Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #2 - Starogard Gd. - 1/2 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
2 RUTKOWSKI Paweł 1979 M2 Olsztyn Tri NEGU/PersonalTriathlon.pl Zatwierdzony
3 GELIŃSKI Karol 1984 M2 Mosty Zatwierdzony
4 FRUKACZ Kamil 1993 M1 Tczew Zatwierdzony
5 KRAKOWIAK Michal 1990 M1 Aleksandrów Łódzki Zatwierdzony
6 KACZKOWSKA Katarzyna 1981 K2 Straszyn Zatwierdzony
7 LASKOWSKI Radosław 1974 M3 Gdynia KS Pidrina Gdynia Zatwierdzony
8 MIKRUT Damian 1992 M1 Grudziądz AZS WSL Poznań / Rossmann SDP Zatwierdzony
9 BLUJ Mikołaj 1993 M1 Gdynia Zatwierdzony
10 ŁANIEC Marek 1966 M4 Gdańsk Zatwierdzony
11 KRZYSZTOF Pietrowicz 1975 M3 Gdynia BIG FAMILY Zatwierdzony
12 LEWANDOWSKI Jacek 1972 M3 Warszawa TKKF NON IRON Zatwierdzony
13 FIGURA Łukasz 1983 M2 Wrocław Wroclaw Triathlon Team / NOKIA Zatwierdzony
14 PETELSKI Mateusz 1986 M2 Gdańsk GVT BMC Triathlon Team Zatwierdzony
15 SEJ Maciej 1972 M3 Słomin 12Tri.pl Zatwierdzony
16 ZIELEŃ Michał 1970 M3 GDAŃSK SPORTEVO - WYSEPKA Zatwierdzony
17 HOMA Henryk 1946 M5 Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka Zatwierdzony
18 LUCHOWSKI Rafał 1968 M4 Nadarzyn 12Tri.pl Zatwierdzony
19 RUCIŃSKI Marek 1968 M4 GDYNIA VEL-DĄBRÓWNO Zatwierdzony
20 ROŻEJ Robert 1975 M3 Torun Dare2Tri Oroloko Team Zatwierdzony
21 KACYMIROW Tomasz 1961 M4 Hornówek Zatwierdzony
22 CHYLINSKI Arek 1980 M2 Gdańsk Leśne Dziadki / Intel Runners Zatwierdzony
23 SZWEDOWSKI Dawid 1988 M2 Nowa Wieś Rzeczna TRI Polpharma Team Zatwierdzony
24 KRANICH Rafał 1978 M3 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
25 TRAPP Michał 1979 M2 Gdańsk Torus Triathlon Team Zatwierdzony
26 ADAMUSIAK Dawid 1982 M2 Kiełczow BULLET TEAM Zatwierdzony
27 MROCZEK Marcin 1977 M3 Opole Neon Team Zatwierdzony
28 DUBIELLA Adam 1977 M3 Gdynia Zatwierdzony
29 SZWEDOWSKI Błażej 1989 M1 Starogard Gdański Polpharma TRI Team Zatwierdzony
30 PIEPER Daniel 1983 M2 Wejherowo Zatwierdzony
31 BISAGA Sebastian 1990 M1 Kielce Zatwierdzony
32 JELONEK mieczysław 1961 M4 Starogard Gdanski TRI STAROGARD Zatwierdzony
33 CZERWIAK Robert 1973 M3 Starogard Gdański TRI Team Polpharma Zatwierdzony
34 SIEKAN Grzegorz 1983 M2 Tychy Polpharma TriTeam Zatwierdzony
35 TURCZYNSKI Lukasz 1985 M2 Gdynia #niemaniemoge Zatwierdzony
36 PROROK Tomasz 1979 M2 Warszawa Kuźnia Triathlonu Zatwierdzony
37 KARWATOWSKI Robert 1976 M3 Brzeźno Wielkie Polpharma TRI Team Zatwierdzony
38 CIEPIELEWSKI Patryk 1990 M1 Tczew Dovista Active Team Zatwierdzony
39 DUSIŃSKI Krzysztof 1979 M2 Reda TriREM Zatwierdzony
40 SEMSCH Artur 1962 M4 Gdynia Nordea Triathlon Team Zatwierdzony
41 ZACHARIASZ Maciej 1984 M2 Gdansk TRISPACE Zatwierdzony
42 ŻABOWSKI Marek 1984 M2 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
43 BARAN Jacek 1967 M4 Golina CWB S.A. Zatwierdzony
44 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta 1988 K2 Gdańsk PZU Sport Team/ BIKE U UP Zatwierdzony
45 KAMINSKA-SZULC Joanna 1975 K3 Nyköping Klub Aktywnego Pelpliniaka Zatwierdzony
46 BUSZAN Radek 1980 M2 Gdynia K.S. Niemaninemoge Zatwierdzony
47 GOSTOMSKI Mariusz 1969 M3 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
48 DYMERSKI Grzegorz 1982 M2 Starogard Gdański TRI STAROGARD GDAŃSKI Zatwierdzony
49 WOJNAR Robert 1976 M3 Toruń Zatwierdzony
50 ZAJĄC Arkadiusz 1974 M3 Skórcz TRI STG / IGLOTEX SKÓRCZ Zatwierdzony
51 JUSZCZYK Mirosław 1990 M1 Osówiec Zatwierdzony
52 KORULCZYK Rafał 1981 M2 Bałtów Tri rodziny Zatwierdzony
53 SULIK Konrad 1978 M3 Ostrowiec Świętokrzyski Tri Rodziny/Sport Medical Team Zatwierdzony
54 GASZKOWSKI Lukasz 1982 M2 ocypel Tri Satrogard Zatwierdzony
55 TALAREK Arkadiusz 1974 M3 Cierpice Triathlonkonsulting Zatwierdzony
56 ŚLIPY Adam 1977 M3 Gdynia BST - Banach Sport Team TORUS Zatwierdzony
57 URBANKIEWICZ Aleksandra 1983 K2 Warszawa TRIMACHINE Zatwierdzony
58 KUC Krzysztof 1980 M2 Bystra TriREM Zatwierdzony
59 LEWANDOWSKI Maciej 1986 M2 Gdynia TRIDEA TEAM Zatwierdzony
60 ZIELINSKI Aleksander 1978 M3 Gdynia Sony Pictures Zatwierdzony
61 TULEJA Łukasz 1987 M2 Wejherowo ROMEK TEAM Zatwierdzony
62 GRZANECKI Rafał 1975 M3 Warszawa Pier...NieBiegam:) Zatwierdzony
63 BĄKOWSKI Włodzimierz 1958 M5 Warszawa Totalizator Zatwierdzony
64 SZPUNAR maciej 1973 M3 Gdynia Gdyńskie Morsy Zatwierdzony
65 ŚWIDERSKI Andrzej 1984 M2 Kobyłka Zatwierdzony