | 1990 | M20 | AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź | Zatwierdzony | |
218 | PISAREK Sławomir | 1967 | M50 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
219 | BEDNAREK Radosław | 1992 | M20 | Bełchatów | Drużyna Pierścienia | Zatwierdzony |
220 | GRYŚ Piotr | 1980 | M30 | Białebłoto-Stara Wieś | Zatwierdzony | |
221 | NARUSZEWICZ Anna | 1985 | K30 | Łódź | Zatwierdzony | |
222 | KAŁUŻNY Rafał | 1986 | M30 | Łódź | Retkinia Run | Zatwierdzony |
223 | PRAŁAT Dawid | 1978 | M40 | Zelów | PZU Sport Team | Zatwierdzony |
224 | MODRANKA Damian | 1992 | M20 | Sieradz | RAJSPORT ACTIVE | Zatwierdzony |
225 | GEZESIŃSKA Monkika | 1977 | K40 | Radomsko | Zatwierdzony | |
226 | POPIELARCZYK Monika | 1978 | K40 | Łódź | Przyczajony Tygrys Ukryty Smok | Zatwierdzony |
227 | SKIBIŃSKI Tomasz | 1982 | M30 | Zapolice | BBL Zduńska Wola | Zatwierdzony |
228 | SKIBIŃSKI Michał | 1986 | M30 | Zapolice | BBL Zduńska Wola | Zatwierdzony |
229 | DOMURAD Sebastian | 1975 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
230 | MACOCH Zbigniew | 1948 | M70 | Krzepice | Liswarta Krzepice | Zatwierdzony |
231 | WALCZYŃSKI Mariusz | 1981 | M30 | Żory | Niewybiegani | Zatwierdzony |
232 | SKATULNIK Sławek | 1964 | M50 | Piotrków Trybunalski | Piotrkowski Klub Biegacza Endrorfina | Zatwierdzony |
233 | WOŹNIAK Asia | 1984 | K30 | łódź | Drużyna Szpiku | Zatwierdzony |
234 | SZAFRAŃSKI Arkadiusz | 1973 | M40 | Bełchatów | Klub Biegaczy Spartakus | Zatwierdzony |
235 | GŁOWIŃSKI Damian | 1988 | M30 | Zelów | Bieging Team Zelów | Zatwierdzony |
236 | NOWAK Krzysztof | 1984 | M30 | Bełchatów | Warach-Rowery | Zatwierdzony |
237 | JAROSZ Michał | 1977 | M40 | ŁÓDŹ | Zatwierdzony | |
238 | PAWELCZYK Bartłomiej | 1973 | M40 | Łódź | Zatwierdzony | |
239 | OPALA Krzysztof | 1982 | M30 | Piotrków Trybunalski | Endorfina | Zatwierdzony |
240 | KABAŁA Konrad | 1968 | M50 | Łódź | Beauty Sport | Zatwierdzony |
241 | GRZEGOREK Piotr | 1979 | M30 | SLIWNIKI | Zatwierdzony | |
242 | POSTRACH Bogusław | 1965 | M50 | Częstochowa | Zabiegani Częstochowa | Zatwierdzony |
243 | KNOL Zbigniew | 1972 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
244 | DOLIŃSKI Kamil | 1990 | M20 | Bełchatów | Niezrzeszony | Zatwierdzony |
245 | BERESKA Artur | 1981 | M30 | Piotrków Trybunalski | Ja sam | Zatwierdzony |
246 | KRUSZYŃSKI Andrzej | 1959 | M50 | Bełchatów | 1959 | Zatwierdzony |
247 | PIZON Paweł | 1986 | M30 | Bełchatów | Sempertrans | Zatwierdzony |
248 | STYPUŁKOWSKI Patryk | 1995 | M20 | Brzeziny | LKS Koluszki | Zatwierdzony |
249 | SZAFRAŃSKI Jacek | 1975 | M40 | Bełchatów | Knauf | Zatwierdzony |
250 | JARZĄBEK Bartosz | 1986 | M30 | Drużbice | Turbo Team | Zatwierdzony |
251 | UCIEKLAK Waldemar | 1962 | M50 | Częstochowa | Pszczółkowski Team | Zatwierdzony |
252 | LENART Sylwia | 1982 | K30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
253 | MAŚLANKA Joanna | 1980 | K30 | Drużbice | Turbo Team | Zatwierdzony |
254 | JĘDRZEJCZAK Wiktor | 1985 | M30 | Roździn | Zatwierdzony | |
255 | SÓJKA Radosław | 1981 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
256 | KACZYŃSKI Paweł | 1978 | M40 | Pabianice | 4U RUN | Zatwierdzony |
257 | SKRZEK Stanisław | 1957 | M60 | Łódź | Zatwierdzony | |
258 | KISIELEWSKA Katarzyna | 1979 | K30 | Łask | Zatwierdzony | |
259 | SZYMAŃSKI Sławomir | 1967 | M50 | Bełchatów | TURBO TEAM | Zatwierdzony |
260 | GROCHOWSKI Grzegorz | 1971 | M40 | Piekary Śl | Zatwierdzony | |
261 | BADZIAK Mateusz | 1987 | M30 | Zelów | Bieging Team Zelów | Zatwierdzony |
262 | SOBOLEWSKI Tomasz | 1976 | M40 | Kamieńsk | Zatwierdzony | |
263 | GRAJCAR Łukasz | 1987 | M30 | KONOPISKA | CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA | Zatwierdzony |
264 | BANASZCZYK Mariusz | 1979 | M30 | Kaszewice | EDC Expert | Zatwierdzony |
265 | RETKIEWICZ Mariusz | 1978 | M40 | Bełchatów | COMKAS team | Zatwierdzony |
266 | RETKIEWICZ Dorota | 1979 | K30 | Bełchatów | COMKAS team | Zatwierdzony |
267 | BOGUS Rafał | 1969 | M40 | Częstochowa | Kalas Helman Sport Time | Zatwierdzony |
268 | BRONISZEWSKI Ryszard | 1957 | M60 | Piotrków Trybunalski | Passion Life Joy | Zatwierdzony |
269 | SZAŁWIŃSKA Ewa | 1966 | K50 | Bełchatów | KB Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony |
270 | WÓJCIK Małgorzata | 1979 | K30 | Tomaszów Mazowiecki | Zatwierdzony | |
271 | SZCZEPANIAK Agnieszka | 1984 | K30 | Kleszczów | EPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆ | Zatwierdzony |
272 | SZAFRANEK Paweł | 1977 | M40 | PiotrkówTrybunalski | Artom Team | Zatwierdzony |
273 | HOLWEK Krystian | 1987 | M30 | Pabianice | Artom Team | Zatwierdzony |
274 | SZAFRAŃSKI Krzysztof | 1978 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
275 | MACHOŃ Marian | 1953 | M60 | Piotrków Trybunalski | WKB META LUBLINIEC | Zatwierdzony |
276 | CZERWIŃSKI Michał | 1982 | M30 | Maków | Artom Team | Zatwierdzony |
277 | KOŁATEK Iwona | 1978 | K40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
278 | MĘDREK Joanna | 1967 | K50 | KOLUSZKI | PIETRZYK RUNNING TEAM | Zatwierdzony |
279 | PRASAL Konrad | 2001 | M16 | Łódź | #blogerzybiegają | Zatwierdzony |
280 | BERĘC Piotr | 1971 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
281 | PAPIERAK Mateusz | 1987 | M30 | Łódź | Morena Czołowa | Zatwierdzony |
282 | PRZEBIERAŁA Arek | 1978 | M40 | WIELUŃ | WIELUŃ BIEGA | Zatwierdzony |
283 | NOWAK Kinga | 1984 | K30 | Bełchatów | Brak | Zatwierdzony |
284 | KIERZEK Ewa | 1977 | K40 | Łódź | #happyrunners | Zatwierdzony |
285 | AUGUSTYNIAK Anna | 1990 | K20 | Warszawa | Zatwierdzony | |
286 | BRODA Urban | 1979 | M30 | Piotrków Trybunalski | Carefree Chelsea | Zatwierdzony |
287 | STRUZIK Adam | 1991 | M20 | Łask | Bieging Team Zelów | Zatwierdzony |
288 | ROSZKOWSKI Tomasz | 1986 | M30 | Warszawa | Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów | Zatwierdzony |
289 | STACHURSKA Monika | 1970 | K40 | DRUŻBICE | KOBYŁKI | Zatwierdzony |
290 | STACHURSKI Daniel | 1970 | M40 | DRUŻBICE | KOBYŁKI | Zatwierdzony |
291 | POKRZYWKA Piotr | 1980 | M30 | Opoczno | Zatwierdzony | |
292 | POKORSKI Piotr | 1973 | M40 | Szyszków | Zatwierdzony | |
293 | DRĄŻEK Monika | 1996 | K20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
294 | BIAŁECKI Zbyszek | 1969 | M40 | łódź | Łódź Running Team | Zatwierdzony |
295 | HAŁACZKIEWICZ Sylwia | 1982 | K30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
296 | PIOTROWSKI Arkadiusz | 1986 | M30 | Pabianice | Zatwierdzony | |
297 | LESIAK Andrzej | 1954 | M60 | Łódź | RYSIOTEAM | Zatwierdzony |
298 | KRAJDA Mateusz | 1992 | M20 | Zelów | Bieging team Zelów | Zatwierdzony |
299 | DĘBICKI Adam | 1979 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
300 | KRYSTEK Ewa | 1969 | K40 | Szczerców | Tona sprzętu zero talentu | Zatwierdzony |
301 | WILKSNOPCZYK Aleksandra | 1982 | K30 | Łódź | Zatwierdzony | |
302 | REMBA Izabela | 1982 | K30 | Belchatow | Zatwierdzony | |
303 | KARAŚ Witold | 1968 | M50 | Łódź | RYSIOTEAM | Zatwierdzony |
304 | STEFANEK Arkadiusz | 1975 | M40 | Bełchatów | Brak | Zatwierdzony |
305 | KARAŚ Aleksandra | 1962 | K50 | Łódź | RYSIOTEAM | Zatwierdzony |
306 | NOWAK Wojciech | 1986 | M30 | BEŁCHATÓW | Zatwierdzony | |
307 | CIEŚLIK Konrad | 1969 | M40 | Bełchatów | KS Juvena Bełchatów | Zatwierdzony |
308 | KĘDZIORA Marek | 1976 | M40 | Bełchatów | CeramikaKtosi.pl | Zatwierdzony |
309 | FILIPIAK Dariusz | 1970 | M40 | zduńska wola | Zatwierdzony | |
310 | STROJNY Joanna | 1984 | K30 | Kamieńsk | Aktywni Kamieńsk | Zatwierdzony |
311 | MAJEWSKI Adam | 1984 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
312 | SZYMCZYK Bogdan | 1956 | M60 | Kamieńsk | amator | Zatwierdzony |
313 | ROJEWSKI Damian | 1984 | M30 | Bełchatów | WARACH-ROWERY | Zatwierdzony |
314 | SĘKOWSKI Michal | 1976 | M40 | Skórzewo | Zatwierdzony | |
315 | JANISZEWSKI Sylweriusz | 1976 | M40 | łódź | Zatwierdzony | |
316 | GRZEGORCZYK Piotr | 1944 | M70 | Łódź | Zatwierdzony | |
317 | GEMBORYS Jan | 1960 | M50 | Bełchatów | Medno | Zatwierdzony |
318 | RATAJEK Dawid | 1986 | M30 | łódź | łódź kocha sport | Zatwierdzony |
319 | PIETRZYK Wojciech | 1987 | M30 | Warszawa | Mohair Special Forces (MSF) | Zatwierdzony |
320 | LANGE Genowefa | 1972 | K40 | Bełchatów | KS JUVENA Bełchatów | Zatwierdzony |
321 | KONIECZNY Tomasz | 1985 | M30 | Oleśnica | Zatwierdzony | |
322 | SZATKOWSKI Dawid | 1983 | M30 | Łódź | Drużyna Szpiku | Zatwierdzony |
323 | GAJDA Sławomir | 1978 | M40 | Wadlew | OSP WADLEW | Zatwierdzony |
324 | KOPERTOWSKI Michał | 1984 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
325 | PYTEL Radosław | 1981 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
326 | KIELNIEROWSKI Paweł | 1976 | M40 | Pabianice | O Co Biega | Zatwierdzony |
327 | PAŁCZYŃSKI Mariusz | 1982 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
328 | KOŁATEK Paulina | 1991 | K20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
329 | KOWALSKI Szymon | 1977 | M40 | Łódź | CelIronman | Zatwierdzony |
330 | WDOWIAK Lukasz | 1981 | M30 | Bełchatów | Stratega | Zatwierdzony |
331 | MASŁOWSKI Marcin | 1988 | M30 | Szczerców | KB Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony |
332 | KOPERTOWSKI Łukasz | 1982 | M30 | ŁÓDŹ | DELL RUNNING TEAM | Zatwierdzony |
333 | WOŁKANIN Paweł | 1959 | M50 | Łódź | Polpharma Run Team | Zatwierdzony |
334 | CZUPRYŃSKA Anna | 1979 | K30 | Bełchatów | Warach Rowery | Zatwierdzony |
335 | KOŁATEK Tomek | 1964 | M50 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
336 | PYTEL Jerzy | 1964 | M50 | Bełchatów | Warach rowery | Zatwierdzony |
337 | MALISZAK Tomek | 1985 | M30 | Rusiec | Zatwierdzony | |
338 | MIELCZAREK Michał | 1990 | M20 | Łódź | Zatwierdzony | |
339 | KAWKA Rafał | 1985 | M30 | Radomsko | TRI Kawka Radomsko | Zatwierdzony |
340 | ZALASA Wojciech | 1968 | M50 | Łódź | Łódź Kocha Sport | Zatwierdzony |
341 | SADOWSKI Mariusz | 1982 | M30 | Piotrków Trybunalski | EDC Expert | Zatwierdzony |
342 | BANASIAK Damian | 1986 | M30 | Bełchatów | EPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆ | Zatwierdzony |
343 | MOSTOWY Marian | 1969 | M40 | Łódź | Zatwierdzony | |
344 | MOSTOWA-MAŁECKA Anna | 1962 | K50 | Łódź | Zatwierdzony | |
345 | SKALSKI Zbigniew | 1946 | M70 | Bełchatów | KB Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony |
346 | STOBIECKI Marcin | 1992 | M20 | Aleksandrów Łódzki | Ceri International Łódź | Zatwierdzony |
347 | KWIATKOWSKI Arkadiusz | 1974 | M40 | Pabianice | MBANK | Zatwierdzony |
348 | PASIŃSKA Anna | 1975 | K40 | Pabianice | Zatwierdzony | |
349 | NOWICZ Konrad | 1987 | M30 | Żychlin | Zatwierdzony | |
350 | SOWIŃSKI Sebastian | 1978 | M40 | Zdzieszulice Górne | Zatwierdzony | |
351 | BIAŁEK Wojciech | 1963 | M50 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
352 | WIONCZYK Piotr | 1979 | M30 | Bełchatów | KB Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony |
353 | KACZMAREK Mateusz | 1989 | M20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
354 | KRAJEWSKA Natalia | 1984 | K30 | Aleksandrów Łódzki | K.S. Celironman S.A. | Zatwierdzony |
355 | MATUSIAK Szczepan | 1975 | M40 | Aleksandrów Łódzki | K.S. Celironman S.A. | Zatwierdzony |
356 | REDKIEWICZ Zbigniew | 1984 | M30 | Sieradz | SP Lututów | Zatwierdzony |
357 | RASZCZYNSKI Robert | 1981 | M30 | Bełchatów | Sidor Team | Zatwierdzony |
358 | JANOWSKI Sylwester | 1977 | M40 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Zatwierdzony | |
359 | BUKOWSKA Marta | 1992 | K20 | Tomaszów Mazowiecki | Zatwierdzony | |
360 | KIEŁEK Przemysław | 1984 | M30 | Zelów | Zatwierdzony | |
361 | WIELGUS Jarosław | 1973 | M40 | Łódź | Zatwierdzony | |
362 | WIĘCKOWSKI Kamil | 1983 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
363 | WITKOWSKI Marcin | 1980 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
364 | KULA Paweł | 1983 | M30 | Bełchatów | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | Zatwierdzony |
365 | JANIK Tomasz | 1970 | M40 | Kluki | Zatwierdzony | |
366 | TERKA Dominika | 1991 | K20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
367 | GOŁUCHOWSKI Damian | 1983 | M30 | Opoczno | LEGION OPOCZNO | Zatwierdzony |
368 | ŚWITAŁA Piotr | 1990 | M20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
369 | SUJEWICZ Anita | 1985 | K30 | Kluki | Zatwierdzony | |
370 | OSIEJA Elżbieta | 1967 | K50 | Pabianice | Forma Na Piątkę | Zatwierdzony |
371 | JASICZAK Aleksandra | 1972 | K40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
372 | ŻYDCZYK Paweł | 1989 | M20 | Łódź | Zatwierdzony | |
373 | WUJEK Magdalena | 1983 | K30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
374 | SOŚNIERZ Tomasz | 1987 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
375 | OLCZAK Małgorzata | 1988 | K30 | Łódź | Zatwierdzony | |
376 | MIŚKIEWICZ Adrian | 1985 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
377 | GIEŁZAK Karol | 1989 | M20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
378 | PALUSZEK Paweł | 1980 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
379 | PRYMAS Michał | 1981 | M30 | WŁOSZCZOWA | SUUNTO TLW | Zatwierdzony |
380 | WOŹNIAK Marek | 1961 | M50 | Koło | Florian Chojnice | Zatwierdzony |
381 | WASIAK Rafał | 1990 | M20 | Legionowo | Zatwierdzony | |
382 | KROMER Grzegorz | 1989 | M20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
383 | BŁASZCZYK Anna | 1978 | K40 | Częstochowa | Czewarun TIM | Zatwierdzony |
384 | KOCIK Jarosław | 1986 | M30 | Częstochowa | Zatwierdzony | |
385 | PILECKA-WILMAŃSKA Sylwia | 1978 | K40 | Aleksandrów Łódzki | K.S. Celironman S.A. | Zatwierdzony |
386 | HOFFMANN Robert | 1973 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
387 | SŁOK Jarosław | 1979 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
388 | ROŚKOWSKI Tadeusz | 1957 | M60 | Kleszczów | Zatwierdzony | |
389 | PABICH Krzysztof | 1964 | M50 | Piotrków Trybunalski | Piotrkowski Klub Biegacza "Endorfina" | Zatwierdzony |
390 | BIENIEK Mateusz | 1993 | M20 | Łódź | MiniRacingOnline PL | Zatwierdzony |
391 | STASIAK Piotr | 1988 | M30 | Warszawa | Zatwierdzony | |
392 | FILIPCZUK Dariusz | 1965 | M60 | Zielonka | Zatwierdzony | |
393 | KLIMEK Marta | 1992 | K20 | Łódź | Zatwierdzony | |
394 | ŁAWNICZEK Marek | 1964 | M50 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
395 | ANDRZEJCZAK Artur | 1988 | M30 | Bielawy | Tempio-piatkowski klub biegacza | Zatwierdzony |
396 | RĘKOWICZ Paweł | 1990 | M20 | Kowale | Zatwierdzony | |
397 | ŻYŁA Adam | 1975 | M40 | Łask | RAJSPORT ACTIVE | Zatwierdzony |
398 | SUKIENNIK Łukasz | 1991 | M20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
399 | RATAJCZYK Grzegorz | 1985 | M30 | Bełchatów | Klub Biegaczy Spartakus | Zatwierdzony |
400 | SAK Tomasz | 1973 | M40 | Bogatynia | PGE KWB TURÓW | Zatwierdzony |
401 | WOJCIECHOWSKI Michał | 1982 | M30 | Wolbórz | Rossbiegani | Zatwierdzony |
402 | KURZAWSKI Jerzy | 1949 | M60 | Łódź | KB GAPA | Zatwierdzony |
403 | ROSIŃSKI Michał | 1982 | M30 | Pabianice | PARKRUN PABIANICE | Zatwierdzony |
404 | SZCZĘSNY Wojciech | 1962 | M50 | Kleszczów | Pozytywnie zabiegani | Zatwierdzony |
405 | BANASZKIEWICZ Arkadiusz | 1975 | M40 | Bełchatów | Warach Rowery | Zatwierdzony |
406 | KURZAWSKA Renata | 1950 | K60 | Łódź | KB GAPA | Zatwierdzony |
407 | HERKT Grzegorz | 1973 | M40 | Łódź | HerktTeam | Zatwierdzony |
408 | BRONŻEWSKI Michał | 1986 | M30 | Pabianice | Zatwierdzony | |
409 | PAWEŁCZAK Mateusz | 1995 | M20 | Złochowice | KB Florian Zajączki Drugie | Zatwierdzony |
410 | NOGA Barbara | 1994 | K20 | Wilkowiecko | KB Florian Zajączki Drugie | Zatwierdzony |
411 | PILICHOWSKA Katarzyna | 1980 | K30 | Warta | Zatwierdzony | |
412 | KRUK-KAMIŃSKA Agnieszka | 1985 | K30 | Łódź | Zatwierdzony | |
413 | LISKE Dorota | 1973 | K40 | Łódź | Zatwierdzony | |
414 | BORAS Jan | 1986 | M30 | Piotrków Trybunalski | Zatwierdzony | |
415 | ŻÓŁTEK Kacper | 1999 | M16 | Tomaszów Mazowiecki | Zatwierdzony | |
416 | KRUPIŃSKI Jakub | 1984 | M30 | Zgorzelec | PGE KWB Turów | Zatwierdzony |
417 | MATUSZCZYY Wojciech | 1970 | M40 | Praszka | Niezrzeszony | Zatwierdzony |
418 | ŻÓŁTEK Piotr | 1969 | M40 | Tomaszów Mazowiecki | 1969 | Zatwierdzony |
419 | PASIERB Waldemar | 1975 | M40 | Tomaszów mazowiecki | Zatwierdzony | |
420 | ANTCZAK Iliana | 1984 | K30 | Miedziana Góra | Ekstremalni DecRun | Zatwierdzony |
421 | KRZYKOWSKI Michał | 1985 | M30 | Bełchatów | K.B. Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony |
422 | JANECKA Artur | 1984 | M30 | Łask | Bieging Team Zelów | Zatwierdzony |
423 | PRUCHNIEWSKI Krzysztof | 1976 | M40 | Stróża | Lubowidz | Zatwierdzony |
424 | ZBIES Lidia | 1957 | K60 | Bełchatów | ROMEX | Zatwierdzony |
425 | ZIOŁA Tadeusz | 1963 | M50 | Bogatynia | PGE KWB TURÓW | Zatwierdzony |
426 | BIELECKI Emil | 1979 | M30 | Piotrków Trybunalski | PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ,ENDORFINA, | Zatwierdzony |
427 | DUSZYŃSKI Jacek | 1970 | M40 | Zgorzelec | Zatwierdzony | |
428 | JACUNIAK Tomasz | 1979 | M30 | Bełchatów | Warach-Rowery | Zatwierdzony |
429 | KOZIRÓG Dagmara | 1972 | K40 | Pabianice | Korona Pabianice | Zatwierdzony |
430 | PRASAL Artur | 1975 | M40 | Łódź | ReebokRunCrew LDZ | Zatwierdzony |
431 | CUPER-KONWERSKA Małgorzata | 1986 | K30 | Łódź | Zatwierdzony | |
432 | PLICH Anna | 1981 | K30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
433 | SZAFRANSKA-URBAN Kalina | 1981 | K30 | BEŁCHATÓW | URBAN TEAM | Zatwierdzony |
434 | FIGLUS Jerzy | 1953 | M60 | Bełchatów | niezrzeszony | Zatwierdzony |
435 | KLAUZE Magdalena | 1981 | K30 | Łódź | ReebokRunCrew LDZ | Zatwierdzony |
436 | KONWERSKI Maciej | 1986 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
437 | KARKUS Damian | 1976 | M40 | Bełchatów | brak | Zatwierdzony |
438 | SZNER Jakub | 1990 | M20 | Łódź | Zatwierdzony | |
439 | BUŁECZKA Paweł | 1984 | M30 | Zduńska Wola | RAJSPORT ACTIVE | Zatwierdzony |
440 | BOROWICZ Monika | 1977 | K40 | Częstochowa | Zabiegani Częstochowa | Zatwierdzony |
441 | JASTRZĄBEK Agnieszka | 1984 | K30 | Łódź | EVErRUN | Zatwierdzony |
442 | REDA Sławomir | 1958 | M60 | Warszawa | PASJA Warszawa | Zatwierdzony |
443 | SMUGA Łukasz | 1985 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
444 | SAS Dominik | 1990 | M20 | Starokrzepice | KB Florian Zajączki Drugie | Zatwierdzony |
445 | POLAK Marcin | 1983 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
446 | KOZIK Małgorzata | 1979 | K30 | Kamieńsk | Aktywni Kamieńsk / Sempertrans Bełchatów | Zatwierdzony |
447 | GAZZELLONE Marco | 1987 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
448 | KŁYSZ Marek | 1968 | M50 | ANDRESPOL | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Zatwierdzony |
449 | SZAFRAŃSKI Krzysztof | 1980 | M30 | Bełchatów | crisbike | Zatwierdzony |
450 | ZAREBA Justyna | 1989 | K20 | Łódź | Zatwierdzony | |
451 | BISTUŁA Artur | 1997 | M20 | Pabianice | Zatwierdzony | |
452 | KUCHARSKI Damian | 1983 | M30 | Bełchatów | Turbo Team | Zatwierdzony |
453 | BARAN Zenon | 1960 | M50 | Warszawa | Zatwierdzony | |
454 | MARCZAK Krzysztof | 1958 | M60 | Bełchatów | NW Bełchatów | Zatwierdzony |
455 | BRZEZIŃSKI Krzysztof | 1974 | M40 | Łask | Zatwierdzony | |
456 | KULESZA Agnieszka | 1978 | K20 | Bełchatów | Kuleszka | Zatwierdzony |
457 | BOBROWSKA Anna | 1983 | K30 | Łódź | Zatwierdzony | |
458 | LONT Marcin | 1978 | M40 | Kleszczów | MSM | Zatwierdzony |
459 | SOBCZYŃSKI Paweł | 1971 | M40 | Łódź | Rossbiegani | Zatwierdzony |
460 | MOKROS Zuzanna | 1993 | K20 | Pabianice | RKS ŁÓDŹ/TRUCHT.COM | Zatwierdzony |
461 | SZYMCZAK Anna | 1980 | K30 | Bełchatów | KB Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony |
462 | KŁYS Sebastian | 1976 | M40 | Sieradz | sieradzbiega.pl | Zatwierdzony |
463 | JAGIEŁŁO Konrad | 1980 | M30 | Milejów | Zatwierdzony | |
464 | GAJEWSKI Konrad | 1989 | M20 | Radomsko | Aktywni Kamieńsk | Zatwierdzony |
465 | SÓJKA Krzysztof | 1977 | M40 | Niedyszyna | Zatwierdzony | |
466 | SZAFRAŃSKA Marta | 1977 | K40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
467 | STAWOWCZYK Waldemar | 1978 | M40 | Kluki | Waldemar Stawowczyk Team | Zatwierdzony |
468 | BERES Stanislaw | 1954 | M60 | łask | Zatwierdzony | |
469 | JĘDRZEJCZYK Dariusz | 1966 | M50 | Wola Krzysztoporska | Zatwierdzony | |
470 | KOWALCZYK Wojciech | 1961 | M50 | Bełchatów | KB Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony |
471 | WRZESIŃSKI Piotr | 1972 | M40 | Częstochowa | GAPPAG Team | Zatwierdzony |
472 | MROCZKOWSKI Janusz | 1951 | M60 | Łódż | EPOKA NORDICA | Zatwierdzony |
473 | GAŁKA Aleksandra | 1999 | K16 | Łódź | Zatwierdzony | |
474 | JAGIEŁŁO Joanna | 1980 | K30 | Milejów | Zatwierdzony | |
475 | PALUSZEK Iwona | 1973 | K40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
476 | LEWIŃSKI Krzysztof | 1967 | M50 | Nowe Miasto nad Pilicą | Biegiem przez Polskę | Zatwierdzony |
477 | ELASRI Abderrahim | 1982 | M30 | Chorzów | Zatwierdzony | |
478 | BŁASZCZYK Marian | 1955 | M60 | BEŁCHATÓW | SPARTAKUS BEŁCHATÓW | Zatwierdzony |
479 | BEDNARZ Agnieszka | 1978 | K40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
480 | KRASOŃ Edyta | 1993 | K20 | Gorzkowice | Zatwierdzony | |
481 | GRABOWSKI Sebastian | 1976 | M40 | Łódź | AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ | Zatwierdzony |
482 | ŚWIĄTKOWSKA Anna | 1971 | K40 | Buczek | 1971 | Zatwierdzony |
483 | BEDNARSKI Marcin | 1990 | M20 | Łódź | Zatwierdzony | |
484 | GRABOWSKI Andrzej | 1982 | M30 | RADOMSKO | Aktywni Kamieńsk | Zatwierdzony |
485 | TLAŁKA Krystyna | 1959 | K50 | Bełchatów | Niezrzeszony | Zatwierdzony |
486 | ZATKE Dorota | 1975 | K40 | Łódź | AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ | Zatwierdzony |
487 | TLAŁKA Leszek | 1959 | M50 | Bełchatów | Niezrzeszony | Zatwierdzony |
488 | RYBAK Tadeusz | 1970 | M40 | Częstochowa | Zabiegani Częstochowa | Zatwierdzony |
489 | ZAREMBA Mateusz | 1992 | M20 | Bełchatów | Drużyna pierścienia | Zatwierdzony |
490 | FOGIEL Dominika | 1984 | K30 | Zduńska Wola | Zatwierdzony | |
491 | MACIEJEWSKI Artur | 1965 | M50 | Biskupice | Zabiegani Częstochowa | Zatwierdzony |
492 | KARASIŃSKI Robert | 1967 | M50 | Piotrków Tryb | MZK PIOTRKÓW TRYB | Zatwierdzony |
493 | BALCERZAK Martyna | 1994 | K20 | Zduńska Wola | Akademia Biegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź | Zatwierdzony |
494 | WÓJCIAK Jacek | 1973 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
495 | KWAPISIEWICZ Marek | 1990 | M20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
496 | LESZCZYŃSKI Artur | 1983 | M30 | Łódź | TomTom Runners | Zatwierdzony |
497 | SZEFER Piotr | 1953 | M60 | Konstantynów Łódzki | biegam bo lubię | Zatwierdzony |
498 | GORZYCKI Jarosław | 1952 | M60 | Zgierz | niezrzeszony | Zatwierdzony |
499 | MICHALCZUK Zenon | 1957 | M60 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
500 | CIEŚLAK Justyna | 1994 | K20 | Buczek | Zatwierdzony | |
501 | ZĄBKIEWICZ Anna | 1982 | K30 | Częstochowa | Zabiegani Częstochowa | Zatwierdzony |
502 | TOBOŁA Grzegorz | 1975 | M40 | Pabianice | M A G Team | Zatwierdzony |
503 | OBSZYŃSKA Izabela | 1977 | K40 | Bielsk | Rykowisko | Zatwierdzony |
504 | TYLMAN Małgorzata | 1976 | K40 | Łódź | Retkinia Run | Zatwierdzony |
505 | KIMMER Jakub | 1988 | M30 | Zelów | Bieging Team Zelów | Zatwierdzony |
506 | SKOBEL Tomasz | 1976 | M40 | RADOM | Biegiem Radom! | Zatwierdzony |
507 | LOTKA Michał | 1976 | M40 | Łódź | Kita Team | Zatwierdzony |
508 | PODGRODZKI Grzegorz | 1970 | M40 | ZDUŃSKA WOLA | BBL ZDUŃSKA WOLA | Zatwierdzony |
509 | GAWOR Krzysztof | 1984 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
510 | MIJAS Krzysztof | 1986 | M30 | Końskie | Pasat Końskie | Zatwierdzony |
511 | BARAN Marek | 1972 | M40 | Końskie | Pasat Końskie | Zatwierdzony |
512 | SOBCZYK Ryszard | 1962 | M50 | Bełchatów | KB Spartakus | Zatwierdzony |
513 | KRAKOWIAK Grzegorz | 1956 | M60 | gdansk | bez klubu | Zatwierdzony |
514 | PRZYGODZKI Tadeusz | 1949 | M60 | Piotrków Trybunalski | Piotrkowski Klub Biegacza Endoefina | Zatwierdzony |
515 | JEŻ Arkadiusz | 1980 | M30 | Rozprza | Grupa Jeż | Zatwierdzony |
516 | RUTKOWSKI Jakub | 1970 | M40 | Bełchatów | KB Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony |
517 | TERESIŃSKA Jolanta | 1974 | K40 | Częstochowa | BBL | Zatwierdzony |
518 | KLUCH Łukasz | 1993 | M20 | Dobroń | Zatwierdzony | |
519 | KLUZA Marcin | 1990 | M20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
520 | KLUZA Karolina | 1989 | K20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
521 | SITEK Szymon | 1984 | M30 | Częstochowa | Zabiegani Częstochowa | Zatwierdzony |
522 | SIEWIERA Grzegorz | 1974 | M40 | Praszka | FILMAT | Zatwierdzony |
523 | BEDNAREK Patrycja | 1987 | K30 | Pabianice | Zatwierdzony | |
524 | WYSOCKI Zdzisław | 1959 | M50 | BEŁCHATÓW | KB Spartakus | Zatwierdzony |
525 | DANYCH Krzysztof | 1958 | M60 | Aleksandrów Łódzki | AGB TORFY | Zatwierdzony |
526 | RYCHLEWICZ Tomasz | 1987 | M30 | Wrocław | Explain Everything | Zatwierdzony |
527 | FRAJ Krzysztof | 1960 | M50 | Piotrków Trybunalski | Zatwierdzony | |
528 | MAJEWSKI Piotr | 1977 | M40 | Łódź | Retkinia Run | Zatwierdzony |
529 | WYSOCKI Piotr | 1975 | M40 | częstochowa | Zatwierdzony | |
530 | BZDĘGA Jan | 1957 | M60 | Częstochowa | niezrzeszony | Zatwierdzony |
531 | KUBIAK Joanna | 1978 | K40 | Nowe Grabie | Zatwierdzony | |
532 | KOWALIK Adrian | 1991 | M20 | Tomaszów Mazowiecki | Zatwierdzony | |
533 | WYSOCKI Wojciech | 1960 | M50 | Częstochowa | Zatwierdzony | |
534 | MAKOWSKI Roman | 1979 | M30 | pabianice | korona pabianice | Zatwierdzony |
535 | PSZCZÓŁKOWSKI Artur | 1974 | M40 | Warszawa | MaratonyPolskie PL.TEAM | Zatwierdzony |
536 | KEMPA Ewelina | 1990 | K20 | Bełchatów | ASICS Frontrunner Poland | Zatwierdzony |
537 | KOTUSIEWICZ Ewa | 1976 | K40 | Piotrków Tryb | FUDU&Co SportTeam | Zatwierdzony |
538 | WIJACIŃSKI Sylwester | 1980 | M30 | Piotrków Tryb | Zatwierdzony | |
539 | IGNACZAK Tomasz | 1968 | M50 | Zelów | Zatwierdzony | |
540 | KIWACKI Marcin | 1975 | M40 | Olsztyn | Zatwierdzony | |
541 | JABŁOŃSKI Piotr | 1975 | M40 | Kleszczów | Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów | Zatwierdzony |
542 | SKIBIŃSKI Adrian | 1993 | M20 | Tomaszów Mazowiecki | Zatwierdzony | |
543 | PRZYBYLSKI Łukasz | 1990 | M20 | Szadek | Rajsport Activ | Zatwierdzony |
544 | PIETRZAK Marcin | 1981 | M30 | Bełchatów | Drużyna Pierścienia | Zatwierdzony |
545 | ŚLUSARSKI Rafał | 1973 | M40 | Wąwał | KS Pilica | Zatwierdzony |
546 | KOLASA Wojciech | 1974 | M40 | Łódź | Kolasa-Power Walk | Zatwierdzony |
547 | RYTEL Izabela | 1975 | K40 | Piotrków Trybunalski | Zatwierdzony | |
548 | PIECHURA Mariusz | 1977 | M40 | Łódź | Zatwierdzony | |
549 | PIECHURA Agnieszka | 1979 | K30 | Łódź | Zatwierdzony | |
550 | DRÓŻDŻ Tomasz | 1984 | M30 | Miedźno | Czewarun TIM | Zatwierdzony |
551 | KOCHANOWSKA Anna | 1980 | K30 | Częstochowa | Czewarun TIM | Zatwierdzony |
552 | DRÓŻDŻ Hubert | 1978 | M40 | Radomsko | Biegacze w Radomsku | Zatwierdzony |
553 | BROCKI Tomasz | 1982 | M30 | Pabianice | Zatwierdzony | |
554 | KACZOROWSKA Anna | 1986 | K30 | Łask | Klub biegaczy Jysk | Zatwierdzony |
555 | GOŁUCHOWSKA Paulina | 1987 | K30 | Aleksandrów Łódzki | Zatwierdzony | |
556 | WOŹNIAK Robert | 1993 | M20 | Buczek | Bieging Team Zelów | Zatwierdzony |
557 | SKŁADANEK Sebastian | 1976 | M40 | Tomaszów Mazowiecki | Tomaszów Run Team | Zatwierdzony |
558 | MATUSZEWSKI Piotr | 1989 | M20 | Tomaszów Mazowiecki | Tomaszów Run Team | Zatwierdzony |
559 | LUBERDA Tomasz | 1976 | M40 | Kłobuck | Hahary Team | Zatwierdzony |
560 | WOJTASZEK Paweł | 1990 | M20 | Hrubieszów | Zatwierdzony | |
561 | AUGUSTYNIAK Rafał | 1994 | M20 | Łódź | Zatwierdzony | |
562 | GŁODEK Marcin | 1977 | M40 | Łask | Bieging team Zelów | Zatwierdzony |
563 | WITMAN Tomasz | 1964 | M50 | Łódź | RYSIOTEAM | Zatwierdzony |
564 | WITMAN Iwona | 1965 | K50 | Łódź | Kolasa-Power Walk | Zatwierdzony |
565 | TROCIŃSKA Katarzyna | 1978 | K40 | Łódź | Kolasa-Power Walk | Zatwierdzony |
566 | TYLUŚ Klaudia | 1996 | K20 | Zelów | Bieging Team Zelów | Zatwierdzony |
567 | MALICKI Grzegorz | 1970 | M40 | Nowy Kazanów | SCYZORYK | Zatwierdzony |
568 | SAŁADAJCZYK Radosław | 1977 | M40 | Pabianice | AQ Wiring Systems Team | Zatwierdzony |
569 | KNAPIK Artur | 1970 | M40 | Trzcinica | Multitrening | Zatwierdzony |
570 | BARASIŃSKI Tomasz | 1975 | M40 | Bełchatów | KB SPARTAKUS | Zatwierdzony |
571 | JANKO Anna | 1991 | K20 | Żory | HRmax Żory - Niewybiegani | Zatwierdzony |
572 | KILAN Przemysław | 2000 | M16 | Iwanowice Duże | KB Florian Zajączki Drugie | Zatwierdzony |
573 | OLSZEWSKI Wiktor | 1992 | M20 | Sieradz | Rajsport Active | Zatwierdzony |
574 | RUTKOWSKI Jakub | 1983 | M30 | Wolbórz | Rutkowsky Team | Zatwierdzony |
575 | KRASOŃ Rafał | 1980 | M30 | Rozprza | Zatwierdzony | |
576 | KOTALA Ewa | 1977 | K40 | WIELUN | wielun biega | Zatwierdzony |
577 | NIEZGODA Artur | 1986 | M30 | Łódź | Łódź Kocha Sport | Zatwierdzony |
578 | SAWICKI Piotr | 1985 | M30 | Skierniewice | Trucht Maraton Skierniewice | Zatwierdzony |
579 | KARLIKOWSKA-ANTOSIAK Małgorzata | 1979 | K30 | Łęczyca | Zatwierdzony | |
580 | BOMAN Stanisław | 1965 | M50 | Osjaków | Zatwierdzony | |
581 | PIPIA Piotr | 1991 | M20 | Sieradz | Zatwierdzony | |
582 | KARPIŃSKI Marcin | 1987 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
583 | PELIAN Adam | 1976 | M40 | Zelów | Zatwierdzony | |
584 | ZAWIASA Bartosz | 1988 | M30 | Łask | Korona Pabianice | Zatwierdzony |
585 | ŁOBODA Jacek | 1989 | M20 | Pabianice | Zatwierdzony | |
586 | PODSIADŁO Jarosław | 1966 | M50 | Sosnowiec | HARPAGAN SOSNOWIEC | Zatwierdzony |
587 | PAZIAK Piotr | 1978 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
588 | DĄBROWSKI Przemysław | 1962 | M50 | Bełchatów | Aktywni Kamieńsk | Zatwierdzony |
589 | KUCHARCZYK Tomasz | 1979 | M30 | Piątek | Tempio Piątkowski Klub Biegacza | Zatwierdzony |
590 | MASIAREK Kinga | 1997 | K20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
591 | JESKE Dominik | 1981 | M30 | RADOMSKO | RUNdomsko | Zatwierdzony |
592 | ZIELIŃSKI Maciej | 1985 | M30 | Bełchatów | Wesoły Leroy | Zatwierdzony |
593 | KACZMAREK Włodzimierz | 1951 | M60 | Łódź | Kolasa - Power Walk | Zatwierdzony |
594 | OLCZYK Dorota | 1982 | K30 | Konstantynów Łódzki | GOŚka | Zatwierdzony |
595 | MODRZEJEWSKI Tomasz | 1990 | M20 | Szadek | Staś Team | Zatwierdzony |
596 | WITKOWSKA Marta | 1991 | K20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
597 | PRZEMYSŁAW Zambrowicz | 1983 | M30 | Piotrków Trybunalski | brak | Zatwierdzony |
598 | KOPAŃSKI Tomasz | 1980 | M30 | Piotrków Trybunalski | Zatwierdzony | |
599 | NOWAK Dariusz | 1965 | M50 | łódź | Zatwierdzony | |
600 | NASTAROWICZ Emilia | 1993 | K20 | Szadek | Staś Team | Zatwierdzony |
601 | OŻAREK Patryk | 1988 | M30 | Kamieńsk | Zatwierdzony | |
602 | JANCZYK Małgorzata | 1982 | K30 | Łódź | Kolasa Power Walk | Zatwierdzony |
603 | FILIPIAK Robert | 1992 | M20 | Łódź | K.S. CELIRONMAN | Zatwierdzony |
604 | MICHALSKI Daniel | 1990 | M20 | Pabianice | UKS Azymut Pabianice | Zatwierdzony |
605 | STĘPIEŃ Justyna | 1982 | K30 | Łódź | Zatwierdzony | |
606 | KOŁODZIEJCZYK Dorota | 1986 | K30 | Łódź | Zatwierdzony | |
607 | CZŁONKA Anna | 1992 | K20 | Drużbice | Zatwierdzony | |
608 | SZULBORSKI Dariusz | 1979 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
609 | GROCHOLSKI Michał | 1976 | M40 | BEŁCHATÓW | KNAUF | Zatwierdzony |
610 | ŚLĘZAK Ewelina | 1990 | K20 | Widawa | BBL Zduńska Wola | Zatwierdzony |
611 | WRZOS Sławomir | 1971 | M40 | Lodz | Rysie | Zatwierdzony |
612 | JUSTYNA Andrzej | 1969 | M40 | moszczenica | Zatwierdzony | |
613 | RYBCZYŃSKI Gabriel | 1982 | M30 | Konstantynów Łódzki | Zatwierdzony | |
614 | MASŁOWSKI Marcin | 1979 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
615 | BORKOWSKI Radosław | 1974 | M40 | Tomaszów Mazowiecki | Zatwierdzony | |
616 | BORKOWSKA Natalia | 2002 | K16 | Tomaszów Mazowiecki | Zatwierdzony | |
617 | SIEMIŃSKI Piotr | 1989 | M20 | Łódź | Zatwierdzony | |
618 | ZABŁOCKI Mateusz | 1990 | M20 | Wieluń | Zatwierdzony | |
619 | KLIK Klaudia | 1994 | K20 | Łódź | Zatwierdzony | |
620 | BAGNOWSKI Adam | 1984 | M30 | Rozprza | 504995109 | Zatwierdzony |
621 | JAROS Michał | 1983 | M30 | Łódź | TomTom Runners | Zatwierdzony |
622 | DRÓŻDŻ Adam | 1977 | M40 | Tomaszów Mazowiecki | Wanda Panfil Team | Zatwierdzony |
623 | STĘPIEŃ Magda | 1988 | K30 | Kraków | Zatwierdzony | |
624 | WOJTKOWIAK Piotr | 1973 | M40 | Częstochowa | Czewarun Tim | Zatwierdzony |
625 | PELIAN Mariusz | 1986 | M30 | Bełchatów | BIEGING TEAM ZELÓW | Zatwierdzony |
626 | STOLECKI Piotr | 1979 | M30 | Bełchatów | Drużyna Szpiku | Zatwierdzony |
627 | KARLIŃSKI Leszek | 1961 | M50 | Piotrków Trybunalski | Zatwierdzony | |
628 | ERENBERG Rafał | 1982 | M30 | Piotrków Trybunalski | Fudu&Co. Sport Team | Zatwierdzony |
629 | SZCZEGODZIŃSKI Bogdan | 1972 | M40 | Rozprza | Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA | Zatwierdzony |
630 | SIEWIERSKI Miroslaw | 1956 | M60 | Piotrkow Trybunalski | MIREWA TEAM | Zatwierdzony |
631 | SZTAJNERT Justyna | 1981 | K30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
632 | ŚMIGIELSKI Wojciech | 1960 | M50 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
633 | MICHALAK Grzegorz | 1954 | M60 | Rzeki Wielkie | 1954 | Zatwierdzony |
634 | BELZYT Edmund | 1956 | M60 | Częstochowa | Zabiegani Częstochowa | Zatwierdzony |
635 | CHYBOWSKI Jarek | 1977 | M40 | Łódź | RETKINIA RUN | Zatwierdzony |
636 | ŁĄGWA Iwona | 1981 | K30 | opoczno | Zatwierdzony | |
637 | FELCENLOBEN Robert | 1979 | M30 | Łódź | RAJSPORT ACTIVE | Zatwierdzony |
638 | ŁĄGWA Krzysztof | 1983 | M30 | opoczno | Zatwierdzony | |
639 | PRZYBYSZ Marcin | 1982 | M30 | Piotrków Trybunalski | TRI AKTYWNY PIOTRKOW | Zatwierdzony |
640 | STOLECKA Beata | 1980 | K30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
641 | KILAN Piotr | 1972 | M40 | Iwanowice Duże | Zatwierdzony | |
642 | NOWAK Filip | 1988 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
643 | NOGA Rafał | 1988 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
644 | SOWA Tomasz | 1984 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
645 | KOŁODZIEJCZAK Beata | 1973 | K40 | Sochaczew | Socho Team | Zatwierdzony |
646 | ADAMCZYK Tomasz | 1967 | M50 | Częstochowa | Zabiegani Częstochowa | Zatwierdzony |
647 | GURAZDA Kamil | 1983 | M30 | Pabianice | Zatwierdzony | |
648 | KACZKOWSKA Aleksandra | 1983 | K30 | Lodz | Zatwierdzony | |
649 | KARBOWIAK Michał | 1979 | M30 | Wolbórz | Zatwierdzony | |
650 | SMODLIBOWSKI Tomasz | 1939 | M70 | Bełchatów | KB SPARTAKUS | Zatwierdzony |
651 | KORBELA Bartosz | 1986 | M30 | Łódź | mBank | Zatwierdzony |
652 | DROBNY Bartosz | 1986 | M30 | Łódź | Razem Trenujemy Sport | Zatwierdzony |
653 | RYDER Edyta | 1972 | K40 | Panianice | O CO BIEGA | Zatwierdzony |
654 | PAŁUBSKI Arkadiusz | 1978 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
655 | KOPKA Piotr | 1981 | M30 | Pabianice | Korona pabianice | Zatwierdzony |
656 | KALISTA Jacek | 1979 | M30 | Łódź | mBank | Zatwierdzony |
657 | ŁYSZKOWICZ Grzegorz | 1979 | M30 | Pabianice | KORONA PABIANICE | Zatwierdzony |
658 | KUCHAREK Krystyna | 1958 | K60 | Pabianice | Korona pabianice | Zatwierdzony |
659 | DOLIŃSKI Konrad | 1994 | M20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
660 | ŚLOT Michał | 1974 | M40 | Toruń | Polkrys Team | Zatwierdzony |
661 | KACZANOWSKI Maciej | 1982 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
662 | SOBAŃSKA-LEDZION Marta | 1980 | K30 | Łódź | Zatwierdzony | |
663 | LEDZION Marcin | 1980 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
664 | ADAMCZYK Radosław | 1981 | M30 | Głowno | KS Głowno w biegu | Zatwierdzony |
665 | SZEWCZYK Tadeusz | 1946 | M70 | Łódź | Zatwierdzony | |
666 | ZIMOWSKI Robert | 1964 | M50 | bełchatów | PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW | Zatwierdzony |
667 | DUBEL Andrzej | 1978 | M40 | Skierniewice | Parkrun Skierniwice | Zatwierdzony |
668 | KRZYSZTOF Kowalski | 1988 | M30 | Bełchatów | Aktywni Kamieńsk | Zatwierdzony |
669 | ODZIOBA Andrzej | 1965 | M50 | PABIANICE | KORONA PABIANICE | Zatwierdzony |
670 | DRĄŻEK Paweł | 1968 | M50 | Bełchatów | PGE Elektrownia Bełchatów | Zatwierdzony |
671 | KMIEĆ Tomasz | 1975 | M40 | Belchatow | PGE Elektrownia Bełchatów | Zatwierdzony |
672 | SYKUŁA Zofia | 1983 | K30 | Lipianki | Zatwierdzony | |
673 | WOLNY Norbert | 1975 | M40 | Wieluń | wieluń biega | Zatwierdzony |
674 | KORKOSZ Andrzej | 1977 | M40 | Blizne Jasińskiego | Groty Team | Zatwierdzony |
675 | KLEPCZAREK Czesław | 1957 | M60 | Łódź | Zatwierdzony | |
676 | ANTCZAK Szymon | 1988 | M30 | Piotrków Trybunalski | 25 batalion dowodzenia | Zatwierdzony |
677 | SZUKALSKI Grzegorz | 1979 | M30 | Pajęczno | WKB META Lubliniec | Zatwierdzony |
678 | GAJDA Michał | 1981 | M30 | WYSZKÓW | KB WYSZKÓW | Zatwierdzony |
679 | GOLDMAN Łukasz | 1978 | M40 | Zduńska Wola | BBL ZDUŃSKA WOLA | Zatwierdzony |
680 | GULDZIŃSKA Magdalena | 1976 | K40 | łódż | AQ Wiring Systems Team | Zatwierdzony |
681 | PRZEGALIŃSKI Maciej | 1974 | M40 | Łódź | Zatwierdzony | |
682 | CZŁONKOWSKI Piotr | 1983 | M30 | Szczekociny | Olimpijczyk Szczekociny | Zatwierdzony |
683 | PERLIŃSKI Jurek | 1986 | M30 | Zelów | Bieging Team Zelów | Zatwierdzony |
684 | KUCHARCZYK Benedykt | 1958 | M60 | Boronów | Jedność Boronów | Zatwierdzony |
685 | GRANECKI Grzegorz | 1983 | M30 | Kluki | Zatwierdzony | |
686 | REJZA Henryk | 1951 | M60 | Ozorków | Zatwierdzony | |
687 | DOMAŃSKI Damian | 1986 | M30 | Kutno | Zatwierdzony | |
688 | RŻANEK Ewa | 1983 | K30 | Łódź | Zatwierdzony | |
689 | KUBIAK Dariusz | 1983 | M30 | Łódź | srtg łódź | Zatwierdzony |
690 | CZERWIŃSKI Tomasz | 1982 | M30 | Łask | Zatwierdzony | |
691 | STAWCZYK Szczepan | 1958 | M60 | Radomsko | Biegacze w Radomsku | Zatwierdzony |
692 | BIELAS Tomasz | 1980 | M30 | KOSAKOWO | Zatwierdzony | |
693 | ŁASKI Łukasz | 1988 | M30 | Warszawa | Zatwierdzony | |
694 | JANUS Marcin | 1990 | M20 | Wieluń | WIELUŃ BIEGA | Zatwierdzony |
695 | FERENSZTAJN Krzysztof | 1989 | M20 | Opoczno | Zatwierdzony | |
696 | SZEFER Maciej | 1981 | M30 | Żytno | Victoria Żytno | Zatwierdzony |
697 | GRUSZCZYŃSKI Marcin | 1975 | M40 | Rawa Mazowiecka | Zatwierdzony | |
698 | ZAREMBA Maciej | 1981 | M30 | Ksawer | Zatwierdzony | |
699 | STEFANIAK Grzegorz | 1978 | M40 | Rawa Mazowiecka | K.S. Triathlon Rawa | Zatwierdzony |
700 | ŁAJSZCZAK Wioleta | 1988 | K30 | Rawa Mazowiecka | K.S. Triathlon Rawa | Zatwierdzony |
701 | JANUS Jacek | 1983 | M30 | Bełchatów | PKB Endorfina | Zatwierdzony |
702 | MILCZAK Marta | 1982 | K30 | Bełchatów | KB Spartakus | Zatwierdzony |
703 | KUCZ Stefan | 1956 | M60 | Strzebiń | KB Strzelec Strzebiń | Zatwierdzony |
704 | MAKOWSKI Kazimierz | 1952 | M60 | Ksawerów | Zatwierdzony | |
705 | BRYSZEWSKA Marta | 1978 | K40 | Zgierz | Zgierzołaki | Zatwierdzony |
706 | KACZMAREK Kamil | 1983 | M30 | Kraków | Zatwierdzony | |
707 | WLOCH Krzysztof | 1972 | M40 | Praszka | Neapco | Zatwierdzony |
708 | URBANOWICZ Jakub | 1978 | M40 | Łódź | Klub Stonoga | Zatwierdzony |
709 | KISIEL Tomasz | 1968 | M50 | WRZOSOWA | Zatwierdzony | |
710 | BELDOWSKA Beata | 1968 | K50 | Piotrków Trybunalski | Fudu&Co.Sport.Team | Zatwierdzony |
711 | BIAŁEK Tomasz | 1993 | M20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
712 | SOWAŁA Kamil | 1982 | M30 | Brzyków | Zatwierdzony | |
713 | KOSECKI Konrad | 1977 | M40 | Aleksandrów Łódzki | KB Geotermia Uniejów | Zatwierdzony |
714 | BOGUS Agnieszka | 1969 | K40 | Burzenin | 1969 | Zatwierdzony |
715 | KORCZAK Krzysztof | 1973 | M40 | Pabianice | Zatwierdzony | |
716 | SYSKA Wojciech | 1983 | M30 | Buczek | Zatwierdzony | |
717 | SYSKA Julia | 2006 | K16 | Buczek | Zatwierdzony | |
718 | MISZTELA Michał | 1986 | M30 | Rozprza | Zatwierdzony | |
719 | WŁODARSKI Tomasz | 1989 | M20 | Praszka | Zatwierdzony | |
720 | KRZESNIAK Marta | 1989 | K20 | Sędziejowice | Zatwierdzony | |
721 | TUREK Michał | 1993 | M20 | Włoszczowa | Zatwierdzony | |
722 | GWADERA Adrian | 2000 | M16 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
723 | PŁÓCIENNIK Monika | 1975 | K40 | Łask | Zatwierdzony | |
724 | NOWAK Dawid | 1981 | M30 | Kiełczygłów | Ruch Kluch | Zatwierdzony |
725 | SNOCHOWSKI Leszek | 1958 | M60 | Lgota Wielka | LESZEK TEAM | Zatwierdzony |
726 | ŚWITAŁA Marcin | 1979 | M30 | Bełchatów | KB Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony |
727 | MAZUR Krzysztof | 1992 | M20 | Częstochowa | Zatwierdzony | |
728 | CIEPŁUCHA Artur | 1974 | M40 | Brzeźnio | Sieradzbiega.pl | Zatwierdzony |
729 | PAKUŁA Tomasz | 1974 | M40 | Wodzierady | Fitline | Zatwierdzony |
730 | WIECZOREK Katarzyna | 1979 | K30 | Kielce | Biegnę,żeby Bartek mógł biegać | Zatwierdzony |
731 | WIECZOREK Piotr | 1976 | M40 | Kielce | Biegnę , Żeby Bartek mógł Biegać | Zatwierdzony |
732 | BEDNARSKA Joanna | 1980 | K30 | Kielce | Biegnę żeby Bartek mógł biegać | Zatwierdzony |
733 | CICHOSZ Jarosław | 1985 | M30 | Łódź | Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ | Zatwierdzony |
734 | BUDNA-SZYMCZAK Anita | 1980 | K30 | Zduńska Wola | Zatwierdzony | |
735 | GAWROŃSKI Kamil | 1993 | M20 | Zelów | Bieging Team Zelów | Zatwierdzony |
736 | SZYMCZAK Łukasz | 1980 | M30 | Zduńska Wola | Zatwierdzony | |
737 | BEDNARZ Jakub | 1985 | M30 | Dąbrowa Górnicza | TeamOchal | Zatwierdzony |
738 | WRÓBLEWSKI Sebastian | 1975 | M40 | Łódź | Everrun | Zatwierdzony |
739 | KAŁUŻA Mateusz | 1994 | M20 | Kraków | 180naminute.pl / AZS AGH Kraków | Zatwierdzony |
740 | PODLECKA Wioletta | 1978 | K40 | Piotrków Trybunalski | Zatwierdzony | |
741 | MACIEJEWSKA Monika | 1980 | K30 | piotrkow | 1980 | Zatwierdzony |
742 | PYTLARCZYK Piotr | 1972 | M40 | Pajęczno | Klub Biegacza Warta | Zatwierdzony |
743 | KOKOT Daniel | 1992 | M20 | Ozimek | Rajsport Active | Zatwierdzony |
744 | FRANKENBERG Małgorzata | 1955 | K60 | Łódź | Biegacz Nowosolna | Zatwierdzony |
745 | PYTLARCZYK Ewa | 1979 | K30 | Pajęczno | Klub Biegacza Warta | Zatwierdzony |
746 | GŁĄB Szymon | 1978 | M40 | Łódź | 1978 | Zatwierdzony |
747 | TROCIŃSKI Kacper | 2003 | M16 | Łódź | RYSIOTEAM | Zatwierdzony |
748 | WIELOCH Andrzej | 1965 | M50 | Parzymiechy | ZRYW PARZYMIECHY | Zatwierdzony |
749 | OLSZOWIAK Mirosław | 1964 | M50 | Częstochowa | Zabiegani Częstochowa | Zatwierdzony |
750 | MORDALSKI Ireneusz | 1970 | M40 | Trębaczew | Klub biegacza warta | Zatwierdzony |
751 | ŁASKI Krzysztof | 1964 | M50 | Łódź | Biegiem po Piwo | Zatwierdzony |
752 | KIERZKOWSKA Małgorzata | 1979 | K30 | Kamieńsk | AKTYWNI KAMIEŃSK | Zatwierdzony |
753 | KOWALCZYK Artur | 1986 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
754 | CIECHAŃSKI Adam | 1968 | M50 | Bukowiec | RazemTrenujemySport | Zatwierdzony |
755 | ŻUCHOWSKI Leszek | 1947 | M70 | Łask | Zatwierdzony | |
756 | MAJ Dariusz | 1965 | M50 | łódź | Zatwierdzony | |
757 | SUJECKA Urszula | 1971 | K40 | BEŁCHATÓW | KB Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony |
758 | PIECZĄTKIEWICZ Anna | 1984 | K30 | Łódź | Zatwierdzony | |
759 | PRZYBYŁA Radosław | 1975 | M40 | Łochyńsko | Zatwierdzony | |
760 | KIERZKOWSKI Marek | 1976 | M40 | Kamieńsk | AKTYWNI KAMIEŃSK | Zatwierdzony |
761 | CZYRNIA Andrzej | 1983 | M30 | Turawa | Zatwierdzony | |
762 | WIECZOREK Anna | 2000 | K16 | Pomiary | Klub Biegacza Warta | Zatwierdzony |
763 | SIKORA Rafał | 1977 | M40 | Sulejów | Zatwierdzony | |
764 | SIMKOWSKI Slawek | 1978 | M40 | Bełchatów | Epicom zaczynamy biegać | Zatwierdzony |
765 | MICHALAK Katarzyna | 1992 | K20 | Łódź | Everrun | Zatwierdzony |
766 | CIESIÓŁKA Anetta | 1968 | K50 | Bełchatów | Amatorka | Zatwierdzony |
767 | WRÓBEL Marek | 1950 | M60 | Łask | Niezrzeszony-Łask | Zatwierdzony |
768 | SZCZEPANIAK Monika | 1984 | K30 | Łask | Zatwierdzony | |
769 | KALINOWSKA Anna | 1978 | K40 | Łódź | Super TEAM | Zatwierdzony |
770 | STĘPNIAK Paulina | 1993 | K20 | Zgierz | 1993 | Zatwierdzony |
771 | WIERUS Jerzy | 1967 | M50 | Częstochowa | Niezrzeszony | Zatwierdzony |
772 | STRZELECKI Bartosz | 1977 | M40 | Częstochowa | Zatwierdzony | |
773 | WALENCIK Marek | 1955 | M60 | Pionki | Zatwierdzony | |
774 | WALASZCZYK Marcin | 1987 | M30 | Bełchatów | Iron Fighters | Zatwierdzony |
775 | MIERZYŃSKI Rafał | 1985 | M30 | Zelów | Bieging Team Zelów | Zatwierdzony |
776 | WALASZCZYK Anna | 1987 | K30 | Bełchatów | Iron Fighters | Zatwierdzony |
777 | JAROS Adam | 1976 | M40 | Łódź | Dragosfera | Zatwierdzony |
778 | KOLODZIEJCZYK Tomek | 1990 | M20 | Zduńska Wola | RajSport Active | Zatwierdzony |
779 | GONTARZ Lars | 1978 | M40 | Bełchatów | PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW | Zatwierdzony |
780 | GOZDERA Sławomir | 1968 | M50 | Skierniewice | Trucht Skierniewice | Zatwierdzony |
781 | JURACHNO Edward | 1960 | M50 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
782 | MRUSZCZYK Jacek | 1976 | K40 | Makowiska | KLUB BIEGACZA WARTA | Zatwierdzony |
783 | BIEGAŃSKI Michał | 1981 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
784 | GLONEK Sebastian | 1993 | M20 | Czarnocin | Dzik Komando | Zatwierdzony |
785 | POLKOWSKI Piotr | 1985 | M30 | Warszawa | Butaliony | Zatwierdzony |
786 | MAKLES-KLUBA Magdalena | 1982 | K30 | Bodzanowice | ZRYW Parzymiechy | Zatwierdzony |
787 | CUPIAŁ Zenon | 1951 | M60 | Myszków | Zatwierdzony | |
788 | WARZYŃSKI Adrian | 1990 | M20 | Zelów | Bieging Team Zelów | Zatwierdzony |
789 | ODOLCZYK Joanna | 1965 | K50 | Wsrszawa | Butaliony | Zatwierdzony |
790 | STĘPNIAK Wojciech | 1971 | M40 | Zgierz | Zgierzbiega | Zatwierdzony |
791 | SNOCHOWSKI Rafał | 1983 | M30 | Katowice | Retro Runners | Zatwierdzony |
792 | FELISIAK Marcin | 1977 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
793 | NOWAK Monika | 1981 | K30 | Częstochowa | Częstochowa | Zatwierdzony |
794 | PACZUSZKA Anna | 1985 | K30 | Pajęczno | Klub Biegacza Warta | Zatwierdzony |
795 | MEISSNER Paweł | 1983 | M30 | Łódź | TIGERS TEAM | Zatwierdzony |
796 | MODLIŃSKI Marcin | 1978 | M40 | Dylów Szlachecki | Klub Biegacza Warta | Zatwierdzony |
797 | NOWAK Dariusz | 1976 | M40 | Pajęczno | KLUB BIEGACZA WARTA | Zatwierdzony |
798 | OGÓREK Artur | 1971 | M40 | Bełchatów | KB Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony |
799 | ROGOZIŃSKI Bartłomiej | 1985 | M30 | Zduńska Wola | Polska | Zatwierdzony |
800 | KURZYDLAK Tomasz | 1975 | K40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
801 | PAWLAK Mateusz | 1992 | M20 | Tomaszów Mazowiecki | Zatwierdzony | |
802 | RADUCKI Jacek | 1971 | M40 | wieluń | 1971 | Zatwierdzony |
803 | MATUSIAK Radosław | 1976 | M40 | Sieradz | RAJSPORTACTIVE | Zatwierdzony |
804 | POPOWSKI Jarosław | 1969 | M40 | Warszawa | UNTS Warszawa | Zatwierdzony |
805 | CUPIAŁ Mariusz | 1980 | M30 | Myszków | Zatwierdzony | |
806 | SZCZEPAŃSKI Marcin | 1973 | M40 | Łódź | EVErRUN | Zatwierdzony |
807 | WOŻNIAK Agnieszka | 1984 | K30 | Pabianice | Zatwierdzony | |
808 | SOBOŃ Jacek | 1963 | M50 | Bełchatów | niezrzeszony | Zatwierdzony |
809 | STASIAK Olga | 1984 | K30 | Bełchatów | Happy Run :D | Zatwierdzony |
810 | RYCHLIŃSKI Artur | 1980 | M30 | Zdunska Wola | BBL Zdunska Wola | Zatwierdzony |
811 | KURYŁO Agnieszka | 1985 | K30 | Łódź | Zatwierdzony | |
812 | OSIŃSKA Elżbieta | 1964 | K50 | Łódź | E&S | Zatwierdzony |
813 | OSIŃSKI Stanisław | 1961 | M50 | Łódź | E&S | Zatwierdzony |
814 | BRAUN Paweł | 1990 | M20 | Bełchatów | Epicom - Zaczynamy Biegać | Zatwierdzony |
815 | WOJCIECHOWSKI Michał | 1974 | M40 | łódź | MIchał Wojciechowski | Zatwierdzony |
816 | STĘPIEŃ Grzegorz | 1974 | M40 | Opoczno | Aqua ElektroKlima LKS Feniks Opoczno | Zatwierdzony |
817 | ADAMSKI Marcin | 1981 | M30 | Zgierz | Zatwierdzony | |
818 | WAWRZYNIAK Ewa | 1994 | K20 | Szadek | Zatwierdzony | |
819 | SOŁTYSIAK Paweł | 1974 | M40 | Warszawa | KS POLONIA | Zatwierdzony |
820 | BIERNAT Michał | 1959 | M50 | Łódź | DMMM Team Łódź | Zatwierdzony |
821 | SZEWCZYK Dominik | 1992 | M20 | Zduńska Wola | Zatwierdzony | |
822 | SZPAK Marcin | 1979 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
823 | MICHALAK Dariusz | 1965 | M50 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
824 | KĘDZIERSKA Magdalena | 1983 | K30 | Łódź | 1983 | Zatwierdzony |
825 | DYBAŁA Marcin | 1977 | M40 | Wygoda | AŚPT | Zatwierdzony |
826 | SITEK Krzysztof | 1972 | M40 | Huta Stara A | Zatwierdzony | |
827 | SKIBIŃSKI Tomasz | 1973 | M40 | Częstochowa | KS Częstochówka | Zatwierdzony |
828 | KOZA Andrzej | 1957 | M60 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
829 | SADOWSKI Rafał | 1987 | M30 | Bełchatów | KB Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony |
830 | MICHALSKI Bartosz | 1975 | M40 | Częstochowa | Zatwierdzony | |
831 | STRZELCZAK Mariusz | 1976 | M40 | Zajączki Drugie | KB Florian Zajączki Drugie | Zatwierdzony |
832 | FOLTYN Daria | 1966 | K50 | Bełchatów | Bank Pekao SA | Zatwierdzony |
833 | JASTRZĄBEK Konrad | 1981 | M30 | Łódź | EVErRUN | Zatwierdzony |
834 | RÓŻYCKI Przemysław | 1979 | M30 | Tomaszów Mazowiecki | Brak | Zatwierdzony |
835 | WAWRZYNIAK Damian | 1984 | M30 | Radomsko | Aktywni Kamieńsk | Zatwierdzony |
836 | OJRZYŃSKI Cezary | 1971 | M20 | Górki | RUNdomsko | Zatwierdzony |
837 | STACHERA Dawid | 1986 | M30 | Widawa | PSP | Zatwierdzony |
838 | SZYMAŃSKI Gniewomir | 1986 | M30 | Pabianice | Pielgrzymkowy Romans | Zatwierdzony |
839 | DYBALSKI Mariusz | 1983 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
840 | PAŁASZ Dariusz | 1971 | M40 | Częstochowa | Zabiegani Częstochowa | Zatwierdzony |
841 | RYCHLIŃSKA Małgorzata | 1980 | K30 | Zduńska Wola | BBL Zduńska Wola | Zatwierdzony |
842 | KASIŃSKA Anna | 1987 | K30 | Łódź | Zatwierdzony | |
843 | WIELEC Monika | 1980 | K30 | Łódź | Kolasa-Power Walk | Zatwierdzony |
844 | PATORA Karolina | 1993 | K20 | Bratoszewice | Zatwierdzony | |
845 | GROBELNY Rafał | 1984 | M30 | Czarnożyły | Wieluń Biega | Zatwierdzony |
846 | SIWEK Paweł | 1972 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
847 | FOLTYN Mirosław | 1965 | M50 | Bełchatów | KB Spartakus | Zatwierdzony |
848 | PIETRZAK Adam | 1982 | M30 | Mysłaków | Zatwierdzony | |
849 | OJRZYŃSKI Cezary | 1971 | M40 | Górki | RUNdomsko | Zatwierdzony |
850 | MATUSIAK Katarzyna | 1986 | K30 | Wrocław | Zatwierdzony | |
851 | FLORCZAK Bartosz | 1993 | M20 | Wrocław | Zatwierdzony | |
852 | KIEŁBASA Michał | 1978 | M40 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Zatwierdzony | |
853 | NOWAK Rafał | 1975 | M40 | Częstochowa | Częstochowa | Zatwierdzony |
854 | KOŁODZIEJCZYK Jakub | 1985 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
855 | MSZYCA Paweł | 1964 | M50 | Miedżno | Zatwierdzony | |
856 | BRYKOWSKA Adrianna | 1986 | K30 | Pabianice | Zatwierdzony | |
857 | PARADOWSKI Norbert | 1975 | M40 | Poznań | Zatwierdzony | |
858 | TOMCZAK Błażej | 1989 | M20 | Krzeszyce | Warta Kołczyn | Zatwierdzony |
859 | CIBORSKI Jakub | 1977 | M40 | Warszawa | Zatwierdzony | |
860 | MATYJA Andrzej | 1978 | M40 | Kłobuck | Zatwierdzony | |
861 | SENDERECKI Radosław | 1979 | M30 | Pabianice | Zatwierdzony | |
862 | ŚLIWKIEWICZ Tomasz | 1977 | M40 | Bratoszewice | Zatwierdzony | |
863 | TAŃSKI Michał | 1979 | M30 | BRATOSZEWICE | MIKLAN TEAM | Zatwierdzony |
864 | DUGACZ Paulina | 1996 | K20 | Osjakow | Zatwierdzony | |
865 | ANTCZAK Agnieszka | 1976 | K40 | Łódź | Biegacz Nowosolna | Zatwierdzony |
866 | KOZŁOWSKI Przemek | 1983 | M30 | Łódź | Vera Running Team | Zatwierdzony |
867 | BARAN Bartłomiej | 1986 | M30 | Opoczno | HUROM | Zatwierdzony |
868 | PISOWŁODZKA Dagmara | 1976 | K40 | Dąbrowa Górnicz | 1976 | Zatwierdzony |
869 | KOWALCZYK Marek | 1977 | M40 | Radomsko | 1977 | Zatwierdzony |
870 | MOLSA Albert | 1985 | M30 | Moszczenica | Zatwierdzony | |
871 | MIKOŁAJCZYK Piotrek | 1976 | M40 | Karlin | Quercus | Zatwierdzony |
872 | BANDEL Adam | 1985 | M30 | Łódź | ReebokRunCrew LDZ | Zatwierdzony |
873 | FORMAŃSKI Tadeusz | 1948 | M70 | Łódź | niezrzeszony | Zatwierdzony |
874 | SEKIETA Dorota | 1966 | K50 | Pabianice | mBank | Zatwierdzony |
875 | WOŁK Mariusz | 1992 | M20 | Rawa Mazowiecka | 1992 | Zatwierdzony |
876 | WARACH Daniel | 1979 | M30 | Bełchatów | Warach Rowery | Zatwierdzony |
877 | GIZA Karolina | 1989 | K20 | Wieliczka | eskadra kraków | Zatwierdzony |
878 | OCHAL Pawel | 1981 | M30 | Bydgoszcz | Asics Frontrunner Poland | Zatwierdzony |
879 | KUCHARSKA Ewa | 1981 | K30 | Pszczyna | CA Aktywni | Zatwierdzony |
880 | OWCZAREK Tomasz | 1985 | M30 | BEŁCHATÓW | .. | Zatwierdzony |
881 | MORDALSKI Jacek | 1999 | M16 | Działoszyn | Wieuluń Biega | Zatwierdzony |
882 | GARDZIELEWSKI Arkadiusz | 1986 | M30 | Wrocław | GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM | Zatwierdzony |
883 | DEMCZYSZAK Mateusz | 1986 | M30 | Jaworzyna Śląska | 10 BKPanc | Zatwierdzony |
884 | DĄBROWSKI Mariusz | 1987 | M30 | Żytno | KS Victoria Żytno | Zatwierdzony |
885 | FIRYSIUK Tomasz | 1975 | M40 | Ząbki | Zatwierdzony | |
886 | GĄSIOROWSKI Dariusz | 1986 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
887 | GŁĄBICKI Dawid | 1996 | M20 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
888 | GRABIASZ Radek | 1982 | M30 | Zduńska Wola | KartonPolskaRunTeam | Zatwierdzony |
889 | JESIOŁOWSKI Przemysław | 1984 | M30 | Żychlin | Zatwierdzony | |
890 | KACZMAREK Łukasz | 1986 | M30 | Czarnocin | DZIK KOMANDO | Zatwierdzony |
891 | KOWALCZYK Marcin | 1979 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
892 | SOCHACKI Artur | 1985 | M30 | Radomsko | Zatwierdzony | |
893 | ZALEGA Mateusz | 1985 | M30 | Łódź | Zatwierdzony | |
894 | BEDNAREK Piotr | 1991 | M20 | Rawa Mazowiecka | Zatwierdzony | |
895 | GRADOMSKI Dominik | 1981 | M30 | Konstantynów Łódzki | Zatwierdzony | |
896 | KOPCIŃSKI Bartosz | 1994 | M20 | Rędziny | Gmina Rędziny Biega | Zatwierdzony |
897 | JASZCZUK Robert | 1976 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
898 | OLSZEWSKI Eryk | 2002 | M16 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
899 | PISULSKI Adam | 1980 | M30 | Żagań | 10BKPanc | Zatwierdzony |
900 | DAJCZ Jarosław | 1981 | M30 | Pabianice | Korona Pabianice | Zatwierdzony |
905 | BECK Filip | 1981 | M30 | Łódź | Aflofarm Running Team | Zatwierdzony |
906 | JAKÓBCZYK Bożena | 1984 | K30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
907 | MAŁOLEPSZY Zdzisław | 1970 | M40 | Łódź | Zatwierdzony | |
908 | PIELES Krzysztof | 1961 | M50 | Belchatow | JUPITER Elektrownia Bełchatów OLDBOY | Zatwierdzony |
909 | SOBOL Józef | 1959 | M50 | Wrocław | brak | Zatwierdzony |
910 | SZYMCZYK Marcin | 1979 | M30 | Bełchatów | Miejskie Centrum Sportu Bełchatów | Zatwierdzony |
911 | STĘPIEŃ Rafał | 1984 | M30 | Bełchatów | Warach - rowery | Zatwierdzony |
912 | DUBIŃSKI Mariusz | 1971 | M40 | Zelów | Bieging Team Zelów | Zatwierdzony |
945 | FIGURA Łukasz | 1983 | M30 | Wrocław | Wroclaw Triathlon Team Nokia | Zatwierdzony |
946 | FOGIEL Aleksandra | 1979 | K30 | Kosow | PekaesTeam | Zatwierdzony |
947 | KCHYTIL Milan | 1974 | M40 | Budejovice | MARATHONIUM PARDUPICE | Zatwierdzony |
948 | HAVELKA Jan | 1979 | M30 | Pardubice | MARATHONIUM PARDUPICE | Zatwierdzony |
949 | OWCZAREK Jacek | 1972 | M40 | Pabianice | Razem Trenujemy Sport | Zatwierdzony |
950 | KOCIK Arkadiusz | 1968 | M50 | Łódź | Zatwierdzony | |
951 | PARADOWSKI Marcin | 1982 | M30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
952 | PLESZEWSKI Rafał | 1978 | M40 | Bełchatów | Warach rowery | Zatwierdzony |
953 | ADAM Remigiusz | 1973 | M40 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
954 | KOZŁOWSKI Paweł | 1972 | M40 | Łódź | ARGAL Łódź | Zatwierdzony |
955 | RĘBACZ Piotr | 1975 | M40 | Zgierz | ReebokRunCrew LDZ | Zatwierdzony |
956 | WASILCZYK Tomasz | 1991 | M20 | Ełk | Zatwierdzony | |
957 | TRZCINSKI Ireneusz | 1966 | M50 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
958 | KUKULSKI Piotr | 1956 | M60 | pabianice | O co biega | Zatwierdzony |
959 | KARPIŃSKI Włodzimierz | 1972 | M40 | Bujny | Endorfina | Zatwierdzony |
960 | ZDUŃCZYK Sylwia | 1985 | K30 | Lodz | Biosfera | Zatwierdzony |
961 | DUDA-ANDRZEJEWSKA Aleksandra | 1986 | K30 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
962 | DRACH Bartłomiej | 1986 | M30 | Bełchatów | Biegacz Nowosolna | Zatwierdzony |
963 | BRONOWSKI Seweryn | 1978 | M40 | gorzkowice | Passion Life Joy | Zatwierdzony |
964 | ZAWIERUCHA Łukasz | 1981 | M30 | Zduńska Wola | brak | Zatwierdzony |
965 | STANIROWSKI Jarosław | 1971 | M40 | mstow | Zatwierdzony | |
966 | PORAJ Paweł | 1990 | M20 | Częstochowa | Zatwierdzony | |
967 | ROSIŃSKA Janina | 1936 | K70 | Pabianice | Zatwierdzony | |
968 | WOJEWODA Czesław | 1962 | M50 | Wieluń | Zatwierdzony | |
969 | GORCZYCA Kamila | 1983 | K30 | CZĘSTOCHOWA | ZABIEGANI | Zatwierdzony |
970 | ZAWADA Benon | 1987 | M30 | zytno | ks victoria zytno | Zatwierdzony |
971 | BAK Michał | 1989 | M20 | Lututów | Zatwierdzony | |
972 | DUDA Seweryn | 1981 | M30 | Łódź | 16 batalion powietrznodesantowy | Zatwierdzony |
973 | CZUBIŃSKI Marek | 1953 | M60 | Łódź | Zatwierdzony | |
974 | CIEPLUCHA Dorota | 1982 | K30 | Łódź | Aflofarm Active Team | Zatwierdzony |
975 | KRAKOWIAK Ewelina | 1989 | K20 | łodź | Aflofarm Active Team | Zatwierdzony |
976 | DĄBEK Ryszard | 1951 | M60 | pabianice | aflofarm active team | Zatwierdzony |
977 | KRAJEWSKA Monika | 1986 | K30 | Pabianice | Aflofarm Active Team | Zatwierdzony |
978 | MISZCZAK Anna | 1992 | K20 | Pabianice | Aflofarm Active Team | Zatwierdzony |
979 | PĘCIAK Agata | 1989 | K20 | Pabianice | Aflofarm Active Team | Zatwierdzony |
981 | MATYSIAK Arleta | 1981 | K30 | Sędziejowice | 1979 | Zatwierdzony |
982 | KELLER Tomasz | 1972 | M40 | Gwizdałki | Wieluń Biega | Zatwierdzony |
983 | CIESLIK-WOLSKI Bartosz | 1981 | M30 | Rąbień AB | Zatwierdzony | |
984 | BZDAK Alicja | 1969 | K40 | Pajęczno | Zatwierdzony | |
985 | ARABAS Krzysztof | 1952 | M60 | Częstochowa | Zatwierdzony |