Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Bieg Farmera Przechlewo 2017

2017-09-16
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 WIRKUS Łukasz M1 1 1 00:47:06 00:00:00
1 ZBLEWSKI Tadeusz M2 1 1 00:25:28 00:21:38
2 WUJTIUK Piotr Basket Szczecinek M3 1 2 00:30:49 00:16:17
2 SZOPIŃSKI Dariusz Urząd Gminy Przechlewo/#TRIpaka Przechlewo M2 1 2 00:50:10 00:03:04
3 GUZOWSKI Dariusz Carry Petwood Trzebielino / Talex Borzytuchom M3 1 3 00:50:46 00:03:40
3 KRYZEL Tomasz M1 1 3 00:31:06 00:16:00
4 KUKLINSKI Maciej ZKS CONTRA M3 2 4 00:31:51 00:15:15
4 WIRKUS Antonina K2 1 1 00:52:49 00:05:43
5 NAPIÓRKOWSKI Piotr M2 2 4 00:53:42 00:06:36
5 NAPIÓRKOWSKI Sławomir superkajak.pl M2 2 5 00:31:58 00:15:08
6 BLAS Krzysztof Biegające Śliwice M2 3 5 00:54:44 00:07:38
6 SZULTKA Szymon #Tripaka Przechlewo Romgaz M2 3 6 00:32:31 00:14:35
7 WOJTAS Stefan tripaka przechlewo M2 4 6 00:56:03 00:08:57
7 KLOSKOWSKI Leszek PRIME FOOD M1 2 7 00:32:48 00:14:18
8 MANKIEWICZ Piotr Florian Chojnice M2 5 7 00:56:06 00:09:00
8 SMĘTEK Rafał M2 4 8 00:33:00 00:14:06
9 NARLOCH Wojciech M2 6 8 00:56:07 00:09:01
9 STORCZYK-RAK Agnieszka K2 1 1 00:32:56 00:14:10
10 KINDER Monika #Tripaka Przechlewo K2 2 2 00:34:35 00:12:31
10 RYTLEWSKI Michał Biegające Śliwice M2 7 9 00:56:10 00:09:04
11 RUBASZNIAK Radosław M2 8 10 00:56:32 00:09:26
11 BUCZKO Bartosz CMKL Człuchów M1 3 9 00:34:50 00:12:16
12 KRÓL Krzysztof M4 1 11 00:56:43 00:09:37
12 KOWALSKI Jarosław M2 5 10 00:34:50 00:12:16
13 HORBA Adam M1 4 11 00:35:24 00:11:42
13 BUCZKO Dariusz Tripaka Przechlewo M1 2 12 00:57:47 00:10:41
14 NOWAK Pawel #TRIpaka Przechlewo M3 2 13 00:58:41 00:11:35
14 PRZYSZLAK Maciej brak M2 6 12 00:35:22 00:11:44
15 KAMIŃSKA Aleksandra TRIpaka Przechlewo K2 3 3 00:35:45 00:11:21
15 STACHYRA Krzysztof Biegające Śliwice M2 9 14 00:59:01 00:11:55
16 OGRODZIŃSKI Dariusz M3 3 15 00:59:10 00:12:04
16 TAJCHERT Krzysztof M3 3 13 00:36:00 00:11:06
17 SZABAŁOWSKA Adrianna K1 1 4 00:36:57 00:10:09
17 RUTKOWSKI Wojciech Tripaka Przechlewo M1 3 16 00:59:09 00:12:03
18 KOCHAN Robert JW3775 Chojnice M3 4 17 00:59:13 00:12:07
18 WILK Artur klub strzelecki chojnice M3 4 14 00:37:08 00:09:58
19 KRÓL Michał Tripaka Przechlewo M2 10 18 00:59:11 00:12:05
19 GWIŻDŻ Kamil M2 7 15 00:37:26 00:09:40
20 GRUCHAŁA Robert Padł na Ryj Team M2 11 19 00:59:16 00:12:10
20 MAŚLANKA Michał SUPERKAJAK M3 5 16 00:37:27 00:09:39
21 FEDORCZYK Daniel Specjaliści M1 5 17 00:37:34 00:09:32
21 NAPIÓRKOWSKI Przemysław M2 12 20 00:59:19 00:12:13
22 BOSAKOWSKI Damian Ryngwelscy M2 8 18 00:37:37 00:09:29
22 MIERNIK Szymon M1 4 21 01:00:28 00:13:22
23 KACZMARSKI Darek Tripaka Przechlewo M4 2 22 01:00:36 00:13:30
23 RYNGWELSKI Konrad Ryngwelscy M2 9 19 00:37:37 00:09:29
24 KASPRZAK Michał M2 10 20 00:37:43 00:09:23
24 KAMYSZEK Edward tripaka M2 13 23 01:00:40 00:13:34
25 MIELCARZ Karol PSP Człuchów M2 14 24 01:00:51 00:13:45
25 PIEPIORKA Wojciech Tygodnik Człuchowski M2 11 21 00:38:04 00:09:02
26 DZIERŻYŃSKI Jakub M1 6 22 00:38:42 00:08:24
26 BAJERSKI Andrzej M2 15 25 01:00:59 00:13:53
27 LEMANCZYK Marcin M2 12 23 00:38:42 00:08:24
27 RYTLEWSKI Robert Biegające Śliwice M2 16 26 01:01:22 00:14:16
28 SADOWSKA Aleksandra Tripaka Przechlewo K0 1 5 00:38:52 00:08:14
28 NAPIÓRKOWSKI Dariusz ZKS Contra -TRIPAKA M2 17 27 01:01:28 00:14:22
29 MRUGALSKI Stanisław M4 1 24 00:39:10 00:07:56
29 CZARNOWSKI Łukasz TRIPAKA M2 18 28 01:01:29 00:14:23
30 KOCZOROWSKI Paweł W.P.K. Słoń Team Ustka M3 5 29 01:01:44 00:14:38
30 DROBIŃSKA Patrycja K0 2 6 00:38:59 00:08:07
31 MISZTAL Joanna K1 2 7 00:39:01 00:08:05
31 OWCZARSKI Marcin psp człuchów M2 19 30 01:01:56 00:14:50
32 SADOWSKI Maciej Tripaka Przechlewo M3 6 31 01:01:58 00:14:52
32 KOZIEJ Leszek Amator M2 13 25 00:39:54 00:07:12
33 GRZYSTEK Marcin M2 20 32 01:02:18 00:15:12
33 SZYCA Kazimierz Biegam bo mi żona każe! M3 6 26 00:39:49 00:07:17
34 RUDNIK Jerzy Florian M5 1 33 01:02:49 00:15:43
34 SZYCA Renata Biegam bo lubię K3 1 8 00:39:49 00:07:17
35 SCHALKOWSKI Dawid CITY SECURITY M1 5 34 01:03:01 00:15:55
35 MICHALSKA Ewa K4 1 9 00:40:10 00:06:56
36 WOJCIECHOWSKI Dariusz Kwatery u Wojciechowskich M3 7 35 01:03:12 00:16:06
36 MACUGOWSKI Paweł M2 14 27 00:40:21 00:06:45
37 SZWAJKOWSKA Ewa Głęboczek K3 1 2 01:03:18 00:16:12
37 NAGÓRSKA Agata EIB S.A. K2 4 10 00:40:23 00:06:43
38 FIŁONOWICZ Monika K2 2 3 01:03:18 00:16:12
38 ZIELINSKI Piotr M1 7 28 00:40:30 00:06:36
39 RYTLEWSKA Dorota Biegające Śliwice K2 5 11 00:40:27 00:06:39
39 BRODZIAK Grzegorz Tripaka Przechlewo M3 8 36 01:03:17 00:16:11
40 JABŁOŃSKA-KIERSZK Beata TRIpaka Przechlewo K3 2 4 01:03:20 00:16:14
40 SZULTKA Natalia K2 6 12 00:40:45 00:06:21
41 MARCZEWSKA Małgorzata Chojnice JW 3775 K2 7 13 00:41:03 00:06:03
41 WOLNIKOWSKI Tomasz Jacek Wróbel - Pirat z Karaibów:) M3 9 37 01:03:34 00:16:28
42 NOWAK Jakub M2 21 38 01:03:46 00:16:40
42 DRĄŻEK Piotr Poldanor M2 15 29 00:41:14 00:05:52
43 CZAPIEWSKI Łukasz M2 22 39 01:04:02 00:16:56
43 DUDA Rafał SCANDAGRA M3 7 30 00:41:13 00:05:53
44 DĄBROWSKI Bartosz sporthorizon M0 1 40 01:04:45 00:17:39
44 NAGÓRSKI Marcin EIB S.A. M2 16 31 00:41:21 00:05:45
45 NOWICKI Tomasz Tripaka Przechlewo M3 10 41 01:04:47 00:17:41
45 STEC Katarzyna stec rally team K2 8 14 00:41:34 00:05:32
46 ŻMIJA Oskar Tripaka Przechlewo M0 1 32 00:41:34 00:05:32
46 OGRODZINSKI Tomek M1 6 42 01:04:47 00:17:41
47 ŻMIJA Julia Tripaka Przechlewo K0 3 15 00:41:34 00:05:32
47 SZYMECKA Monika Charzykowskie Termo(r)sy K2 3 5 01:05:08 00:18:02
48 JURA Kazimierz MTS HAMER M5 1 33 00:41:49 00:05:17
48 WERNER Krzysztof Charzykowskie Termo(r)sy M3 11 43 01:05:08 00:18:02
49 KOZOWSKI Filip M0 2 34 00:41:49 00:05:17
49 BŁOCH Albert "BRZESZCZOTEM PO JAJACH " M1 7 44 01:05:27 00:18:21
50 GUENTZEL Elżbieta Tripaka Przechlewo K4 2 16 00:41:49 00:05:17
50 HAPKA Dagmara Tripaka Przechlewo K1 1 6 01:05:32 00:18:26
51 PASTERNAK Martyna K1 3 17 00:42:10 00:04:56
51 BECH Karolina K2 4 7 01:06:18 00:19:12
52 CZERWINSKI Zbigniew SZWAGRY M2 23 45 01:06:38 00:19:32
52 LEMAŃCZYK Jolanta K3 2 18 00:42:07 00:04:59
53 SZCZERBIAK Marian #TRIpaka Przechlewo M4 3 46 01:07:11 00:20:05
53 SIERGIEJ Jakub M2 17 35 00:42:10 00:04:56
54 WILK Jolanta Czarni Ostrowite K3 3 19 00:42:12 00:04:54
54 DROZD Zygmunt M3 12 47 01:07:29 00:20:23
55 IMIANOWSKI Łukasz M2 24 48 01:07:37 00:20:31
55 TRUSZCZYŃSKA Joanna Padł Na Ryj Team K3 4 20 00:42:26 00:04:40
56 SYDORENKO Oleksandr M1 8 49 01:07:38 00:20:32
56 KUJSZCZYK Wojtek StecRallyTeam M2 18 36 00:42:34 00:04:32
57 SAMPŁAWSKA Andrzej biegne ,biegne M2 19 37 00:42:35 00:04:31
57 FRĄCZYK Mirosław M3 13 50 01:07:44 00:20:38
58 SAWALA Aneta trance only K3 5 21 00:42:42 00:04:24
58 JANUSZEWSKI Krystian wracamdozdrowia.pl M2 25 51 01:08:07 00:21:01
59 WILCZYŃSKI Andrzej #Tripaka Przechlewo M5 2 52 01:08:07 00:21:01
59 SAWALA Sławomir trance only M3 8 38 00:42:42 00:04:24
60 KUJSZCZYK Wioletta Kartony.pl K2 9 22 00:42:34 00:04:32
60 RUTKOWSKI Artur #Tripaka Przechlewo M4 4 53 01:09:07 00:22:01
61 MICHORZEWSKI Maciej ALKAMAMAJA M2 26 54 01:09:21 00:22:15
61 BARTCZAK Jakub M1 8 39 00:42:39 00:04:27
62 STAWIARZ Karolina K1 4 23 00:42:40 00:04:26
62 LISOWSKI Radek M3 14 55 01:09:29 00:22:23
63 POZNAŃ Łukasz Scandagra Polska M2 27 56 01:09:35 00:22:29
63 BŁOCIŃSKA-WOLNIKOWSKA Katarzyna POLDANOR K3 6 24 00:42:45 00:04:21
64 BOSAKOWSKA Magdalena Ryngwelscy K2 10 25 00:42:52 00:04:14
64 SZABAŁOWSKI Marek M4 5 57 01:09:39 00:22:33
65 MISIAK Maciej Scandagra M3 15 58 01:09:46 00:22:40
65 BRZEZICKI Łukasz M2 20 40 00:43:00 00:04:06
66 LEMANCZYK Damian M2 28 59 01:09:56 00:22:50
66 DOROŃ Zbigniew M4 2 41 00:42:57 00:04:09
67 AUGUSTYŃSKA Mirosława K4 1 8 01:12:25 00:25:19
67 PRUS Tomasz M2 21 42 00:43:03 00:04:03
68 MODRZEJEWSKI Wojciech JW 3775 Chojnice M3 16 60 01:12:52 00:25:46
68 SKOTARCZYK Magdalena biegne ,biegne K1 5 26 00:43:02 00:04:04
69 BECH Lasse M2 22 43 00:43:08 00:03:58
69 JABŁOŃSKA-BOROWIAK Monika #TRIPAKA K2 5 9 01:13:36 00:26:30
70 KRUSZYNSKI Stanislaw M4 6 61 01:13:50 00:26:44
70 BORZYCH Zbigniew M4 3 44 00:43:10 00:03:56
71 CHROBOCIŃSKI Patryk M2 29 62 01:15:00 00:27:54
71 LUBIŃSKI Tomasz Nordpol Trees M2 23 45 00:43:23 00:03:43
72 TREPKA Marek Chmiki Gate M0 130 63 01:14:56 00:27:50
72 LUBIŃSKA Magdalena K1 6 27 00:43:23 00:03:43
73 SIKORSKI Sebastian M2 24 46 00:43:43 00:03:23
73 BRUDKA Jacek Poldanor M2 30 64 01:15:02 00:27:56
74 ZAJĄC Andrzej Drużyna Szpiku M2 31 65 01:15:34 00:28:28
74 GLIWKA Natalia biegne ,biegne K1 7 28 00:43:46 00:03:20
75 SAMPŁAWSKA Ela biegne ,biegne K2 11 29 00:43:46 00:03:20
75 REMPLAKOWSKI Krzysztof we run M3 17 66 01:16:22 00:29:16
76 BELEWSKA Magdalena Przedstawicielka Glencore K1 8 30 00:43:56 00:03:10
76 KARWOWSKI Wiesław WIPASZ S.A. M3 18 67 01:16:46 00:29:40
77 GÓRKA Łukasz M1 9 47 00:44:08 00:02:58
77 ZMUDA - TRZEBIATOWSKI Andrzej Urząd Gminy Przechlewo M4 7 68 01:17:30 00:30:24
78 JAWORSKA Monika biegające ciacha K2 12 31 00:44:26 00:02:40
78 REMPLAKOWSKA Małgorzata WE RUN K2 6 10 01:18:10 00:31:04
79 JAWORSKI Tomasz biegające ciacha M2 25 48 00:44:26 00:02:40
79 BIAŁEK Martyna K0 1 11 01:19:57 00:32:51
80 BRZEZIŃSKI Rafał Tripaka Przechlewo M2 32 69 01:20:35 00:33:29
80 BĘBENEK Roman CONCRETE M2 26 49 00:44:49 00:02:17
81 DROZD Edyta K2 13 32 00:44:41 00:02:25
81 TYBORSKI Seweryn M1 19 70 01:22:54 00:35:48
82 BARTON Krystyna K4 2 12 01:23:23 00:36:17
82 BĄK Zbigniew Runnerswalde Darłowo M2 27 50 00:44:57 00:02:09
83 SZKATULSKI Tomasz Runnerswalde Darłowo M1 10 51 00:44:58 00:02:08
83 JANUSZKIEWICZ Kornelia K2 7 13 01:23:47 00:36:41
84 SZYMAŃSKI Marcin Team Biegowy Szczecinek M2 28 52 00:44:53 00:02:13
84 DROZD Jakub M0 84 71 01:25:29 00:38:23
85 SKACZKO Pawel Biomin Polska M3 20 72 01:27:06 00:40:00
85 PIORCZYNSKA Kasia Bufetowa K2 14 33 00:45:46 00:01:20
86 DANIELSKA Monika Poldanor K3 7 34 00:46:11 00:00:55
86 KOLBERG Krzysztof Szwagry M2 33 73 01:30:19 00:43:13
87 MEGGER-KAWCZYŃSKA Paulina K1 9 35 00:46:40 00:00:26
87 JACHIMKOWSKA Monika El Pinguino K2 8 14 01:33:13 00:46:07
88 ŻYGOWSKA Aneta K1 10 36 00:46:40 00:00:26
88 SZCZEBLEWSKI Józef Niepełnosprawny M5 3 74 01:34:23 00:47:17
89 NOWACKA Wioletta K2 15 37 00:47:04 00:00:02
90 ZIELIŃSKA Anna K3 8 38 00:47:04 00:00:02
91 NOWACCKI Rafał M3 9 53 00:47:05 00:00:01
92 ZIELIŃSKI Leszek Tripaka Przechlewo M3 10 54 00:47:04 00:00:02
93 PIĄTKOWSKA Agnieszka K2 16 39 00:47:05 00:00:01
94 RYNGWELSKA Izabela Ryngwelscy K2 17 40 00:47:09 00:00:03
95 NAWROCKA Bogumiła K3 9 41 00:47:22 00:00:16
96 SZULTKA Magdalena K1 11 42 00:47:22 00:00:16
97 KOZAK Karolina Wipasz K1 12 43 00:47:46 00:00:40
98 OKSIUTA Marta WIPASZ S.A K2 18 44 00:47:46 00:00:40
99 SAWOŃSKI Przemysław Wipasz M2 29 55 00:47:46 00:00:40
100 NOWAK Roma #TRIpaka Przechlewo K2 19 45 00:47:44 00:00:38
101 TALAŚKA Katarzyna Biegające Śliwice K1 13 46 00:49:10 00:02:04
102 GLIWKA Beata K3 10 47 00:49:20 00:02:14
103 MASZOTA Weronikja Padł na Ryj Team K2 20 48 00:49:42 00:02:36
104 HEBANOWSKI Łukasz M2 30 56 00:49:43 00:02:37
105 CHMIELECKA Paulina K1 14 49 00:50:10 00:03:04
106 KURPISZ-SKWARCZAK Karolina Aikido Gdynia K2 21 50 00:50:10 00:03:04
107 TSIMBAL Marina K2 22 51 00:51:26 00:04:20
108 SKRZYPEK Remigiusz Tripaka M5 2 57 00:51:39 00:04:33
109 GRZYSTEK Madzia Wqurw Team K2 23 52 00:52:14 00:05:08
110 WDOWIAK Kasia Akademia Piłkarska Reissa Szczecinek K2 24 53 00:52:14 00:05:08
111 GRABOWSKA Anna K2 25 54 00:53:26 00:06:20
112 HAABER Erik Scandagra Polska M4 4 58 00:53:37 00:06:31
113 POULSEN Niels M4 5 59 00:53:46 00:06:40
114 BOGACHEVSKA Luba Danosha K2 26 55 00:53:48 00:06:42
115 JENSEN Aase scandagra K4 3 56 00:54:01 00:06:55
116 BRYNDA Khrystyna Danosha K1 15 57 00:54:12 00:07:06
117 KAMIŃSKA Maja K2 27 58 00:55:08 00:08:02
118 SZOSTAK Katarzyna Poldanor K2 28 59 00:55:08 00:08:02
119 GOLIŃSKA Anita K3 11 60 00:55:08 00:08:02
120 RZĄSKA Magdalena K1 16 61 00:55:41 00:08:35