Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Lotto Duathlon Energy #3 Gniewino - MP AGE GROUP - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
100 KUBIŃSKI Jakub 1987 M2 Bydgoszcz Enea Bydgoszcz Triathlon Tem Zatwierdzony
101 BLUJ Mikołaj 1993 M1 Gdynia Zatwierdzony
102 WOJNAR Robert 1976 M3 Toruń Nestle Fitness Zatwierdzony
103 BIESZKE Rafał 1980 M2 Gdynia Wymiatacze / Ultra dreptacz Zatwierdzony
104 MISZEWSKI Krzysztof 1981 M2 Gdańsk Dream Tri Team / CTS - Czaja Training System Zatwierdzony
105 RABENDA Marcin 1975 M3 Złotoryja Olaws złotoryja Zatwierdzony
106 MENDEL Magdalena 1991 K1 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
107 DOBOSIK Damian 1988 M2 Elbląg 3athlete Zatwierdzony
108 STANISZEWSKI Jacek 1961 M4 GDYNIA ALGECO Zatwierdzony
109 PANEK Urszula 1984 K2 Darłowo Darłowskie Charty Zatwierdzony
110 CNOTA Janusz 1955 M5 Gdynia UKS Tri-Team Rumia Zatwierdzony
111 LEWIŃSKI Andrzej 1973 M3 Gdynia biegamyrazem.pl / CTS Zatwierdzony
112 GOSZ Marcin 1979 M2 LEBORK POGOŃ LĘBORK Zatwierdzony
113 GARDENER Jacek 1964 M4 Łowicz LKS Victoria Zabostów Zatwierdzony
114 CIOLCZYK Magda 1981 K2 Warszawa MBC team Zatwierdzony
115 SAMSON Izabela 1982 K2 Rumia JAtrenuje Zatwierdzony
116 FOREMSKI Sławomir 1968 M4 Torun Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
117 GOC Julia 1997 K1 Kwidzyn KTS IRONMAN Zatwierdzony
118 WOJCIECHOWSKI Zbigniew 1958 M5 Olsztyn Zatwierdzony
119 DAMPC Karol 1986 M2 Reda Bike U Up - Europell Zatwierdzony
120 SZUREK Sławomir 1971 M3 Rydułtowy UKS "Piątka Plus" RYdułtowy Zatwierdzony
121 BAKALARZ Jarosław 1961 M4 Elbląg Zatwierdzony
122 SZPUNAR maciej 1973 M3 Gdynia Gdyńskie Morsy Zatwierdzony
123 WOJCIECHOWSKI Piotr 1987 M2 Olsztyn Drużyna Wilka Zatwierdzony
124 BIELSKI Adam 1965 M4 Elbląg Integracyjny Klub Sportowy ATAK Elbląg Zatwierdzony
125 MISIASZEK Janusz 1958 M5 Kędzierzyn-Kozle Labosport Team Zatwierdzony
126 MAZUREK Arkadiusz 1968 M4 ELBLĄG OPEN BALANCE GIT ELBLĄG Zatwierdzony
127 PIEPER Daniel 1983 M2 Wejherowo Zatwierdzony
128 WILMONT Krzysztof 1987 M2 Słupsk Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce Zatwierdzony
129 STAŃCZYK Wojciech 1967 M4 Tczew Dovista Active Team Zatwierdzony
130 ŻYGENDA Robert 1967 M4 Gdynia "Brapol" Wiesz na czym stoisz! Zatwierdzony
131 SOBCZAK Marcin 1971 M3 Rumia Sobczak Team Zatwierdzony
132 ROMAN Krzysztof 1977 M3 Bolszewo Przecinak77 Zatwierdzony
133 GLAUBERT Justyna 1976 K3 Elbląg Open Balance GIT Team Zatwierdzony
134 POLOCZEK Katarzyna 1990 K1 Krakow Zatwierdzony
135 ZALEWSKI Jarosław 1986 M2 ELBLAG OPEN BALANCE TRIATHLON TEM Zatwierdzony
136 ZAJK Michał 1990 M1 Reda Zatwierdzony
137 ANDRUSZ Arkadiusz 1975 M3 Gdańsk Zatwierdzony
138 WIERZBICKI Michał 1991 M1 Świebodzin Willow/Zgrupka Zatwierdzony
139 MAMCARZ Jarosław 1967 M4 Tczew TCSIR Zatwierdzony
140 RAUT Wiesław 1948 M5 Bydgoszcz Trispace Zatwierdzony
141 KOWALSKA Angelika 1981 K2 PRZYŁĘKI TRISPACE Zatwierdzony
142 BARCZEWSKI Marek 1989 M1 Toruń Romet Factory Team Zatwierdzony
143 BIERNACKI Jakub 1965 M4 Warszawa Zatwierdzony
144 WESTFAL Jacek 1973 M3 Trzcianka KS Ironman CS Polska Zatwierdzony
145 DRABJEWSKI Paweł 1980 M2 Więcbork Tkkf WODNIK WIĘCBORK Zatwierdzony
146 ANDRUSZ Kamil 1978 M3 Kazimierz Endure Team / Trilozofia.pl Zatwierdzony
147 GROCKI Artur 1972 M3 Elbląg El-Akrywni Zatwierdzony
148 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata 1977 K3 Gdansk CTS Czaja Training System Zatwierdzony
149 NAPIERACZ Marta 1979 K2 GDYNIA Endure Team Zatwierdzony
150 ZIĘBA Adam 1973 M3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
151 KOSTRZAK Malgorzata 1986 K2 Gdynia Czaja Training System Zatwierdzony
152 SZYMAŃSI Łukasz 1988 M2 Gdańsk Pandzina Zatwierdzony
153 BUDNIK Maciej 1988 M2 Gdańsk Zatwierdzony
154 GWARDJAK Szymon 1993 M1 Lidzbark Warmiński Zatwierdzony
155 ZINKEL Jacek 1964 M4 Nadole GKS Kaszubi Luzino Zatwierdzony
156 GŁOĆKO Wojciech 1974 M3 Szczecin TygrysSwimBikeRun Zatwierdzony
157 JAKIMIUK Daniel 1993 M1 Szklarska Poręba Twister Team/ Plan Perfecto Zatwierdzony
158 DUDZIŃSKA Maja 1975 K3 Dobra TygrysSwimBikeRun Zatwierdzony
159 KLUSZCZYŃSKI Robert 1977 M3 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
160 FIJAŁKOWSKI Mateusz 1990 M1 Łódź HTF LUDWIK SIKORSKI / KS CELIRONMAN S.A. Zatwierdzony
161 BORKOWY Michał 1975 M3 Bojszowy Niezrzeszony Zatwierdzony
162 HABAJ Piotr 1981 M2 Gdynia Norda Active Team Zatwierdzony
163 NAWROCKI Kamil 1989 M1 Więcbork Endure Team Zatwierdzony
164 PIEKARSKI Marek 1971 M3 Bydgoszcz Restauracja KING FU Bydgoszcz / TriSpace Zatwierdzony
165 JAMONT Przemysław 1960 M4 ŻARY Zatwierdzony
166 KACZKOWSKA Katarzyna 1981 K2 Straszyn Zatwierdzony
167 NOWAK Krzysztof 1984 M2 Bełchatów Warach-Rowery Zatwierdzony
168 KLEPACKI Tomasz 1956 M5 Warszawa KS Triathlon Rawa Zatwierdzony
169 CHMIELEWSKI Tomasz 1965 M4 Bydgoszcz AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON Zatwierdzony
170 RYCHTER Wiesław 1954 M5 Elbląg BUCHALTER ELBLĄG Zatwierdzony
171 KRYSTEK Aleksandra 1979 K2 warszawa Zatwierdzony
172 WRONKA Cezary 1986 M2 Gdańsk Bike U Up Zatwierdzony
173 SZARMACHER Sebastian 1983 M2 Działdowo Szarmacher Zatwierdzony
174 SOBCZAK Marcin 1975 M3 Żołędowo TRISPACE Zatwierdzony
175 BAREWSKI Bogdan 1954 M5 Warszawa Zatwierdzony
176 ZAJK Radosław 1983 M2 Gdynia Zatwierdzony
177 JURKIEWICZ Mariusz 1979 M2 Inowrocław kobylarnia/bikeboys Zatwierdzony
178 SOLEK Mieczysław 1955 M5 Wejherowo NYPEL Reda Zatwierdzony
179 MIASOJEDOW Bożena 1954 K5 Warszawa AKS POLONIA WARSZAWA Zatwierdzony
180 MATULEWICZ Magdalena 1988 K2 Młynary Double Infinity Zatwierdzony
181 KOPEĆ Kasia 1989 K1 Gdynia In Running Shoes Zatwierdzony
182 SKUPIEŃ Konrad 1972 M3 Łódź konradskupien.pl Zatwierdzony
183 KWIECIŃSKI Sebastian 1977 M3 Mława Przemysław Szymanowski Triathlon Team Zatwierdzony
184 GRODZKI Marek 1975 M3 Gdańsk CTS Czaja Training System Zatwierdzony
185 KOPER Mateusz 1988 M2 Tczew GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM Zatwierdzony
186 JEDOWSKI Maciej 1981 M2 Susz Uks trs susz Zatwierdzony
187 MULARCZYK Jacek 1970 M3 Gdańsk Rowing Running Club Zatwierdzony
188 ZELEWSKA Marta 1977 K3 gdynia MEWA Gdynia Zatwierdzony
189 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta 1988 K2 Gdansk BIKE U UP / PZU Sport Team Zatwierdzony
190 HALSKA Ania 1984 K2 Cieszyn Endure Team Zatwierdzony
191 BIEGAŁA Marek 1984 M2 Gdańsk Bike U Up - Europell Zatwierdzony
192 RASZKOWSKI Piotr 1987 M2 Gdańsk Suits Pro Team Zatwierdzony
193 GARBIEC Tomasz 1975 M3 Warszawa Varso Warszawa Targówek Zatwierdzony
194 ROZINSKI Przemek 1985 M2 Rokitki GK Gryf Tczew Zatwierdzony
195 NALEŻYTY Katarzyna 1991 K1 Gdynia TRI Ladies TKKF Kolejarz Bydgoszcz Zatwierdzony
BLADOWSKA Magdalena 1993 K1 Kartuzy JIT Solutions Nie potwierdzony
CHIRK Robert 1974 M3 Bytów 1Liga Triteam Nie potwierdzony
GLAUBERT Weronika 2000 K1 Elbląg MKS Truso Elbląg Nie potwierdzony
KOPCZYNSKI Waldemar 1958 M5 Puszczykowo Nie potwierdzony
KRZEMIŃSKI Jakub 1994 M1 Gdańsk Bike u up - europell Nie potwierdzony
LENART Miłosz 1965 M4 Kętrzyn Runners Team Kętrzyn Nie potwierdzony
PIETRUCZUK Christopher 1990 M1 Kołobrzeg Mbc Team Zatwierdzony
RULIŃSKI Przemysław 1986 M2 Gniew CTS Czaja Training System Nie potwierdzony