Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Möller’s Energy KidsRun - bieg na 500 m - Lidzbark - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
5 Nikodem Ijin 2011 C2 Janów mBank Zatwierdzony
50 Jakub Jakubowski 2007 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
51 Kinga Szamotulska 2008 D2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
52 Anna Iwańska 2008 D2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
53 Oliwier Markowski 2010 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
54 Gabriela Rabcewicz 2010 D2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
55 Jakub Majewski 2007 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
56 Filip Fularczyk 2007 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
57 Nikodem Nowak 2010 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
58 Natalia Kwiatkowska 2009 D2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
59 Paulina Kwiatkowska 2009 D2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
60 Bartosz Wieteska 2011 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
61 Adam Jarosz 2007 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
62 Antoni Tarłowski 2007 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
63 Carmen Drgan 2011 D2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
64 Lena Krygier 2008 D2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
65 Pola Augustynowicz 2009 D2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
66 Żurawicz Franciszek 2007 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
67 Szymon Sołowiński 2007 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
68 Kacper Gragowski 2008 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
69 Damian Gragowski 2010 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
70 Dorian Sinkiewicz 2009 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
71 Nikodem Bielawa 2008 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
72 Szymon Głowienkowski 2008 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
73 Zuzanna Ziemlewska 2008 D2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
74 Bartosz Muszyński 2010 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
75 Wiktor Kaplica 2010 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
76 Iga Wrona 2010 D2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
77 Marianna Sulima 2010 D2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
78 Celina Bulińska 2007 D2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
79 Magdalena Kopernik 2009 D2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
80 Mikołaj Kołodziejczyk 2010 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
81 Matylda Elimer 2008 D2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
82 Franciszek Janiszewski 2009 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
83 Weronika Galikowska 2008 D2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
84 Julian Gnyp 2009 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
85 Maksymilian Łukaszczuk 2007 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
86 Sylwester Sidor 2009 C2 Gdańsk Active Way Zatwierdzony
87 Aleksandra Krzesak 2007 D2 Piastów NEON TEAM Zatwierdzony
88 Gustaw Marszałek 2007 C2 Gdynia ENDURE Team Zatwierdzony
89 Adela Grzymkowska 2008 D2 Marki Zatwierdzony
90 Julia Czajkowska 2010 D2 Gdynia BCT TEAM Gdynia Zatwierdzony
91 Lena Kramkowska 2009 D2 lidzbark Brak Zatwierdzony
92 Hubert Gryber 2009 C2 Bojano Zatwierdzony
93 Mateusz Buśko 2006 C2 Charbrowo 3Team Charbrowo Zatwierdzony
94 KAJA KULIK 2007 D2 Gdynia KULIK&KUREK Zatwierdzony
111 Dawid Mróz 2008 C2 Katowice Go Frost Zatwierdzony
112 Mateusz Rzymowski 2010 C2 Lidzbark Zatwierdzony
113 Paweł Witkowski 2008 C2 Lidzbark Zatwierdzony
116 Antonina Rakus 2009 D2 Skoczów Humansport Zatwierdzony
118 Piotr Szczypka 2009 C2 Skoczów Humansport Zatwierdzony
119 Kacper Śpiewak 2010 C2 Skoczów Humansport Zatwierdzony
121 Alicja Pałysa 2011 D2 Dawidy Bankowe Tri NEGU Zatwierdzony
122 Filip Kalisz 2007 C2 Lidzbark Zatwierdzony
123 Amelia Kokoryka 2009 D2 Gdańsk Zatwierdzony
124 Kalina Norek 2009 D2 Gdańsk Zatwierdzony