Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #1 - Gniewino - 1/8 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
700 HINC Kamil 2001 M0 Starogard Gdański Zatwierdzony
701 ZWOLINSKA Beata 1967 K4 Gdynia Zatwierdzony
702 KREFT Katarzyna 1994 K1 Gdynia TriSide Team Zatwierdzony
703 KALINOWSKI Juliusz 1982 M2 Lubichowo TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
704 DOROSZ Damian 1990 M1 Rumia TRIPAKA Zatwierdzony
705 KUCIABA Jacek 1972 M3 Jagatowo PG. AQUA Zatwierdzony
706 BEDNAREK Krzysztof 1968 M4 Gdynia SportEvo Zatwierdzony
707 BLEW Marcin 1991 M1 Gdańsk Zatwierdzony
708 BRZUCHALSKI Paweł 1985 M2 Rumia Zatwierdzony
709 INTEREWICZ Dorota 1968 K4 GDYNIA I ALO Gdynia Zatwierdzony
710 TRUSKOLAWSKA Ola 1976 K3 Gdynia Zatwierdzony
711 NAGELSKI Piotr 1987 M2 Gdańsk Zatwierdzony
712 SZARMACH Krzysztof 1968 M4 Starogard Gd TRI Starogard Gd. Zatwierdzony
713 SOLEK Mieczysław 1955 M5 Wejherowo NYPEL Reda Zatwierdzony
714 ZAJK Radosław 1983 M2 Reda Zatwierdzony
715 ZALEWSKI Łukasz 1994 M1 Rumia Zatwierdzony
716 KUJAWA Ewa 1977 K3 Grudziądz Zatwierdzony
717 GNIOT Jacek 1971 M3 Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. / Akademia Biegania Grudziądz Zatwierdzony
718 ZAJK Michał 1990 M1 Reda Zatwierdzony
719 PAWELCZYK Marcin 1992 M1 Gdynia Zatwierdzony
720 CISKOWSKI Waldemar 1955 M5 Gdynia Zatwierdzony
721 ZIELIŃSKI Tomasz 1984 M2 Gdańsk Wirtualna Polska Media Triathlon Team Zatwierdzony
722 PLAZUK Matylda 1975 K3 Garstedt Zatwierdzony
723 ŚLESICKI Rafał 1986 M2 gdańsk Ostre TEAM Zatwierdzony
724 DOBOSZ Michal 1976 M3 Gdynia Zatwierdzony
725 SIENKIEWICZ Wiktor 1999 M1 Gdynia Sienkiewicz Zatwierdzony
726 BUNK Daria 1979 K2 Grudziądz Zatwierdzony
727 OLLER Jakub 1991 M1 Tczew Tri Starogard Zatwierdzony
728 DUDA Piotr 1992 M1 Wejherowo Zatwierdzony
729 KRÓL Maciej 1968 M4 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
730 CHOLEWICKA Katarzyna 1991 K1 Warszawa Zatwierdzony
731 SPYCHALSKI Tomasz 1980 M2 Rynarzewo Grupa Woda www.wozkimotocyklowe.pl Zatwierdzony
732 SZCZESNA - RZEPECKA Klaudia 1980 K2 Sosnowiec Zatwierdzony
733 MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ Marta 1976 K3 gdynia sienkiewicz Zatwierdzony
734 GÓRECKI Piotr 1985 M2 Gdynia Active Flow / Lili's Coffee Zatwierdzony
735 TOMASZEWICZ Marcin 1990 M1 Elbląg Zatwierdzony
736 OŁOWNIA Rafał 1971 M3 Gdynia Zatwierdzony
737 FROLIKÓW Aleksander 1980 M2 Gdynia TRICARGO Zatwierdzony
738 GAZARKIEWICZ Antoni 1952 M5 GDAŃSK BHMW_GDYNIA Zatwierdzony
739 BRUSKI Dariusz 1963 M4 Gdańsk Autobus z napisem: koniec wyścigu. Zatwierdzony
740 KREFT Aleksander 1984 M2 KARTUZY ARTOM Zatwierdzony
741 KOTFIS Ryszard 1951 M5 Gdynia Miziar-Sport Zatwierdzony
742 SZCZEPANIAK Bartosz 1989 M1 zgierz SZUKAM SPONSORA Zatwierdzony
743 SIECIŃSKI Emilian 1991 M1 Susz UKS TRS Susz Zatwierdzony
744 OSTROWSKI Łukasz 1993 M1 Gdynia Invictus 3City Zatwierdzony
745 MAZIARCZYK Marek 1975 M3 Gdańsk SportEvo Zatwierdzony
746 MROCZEK Patryk 1992 M1 Gdynia Zatwierdzony
747 MALINOWSKI Łukasz 1980 M2 Gdańsk Leśne Dziadki Zatwierdzony
748 MIOTK Michał 1985 M2 Gdynia Zatwierdzony
749 KARABIN Paweł 1976 M3 Gdańsk Zatwierdzony
750 DZIUNKO Michał 1984 M2 Gdańsk Zatwierdzony
751 BĘDZIAK Anna 1983 K2 Gdynia Zatwierdzony
752 LESZKOWICZ Kornel 1989 M1 Gdynia Gacopyz Team Zatwierdzony
753 LEPA-ROMAN Magdalena 1978 K3 Bolszewo Przecinak77 Zatwierdzony
754 SOCHA Grzegorz 1987 M2 Lębork Zatwierdzony
755 KALINOWSKI Krzysztof 1975 M3 Gdańsk Dream Tri Team Zatwierdzony
756 TYLKOWSKI Marcin 1983 M2 Warszawa urwane śmigło Zatwierdzony
757 WACHOWSKI Łukasz 1983 M2 Wrocław Shooting Drill Academy Zatwierdzony
758 GORSKI Jakub 1979 M2 Gdynia Vegan Atheist Zatwierdzony
759 KACPERSKI Mirosław 1961 M4 EŁK PARKRUN POLSKA Zatwierdzony
760 GAWIN Krzysztof 1992 M1 Warszawa 12tri.pl Zatwierdzony
761 DEPTULSKI Mateusz 1995 M1 Tczew TSRS Zatwierdzony
762 SAMSON Izabela 1982 K2 Rumia JAtrenuje Zatwierdzony
763 SKROBACZ Przemysław 1988 M2 Reda Zatwierdzony
764 PYTEL Marcin 1984 M2 Gdańsk #KCBC Zatwierdzony
765 ANTOLAK Piotr 1975 M3 Warszawa YANUSHE TT WARSZAWA Zatwierdzony
766 BEDNAREK Michal 1980 M2 Tczew Centrum Komórek Team Tczew Zatwierdzony
767 RYBICKI Artur 1984 M2 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
768 CIESIELSKI Łukasz 1976 M3 Warszawa Zatwierdzony
769 BOLLIN Ilona 1978 K3 Gdańsk CTS Zatwierdzony
770 GŁAZIK Tomasz 1977 M3 Wejherowo Redalica Zatwierdzony
771 MARTYNOWICZ Maria 1972 K3 Brzoza TRISPACE Zatwierdzony
772 GACKA Katarzyna 1977 K3 Gdynia MEWA GDYNIA Zatwierdzony
773 ZELEWSKA Marta 1977 K3 Gdynia MEWA Gdynia Zatwierdzony
774 BEDNARCZYK Tomasz 1987 M2 Gdynia Zatwierdzony
775 BUDNIK Maciej 1988 M2 Gdańsk BvB Zatwierdzony
776 BUDNIK Jacek 1985 M2 Gdańsk BvB Zatwierdzony
777 DOMAGALSKI Łukasz 1981 M2 Gdańsk Zatwierdzony
778 LEMKE Krzysztof 1977 M3 Gdynia Gdyński Triathlon Zatwierdzony
779 CZAPA Magdalena 1973 K3 Gniewino NEXUS Team Zatwierdzony
780 ARENTEWICZ Grzegorz 1981 M2 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
781 SMOLARCZYK Adam 1983 M2 Gdańsk Przerost formy nad formą Zatwierdzony
782 GÓRSKI Sławomir 1973 M3 Wejherowo Zatwierdzony
783 ROZINSKI Marcin 1987 M2 Tczew Zatwierdzony
784 TOPCZEWSKI Gracjan 1976 M3 Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team / Trispace Zatwierdzony
785 PLUCINSK Michal 1981 M2 Torun Toruń Multisport Team Zatwierdzony
786 BUCHERT Piotr 1979 M2 Gdynia Gdynia Mewa Zatwierdzony
787 ŻUBRYS Ruben 2002 M0 Gdańsk Zatwierdzony
788 JATCZAK Katarzyna 1972 K3 Gdynia ZIAJA TEAM Zatwierdzony
789 PRZEWODOWSKI Piotr 1976 M3 gdansk Lpp Team Zatwierdzony
790 DRAPELLA Dariusz 1957 M5 Gdańsk CTS Zatwierdzony
791 DRAWC Mieczysław 1962 M4 Gdańsk Sportevo Zatwierdzony
792 JĘDRYCZKA Piotr 1993 M1 Gdynia TopActive Zatwierdzony
793 ALBECKI Witold 1972 M3 Wejherowo AKKUS Zatwierdzony
794 KIEŁKUCKA Magdalena 1999 K1 TRABKI MAŁE COMPLEXSPORT/NORWOOD Zatwierdzony
795 NOWAK Roman 1981 M2 Człuchów ENDURE TEAM Zatwierdzony
796 WOLINSKI Maciej 1979 M2 Reda Zatwierdzony
797 JASKOWSKA Balbina 1987 K2 Warszawa NeON Team Zatwierdzony
798 TOMECKI Jakub 1985 M2 Kraków Zatwierdzony
799 SZWEDOWSKI Dawid 1988 M2 Nowa Wieś Rzeczna TRI STAROGARD GDAŃSKI Zatwierdzony
800 KRZYŻANOWSKI Piotr 1991 M1 Gdynia Zatwierdzony
801 GIERASIMIUK Grzegorz 1984 M2 Warszawa Trigger Triathlon Zatwierdzony
802 GROCHOWSKI Rafał 1993 M1 Gdańsk Zatwierdzony
803 GÓRZYŃSKA Małgorzata 1973 K3 Trzcianka TRISPACE Zatwierdzony
804 ŁASKI Marek 1980 M2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański / Leśne Dziadki Zatwierdzony
805 HINZ Marcin 1984 M2 Rumia Endure Team / IronFactory.pl Zatwierdzony
806 SZUMLAS Anna 1981 K2 POŁCHOWO #SZUMITEAM Zatwierdzony
807 PŁOTKA Grzegorz 1982 M2 Koszalin Zatwierdzony
808 NOWAKOWSKI Witold 1976 M3 Wejherowo Zatwierdzony
809 CIESIELSKA Sylwia 1991 K1 Warszawa Warsaw Masters Team Zatwierdzony
810 WOŹNIAK Tomasz 1976 M3 Gdańsk Tridea Zatwierdzony
811 KAC Marek 1974 M3 Reda Endure Team Zatwierdzony
812 KURCIN Tomasz 1977 M3 Gdańsk CompleXsports Team Zatwierdzony
813 SZARSKI Maciej 1990 M1 Wrocław Zatwierdzony
814 WELUSZ Łukasz 1980 M2 Rumia Zatwierdzony
815 MATEJA Januszmichal 1957 M5 Gdańsk AccorHotels Zatwierdzony
816 MAZUR Sławomir 1971 M3 Pruszcz Gdański Ziaja Team Zatwierdzony
817 JAROSIEWICZ-POSZEWIECKA Ewa 1975 K3 Gdańsk TRI MAMA Zatwierdzony
818 ADAMCZYK Maciej 1974 M3 WŁADYSŁAWOWO TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO Zatwierdzony
819 ŚMIGIELSKI Aleksander 1979 M2 Chełmno Zatwierdzony
820 MALECKA Agata 1991 K1 Gdynia Zatwierdzony
821 TURSKI Mariusz 1975 M3 Gdańsk Zatwierdzony
822 OBRAŁ Jolanta 1984 K2 Kraków www.prawo-porady.pl Zatwierdzony
823 TEKIELI Dominik 1975 M3 Gdynia Energy Club Triathlon Team Zatwierdzony
824 NOWICKI Tomasz 1974 M3 Przechlewo #tripaka Przechlewo Zatwierdzony
825 PIOTROWSKI Daniel 1991 M1 Gdańsk DREAM TRI TEAM Zatwierdzony
826 KALUKIN Krzysztof 1977 M3 Gdynia Zatwierdzony
827 NOWAK Pawel 1977 M3 Koszalin #TRIpaka Przechlewo Zatwierdzony
828 JAKUBOWSKI Piotr 1970 M3 Gdynia SCALAR Zatwierdzony
829 MAKOWSKI Marcin 1981 M2 Gdynia Zatwierdzony
830 RAUT Wiesław 1948 M5 Bydgoszcz Trispace Zatwierdzony
831 JANYGA-KULIK Karolina 1976 K3 GDYNIA KULIK&KUREK Zatwierdzony
832 KOLCZYŃSKI Paweł 1990 M1 Bydgoszcz Decathlon Ustowo Zatwierdzony
833 GAJOWNIK Karolina 1987 K2 Gdynia Tridea Zatwierdzony
834 KOTASIŃSKI Filip 1985 M2 Gdynia plywanietrojmiasto.pl Zatwierdzony
835 RUTKOWSKA Virginia 1984 K2 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz Zatwierdzony
836 CZYŻ Krzysztof 1981 M2 Gdynia Brooklyn Pizza Zatwierdzony
837 STUKAN Maciej 1985 M2 Sopot Zatwierdzony
838 KOŁODZIEJCZYK-KOTASIŃSKA Milena 1989 K1 Gdynia plywanietrojmiasto.pl Zatwierdzony
839 KOLASA Lukasz 1984 M2 Gdynia Zatwierdzony
840 KULIK Kamil 2003 M0 Gdynia KULIK&KUREK Zatwierdzony
841 LADEMAN-WĘSIERSKA Sylwia 1986 K2 Gdańsk 3athlete Zatwierdzony
842 LEMKE Leszek 1977 M3 Gdynia Zatwierdzony
843 PACHOLCZYK Krzysztof 1988 M2 Słupsk ;) Zatwierdzony
844 ŁAWSKI Filip 1992 M1 Warszawa Refreshment of Humanity Racing Team Zatwierdzony
845 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta 1988 K2 Gdansk PZU Sport Team Zatwierdzony
846 JAŚKIEWICZ Justyna 1982 K2 Rumia ShipCup Zatwierdzony
847 BIEŁOUS Arkadiusz 1976 M3 Gdańsk ComplexSports Zatwierdzony
848 DZIENISZ Marta 1995 K1 kosakowo ASP GDAŃSK Zatwierdzony
849 SPRENGEL Grzegorz 1980 M2 Gdansk F3Team / Leśne Dziadki / Lufthansa Systems Poland Active! Zatwierdzony
850 NAPIÓRKOWSKA Joanna 1993 K1 Przechlewo TRIpaka Przechlewo Zatwierdzony
851 ADAMOWICZ Piotr 1976 M3 Gdańsk Dream Tri Team Zatwierdzony
852 KAJETANOWICZ Maciej 1976 M3 Bojano ATTeam Zatwierdzony
853 SOCHA Tomasz 1979 M2 Sopot Zatwierdzony
854 GROCHOWSKI Tomasz 1986 M2 Gdańsk Zatwierdzony
855 PIECIUKIEWICZ Paweł 1983 M2 Gdańsk F3Team / Lufthansa Systems Poland Active! Zatwierdzony
856 STĘPIEŃ Marta 1990 K1 Przechlewo TRIpaka Przechlewo Zatwierdzony
857 KOWALSKA Angelika 1981 K2 PRZYŁĘKI TRISPACE Zatwierdzony
858 JABŁOŃSKA-KIERSZK Beata 1975 K3 Przechlewo TRIpaka Przechlewo Zatwierdzony
859 BERENDT Mariusz 1978 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
860 PRZEWŁOCKI Jakub 1983 M2 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz Zatwierdzony
861 BEJM Łukasz 1988 M2 Gdańsk Zatwierdzony
862 PILIUKH Marharyta 1996 K1 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
863 KWIATKOWSKI Daniel 1989 M1 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz Zatwierdzony
864 ZAJĄC Maciej 1981 M2 Gdańsk Dream Tri Team Zatwierdzony
865 ZINKEL Jacek 1964 M4 Nadole GKS Kaszubi Luzino Zatwierdzony
866 POHL DUCZMAL Elzbieta 1973 K3 Puck Stowarzyszenie More Active Zatwierdzony
867 TULIE Krzysztof 1971 M3 Siedlice Góral Police Zatwierdzony
868 POCHOPIEŃ Mira 1983 K2 Gdańsk Zatwierdzony
869 KAŁEK Artur 1974 M3 Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ Zatwierdzony
870 CZERNIAK Gracjan 1980 M2 Koszalin Zatwierdzony
871 BLUJ Roman 1960 M4 Gdynia VO2max MTB Tem Zatwierdzony
872 TOMCZAK Sylwester 1988 M2 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz Zatwierdzony
873 KRUCZKOWSKI Piotr 1965 M4 BYDGOSZCZ FUJI KRYSPORT TEAM Zatwierdzony
874 PRZEWŁOCKI Sławomir 1958 M5 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz Zatwierdzony
875 SUŁEK Łukasz 1983 M2 Rzepnica Zatwierdzony
876 GRUCHAŁA Agnieszka 1977 K3 gdynia MEWA Gdynia Zatwierdzony
877 GRUCHAŁA Piotr 1977 M3 gdynia MEWA Gdynia Zatwierdzony
878 MAJOROWSKI Damian 1990 M1 Gdańsk DREAM TRI TEAM Zatwierdzony
879 GAZARKIEWICZ Michał 1977 M3 Rumia DREAM TRI TEAM Zatwierdzony
880 PAJURA Robert 1986 M2 Gdynia Zatwierdzony
881 ZAWADOWSKI Marek 1965 M4 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
882 SZREDER Dawid 1978 M3 Chojnice Rowery Davebikes / Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
883 ŚWISTUŃ Anna 1967 K4 Siemianowice Śląskie Zatwierdzony
884 BRYL Jakub 1991 M1 wejherowo Zatwierdzony
885 HAPKA Dagmara 1993 K1 Przechlewo Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
886 KAMIŃSKA Aleksandra 1985 K2 Przechlewo TRIpaka Przechlewo Zatwierdzony
887 POGORZELSKI Darek 1969 M3 Elbląg Zatwierdzony
888 KONIECZKA Ala 1972 K3 Gdynia Ziaja Team Zatwierdzony
889 SANOCKA Magdalena 1984 K2 Gdańsk 3athlete Zatwierdzony
890 PIERNICKI Krzysztof 1980 M2 Karczemki Endure Team Zatwierdzony
891 SOKOŁOWSKI Tomasz 1986 M2 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Zatwierdzony
892 BŁAŻEJEWSKA-GOLIŃSKA Karolina 1984 K2 Bydgoszcz TriSpace Zatwierdzony
893 JĘDRZEJCZYK Kasia 1990 K1 Warszawa Odłam Rozrywkowy Zatwierdzony
894 GRABOWSKA Anna 1979 K2 Warszawa Odłam Rozrywkowy Zatwierdzony
895 KUPTZ Daniel 1958 M5 Sopieszyno Zatwierdzony
896 WOJNOWSKI Michał 1984 M2 Gdańsk DREAM TRI TEAM Zatwierdzony
897 KUBIAK Maciej 1988 M2 Reda Endure Team / Zoeller Tech Zatwierdzony
898 KABAT Błażej 1988 M2 Bydgoszcz TriSpace Zatwierdzony
899 ROMAN Krzysztof 1977 M3 Bolszewo Przecinak77 Zatwierdzony
900 KUC Mirosław 1974 M3 Bystra Zatwierdzony
901 LUBIŃSKI Kamil 1992 M1 Gdynia Zatwierdzony
902 ŻYGENDA Robert 1967 M4 Gdynia "Brapol" Wiesz, na czym stoisz! Zatwierdzony
903 IWICKI Paweł 1989 M1 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Zatwierdzony
904 NALEŻYTY Piotr 1986 M2 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Zatwierdzony
905 TOMASZEK Sebastian 1979 M2 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz Zatwierdzony
906 FLOREK Michal 1980 M2 Rumia CompleXsports Zatwierdzony
907 SZYMANIUK Maciej 1990 M1 Łosice Zatwierdzony
908 KRAWCZYK Pawel 1980 M2 Gdynia Zatwierdzony
909 SZADEJKO Adam 1981 M2 Gdynia Zatwierdzony
910 STANISZEWSKI Jacek 1961 M4 GDYNIA ALGECO Zatwierdzony
911 RÓŻALSKI Piotr 1979 M2 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Zatwierdzony
912 OGRODNIK Michał 1982 M2 Gdańsk Zatwierdzony
913 OLLER Joachim 1992 M1 Gdańsk TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
914 STASIAK Krzysztof 1973 M3 Gdynia Hellmann Zatwierdzony
915 WASZCZYKOWSKI Janusz 1974 M3 Warszawa Zatwierdzony
916 KRÓL Michał 1981 M2 Przechlewo Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
917 TOMALIK Łukasz 1977 M3 Blizne Jasińskiego Zatwierdzony
918 CYNOWSKI Krzysztof 1983 M2 szczecin Cyna Zatwierdzony
919 DZIWORSKI Kornel 1974 M3 Gdynia SAINT-GOBAIN SQUAD Zatwierdzony
920 MAKSYMIUK Marta 1988 K2 Elbląg ETT- Elbląg Triathlon Team Zatwierdzony
921 CZAJKOWSKA Magdalena 1982 K2 Gdynia BCT Team Gdynia Zatwierdzony
922 RUSAK Michal 1982 M2 gdynia OnTheWok Energy Tri Team Gdynia Zatwierdzony
923 GRYGORCZYK Krystian 1997 M1 Gdańsk Bike U Up , Torus Triathlon Team Zatwierdzony
924 MENDEL Magdalena 1991 K1 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
925 RUSAK Łukasz 1980 M2 Gdynia JaTrenuje Zatwierdzony
926 BIANKOWSKI Piotr 1975 M3 Rumia UKS Tri Team Rumia Zatwierdzony
927 NIEWIADOMY Bożena 1971 K3 Sopot Domoprofi Swim Team Zatwierdzony
928 LISTKIEWICZ Monika 1977 K3 WARSZAWA AKS POLONIA WARSZAWA Zatwierdzony
929 OSIECKA Beata 1966 K4 Konstancin - Jeziorna Kużnia Triatlonu Zatwierdzony
930 NIKEL Natalia 1997 K1 Susz UKS TRS SUSZ Zatwierdzony
931 ZUBOWICZ Marek 1964 M4 Tuchom Drink Team Zatwierdzony
932 WAŃCZYK Jacek 1972 M3 Reda CompleXsports Team Zatwierdzony
933 RUTKOWSKI Artur 1965 M4 Przechlewo #Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
934 STANISZEWSKI Krzysztof 1986 M2 Malbork SPORTEVO Zatwierdzony