Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
TE #5 - Chełmża 2018 - 1/8 IM - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
800 | KOCJAN Piotr | 1985 | M2 | Warszawa | Zatwierdzony | |
801 | MAKOWSKI Marcin | 1981 | M2 | Gdynia | Zatwierdzony | |
802 | PNIEWSKI Jan | 1971 | M3 | Toruń | Prosave.pl | Zatwierdzony |
803 | BRONAKOWSKI Piotr | 1979 | M2 | Olsztyn | Klub Sportowy ANUNNAKI/personaltriathlon.pl | Zatwierdzony |
804 | MAZIARCZYK Marek | 1975 | M3 | Gdańsk | SPORTEVO | Zatwierdzony |
805 | WILLMA Karolina | 1992 | K1 | Wejherowo | Decathlon Rumia Team | Zatwierdzony |
806 | NIEMYSKA Dominika | 1996 | K1 | Osowiec | DECATHLON TEAM | Zatwierdzony |
807 | ZIĘBA Agnieszka | 1988 | K2 | Dzierzgoń | Dzierzgoń Team | Zatwierdzony |
808 | DOBOSZ Michał | 1976 | M3 | Gdynia | Complexsports | Zatwierdzony |
809 | BORKOWSKI Michał | 1985 | M2 | Toruń | Rywal-RHC | Zatwierdzony |
810 | AMBROZIAK Krzysztof | 1979 | M2 | Gdańsk | Autopay Sports Team | Zatwierdzony |
811 | WASIEK Miroslaw | 1967 | M4 | Gdynia | Zatwierdzony | |
812 | KARŁOWICZ Joanna | 1971 | K3 | Olsztyn | Zatwierdzony | |
813 | GĘBARA Rafał | 1985 | M2 | Warszawa | DECATHLON TEAM | Zatwierdzony |
814 | MARSZAŁEK Karina | 1980 | K2 | Gdynia | ENDURE Team | Zatwierdzony |
815 | BOWKUN Karol | 1992 | M1 | Legnica | DECATHLON TEAM | Zatwierdzony |
816 | KUNIK Ewa | 1994 | K1 | Sanok | Decathlon Team | Zatwierdzony |
817 | JUSZCZYSZYN Krzysztof | 1979 | M2 | ŁÓDŻ | DECATHLON TEAM | Zatwierdzony |
818 | BOWKUN Daniel | 1996 | M1 | Legnica | Decathlon Team | Zatwierdzony |
819 | BOGDANOWICZ Dominik | 1995 | M1 | Warszawa | DECATHLON TEAM | Zatwierdzony |
820 | ZIÓŁKOWSKI Filip | 1990 | M1 | Inowrocław | DECATHLON TEAM | Zatwierdzony |
821 | SOLEK Mieczysław | 1955 | M5 | Wejherowo | NYPEL Reda | Zatwierdzony |
822 | KOZŁOWSKI Michał | 1987 | M2 | Poznań | Decathlon Team | Zatwierdzony |
823 | DOMAGALSKI Łukasz | 1981 | M2 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
824 | RAJCZAK Agnieszka | 1987 | K2 | Zabrze | DECATHLON TEAM - dystans 1/8 | Zatwierdzony |
825 | WALENTA Katarzyna | 1985 | K2 | Toruń | Toruń Multisport Team | Zatwierdzony |
826 | TRĘDA Adam | 1994 | M1 | Warszawa | DECATHLON TEAM | Zatwierdzony |
827 | MANISZEWSKI Zbigniew | 1955 | M5 | Unisław | TRISPACE | Zatwierdzony |
828 | MAZUR Piotr | 1982 | M2 | Warszawa | Decathlon | Zatwierdzony |
829 | MAZLOUM Amir | 1987 | M2 | Piastów | Decathlon Team | Zatwierdzony |
830 | KOWALSKI Sławomir | 1972 | M3 | Tarnobrzeg | Zatwierdzony | |
831 | ŻYGENDA Robert | 1967 | M4 | Gdynia | "Brapol" Wiesz na czym stoisz! | Zatwierdzony |
832 | ŚLESICKI Rafał | 1986 | M2 | Gdańsk | Ostre TEAM | Zatwierdzony |
833 | KOTFIS Ryszard | 1951 | M5 | Gdynia | Miziar-Sport | Zatwierdzony |
834 | SZCZEPANIAK Bartosz | 1989 | M1 | zgierz | SZUKAM SPONSORA | Zatwierdzony |
835 | KRZYŻANOWSKA Katarzyna | 1994 | K1 | Gdynia | Zatwierdzony | |
836 | SIECIŃSKI Emilian | 1991 | M1 | Susz | UKS TRS Susz | Zatwierdzony |
837 | PERCHALUK Joanna | 1985 | K2 | Jastrzębie Zdrój | Zatwierdzony | |
838 | NAGELSKI Piotr | 1987 | M2 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
839 | MUCHA Natalia | 1995 | K1 | Gniezno | DECATHLON TEAM | Zatwierdzony |
840 | MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ Marta | 1976 | K3 | gdynia | sienkiewicz | Zatwierdzony |
841 | BONDARZEWSKI Kamil | 1988 | M2 | Warszawa | Decathlon | Zatwierdzony |
842 | GAWIN Krzysztof | 1992 | M1 | Warszawa | Zatwierdzony | |
843 | BRUSKI Dariusz | 1963 | M4 | Gdańsk | Autobus z napisem: koniec wyścigu. | Zatwierdzony |
844 | SUGIER Dawid | 1990 | M1 | Olsztyn | Dziki z lasu | Zatwierdzony |
845 | SIENKIEWICZ Wiktor | 1999 | M1 | Gdynia | Sienkiewicz | Zatwierdzony |
846 | KRAWCZYK Kacper | 1998 | M1 | Bełchatów | Miejskie Centrum Sport Bełchatów | Zatwierdzony |
847 | BEDNAREK Samuel | 2007 | M2 | Tczew | Centrum Komórek Team Tczew | Zatwierdzony |
848 | WIŚNIEWSKI Włodzimierz | 1961 | M4 | Toruń | SPC | Zatwierdzony |
849 | WÓJCIK Monika | 1981 | K2 | Olsztyn | 3life team | Zatwierdzony |
850 | WRÓBLEWSKI Jarosław | 1974 | M3 | Chełmża | Zatwierdzony | |
851 | SOWA Michał | 1986 | M2 | Warszawa | Decathlon Triathlon Team | Zatwierdzony |
852 | JĘDRZEJEWSKA Nela | 2004 | K0 | Starogard Gdański | TRI Starogard Gdański | Zatwierdzony |
853 | HOGA Fryderyk | 1988 | M2 | Gdynia | Zatwierdzony | |
854 | SZYMCZYK Marcin | 1979 | M2 | Bełchatów | Miejskie Centrum Sportu Bełchatów | Zatwierdzony |
855 | MIZIARSKI Paweł | 1990 | M1 | Reda | TORUS- JEPPESEN | Zatwierdzony |
856 | PISKORSKA Magdalena | 1989 | K1 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
857 | BOROS Wojciech | 1989 | M1 | Toruń | Zatwierdzony | |
858 | MERDA Jakub | 1988 | M2 | Czerwonak | MOCNO W PRAWO TEAM | Zatwierdzony |
859 | KASPEREK Radosław | 1985 | M2 | Świecie | Zatwierdzony | |
860 | PAŁYSA Marek | 1974 | M3 | Dawidy Bankowe | Tri NEGU | Zatwierdzony |
861 | CZUMIEL Maciej | 1980 | M2 | Grudziądz | JF | Zatwierdzony |
862 | BARCZEWSKI Marek | 1989 | M1 | Toruń | Bydgoszcz Triathlon Team | Zatwierdzony |
863 | SZUMSKI Sławomir | 1974 | M3 | Toruń | KM Truchcik Łubianka | Zatwierdzony |
864 | HINZ Marcin | 1984 | M2 | Rumia | Endure Team / IronFactory.pl | Zatwierdzony |
865 | BACHORSKI Bogdan | 1975 | M3 | Przasnysz | Sun Race Rock Machin | Zatwierdzony |
866 | DĄBROWSKA-SZWAJA Aleksandra | 1973 | K3 | Chełmża | Zatwierdzony | |
867 | JASKOWSKA-PAWSKA Danuta | 1973 | K3 | Chełmża | PAWSKI TEAM | Zatwierdzony |
868 | ROSIŃSKI Marek | 1969 | M3 | Brodnica | MORS Brodnica | Zatwierdzony |
869 | RÓŻYCKA Marlena | 1982 | K2 | Warszawa | Zatwierdzony | |
870 | JANKOWSKI Łukasz | 1988 | M2 | Toruń | Zatwierdzony | |
871 | JANOWSKI Przemysław | 1982 | M2 | Toruń | Zatwierdzony | |
872 | NIEMCZUK Waldemar | 1962 | M4 | Olsztyn | Zatwierdzony | |
873 | KRUPA Paweł | 1967 | M4 | Płock | wybierz | Zatwierdzony |
874 | BARANOWSKI Romuald | 1968 | M4 | Płock | Dynamic | Zatwierdzony |
875 | PIETRUSZKA Magdalena | 1983 | K2 | DZIAŁDOWO | Rozbiegane Działdowo | Zatwierdzony |
876 | JANYGA-KULIK Karolina | 1976 | K3 | GDYNIA | KULIK&KUREK | Zatwierdzony |
877 | CHLEBOWSKI Jerzy | 1960 | M4 | Warszawa | Triclub | Zatwierdzony |
878 | RUTKOWSKI Adam | 1994 | M1 | Wielka Nieszawka | Zatwierdzony | |
879 | CZYŻ Krzysztof | 1981 | M2 | Gdynia | Brooklyn Pizza | Zatwierdzony |
880 | ZAMELSKI Paweł | 1969 | M3 | Wołuszewo | Pensjonat pod jemiołą | Zatwierdzony |
881 | KULIK Kamil | 2003 | M0 | Gdynia | KULIK&KUREK | Zatwierdzony |
882 | KOWALSKI Karol | 1980 | M2 | Iława | Rad Tracks | Zatwierdzony |
883 | PIOTRKOWSKI Tomasz | 1979 | M2 | Chełmża | Mrówka Bhp | Zatwierdzony |
884 | DZIENISZ Marta | 1995 | K1 | kosakowo | ASP GDAŃSK | Zatwierdzony |
885 | HEYKA Piotr | 1989 | M1 | Toruń | Zatwierdzony | |
886 | ŚLĄZAK Barbara | 1993 | K1 | Chotomów | Zatwierdzony | |
887 | ZAŁUBSKI Jacek | 1985 | M2 | Jelcz-Laskowice | Jelcz Triathlon Project | Zatwierdzony |
888 | TYWANEK Maciej | 1979 | M2 | Wąbrzeźno | Zatwierdzony | |
889 | KURCIN Tomasz | 1977 | M3 | Gdańsk | CompleXsports Team | Zatwierdzony |
890 | JAWORSKI Bartosz | 1974 | M3 | Lisewo | Zatwierdzony | |
891 | ZATORSKI Ryszard | 1961 | M4 | Zgierz | Zatwierdzony | |
892 | POHL-DUCZMAL Elzbieta | 1973 | K3 | Puck | Stowarzyszenie More Active | Zatwierdzony |
893 | MALAGOWSKI Łukasz | 1984 | M2 | Torun | TRI MALAGA | Zatwierdzony |
894 | TOMCZAK Sylwester | 1988 | M2 | Bydgoszcz | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | Zatwierdzony |
895 | LUBIŃSKI Kamil | 1992 | M1 | Gdynia | Zatwierdzony | |
896 | ŚWISTUŃ Anna | 1967 | K4 | Siemianowice Śląskie | Zatwierdzony | |
897 | RÓŻALSKI Piotr | 1979 | M2 | Elbląg | ETT - Elbląg Triathlon Team | Zatwierdzony |
898 | KIRYLUK Piotr | 1963 | M4 | Brodnica | Zatwierdzony | |
899 | BOGUSIEWICZ Katarzyna | 1986 | K2 | Warszawa | Zatwierdzony | |
900 | PAŁYSKA Karol | 1988 | M2 | Toruń | DZIADELLO RACIN TEAM | Zatwierdzony |
901 | ARENTEWICZ Grzegorz | 1981 | M2 | Toruń | Toruń Multisport Team | Zatwierdzony |
902 | KOLASA Lukasz | 1984 | M2 | Gdynia | Zatwierdzony | |
903 | TYLKOWSKI Marcin | 1983 | M2 | Warszawa | urwane śmigło | Zatwierdzony |
904 | MASIAK Piotr | 1991 | M1 | Malbork | KhuoOŃ Team | Zatwierdzony |
905 | DYLĘGOWSKI Krzysztof | 1984 | M2 | Warszawa | Kuźnia Triathlonu | Zatwierdzony |
906 | CHOJNOWSKI Tomasz | 1982 | M2 | Toruń | Toruński Klub Triathlonowy | Zatwierdzony |
907 | PALMA Mirosław | 1959 | M4 | Toruń | Podgórz Toruń | Zatwierdzony |
908 | CIEPIELEWSKI Patryk | 1990 | M1 | Tczew | Zatwierdzony | |
909 | MOTYLEWSKI Dawid | 1989 | M1 | Lubicz Dolny | UKS Alfa Bydgoszcz | Zatwierdzony |
910 | RYBACKI Paweł | 1977 | M3 | Grudziądz | Zatwierdzony | |
911 | GOC Julia | 1997 | K1 | Kwidzyn | KTS IRONMAN | Zatwierdzony |
912 | SZCZERBIŃSKA Martyna | 1995 | K1 | malbork | Khuoooń Team | Zatwierdzony |
913 | OSTROWSKI Wojciech | 1989 | M1 | Żnin | Zatwierdzony | |
914 | ANTOLAK Piotr | 1975 | M3 | Warszawa | YANUSHE TT WARSZAWA | Zatwierdzony |
915 | KADZIEWICZ Kamilla | 1980 | K2 | Olsztyn | PersonalTriathlon | Zatwierdzony |
916 | ZAWADZKI Mateusz | 1995 | M1 | Toruń | Zatwierdzony | |
917 | PŁUCIENNICZAK Jacek | 1985 | M2 | Olsztyn | Zatwierdzony | |
918 | JARUSZEWSKI Krzysztof | 1976 | M3 | Chełmno | Zatwierdzony | |
919 | PLEWA Bartosz | 1976 | M3 | Grudziądz | Zatwierdzony | |
920 | PŁUCIENNICZAK Diana | 1986 | K2 | Olsztyn | PersonalTraithlon.pl | Zatwierdzony |
921 | METKOWSKI Mateusz | 1995 | M1 | Szczecinek | Zatwierdzony | |
922 | KORONA Tatiana | 1967 | K4 | Warszawa | Triclub | Zatwierdzony |
923 | ŚLEDZIŃSKI Leszek | 1987 | M2 | Warszawa | Jednoślad.pl | Zatwierdzony |
924 | ZIELIŃSKI Henryk | 1952 | M5 | Kwidzyn | Degest | Zatwierdzony |
925 | GAJDA Łukasz | 1989 | M1 | Mierzynek | Zatwierdzony | |
926 | RUSAK Łukasz | 1980 | M2 | Gdynia | JaTrenuje CzemuNie | Zatwierdzony |
927 | KAC Marek | 1974 | M3 | Reda | Endure Team | Zatwierdzony |
928 | ZAWADZKI Łukasz | 1984 | M2 | toruń | Go Go | Zatwierdzony |
929 | TURNO Szymon | 1974 | M3 | Unisław | Turbo Team | Zatwierdzony |
930 | HACHAJ Dawid | 1980 | M2 | Lisewo | HACHAJ TEAM | Zatwierdzony |
931 | JABŁOŃSKA-KOWALSKA Marta | 1979 | K2 | KROBIA | FIZJODUET KOWALSCY | Zatwierdzony |
932 | GRALAK Damian | 1992 | M1 | Bydgoszcz | Zatwierdzony | |
933 | ZIELIŃSKI Tomasz | 1984 | M2 | Gdańsk | Wirtualna Polska Triathlon Team / Kuźnia Trathlonu | Zatwierdzony |
934 | ŁASKI Marek | 1980 | M2 | Starogard Gdański | TRI Starogard Gdański | Zatwierdzony |
935 | BARTCZAK Magda | 1985 | K2 | Toruń | ETT-Elbląg Triathlon Team / Toruń Multisport Team | Zatwierdzony |
936 | MOTYL Bartosz | 1979 | M2 | Toruń | Rywal RHC | Zatwierdzony |
937 | HERBER Arek | 1971 | M3 | Pruszcz Gd | KasiArki | Zatwierdzony |
938 | PĘDZIŃSKA Sylwia | 1978 | K3 | Warszawa | Zatwierdzony | |
939 | FAŁKOWSKI Leszek | 1987 | M2 | Wymysłowo | Zatwierdzony | |
940 | GRYLAK Piotr | 1993 | M1 | Malbork | MKS Koń Malbork | Zatwierdzony |
941 | WÓJCIK Marek | 1981 | M2 | Warszawa | Triclub | Zatwierdzony |
942 | WILLMA Andrzej | 1966 | M4 | Gardeja | Decathlon Rumia Team | Zatwierdzony |
943 | CZECH Mariusz | 1981 | M2 | Gdynia | UKS TRI-TEAM RUMIA | Zatwierdzony |
944 | ZWOLINSKA Beata | 1967 | K4 | Gdynia | Zatwierdzony | |
945 | BARTKOWSKI Marek | 1972 | M3 | Warszawa | EndureTeam | Zatwierdzony |
946 | KUBIK Agnieszka | 1986 | K2 | Gdańsk | BCT Team Gdynia/ Tri Ladies | Zatwierdzony |
947 | FAŁKOWSKI Piotr | 1989 | M1 | Toruń | Zatwierdzony | |
948 | SZYNALIK Sławomir | 1973 | M3 | Kraków | Zatwierdzony | |
949 | SZUBA Eryk | 1997 | M1 | Gniezno | DECATHLON TEAM | Zatwierdzony |
950 | RESPONDEK Agnieszka | 1972 | K3 | Gdynia | Complexsports | Zatwierdzony |
951 | BRULIŃSKA Monika | 1976 | K3 | Płock | Kobietarakieta | Zatwierdzony |
952 | BIANKOWSKI Piotr | 1975 | M3 | Rumia | PiotrBiankowski Winterswimming | Zatwierdzony |
953 | JUREK Adam | 2000 | M1 | Żnin | Zatwierdzony | |
954 | MARSZAŁEK Tomasz | 1978 | M3 | Gdynia | Zatwierdzony | |
955 | KRAJEWSKI Tomasz | 1988 | M2 | Kołuda Wielka | Zatwierdzony | |
956 | OSTROWSKI Waldemar | 1965 | M4 | toruń | Prosave.pl | Zatwierdzony |
957 | KIERUZEL Michał | 1986 | M2 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
958 | RUSAK Michal | 1982 | M2 | gdynia | OnTheWok Energy Tri Team Gdynia | Zatwierdzony |
959 | KURYŁO Jędrzej | 1983 | M2 | Koszalin | WITC | Zatwierdzony |
960 | BAJKO Jerzy | 1997 | M1 | Szczecin | Zatwierdzony | |
961 | KSIĄŻEK Michał | 1993 | M1 | Toruń | Zatwierdzony | |
962 | JAKUBIAK Paweł | 1995 | M1 | Siemianowice Śląskie | DECATHLON | Zatwierdzony |
963 | FORNALSKI Damian | 1991 | M1 | Legnica | Decathlon Team | Zatwierdzony |
964 | JANIK Piotr | 1976 | M3 | Łódź | Zatwierdzony |