Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #3 - Lidzbark Welski - 1/8 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
800 RESPONDEK Agnieszka 1972 K3 Gdynia Tri Ladies / CS Zatwierdzony
801 OKRĄGŁY Emil 1982 M2 Warszawa TRIZARZA TEAM Zatwierdzony
802 ZATORSKI Maciej 1974 M3 Warszawa BemTri Zatwierdzony
803 TITZ-KOZA Julita 1981 K2 Łódź Zatwierdzony
804 KRÓL Maciej 1968 M4 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
805 KRYSPOWICKI Kamil 1985 M2 Olsztyn krisscoaching.pl Zatwierdzony
806 ŚLESICKI Rafał 1986 M2 gdańsk Ostre TEAM Zatwierdzony
807 KREFT Katarzyna 1994 K1 Gdynia Zatwierdzony
808 DOBOSZ Michal 1976 M3 Gdynia Zatwierdzony
809 SOLEK Mieczysław 1955 M5 Wejherowo NYPEL Reda Zatwierdzony
810 NAGELSKI Piotr 1987 M2 Gdańsk Zatwierdzony
811 CICHANOWICZ Piotr 1991 M1 Warszawa Zatwierdzony
812 KASPROWICZ Wioletta 1991 K1 Działdowo Rozbiegane Działdowo Zatwierdzony
813 SIECIŃSKI Emilian 1991 M1 Susz UKS TRS Susz Zatwierdzony
814 SARBIEWSKI Dariusz 1974 M3 Bartąg Zatwierdzony
815 KOTFIS Ryszard 1951 M5 Gdynia Miziar-Sport Zatwierdzony
816 DOBRZYŃSKI Przemysław 1978 M3 Gostynin Klub Sportowy "szukam_sponsora_team" Zatwierdzony
817 SZARMACH Krzysztof 1968 M4 Starogard Gd TRI Starogard Gd. Zatwierdzony
818 MAZIARCZYK Marek 1975 M3 Gdańsk SportEvo Zatwierdzony
819 AMBROZIAK Lesław 1977 M3 Gdańsk Sportevo Zatwierdzony
820 MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ Marta 1976 K3 gdynia sienkiewicz Zatwierdzony
821 WIŚNIEWSKI Włodzimierz 1961 M4 Toruń SPC Zatwierdzony
822 SZARMACHER Artur 1986 M2 Działdowo SzarmacherTriathlonTeam Zatwierdzony
823 AMBROZIAK Krzysztof 1979 M2 Gdańsk Blue Media Team Zatwierdzony
824 ARENTEWICZ Grzegorz 1981 M2 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
825 ROSIŃSKI Marek 1969 M3 Brodnica MORS Brodnica Zatwierdzony
826 KACPERSKI Mirosław 1961 M4 EŁK PARKRUN POLSKA Zatwierdzony
827 MOMOT Olga 1994 K1 Warszawa Zatwierdzony
828 GAWIN Krzysztof 1992 M1 Warszawa 12tri.pl Zatwierdzony
829 BRUSKI Dariusz 1963 M4 Gdańsk Autobus z napisem: koniec wyścigu. Zatwierdzony
830 SUGIER Dawid 1990 M1 Olsztyn Zatwierdzony
831 BURZACKI Wiesław 1955 M5 Lidzbark KL Zatwierdzony
832 BURZACKI Mateusz 1998 M1 Lidzbark Zatwierdzony
833 MARTYNOWICZ Maria 1972 K3 Brzoza TRISPACE Zatwierdzony
834 WÓJCIK Monika 1981 K2 Olsztyn 3life team Zatwierdzony
835 GÓRKA Emilia 1989 K1 Ciechanów Zatwierdzony
836 MORAWSKI Przemysław 1974 M3 przasnysz Zatwierdzony
837 KOZŁOWSKI Tomasz 1977 M3 Olsztyn Zatwierdzony
838 BACHORSKI Bogdan 1975 M3 Przasnysz Sun Race Rock Machin Zatwierdzony
839 LISOWSKI Aleksy 2003 M0 Olsztyn Zatwierdzony
840 JAWOROWSKA Anna 1978 K3 Gizycko Zatwierdzony
841 PIETRUSZKA Magdalena 1983 K2 DZIAŁDOWO Rozbiegane Działdowo Zatwierdzony
842 WOJCIECHOWSKI Zbigniew 1958 M2 Olsztyn Zatwierdzony
843 LISOWSKI Przemek 1976 M3 Kieźliny CTMiR Spaszewski Zatwierdzony
844 ŻBIK Adrianna 1994 K1 Olsztyn Tri NEGU/ sklepbiegacza.pl Zatwierdzony
845 GÓRZYŃSKA Małgorzata 1973 K3 Trzcianka TRISPACE Zatwierdzony
846 HINZ Marcin 1984 M2 Rumia Endure Team / IronFactory.pl Zatwierdzony
847 BRONAKOWSKI Andrzej 1977 M3 Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl Zatwierdzony
848 CZAPLIŃSKI Marek 1962 M4 Lidzbark Zatwierdzony
849 KRUPA Paweł 1967 M4 Płock wybierz Zatwierdzony
850 BARANOWSKI Romuald 1968 M4 Płock Dynamic Zatwierdzony
851 JANYGA-KULIK Karolina 1976 K3 GDYNIA KULIK&KUREK Zatwierdzony
852 BEDNAREK Krzysztof 1984 M2 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
853 RAUT Wiesław 1948 M5 Bydgoszcz Trispace Zatwierdzony
854 KULIK Kamil 2003 M0 Gdynia KULIK&KUREK Zatwierdzony
855 SZYPULSKI Jacek 1987 M2 Mława Mława Zatwierdzony
856 SOWIŃSKI Mateusz 1991 M1 Toruń Zatwierdzony
857 STRZEŚNIEWSKI Marek 1957 M5 Piaseczno IMPACT/AT Team Zatwierdzony
858 KURCIN Tomasz 1977 M3 Gdańsk CompleXsports Team Zatwierdzony
859 PILIUKH Marharyta 1996 K1 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
860 POHL DUCZMAL Elzbieta 1973 K3 Puck Stowarzyszenie More Active Zatwierdzony
861 KAŁEK Artur 1974 M3 Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ Zatwierdzony
862 BARTKOWSKI Sławomir 1966 M4 Lidzbark Zatwierdzony
863 ROGOZIŃSKI Andrzej 1960 M4 Lidzbark Zatwierdzony
864 KRUCZKOWSKI Piotr 1965 M4 BYDGOSZCZ FUJI KRYSPORT TEAM Zatwierdzony
865 CZAPA Magdalena 1973 K3 Gniewino NEXUS Team Zatwierdzony
866 ZWOLINSKA Beata 1967 K4 Gdynia Zatwierdzony
867 ŚWISTUŃ Anna 1967 K4 Siemianowice Śląskie Zatwierdzony
868 PŁUCIENNICZAK Diana 1986 K2 Olsztyn PersonalTraithlon.pl Zatwierdzony
869 PŁUCIENNICZAK Jacek 1985 M2 Olsztyn Zatwierdzony
870 BURANDT Magdalena 1980 K2 Olsztyn 3 life team Zatwierdzony
871 WOJNOWSKI Michał 1984 M2 Gdańsk DREAM TRI TEAM Zatwierdzony
872 PLUCINSK Michal 1981 M2 Torun Toruń Multisport Team Zatwierdzony
873 SZYMAŃSKI Bartosz 1985 M2 Swiedziebnia Impuls Zatwierdzony
874 LIPIŃSKI Krzysztof 1979 M2 Płock Nie Ma Lipy Zatwierdzony
875 RUTKOWSKI Adam 1994 M1 Wielka Nieszawka Zatwierdzony
876 SIENKIEWICZ Wiktor 1999 M1 Gdynia Sienkiewicz Zatwierdzony
877 GŁOWACKI Sebastian 1981 M2 Olsztyn Cisowianka Team Zatwierdzony
878 TURALSKA Aneta 1991 K1 Sierpc Biegaj z Dymkiem Zatwierdzony
879 SARNASZEK Monika 1979 K2 ROTMANKA Zatwierdzony
880 ZIELIŃSKA Magdalena 1979 K2 Gdynia Sony Pictures Zatwierdzony
881 ŚLEDZIŃSKI Leszek 1987 M2 Warszawa Jednoślad.pl Zatwierdzony
882 LISTKIEWICZ Monika 1977 K3 WARSZAWA AKS POLONIA WARSZAWA Zatwierdzony
883 MAKOWSKI Marcin 1981 M2 Gdynia Zatwierdzony
884 GARBIEC Tomasz 1975 M3 Warszawa Varso Warszawa Targówek Zatwierdzony
885 GOLJASZ Cezary 1960 M4 Mława BREAK Zatwierdzony
886 LUBIŃSKI Kamil 1992 M1 Gdynia Zatwierdzony
887 CZAJKOWSKA Magdalena 1982 K2 Gdynia BCT Team Gdynia Zatwierdzony
888 CIEŚLAK Konrad 1979 M2 Otwock Zatwierdzony
889 KRAMARZ Agnieszka 1993 K1 Gdańsk TriLadies / Complexsports Zatwierdzony
890 MARSZAŁEK Karina 1980 K2 Gdynia ENDURE Team Zatwierdzony
891 POLASZYK Radek 2001 M0 Warszawa RBE Team Zatwierdzony
892 HERBER Arek 1971 M3 Pruszcz Gd KasiArki Zatwierdzony
893 DAWIDOWICZ Maciej 1978 M3 Brzoza Brzoza Biega Zatwierdzony
894 WIĘCKOWSKI Dariusz 1980 M2 Bydgoszcz AMS Triathlon Zatwierdzony
895 KUBIK Agnieszka 1986 K2 Gdańsk BCT Team Gdynia/ Bike u UP Zatwierdzony
896 KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena 1976 K3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
897 FAVEEUW David 1973 M3 OLSZTYN Zatwierdzony
898 CUBER Piotr 1978 M3 Warszawa ECOBIEGI Zatwierdzony
899 PALMOWSKI Maciej 1970 M3 Łódź Zatwierdzony
900 KOTYRBA Daniel 1982 M2 Olsztyn Zatwierdzony
901 KARABIN Paweł 1976 M3 Gdańsk Zatwierdzony
902 BIESIEKIERSKI Krzysztof 1973 M3 Olsztyn Drużyna Wilka AKM Olsztyn sklepbiegacza.com Zatwierdzony
903 BISKUPSKA Rita 1990 K1 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz Zatwierdzony
904 PIECZKOWSKA Agnieszka 1978 K3 Dywity Team Paweł Najmowicz Zatwierdzony
905 ŻYGENDA Robert 1967 M4 Gdynia "Brapol" Wiesz na czym stoisz! Zatwierdzony
906 BRONAKOWSKI Piotr 1979 M3 Olsztyn Klub Sportowy ANUNNAKI/personaltriathlon.pl Zatwierdzony
907 GRABARA Jakub 1987 M2 Iława RDLP Olsztyn Team Zatwierdzony
908 TWARDOWSKI Artur 1996 M1 LIDZBARK Zatwierdzony
909 KWIATKOWSKI Daniel 1989 M1 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz Zatwierdzony
910 KLUSZCZYŃSKI Mariusz 1981 M2 Toruń TORUŃ MULTISPORT TEAM Zatwierdzony
911 ZUREL Michał 1979 M2 Rypin Cykliści Rypin Zatwierdzony
912 RESPONDEK Wojciech 1973 M3 Gdynia Complexsports Zatwierdzony
913 OLSZEWSKI Mariusz 1987 M2 Mława BBL Mława Zatwierdzony
914 KARŁOWICZ Joanna 1971 K3 Olsztyn Zatwierdzony
CEKLARZ Michal 1998 M1 Gdynia UKS Tri Team Rumia Nie potwierdzony
JUŚKIW Paweł 1983 M2 Gdynia Nie potwierdzony
KOWALSKI Karol 1980 M2 Iława Rad Tracks Nie potwierdzony
ŁASKI Marek 1980 M2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański / Leśne Dziadki Nie potwierdzony
MANISZEWSKI Zbigniew 1955 M5 Unisław TRISPACE Nie potwierdzony
MENDEL Magdalena 1991 K1 Bydgoszcz TRISPACE Nie potwierdzony
OSIECKA Beata 1966 K4 Konstancin - Jeziorna Kużnia Triatlonu Nie potwierdzony