Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Lotto Duathlon Energy #2 Ustka - dystans DŁUGI - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
1 KMITA Krzysztof 1980 M2 Siemianice Zatwierdzony
2 SULEJ Kamil 1983 M2 Karpacz Karpacz Sport Zatwierdzony
3 KWIATKOWSKI Krzysztof 1987 M2 Wrocław Zatwierdzony
4 WRONKA Cezary 1986 M2 Gdańsk Bike U Up Zatwierdzony
5 CHIRK Robert 1974 M3 Bytów 1Liga Triteam Zatwierdzony
6 KOPACZ Rafał 1983 M2 Koszalin Zatwierdzony
7 PAWLAK Dezyderia 1980 K2 Gdynia CTS Zatwierdzony
8 MAJCHER Radosław 1977 M3 Szczecin Zatwierdzony
9 RASZKOWSKI Piotr 1987 M2 Gdańsk Suits Pro Team Zatwierdzony
10 SATOŁA Grzegorz 1983 M2 Warszawa SN KLASYK Zatwierdzony
11 SZPUNAR maciej 1973 M3 Gdynia Gdyńskie Morsy Zatwierdzony
12 MAZUREK Arkadiusz 1968 M4 ELBLĄG OPEN BALANCE GIT ELBLĄG Zatwierdzony
13 BARCZEWSKI Marek 1989 M1 Toruń Romet Factory Team Zatwierdzony
14 WÓJCIK Damian 1970 M3 Darłowo Triathlon Darłowo Zatwierdzony
15 STAŃCZYK Wojciech 1967 M4 Tczew Dovista Active Team Zatwierdzony
16 ZAWIEROWSKI Michał 1983 M2 Ustka Zatwierdzony
18 ŻOŁNIERUK Mariusz 1984 M2 Elbląg Zatwierdzony
19 WILMONT Krzysztof 1987 M2 Słupsk Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce Zatwierdzony
20 JUNGLING Mirosław 1972 M3 Słupsk Hubert Król TEAM Zatwierdzony
21 KOWALEWSKI Maciej 1978 M3 Słupsk Endure Team Zatwierdzony
22 WOLIŃSKI Andrzej 1967 M4 Wolin Zatwierdzony
23 HAUPA Wojciech 1971 M3 ustka Zatwierdzony
24 SKWARCZAK-ZAWIEROWSKA Ewelina 1985 K2 Ustka Zatwierdzony
25 JAROSIEWICZ Małgorzata 1979 K2 Gdańsk Aniołki Charliego Zatwierdzony
26 KOMOSSA Anna 1976 K3 Gdańsk Aniołki Charliego Zatwierdzony
27 PAKULSKI Marcin 1974 M3 Koszalin www.autoserwiskoszalin.pl Zatwierdzony
28 ŻMUDA Tomasz 1976 M3 Sarbia Kołobrzeg CW FANZA Kołobrzeg Zatwierdzony
29 BIESIEKIERSKI Krzysztof 1973 M3 Olsztyn Drużyna Wilka Zatwierdzony
30 KOWALIKOWSKI Daniel 1990 M1 Chojnice Velomania Bydgoszcz Team Zatwierdzony
31 KRASIŃSKI Bartosz 1987 M2 Gdańsk CopernicusTeam Zatwierdzony
32 MICHALIK Michał 1991 M1 Kraków Nowa Huta Team Zatwierdzony
33 PRZYBYTEK Marcin 1992 M1 Bielsko-Biała Zatwierdzony
34 GWARDJAK Szymon 1993 M1 Lidzbark Warmiński Zatwierdzony
35 STAŚKIEWICZ Aleksandra 1992 K1 Gdańsk Zatwierdzony
36 FODER Krzysztof 1983 M2 Łódź BUDIMEX Zatwierdzony
37 FRASZCZYK Przemysław 1979 M2 Siemianice Siemianice Zatwierdzony
38 RYCHTER Wiesław 1954 M5 Elbląg BUCHALTER ELBLĄG Zatwierdzony
39 WESOŁOWSKI Szymon 1988 M2 Gniezno xRunners Zatwierdzony
40 KASPERSKI Artur 1979 M2 Poznań Polonia Środa Zatwierdzony
41 KOPEĆ Kasia 1989 K1 Gdynia In Running Shoes Zatwierdzony
42 CHYBA Bartek 1976 M3 Słupsk Marynarka Wojenna Zatwierdzony
43 MATULEWICZ Magdalena 1988 K2 Młynary 3athlete Zatwierdzony
44 ŁUNKIEWICZ Mateusz 1994 M1 Ustka Ustecka Szkoła Biegania Zatwierdzony
45 KOMOROWSKA Katarzyna 1981 K2 Rumia Zatwierdzony
46 PIETRASIK Przemysław 1980 M2 Słupsk Zatwierdzony
47 JURKIEWICZ Konrad 1989 M1 Gdynia Ring Raiders Zatwierdzony
48 KOPER Mateusz 1988 M2 Tczew GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM Zatwierdzony
49 CHODOR Martyna 1983 K2 Koszalin TKKF Koszalin Zatwierdzony
50 BEDNARCZYK Arkadiusz 1976 M3 Gdynia JKLA JAWOR/TRIDEA Zatwierdzony
51 CICHOSZ Remigiusz 1972 M3 Ustka Valofabrik Zatwierdzony
52 PIEKARSKI Marek 1971 M3 Bydgoszcz Restauracja KING FU Bydgoszcz / TriSpace Zatwierdzony
53 ROZINSKI Przemek 1985 M2 Rokitki Gryf Tczew Zatwierdzony
LASZCZYK Kasia 1984 K2 Siemianice XXXX Zatwierdzony