Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #4 - Bełchatów - 1/4 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
200 KUROWSKI Rafał 1978 M3 Będzin Banda z Placu Zatwierdzony
201 KALETA Piotr 1974 M3 Będzin Banda z Placu Zatwierdzony
202 MATUSZAK Mariusz 1989 M1 Lublin Triathlon Lublin Team Zatwierdzony
203 ZATORSKI Maciej 1974 M3 Warszawa BemTri Zatwierdzony
204 PYTLAK Piotr 1969 M3 Milanówek Zatwierdzony
205 SZCZESNA - RZEPECKA Klaudia 1980 K2 Sosnowiec Zatwierdzony
206 KOWALCZUK Tomasz 1989 M1 Bełchatów IRON FIGHTERS Zatwierdzony
207 DUK Janusz 1966 M4 lodz Zatwierdzony
208 CIEŚLIK Piotr 1976 M3 Bełchatów Warach-rowery Zatwierdzony
209 KRÓLICZAK Rafał 1976 M3 Bełchatów Zatwierdzony
210 WOŹNIAK Piotr 1979 M2 Wrocław Zatwierdzony
211 RATALEWSKI Slawomir 1967 M4 Tomaszow Mazowiecki Piotrkowskie Kolarstwo Zatwierdzony
212 OLEJNIK Marek 1978 M3 Bełchatów Zatwierdzony
213 JARZĄBEK Maksymilian 1990 M1 Warszawa KS BrakTreningu Zatwierdzony
214 SWIDERSKI Michal 1974 M3 Warszawa Zatwierdzony
215 LEPKA Arkadiusz 1991 M1 Kleszczów Iron Fighters Zatwierdzony
216 RACHWALIK Andrzej 1990 M1 Mragowo Mrągowskie Dziki Zatwierdzony
217 RACHWALIK Kamil 1992 M1 Mrągowo Mrągowskie Dziki Zatwierdzony
218 BRZYSKI Maciej 1985 M2 Kraków Trener triathlonu Zatwierdzony
219 BOROWSKI Rafał 1979 M2 Warszawa MY RUN TO TRI Zatwierdzony
220 SOLECKI Łukasz 1978 M3 Tomaszów Mazowiecki Soltrade 4 Runner Zatwierdzony
221 KARWACKI Bartłomiej 1991 M1 Kania Góra Sam Zatwierdzony
222 LEWANDOWSKI Maciej 1989 M1 Wrocław #DASHRADE TEAM Zatwierdzony
223 RAFALAK Grzegorz 1980 M2 Kosakowo SAMSUNG Zatwierdzony
224 KULKA Sergiusz 1980 M2 Lesznowola sk Zatwierdzony
225 LESIAK Tomasz 1981 M2 Bełchatów LSKK Bełchatów Zatwierdzony
226 NOWAK Krzysztof 1984 M2 Bełchatów Warach-Rowery Zatwierdzony
227 SZKLARCZYK Michał 1990 M1 Warszawa Zatwierdzony
228 KARWACKI Grzegorz 1972 M3 wałbrzych ja Zatwierdzony
229 ANTCZAK Agnieszka 1976 K3 Łódź Biegacz Nowosolna Zatwierdzony
230 SOŚNIERZ Tomasz 1987 M2 Łódź Zatwierdzony
231 DUCHNOWSKI Dariusz 1971 M3 BIAŁA PODLASKA D-Team Biała Podlaska Zatwierdzony
232 STRZELECKI Konrad 1991 M1 Kamieńsk Tour de Ochocice Zatwierdzony
233 MARCINIAK Izabela 1982 K2 Łódź K.S. Celironman SA Zatwierdzony
234 KOLASA Piotr 1987 M2 Łódź Zatwierdzony
235 MALEC Aneta 1987 K2 Krotoszyn Zatwierdzony
236 GRYŚ Piotr 1980 M2 Białebłoto-Stara Wieś Zatwierdzony
237 PRZEDBORA Jakub 1987 M2 Tomaszów Mazowiecki -- Zatwierdzony
238 WNĘK Katarzyna 1992 K1 Kluczbork Kluczborska Grupa Biegowa Zatwierdzony
239 MALICKI Michał 1990 M1 Warszawa Zatwierdzony
240 GĄSIŃSKI Karol 1983 M2 Pabianice Zatwierdzony
241 MILER-WALCZAK Monika 1976 K3 Międzyrzecze Dolne Brak Zatwierdzony
242 OLSZTA Marek 1983 M2 Aleksandrów Łódzki Polpharma TRI Team Zatwierdzony
243 WALASZCZYK Marcin 1987 M2 Bełchatów Iron Fighters Zatwierdzony
244 DUKACZEWSKI Michał 1980 M2 Warszawa Zatwierdzony
245 KULIŃSKI Piotr 1990 M1 Bełchatów Iron Fighters Zatwierdzony
246 KWIECIŃSKI Michał 1985 M2 Piotrków Trybunalski TriAktywny Piotrków Zatwierdzony
247 JANKOWSKI Marcin 1981 M2 Łódź Zatwierdzony
248 ZIELIŃSKA Anna 1979 K2 Olsztyn 3life team Zatwierdzony
249 CZESŁAWSKI Andrzej 1980 M2 Warszawa Zatwierdzony
250 GRUDA Piotr 1987 M2 Bełchatów ProModel3D Zatwierdzony
251 CHOJNACKI Dominik 1990 M1 Warka KS Start Pułaski Warka Zatwierdzony
252 CHODYNA Monika 1992 K1 Dywity 3life team Zatwierdzony
253 KOCHANOWSKI Michał 1990 M1 Warszawa Zatwierdzony
254 LANGE Genowefa 1972 K3 Bełchatów Biegaj z Juveną Zatwierdzony
255 MIROSZ Artur 1973 M3 Radom Nortrade Zatwierdzony
256 MASŁOWSKI Marcin 1979 M2 Łódź Zatwierdzony
257 JEZEWSKI Michał 1979 M2 Gdynia Von Igel Team NieMaNieMoge Zatwierdzony
258 RACZKOWSKI Dariusz 1976 M3 Wejherowo Zatwierdzony
259 SUPERSON Wojtek 1971 M3 Kraków K.T.O z Krakowa Zatwierdzony
260 ZIÓŁKOWSKI Marek 1972 M3 Paniowice Europa Ubezpieczenia Zatwierdzony
261 ZARZYCKI Jakub 1976 M3 Olsztyn Zatwierdzony
262 KLĘKA Marcin 1977 M3 BEŁCHATÓW LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW Zatwierdzony
263 KĘSY-KOWALSKA Hanna 1967 K4 Szczawno-Zdrój SzczawnoRun Zatwierdzony
264 PIETRASZKO Dariusz 1964 M4 Bolesławiec TRABIKE TRI TEAM Zatwierdzony
265 PATYK Joanna 1974 K3 Chorzów Zatwierdzony
266 DUK Damian 1987 M2 Łódź Zatwierdzony
267 GÓRSKI Łukasz 1982 M2 Kamień Zatwierdzony
268 KSIĄŻEK Dymitr 1978 M3 Warszawa Zatwierdzony
269 KRZYŻANOWSKI Piotr 1991 M1 Gdynia Zatwierdzony
270 SZCZEPŁEK Jasiek 1985 M2 Warszawa Kaczmar Project Zatwierdzony
271 MAŻDZIARZ Michał 1980 M2 Warszawa NeonTeam Zatwierdzony
272 WROTEK Mirosław 1966 M4 Warszawa Zatwierdzony
273 SLOWINSKA Aleksandra 1992 K1 Belchatow Zatwierdzony
274 KULESZA Piotr 1982 M2 Sieradz SIR-HA Sieradz Zatwierdzony
275 CHLEBOWICZ Marcin 1981 M2 Wrocław dobry-trener.pl Zatwierdzony
276 KUCHCIŃSKI Piotr 1992 M1 Kłomnice Zatwierdzony
277 KUCHARSKI Łukasz 1983 M2 Łódź Celironman Zatwierdzony
278 PIASECKI Piotr 1979 M2 Piotrków Trybunaski T.G SOKÓŁ ZAKOPANE Zatwierdzony
279 STRÓŻAK Tomasz 1989 M1 Warszawa Java Team Zatwierdzony
280 KARKUS Damian 1976 M3 Bełchatów brak Zatwierdzony
281 WÓJCIAK Jacek 1973 M3 Bełchatów Zatwierdzony
282 POPŁAWSKI Michał 1980 M2 Warsaw Kuźnia Triathlonu Zatwierdzony
283 POPLAWSKA Anna 1981 K2 Warsaw Kuźnia Triathlonu Zatwierdzony
284 LESZCZYŃSKI Adam 1983 M2 Łódź Kontech Zatwierdzony
285 SZYMONEK Mirosław 1959 M4 Złotoryja TRIDEA Zatwierdzony
286 OWCZAREK Tomasz 1967 M4 Częstochowa Zatwierdzony
287 BINCZARSKI Michał 1988 M2 Łódź Iron warriors Zatwierdzony
288 BEDNARSKI Michał 1990 M1 Warszawa Zatwierdzony
289 DĄBROWSKI Robert 1988 M2 Moszczenica Iron warriors Zatwierdzony
290 OWCZAREK Krzysztof 1992 M1 Czestochowa Zatwierdzony
291 PRUCHNIEWSKI Krzysztof 1976 M3 Stróża Lubowidz Zatwierdzony
292 KIELNIEROWSKI Paweł 1976 M3 Pabianice O Co Biega Zatwierdzony
293 KULIK Jacek 1976 M3 GDYNIA KULIK&KUREK Zatwierdzony
294 BAREWSKI Bogdan 1954 M5 Warszawa Zatwierdzony
295 MIASOJEDOW Bożena 1954 K5 Warszawa AKS POLONIA WARSZAWA Zatwierdzony
296 ROMAN Elżbieta 1975 K3 BRZEG Zatwierdzony
297 JURCZYK Michał 1990 M1 Klucze Zatwierdzony
298 SZAFRANEK Paweł 1977 M3 PiotrkówTrybunalski Artom Team Zatwierdzony
299 SOBAŃSKA Izabela 1996 K1 Drużbice Zatwierdzony
300 PALCZEWSKI Marcin 1975 M3 Warszawa FUNDAMENTAL GROUP Zatwierdzony
301 KAPICA Marek 1980 M2 Bytom Zatwierdzony
302 PYTEL Jerzy 1964 M4 Bełchatów Zatwierdzony
303 MIROWSKI Maciej 1978 M3 Łódź Zatwierdzony
305 MAZURKIEWICZ Darek 1978 M3 Smolec goralka.com.pl Zatwierdzony
306 HOŁDA Piotr 1977 M3 Oleśnica goralka.com.pl Zatwierdzony
307 PAŁYSA Marek 1974 M3 Dawidy Bankowe Tri NEGU Zatwierdzony
308 KRZEMINSKI Tomasz 1979 M2 łódź Zatwierdzony
309 ŚWISTUŃ Tomasz 1966 M4 Katowice Zatwierdzony
310 ZDANOWSKI Tomasz 1994 M1 Sitne TRI ZARZA Zatwierdzony
311 JĘDRZEJCZYK Kasia 1990 K1 Warszawa Odłam Rozrywkowy Zatwierdzony
312 GRABOWSKA Anna 1979 K2 Warszawa Odłam Rozrywkowy Zatwierdzony
313 KAMIŃSKI Artur 1980 M2 Olsztyn KrissCoaching.pl Zatwierdzony
314 KORNATKA Karol 1986 M2 Zduńska Wola Kornatka Zatwierdzony
315 PIELES Krzysztof 1961 M4 Belchatow JUPITER Elektrownia Bełchatów OLDBOY Zatwierdzony
316 GIMZIŃSKI Szymon 1986 M2 Łódź xx Zatwierdzony
317 MICHALSKA Marta 1991 K1 Bełchatów Zatwierdzony
318 PLICH Anna 1981 K2 Bełchatów Zatwierdzony
319 KAŁUŻNA Aneta 1984 K2 Warszawa Kuźnia Triathlonu Zatwierdzony
320 CECHOWSKI Piotr 1980 M2 burzenin Zatwierdzony
321 HADRYŚ Tomasz 1987 M2 Wroclaw TMTeam Zatwierdzony
322 ANYSZ Paweł 1972 M3 Piaseczno Zatwierdzony
323 ZBIERAŃSKI Michał 1983 M2 Kraków Zatwierdzony
324 ZIMOWSKI Dariusz 1977 M3 Piotrków Trybunalski ZYZOSKI TEAM Zatwierdzony
325 PŁÓCIENNIK Dominik 1992 M1 Lutomiersk Zatwierdzony
326 LASOŃ Krzysztof 1959 M4 Radomsko UKS "Dziesiątka" Radomsko Zatwierdzony
327 STĘPSKA Małgosia 1972 K3 Kraków K.T.O. z Krakowa Zatwierdzony
328 MICHALSKI Adrian 1991 M1 Warszawa AZS Politechnika Warszawska Zatwierdzony
329 AŁASZEWSKI Daniel 1988 M2 Wola krzysztoporska 25Bkpow rozpoznanie Zatwierdzony
330 MŁYNARCZYK Zbigniew 1985 M2 Słupsk Centralny Poligon Sił Powietrznych Ustka Zatwierdzony
331 SKATULNIK Sławomir 1964 M4 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza Endrorfina Zatwierdzony
332 SZUKAŁA Piotr 1971 M3 Poznań DRUŻYNA SZPIKU Zatwierdzony
333 KOWALSKI Szymon 1977 M3 Łódź CelIronman Zatwierdzony
334 MALICKI Adam 1991 M1 Trumiejki 25 BKpow kompania rozpoznawcza Zatwierdzony
335 URBANOWICZ Rafał 1981 M2 Warszawa Zatwierdzony
336 BEDNAREK Krzysztof 1984 M2 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
337 GŁOWACKI Jarosław 1976 M3 Piotrków Trybunalski Zatwierdzony
338 MIKOŁAJCZYK Mateusz 1981 M2 Łódź Zatwierdzony
339 SAŁAJ Mariusz 1976 M3 Działki ArturKurek.pro Zatwierdzony
340 PIEKARSKI Paweł 1990 M1 Bydgoszcz Zatwierdzony
341 MALCZEWSKI Marcin 1982 M2 Łódź Zatwierdzony
342 MYŚKOW Leszek 1976 M3 Siechnice Tri Mission Zatwierdzony
343 GORAJEK Robert 1968 M4 Zabrze Zatwierdzony
344 ZABORNIAK Michał 1995 M1 Łódź Puls Tri Team Zatwierdzony
346 KOMOROWSKA Katarzyna 1981 K2 Rumia Zatwierdzony
347 KORULCZYK Ola 1988 K2 Bałtów Biegajaca Bio Mama Zatwierdzony
348 KORULCZYK Rafał 1981 M2 Bałtów Tri rodziny Zatwierdzony
349 SKOREK Magda 1984 M2 TARNOWSKIE GORY Val di sport Zatwierdzony
350 KLUF Zdzisław 1957 M5 Bełchatów Amator Zatwierdzony
351 ABRAMOWICZ Agata 1994 K1 Wrocław Zatwierdzony
352 DAJCZ Michał 1986 M2 Piotrków Trybunalski TriAktywny Piotrków Zatwierdzony
353 LISOWSKI Przemek 1976 M3 Kieźliny CTMiR Spaszewski Zatwierdzony
354 ROSZUK Jakub 1979 M2 Biestrzynnik GT Kona Zatwierdzony
355 JUŚKIW Paweł 1983 M2 Gdynia 3athlete / JW 4250 Zatwierdzony
356 MISZCZAK Marek 1963 M4 Warta Zatwierdzony
357 BARAN Tomasz 1986 M2 Dukla TRI NEGU/ MTB MOSIR DUKLA Zatwierdzony
358 WOJDA Stanisław 1970 M3 Gdansk COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM Zatwierdzony
359 BEDNAREK Patrycja 1984 K2 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
360 NAJMOWICZ Sebastian 1991 M1 Olsztyn Najmowicz Triathlon Zatwierdzony
361 MIKULSKI Dawid 1993 M1 Pleszew Zatwierdzony
362 FOJCIK Klaudiusz 1974 M3 Cieszyn Zatwierdzony
363 PIKUL Piotr 1980 M2 Warszawa ING Running Club Zatwierdzony
364 KARAŚ Sebastian 1991 M1 Łomianki Team Karaś Zatwierdzony
365 WITKOWSKI Łukasz 1980 M2 Warszawa TeamKaraś Zatwierdzony
366 NIGOT Krzysztof 1973 M3 Warszawa CTS AirBike Zatwierdzony
367 MATERNA Roman 1967 M4 Rzeszów SPAR POLSKA Zatwierdzony
368 PYTEL Mikołaj 1981 M2 Warszawa Airbike Team Zatwierdzony
369 ŻMICH-FÓRMANIAK Joanna 1976 K3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
370 TYCZYNSKI Adrian 1988 M2 Ostrów Wielkopolski Zatwierdzony
400 PRZYBYLSKI Piotr 1977 M3 Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Zatwierdzony