Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #4 - Bełchatów - 1/8 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
800 KACPRZAK Tadeusz 1955 M5 Konstantynów Łódzki Zatwierdzony
801 METZGER Laurent 1973 M3 Piotrkow trybunalski Euroglas Zatwierdzony
802 KRUPA Roman 1981 M2 Dzianisz Zatwierdzony
803 JAROSZ Michał 1977 M3 ŁÓDŹ Zatwierdzony
804 CIESIELSKI Łukasz 1976 M3 Warszawa Zatwierdzony
805 KRÓL Maciej 1968 M4 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
806 PIEKARSKI Rafał 1996 M1 Opoczno HUROM TRI TEAM Zatwierdzony
807 JASION Robert 1991 M1 Łódź Only You Zatwierdzony
808 NEHRING-GUGULSKA Magdalena 1966 K4 Warszawa Zatwierdzony
809 GNIOT Jacek 1971 M3 Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Zatwierdzony
810 ŻYGENDA Robert 1967 M4 Gdynia "Brapol" Wiesz na czym stoisz! Zatwierdzony
811 NOWAK Bartłomiej 1983 M2 Komorowice TMT Mietków Zatwierdzony
812 GRZELCZAK Sławek 1977 M3 Warszawa Zatwierdzony
813 NOWAK Kazimierz 1956 M5 Piotrków Trybunalski Zatwierdzony
814 MAKÓWKA-NOWAK Kamila 1984 K2 Komorowice Zatwierdzony
815 JANIK Piotr 1976 M3 Łódź Zatwierdzony
816 MATUSZEWSKI Mariusz 1974 M3 WARSZAWA Warsaw Masters Team Zatwierdzony
817 WIŚNIEWSKI Krzysztof 1976 M3 Gdańsk Rozbiegani-Żychlin Zatwierdzony
818 KREFT Katarzyna 1994 K1 Gdynia Zatwierdzony
819 STELMASIK Monika 1980 K2 BEŁCHATÓW Zatwierdzony
820 SZARMACH Krzysztof 1968 M4 Starogard Gd TRI Starogard Gd. Zatwierdzony
821 JANAS Karolina 1987 K2 Bełchatów Zatwierdzony
822 JANAS Wojciech 1980 M2 Bydgoszcz Zatwierdzony
823 SZCZEPANIAK Bartosz 1989 M1 zgierz AMW Gdynia MaruszkaTeam Zatwierdzony
824 BANASIK MARZENA 1967 K4 Ostrowiec Świętokrzyski własny Zatwierdzony
825 POPIELSKA-NEMŚ Dorota 1972 K3 Staszów Zatwierdzony
826 GAWŁOWSKA-STASIAK Elżbieta 1991 K1 Bełchatów Zatwierdzony
827 FIJAŁKOWSKI Arkadiusz 1981 M2 Uszczyn Tri Aktywny Piotrków Zatwierdzony
828 MIELCAREK Dawid 1993 M1 Września Zatwierdzony
829 NOWAK Dawid 1981 M2 Bełchatów Ruch Kluch Zatwierdzony
830 JABLONSKI Maciej 1987 M2 Zgierz Zatwierdzony
831 PRAŁAT Dawid 1978 M3 Zelów PZU Sport Team Zatwierdzony
832 NOWAK Kinga 1984 K2 Bełchatów Brak Zatwierdzony
833 GAWIN Krzysztof 1992 M1 Warszawa 12tri.pl Zatwierdzony
834 TELĄŻKA Jarosław 1981 M2 Bełchatów Iron Fighters Zatwierdzony
835 JABŁONKA Elżbieta 1975 K3 Bełchtów KB Spartakus Zatwierdzony
836 WANKE Piotr 1984 M2 Opole Zatwierdzony
837 WÓJCIK Monika 1981 K2 Olsztyn 3life team Zatwierdzony
838 KOŁAKOWSKI Krzysztof 1982 M2 Strzegowo Zatwierdzony
839 GRYCZKA Monika 1976 K3 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
840 GABRYSZEWSKI Błażej 2001 M0 Łódź Zatwierdzony
841 TOMCZAK Jacek 1988 M2 Katowice Zatwierdzony
842 DUCHNOWSKA Julita 1994 K1 Biała Podlaska D-Team Biała Podlaska Zatwierdzony
843 FILIPIAK Robert 1992 M1 Łódź Zatwierdzony
844 ZWIERZ Ilona 1980 K2 Warszawa PGE SYSTEMY Zatwierdzony
845 DRUSZCZ Dawid 1987 M2 Tuliszków Zatwierdzony
846 HORODNICZY Mariusz 1983 M2 Łódź Philips Running Team Zatwierdzony
847 MIKA-HOFFMANN Magdalena 1978 K3 Kraków Zatwierdzony
848 DACH Anna 1982 K2 Kraków K.T.O. z Krakowa Zatwierdzony
849 KARKUS Damian 1976 M3 Bełchatów brak Zatwierdzony
850 GALANT Waldemar 1977 M3 Łęczyca Zatwierdzony
851 STEFANEK Arkadiusz 1975 M3 Bełchatów Brak Zatwierdzony
852 GAJASZEK Grzegorz 1970 M3 Lublin Zatwierdzony
853 PIETYRA Karolina 1978 K3 Bilcza Zatwierdzony
854 SZAŁWIŃSKA Ewa 1966 K4 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
855 HORBATY Jerzy 1966 M4 Warszawa Zatwierdzony
856 SIATKOWSKI Paweł 1983 M2 Kielce Open Brokers Zatwierdzony
857 STEFANEK Bartłomiej 1982 M2 Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Zatwierdzony
858 KULESZA Sebastian 1977 M3 Sieradz SIR-HA Sieradz Zatwierdzony
859 RYBACZEK Cezary 1973 M3 Tomaszów Mazowiecki EPTM Zatwierdzony
860 KUKIEŁKA Jarosław 1982 M2 Piotrków Trybunalski EPTM Zatwierdzony
861 MICHALEC Wojciech 1965 M4 Radom Zatwierdzony
862 TUZIKIEWICZ Tomasz 1982 M2 Łódź Zatwierdzony
863 CHLEBOWSKI Jerzy 1960 M4 Warszawa Triclub Zatwierdzony
864 BARUL Stanisław 1976 M3 Opoczno Zatwierdzony
865 PIEŃKOS Rafał 1980 M2 Warszawa Zatwierdzony
866 PADUSZYŃSKI Piotr 1972 M3 Warszawa edustacyjka.pl triathlon team Zatwierdzony
867 JANYGA-KULIK Karolina 1976 K3 GDYNIA KULIK&KUREK Zatwierdzony
868 KRAWCZYK Kacper 1998 M1 Bełchatów Miejskie Centrum Sportu Bełchatów Zatwierdzony
869 KULIK Kamil 2003 M0 Gdynia KULIK&KUREK Zatwierdzony
870 JACKOWSKI Grzxegorz 1956 M5 Bełchatów TSiR JUPITER przy Elektrowni Bełchatów Zatwierdzony
871 KURCIN Tomasz 1977 M3 Gdańsk CompleXsports Team Zatwierdzony
872 VERDIER Fabrice 1969 M3 Bretagne de Marsan Cherbourg Triathlon Zatwierdzony
873 MUSIAŁ Rafał 1992 M1 Kluki PMF Zatwierdzony
874 DUDZIC Joanna 1980 K2 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
875 KOŁATEK Tomek 1964 M4 Bełchatów Zatwierdzony
876 MYŚKOW Elżbieta 1976 K3 Siechnice TriMission Zatwierdzony
877 WIERCINSKI Łukasz 1988 M2 Warszawa TRIGGER TRIATHLON Zatwierdzony
878 KRUCZKOWSKI Piotr 1965 M4 BYDGOSZCZ FUJI KRYSPORT TEAM Zatwierdzony
879 OBSZYŃSKA Izabela 1977 K3 Bielsk Zatwierdzony
880 KRAMARZ Agnieszka 1993 K1 Gdańsk CompleXsports/Triladies Zatwierdzony
881 KOWALKOW Andrzej 1957 M5 Częstochowa Biuro SYSTEM Zatwierdzony
882 MATYSIAK Łukasz 1979 M2 Sędziejowice Zatwierdzony
883 ŚWISTUŃ Anna 1967 K4 Siemianowice Śląskie Zatwierdzony
884 ADAMCZYK Jakub 1993 M1 Bełchatów Jakub Adamczyk Zatwierdzony
885 PACANA Krzysztof 1988 M2 Tarnowskie Góry Zatwierdzony
886 MICHALSKI Grzegorz 1975 M3 Gomulin niezrzeszony Zatwierdzony
887 JATCZAK Robert 1982 M2 Łódź Zatwierdzony
888 TYLKOWSKI Marcin 1983 M2 Warszawa urwane śmigło Zatwierdzony
889 UUSISAARI-GRZELCZAK Anna 1978 K3 Warszawa Kuznia Triathlonu Zatwierdzony
890 KOŁATEK Paulina 1991 K1 Bełchatów Zatwierdzony
891 GOSŁAWSKI Krzysztof 1973 M3 Pabianice Zatwierdzony
892 BATOR Katarzyna 1980 K2 łódź Ks. Celironman Zatwierdzony
893 GRZEGORCZYK Adam 1977 M3 Łódź Ks. Celironman Zatwierdzony
894 ORŁOWSKI Sebastian 1980 M2 Bełchatów Aspi24 Magaplex Team Zatwierdzony
895 PLUCINSK Michal 1981 M2 Torun Toruń Multisport Team Zatwierdzony
896 JARZECKA Ewa 1978 K3 Belchatow Zatwierdzony
897 WRÓBEL Marcin 1992 M1 Wrocław Zatwierdzony
898 KACPRZAK Przemysław 1983 M2 Konstantynów Łódzki Zatwierdzony
899 SZYMURA Rafał 1982 M2 Katowice Hel Triathlon Center Zatwierdzony
900 ARENTEWICZ Grzegorz 1981 M2 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
901 LISOWSKI Kamil 1983 M2 Dobroszyce Zatwierdzony
902 DURKA Anna 1984 K2 Łódź Zatwierdzony
903 WASZCZYKOWSKI Janusz 1974 M3 Warszawa Zatwierdzony
904 SĘKOWSKI Michal 1976 M3 Skórzewo Zatwierdzony
905 GROCHAL Barbara 1989 K1 Warszawa Kuźnia Triathlonu Zatwierdzony
906 SMUGA Patryk 1995 M1 Piotrków Trybunalski Zatwierdzony
907 PARADECKI Sylwester 1971 M3 Bełchatów Zatwierdzony
908 PIOTROWSKI Andrzej 1972 M3 Warszawa Ortoreh team Zatwierdzony
909 GORAJEK Mikołaj 2002 M0 Zabrze trenujtriathlon.pl Zatwierdzony
910 PĘKOWSKI Krzysztof 1987 M2 Łódź Zatwierdzony
911 KACZMAREK Malgosia 1976 K3 Lodz Zatwierdzony
912 DUŁA Marcin 1982 M2 Ujazd Euroglas Zatwierdzony
913 JASEK Adrian 1982 M2 Sulejów TEAM ŹRÓDLANA Zatwierdzony
914 JONIO Tomasz 1981 M2 Szeligi Kuźnia Triathlonu Zatwierdzony
915 KOWALEWSKA Marta 1978 K3 Słupsk Słupskie Towarzystwo Triathlonowe Zatwierdzony
916 KIEŚ Damian 1978 M3 RZESZÓW auto serwis kescar Zatwierdzony
917 PERZ Agata 1993 K1 Tychy Banana Team Zatwierdzony
918 FRONCZAK Aneta 1989 K1 Warszawa Kuźnia Triathlonu Zatwierdzony
919 MAKOWSKI Marcin 1981 M2 Gdynia Zatwierdzony
920 KUBIK Agnieszka 1986 K2 Gdańsk BCT Team Gdynia/ Bike u UP Zatwierdzony
921 POHL DUCZMAL Elzbieta 1973 K3 Puck Stowarzyszenie More Active/ Tri Ladies/ Complexsport Zatwierdzony
922 KOŁODZIEJCZYK Jakub 1985 M2 Bełchatów Zatwierdzony
923 KOWALEWSKI Maciej 1978 M3 Słupsk Endure Team Zatwierdzony
924 ZAMOYSKI Piotr 1989 M1 Brwinów Zatwierdzony
925 ŁASKI Marek 1980 M2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
926 LIDAK Klaudia 1999 K1 Radom Zatwierdzony
927 LEWANDOWSKI Igor 1989 M1 Łódź CTS / K.S. CELIRONMAN Zatwierdzony
928 SALWA Tomasz 1973 M3 Miedziana Góra Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe "Pod Bartkiem" Zatwierdzony
929 MENDEL Magdalena 1991 K1 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
930 ŻYŁA Magdalena 1980 K2 ZGIERZ SNG WILD DUCKS Zatwierdzony
931 KIERUZEL Michał 1986 M2 Bełchatów CH.M.J. Zatwierdzony
932 KASZUBA Robert 1973 M3 Zagnańsk Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zagnańsku Zatwierdzony
933 BARCZEWSKI Marek 1989 M1 Toruń Romet Factory Team Zatwierdzony
934 STAWOWCZYK Waldemar 1978 M3 Kluki Waldemar Stawowczyk Team Zatwierdzony
935 OLEJNICZAK Segiusz 1978 M3 Łódź TheRace3Club Zatwierdzony
936 SZYMCZYK Marcin 1979 M2 Bełchatów Zatwierdzony
937 SAWICKI Patryk 1989 M1 Gdynia Complexsports Triathlon Team Zatwierdzony
939 BALCERZAK Martyna 1994 K1 Zduńska Wola Akademia Biegacza.pl SL SALOS WODNA Łódź Zatwierdzony