Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #5 - Chełmża - 1/4 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
AMBROZIAK Krzysztof 1979 M2 Gdańsk Blue Media Team Zatwierdzony
AMBROZIAK Lesław 1977 M3 Gdańsk Sportevo Zatwierdzony
ANTCZAK Agnieszka 1976 K3 Łódź Biegacz Nowosolna Zatwierdzony
BASARA Iwona 1992 K1 Starogard Gdański Zatwierdzony
BEDNAREK Zbigniew 1982 M2 Kwidzyn Zatwierdzony
BERENDT Mariusz 1978 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
BLEW Wojciech 1963 M4 Gdansk Zatwierdzony
BONIKOWSKI Jakub 1972 M3 Grudziadz TRISPACE Zatwierdzony
BOROWSKI Rafał 1979 M2 Warszawa MY RUN TO TRI Zatwierdzony
BRZESKI Sebastian 1980 M2 Bydgoszcz Zatwierdzony
BUCHACZ Radek 1977 M3 ŁÓDŹ FLEXIDEA Zatwierdzony
BUNK Daria 1979 K2 Grudziądz Zatwierdzony
CHMIELEWSKI Łukasz 1982 M2 Golub-Dobrzyń AGROLOK SPORT TEAM Zatwierdzony
CHODYNA Monika 1992 K1 Dywity 3life team Zatwierdzony
CIEMIELEWSKI Piotr 1985 M2 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
CIESIUN Rafał 1977 M3 Wielka Nieszawka PODGÓRZ TORUŃ Nie potwierdzony
CWIRKO-GODYCKI Łukasz 1980 M2 Malbork Zatwierdzony
CZAJKOWSKI Piotr 1989 M1 KOWALEWO POMORKSIE AGROLOK SPORT TEAM/BCT TEAM Zatwierdzony
DAWIDOWICZ Maciej 1978 M3 Brzoza Brzoza Biega Zatwierdzony
DOBOSZ Michal 1976 M3 Gdynia Zatwierdzony
DOBROSIELSKI Jarosław 1988 M2 GRUDZIĄDZ Akademia Biegania Grudziądz Nie potwierdzony
DYSARZ Przemysław 1981 M2 Poznań Zatwierdzony
FABISZEWSKI Rafał 1983 M2 Warszawa TriWawa Zatwierdzony
FARAN Grzegorz 1972 M3 SULMIN GTSulmin Zatwierdzony
FISCHER Marcin 1973 M3 Grudziądz Zatwierdzony
GAJEWSKI Przemek 1978 M3 szczecin SyberianHamster Zatwierdzony
GNIOT Dawid 1988 M2 Lipno Zatwierdzony
GNIOT Jacek 1971 M3 Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Zatwierdzony
GRABOWSKA Anna 1979 K2 Warszawa Odłam Rozrywkowy Zatwierdzony
GRZYWIŃSKI Wojtek 1985 M2 Toruń Zatwierdzony
JAKUBOWSKI Marcin 1974 M3 Warszawa Zatwierdzony
JASIŃSKI Marek 1988 M2 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL Nie potwierdzony
JEZEWSKI Michał 1979 M2 Gdynia MAG Von Igel Team... i trochę jednak NieMaNieMoge Zatwierdzony
JĘDRZEJCZYK Kasia 1990 K1 Warszawa Odłam Rozrywkowy Zatwierdzony
JĘDRZEJEWSKI Daniel 1975 M3 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
JUŚKIW Paweł 1983 M2 Gdynia Zatwierdzony
KALINOWSKI Juliusz 1982 M2 Lubichowo TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
KAŁASKA Krzysztof 1979 M2 Chełmża CHETOR TEAM Zatwierdzony
KAMIŃSKI Artur 1980 M2 Olsztyn Krisscoaching.pl Zatwierdzony
KAMIŃSKI Tomasz 1982 M2 Kowalewo Pomorskie Zatwierdzony
KARWACKI Grzegorz 1972 M3 wałbrzych ja Zatwierdzony
KLUSZCZYŃSKI Robert 1977 M3 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
KŁUBA Sławomir 1990 M1 Susz 20 Brygada Zmechanizowana Zatwierdzony
KNAP Przemyslaw 1971 M3 Czeladź KW Kraków/ KS AZS AWF Kraków Zatwierdzony
KOLANKOWSKI Waldemar 1968 M4 Toruń Zatwierdzony
KOLASA Piotr 1987 M2 Łódź Zatwierdzony
KOMOROWSKA Katarzyna 1981 K2 Rumia Zatwierdzony
KOSTAŃSKI Adam 1986 M2 Brodnica Brodnica Biega Zatwierdzony
KOWALLEK Marek 1985 M2 Chełmża Zatwierdzony
KOWALSKA Monika 1992 K1 Unisław No Limit Fitness Chełmża Zatwierdzony
KOZANKIEWICZ Paweł 1972 M3 Toruń Zatwierdzony
KRUGER Bartosz 1991 M1 Toruń Zatwierdzony
KRUPA Tomasz 1983 M2 Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn Zatwierdzony
KRZYŻANOWSKI Piotr 1991 M1 Gdynia Zatwierdzony
KUCAL Maciej 1984 M2 Gdańsk 3athlete Zatwierdzony
KUCIABA Jacek 1972 M3 Jagatowo PG. AQUA Zatwierdzony
KUJAWA Ewa 1977 K3 Grudziądz Zatwierdzony
KULIK Jacek 1976 M3 GDYNIA KULIK&KUREK Zatwierdzony
KULKA Sergiusz 1980 M2 Lesznowola sk Zatwierdzony
KWIATKOWSKI Rafał 1974 M3 Toruń Zatwierdzony
KWIDZIŃSKI Krzysztof 1973 M3 Gdynia Eltorbud Team Zatwierdzony
LESZKOWICZ Kornel 1989 M1 Gdynia Gacopyz Team Zatwierdzony
LISIUS Tomasz 1964 M4 Gdańsk Zatwierdzony
LISOWSKI Przemek 1976 M3 Kieźliny CTMiR Spaszewski Zatwierdzony
LUBOMSKI Mateusz 1986 M2 Brodnica On My Own! Zatwierdzony
ŁAKOMSKI Mateusz 1984 M2 Sopot Zatwierdzony
ŁUGIEWICZ Przemysław 1980 M2 Gdańsk Smaruj Na Trening Zatwierdzony
MARCINIAK Izabela 1982 K2 Łódź K.S. Celironman SA Zatwierdzony
MAZIARCZYK Marek 1975 M3 Gdańsk SportEvo Zatwierdzony
MAZUR Piotr 1985 M2 Piaseczno brak Zatwierdzony
MUCZYŃSKI Bartosz 1975 M3 Gdynia Zatwierdzony
NIEMCZUK Kamil 1984 M2 Olsztyn Team Dare2Tri / Fizjoterapia Mateusz Derlecki Zatwierdzony
NOWAK Krzysztof 1984 M2 Bełchatów Warach-Rowery Zatwierdzony
PALCZEWSKI Marcin 1975 M3 Warszawa FUNDAMENTAL GROUP Zatwierdzony
PAWLAK Marek 1982 M2 Pogórze Zatwierdzony
PIOTROWSKI Maciej 1982 M2 Warszawa EDC Runners Zatwierdzony
POLANSKI Piotr 1981 M2 Lebork Endure Zatwierdzony
POPLAWSKA Anna 1981 K2 Warsaw Kuźnia Triathlonu Zatwierdzony
POPŁAWSKI Michał 1980 M2 Warsaw Kuźnia Triathlonu Zatwierdzony
PRZEDBORA Jakub 1987 M2 Tomaszów Mazowiecki -- Zatwierdzony
RACHWALIK Andrzej 1990 M1 Mragowo Mrągowskie Dziki Zatwierdzony
RACHWALIK Kamil 1992 M1 Mrągowo Mrągowskie Dziki Zatwierdzony
RACZKOWSKI Dariusz 1976 M3 Wejherowo Zatwierdzony
RAFALAK Grzegorz 1980 M2 Kosakowo SAMSUNG Zatwierdzony
RAPACKI Szymon 1985 M2 Gdańsk Warsaw Sharks Zatwierdzony
RUTKOWSKI Michał 1983 M2 Toruń Kujawsko-Pomorskie Zatwierdzony
RYBICKI Artur 1984 M2 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
RZEŹNIK Adam 1993 M1 Łysomice Zatwierdzony
SADOWSKI Piotr 1983 M2 Gdańsk DISINN Club Zatwierdzony
SALINSKI Michal 1983 M2 kwidzyn TRAKTOR TEAM Zatwierdzony
SIENKIEWICZ Patryk 1972 M3 Gdynia Dream Tri Team Zatwierdzony
SŁOMKA Mateusz 1989 M1 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
SOBIECH Tomasz 1978 M3 olsztyn AniaSobiechTriTiM Zatwierdzony
SOLECKI Łukasz 1978 M3 Tomaszów Mazowiecki Soltrade 4 Runner Zatwierdzony
SOŚNIERZ Tomasz 1987 M2 Łódź Zatwierdzony
SPALENIAK Tomasz 1990 M1 Dobrzewino Endure Team Nie potwierdzony
SZARMACH Krzysztof 1968 M4 Starogard Gd TRI Starogard Gd. Zatwierdzony
SZKLARCZYK Artur 1984 M2 Warszawa Zatwierdzony
SZKLARCZYK Michał 1990 M1 Warszawa Zatwierdzony
SZOTT Maciej 1986 M2 Wrocław Luxon LED Zatwierdzony
ŚWISTUŃ Tomasz 1966 M4 Katowice Zatwierdzony
TOMASIUK Karol 1975 M3 Mińsk Mazowiecki Zatwierdzony
WASILEWSKA Luiza 1984 K2 Łubianka TMT Zatwierdzony
WASILEWSKI Marcin 1984 M2 Łubianka TMT Zatwierdzony
WASZKIEWICZ Dariusz 1976 M3 Waszkiewicz SPORT4LIFE Zatwierdzony
WERENGOWSKI Krzysztof 1974 M3 brodnica Zatwierdzony
WINTOCH Marcin 1975 M3 Toruń Zatwierdzony
WIRWICKI Łukasz 1987 M2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
WIŚNIEWSKI Krzysztof 1976 M3 Gdańsk Rozbiegani-Żychlin Zatwierdzony
WOJNAR Robert 1976 M3 Toruń Zatwierdzony
WÓJCIK Marek 1981 M2 Warszawa Triclub Zatwierdzony
WRONKA Cezary 1986 M2 Gdańsk GT RAT Zatwierdzony
WRÓBLEWSKA Joanna 1971 K3 Unisław SKINLINE Zatwierdzony
WRÓBLEWSKI Sławomir 1971 M3 Unisław SKINLINE Zatwierdzony
WRÓBLEWSKI Tomasz 1979 M2 rożno parcele POLKRYS TEAM Zatwierdzony
ZAKURZEWSKI Tomasz 1974 M3 Brzoza Brzoza biega Zatwierdzony
ZATORSKI Konard 1992 M1 Zgierz Zatwierdzony
ZAWISTOWSKI Michał 1978 M3 Sulmin SNT/GT Sulmin Zatwierdzony
ZIELIŃSKA Anna 1979 K2 Olsztyn 3life team Zatwierdzony
ZIELIŃSKI Tomasz 1984 M2 Gdańsk Wirtualna Polska Media Triathlon Team Zatwierdzony
ZWIERZ Krzysztof 1980 M2 Wejherowo 42.195 Wejherowo Zatwierdzony