Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy #1 Ustka - dystans DŁUGI - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
1 SPALENIAK Tomasz 1990 M1 Dobrzewino Endure Team Zatwierdzony
2 PIETRASIK Przemysław 1980 M2 Słupsk Zatwierdzony
3 BLOK Karol 1981 M2 Chojnice ortopeda-blok.pl Zatwierdzony
4 ROŻEJ Robert 1975 M3 Torun Dare2Tri Oroloko Team Zatwierdzony
5 KASPERSKI Artur 1979 M2 Poznań Polonia Środa/Goggle Team PAE Zatwierdzony
6 ADAMUSIAK Dawid 1982 M2 Kiełczow BULLET TEAM Zatwierdzony
7 TWAROWSKI Michal 1973 M3 BRZOZA TriSpace Zatwierdzony
8 KOMOROWSKA Katarzyna 1981 K2 Gdynia Zatwierdzony
9 BĄK Paweł 1974 M3 Mierzyn Zatwierdzony
10 PRAŁAT Dawid 1978 M3 Zelów PZU Sport Team Zatwierdzony
11 TRAWCZYŃSKI Jacek 1969 M3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
12 NIKODEMSKI Maciej 1977 M3 Ustka fregata-ustka.pl Zatwierdzony
13 CHRUSTOWSKI Mikołaj 1994 M1 Brzoza Trispace/KierunekKona/TTT Zatwierdzony
14 TATULIŃSKA Aleksandra 1978 K3 Trzcianka TRISPACE Zatwierdzony
15 OSTROWSKA-BADURA Anna 1979 K2 Bezrzecze Zatwierdzony
16 JOACHIMIAK Marek 1991 M1 Inowrocław keeeper/TriSpace Zatwierdzony
17 GBYL Jacek 1969 M3 Gdynia Zatwierdzony
18 SOBCZYŃSKI Michał 1986 M2 Bydgoszcz keeeper Zatwierdzony
19 LEWANDOWSKI Marcin 1991 M1 Stęszewko keeeper Zatwierdzony
20 RYBAK Remigiusz 1977 M3 Białe Błota keeeper Zatwierdzony
21 RUSIECKI Mikołaj 1987 M2 Bydgoszcz keeeper Zatwierdzony
22 GRODZKI Marek 1975 M3 Gdańsk CTS Czaja Training System Zatwierdzony
23 WOJCIECHOWSKI Piotr 1987 M2 Olsztyn Drużyna Wilka Zatwierdzony
24 KRZYSZTOF Pietrowicz 1975 M3 Gdynia BIG FAMILY Zatwierdzony
25 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata 1977 K3 Gdansk CTS Czaja Training System Zatwierdzony
26 BEDNARCZYK Arkadiusz 1976 M3 Gdynia JKLA JAWOR/TRIDEA Zatwierdzony
27 SZCZECIŃSKI Mariusz 1972 M3 Piła Króliczki w plecaku Zatwierdzony
28 SOBCZAK Marcin 1975 M3 Żołędowo TRISPACE Zatwierdzony
29 ZIĘBA Adam 1973 M3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
30 RAUT Wiesław 1948 M5 Bydgoszcz Trispace Zatwierdzony
31 IGNACZAK Piotr 1973 M3 Bydgoszcz TriSpace Zatwierdzony
32 MICHALAK Izabela 1979 K2 Komorniki Zatwierdzony
33 MICHALAK Tomasz 1978 M3 Komorniki Zatwierdzony
35 MARZEC Tomasz 1989 M1 Słupsk AKTYWNA FABRYKA Zatwierdzony
36 KAMINSKA-OLCZAK Marta 1981 K2 Gdansk Zatwierdzony
37 CHLASTA Rafał 1977 M3 Chojnice Zatwierdzony
38 ANDROSZ Krzysztof 1989 M1 Gdynia CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM Zatwierdzony
39 WILMONT Krzysztof 1987 M2 Słupsk Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce Zatwierdzony
40 ORZECHOWSKI Krzysztof 1978 M3 Łódź Zatwierdzony
41 MIASOJEDOW Bożena 1954 K5 Warszawa AKS POLONIA WARSZAWA Zatwierdzony
42 BAREWSKI Bogdan 1954 M5 Warszawa Zatwierdzony
44 ASZKIŁOWICZ Marcin 1977 M3 Warzymice ZAPP Warzymice Zatwierdzony
45 WOJNAR Robert 1976 M3 Toruń Zatwierdzony
46 JURKIEWICZ Mariusz 1979 M2 inowrocław kobylarnia/bikeboys Zatwierdzony
47 TUJAKA Grzegorz 1991 M1 Koszalin Zatwierdzony
48 WOŹNIAK Sebastian 1982 M2 Grudziądz Zatwierdzony
49 KĘPIŃSKI Marcin 1984 M2 Słupsk Zatwierdzony
52 CZAUS Adam 1984 M2 Gdynia Turbinki.com.pl Zatwierdzony
53 TUROWSKI Michał 1992 M1 Ustka Decathlon Słupsk Zatwierdzony
54 DOBOSZ Michal 1976 M3 Gdynia Zatwierdzony
55 POLANSKI Piotr 1981 M2 Lebork Endure Zatwierdzony
56 KLOMFAS Miron 1975 M3 Bydgoszcz TriSpace Zatwierdzony
57 LASZCZYK Kasia 1984 K2 Siemianice XXXX Zatwierdzony
58 SANIGÓRSKI Krzysztof 1978 M3 Bydgoszcz Zatwierdzony
59 KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena 1976 K3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
60 WASIAK Tomasz 1985 M2 Elblag Waniewski Coaching Zatwierdzony
61 KRZACZKOWSKI Paweł 1974 M3 Stężyca LYNX Zatwierdzony
62 PUCH Robert 1975 M3 elbląg CTS Zatwierdzony
63 RYCHTER Wiesław 1954 M5 Elbląg BUCHALTER ELBLĄG Zatwierdzony
64 KĘDZIERSKI Krzysztof 1965 M4 TANOWO SMT Szczecin Zatwierdzony
65 BIALY Sebastian 1973 M3 Warszawa Airbike.pl / PoliczmySie.pl Zatwierdzony
66 PODLESNY Mieszko 1987 M2 Ustka Zatwierdzony
67 DRABJEWSKI Paweł 1980 M2 Więcbork Tkkf WODNIK WIĘCBORK Zatwierdzony
68 CHODOR Martyna 1983 K2 Koszalin TKKF Koszalin Zatwierdzony
69 LEWANDOWSKI Dariusz 1987 M2 Czempiń ChampionMan team Zatwierdzony
70 KARCZEWSKI Karol 1990 M1 Gdańsk Zatwierdzony
71 MISZEWSKI Mateusz 1989 M1 Gdańsk CTS - Czaja Training System Zatwierdzony
72 KOSMALA Maciej 1994 M1 Elbląg Czaja Training System Zatwierdzony
73 GOŁDYN Marek 1982 M2 Koszalin TKKF KOszalin Zatwierdzony
75 CZYŻ Gabriela 1976 K3 Władysławowo Od-dech.pl Tri-sea Władysławowo Zatwierdzony
76 BAJSTOK Paweł 1974 M3 Czempiń Kościańskie Towarzystwo Pływackie Zatwierdzony
77 JABŁOŃSKA-KIERSZK Beata 1975 K3 Przechlewo TRIpaka Przechlewo Zatwierdzony
78 SZAPIEL Andrzej 1990 M1 Pogórze SPRING/CTS/TRIATHLONTRÓJMIASTO Zatwierdzony
79 MAŁEK Rafał 1994 M1 Gdańsk Invictus 3City Zatwierdzony
80 ŻYWICKI Bartosz 1982 M2 Trzebielino Dziki Koszalin Zatwierdzony
81 PSTRĄGOWSKI Marcin 1982 M2 Koszalin DZIKI KOSZALIN Zatwierdzony
82 AMRÓZ Robert 1985 M2 Skierniewice dawajdawaj Zatwierdzony
83 EBERT Andreas 1963 M4 Dresden SC Einheit Dresden Zatwierdzony
84 RUTKOWSKI Wojciech 1996 M1 Przechlewo #Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
85 HOŃKO Przemysław 1984 M2 Elbląg Pierwsza Liga TT Zatwierdzony
86 JAKUBIAK Maciej 1981 M2 Słupsk Zatwierdzony
87 PUNPUR Marcin 1980 M2 Ostróda ALA TEAM Zatwierdzony
88 BURANDT Magdalena 1980 K2 Olsztyn 3 life team Zatwierdzony
89 BIESIEKIERSKI Krzysztof 1973 M3 Jeziorany Drużyna Wilka Zatwierdzony
90 SZULC Wojtek 1966 M4 Bydgoszcz KOCHAM DARIĘ Zatwierdzony
91 KOSMALA Daria 1983 K2 Bydgoszcz KOCHAM WOJTKA Zatwierdzony
92 LIPIŃSKI Błażej 1984 M2 Chojnice TriTur Chojnice Zatwierdzony
93 KAZUBOWSKI Jacek 1967 M4 Białe Błota 50Plus Zatwierdzony
94 PANASIUK Adrian 1991 M1 Rumia Morska Jednostka Rakietowa Zatwierdzony
95 ŻURAWSKI Patryk 1991 M1 Skórcz Zatwierdzony
96 POKORNY Edward 1948 M5 Ustka TUPOT Ustka Zatwierdzony
97 TOMCZYŃSKI Bartosz 1980 M2 Bydgoszcz DON BOSCO TEAM Zatwierdzony
98 FUDALI Witold 1983 M2 Konstancin-Jeziorna Zatwierdzony
99 GRAJZER Jacek 1966 M4 POZNAN Rowerowania Team Poznan Zatwierdzony
100 MULARCZYK Jacek 1970 M3 Gdańsk Rowing Running Club Zatwierdzony
101 STRYCHOWSKI Jakub 1977 M3 Gdynia Complexsports Zatwierdzony
102 CHABOWSKI Maciej 1965 M4 Pila SUN TRAVEL Zatwierdzony
103 CHMIELEWSKI Rafał 1974 M3 Grudziądz Olimpia/Wisła/Ruch Grudziądz Zatwierdzony
104 KRASNODĘBSKI Sebastian 1982 M2 Grudziądz Zatwierdzony
105 WOJDASIEWICZ Tadeusz 1986 M2 Kępice Decathlon Zatwierdzony
106 JANKOWSKI Tomasz 1973 M3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
107 STALICA Wojciech 1969 M3 Częstochowa Izo-Erg Zatwierdzony
108 FRASZCZYK Przemysław 1979 M2 Siemianice Zatwierdzony
109 SZTAJKOWSKI Łukasz 1978 M3 GDAŃSK SMARUJ NA TRENING TEAM Zatwierdzony
110 JEDOWSKI Maciej 1981 M2 Susz Uks trs susz Zatwierdzony
111 KMITA Krzysztof 1980 M2 Siemianice Zatwierdzony
112 BIERNAT Kamil 1984 M2 Koszalin bylewlimicie Zatwierdzony
113 MISZEWSKI Krzysztof 1981 M2 Gdańsk Dream Tri Team / CTS Zatwierdzony
114 OSIECKI Ireneusz 1960 M4 Gdańsk CompleXsports Triathlon TEAM Zatwierdzony