Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy #1 Ustka - dystans DŁUGI

2018-04-22
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 KOSMALA Maciej Czaja Training System M1 1 1 00:35:35 01:12:22 00:18:54 02:09:03 00:00:00
2 WOJNAR Robert M3 1 2 00:37:37 01:11:34 00:19:35 02:11:07 00:02:04
3 JURKIEWICZ Mariusz kobylarnia/bikeboys M2 1 3 00:36:57 01:13:08 00:20:00 02:12:50 00:03:47
4 ZIĘBA Adam TRISPACE M3 2 4 00:37:44 01:14:29 00:19:18 02:13:40 00:04:37
5 MARZEC Tomasz AKTYWNA FABRYKA M1 2 5 00:38:39 01:10:11 00:22:24 02:13:49 00:04:46
6 MISZEWSKI Krzysztof Dream Tri Team / CTS M2 2 6 00:38:50 01:13:40 00:20:33 02:15:36 00:06:33
7 PUNPUR Marcin ALA TEAM M2 3 7 00:35:35 01:19:04 00:18:57 02:16:19 00:07:16
8 ROŻEJ Robert Oroloko Team M3 3 8 00:38:08 01:17:51 00:20:31 02:19:29 00:10:26
9 GRODZKI Marek CTS Czaja Training System M3 4 9 00:40:53 01:15:01 00:21:33 02:20:21 00:11:18
10 PUCH Robert CTS M3 5 10 00:41:16 01:15:52 00:21:14 02:20:46 00:11:43
11 JEDOWSKI Maciej Uks trs susz M2 4 11 00:39:53 01:16:34 00:22:00 02:21:26 00:12:23
12 TWAROWSKI Michal TRISPACE / Jeppesen M3 6 12 00:39:02 01:19:19 00:20:46 02:22:14 00:13:11
13 WILMONT Krzysztof Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce M2 5 13 00:37:43 01:21:21 00:21:45 02:22:52 00:13:49
14 SZAPIEL Andrzej SPRING/CTS/TRIATHLONTRÓJMIASTO M1 3 14 00:40:21 01:21:57 00:21:51 02:27:08 00:18:05
15 MISZEWSKI Mateusz CTS - Czaja Training System M1 4 15 00:40:55 01:22:45 00:22:01 02:28:12 00:19:09
16 SZTAJKOWSKI Łukasz SMARUJ NA TRENING TEAM M3 7 16 00:41:34 01:22:47 00:21:58 02:28:42 00:19:39
17 ANDROSZ Krzysztof CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM M1 5 17 00:40:08 01:22:52 00:22:46 02:28:49 00:19:46
18 KRASNODĘBSKI Sebastian M2 6 18 00:43:54 01:18:27 00:23:19 02:29:20 00:20:17
19 SANIGÓRSKI Krzysztof M3 8 19 00:40:57 01:23:03 00:22:24 02:29:38 00:20:35
20 JANKOWSKI Tomasz TRISPACE M3 9 20 00:42:27 01:22:29 00:23:15 02:31:01 00:21:58
21 CHMIELEWSKI Rafał Olimpia/Wisła/Ruch Grudziądz M3 10 21 00:44:31 01:20:06 00:23:34 02:31:24 00:22:21
22 IGNACZAK Piotr TriSpace M3 11 22 00:43:19 01:22:02 00:23:28 02:31:49 00:22:46
23 PIETRASIK Przemysław M2 7 23 00:43:06 01:21:48 00:23:53 02:31:50 00:22:47
24 SOBCZAK Marcin TRISPACE M3 12 24 00:42:26 01:24:00 00:22:40 02:32:12 00:23:09
25 ŻYWICKI Bartosz Dziki Koszalin M2 8 25 00:43:55 01:22:17 00:23:35 02:32:58 00:23:55
26 TRAWCZYŃSKI Jacek TRISPACE M3 13 26 00:43:38 01:21:00 00:25:39 02:33:12 00:24:09
27 RUTKOWSKI Wojciech #Tripaka Przechlewo M1 6 27 00:40:42 01:27:47 00:23:13 02:34:13 00:25:10
28 DRABJEWSKI Paweł Tkkf WODNIK WIĘCBORK M2 9 28 00:42:59 01:25:14 00:22:51 02:35:01 00:25:58
29 BEDNARCZYK Arkadiusz JKLA JAWOR/TRIDEA M3 14 29 00:42:43 01:26:41 00:22:58 02:35:39 00:26:36
30 PSTRĄGOWSKI Marcin DZIKI KOSZALIN M2 10 30 00:43:28 01:23:28 00:25:01 02:35:47 00:26:44
31 ADAMUSIAK Dawid BULLET TEAM M2 11 31 00:41:08 01:29:04 00:22:39 02:35:51 00:26:48
32 TOMCZYŃSKI Bartosz DON BOSCO TEAM M2 12 32 00:40:42 01:28:08 00:23:46 02:36:03 00:27:00
33 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata CTS Czaja Training System K3 1 1 00:44:51 01:25:38 00:23:58 02:37:32 00:28:29
34 HOŃKO Przemysław Pierwsza Liga TT M2 13 33 00:44:42 01:25:15 00:24:42 02:37:38 00:28:35
35 WASIAK Tomasz Waniewski Coaching M2 14 34 00:44:13 01:26:11 00:24:34 02:38:16 00:29:13
36 CZAUS Adam Turbinki.com.pl M2 15 35 00:44:24 01:25:42 00:25:31 02:38:53 00:29:50
37 PODLESNY Mieszko M2 16 36 00:43:44 01:28:34 00:24:25 02:39:10 00:30:07
38 KRZYSZTOF Pietrowicz BIG FAMILY M3 15 37 00:44:11 01:26:46 00:24:53 02:39:15 00:30:12
39 JOACHIMIAK Marek keeeper M1 7 38 00:42:23 01:28:18 00:24:43 02:39:21 00:30:18
40 KRZACZKOWSKI Paweł LYNX M3 16 39 00:44:38 01:26:19 00:25:55 02:40:06 00:31:03
41 STALICA Wojciech Izo-Erg M3 17 40 00:46:00 01:25:36 00:25:23 02:40:16 00:31:13
42 NIKODEMSKI Maciej fregata-ustka.pl M3 18 41 00:47:09 01:24:31 00:25:23 02:40:29 00:31:26
43 MULARCZYK Jacek Rowing Running Club M3 19 42 00:46:00 01:24:47 00:26:11 02:40:44 00:31:41
44 PANASIUK Adrian Morska Jednostka Rakietowa M1 8 43 00:40:21 01:35:30 00:21:58 02:41:25 00:32:22
45 KAZUBOWSKI Jacek 50Plus M4 1 44 00:44:12 01:28:09 00:24:31 02:41:49 00:32:46
46 FUDALI Witold M2 17 45 00:44:09 01:30:33 00:25:10 02:43:09 00:34:06
47 KMITA Krzysztof M2 18 46 00:43:56 01:30:04 00:25:14 02:43:23 00:34:20
48 WOJCIECHOWSKI Piotr Drużyna Wilka M2 19 47 00:43:49 01:29:28 00:26:44 02:43:33 00:34:30
49 BAJSTOK Paweł SP Czempiń M3 20 48 00:44:41 01:31:01 00:25:36 02:44:02 00:34:59
50 GOŁDYN Marek TKKF KOszalin M2 20 49 00:47:27 01:30:35 00:23:37 02:44:05 00:35:02
51 RYCHTER Wiesław BUCHALTER ELBLĄG M5 1 50 00:46:36 01:25:35 00:27:13 02:44:29 00:35:26
52 EBERT Andreas SC Einheit Dresden M4 2 51 00:45:57 01:31:00 00:24:14 02:45:05 00:36:02
53 PRAŁAT Dawid PZU Sport Team M3 21 52 00:49:01 01:26:10 00:26:17 02:45:09 00:36:06
54 BIALY Sebastian Airbike.pl / PoliczmySie.pl M3 22 53 00:47:24 01:27:05 00:27:33 02:45:48 00:36:45
55 CHODOR Martyna TKKF Koszalin K2 1 2 00:47:24 01:31:27 00:23:37 02:45:48 00:36:45
56 RYBAK Remigiusz Białe Błota M3 23 54 00:47:28 01:27:50 00:26:11 02:45:53 00:36:50
57 KOMOROWSKA Katarzyna K2 2 3 00:43:30 01:35:22 00:23:41 02:45:53 00:36:50
58 MICHALAK Tomasz M3 24 55 00:43:57 01:31:23 00:26:46 02:46:04 00:37:01
59 KAMINSKA-OLCZAK Marta K2 3 4 00:44:41 01:35:39 00:23:27 02:47:30 00:38:27
60 ŻURAWSKI Patryk M1 9 56 00:44:02 01:36:24 00:25:13 02:48:20 00:39:17
61 SOBCZYŃSKI Michał keeeper M2 21 57 00:46:59 01:26:58 00:29:06 02:48:56 00:39:53
62 LEWANDOWSKI Dariusz ChampionMan team M2 22 58 00:43:53 01:36:54 00:26:23 02:49:57 00:40:54
63 OSIECKI Ireneusz CompleXsports Triathlon TEAM M4 3 59 00:52:11 01:28:17 00:27:25 02:50:56 00:41:53
64 MAŁEK Rafał Invictus 3City M1 10 60 00:43:29 01:36:40 00:29:06 02:52:12 00:43:09
65 DOBOSZ Michal M3 25 61 00:46:06 01:36:42 00:26:26 02:52:47 00:43:44
66 JABŁOŃSKA-KIERSZK Beata TRIpaka Przechlewo K3 2 5 00:46:06 01:37:17 00:25:51 02:53:11 00:44:08
67 STRYCHOWSKI Jakub Complexsports M3 26 62 00:49:04 01:31:57 00:29:06 02:53:13 00:44:10
68 TATULIŃSKA Aleksandra K3 3 6 00:46:32 01:39:22 00:24:53 02:54:24 00:45:21
69 AMRÓZ Robert dawajdawaj M2 23 63 00:46:18 01:37:11 00:25:51 02:54:54 00:45:51
70 BLOK Karol ortopeda-blok.pl M2 24 64 00:47:15 01:36:52 00:27:12 02:55:34 00:46:31
71 JAKUBIAK Maciej M2 25 65 00:48:37 01:34:20 00:27:04 02:55:37 00:46:34
72 BAREWSKI Bogdan M5 2 66 00:43:56 01:42:54 00:22:59 02:56:18 00:47:15
73 GBYL Jacek M3 27 67 00:43:53 01:43:50 00:27:09 02:59:03 00:50:00
74 WOJDASIEWICZ Tadeusz Decathlon M2 26 68 00:40:38 01:49:23 00:25:49 02:59:12 00:50:09
75 BIERNAT Kamil bylewlimicie M2 27 69 00:48:35 01:37:51 00:28:09 02:59:53 00:50:50
76 CHABOWSKI Maciej SUN TRAVEL M4 4 70 00:49:03 01:37:05 00:29:28 03:00:30 00:51:27
77 BURANDT Magdalena 3 life team K2 4 7 00:47:27 01:43:07 00:26:14 03:00:36 00:51:33
78 BIESIEKIERSKI Krzysztof Drużyna Wilka M3 28 71 00:46:04 01:43:16 00:26:31 03:01:00 00:51:57
79 RUSIECKI Mikołaj keeeper M2 28 72 00:46:05 01:46:46 00:25:54 03:02:19 00:53:16
80 LEWANDOWSKI Marcin keeeper M1 11 73 00:47:29 01:42:21 00:29:06 03:03:16 00:54:13
81 TUROWSKI Michał Decathlon Słupsk M1 12 74 00:50:43 01:38:27 00:29:55 03:03:34 00:54:31
82 KĘPIŃSKI Marcin M2 29 75 00:45:53 01:46:34 00:26:38 03:03:47 00:54:44
83 LIPIŃSKI Błażej TriTur Chojnice M2 30 76 00:50:42 01:37:39 00:29:28 03:04:14 00:55:11
84 CHLASTA Rafał M3 29 77 00:50:43 01:36:30 00:32:50 03:05:23 00:56:20
85 TUJAKA Grzegorz M1 13 78 00:47:09 01:43:23 00:31:46 03:08:42 00:59:39
86 LASZCZYK Kasia XXXX K2 5 8 00:53:20 01:45:09 00:28:58 03:10:06 01:01:03
87 FRASZCZYK Przemysław M2 31 79 00:46:59 01:49:55 00:30:25 03:10:50 01:01:47
88 RAUT Wiesław Trispace M5 3 80 00:51:37 01:45:09 00:29:08 03:11:03 01:02:00
89 MICHALAK Izabela K2 6 9 00:53:26 01:47:48 00:32:50 03:18:21 01:09:18
90 WOŹNIAK Sebastian M2 32 81 00:58:45 01:39:12 00:37:39 03:21:18 01:12:15
91 KARCZEWSKI Karol M1 14 82 00:48:35 01:56:17 00:34:01 03:24:33 01:15:30
92 POKORNY Edward TUPOT Ustka M5 4 83 00:59:01 01:43:31 00:37:21 03:27:15 01:18:12
93 MIASOJEDOW Bożena AKS POLONIA WARSZAWA K5 1 10 00:55:09 02:03:20 00:29:54 03:33:57 01:24:54
94 GRAJZER Jacek Rowerowania Team Poznan M4 5 84 01:03:37 01:51:21 00:45:41 03:47:03 01:38:00