Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

AquaDecathlon Rewa - 1000 m / 5000 m - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
2 TUSIEWICZ Wioleta 1990 K1 Gdynia sks Groszek Zatwierdzony
3 OŻAROWSKA Monika 1983 K2 Gdańsk SPORTEVO / PROXIT Team Zatwierdzony
4 KOSMALA Maciej 1994 M1 Elbląg Czaja Training System Zatwierdzony
5 TOPOREK Joanna 1976 K3 GDYNIA Zatwierdzony
6 JENDRZEJEWSKI Paweł 1988 M2 Gdansk Zatwierdzony
7 SZCZEPAŃSKI Marcin 1981 M2 Gdynia OSR Gdynia Zatwierdzony
8 KULESZA Mariusz 1977 M3 Gdańsk #CTS CzajaTrainingSystem/LIBERO Biuroserwis Zatwierdzony
9 MARSZAŁEK Karina 1980 K2 Gdynia ENDURE Team Zatwierdzony
10 JANKOWSKI Marcin 1979 M2 Gdynia OKAS GDYNIA Zatwierdzony
11 ADAMEK Małgorzata 1987 K2 Gdańsk Zatwierdzony
12 BRYL Jakub 1991 M1 wejherowo Zatwierdzony
13 PAWELLA Anna 1979 K2 Starogard Gdański GK STG Zatwierdzony
14 ŁĄDKOWSKI Wojtek 1978 M3 Gdynia OKAS Gdynia Zatwierdzony
15 MIOTK Michał 1985 M2 Gdynia Zatwierdzony
16 SYRYCA Natalia 1987 K2 Gdynia TeamBablo Zatwierdzony
17 BELLWON Paweł 1987 M2 Gdynia TeamBablo Zatwierdzony
18 KOZAK Karol 1984 M2 Gdynia Zatwierdzony
19 RUSAK Łukasz 1980 M2 Gdynia JaTrenuje CzemuNie Zatwierdzony
20 SIGNERSKI Remigiusz 1977 M3 Gdańsk Zatwierdzony
21 KUKULSKI Karol 1995 M1 Gdynia AMW Gdynia Zatwierdzony
22 ORŁOWSKI Piotr 1985 M2 Gdynia Elektroniczne Jednorożce Zatwierdzony
23 MAMCARZ Jarosław 1967 M4 Tczew WOPR / TCSIR Zatwierdzony
24 KOWALSKI Marcin 1979 M2 Mosty UKS TRI TEAM RUMIA Zatwierdzony
25 KOWALSKA Iwona 1981 K2 Mosty Tri-Team Rumia Zatwierdzony
26 SPŁAWIŃSKI Paweł 1978 M3 Tczew Tczew Zatwierdzony
27 SŁOWY Laura 1995 K1 Rumia Zatwierdzony
28 GERULA Robert 1969 M3 Warszawa Zatwierdzony
29 MAZIARCZYK Marek 1975 M3 Gdańsk SportEvo Zatwierdzony
30 DOBOSZ Michal 1976 M3 Gdynia CompleXsports Zatwierdzony
31 KOLASA Lukasz 1984 M2 Gdynia Zatwierdzony
32 GAZARKIEWICZ Michał 1977 M3 Rumia DREAM TRI TEAM Zatwierdzony
33 NIEWIADOMY Bożena 1971 K3 Sopot Domoprofi Swim Team Zatwierdzony
34 TOMASZEWSKA Kinga 1995 K1 Grudziądz Akademia Marynarki Wojennej Zatwierdzony
35 TEKIELI Dominik 1975 M3 Gdynia Zatwierdzony
36 BUŚKO Paweł 1970 M3 Charbrowo 3Team Charbrowo Zatwierdzony
37 BIELUCZYK Katarzyna 1983 K2 Gdynia Fizjosfera Zatwierdzony
38 KOCZOROWSKA Klaudia 1980 K2 Gdańsk Bona Fide Fizjoterapia Zatwierdzony
39 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta 1988 K2 Gdańsk PZU Sport Team/ BIKE U UP Zatwierdzony
40 TUSK Paweł 1990 M1 Gdynia Akademia Marynarki Wojennej Zatwierdzony
41 BARTNIK Łukasz 1978 M3 Gdynia Enzo Team Kołomański Rowery Zatwierdzony
42 PASCHKE Roman 1978 M3 Gdynia ShipCup Zatwierdzony
43 STANISZEWSKA Joanna 1986 K2 Gdansk SPORTEVO Zatwierdzony
44 ZAJK Michał 1990 M1 Reda Zatwierdzony
45 SMYK Sławomir 1980 M2 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team Zatwierdzony
46 MASTALERZ Karol 1984 M2 Gdynia Zatwierdzony
47 DĘBOWSKI Damian 1986 M2 Barczewo Zatwierdzony
48 ŻBIK Adrianna 1994 K1 Olsztyn Tri NEGU/ sklepbiegacza.pl Zatwierdzony
49 SZWARC jagoda 1984 K2 Gdynia ti3miasto Zatwierdzony
50 SUWARA Piotr 1979 M2 gdansk Zatwierdzony
51 AMBROZIAK Krzysztof 1979 M2 Gdańsk Autopay Sports Team Zatwierdzony
52 ŁUKOWICZ Tomasz 1990 M1 Rumia parkrun Rumia Zatwierdzony
53 DOROSZ Damian 1990 M1 Rumia Zatwierdzony
54 ZALEWSKI Łukasz 1994 M1 Rumia Tripaka Zatwierdzony
55 MISZEWSKA-URBAŃSKA Emilia 1986 K2 Gdańsk KU AZS Politechnika Gdańska/GRW Zatwierdzony
56 KUBIK Agnieszka 1986 K2 Gdańsk BCT Team Gdynia/ Tri Ladies Zatwierdzony
57 FAJKS Adam 1973 M3 Pogórze Rada Gminy Kosakowo Zatwierdzony
58 KLAROWSKI Wojciech 1985 M2 Gdynia Zatwierdzony
59 BAGROWSKI Karol 1996 M1 Toruń Sport Zdrowie Kondycja Zatwierdzony
60 PIĘTA Sylwester 1988 M2 Straszyn Radio Gdańsk Zatwierdzony
61 MACZYŃSKI Ryszard 1974 M3 Gdynia MS TRI TEAM Zatwierdzony
62 KOWALSKA Michalina 1997 K1 Świecie Sport Zdrowie Kondycja Piotr Szewczuk Świecie Zatwierdzony
63 PAWLAK Dezyderia 1980 K2 Gdynia CTS Zatwierdzony
64 MAGRIAN Krzysztof 1976 M3 REDA Zatwierdzony
65 STRYCHOWSKI Jakub 1977 M3 Gdynia Complexsports Zatwierdzony
66 JUŚKIW Paweł 1983 M2 Gdynia 3athlete Zatwierdzony
67 ANGIELCZYK Adam 1988 M2 Gdańsk Gdańsk Południe na START Zatwierdzony
68 SZABŁOWSKA Iwona 1984 K2 Juszkowo Kujavia3Team Zatwierdzony
69 KOPING Ewelina 1999 K1 Gdynia Zatwierdzony
70 KOBYLARCZYK Krzysztof 1974 M3 Gdynia Biegam z Kają Zatwierdzony
71 LEWANDROWSKI Adam 1977 M3 Rumia MEWA Zatwierdzony