Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #4 - Bełchatów - 1/2 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
ARAK Tomasz 1979 M2 Piaseczno TriWawa Zatwierdzony
BARAN Jacek 1967 M4 Golina CWB S.A. Zatwierdzony
BETLEJ Hubert 1982 M2 Kraków Eskadra Kraków Zatwierdzony
BIELAWSKI Paweł 1980 M2 Tarnów Spartan Race Tarnów Zatwierdzony
BIJOŚ Mirosław 1980 M2 Głogów Małopolski Zatwierdzony
BONIKOWSKI Jakub 1972 M3 Grudziadz TRISPACE Zatwierdzony
BRZYSKI Maciej 1985 M2 Kraków Trener triathlonu Zatwierdzony
BUJACZ Jacek 1974 M3 Wrocław Nie potwierdzony
CYBULSKI Konrad 1973 M3 Kutno K.S.Celironman S.A. / AMZ-KUTNO Zatwierdzony
CZARNUCH Daniel 1979 M2 Mierzyce Zatwierdzony
DAJCZ Michał 1986 M2 Piotrków Trybunalski TriAktywny Piotrków Zatwierdzony
FIGURA Łukasz 1983 M2 Wrocław Wroclaw Triathlon Team / NOKIA Zatwierdzony
GNIOT Jacek 1971 M3 Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Zatwierdzony
GRZESIAK Filip 1983 M2 Warszawa Nie potwierdzony
GUGULSKI Antoni 1962 M4 Warszawa Zatwierdzony
HERBER Arek 1971 M3 Pruszcz Gd KasiArki Zatwierdzony
HOFFMANN Wojciech 1975 M3 Kraków Korona Masters Kraków Zatwierdzony
JEZEWSKI Michał 1979 M2 Gdynia MAG Von Igel Team... i trochę jednak NieMaNieMoge Zatwierdzony
KĘPIŃSKI Henryk 1953 M5 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
KIMMER Jakub 1988 M2 Zelów Bieging Team Zelów Zatwierdzony
KOZŁOWSKI Maciej 1969 M3 Częstochowa Zatwierdzony
KOZŁOWSKI Wojtek 1968 M4 Kraków Wojtek z Krakowa Zatwierdzony
KRAKOWIAK Michal 1990 M1 Aleksandrów Łódzki Zatwierdzony
KRZYSZTOFIK Kacper 1977 M3 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Zatwierdzony
LEGĘDŹ Dariusz 1994 M1 Drużbice Nie potwierdzony
LIPOWSKI Mikołaj 1988 M2 Łask Fujitsu Running Team Łódź Zatwierdzony
MACIEJEWSKI Karol 1982 M2 Nadolice Wielkie Triathlon Mietków Team Zatwierdzony
MALEC Marek 1987 M2 ZDUNY Zatwierdzony
MALICKI Jacek 1956 M5 lodz Hurtap Zatwierdzony
MARKIEWICZ Damian 1978 M3 Kraków Zatwierdzony
MIKOŁAJSKI Damian 1982 M2 Dąbrowa Górnicza Team Damiko / Triathlon X Team Zatwierdzony
MIKRUT Damian 1992 M1 Grudziądz AZS WSL Poznań / Rossmann SDP Zatwierdzony
MROCZEK Marcin 1977 M3 Opole Neon Team Zatwierdzony
MRÓZ Tomasz 1972 M3 Jędrzejó JKK Jędrzejów Zatwierdzony
OPASIAK Radosław 1988 M2 Łódź Borg Automotive Sport Team Zatwierdzony
PAPIERSKI Yomasz 1974 M3 Karwiany Zatwierdzony
PIASECKI Piotr 1979 M2 Piotrków Trybunaski T.G SOKÓŁ ZAKOPANE Nie potwierdzony
RABIŃSKI Marcin 1970 M3 ŁAJSKI Zatwierdzony
RENIEC Kamil 1989 M1 Piaseczno Warsaw Triathlon Team Zatwierdzony
RUCIŃSKI Marek 1968 M4 GDYNIA VEL-DĄBRÓWNO Zatwierdzony
RYKOWSKI Adam 1969 M3 Warszawa Zatwierdzony
STASIAK Wojciech 1991 M1 Warszawa Zatwierdzony
SZTENDEREWICZ Rafał 1977 M3 Włocławek SPORTEVO Zatwierdzony
SZUKAŁA Piotr 1971 M3 Poznań DRUŻYNA SZPIKU Zatwierdzony
SZYMCZYK Tomasz 1982 M2 Częstochowa Zatwierdzony
WNĘK Jarosław 1988 M2 Kluczbork Kupszose.pl Zatwierdzony
WOJNAROWSKI Leszek 1970 M3 Tarnów Spartan Race Tarnów Zatwierdzony