Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #3 - Lidzbark Welski - 1/4 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
200 STASZEWSKI Tomasz 1973 M3 Łódż Biegacz Nowosolna Zatwierdzony
201 WĘGLARZ Marek 1969 M3 Suchy Dwór Zatwierdzony
202 BEDNAREK Patrycja 1984 K2 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
203 KANIEWSKI Jarek 1984 M2 Warszawa Zatwierdzony
204 BUŚKO Paweł 1970 M3 Charbrowo 3Team Charbrowo Zatwierdzony
205 SZCZESNA - RZEPECKA Klaudia 1980 K2 Sosnowiec Zatwierdzony
206 RACINOWSKI Filip 1976 M3 Bydgoszcz CB 163 Zatwierdzony
207 GAWKOWSKI Robert 1973 M3 Legionowo GAWKOWSKI TEAM Zatwierdzony
208 MARCINIAK Witold 1977 M3 Włocławek WKB Maratończyk Zatwierdzony
209 JEZEWSKI Michał 1979 M2 Gdynia MAG Von Igel Team... i trochę jednak NieMaNieMoge Zatwierdzony
210 PALCZEWSKI Marcin 1975 M3 Warszawa FUNDAMENTAL GROUP Zatwierdzony
211 RACHWALIK Andrzej 1990 M1 Mragowo Mrągowskie Dziki Zatwierdzony
212 OPŁOTNY Andrzej 1974 M3 Wołomin TriMachine Zatwierdzony
213 RAFALAK Grzegorz 1980 M2 Kosakowo SAMSUNG Zatwierdzony
214 NOWAK Krzysztof 1984 M2 Bełchatów Warach-Rowery Zatwierdzony
215 KARWACKI Grzegorz 1972 M3 wałbrzych ja Zatwierdzony
216 SZKLARCZYK Michał 1990 M1 Warszawa Zatwierdzony
217 IDZIAK Grzegorz 1985 M2 Działdowo Zatwierdzony
218 SIENKIEWICZ Patryk 1972 M3 Gdynia Dream Tri Team Zatwierdzony
219 RACHWALIK Kamil 1992 M1 Mrągowo Mrągowskie Dziki Zatwierdzony
220 WERENGOWSKI Krzysztof 1974 M3 brodnica Zatwierdzony
221 SALINSKI Michal 1983 M2 kwidzyn TRAKTOR TEAM Zatwierdzony
222 WRONKA Cezary 1986 M2 Gdańsk GT RAT Zatwierdzony
223 KULKA Sergiusz 1980 M2 Lesznowola sk Zatwierdzony
224 JANISZEWSKI Piotr 1985 M2 Lidzbark Zatwierdzony
225 JUŚKIW Paweł 1983 M2 Gdynia Zatwierdzony
226 GRESZCZUK Jarosław 1979 M2 GDAŃSK WOPR LIDZBARK Zatwierdzony
227 JĘDRZEJEWSKI Daniel 1975 M3 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
228 ZAKURZEWSKI Tomasz 1974 M3 Brzoza Brzoza biega Zatwierdzony
229 BUNK Daria 1979 K2 Grudziądz Zatwierdzony
230 RACZKOWSKI Dariusz 1976 M3 Wejherowo Zatwierdzony
231 KUJAWA Ewa 1977 K3 Grudziądz Zatwierdzony
232 LISIUS Tomasz 1964 M4 Gdańsk Zatwierdzony
233 GNIOT Jacek 1971 M3 Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Zatwierdzony
234 MARKIEWICZ Maciej 1984 M2 Bydgoszcz TriSpace Zatwierdzony
235 CHOLEWIŃSKI Dariusz 1974 M3 Bydgoszcz Huragan Miedzyń Zatwierdzony
236 WROTNY Mariusz 1991 M1 Mława Zatwierdzony
237 LEWANDOWSKI Marcin 1982 M2 Gdynia TRIDEA Zatwierdzony
238 MANISZEWSKI Zbigniew 1955 M5 Unisław TRISPACE Zatwierdzony
239 MARCINIAK Izabela 1982 K2 Łódź K.S. Celironman SA Zatwierdzony
240 MARCINIAK Pawel 1981 M2 Łódź K.S. Celironman SA Zatwierdzony
241 ANTCZAK Agnieszka 1976 K3 Łódź Biegacz Nowosolna Zatwierdzony
242 ABRAMCZYK Marcin 1977 M3 Olsztyn Yanushe Triathlon Team Zatwierdzony
243 MALICKI Michał 1990 M1 Warszawa Zatwierdzony
244 KAMIŃSKI Artur 1980 M2 Olsztyn KrissCoaching.pl Zatwierdzony
245 ABRAMCZYK Rafał 1979 M2 Warszawa Yanushe TT Zatwierdzony
246 ZIELIŃSKA Anna 1979 K2 Olsztyn 3life team Zatwierdzony
247 BLEW Wojciech 1963 M4 Gdansk Zatwierdzony
248 JAWORSKI Piotr 1967 M4 OLSZTYN Zatwierdzony
249 OSOWSKI Adam 1982 M2 działdowo Rozbiegane Działdowo Zatwierdzony
250 DYLĘGOWSKI Krzysztof 1984 M2 Warszawa Zatwierdzony
251 CHODYNA Monika 1992 K1 Dywity 3life team Zatwierdzony
252 MARTYNOWICZ Michał 1972 M3 BRZOZA TriSpace Zatwierdzony
253 DANIK Piotr 1974 M3 Warszawa Zatwierdzony
254 JASIŃSKI Piotr 1973 M3 Olecko MajaTeam Zatwierdzony
255 KORDALA Marzena 1988 K2 Białystok Archie Team Zatwierdzony
256 KUCAL Maciej 1984 M2 Gdańsk 3athlete Zatwierdzony
257 KRZYŻANOWSKI Piotr 1991 M1 Gdynia Zatwierdzony
258 KRUPA Tomasz 1983 M2 Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn Zatwierdzony
259 SOBIECH Tomasz 1978 M3 olsztyn AniaSobiechTriTiM Zatwierdzony
260 ŻAREK Danuta 1963 K4 Rzeszów Zatwierdzony
261 CWIRKO-GODYCKI Łukasz 1980 M2 Malbork Zatwierdzony
262 MAŚKIEWICZ Justyna 1985 K2 Iława OrkaMasters Iława Zatwierdzony
263 WIRKUS Mateusz 1982 M2 Warszawa Zatwierdzony
264 KLUSZCZYŃSKI Robert 1977 M3 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
265 TRAWCZYŃSKI Jacek 1969 M3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
266 SZCZEPŁEK Jasiek 1985 M2 Warszawa Kaczmar Project Zatwierdzony
267 KANIOWSKI Maciej 1976 M3 Warszawa Zatwierdzony
268 FINGAS Krzysztof 1971 M3 WARSZAWA Zatwierdzony
269 SZULAKOWSKI Tomasz 1971 M3 Zielonka KURCZE JAK DALEKO Zatwierdzony
270 ZAWISTOWSKI Michał 1978 M3 Sulmin SNT/GT Sulmin Zatwierdzony
271 KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 1989 M1 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
272 AMBROZIAK Artur 1988 M2 Brwinów Zatwierdzony
273 ORŁOWSKI Piotr 1978 M3 Olsztyn TRI-Dunajek Zatwierdzony
274 TOPCZEWSKI Gracjan 1976 M3 Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team / Trispace Zatwierdzony
275 SKATULNIK Sławomir 1964 M4 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza Endrorfina Zatwierdzony
276 WOJCIECHOWSKI Piotr 1987 M2 Olsztyn Drużyna Wilka Zatwierdzony
277 MARUT Radosław 1983 M2 Ciechanów TYGODNIK CIECHANOWSKI Zatwierdzony
278 FURTAK Adam 1977 M3 Nowy Dwór Mazowiecki Zatwierdzony
279 KULIK Jacek 1976 M3 GDYNIA KULIK&KUREK Zatwierdzony
280 ZIĘBA Adam 1973 M3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
281 BAREWSKI Bogdan 1954 M5 Warszawa Zatwierdzony
282 MIASOJEDOW Bożena 1954 K5 Warszawa AKS POLONIA WARSZAWA Zatwierdzony
283 SZRAMKA Marcin 1981 M2 Lidzbark Przystanek Cibórz Zatwierdzony
284 ŻABOWSKI Marek 1984 M2 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
285 LACKORZYŃSKI Krzysztof 1987 M2 warszawa Zatwierdzony
286 GÓRSKI Bartosz 1983 M2 Toruń toruński klub triathlonowy Zatwierdzony
287 OSIECKI Edwin 1969 M3 Konstancin Kuźnia Triathlonu Zatwierdzony
288 ZARZYCKI Jakub 1976 M3 Olsztyn Zatwierdzony
289 KŁUBA Sławomir 1990 M1 Susz 20 Brygada Zmechanizowana Zatwierdzony
290 KOWALSKA Angelika 1981 K2 PRZYŁĘKI TRISPACE Zatwierdzony
291 MAZUR Paweł 1989 M1 Grudziądz AGROLOK SPORT TEAM Zatwierdzony
292 PADUSZYŃSKI Piotr 1972 M3 Warszawa edustacyjka.pl triathlon team Zatwierdzony
293 PRAŻYŃSKI Michał 1973 M3 Warszawa Zatwierdzony
294 PAŁYSA Marek 1974 M3 Dawidy Bankowe Tri NEGU Zatwierdzony
295 NAGÓRSKA Elżbieta 1975 K3 Łochowice TRISPACE Zatwierdzony
296 CZERWIAK Robert 1973 M3 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
297 SŁAWIŃSKI Jakub 1984 M2 Straszyn Zatwierdzony
298 KAMIŃSKA Daniela 1993 K1 Tczew Zatwierdzony
299 FRUKACZ Kamil 1993 M1 Tczew Zatwierdzony
300 BONIKOWSKI Jakub 1972 M3 Grudziadz TRISPACE Zatwierdzony
301 ŚWISTUŃ Tomasz 1966 M4 Katowice Zatwierdzony
302 NOWAK Andrzej 1961 M4 Mława Tempo Mława Zatwierdzony
303 RATALEWSKI Slawomir 1967 M4 Tomaszow Mazowiecki Piotrkowskie Kolarstwo Zatwierdzony
304 SIENKIEWICZ Sławomir 1971 M3 Olecko Olecko Biega Zatwierdzony
305 ZASADA Grzegorz 1978 M3 Puck Zatwierdzony
306 KABAT Błażej 1988 M2 Bydgoszcz TriSpace Zatwierdzony
307 SZYMAŃSKI Marcin 1979 M2 Ciechanów Ciechanów Zatwierdzony
308 PIOTROWSKI Krzysztof 1972 M3 Działdowo Twister Team / Bike-sport Działdowo Zatwierdzony
309 JEGLIŃSKI jan 1963 M4 Mława bd Zatwierdzony
310 KARWACKI Paweł 1980 M2 Zielonka Trispace Zatwierdzony
311 SOLAN Radosław 1974 M3 WARSZAWA Zatwierdzony
312 SZULC Wojtek 1966 M4 Bydgoszcz KOCHAM DARIĘ Zatwierdzony
313 KOSMALA Daria 1983 K2 Bydgoszcz KOCHAM WOJTKA Zatwierdzony
314 ILJIN Jacek 1979 M2 Janów mBank Zatwierdzony
315 TUNIEWICZ Tomasz 1972 M3 Pasłęk Team Mustang Pasłęk Zatwierdzony
316 KORCZYK Rafał 1969 M3 Jawiszowice Zatwierdzony
317 HALSKA Ania 1984 K2 Cieszyn Endure Team Zatwierdzony
318 DŁUŻNIEWSKI Sławomir 1980 M2 Ciechanów Runners Team Ciechanów Zatwierdzony
319 GRZYMKOWSKI Adam 1974 M3 Marki Zatwierdzony
320 KALISZ Arkadiusz 1977 M3 Lidzbark Wrota Mazur Zatwierdzony
321 PAŁYSA Joanna 1978 K3 Dawidy Bankowe Tri NEGU Zatwierdzony
322 ZIELINSKI Aleksander 1978 M3 Gdynia Sony Pictures Zatwierdzony
323 NOWAK Roman 1981 M2 Człuchów ENDURE TEAM Zatwierdzony
324 RZEPECKI Dariusz 1983 M2 Sosnowiec Triathlon x -team Zatwierdzony
325 SZUL Daniel 1982 M2 Susz UKS TRS SUSZ KWP OLSZTYN Zatwierdzony
326 KOBUS Krzysztof 1960 M4 gdynia oprychy team Zatwierdzony
327 CHMIELEWSKI Łukasz 1982 M2 Golub-Dobrzyń AGROLOK SPORT TEAM Zatwierdzony
328 IWICKI Paweł 1989 M1 Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ Zatwierdzony
329 TOMASZEWICZ Piotr 1968 M4 Elbląg Zatwierdzony
330 KRZESAK Adam 1974 M3 Piastów NEON TEAM Zatwierdzony
331 SMOLUK Sebastian 1974 M3 Rybno RDLP OLSZTYN Zatwierdzony
332 KASZPER Krzysztof 1991 M1 Skoczów Humansport Zatwierdzony
333 WICIK Zbigniew 1977 M3 Kwidzyn Kwidzyn Zatwierdzony
334 SZOPIŃSKI Tomasz 1987 M2 Bydgoszcz Trispace Zatwierdzony
335 JEDOWSKI Maciej 1981 M2 Susz Uks trs susz Zatwierdzony
336 OLENDER Paweł 1977 M3 Warszawa- Mrągowo Car 4 parts Mrągowo Zatwierdzony
337 MIZERIA Przemysław 1991 M1 Działdowo Zatwierdzony
338 WOJCIECHOWSKI Tomasz 1971 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
339 URBAŃSKI Michał 1997 M1 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
340 STRÓŻAK Tomasz 1989 M1 Warszawa Java Team Zatwierdzony
341 POTAPCZUK Łukasz 1992 M1 Warsaw Zatwierdzony
342 RAKUS Kornel 1970 M3 Kisielów Humansport Zatwierdzony
343 KAPLIŃSKI Kamil 1979 M2 Warszawa InterCars IT Zatwierdzony
344 KOPER Mateusz 1988 M2 Tczew GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM Zatwierdzony
345 SZYMAŃSKI Łukasz 1979 M2 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Zatwierdzony
346 SZAMOTULSKI Tomasz 1978 M3 Gdańsk Lechia Gdańsk Zatwierdzony
JANIAK Paweł 1980 M2 Siedlce Triathlon Siedlce Club Nie potwierdzony
KUBIT Zofia 1981 K2 Warszawa Nie potwierdzony
ŁAWSKI Filip 1992 M1 Warszawa Endure Team Nie potwierdzony
PATALON Piotr 1969 M3 Bratian OrkaMasters Iława Nie potwierdzony
PAWLIN Mateusz 1991 M1 Warszawa TRIZARZA Nie potwierdzony