Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy #1 Ustka - dystans KRÓTKI - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
200 RESZKE Karolina 1987 K2 Morzeszczyn Zatwierdzony
201 WIŚNIEWSKI Krzysztof 1976 M3 Gdańsk Rozbiegani-Żychlin Zatwierdzony
202 MARTYNOWICZ Maria 1972 K3 Brzoza TRISPACE Zatwierdzony
203 NIKODEMSKA Joasia 1984 K2 Ustka fregata-ustka.pl Zatwierdzony
204 MAZUREK Arkadiusz 1968 M4 ELBLĄG OPEN BALANCE HEALTH TRI-TEAM ELBLĄG Zatwierdzony
205 GRETKA Olga 1988 K2 Łódź Zatwierdzony
206 SKWIOT Jaroslaw 1984 M2 Pruszcz Gdański Zatwierdzony
207 GUIT Sławomir 1974 M3 Janikowo Zatwierdzony
208 SZCZEPAŃSKI Darek 1960 M4 Wrocław Zatwierdzony
209 OSTROWSKI Łukasz 1993 M1 Gdynia Invictus 3City Zatwierdzony
210 OSTROWSKI Maciej 1996 M1 Gdynia Zatwierdzony
211 KOWALSKI Krzysztof 1968 M4 Sopot HRmax Cross Team Zatwierdzony
212 MICHALAK Kazimierz 1957 M5 Czempiń ChampionMan Team Zatwierdzony
213 PŁOTKA Grzegorz 1982 M2 Koszalin Zatwierdzony
214 DZIENISZ Marta 1995 K2 kosakowo ASP GDAŃSK Zatwierdzony
215 ZAJK Radosław 1983 M2 Reda Zatwierdzony
216 ZAJK Michał 1990 M1 Reda Zatwierdzony
217 KASZYŃSKI Tomasz 1978 M3 Luboń Zatwierdzony
218 RADTKE Rafał 1979 M2 Bytów Independent Runner Zatwierdzony
219 MICHALAK Jakub 1992 M1 Czempiń ChampionMan Team Zatwierdzony
220 JAMROŻ Marek 1974 M3 Gdańsk Zatwierdzony
221 CZECH Roman 1949 M5 SŁUPSK GOCH BYTÓW Zatwierdzony
222 KOZUB Tomasz 1983 M2 JEZIERZYCE Łosoś T.E.A.M. Zatwierdzony
223 MAJCHER Radosław 1977 M3 Szczecin Zatwierdzony
224 PŁOTKA Emilia 1983 K2 Koszalin Zatwierdzony
225 PIEKARSKI Marek 1971 M3 Bydgoszcz Restauracja KING FU Bydgoszcz / Trispace Zatwierdzony
226 TATARA Szymon 1974 M3 Reda Zatwierdzony
227 OKULICZ-KOZARUN Magdalena 1976 K3 Reda Zatwierdzony
228 SZCZEPANIAK Piotr 1968 M4 Olsztyn Drużyna Wilka Zatwierdzony
229 SWOREK Dawid 1988 M2 Poznań EUROKOS Zatwierdzony
230 SKRZYPCZAK Maria 1990 K2 Poznań EUROKOS Zatwierdzony
231 SKRZYPCZAK-ASZKIŁOWICZ Ania 1980 K2 Warzymice ZAPP Warzymice Zatwierdzony
232 WOŹNIAK Karolina 1984 K2 Grudziądz Zatwierdzony
233 MARCZAK Małgorzata 1960 K4 Główczyce Zatwierdzony
234 KWAŚNIAK Zdzisław 1960 M4 Słupsk STOPA Słupsk Zatwierdzony
235 GUDANIEC Magdalena 1987 K2 Koszalin Zatwierdzony
236 WDOWIAREK Honorata 1992 K2 Ustka Zatwierdzony
237 WIELIKDZIEŃ Aleksandra 1997 K2 Slupsk Decathlon Słupsk Zatwierdzony
238 MŁYNARCZYK Magdalena 1986 K2 Słupsk Zatwierdzony
239 PACAN Jacek 1971 M3 Gdynia Zatwierdzony
240 CZAJKOWSKI Paweł 1981 M3 Kielce Zatwierdzony
241 MŁYNARCZYK Zbigniew 1985 M2 Słupsk CPSP Ustka Zatwierdzony
242 HAUPA Wojciech 1971 M3 ustka Zatwierdzony
243 ŚLOT Michał 1974 M3 Toruń TTC Beretta Toruń Zatwierdzony
244 MICHALAK Kamil 1989 M1 Słupsk Zatwierdzony
245 LEWANDOWSKA Daria 1999 K2 Ustka Grand Lubicz Team Zatwierdzony
246 GIERCZAK Pawel 1981 M2 Słupsk Zatwierdzony
247 GRABOWICZ Jerzy 1947 M5 Ustka TUPOT USTKA Zatwierdzony
248 ROBLES Jose 1988 M2 GDANSK CASTILLA Zatwierdzony
249 RODAK-JEZIAK Adriana 1977 K3 Szczecin Zatwierdzony
250 BUŚKO Paweł 1970 M3 Charbrowo 3Team Charbrowo Zatwierdzony
251 CHYBA Bartek 1976 M3 Słupsk Marynarka Wojenna Zatwierdzony
252 PAKULSKI Marcin 1974 M3 Koszalin Zatwierdzony
254 CZAJA Bogdan 1977 M3 Ustka Zatwierdzony
255 CHODOR Izabela 1981 K2 Gorzebądz TKKF Koszalin Zatwierdzony
256 KOZUB Paweł 1993 M1 Ustka ŁOSOŚ T.E.A.M Zatwierdzony
257 BOLLIN Ilona 1978 K3 Gdańsk CTS Zatwierdzony
258 TOMASZEWSKI Andrzej 1974 M3 Słupsk AF Zatwierdzony
259 ZUKOWSKA Julia 2003 K0 Słupsk AML SŁUPSK Zatwierdzony
260 KOZA Joanna 1985 K2 Ustka Ustecka Szkoła Biegania Zatwierdzony
261 JUSZCZAK Krzysztof 1954 M5 Koszalin Zatwierdzony
262 OSKROBA Aleksandra 1984 K2 Słupsk Ustka na fali Zatwierdzony
263 PELA Hanna 1977 K3 Wodnica USB Zatwierdzony
264 KOCZOROWSKI Paweł 1977 M3 Ustka W.P.K Słoń Team Ustka Zatwierdzony
265 HRYWNIAK Agnieszka 1985 K2 Smołdzino Ustka Zatwierdzony
266 LEWIŃSKI Andrzej 1973 M3 Gdynia biegamyrazem.pl / CTS Zatwierdzony
267 KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna 1973 K3 USTKA USB Urząd Miasta Ustka Zatwierdzony
268 DĘGA Ryszard 1955 M5 Ustka Tupot Ustka Zatwierdzony
269 SKOMOROWSKI Michał 1985 M2 Zatwierdzony
270 MURAŃSKI Józef 1945 M5 Jastarnia Borowion Jastarnia Zatwierdzony
271 MARTA Napieracz 1979 K2 GDYNIA Endure Team Zatwierdzony
272 OŁUBIEC Marta 1984 K2 Siemianice AKTYWNA FABRYKA Zatwierdzony
273 BAJSTOK Adrian 2000 M1 Czempiń UKS Junior Nietążkowo Zatwierdzony
274 ABRAMCZYK Dorota 1979 K2 Ustka Zatwierdzony
275 BARTKOWSKI Marek 1972 M3 Warszawa Polpharma Triathlon Team Zatwierdzony
276 USTOWSKI Przemysław 1977 M3 Borkowo USTeam Zatwierdzony
277 KALINOWSKA Anna 1979 K2 Grudziądz UKS Omega Gruta Zatwierdzony
278 ŁUKASIEWICZ Aleksandra 1980 K2 Koszalin DZIKI KOSZALIN Zatwierdzony
279 KACZMAREK Krzysztof 1974 M3 Gdańsk BIEGACZE PÓŁNOCY Zatwierdzony
280 MICHALAK Michał 1983 M2 Koszalin Dziki Koszalin Zatwierdzony
281 LEMAŃSKA Katarzyna 1990 K2 Ustka USB Ustka Zatwierdzony
282 BETHKE Slawek 1989 M1 Bydgoszcz BikeBoys.pl CadMario Team Zatwierdzony
283 WOJCIECHOWSKI Zbigniew 1958 M5 Olsztyn Zatwierdzony
284 NOWALIŃSKI Michał 1987 M2 Lidzbark Zatwierdzony
285 BLUJ Elżbieta 1985 K2 Gdynia Zatwierdzony
286 HABUŁYK Tomasz 1967 M4 Przechlewo Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
287 WOJTALIK Adrian 1989 M1 Słupsk Aktywna Fabryka Zatwierdzony
288 PIEKUT Marcin 1974 M3 WEJHEROWO Motywatornia Team Zatwierdzony
289 KOPACZ Rafał 1983 M2 Koszalin rafalkopacz.pl Zatwierdzony
290 WRONKA Cezary 1986 M2 Gdańsk GT RAT / Torus Triathlon Team Zatwierdzony
291 BOŻEK Mateusz 1988 M2 Słupsk Grand Lubicz Zatwierdzony
292 GAZARKIEWICZ Michał 1977 M3 Rumia DREAM TRI TEAM Zatwierdzony
293 WALCZAK Radosław 1984 M2 Gdynia Zatwierdzony
294 RODZIŃSKI Damian 1978 M3 SŁUPSK STOPA SŁUPSK Zatwierdzony
295 SEYDAK Ewelina 1990 K2 Bydgoszcz DON BOSCO TEAM Zatwierdzony
296 WYRWICKI Rafał 1980 M2 Gdańsk Zatwierdzony
297 ASZKIŁOWICZ Marcin 1977 M3 Warzymice ZAPP Warzymice Zatwierdzony
298 JASIUCHNA Aleksandra 1988 K2 Świnoujście Pieczarkowe Łapki Świnoujście Zatwierdzony
299 JASIUCHNA Marek 1983 M2 Świnoujście Pieczarkowe Łapki Świnoujście Zatwierdzony
300 ZIUKO Michał 1989 M1 Kutno Zatwierdzony
301 PSTRĄGOWSKA Marlena 1982 K2 KOSZALIN DZIKI KOSZALIN Zatwierdzony
302 BARANOWSKI Roman 1973 M3 Wejherowo ACTIVE TEAM PORTA Zatwierdzony
303 SZTYGIEL Maciej 1974 M3 Wejherowo ACTIVE TEAM PORTA Zatwierdzony
304 ZIEMANN Krzysztof 1976 M3 Wejherowo ACTIVE TEAM PORTA Zatwierdzony
305 GÓRSKI Sławomir 1973 M3 Wejherowo Zatwierdzony
306 SADOWSKI Michał 1986 M2 Gdańsk Zatwierdzony
307 MONDRE Piotr 1957 M5 Lębork Lęborskie Towarzystwo Sportowe Zatwierdzony
308 JASKUŁKE Irek 1973 M3 Puck ACTIVE TEAM PORTA Zatwierdzony
309 FRYDRYSIAK Wojciech 1991 M1 Ustka Zatwierdzony
310 BLUJ Roman 1960 M4 Gdynia VO2max MTB Tem Zatwierdzony
311 ŻOŁNIERUK Mariusz 1984 M2 Elbląg Zatwierdzony
312 BOŻEK Łukasz 1983 M2 Słupsk Morpol Racing Team Zatwierdzony
313 KOWALEWSKI Maciej 1978 M3 Słupsk Endure Team Zatwierdzony
314 STĘPLIŃSKI Krzysztof 1988 M2 Charzykowy CTS Zatwierdzony
315 TRUSIAK Mateusz 2001 M0 Słupsk Zatwierdzony
316 ZARZYCKI Dariusz 1979 M2 Ustka Zatwierdzony
317 WARAS Magdalena 1984 K2 Gdynia Zatwierdzony
318 SZCZEPANIK Piotr 1983 M2 Ustka Zatwierdzony
319 WYSOCKA-SZCZEPANIK Katarzyna 1980 K2 Ustka Zatwierdzony
320 KRAKOWSKI Jan 1994 M1 Gdynia Invictus 3City Zatwierdzony
321 GREC Michał 1980 M2 suchy las Zatwierdzony
322 SOKOŁOWSKA Alicja 1985 K2 Słupsk SŁUPSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE MARLIN Zatwierdzony
323 DOMINIK Wiesław 1965 M4 Swarzewo PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWO Zatwierdzony
324 LASKA Grzegorz 1983 M2 Ustka OZ USTKA Zatwierdzony
325 KRZEMIŃSKI Jakub 1994 M1 Gdańsk Team Verge Polska BikeUUP Zatwierdzony
326 SOCHACKA Elwira 1981 K2 Warszawa LOTTO Zatwierdzony
327 ISKRA Joanna 1980 K2 Ustka Zatwierdzony
328 WĄSIK Małgorzata 1991 K2 Malbork Waniewski Coaching Zatwierdzony
329 ROCŁAWSKI Grzegorz 1985 M2 Słupsk Grand Lubicz Zatwierdzony
330 RACZYŃSKI Roman 1974 M3 Słupsk Grand Lubicz Zatwierdzony
331 OSTROWSKI Kacper 2000 M1 Słupsk Zatwierdzony
332 GRECZYŁO Stasiu 2002 M0 Miszewko Complexsports Zatwierdzony
333 LEWANDOWSKA Patrycja 1991 K2 Ustka ,,GRAND LUBICZ USTKA" Zatwierdzony
334 KUBIAK Paweł 1982 M2 Dębnica Kaszubska Zatwierdzony
335 CHIRK Robert 1974 M3 Bytów 1Liga triathlon team Zatwierdzony
336 KAMPF Michał 1972 M3 Rokocin Zatwierdzony
337 JĘDRZEJCZAK Piotr 1969 M3 Słupsk Zatwierdzony
338 PONIATOWSKA Aleksandra 1982 K2 Banino Smaruj na Trening Team Zatwierdzony
339 DAMPC Karol 1986 M2 Reda Bike U Up Zatwierdzony
340 STAŃCZYK Wojciech 1967 M4 Tczew Dovista Active Team Zatwierdzony
341 WISZOWATY Oskar 2000 M1 Łosino Zatwierdzony
342 ORKWISZEWSKI Krzysztof 1984 M3 Gdynia Sailors Zatwierdzony