Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #1 - Gniewino - 1/4 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
200 CYBULSKI Jacek 1981 M2 Szczecin Szczecin Zatwierdzony
201 JUŚKIW Paweł 1983 M2 Gdynia Zatwierdzony
202 RACZKOWSKI Dariusz 1976 M3 Wejherowo Zatwierdzony
203 KAŹMIERCZAK Michał 1977 M3 Kartuzy Zatwierdzony
204 KĘPKA Marcin 1981 M2 Gdańsk Dream Tri Team Zatwierdzony
205 CHYLINSKI Arek 1980 M2 Gdańsk Leśne Dziadki / Intel Runners Zatwierdzony
206 SANIGÓRSKI Krzysztof 1978 M3 Bydgoszcz Neverland Zatwierdzony
207 LISIUS Tomasz 1964 M4 Gdańsk Zatwierdzony
208 KACZKOWSKA Katarzyna 1981 K2 Straszyn Complexsports Trojmiasto Zatwierdzony
209 DZIOBA Michał 1973 M3 Sopot NEON Sopot Zatwierdzony
210 RAFALAK Grzegorz 1980 M2 Kosakowo SAMSUNG Zatwierdzony
211 BACZEWSKI Daniel 1982 M2 Banino LOTOS Team Zatwierdzony
212 KARWACKI Grzegorz 1972 M3 wałbrzych ja Zatwierdzony
213 SALINSKI Michal 1983 M2 kwidzyn TRAKTOR TEAM Zatwierdzony
214 RAPACKI Szymon 1985 M2 Gdańsk Warsaw Sharks Zatwierdzony
215 CNOTA Janusz 1955 M5 Gdynia Papunis Team Gdynia Zatwierdzony
216 SPRZACZKOWSKI Krzysztof 1969 M3 Gdynia Triathlon Trojmiasto Zatwierdzony
217 GUTOWSKI Damian 1979 M2 CHWASZCZYNO Zatwierdzony
218 GRESZCZUK Jarosław 1979 M2 GDAŃSK WOPR LIDZBARK Zatwierdzony
219 CZAJKOWSKI Paweł 1981 M2 Gdynia BCT TEAM Gdynia Zatwierdzony
220 BENKE Adam 1984 M2 Luzino Wikęd Zatwierdzony
221 MAMCARZ Jarosław 1967 M4 Tczew TCSIR Zatwierdzony
222 GRODZKI Marek 1975 M3 Gdańsk CTS Czaja Training System Zatwierdzony
223 BEDNAREK Patrycja 1984 K2 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
224 ZWIERZ Krzysztof 1980 M2 Wejherowo 42.195 Wejherowo Zatwierdzony
225 TROŚNIAK Piotr 1972 M3 Białogard Zatwierdzony
226 SIENKIEWICZ Patryk 1972 M3 Gdynia Dream Tri Team Zatwierdzony
227 SZNAZA Tadeusz 1959 M4 Elbląg Elbląg Triathlon Team Zatwierdzony
228 SIKORA Dariusz 1972 M3 Nowy Dwór Gdański ETT Zatwierdzony
229 LISTOSZ Aleksandra 1983 K2 Gdynia Complexsports/Tri Ladies Zatwierdzony
230 ELMINOWSKI Wojciech 1962 M4 Elbląg ELAKTYWNI Zatwierdzony
231 SKRZYCKI Lukasz 1980 M2 Gdynia Bike U Up Zatwierdzony
232 ŻYŁOWSKI Dawid 1996 M1 Gdańsk Izerska Grupa Biegowa Zatwierdzony
233 KLUSZCZYŃSKI Mariusz 1981 M2 Toruń TORUŃ MULTISPORT TEAM Zatwierdzony
234 ZAKURZEWSKI Tomasz 1974 M3 Brzoza Brzoza biega Zatwierdzony
235 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata 1977 K3 Gdansk CTS Czaja Training System Zatwierdzony
236 RAKIEL Bartosz 1983 M2 Gdańsk Zatwierdzony
237 MASŁOWSKI Marcin 1979 M2 Łódź Zatwierdzony
238 WILCZYŃSKI Andrzej 1955 M5 Człuchów #Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
239 MRÓZ Marek 1976 M3 Malbork Pasja Czyni Wolnym / Biuro Obsługi Firm PIO - MAR s.c. Zatwierdzony
240 POLANSKI Rafal 1970 M3 Warszawa Potwory z Glebin Zatwierdzony
241 MATUSEWICZ Michał 1981 M2 Gdynia Labo Sport Team Zatwierdzony
242 WĘGLARZ Marek 1969 M3 Suchy Dwór Zatwierdzony
243 WIELGUS Janusz 1978 M3 Gdańsk SportEvo Zatwierdzony
244 KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena 1976 K3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
245 GOŹDZIEWICZ Paweł 1977 M3 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Zatwierdzony
246 ADAMCZAK Krzysztof 1960 M4 Gdynia Zatwierdzony
247 GUJSKI Marcin 1981 M2 Mińsk Mazowiecki TriPaka Zatwierdzony
248 RACINOWSKI Filip 1976 M3 Bydgoszcz CB 163 Zatwierdzony
249 KOZAK Karol 1984 M2 Gdynia Energy Club Triathlon Team Zatwierdzony
250 TOMASZEWICZ Damian 1993 M1 Elbląg Zatwierdzony
251 SADOWSKI Piotr 1983 M2 Gdańsk DISINN Club Zatwierdzony
252 KOKOSZCZYŃSKA Agnieszka 1976 K3 Rumia Rumska Metka Przełajowa Zatwierdzony
253 WĄSOWSKI Rafał 1990 M1 Gdańsk Najmowicz Triathlon Team Zatwierdzony
254 HOGA Fryderyk 1988 M2 Gdynia Zatwierdzony
255 FLISIKOWSKI Szymon 1985 M2 Gdynia SPORTEVO Zatwierdzony
256 WARSZAWSKI Filip 1975 M3 Gdynia biegamyrazem.pl Zatwierdzony
257 WNUK Leszek 1989 M1 Gdynia TRI SEA WŁADYSŁAWOWO Zatwierdzony
258 DOMINIK Wiesław 1965 M4 Swarzewo PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWO Zatwierdzony
259 PIETRASIK Przemysław 1980 M2 Słupsk Zatwierdzony
260 KREFT Arkadiusz 1985 M2 Kartuzy Zatwierdzony
261 RACHWALIK Kamil 1992 M1 Mrągowo Mrągowskie Dziki Zatwierdzony
262 BEHMKE Bartłomiej 1976 M3 Gdynia TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO Zatwierdzony
263 KWIDZIŃSKI Krzysztof 1973 M3 Gdynia Eltorbud Team Zatwierdzony
264 KWIDZIŃSKI Oskar 1995 M1 Gdynia Zatwierdzony
265 PRZEDBORA Jakub 1987 M2 Tomaszów Mazowiecki -- Zatwierdzony
266 RACHWALIK Andrzej 1990 M1 Mragowo Mrągowskie Dziki Zatwierdzony
267 ŁANIEC Marek 1966 M4 Gdańsk Zatwierdzony
268 IGIELSKI Armin 1975 M3 Grudziadz Tancia team Zatwierdzony
269 SOLECKI Łukasz 1978 M3 Tomaszów Mazowiecki Soltrade 4 Runner Zatwierdzony
270 KOKOSZCZYŃSKI Marcin 1976 M3 Rumia Rumska Metka Przełajowa Zatwierdzony
271 TOMASZEWICZ Piotr 1968 M4 Elbląg Zatwierdzony
272 JEZEWSKI Michał 1979 M2 Gdynia MAG Von Igel Team... i trochę jednak NieMaNieMoge Zatwierdzony
273 JANTA Marek 1981 M2 Gdańsk Smaruj Na Trening Zatwierdzony
274 PIEPER Daniel 1983 M2 Wejherowo Zatwierdzony
275 KLUSZCZYŃSKI Robert 1977 M3 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
276 ŚLIWKA Piotr 1980 M2 Sopot Sportevo Zatwierdzony
277 GÓRTOWSKI Maciej 1979 M2 Gdańsk Zatwierdzony
278 BIZEWSKI Marcin 1985 M2 Gdynia TriBizon Zatwierdzony
279 OSOWSKI Kamil 1988 M2 Warszawa Zatwierdzony
280 MISZEWSKI Mateusz 1989 M1 Gdańsk CTS - Czaja Training System Zatwierdzony
281 HALSKA Ania 1984 K2 Cieszyn Endure Team Zatwierdzony
282 LAUBE Janusz 1976 M3 Gdańsk Zatwierdzony
283 KRZEMIŃSKI Paweł 1973 M3 Borkowo Hilary Zatwierdzony
284 LEWANDOWSKI Marcin 1982 M2 Gdynia TRIDEA TEAM Zatwierdzony
285 MANISZEWSKI Zbigniew 1955 M5 Unisław TRISPACE Zatwierdzony
286 MŁYNARCZYK Filip 1976 M3 Gdańsk EZA Zatwierdzony
287 GUMIENNY Tomasz 1972 M3 SUCHY DWÓR Zatwierdzony
288 DAMPC Karol 1986 M2 Reda Bike U Up Zatwierdzony
289 GAJEWSKI Przemek 1978 M3 szczecin SyberianHamster Zatwierdzony
290 BLEW Wojciech 1963 M4 Gdansk Zatwierdzony
291 ZASADA Grzegorz 1978 M3 Puck Zatwierdzony
292 USTOWSKI Przemysław 1977 M3 Borkowo USTeam Zatwierdzony
293 PIOTROWSKI Paweł 1981 M2 Gdynia JaTRENUJE Zatwierdzony
294 MARKIEWICZ Jarosław 1977 M3 Władysławowo TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO Zatwierdzony
295 TOPOROWSKI Mariusz 1967 M4 Gdańsk MRKS Zatwierdzony
296 RATALEWSKI Slawomir 1967 M4 Tomaszow Mazowiecki Piotrkowskie Kolarstwo Zatwierdzony
297 KULESZA Mariusz 1977 M3 Gdańsk #CTS CzajaTrainingSystem/LIBERO Biuroserwis Zatwierdzony
298 KUCAL Maciej 1984 M2 Gdańsk 3athlete Zatwierdzony
299 MARTYNOWICZ Michał 1972 M3 BRZOZA TriSpace Zatwierdzony
300 KOWALCZYK Tomasz 1976 M3 Słupsk Słupsk Zatwierdzony
301 ROZINSKI Przemek 1985 M2 Rokitki Gryf Tczew Zatwierdzony
302 BOGUSZ Waldemar 1962 M4 Tczew Tczew Zatwierdzony
303 BARANOWSKI Daniel 1994 M1 Gdynia Zatwierdzony
304 BARAN Tomasz 1986 M2 Dukla TRI NEGU/ MTB MOSIR DUKLA Zatwierdzony
305 CEJKO Wojciech 1975 M3 Banino Dead on Arrival Zatwierdzony
306 ŁUGIEWICZ Przemysław 1980 M2 Gdańsk Smaruj Na Trening Zatwierdzony
307 MATEJA Bożena 1959 K4 Gdańsk Zatwierdzony
308 CWIRKO-GODYCKI Łukasz 1980 M2 Malbork Zatwierdzony
309 JOSZ Piotr 1963 M4 Gdańsk Zatwierdzony
310 KIEŁKUCKA Alicja 1972 K3 TRĄBKI MAŁE NORWOOD TEAM / COMPLEXSPORT Zatwierdzony
311 SZYSZKO Przemysław 1977 M3 Gdańsk Zatwierdzony
312 JASKUŁKE Irek 1973 M3 PUCK Zatwierdzony
313 DUBIELLA Adam 1977 M3 Gdynia Zatwierdzony
314 KALINOWSKI Paweł 1984 M2 Warszawa REXONA MEN/TRIZARZA TEAM Zatwierdzony
315 KRZEMIŃSKI Jakub 1994 M1 Gdańsk Bikeuup/dream tri team Zatwierdzony
316 TRAWCZYŃSKI Jacek 1969 M3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
317 BUCZEK Tomasz 1984 M2 Gdynia Zatwierdzony
318 SZYMCZAK Jakub 1988 M2 Gdynia Zatwierdzony
319 BELEWICZ Jarosław 1980 M2 Gdynia Zatwierdzony
320 PAWLIKOWSKI Radosław 1980 M2 Rumia Zatwierdzony
321 WRÓBEL Darek 1976 M3 Gdańsk BRU Biuro Rachunkowo-Ubezpieczeniowe Katarzyna Wróbel Zatwierdzony
322 LIS Sebastian 1975 M3 Gdansk oklejanie-auta.pl/Trimama Zatwierdzony
323 ZRZELSKI Michał 1977 M3 Gdynia ZRZ Team Zatwierdzony
324 KOMOROWSKA Katarzyna 1981 K2 Gdynia Zatwierdzony
325 MUCZYŃSKI Bartosz 1975 M3 Gdynia Zatwierdzony
326 POGORZELSKI Tomek 1990 M1 Gdańsk Zatwierdzony
327 ZACHWIEJA Piotr 1985 M2 Bydgoszcz Zatwierdzony
328 MICHALAK-WOJNOWSKA Małgorzata 1983 K2 Dęblin Zatwierdzony
329 CISZAK Dominik 1996 M1 Elbląg Zatwierdzony
330 KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 1989 M1 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
331 ZAWISTOWSKI Michał 1978 M3 Sulmin SNT/GT Sulmin Zatwierdzony
332 WALKOWICZ Bartłomiej 1976 M3 Gdynia Zatwierdzony
333 CYSEWSKA-BRYTAN Jowita 1971 K3 Władysławowo TRI-SEA Władysławowo Zatwierdzony
334 BRYTAN Krzysztof 1969 M3 Władysławowo TRI-SEA Władysławowo Zatwierdzony
335 BRZUSZKIEWICZ Zuzanna 1995 K1 Gdańsk Zatwierdzony
336 KUJAWSKA Agnieszka 1990 K1 Władysławowo TRI-SEA Władysławowo Zatwierdzony
337 RÓŻALSKI Maciej 1974 M3 Warszawa OKP Zatwierdzony
338 PAWLICKI Krzysztof 1982 M2 Warszawa Kosmiczne Dziady Zatwierdzony
339 BYSTRAM Aleksandra 1967 K4 Puck TRI-SEA Władysławowo Zatwierdzony
340 BŁASZKOWSKI Andrzej 1966 M4 Tczew Zatwierdzony
341 RYMER Jakub 1985 M2 Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ Zatwierdzony
342 POGORZELSKI Daniel 1986 M2 Elbląg Zatwierdzony
343 KOWALIK Dominik 1979 M2 Gdynia Glutenfree Ebola Zatwierdzony
344 JURKIEWICZ Mariusz 1979 M2 inowrocław kobylarnia/bikeboys Zatwierdzony
345 CZERWIŃSKI Piotr 1965 M4 Gdańsk Tours Triathlon Team Zatwierdzony
346 ANDROSZ Krzysztof 1989 M1 Gdynia CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM Zatwierdzony
347 SWINARSKI Maciej 1978 M3 Gdansk MotoSyberia.com Bike U Up Zatwierdzony
348 DEJNAROWICZ Piotr 1979 M2 Pogórze biegamyrazem.pl Zatwierdzony
349 CZYŻ Gabriela 1976 K3 Władysławowo Od-dech.pl Tri-sea Władysławowo Zatwierdzony
350 OLSZEWSKA Karina 1977 K3 Gdynia Zatwierdzony
351 OLSZEWSKI Adam 1971 M3 Gdynia Zatwierdzony
352 ZALEWSKI Karol 1979 M2 Rumia JAtrenuje Zatwierdzony
353 ŁAKOMSKI Mateusz 1984 M2 Sopot Zatwierdzony
354 CZAUS Adam 1984 M2 Gdynia Turbinki.com.pl Zatwierdzony
355 PUCH Robert 1975 M3 elbląg CTS Zatwierdzony
356 GRZEBYTA Mateusz 1987 M2 Kartuzy MTB START KARTUZY Zatwierdzony
357 JÓŹWIAK Łukasz 1976 M3 Rumia Zatwierdzony
358 DUSIŃSKI Krzysztof 1979 M2 Reda TriREM Zatwierdzony
359 MATUSZEWSKI Mariusz 1974 M3 WARSZAWA Goldhol Zatwierdzony
360 SAFRANOW Marcin 1978 M3 Gdańsk Bike U Up Zatwierdzony
361 MARCINIAK Joanna 1982 K2 Gdynia CompleXsports Triathlon Team Zatwierdzony
362 CIEPIELEWSKI Patryk 1990 M1 Tczew Zatwierdzony
363 ZIĘBA Adam 1973 M3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
364 KUC Krzysztof 1980 M2 Bystra triREM Zatwierdzony
365 BIEGAŁA Marek 1984 M2 Gdańsk BIKE U UP, EUROPELL Zatwierdzony
366 ŻYLEWICZ Mateusz 1989 M1 Gdańsk Dream Tri Team Zatwierdzony
367 NIEWOLSKI Wojtek 1974 M3 rumia Zatwierdzony
368 KULIK Jacek 1976 M3 GDYNIA KULIK&KUREK Zatwierdzony
369 OSIECKI Edwin 1969 M3 Konstancin Kuźnia Triathlonu Zatwierdzony
370 KOSMALA Maciej 1994 M1 Elbląg Czaja Training System Zatwierdzony
371 FIEDOROW Mateusz 1989 M1 Gdynia Zatwierdzony
372 DROST Robert 1984 M2 Gdynia Zatwierdzony
373 SZCZUCKI Piotr 1980 M2 Gdańsk LOTOS Running Team Zatwierdzony
374 SOBCZAK Marcin 1975 M3 Żołędowo TRISPACE Zatwierdzony
375 SEMSCH Artur 1962 M4 Gdynia Nordea Triathlon Team Zatwierdzony
376 ŻABOWSKI Marek 1984 M2 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
377 GORGOŃ Cezary 1981 M2 Gdańsk CTS Zatwierdzony
378 ZACHARIASZ Maciej 1984 M2 Gdansk TRISPACE Zatwierdzony
379 WILMONT Krzysztof 1987 M2 Słupsk Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce Zatwierdzony
380 CZAPIŃSKI Michał 1982 M2 Reda EUROPELL - BIKE U UP Zatwierdzony
381 IGNACZAK Piotr 1973 M3 Bydgoszcz TriSpace Zatwierdzony
382 JAŚKIEWICZ Paweł 1978 M3 Rumia ShipCup Zatwierdzony
383 KUDREWICZ Mirek 1964 M4 Gdńsk silco Zatwierdzony
384 BOROWSKI Rafał 1979 M2 Warszawa MY RUN TO TRI Zatwierdzony
385 WENTA Waldemar 1974 M3 SIERAKOWICE Honda Team Zatwierdzony
386 KŁOS Marcin 1979 M2 Gdańsk Zatwierdzony
387 RUCIŃSKI Jakub 1975 M3 Sopot Bike U Up- Europell Zatwierdzony
388 DOBRZYNSKI Marek 1985 M2 Bydgoszcz Zatwierdzony
389 PODGÓRSKI Witold 1973 M3 Gdańsk F3Team Zatwierdzony
390 WINCZEWSKI Krzysztof 1986 M2 Gdańsk F3team Zatwierdzony
391 KANIA Jakub 1984 M2 Gdańsk F3Team Zatwierdzony
392 JAKOBSCHY Łukasz 1976 M3 Gdańsk F3Team Zatwierdzony
393 HOJNOWSKI Paweł 1976 M3 Gdańsk F3team Zatwierdzony
394 WIKIERA Marek 1968 M4 GDAŃSK F3TEAM Zatwierdzony
395 RADCZUK Marcin 1981 M2 Tuchom Endure Team Zatwierdzony
396 KEARNEY Marek 1977 M3 Gdynia o'cearnaigh Zatwierdzony
397 MORAWIECKA Magdalena 1981 K2 Gdańsk F3TEAM Zatwierdzony
398 SKOWROŃSKI Rafał 1983 M2 Gdynia Zatwierdzony
399 CIERPISZ-SKOWROŃSKA Dagmara 1983 K2 Gdynia Zatwierdzony
400 BIELIŃSKI Piotr 1976 M3 Kartuzy Waniewski Coaching Zatwierdzony
401 WIRWICKI Łukasz 1987 M2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
402 LENZ Magdalena 1988 K2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
403 LEWIŃSKI Andrzej 1973 M3 Gdynia biegamyrazem.pl / CTS Zatwierdzony
404 MAZUR Paweł 1989 M1 Grudziądz AGROLOK SPORT TEAM/UKS TRS SUSZ Zatwierdzony
405 PIĘTA Sylwester 1988 M2 Straszyn Radio Gdańsk Zatwierdzony
406 PARCHEM Martyna 1989 K1 Gdynia Zatwierdzony
407 SPALENIAK Tomasz 1990 M1 Dobrzewino Endure Team Zatwierdzony
408 SIŁKOWSKI Radosław 1975 M3 GDYNIA Heiztechnik Zatwierdzony
409 RUTKOWSKI Piotr 1971 M3 Pruszcz Gdański F3Team Zatwierdzony
410 PORTEE Wojciech 1971 M3 Gdynia Zatwierdzony
411 PRUCHNICKI Rafał 1980 M2 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
412 STRYCHOWSKI Jakub 1977 M3 Gdynia Complexsports Zatwierdzony
413 CHAJĘCKI Karol 1976 M3 Gdańsk F3Team Zatwierdzony
415 RUTKOWSKI Wojciech 1996 M1 Przechlewo #Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
416 POREDA Piotr 1986 M2 Gdańsk F3Team Zatwierdzony
417 MOWINSKI Filip 1992 M1 Gdansk dreamtriteam Zatwierdzony
418 WICIK Zbigniew 1977 M3 Kwidzyn Kwidzyn Zatwierdzony
419 BUTNY Rafał 1978 M3 Gdynia CTS Zatwierdzony
420 CHMIELEWSKI Łukasz 1982 M2 Golub-Dobrzyń AGROLOK SPORT TEAM Zatwierdzony
421 CEYROWSKI Łukasz 1989 M1 Reda Gdynia Sport Team / WSNT Zatwierdzony
422 PISAREK Rafał 1977 M3 Gdynia Zatwierdzony
423 WOJCIECHOWSKI Patryk 1987 M2 Pogórze Zatwierdzony
424 KALISZ Paweł 1986 M2 Gdańsk F3Team Zatwierdzony
425 GÓRSKI Bartosz 1983 M2 Toruń toruński klub triathlonowy Zatwierdzony
426 OWCZAREK Grzegorz 1981 M2 Gdańsk F3team Zatwierdzony
427 BUCZKO Dariusz 1990 M1 Przechlewo Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
428 BONIKOWSKI Jakub 1972 M3 Grudziadz TRISPACE Zatwierdzony
429 ŚWISTUŃ Tomasz 1966 M4 Katowice Zatwierdzony
430 SUCHOCKI Michal 1995 M1 Suchy Dwór Zatwierdzony
431 GABRIEL Patryk 1977 M3 Starogard Gdański Gabriel Brothers / TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
432 GABRIEL Łukasz 1980 M2 Starogard Gdański Gabriel Brothers / TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
433 BISKUPSKA Rita 1990 K1 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz Zatwierdzony
434 SOBCZAK Marcin 1971 M3 Rumia Sobczak Team Zatwierdzony
435 KWIATKOWSKI Grzegorz 1975 M3 Gdańsk F3Team Gdańsk Zatwierdzony
436 KARWACKI Paweł 1980 M2 Zielonka Trispace Zatwierdzony
437 TYSZKIEWICZ Ela 1988 K2 Gdańsk F3Team Zatwierdzony
438 MAJKOWSKI Karol 1983 M2 Kębłowo Biobbud / Luk-Connect Racing Team Zatwierdzony
439 MISZEWSKI Krzysztof 1981 M2 Gdańsk Dream Tri Team / CTS Zatwierdzony
440 MAJEWSKI Roman 1972 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
441 KRUPKO Szymon 1985 M2 Gdynia szatoteam Zatwierdzony
442 BLOKOWSKI Piotr 1976 M3 Golub-Dobrzyń AGROLOK SPORT TEAM Zatwierdzony
443 POLANSKI Piotr 1981 M2 Lebork Endure Zatwierdzony
444 KAMIŃSKI Artur 1980 M2 Olsztyn Krisscoaching.pl Zatwierdzony
445 MANIKAŁO Dariusz 1969 M3 Lipkow New Energy Team Zatwierdzony
446 JÓZEFOWICZ Krzysztof 1966 M4 Łódź trucht sklep dla biegaczy i triathlonistów Zatwierdzony
447 ŁUKASIEWICZ Aleksandra 1980 K2 Koszalin DZIKI KOSZALIN Zatwierdzony
448 SZAMOTULSKI Tomasz 1978 M3 Gdańsk Lechia Gdańsk Zatwierdzony
449 GUMIŃSKI Piotr 1982 M2 Piotrków Trybunalski Zatwierdzony
450 GOLAS Grażyna 1976 K3 Gdynia Tri Ladies Zatwierdzony
451 NOWAK Krzysztof 1984 M2 Bełchatów Warach-Rowery Zatwierdzony
452 ROSIŃSKI Przemysław 1977 M3 Zielonka TRISPACE / SISU TEAM Zatwierdzony
453 FILARECKA Agnieszka 1986 K2 Bydgoszcz Trispace Zatwierdzony
454 DUDANIEC-TARKOWSKA Agnieszka 1984 K2 Gdańsk ATM GDAŃSK/ Tri Ladies/F3TEAM Zatwierdzony
455 PIOTROWSKI Krzysztof 1972 M3 Działdowo Twister Team / Bike-sport Działdowo Zatwierdzony
456 BEDNARCZYK Arkadiusz 1976 M3 Gdynia JKLA JAWOR Zatwierdzony
457 FELCZYNSKI Bartlomiej 1979 M2 Gdynia Zatwierdzony
458 PRUSZYŃSKA Lucyna 1987 K2 Tczew TRI Ladies Complexsport Zatwierdzony
459 ABRACHAM Piotr 1983 M2 Gdynia ZWT HURAGAN Zatwierdzony
460 ŻMICH-FÓRMANIAK Joanna 1976 K3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
461 ROST Zbyszek 1982 M2 gdańsk Zatwierdzony
462 RULIŃSKI Przemysław 1986 M2 Gniew CTS Czaja Training System Zatwierdzony
463 JANKOWSKI Tomasz 1973 M3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
464 KOPER Mateusz 1988 M2 Tczew GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM Zatwierdzony
465 MULARCZYK Jacek 1970 M3 Gdańsk Rowing Running Club Zatwierdzony
466 GÓRZYŃSKI Tomasz 1976 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
467 PIOTROWICZ Ewa 1987 K2 Gdynia Sportevo Zatwierdzony
468 BIAŁEK Tomasz 1984 M2 Kępno GT Rat Zatwierdzony
469 ANDRULEWICZ Piotrek 1999 M1 Gdynia-Wiczlino Zatwierdzony
470 STOLAREK Weronika 1984 K2 Gdańsk ComplexSports/ Tri Ladies Zatwierdzony
471 ŻYWICKI Bartosz 1982 M2 Starkowo Dziki Koszalin Zatwierdzony
472 ZIENKIEWICZ Janusz 1972 M3 Bydgoszcz TRISPACE /Allianz Triathlon Team Zatwierdzony
473 DŁUTKOWSKI Jakub 1996 M1 Gdynia AZS Akademia Morska w Gdyni Zatwierdzony
474 GÓRSKI Roman 1981 M2 Gdańsk Zatwierdzony
475 JANICKI Sebastian 1974 M3 Gdańsk Zatwierdzony
476 SOSNOWSKI Lukasz 1985 M2 Więcbork Kujavia3Team / Endure Team Zatwierdzony
477 KOŁTONOWSKI Krzysztof 1975 M3 Gdynia Kolti Team Zatwierdzony
478 PSTRĄGOWSKI Marcin 1982 M2 Koszalin DZIKI KOSZALIN Zatwierdzony
479 CZAJKOWSKI Piotr 1989 M1 KOWALEWO POMORKSIE AGROLOK SPORT TEAM/BCT TEAM Zatwierdzony
480 KONDRACIUK Dariusz 1975 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
481 STASIEWSKI Mariusz 1975 M3 Bydgoszcz TriSpace Zatwierdzony
482 PULTOWICZ Łukasz 1983 M2 Gdynia Zatwierdzony
483 GORZEŃSKI Piotr 1967 M4 GDYNIA Zatwierdzony
484 LEW-MIRSKI Janusz 1975 M3 Warszawa AKS Polonia Warszawa Zatwierdzony
487 NIGOT Krzysztof 1973 M3 Warszawa AirBike Zatwierdzony
488 GNIECH Maciej 1980 M2 Wejherowo ELTORBUD Zatwierdzony
489 JEDOWSKI Maciej 1981 M2 Susz Uks trs susz Zatwierdzony
490 ZAŁUCKA Paulina 1995 K1 Elbląg KM Sport Pro Team Zatwierdzony