Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #6 - Mrągowo - 1/8 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
ABRAMCZYK Marcin 1977 M3 Olsztyn Yanushe Triathlon Team Zatwierdzony
ABRAMCZYK Rafał 1979 M2 Warszawa Yanushe TT Zatwierdzony
ANTOLAK Piotr 1975 M3 Warszawa YANUSHE TT WARSZAWA Zatwierdzony
BARTOSZEWICZ Łukasz 1981 M2 Ostrołęka Ostrołęka Zatwierdzony
BASZTA Paweł 1979 M2 Warszawa Zatwierdzony
BEDNARCZYK Tomasz 1987 M2 Gdynia Zatwierdzony
BEJM Łukasz 1988 M2 Gdańsk Zatwierdzony
BIESIEKIERSKI Krzysztof 1973 M3 Olsztyn Drużyna Wilka / AKM Olsztyn sklepbiegacza.com Zatwierdzony
BRONAKOWSKI Andrzej 1977 M3 Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl Zatwierdzony
BRUSKI Dariusz 1963 M4 Gdańsk Autobus z napisem: koniec wyścigu. Zatwierdzony
CHLEBOWSKI Jerzy 1960 M4 Warszawa Triclub Zatwierdzony
CHOMICKI Szymon 1975 M3 Olsztyn Architectus.pl & Yanushe Triathlon Team Olsztyn Zatwierdzony
CŁAPA Joanna 1978 K3 Gdańsk MUKOWALECZNI Zatwierdzony
CŁAPA Mateusz 2001 M0 Gdansk MUKOWALECZNI Zatwierdzony
CZERWIŃSKA Paulina 1986 K2 Olsztyn JANUSZE I GRAŻYNY TRIATHLONU Zatwierdzony
CZYŻ Krzysztof 1981 M2 Gdynia Brooklyn Pizza Zatwierdzony
DOBOSZ Michal 1976 M3 Gdynia Complexsports Zatwierdzony
DZIENISZ Marta 1995 K1 kosakowo ASP GDAŃSK Zatwierdzony
GAWIN Krzysztof 1992 M1 Warszawa Zatwierdzony
GAWKOWSKI Robert 1973 M3 Legionowo GAWKOWSKI TEAM Zatwierdzony
GNIOT Jacek 1971 M3 Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Zatwierdzony
GROSZ Anna 1978 K3 Kwidzyn Nie potwierdzony
GUZIŃSKI Andrzej 1964 M4 Gdańsk Skipol.pl TEAM Zatwierdzony
HARTLIŃSKI Maciej 1980 M2 Olsztyn Zatwierdzony
HERBER Arek 1971 M3 Pruszcz Gd KasiArki Zatwierdzony
HINZ Marcin 1984 M2 Rumia Endure Team Zatwierdzony
HOROSZKO Michał 1987 M2 Warszawa Zatwierdzony
JASTRZEBSKI Tomasz 1976 M3 Gdansk Nie potwierdzony
KACPERSKI Mateusz 1986 M2 Ełk RGA Zatwierdzony
KACPERSKI Mirosław 1961 M4 EŁK PARKRUN POLSKA Zatwierdzony
KACZYŃSKI Patryk 1984 M2 Bartąg RDLP Olsztyn Nie potwierdzony
KASPROWICZ Wioletta 1991 K1 Działdowo Rozbiegane Działdowo Zatwierdzony
KICZOR Damian 1985 M2 OLSZTYN TRI NEGU Zatwierdzony
KOLASA Lukasz 1984 M2 Gdynia Zatwierdzony
KOŁODZIEJCZYK-KOTASIŃSKA Milena 1989 K1 Gdynia plywanietrojmiasto.pl Zatwierdzony
KOTASIŃSKI Filip 1985 M2 Gdynia plywanietrojmiasto.pl Zatwierdzony
KOTFIS Ryszard 1951 M5 Gdynia Miziar-Sport Zatwierdzony
KOZŁOWSKI Tomasz 1977 M3 Olsztyn Zatwierdzony
KRAMARZ Agnieszka 1993 K1 Gdańsk Complexsports Zatwierdzony
KREFT Katarzyna 1994 K1 Gdynia Zatwierdzony
KROEGER Rafael 1992 M1 Warszawa Zatwierdzony
KRÓL Maciej 1968 M4 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
KRUCZKOWSKI Piotr 1965 M4 BYDGOSZCZ FUJI KRYSPORT TEAM Zatwierdzony
KRZEMIŃSKI Adam 1977 M3 Kętrzyn TRI Kętrzyn Zatwierdzony
KUBIK Agnieszka 1986 K2 Gdańsk BCT Team Gdynia/ Tri Ladies Nie potwierdzony
KUJAWA Paweł 1983 M2 Biskupiec BISKUPIEC BIEGA Zatwierdzony
KUŁAK Piotr 1972 M3 Biskupiec Biskupiec Biega THE BEST Zatwierdzony
KURCIN Tomasz 1977 M3 Gdańsk CompleXsports Team Zatwierdzony
KWIATKOWSKA Wiktoria 2001 K0 Gdańsk Klub Wodny "Gdańskie Lwy" Zatwierdzony
LEW-MIRSKI Janusz 1975 M3 Warszawa AKS Polonia Warszawa Nie potwierdzony
LINKNER Damian 1987 M2 Olsztyn Janusze i Grażyny Triathlonu Zatwierdzony
LISOWSKI Aleksy 2003 M0 Olsztyn Zatwierdzony
LUBIŃSKI Kamil 1992 M1 Gdynia Zatwierdzony
MARCINIAK Pawel 1981 M2 Łódź K.S. Celironman SA Zatwierdzony
MARIAŃSKI Marek 1952 M5 Olsztyn Zatwierdzony
MARKOWSKI Rafał 1973 M3 Mrągowo MAZURY MTB TEAM Zatwierdzony
MENDEL Magdalena 1991 K1 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ Marta 1976 K3 gdynia sienkiewicz Zatwierdzony
MUSZYNSKI Marceli 1994 M1 Warszawa Zatwierdzony
NALEŻYTY Katarzyna 1991 K1 Gdynia TRI Ladies Zatwierdzony
OLENDER Paweł 1977 M3 Mrągowo- Warszawa Car 4 parts Mrągowo Zatwierdzony
ORBIK Joanna 1985 K2 Olsztyn JANUSZE I GRAŻYNY TRIATHLONU Zatwierdzony
ORZOŁ Elżbieta 1967 K4 Gdynia CompleXsports Tri Ladies Zatwierdzony
PICHAL Kacper 2000 M1 Szczytno Morsy Szczytno #Reset Zatwierdzony
PIECZARKA Dariusz 1972 M3 Olsztyn Zatwierdzony
PIECZKOWSKA Agnieszka 1978 K3 Dywity Pszczółkowski Team Zatwierdzony
PIETRUSZKA Magdalena 1983 K2 DZIAŁDOWO Rozbiegane Działdowo Zatwierdzony
PLUCINSK Michal 1981 M2 Torun Toruń Multisport Team Zatwierdzony
PŁUCIENNICZAK Diana 1986 K2 Bartąg PersonalTriathlon.pl Zatwierdzony
POHL DUCZMAL Elzbieta 1973 K3 Puck Stowarzyszenie More Active Zatwierdzony
POPKO Janusz 1984 M2 Suwałki NAJMOWICZ TRIATHLON Zatwierdzony
RESPONDEK Agnieszka 1972 K3 Gdynia Complexsports Zatwierdzony
RĘCZKOWSKI Rafał 1985 M2 Brwinów Zatwierdzony
ROGIŃSKI Łukasz 1999 M1 Mrągowo LalaTri Zatwierdzony
ROSIŃSKI Marek 1969 M3 Brodnica MORS Brodnica Zatwierdzony
ROZBICKI Maciej 1982 M2 Sopot Nie potwierdzony
RUSOWICZ Grzegorz 1976 M3 Olsztyn Zatwierdzony
SADOWSKA Monika 1984 K2 Gdańsk DISINN Zatwierdzony
SCHLUETER Bernard 1979 M2 Jaroty Zatwierdzony
SIENKIEWICZ Wiktor 1999 M1 Gdynia Sienkiewicz Zatwierdzony
SKRODZKA Kasia 1985 K2 Milanówek Zatwierdzony
STASIŃSKI Rafał 1976 M3 OLSZTYN Yanushe Triathlon Team Zatwierdzony
STEPIEN Jarek 1966 M4 Tomaszowice Zatwierdzony
STRYCHOWSKI Jakub 1977 M3 Gdynia Complexsports Zatwierdzony
STUKAN Maciej 1985 M2 Sopot Zatwierdzony
SUCHOWIECKA Anna 1982 K2 Warszawa K.S. NIEMANIEMOGĘ Zatwierdzony
SUGIER Dawid 1990 M1 Olsztyn Dziki z lasu Zatwierdzony
SZARMACH Krzysztof 1968 M4 Starogard Gd TRI Starogard Gd. Zatwierdzony
SZARMACHER Artur 1986 M2 Działdowo SzarmacherTriathlonTeam Zatwierdzony
SZCZEPANIAK Bartosz 1989 M1 zgierz SZUKAM SPONSORA Zatwierdzony
SZCZEPAŃSKA Magdalena 1986 K2 Warszawa Zatwierdzony
SZCZEPUCHOWSKI Bogdan 1966 M4 Nidzica Nidzica Biega Nie potwierdzony
SZTENDEREWICZ Rafał 1977 M3 Włocławek SPORTEVO Zatwierdzony
SZUBA Adam 1971 M3 Zalewo Zatwierdzony
ŚLĄZAK Barbara 1993 K1 Chotomów Zatwierdzony
ŚLESICKI Rafał 1986 M2 Gdańsk Ostre TEAM Zatwierdzony
ŚWISTUŃ Anna 1967 K4 Siemianowice Śląskie Zatwierdzony
TWOREK Maciej 1987 M2 Warszawa Zatwierdzony
TYLKOWSKI Marcin 1983 M2 Warszawa urwane śmigło Zatwierdzony
WOJCIECHOWSKI Zbigniew 1958 M5 Olsztyn Zatwierdzony
WOŁYNIEC Emilia 1983 K2 Gołdap rowerysportowy.pl / Najmowicz Triathlon Zatwierdzony
WÓJCIK Monika 1981 K2 Olsztyn 3life team Zatwierdzony
ZAMOYSKI Piotr 1989 M1 Brwinów Zatwierdzony
ZINIEWICZ Łukasz 1979 M2 Malbork Waniewski Coaching Zatwierdzony
ZWIERZCHOWSKA Aleksandra 1997 K1 Mosty Zatwierdzony
ŻYGENDA Robert 1967 M4 Gdynia "Brapol" Wiesz na czym stoisz! Zatwierdzony