Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Lotto Duathlon Energy #2 Ustka - dystans KRÓTKI - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
200 DAMPC Karol 1986 M2 Reda Bike U Up Zatwierdzony
201 CZAJKOWSKA-JEŻAK Agata 1982 K2 Ustka USB Ustka Zatwierdzony
202 NURKOWSKI Marcin 1971 M3 USTKA USB UStka Zatwierdzony
203 BASIŃSKI Paweł 1980 M2 Ustka USB Ustka Zatwierdzony
204 PELA Hanna 1977 K3 Wodnica USB Ustka Zatwierdzony
205 GÓRSKI Sławomir 1973 M3 Wejherowo Zatwierdzony
206 GUZIŃSKI Andrzej 1964 M4 Gdańsk Skipol.pl TEAM Zatwierdzony
207 CZAJKOWSKI Paweł 1981 M2 Gdynia BCT TEAM Gdynia Zatwierdzony
208 ANDRYSKOWSKI Marek 1965 M4 Lębork Stowarzyszenie 42.2 Lębork Zatwierdzony
209 ZARĘBSKI Maciej 1974 M3 Ustka Apteka Centrum Leków Zatwierdzony
210 FOLTYNIEWICZ Zofia 2002 K0 Szczecinek KS Pentathlon Szczecinek Zatwierdzony
211 FOLTYNIEWICZ Maciej 1973 M3 Szczecinek KS TRIATHLON SZCZECINEK Zatwierdzony
212 KRZEMIŃSKI Jakub 1994 M1 Gdańsk Bike u up - europell Zatwierdzony
213 KACZMAREK Sławomir 1987 M2 Gdańsk Zatwierdzony
214 RATAJ Jędrzej 1984 M2 Tczew Zatwierdzony
215 ŻYLICZ Paweł 1993 M1 Ustka USB Ustka Zatwierdzony
216 SIECIŃSKA Emila 1981 K2 Ustka USB Ustka Zatwierdzony
217 GRABOWICZ Jerzy 1947 M5 USTKA TUPOT USTKA Zatwierdzony
218 RATAJ Jolanta 1984 K2 Tczew Zatwierdzony
219 SZULC Arkadiusz 1977 M3 Koszalin Mój Tri Świat Zatwierdzony
220 DADACZ Malwina 1986 K2 Ustka ,,GRAND LUBICZ TEAM" Zatwierdzony
221 DYRMO Ania 1981 K2 Włynkówko Brak Zatwierdzony
222 BOGALECKI Marek 1957 M5 Gdańsk SAFE Sport Team Zatwierdzony
223 NOWACKI Rafał 1977 M3 Przechlewo Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
224 CHODOR Izabela 1981 K2 Gorzebądz TKKF Koszalin Zatwierdzony
225 ZAJK Radosław 1983 M2 Gdynia Zatwierdzony
226 JUNGLING Katarzyna 1978 K3 Siemianice Hubert Król TEAM Zatwierdzony
227 KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna 1973 K3 USTKA USB Ustka Zatwierdzony
228 TRUSIAK Mateusz 2001 M0 Słupsk Zatwierdzony
229 MŁYNARCZYK Zbigniew 1985 M2 Słupsk Centralny Poligon Sił Powietrznych Ustka Zatwierdzony
230 ZAJK Michał 1990 M1 Reda Zatwierdzony
231 ASZKIŁOWICZ Marcin 1977 M3 Warzymice ZAPP Warzymice Zatwierdzony
232 ARCIMOWICZ Piotr 2000 M1 Ustka Aktywna Fabryka Triathlonu Zatwierdzony
233 KRETKOWSKI Piotr 1991 M1 Aleksandrów-Kujawski Zatwierdzony
234 STODOŁA Monika 1979 K2 USTKA USB USTKA Zatwierdzony
235 OSKROBA Aleksandra 1984 K2 Słupsk Ustka na fali Zatwierdzony
236 KOZA Joanna 1985 K2 Ustka Ustecka Szkoła Biegania Zatwierdzony
237 SKRZYPCZAK-ASZKIŁOWICZ Anna 1980 K2 Pucice ZAPP Zatwierdzony
238 SKOCZYŃSKA Renata 1982 K2 Ustka USB Ustka Zatwierdzony
239 PRZYBYLSKI Robert 1975 M3 Bydgoszcz Zatwierdzony
240 CIEPŁOWSKI Robert 1977 M3 Bydgoszcz IPA Bydgoszcz Zatwierdzony
241 BOŻEK Mateusz 1988 M2 Słupsk Grand Lubicz Team Zatwierdzony
242 WIELICZKO Patrycja 1988 K2 Słupsk ,,GRAND LUBICZ TEAM" Zatwierdzony
243 LELUKIEWICZ Rafał 1983 M2 Słupsk Stopa Słupsk Zatwierdzony
244 WIELIKDZIEŃ Aleksandra 1997 K1 Słupsk Decathlon Słupsk Zatwierdzony
245 ŻUREK Mateusz 1985 M2 Koszalin Zatwierdzony
246 BETHKE Slawek 1989 M1 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
247 SOBOLEWSKI Mikołaj 1987 M2 Adamów Szymanowski Triathlon Team Zatwierdzony
248 KWAŚNIAK Zdzisław 1960 M4 Słupsk STOPA Słupsk Zatwierdzony
249 OSTROWSKI Łukasz 1993 M1 Gdynia Invictus 3City Zatwierdzony
250 OSTROWSKI Maciej 1996 M1 Gdynia Invictus 3City Zatwierdzony
251 WOŹNIAK Monika 1980 K2 Siemianice Zatwierdzony
252 DĘGA Ryszard 1955 M5 Ustka Tupot Ustka Zatwierdzony
253 SZYMCZAK Krzysztof 1966 M4 Wałcz Drugi system11.pl Zatwierdzony
254 SZYMCZAK Arkadiusz 1990 M1 Wałcz Drugi system11.pl Zatwierdzony
255 BIGUS-WOJTANOWSKA Anna 1980 K2 Gdynia Zatwierdzony
256 KASZYŃSKI Tomasz 1978 M3 Luboń Zatwierdzony
257 PERCHALUK Joanna 1985 K2 Jastrzębie Zdrój Zatwierdzony
258 MARCZAK Małgorzata 1960 K4 Główczyce Zatwierdzony
259 MICHALAK Kamil 1989 M1 Słupsk Zatwierdzony
260 MARKOWSKA Małgorzata 1979 K2 Warszawa Zatwierdzony
261 FRYDRYSIAK Wojciech 1991 M1 Ustka Zatwierdzony
262 SOLEK Mieczysław 1955 M5 Wejherowo NYPEL Reda Zatwierdzony
263 CZECH Roman 1949 M5 SŁUPSK GOCH BYTÓW Zatwierdzony
264 RYBAK Mariusz 1970 M3 MAŁE RUDY TriSpace Zatwierdzony
265 RODZIŃSKI Damian 1978 M3 SŁUPSK STOPA SŁUPSK Zatwierdzony
266 WIŚNIEWSKA Katarzyna 1975 K3 Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Zatwierdzony
267 WIŚNIEWSKI Krzysztof 1976 M3 Gdańsk Rozbiegani-Żychlin Zatwierdzony
268 OMERNIK Elżbieta 1980 K2 Łęgowo Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu Zatwierdzony
269 PRZYBYŁOWICZ Magdalena 1980 K2 Juszkowo brak Zatwierdzony
270 KOZUB Tomasz 1983 M2 JEZIERZYCE Łosoś T.E.A.M. Zatwierdzony
271 KOZUB Paweł 1993 M1 Ustka ŁOSOŚ T.E.A.M. Zatwierdzony
272 KOWALSKI Krzysztof 1968 M4 Sopot HRmax Cross Team Zatwierdzony
273 CZAJA Bogdan 1977 M3 Ustka Zatwierdzony
274 BORACKI Marcin 1980 M2 Krzyż Wielkopolski Zatwierdzony
275 DOBOSIK Damian 1988 M2 Elbląg 3athlete Zatwierdzony
276 GRUŻEWSKA Martyna 1984 K2 SŁUPSK AKTYWNA FABRYKA TRIATHLONU Zatwierdzony
277 BLADOWSKA Magdalena 1993 K1 Kartuzy JIT Solutions Zatwierdzony
278 GIERCZAK Pawel 1981 M2 Słupsk Aktywna Fabryka Zatwierdzony
279 ROZINSKI Marcin 1987 M2 Tczew Zatwierdzony
280 STĘPLIŃSKI Krzysztof 1988 M2 Charzykowy CTS Zatwierdzony
281 BUDZIK Ireneusz 1972 M3 Bydgoszcz Bozita Polska Zatwierdzony
282 BUDZIK Justyna 1975 K3 Bydgoszcz Bozita Polska Zatwierdzony
283 SZCZEPANIAK Marcin 1994 M1 Ustka GRAND LUBICZ TEAM Zatwierdzony
284 KOPER Natalia 1993 K1 Tczew Zatwierdzony
285 JAROCKI Piotr 1983 M2 Ustka Jeppesen Zatwierdzony
286 BOGUMIŁOW Marcin 1988 M2 Słupsk Night Runners Słupsk Zatwierdzony
287 GRONDZIEWSKI Dariusz 1981 M2 Słupsk GVT Zatwierdzony
288 ŚWIDZIŃSKI Piotr 1961 M4 Kobylnica TRI TEAM MAGDYB Zatwierdzony
289 MANUSZAK Przemo 1983 M2 Dąbrowa Zatwierdzony
290 ZARBOCK Krzysztof 1959 M4 Okonek Sporty Walki Piła Zatwierdzony
291 GORTAT Bogumił 1979 M2 Dobrzęcino OLITE ZERO RH+ Racing Team Zatwierdzony
292 KOBAKA Weronika 1988 K2 Gdansk Jeppesen Poland Zatwierdzony
293 KREFT Maria 2000 K1 Parchowo MKKS Baszta Bytów Zatwierdzony
BOGUMIŁOW Marcin 1988 M2 Słupsk Night Runners Słupsk Nie potwierdzony