Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy #1 Ustka - dystans KRÓTKI

2018-04-22
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 DAMPC Karol Bike U Up M2 1 1 00:16:36 00:25:44 00:09:12 00:53:48 00:00:00
2 KRZEMIŃSKI Jakub Team Verge Polska BikeUUP M1 1 2 00:18:07 00:25:32 00:10:06 00:55:53 00:02:05
3 WRONKA Cezary GT RAT / Torus Triathlon Team M2 2 3 00:17:36 00:26:56 00:09:22 00:55:55 00:02:07
4 CZAJKOWSKI Paweł BCT TEAM Gdynia M3 3 4 00:18:56 00:25:19 00:10:22 00:56:33 00:02:45
5 ZAJK Michał M1 2 5 00:17:36 00:26:45 00:09:48 00:56:53 00:03:05
6 WĄSIK Małgorzata Waniewski Coaching K2 1 1 00:18:21 00:27:19 00:10:07 00:57:59 00:04:11
7 SWOREK Dawid EUROKOS M2 4 6 00:18:59 00:26:24 00:10:29 00:58:05 00:04:17
8 ZAJK Radosław M2 5 7 00:17:50 00:28:00 00:10:03 00:58:53 00:05:05
9 CHIRK Robert 1Liga triathlon team M3 1 8 00:18:57 00:27:30 00:10:15 00:59:00 00:05:12
10 PIEKARSKI Marek Restauracja KING FU Bydgoszcz / TriSpace M3 2 9 00:19:27 00:26:56 00:10:43 00:59:40 00:05:52
11 GÓRSKI Sławomir M3 3 10 00:19:21 00:28:08 00:10:22 01:00:22 00:06:34
12 ORKWISZEWSKI Krzysztof Sailors M3 6 11 00:19:16 00:27:11 00:10:33 01:00:34 00:06:46
13 BETHKE Slawek BikeBoys.pl CadMario Team M1 3 12 00:20:11 00:26:39 00:11:11 01:00:56 00:07:08
14 OSTROWSKI Łukasz Invictus 3City M1 4 13 00:19:11 00:28:41 00:10:18 01:01:19 00:07:31
15 MŁYNARCZYK Zbigniew Centralny Poligon Sił Powietrznych Ustka M2 7 14 00:19:57 00:27:05 00:11:39 01:01:31 00:07:43
16 KRAKOWSKI Jan Invictus 3City M1 5 15 00:20:00 00:28:28 00:10:54 01:02:00 00:08:12
17 OSTROWSKI Maciej M1 6 16 00:19:35 00:29:35 00:10:30 01:02:41 00:08:53
18 GIERCZAK Pawel M2 8 17 00:19:57 00:29:20 00:11:33 01:03:01 00:09:13
19 KASZYŃSKI Tomasz M3 4 18 00:20:50 00:28:06 00:11:24 01:03:20 00:09:32
20 MICHALAK Jakub ChampionMan Team M1 7 19 00:20:22 00:27:45 00:12:20 01:03:27 00:09:39
21 LASKA Grzegorz OZ USTKA M2 9 20 00:18:56 00:30:52 00:11:16 01:03:48 00:10:00
22 WYRWICKI Rafał Wyrwicki M2 10 21 00:21:43 00:28:10 00:11:41 01:03:59 00:10:11
23 MICHALAK Michał Dziki Koszalin M2 11 22 00:22:19 00:27:17 00:11:35 01:04:05 00:10:17
24 MAZUREK Arkadiusz OPEN BALANCE M4 1 23 00:20:31 00:29:17 00:10:48 01:04:05 00:10:17
25 WALCZAK Radosław M2 12 24 00:21:00 00:27:23 00:11:45 01:04:12 00:10:24
26 ZIUKO Michał M1 8 25 00:20:44 00:29:29 00:11:25 01:04:41 00:10:53
27 STĘPLIŃSKI Krzysztof CTS M2 13 26 00:21:06 00:29:01 00:11:53 01:05:01 00:11:13
28 KOWALEWSKI Maciej Endure Team M3 5 27 00:20:35 00:30:05 00:11:50 01:05:04 00:11:16
29 USTOWSKI Przemysław USTeam M3 6 28 00:21:35 00:28:42 00:11:28 01:05:14 00:11:26
30 LEWIŃSKI Andrzej biegamyrazem.pl / CTS M3 7 29 00:21:27 00:29:59 00:11:29 01:05:24 00:11:36
31 DZIENISZ Marta ASP GDAŃSK K2 2 2 00:21:54 00:29:17 00:11:57 01:05:39 00:11:51
32 BUŚKO Paweł 3Team Charbrowo M3 8 30 00:20:49 00:29:03 00:11:52 01:05:43 00:11:55
33 CZAJA Bogdan M3 9 31 00:21:05 00:30:48 00:11:35 01:05:46 00:11:58
34 RADTKE Rafał KB GOCH Bytów M2 14 32 00:19:48 00:31:28 00:11:03 01:05:54 00:12:06
35 SZTYGIEL Maciej ACTIVE TEAM PORTA M3 10 33 00:21:31 00:30:22 00:11:52 01:06:09 00:12:21
36 BARANOWSKI Roman ACTIVE TEAM PORTA M3 11 34 00:21:20 00:30:22 00:11:28 01:06:10 00:12:22
37 HABUŁYK Tomasz Tripaka Przechlewo M4 2 35 00:21:53 00:29:33 00:12:06 01:06:43 00:12:55
38 PAKULSKI Marcin M3 12 36 00:20:34 00:31:59 00:11:11 01:07:03 00:13:15
39 ŻOŁNIERUK Mariusz M2 15 37 00:21:04 00:30:55 00:12:19 01:07:17 00:13:29
40 GAZARKIEWICZ Michał DREAM TRI TEAM M3 13 38 00:21:48 00:30:15 00:11:54 01:07:29 00:13:41
41 RODZIŃSKI Damian STOPA SŁUPSK M3 14 39 00:21:54 00:29:14 00:12:55 01:08:08 00:14:20
42 BLUJ Roman VO2max MTB Tem M4 3 40 00:23:19 00:29:01 00:13:01 01:08:23 00:14:35
43 GRECZYŁO Stasiu Complexsports M0 1 41 00:21:14 00:32:17 00:12:35 01:08:40 00:14:52
44 KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna LKS Jantar Ustka K3 1 3 00:21:18 00:33:20 00:11:20 01:08:44 00:14:56
45 JASIUCHNA Marek Pieczarkowe Łapki Świnoujście M2 16 42 00:22:35 00:30:36 00:12:00 01:09:00 00:15:12
46 MARTA Napieracz Endure Team K2 1 4 00:22:17 00:31:51 00:12:07 01:09:06 00:15:18
47 WIŚNIEWSKI Krzysztof Rozbiegani-Żychlin M3 15 43 00:22:33 00:30:47 00:12:08 01:09:14 00:15:26
48 BAJSTOK Adrian UKS Junior Nietążkowo M1 9 44 00:21:54 00:32:23 00:12:36 01:09:40 00:15:52
49 STAŃCZYK Wojciech Dovista Active Team M4 4 45 00:23:31 00:31:25 00:11:55 01:09:48 00:16:00
50 KACZMAREK Krzysztof BIEGACZE PÓŁNOCY M3 16 46 00:23:04 00:30:59 00:13:16 01:09:49 00:16:01
51 DĘGA Ryszard Tupot Ustka M5 1 47 00:20:55 00:33:37 00:11:26 01:10:22 00:16:34
52 ROBLES Jose CASTILLA M2 17 48 00:22:50 00:32:00 00:13:48 01:10:59 00:17:11
53 ZARZYCKI Dariusz M2 18 49 00:21:57 00:33:41 00:12:42 01:11:03 00:17:15
54 MONDRE Piotr Lęborskie Towarzystwo Sportowe M5 2 50 00:23:51 00:30:25 00:12:53 01:11:09 00:17:21
55 TRUSIAK Mateusz M0 2 51 00:23:48 00:31:41 00:13:35 01:11:31 00:17:43
56 KWAŚNIAK Zdzisław STOPA Słupsk M4 5 52 00:23:14 00:30:10 00:13:06 01:11:35 00:17:47
57 BOŻEK Łukasz Morpol Racing Team M2 19 53 00:23:45 00:30:40 00:13:38 01:11:38 00:17:50
58 JĘDRZEJCZAK Piotr M3 17 54 00:23:24 00:33:06 00:12:13 01:11:55 00:18:07
59 WOJTALIK Adrian Aktywna Fabryka M1 10 55 00:22:24 00:33:19 00:12:53 01:12:18 00:18:30
60 MICHALAK Kazimierz ChampionMan Team M5 3 56 00:22:34 00:32:04 00:13:53 01:12:20 00:18:32
61 JASKUŁKE Irek ACTIVE TEAM PORTA M3 18 57 00:23:13 00:33:06 00:13:08 01:13:17 00:19:29
62 KOCZOROWSKI Paweł W.P.K. Słoń Team Ustka M3 19 58 00:20:52 00:37:45 00:11:42 01:13:35 00:19:47
63 KOPACZ Rafał rafalkopacz.pl M2 20 59 00:23:13 00:32:22 00:13:29 01:13:53 00:20:05
64 PIEKUT Marcin Motywatornia Team M3 20 60 00:23:19 00:35:33 00:12:13 01:14:13 00:20:25
65 CHODOR Izabela TKKF Koszalin K2 2 5 00:23:42 00:34:46 00:12:44 01:14:16 00:20:28
66 HAUPA Wojciech M3 21 61 00:25:32 00:32:36 00:13:56 01:14:57 00:21:09
67 WOJCIECHOWSKI Zbigniew M5 4 62 00:24:17 00:33:42 00:13:14 01:15:08 00:21:20
68 CHYBA Bartek Marynarka Wojenna M3 22 63 00:26:22 00:33:27 00:12:29 01:15:10 00:21:22
69 RACZYŃSKI Roman Grand Lubicz M3 23 64 00:25:12 00:32:19 00:13:09 01:15:20 00:21:32
70 MARTYNOWICZ Maria TRISPACE K3 2 6 00:25:45 00:31:53 00:13:31 01:15:24 00:21:36
71 KOWALSKI Krzysztof HRmax Cross Team M4 6 65 00:23:51 00:34:15 00:13:54 01:15:40 00:21:52
72 MAJCHER Radosław M3 24 66 00:25:56 00:33:07 00:14:16 01:15:45 00:21:57
73 SZCZEPANIAK Piotr Drużyna Wilka M4 7 67 00:22:11 00:37:30 00:13:08 01:15:46 00:21:58
74 KOZUB Tomasz Łosoś T.E.A.M. M2 21 68 00:23:41 00:33:53 00:13:30 01:15:58 00:22:10
75 DOMINIK Wiesław PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWO M4 8 69 00:26:41 00:30:44 00:14:12 01:16:15 00:22:27
76 MICHALAK Kamil M1 11 70 00:26:15 00:32:18 00:14:16 01:16:45 00:22:57
77 SEYDAK Ewelina DON BOSCO TEAM K2 3 7 00:25:29 00:33:11 00:14:27 01:16:53 00:23:05
78 ŁUKASIEWICZ Aleksandra DZIKI KOSZALIN K2 3 8 00:26:47 00:31:33 00:14:39 01:16:58 00:23:10
79 SKOMOROWSKI Michał M2 22 71 00:25:15 00:34:34 00:14:26 01:17:04 00:23:16
80 ROCŁAWSKI Grzegorz Grand Lubicz M2 23 72 00:23:46 00:36:18 00:14:38 01:17:41 00:23:53
81 ŚLOT Michał TTC Beretta Toruń M3 25 73 00:25:06 00:34:30 00:13:10 01:17:41 00:23:53
82 LEMAŃSKA Katarzyna USB Ustka K2 4 9 00:23:48 00:37:39 00:13:08 01:18:03 00:24:15
83 JUSZCZAK Krzysztof M5 5 74 00:26:13 00:33:52 00:14:43 01:18:14 00:24:26
84 BOŻEK Mateusz Grand Lubicz M2 24 75 00:25:50 00:33:52 00:14:56 01:18:19 00:24:31
85 BOLLIN Ilona CTS K3 3 10 00:26:02 00:34:45 00:13:59 01:18:29 00:24:41
86 CZECH Roman GOCH BYTÓW M5 6 76 00:27:10 00:34:13 00:13:59 01:18:37 00:24:49
87 PSTRĄGOWSKA Marlena DZIKI KOSZALIN K2 4 11 00:25:29 00:35:45 00:13:51 01:18:54 00:25:06
88 SADOWSKI Michał M2 25 77 00:25:45 00:35:16 00:13:16 01:19:04 00:25:16
89 SZCZEPAŃSKI Darek M4 9 78 00:26:10 00:34:11 00:14:19 01:19:28 00:25:40
90 OŁUBIEC Marta AKTYWNA FABRYKA K2 5 12 00:26:12 00:34:09 00:14:50 01:19:41 00:25:53
91 PELA Hanna USB K3 4 13 00:25:52 00:36:26 00:14:39 01:19:58 00:26:10
92 KALINOWSKA Anna UKS Omega Gruta K2 6 14 00:25:28 00:34:41 00:15:22 01:20:28 00:26:40
93 SKRZYPCZAK Maria EUROKOS K2 5 15 00:29:17 00:32:19 00:15:30 01:20:36 00:26:48
94 RODAK-JEZIAK Adriana K3 5 16 00:26:16 00:34:46 00:15:43 01:20:50 00:27:02
95 SOKOŁOWSKA Alicja SŁUPSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE MARLIN K2 7 17 00:26:47 00:35:29 00:15:01 01:21:48 00:28:00
96 FRYDRYSIAK Wojciech M1 12 79 00:28:45 00:30:31 00:17:59 01:22:23 00:28:35
97 ASZKIŁOWICZ Marcin ZAPP Warzymice M3 26 80 00:26:56 00:31:31 00:17:11 01:22:52 00:29:04
98 SKRZYPCZAK-ASZKIŁOWICZ Ania ZAPP Warzymice K2 8 18 00:26:55 00:34:14 00:17:14 01:22:52 00:29:04
99 KOZA Joanna Ustecka Szkoła Biegania K2 9 19 00:26:51 00:37:55 00:15:44 01:23:28 00:29:40
100 GRABOWICZ Jerzy TUPOT USTKA M5 7 81 00:25:23 00:37:35 00:15:42 01:24:19 00:30:31
101 ZIEMANN Krzysztof ACTIVE TEAM PORTA M3 27 82 00:28:41 00:32:54 00:18:04 01:24:45 00:30:57
102 BLUJ Elżbieta K2 10 20 00:29:20 00:36:07 00:16:02 01:24:48 00:31:00
103 LEWANDOWSKA Patrycja ,,GRAND LUBICZ USTKA" K2 6 21 00:26:02 00:40:20 00:13:56 01:25:00 00:31:12
104 PONIATOWSKA Aleksandra Smaruj na Trening Team K2 11 22 00:28:43 00:35:46 00:16:30 01:25:40 00:31:52
105 WIELIKDZIEŃ Aleksandra Decathlon Słupsk K2 7 23 00:27:56 00:39:10 00:16:15 01:25:54 00:32:06
106 PŁOTKA Grzegorz M2 26 83 00:28:49 00:35:37 00:17:02 01:26:02 00:32:14
107 JASIUCHNA Aleksandra Pieczarkowe Łapki Świnoujście K2 12 24 00:29:35 00:39:11 00:15:08 01:27:58 00:34:10
108 PŁOTKA Emilia K2 13 25 00:28:49 00:40:25 00:14:50 01:28:38 00:34:50
109 KUBIAK Paweł M2 27 84 00:27:08 00:43:55 00:14:21 01:28:39 00:34:51
110 MURAŃSKI Józef Borowion Jastarnia M5 8 85 00:30:54 00:35:01 00:20:00 01:30:47 00:36:59
111 MARCZAK Małgorzata K4 1 26 00:28:42 00:41:38 00:16:54 01:31:18 00:37:30
112 MŁYNARCZYK Magdalena K2 14 27 00:31:57 00:37:52 00:18:10 01:31:24 00:37:36
113 SZCZEPANIK Piotr M2 28 86 00:29:19 00:42:44 00:16:58 01:32:11 00:38:23
114 WOŹNIAK Karolina K2 15 28 00:31:42 00:40:50 00:16:50 01:32:38 00:38:50
115 KOZUB Paweł ŁOSOŚ T.E.A.M. M1 13 87 00:27:56 00:40:22 00:20:18 01:32:48 00:39:00
116 OSTROWSKI Kacper M1 14 88 00:28:57 00:43:27 00:17:04 01:33:23 00:39:35
117 NIKODEMSKA Joasia fregata-ustka.pl K2 16 29 00:32:07 00:38:12 00:19:09 01:33:50 00:40:02
118 WARAS Magdalena K2 17 30 00:29:13 00:46:23 00:16:56 01:35:48 00:42:00
119 OSKROBA Aleksandra Ustka na fali K2 18 31 00:34:04 00:38:18 00:19:56 01:36:01 00:42:13
120 GUDANIEC Magdalena K2 19 32 00:28:37 00:49:03 00:15:51 01:38:09 00:44:21
121 ABRAMCZYK Dorota K2 20 33 00:30:56 00:45:56 00:18:10 01:39:20 00:45:32
122 WISZOWATY Oskar M1 15 89 00:28:09 00:47:09 00:20:06 01:39:31 00:45:43
123 WYSOCKA-SZCZEPANIK Katarzyna K2 21 34 00:30:32 00:48:49 00:18:03 01:40:20 00:46:32
124 LEWANDOWSKA Daria Grand Lubicz Team K2 8 35 00:28:02 00:52:39 00:16:32 01:40:32 00:46:44
125 NOWALIŃSKI Michał M2 29 90 00:33:13 00:50:24 00:17:21 01:45:56 00:52:08
126 ISKRA Joanna K2 22 36 00:29:08 00:56:20 00:17:56 01:47:19 00:53:31