Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #3 - Lidzbark Welski - 1/8 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
AMBROZIAK Krzysztof 1979 M2 Gdańsk Blue Media Team Zatwierdzony
AMBROZIAK Lesław 1977 M3 Gdańsk Sportevo Zatwierdzony
ANTOLAK Piotr 1975 M3 Warszawa YANUSHE TT WARSZAWA Zatwierdzony
ARENTEWICZ Grzegorz 1981 M2 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
BACHORSKI Bogdan 1975 M3 Przasnysz Sun Race Rock Machin Zatwierdzony
BARANOWSKI Romuald 1968 M4 Płock Dynamic Zatwierdzony
BARTKOWSKI Sławomir 1966 M4 Lidzbark Zatwierdzony
BASZTA Paweł 1979 M2 Warszawa Zatwierdzony
BEDNAREK Krzysztof 1984 M2 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
BRONAKOWSKI Andrzej 1977 M3 Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl Zatwierdzony
BRUSKI Dariusz 1963 M4 Gdańsk Autobus z napisem: koniec wyścigu. Zatwierdzony
BURANDT Magdalena 1980 K2 Olsztyn 3 life team Zatwierdzony
BURZACKI Mateusz 1998 M1 Lidzbark Zatwierdzony
BURZACKI Wiesław 1955 M5 Lidzbark KL Zatwierdzony
CICHANOWICZ Piotr 1991 M1 Warszawa Zatwierdzony
CZAPA Magdalena 1973 K3 Gniewino NEXUS Team Zatwierdzony
CZAPLIŃSKI Marek 1962 M4 Lidzbark Zatwierdzony
DOBOSZ Michal 1976 M3 Gdynia Zatwierdzony
DOBRZYŃSKI Przemysław 1978 M3 Gostynin szukam_sponsora_team Zatwierdzony
GAWIN Krzysztof 1992 M1 Warszawa 12tri.pl Zatwierdzony
GÓRKA Emilia 1989 K2 Ciechanów Zatwierdzony
GÓRZYŃSKA Małgorzata 1973 K3 Trzcianka TRISPACE Zatwierdzony
HARTLIŃSKI Wojciech 1984 M2 Patryki Zatwierdzony
HINZ Marcin 1984 M2 Rumia Endure Team / IronFactory.pl Zatwierdzony
JANYGA-KULIK Karolina 1976 K3 GDYNIA KULIK&KUREK Zatwierdzony
JAWOROWSKA Anna 1978 K3 Gizycko Zatwierdzony
KACPERSKI Mirosław 1961 M4 EŁK PARKRUN POLSKA Zatwierdzony
KALISZ Arkadiusz 1977 M3 Lidzbark WOPR Lidzbark Zatwierdzony
KAŁEK Artur 1974 M3 Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ Zatwierdzony
KASPROWICZ Wioletta 1991 K2 Działdowo Rozbiegane Działdowo Zatwierdzony
KOTFIS Ryszard 1951 M5 Gdynia Miziar-Sport Zatwierdzony
KOZŁOWSKI Tomasz 1977 M3 Olsztyn Zatwierdzony
KREFT Katarzyna 1994 K2 Gdynia Zatwierdzony
KRÓL Maciej 1968 M4 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
KRUCZKOWSKI Piotr 1965 M4 BYDGOSZCZ FUJI KRYSPORT TEAM Zatwierdzony
KRUPA Paweł 1967 M4 Płock wybierz Zatwierdzony
KRYSPOWICKI Kamil 1985 M2 Olsztyn krisscoaching.pl Zatwierdzony
KULIK Kamil 2003 M0 Gdynia KULIK&KUREK Zatwierdzony
KURCIN Tomasz 1977 M3 Gdańsk CompleXsports Team Zatwierdzony
LIPIŃSKI Krzysztof 1979 M2 Płock Nie Ma Lipy Zatwierdzony
LISOWSKI Aleksy 2003 M0 Olsztyn Zatwierdzony
LISOWSKI Przemek 1976 M3 Kieźliny CTMiR Spaszewski Zatwierdzony
MARTYNOWICZ Maria 1972 K3 Brzoza TRISPACE Zatwierdzony
MAZIARCZYK Marek 1975 M3 Gdańsk SportEvo Zatwierdzony
MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ Marta 1976 K3 gdynia sienkiewicz Zatwierdzony
MORAWSKI Przemysław 1974 M3 przasnysz Zatwierdzony
NAGELSKI Piotr 1987 M2 Gdańsk Zatwierdzony
PIETRUSZKA Magdalena 1983 K2 DZIAŁDOWO Rozbiegane Działdowo Zatwierdzony
PILIUKH Marharyta 1996 K2 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
PLUCINSK Michal 1981 M2 Torun Toruń Multisport Team Zatwierdzony
POHL DUCZMAL Elzbieta 1973 K3 Puck Stowarzyszenie More Active Zatwierdzony
ROGOZIŃSKI Andrzej 1960 M4 Lidzbark Zatwierdzony
ROSIŃSKI Marek 1969 M3 Brodnica MORS Brodnica Zatwierdzony
RUTKOWSKI Adam 1994 M1 Wielka Nieszawka Zatwierdzony
SARBIEWSKI Dariusz 1974 M3 Bartąg Zatwierdzony
SARNASZEK Monika 1979 K2 ROTMANKA Nie potwierdzony
SIECIŃSKI Emilian 1991 M1 Susz UKS TRS Susz Zatwierdzony
SOLEK Mieczysław 1955 M5 Wejherowo NYPEL Reda Zatwierdzony
SOWIŃSKI Mateusz 1991 M1 Toruń Zatwierdzony
STRZEŚNIEWSKI Marek 1957 M5 Piaseczno IMPACT/AT Team Zatwierdzony
SUGIER Dawid 1990 M1 Olsztyn Dziki z lasu Zatwierdzony
SZARMACH Krzysztof 1968 M4 Starogard Gd TRI Starogard Gd. Zatwierdzony
SZARMACHER Artur 1986 M2 Działdowo SzarmacherTriathlonTeam Zatwierdzony
SZYPULSKI Jacek 1987 M2 Mława Mława Zatwierdzony
ŚLESICKI Rafał 1986 M2 gdańsk Ostre TEAM Zatwierdzony
ŚWISTUŃ Anna 1967 K4 Siemianowice Śląskie Zatwierdzony
TITZ-KOZA Julita 1981 K2 Łódź Zatwierdzony
WIŚNIEWSKI Krzysztof 1976 M3 Gdańsk Rozbiegani-Żychlin Zatwierdzony
WIŚNIEWSKI Włodzimierz 1961 M4 Toruń SPC Zatwierdzony
WOJCIECHOWSKI Zbigniew 1958 M2 Olsztyn Zatwierdzony
WOJNOWSKI Michał 1984 M2 Gdańsk DREAM TRI TEAM Zatwierdzony
WÓJCIK Monika 1981 K2 Olsztyn 3life team Zatwierdzony
ZATORSKI Maciej 1974 M3 Warszawa BemTri Zatwierdzony
ZIELIŃSKA Magdalena 1979 K2 Gdynia Sony Pictures Nie potwierdzony
ZWOLINSKA Beata 1967 K4 Gdynia Zatwierdzony
ŻBIK Adrianna 1994 K2 Olsztyn Tri NEGU Zatwierdzony