Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #2 - Starogard Gd. - 1/4 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
200 KARPOWICZ Paweł 1989 M1 Gdynia Zatwierdzony
201 PAWELCZYK Marcin 1992 M1 Gdynia Zatwierdzony
202 WRONKA Cezary 1986 M2 Gdańsk Bike U Up / Torus Triathlon Team Zatwierdzony
203 DAWIDOWICZ Maciej 1978 M3 Brzoza Brzoza Biega Zatwierdzony
204 KWIDZIŃSKI Krzysztof 1973 M3 Gdynia Eltorbud Team Zatwierdzony
205 NOWAK Krzysztof 1984 M2 Bełchatów Warach-Rowery Zatwierdzony
206 SOLECKI Łukasz 1978 M3 Tomaszów Mazowiecki Soltrade 4 Runner Zatwierdzony
207 SPRZACZKOWSKI Krzysztof 1969 M3 Gdynia Triathlon Trojmiasto Zatwierdzony
208 RACHWALIK Andrzej 1990 M1 Mragowo Mrągowskie Dziki Zatwierdzony
209 SPŁAWIŃSKI Paweł 1978 M3 Tczew Tczew Zatwierdzony
210 ZIELIŃSKI Tomasz 1984 M2 Gdańsk Wirtualna Polska Media Triathlon Team Zatwierdzony
211 OLLER Jakub 1991 M1 Tczew TRI STG/Dovista Active Team Zatwierdzony
212 MOLIN Bartosz 1984 M2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
213 RACHWALIK Kamil 1992 M1 Mrągowo Mrągowskie Dziki Zatwierdzony
214 RESZKE Paweł 1985 M2 Wejherowo UKS Tri-Team Rumia Zatwierdzony
215 GRODZKI Marek 1975 M3 Gdańsk CTS Czaja Training System Zatwierdzony
216 RAPACKI Szymon 1985 M2 Gdańsk Warsaw Sharks Zatwierdzony
217 SIENKIEWICZ Patryk 1972 M3 Gdynia Dream Tri Team Zatwierdzony
218 OLLER Joachim 1992 M1 Koteże TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
219 ZAKURZEWSKI Tomasz 1974 M3 Brzoza Brzoza biega Zatwierdzony
220 KAŹMIERCZAK Michał 1977 M3 Kartuzy Zatwierdzony
221 ZALEWSKI Łukasz 1994 M1 Rumia Zatwierdzony
222 NOWOSIELSKI Sławomir 1976 M3 Rumia Zatwierdzony
223 PREUSS Daniel 1974 M3 Bydgoszcz Atos Zatwierdzony
224 KALISKI Kamil 1983 M2 Golub-Dobrzyń AGROLOK SPORT TEAM Zatwierdzony
225 JARMOSZEWICZ Łukasz 1973 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
226 GRZYBOWSKI Michał 1981 M2 Toruń TKT Zatwierdzony
227 MIKLIKOWSKI Marek 1975 M3 Gdańsk Zatwierdzony
228 MROCZEK Patryk 1992 M1 Gdynia Zatwierdzony
229 JEZEWSKI Michał 1979 M2 Gdynia MAG Von Igel Team... i trochę jednak NieMaNieMoge Zatwierdzony
230 SZOT Dawid 1992 M1 Sztum Tri NEGU / NeON Team Zatwierdzony
231 SOBIECH Tomasz 1978 M3 olsztyn KrissCoaching Zatwierdzony
232 SZCZEPAŃSKI Marcin 1981 M2 Gdynia OSR Gdynia Zatwierdzony
233 TOPOREK Joanna 1976 K3 Gdynia EKOCENY Zatwierdzony
234 WALASZCZYK Miron 1973 M3 RUMIA Zatwierdzony
235 PEPLIŃSKI Tomasz 1970 M3 Tczew Zatwierdzony
236 SALINSKI Michal 1983 M2 kwidzyn TRAKTOR TEAM Zatwierdzony
237 PRZEDBORA Jakub 1987 M2 Tomaszów Mazowiecki -- Zatwierdzony
238 GUTOWSKI Damian 1979 M2 CHWASZCZYNO Zatwierdzony
239 LISIUS Tomasz 1964 M4 Gdańsk Zatwierdzony
240 KARWACKI Grzegorz 1972 M3 wałbrzych ja Zatwierdzony
241 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata 1977 K3 Gdansk Lifeguard Gdynia Zatwierdzony
242 CZESŁAWSKI Andrzej 1980 M2 Warszawa Zatwierdzony
243 MAMCARZ Jarosław 1967 M4 Tczew TCSIR Zatwierdzony
244 GRESZCZUK Jarosław 1979 M2 GDAŃSK WOPR LIDZBARK Zatwierdzony
245 ZIELIŃSKI Henryk 1952 M5 Kwidzyn Degest Zatwierdzony
246 DOROSZ Damian 1990 M1 Rumia TRIPAKA Zatwierdzony
247 RACZKOWSKI Dariusz 1976 M3 Wejherowo Zatwierdzony
248 RYNKOWSKI Adam 1985 M2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
249 CHMIELEWSKI Arkadiusz 1968 M4 Starogard Gdański Zatwierdzony
250 JEZIERSKI Tomasz 1975 M3 Tczew Zatwierdzony
251 STOSIK Artur 1969 M3 Pączewo Zatwierdzony
252 LESZKOWICZ Kornel 1989 M1 Gdynia PBC BUDOWNICTWO Zatwierdzony
253 KOMOROWSKA Katarzyna 1981 K2 Gdynia Zatwierdzony
254 PERTKIEWICZ Michal 1980 M2 Warszawa Zatwierdzony
255 LEWANDOWSKI Marcin 1982 M2 Gdynia TRIDEA TEAM Zatwierdzony
256 WINCZURA Piotr 1980 M2 Sopot Zatwierdzony
257 ZALEWSKI Karol 1979 M2 Rumia JAtrenuje Zatwierdzony
258 SLISEWSKI Tomasz 1973 M3 Starogard Gdański Polpharma TRI Team Zatwierdzony
259 JĘDRZEJEWSKI Daniel 1975 M3 Starogard Gdański Polpharma TRI Team Zatwierdzony
260 GACKI Zdobysław 1977 M3 Gdynia MEWA GDYNIA Zatwierdzony
261 TYBURA Paweł 1976 M3 Kutno Polpharma Zatwierdzony
262 MELLER Mariusz 1974 M3 Starogard Gdański Polpharma TRI Team Zatwierdzony
263 PRUSZYŃSKA Marlena 1967 K4 Tczew TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
264 KARBOWSKI Grzegorz 1975 M3 Starogard Gdanski TRI Polpharma Zatwierdzony
265 ŁUGIEWICZ Przemysław 1980 M2 Gdańsk Smaruj Na Trening Zatwierdzony
266 KUCAL Maciej 1984 M2 Gdańsk 3athlete Zatwierdzony
267 KRZYŻANOWSKI Piotr 1991 M1 Gdynia Zatwierdzony
268 KRUPA Tomasz 1983 M2 Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn Zatwierdzony
269 KLUSZCZYŃSKI Robert 1977 M3 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
270 CWIRKO-GODYCKI Łukasz 1980 M2 Malbork Zatwierdzony
271 PAWLIN Mateusz 1991 M1 Warszawa OD ZERA DO IRONMAN'A Zatwierdzony
272 BASARA Mateusz 1984 M2 Starogard Gdański Stary Las Team Zatwierdzony
273 SZUBERT KATARZYNA 1985 K2 SIWIAŁKA SKL Filippides starograd gdański Zatwierdzony
274 LISOWSKI Przemek 1976 M3 Kieźliny CTMiR Spaszewski Zatwierdzony
275 SZARMACHER Sebastian 1983 M2 Działdowo SzarmacherTriathlonTeam Zatwierdzony
276 OLSZTA Marek 1983 M2 Aleksandrów Łódzki Polpharma TRI Team Zatwierdzony
277 ZAWISTOWSKI Michał 1978 M3 Sulmin SNT/GT Sulmin Zatwierdzony
278 LASKOWSKI Leszek 1983 M2 Gdańsk ciesz się życiem! Zatwierdzony
279 ORŁOWSKI Piotr 1978 M3 Olsztyn TRI-Dunajek Zatwierdzony
280 BENDIG Michał 1993 M1 Starogard Gdański Zatwierdzony
281 CZAJA Leszek 1976 M3 STAROGARD GDAŃSKI KOCIEWSKI KLUB BIEGACZ Zatwierdzony
282 BORZYSZKOWSKI Michał 1984 M2 Rzepnica Zatwierdzony
283 ORZOŁ Elżbieta 1967 K4 Gdynia CompleXsports Tri Ladies Zatwierdzony
284 STĘPIEŃ Maciej 1972 M3 Bojano Akademia Triathlonu Zatwierdzony
285 GIZICKI Marek 1977 M3 Warszawa Zatwierdzony
286 RYBITWA Jarosław 1983 M2 Grodzisk Mazowiecki TRINERGY Zatwierdzony
287 CZAUS Adam 1984 M2 Gdynia Turbinki.com.pl Zatwierdzony
288 MATUSIAK Małgorzata 1990 K1 Milanówek Zatwierdzony
289 SOSNOWSKI Jarosław 1972 M3 Tczew BIEGAJĄCY TCZEW Zatwierdzony
290 MUCZYŃSKI Bartosz 1975 M3 Gdynia Zatwierdzony
291 LAMEK Wojciech 1988 M2 Tczew Apator Metrix Zatwierdzony
292 JELIŃSKI Arkadiusz 1977 M3 Cieplewo IronTeam3City Zatwierdzony
293 BAREWSKI Bogdan 1954 M5 Warszawa Zatwierdzony
294 MIASOJEDOW Bożena 1954 K5 Warszawa AKS POLONIA WARSZAWA Zatwierdzony
295 MICHNA Daniel 1983 M2 Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka Zatwierdzony
296 SZYMKUN Marek 1992 M1 Gdańsk Zatwierdzony
297 BOROWSKI Rafał 1979 M2 Warszawa MY RUN TO TRI Zatwierdzony
298 GAZARKIEWICZ Michał 1977 M3 Rumia DREAM TRI TEAM Zatwierdzony
299 KEARNEY Marek 1977 M3 Gdynia o'cearnaigh Zatwierdzony
300 MARCINIAK Izabela 1982 K2 Łódź K.S. Celironman SA Zatwierdzony
301 BETCHER Adam 1983 M2 Wielbrandowo Tri Starogard Gdański Zatwierdzony
302 WIRWICKI Łukasz 1987 M2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
303 KAŁĘCKI Piotr 1981 M2 Rotmanka Bike U Up , Torus Gdańsk Zatwierdzony
304 SZTENDEREWICZ Rafał 1977 M3 Włocławek SPORTEVO Zatwierdzony
305 WYRWICKI Rafał 1980 M2 Gdańsk Zatwierdzony
306 ŁOŚ Kazimierz 1957 M5 Gostynin Zatwierdzony
307 BIEGAŁA Marek 1984 M2 Gdańsk BIKE U UP - EUROPELL Zatwierdzony
308 CZYŻ Gabriela 1976 K3 Władysławowo Od-dech.pl Tri-sea Władysławowo Zatwierdzony
309 SIŁKOWSKI Radosław 1975 M3 GDYNIA Heiztechnik Zatwierdzony
310 SPALENIAK Tomasz 1990 M1 Dobrzewino Endure Team Zatwierdzony
311 WIERZBICKI Paweł 1978 M3 Piaseczno Triathlon Siedlce Club Zatwierdzony
312 SZAFRAŃSKI Marek 1961 M4 Mosty BBL AWF Gdańsk Zatwierdzony
313 KAŁEK Artur 1974 M3 Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ Zatwierdzony
314 STRYCHOWSKI Jakub 1977 M3 Gdynia Complexsports Zatwierdzony
315 PRUCHNICKI Rafał 1980 M2 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
316 WŁÓDARCZAK Agata 1992 K1 Bydgoszcz TriSpace Zatwierdzony
317 GIZICKI Paweł 1972 M3 Gdynia Zatwierdzony
318 SROKA Jerzy 1966 M4 Borzechowo TRI Starogard Gd. Zatwierdzony
319 CHOJNOWSKI Tomasz 1982 M2 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
320 CZAJKOWSKI Piotr 1989 M1 KOWALEWO POMORKSIE AGROLOK SPORT TEAM/BCT TEAM Zatwierdzony
321 LEWNDOWSKI Karol 1984 M2 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
322 OWCZAREK Grzegorz 1981 M2 Gdańsk F3team Zatwierdzony
323 ZAWADOWSKI Marek 1965 M4 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
324 DUKACZEWSKI Michał 1980 M2 Warszawa Zatwierdzony
325 NIEDŹWIECKI Mateusz 1986 M2 Rumia RugbySklep.pl Zatwierdzony
326 BISKUPSKA Rita 1990 K1 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz Zatwierdzony
327 SOBCZAK Marcin 1971 M3 Rumia espressoman.pl Zatwierdzony
328 GAŁECKI Piotr 1973 M3 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
329 KUC Szymon 1986 M2 owidz TRI starogard gdański Zatwierdzony
330 MAJEWSKI Roman 1972 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
331 SOKOŁOWSKI Tomasz 1986 M2 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Zatwierdzony
332 STOSIK Sławomir 1972 M3 Rozental MEWA Gdynia Zatwierdzony
333 JĘDRZEJCZYK Kasia 1990 K1 Warszawa Odłam Rozrywkowy Zatwierdzony
334 POLANSKI Piotr 1981 M2 Lebork Endure Zatwierdzony
335 GRABOWSKA Anna 1979 K2 Warszawa Odłam Rozrywkowy Zatwierdzony
336 KAJETANOWICZ Maciej 1976 M3 Bojano ATTeam Zatwierdzony
337 BETCHER Piotr 1981 M2 Dąbrówka Tri Starogard Gdański Zatwierdzony
338 WIATROWSKI Krzysztof 1977 M3 Kowale TriWiatraki / IronTeam3City Zatwierdzony
339 GOŁUŃSKI Tomasz 1988 M2 Starogard Gdański Zatwierdzony
340 WITCZAK Arkadiusz 1977 M3 Kowale IronTeam3City Zatwierdzony
341 CYLKOWSKI Grzegorz 1983 M2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
342 JABLONSKA Marlena 1983 K2 Prabuty Traktor Team Gmina Kwidzyn Zatwierdzony
343 KARWACKI Paweł 1980 M2 Zielonka Trispace Zatwierdzony
344 TOMASIUK Karol 1975 M3 Mińsk Mazowiecki Zatwierdzony
345 ŻYŁKA Łukasz 1982 M2 Pruszcz Gdański Zatwierdzony
346 MŁYNARCZYK Zbigniew 1985 M2 Słupsk CPSP Ustka Zatwierdzony
347 KOWALSKI Jarosław 1974 M3 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI Zatwierdzony
348 PIOTROWSKI Krzysztof 1972 M3 Działdowo Twister Team / Bike-sport Działdowo Zatwierdzony
349 GABRYEL Maciej 1982 M2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
350 BOLLIN Ilona 1978 K3 Gdańsk CTS Zatwierdzony
351 SZTAJKOWSKI Łukasz 1978 M3 GDAŃSK SMARUJ NA TRENING TEAM Zatwierdzony
352 LANDOWSKI Krzysztof 1974 M3 Starogard Gdański TRI STAROGARD GDAŃSKI Zatwierdzony
353 DOMINIK Wiesław 1965 M4 Swarzewo PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWO Zatwierdzony
354 RADCZUK Marcin 1981 M2 Tuchom Endure Team Zatwierdzony
355 RYMER Jakub 1985 M2 Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ Zatwierdzony
356 KACPERSKI Wojtek 1981 M2 Olsztyn Zatwierdzony
357 ORŁOWSKI Artur 1977 M3 Rotmanka Zatwierdzony
358 DĄBROWSKI Paweł 1990 M1 Starogard Gdański Beniaminek 03 Zatwierdzony
359 SWINARSKI Maciej 1978 M3 Gdansk MotoSyberia.com Bike U Up Zatwierdzony
360 KOZAK Tomasz 1972 M3 Bojano Akademia Triathlonu Zatwierdzony
361 SOSIŃSKI Rafał 1980 M2 Gdynia Sportevo Zatwierdzony
362 PAWLAK Dezyderia 1980 K2 Gdynia CTS Zatwierdzony
363 GNIECH Maciej 1980 M2 Wejherowo ELTORBUD Team Zatwierdzony
364 CZAPIŃSKI Michał 1982 M2 Reda EUROPELL - BIKE U UP Zatwierdzony
365 JAROCKI Grzegorz 1970 M3 Gdańsk lpp team Zatwierdzony
366 NIERZWICKA Agnieszka 1986 K2 Skarszewy TRI STAROGARD GDAŃSKI Zatwierdzony
367 GÓRZYŃSKI Tomasz 1976 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
368 PIESIK Dominik 1986 M2 Gdynia PRESA PROJEKT Zatwierdzony
369 KOPER Mateusz 1988 M2 Tczew GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM Zatwierdzony
370 DOBOSZ Michal 1976 M3 Gdynia Complexsports Zatwierdzony
371 DUDANIEC-TARKOWSKA Agnieszka 1984 K2 Gdańsk ATM GDAŃSK/ Tri Ladies/F3TEAM Zatwierdzony
372 ARENT Alan 1982 M2 Gdansk Arent Team Zatwierdzony
373 KULAS Jakub 1980 M2 Gdynia Masakra Champions Zatwierdzony
374 SZULC Piotr 1973 M3 Nykoping Zatwierdzony
375 JEDOWSKI Maciej 1981 M2 Susz Uks trs susz Zatwierdzony
376 CZAJA Mateusz 1984 M2 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI Zatwierdzony
377 BIELSKI Bartek 1977 M3 Gdynia Torus Triathlon Team Zatwierdzony
378 WNUK Maciej 1988 M2 Gdańsk PROSTO do celu Zatwierdzony
379 SEROKA Łukasz 1988 M2 Pelplin Pelplin Zatwierdzony
380 GÓRSKI Bartosz 1983 M2 Toruń toruński klub triathlonowy Zatwierdzony
381 ZASADA Grzegorz 1978 M3 Puck Zatwierdzony
382 PIOTROWSKI Paweł 1981 M2 Gdynia Ja Trenuje Zatwierdzony
383 OLLER Grzegorz 1970 M3 Koteże TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
384 PIĘTA Sylwester 1988 M2 Straszyn Radio Gdańsk Zatwierdzony
385 SIEDLECKI Artur 1974 M3 Gdynia Morsy Gdyńskie Zatwierdzony
386 KUC Mirosław 1974 M3 Bystra Zatwierdzony
386 LEWANDOWSKI Jacek 1972 M3 Warszawa TKKF NON IRON Zatwierdzony
387 KWIATKOWSKI Daniel 1989 M1 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz Zatwierdzony
388 KOMOROWSKI Kamil 1986 M2 rokocin TRI STG Zatwierdzony
389 GRZĄDKA Monika 1986 K2 Gdańsk SPORTEVO Zatwierdzony
390 BUBER-BUBROWIECKI Robert 1977 M3 Czernin Victoria Sztum Zatwierdzony
499 ŚWISTUŃ Tomasz 1966 M4 Katowice Zatwierdzony