Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

AquaDecathlon Rewa - 500 m / 2500 m - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
100 BAZAN Sylwia 1992 K1 Kosakowo Zatwierdzony
101 JENDRZEJEWSKA Daria 1991 K1 Gdańsk Zatwierdzony
102 MROCZEK Patryk 1992 M1 Gdynia Zatwierdzony
103 SIELSKA Natalia 1991 K1 GDAŃSK Zatwierdzony
104 LEWANDROWSKA Magdalena 1977 K3 Rumia Zatwierdzony
105 ZWIERZCHOWSKA Aleksandra 1997 K1 Mosty Zatwierdzony
106 PAŁASZ Edmund 1947 M5 Rumia niepełnosprawny, 1 grupa, bieg o kulach Zatwierdzony
107 LUBIŃSKI Kamil 1992 M1 Gdynia Zatwierdzony
108 KOTFIS Ryszard 1951 M5 Gdynia Miziar-Sport Zatwierdzony
109 SPRYSZYNSKA Agata 1985 K2 WARSZAWA Zatwierdzony
110 OSTROWSKA Katarzyna 1988 K2 Rumia Zatwierdzony
111 SKRZYPKOWSKA Magdalena 1994 K1 Łebcz Zatwierdzony
112 WASIEK Miroslaw 1967 M4 Gdynia Zatwierdzony
113 GRZEGOROWSKA Marta 1995 K1 Rumia Zatwierdzony
114 JASTRZĘBOWSKA Natalia 1988 K2 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team Zatwierdzony
115 GALIŃSKI Marcin 1975 M3 Suchy Dwór WYMIATACZE Zatwierdzony
116 JUZWUK Seweryn 1994 M1 Knurów Zatwierdzony
117 MANISZEWSKI Zbigniew 1955 M5 Unisław TRISPACE Zatwierdzony
118 RZHEVKINA Anna 1990 K1 Gdynia Masakra Champions Zatwierdzony
119 BŁASZCZUK Maja 1982 K2 Gdynia TriMama / Morsy Gdyńskie Zatwierdzony
120 ANDROSZ Krzysztof 1989 M1 Gdynia CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM Zatwierdzony
121 BARTKNECHT Krzysztof 1983 M2 Reda Zatwierdzony
122 DANOWSKA Monika 1993 K1 Gdansk WNS Global Services Zatwierdzony
123 MARSZAŁEK Tomasz 1978 M3 Gdynia Zatwierdzony
124 GRECZYŁO Stasiu 2002 M0 Gdynia Complexsports Zatwierdzony
125 KULAS Jakub 1980 M2 Gdynia Masakra Champions / WNS Global Services Zatwierdzony
126 NIEZGODA Olga 1986 K2 REDA DECATHLON RUMIA Zatwierdzony
127 BEJROWSKI Piotr 1986 M2 Kowale SKRZAT TEAM 2018 Zatwierdzony
128 WASZCZYK Marta 1970 K3 Gdynia ZiajaTeam Zatwierdzony
129 MATŁOKA Łukasz 1995 M1 Inowrocław Zatwierdzony
130 GADOMSKA Malgorzata 1992 K1 Łódź Zatwierdzony
132 BELOWSKI Jacek 1996 M1 Kraków Zatwierdzony
133 WICENBACH Arkadiusz 1988 M2 Pruszcz Gdański Zatwierdzony
256 CZAJKOWSKI Paweł 1981 M2 Gdynia BCT TEAM Gdynia Zatwierdzony