Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Bełchatowska Piętnastka - Bieg główny - 15 km - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
4 KACZMAREK Monika 1989 K20 ŁÓDŹ ASICS FrontRunner Poland Zatwierdzony
7 ŚWIĄTEK Igor 2000 M16 Bełchatów Zatwierdzony
8 PAWLIK Marta 1985 K30 Bełchatów HerktTeam Zatwierdzony
9 CHRZANOWSKI Krzysztof 1957 M60 Koło Bud-rem Koło Zatwierdzony
10 OJRZYŃSKI Zbigniew 1973 M40 Gidle RUNdomsko Zatwierdzony
11 PIWOWARSKI Jacek 1971 M40 Bełchatów Knauf Zatwierdzony
12 STAŃCZYK Paulina 1986 K30 Bełchatów Zatwierdzony
13 GURAZDA Halina 1958 K60 Pabianice Zatwierdzony
14 SZYMALA Tomasz 1979 M30 ŁÓDŹ Zatwierdzony
15 GRUDZIEN Dominik 1980 M70 Brzeznio Zatwierdzony
16 KĘPIŃSKI Henryk 1953 M60 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
17 DĘBSKA Katarzyna 1979 K30 Zgierz Rossbiegani Zatwierdzony
18 WOJTASZCZYK Stanisław 1960 M50 PABIANICE Żytowice Zatwierdzony
19 PEPŁOŃSKI Mariusz 1980 M30 Łódź Gillette RUN Zatwierdzony
20 SAŁACIŃSKI Łukasz 1989 M20 Łódź Zatwierdzony
21 ROŻENTALSKI Piotr 1978 M40 Bełchatów Drużyna Pierścienia Zatwierdzony
22 KACZYŃSKA Monika 1984 K30 Łódź Razem Trenujemy Sport Zatwierdzony
23 SZYMCZYK Marta 1990 K20 Bełchatów Zatwierdzony
24 ANTOSIAK Anna 1980 K30 KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
25 JANIAK Norbert 1991 M20 Łódź Zatwierdzony
26 OSTRUSZKA Dariusz 1968 M50 Zgierz Zatwierdzony
27 CERANKA Romek 1973 M40 Piotrków Trybunalski Zatwierdzony
28 PIETRZAK Piotr 1969 M40 Łódź Zatwierdzony
29 STĘPIEŃ Robert 1985 M30 Bełchatów Zatwierdzony
30 PRZYPIS Kamila 1984 K30 Zatwierdzony
31 CHRZANOWSKI Adam 1985 M30 Koło Bud-rem Koło Zatwierdzony
32 DRĄŻEK Michał 1993 M20 Bełchatów Zatwierdzony
33 CZECH Dorota 1974 K40 Pabianice O co biega Zatwierdzony
34 BOŃCZYK Małgorzata 1977 K40 Pabianice Zatwierdzony
35 WŁODARCZYK Wojciech 1956 M60 ŁÓDŻ Zatwierdzony
36 STRZELECKI Jakub 1964 M50 Łódź Rossbiegani Zatwierdzony
37 BĄCZEK Jarosław 1962 M50 Kopiec Zatwierdzony
38 ADAMCZYK Wojciech 1961 M50 Kraków West Coast Runners Cyprus Zatwierdzony
39 MATYŚKIEWICZ Paweł 1983 M30 Zatwierdzony
40 ADAMUS Dariusz 1982 M30 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT Zatwierdzony
41 JAGUSIAK Zbigniew 1980 M30 Bełchatów PGO Biega Zatwierdzony
42 KOZIELSKI Ryszard 1958 M60 Łódż ETERNE JUNA Zatwierdzony
43 NASARZEWSKA Joanna 1975 K40 Stryków West Coast Runners Cyprus Zatwierdzony
44 LIPSKI Paweł 1976 M40 Łódź Retkinia Run Zatwierdzony
45 LIPSKA Daria 1986 K30 Łódź Retkinia Run Zatwierdzony
46 KĘSY Sylwester 1986 M30 ŁÓDŹ Zatwierdzony
47 ZIMNY Sylwester 1970 M40 Rusiec Zatwierdzony
48 KOKOT Andrzej 1977 M40 Pabianice KLUB BIEGACZY JYSK Zatwierdzony
49 JANUS Michał 1984 M30 Dąbrowa Górnicza Zatwierdzony
50 MIŁOSZ Magdalena 1977 K40 Sieradz Sieradzbiega.pl Zatwierdzony
51 RODZIEWICZ Rafał 1976 M40 Wiśniowa Góra RODZYNKI Zatwierdzony
52 KAMINSKI Marek 1964 M50 Szczerców LUKS SZCZERCÓW Zatwierdzony
53 BOROWIECKI Cezary 1984 M30 Bełchatów Zatwierdzony
54 WAGENKNECHT Radosław 1974 M40 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
55 GAŁKA Michał 1994 M20 Łódź Zatwierdzony
56 ŁOŃSKI Tomasz 1989 M20 Bełchatów Warach - Rowery Zatwierdzony
57 GAPYS Dorota 1984 K30 Łódź AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź Zatwierdzony
58 CIMOCH Sylwia 1984 K30 Bełchatów Zatwierdzony
59 TERKA Piotr 1985 M30 Bełchatów Zatwierdzony
60 RATAJCZYK Marcin 1996 M20 Bełchatów Zatwierdzony
61 ROMAŃSKI Piotr 1977 M40 Piotrków Trybunalski Zatwierdzony
62 HENDRYKOWSKI Krzysztof 1963 M50 Bełchatów Zatwierdzony
63 SIDORCZUK Katarzyna 1978 K40 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
64 PERYGA Paweł 1983 M30 Bełchatów DRUZYNA PIERŚCIENIA Zatwierdzony
65 ZELCZAK Marcin 1983 M30 Pabianice Zatwierdzony
66 JANIAK Radosław 1969 M40 Łódź Biegacz Nowosolna Zatwierdzony
67 KULESZA Paweł 1974 M40 Bełchatów KULESZKA Zatwierdzony
68 MARCZAK Marcin 1986 M30 Piotrków Piotrków Trybunalski Zatwierdzony
69 PAWLAK Joanna 1980 K30 Łódź Zatwierdzony
70 GAŁKA Anna 1971 K40 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
71 RUDNIK Paweł 1978 M40 Bełchatów Zatwierdzony
72 JASIULAK Maciej 1983 M30 Bełchatów Zatwierdzony
73 KRAWCZYK Aleksandra 1983 K30 Bełchatów Zatwierdzony
74 OZGA Rafał 1985 M30 Kleszczów POZYTYWNIE ZABIEGANI OMEGA KLESZCZÓW Zatwierdzony
75 BOŻEK Łukasz 1984 M30 Karwiany Zatwierdzony
76 JABŁONKA Elżbieta 1975 K40 Bełchtów KB Bełchatów Zatwierdzony
77 PASIKOWSKI Seweryn 1969 M40 Łask Zatwierdzony
78 FREUS Witold 1971 M40 Bełchatów brak Zatwierdzony
79 MICHALCZYK Radosław 1980 M30 BEŁCHATÓW Zatwierdzony
80 OLCZYK Agnieszka 1979 K30 Bełchatów Zatwierdzony
81 ŚMICH Krzysztof 1960 M50 CZęstochowa Zatwierdzony
82 MAJCZAK Paweł 1972 M40 SIERADZ Zatwierdzony
83 MILLER Edyta 1972 K40 Konin Forma Fitness Klub /BBl Cz-wa Zatwierdzony
84 RUDNIK Tomasz 1973 M40 Zgorzelec PGE KWB TURÓW Zatwierdzony
85 CHABIERSKI Marcin 1977 M40 Kalisz KaliskiTreningNaSzosie Zatwierdzony
86 DANIŁOWICZ Dariusz 1973 M40 Bełchatów Zatwierdzony
87 STĘPIEŃ Marlena 1983 K30 Bełchatów Zatwierdzony
88 TOKARSKI Przemysław 1979 M30 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Zatwierdzony
89 MACHERA Rafał 1990 M20 Koniecpol Zatwierdzony
90 AUGUSTOWSKA Monika 1981 K30 Łódź Zatwierdzony
91 MILEWICZ-SUKIENNIK Magdalena 1981 K30 Bełchatów Zatwierdzony
92 KĄCKI Paweł 1975 M40 Warszawa Rącze Raciczki Zatwierdzony
93 KŁOS Filip 1986 M30 Buczek Bieging Team Zelów Zatwierdzony
94 KŁOS Ewelina 1986 K30 Buczek Bieging Team Zelów Zatwierdzony
95 PIOTROWSKI Mariusz 1978 M40 Pabianice Zatwierdzony
96 CZARNY Paweł 1970 M40 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
97 KELLER Izabela 1984 K30 Ostrówek Wieluń Biega Zatwierdzony
98 ADAMCZYK Dorota 1988 K30 Białaczów Zatwierdzony
99 KWAPISIEWICZ Daniel 1994 M70 Łódź Zatwierdzony
100 KRUK Małgorzata 1975 K40 Bełchatów Zatwierdzony
101 LESIEŃ Adam 1974 M40 Łódź MBANK Zatwierdzony
102 WOJNICKI Grzegorz 1973 M40 ROZPRZA Piotrkowski Klub Biegacza "Endorfina" Zatwierdzony
103 ROKITA Przemysław 1977 M40 piotrków trybunalski Zatwierdzony
104 RETKIEWICZ Robert 1981 M30 Kleszczów Zatwierdzony
105 KRUK Damian 1998 M20 Bełchatów Zatwierdzony
106 PELIAN Sylwia 1975 K40 Zelów Bieging Team Zelów Zatwierdzony
107 KACPERSKI olaf 1973 M40 warszawa Zatwierdzony
108 KACZMAREK Jarosław 1987 M30 Częstochowa Zatwierdzony
109 WAWRZYNIAK Janusz 1985 M30 Radomsko Aktywni Kamieńsk Zatwierdzony
110 TĄDER Marcin 1992 M20 Żytno KS Victoria Żytno Zatwierdzony
111 PIECYK Łukasz 1996 M20 Bełchatów Zatwierdzony
112 BALCERAK-KOLASA Joanna 1974 K40 Łódź EPOKA NORDICA ŁÓDŹ Zatwierdzony
113 DORUCH Marta 1982 K30 Pabianice Zatwierdzony
114 ROZANSKI Marcin 1981 M30 Warszawa Rajsport Active Zatwierdzony
115 CIEŚLIK Agnieszka 1975 K40 Bełchatów KS Juvena Bełchatów Zatwierdzony
116 OCHOTA Łukasz 1990 M20 Ozorków Zatwierdzony
117 KOWALSKI Sebastian 1979 M30 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
118 SYSKA Piotr 1978 M40 ŁASK Zatwierdzony
119 GALANCIAK Paulina 1992 K20 Łódź Zatwierdzony
120 JASZEWSKI Bartłomiej 1987 M30 Włoszczowa Zatwierdzony
121 ZUTEREK Anna 1980 K30 Częstochowa Czewarun TiM Zatwierdzony
122 OCHOTA Jakub 1990 M20 Ozorków Zatwierdzony
123 ŻAK Marcin 1981 M30 Bełchatów Zatwierdzony
124 LATER Marta 1986 K30 Łódź Zatwierdzony
125 PAWŁOWSKA Agnieszka 1982 K30 Łódź Zatwierdzony
126 MULARCZYK Piotr 1982 M30 Kleszczów Zatwierdzony
127 KWIATKOWSKI Szymon 1974 M40 Pabianice Zatwierdzony
128 MOTYL Rafał 1985 M30 Bełchatów Zatwierdzony
129 WYSZYŃSKI Michał 1982 M30 Warszawa Zatwierdzony
130 ISKRA Arkadiusz 1977 M40 Łódz Zatwierdzony
131 ANDRZEJEWSKI Tomasz 1962 M50 Pabianice Gillette Run Zatwierdzony
132 DANIELIK-SLODKOWSKA Sylwia 1977 K40 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Zatwierdzony
133 KUJAWSKA Kamila 1983 K30 Żelechlin Zatwierdzony
134 SERAFIN Bartosz 1994 M20 Uszczyn Zatwierdzony
135 KWAŚNIEWSKI Piotr 1990 M20 Łódź Zatwierdzony
136 PŁACEK Dominik 1982 M30 Łódź UMED IT Zatwierdzony
137 FRAJ Mateusz 1995 M20 Bełchatów Zatwierdzony
138 SOBCZYK Grzesiu 1983 M30 Wieluń Wieluń Biega Zatwierdzony
139 SONCIŃSKI Tomasz 1981 M30 Zatwierdzony
140 MŁUDZIK Marcin 1979 M30 WARACH ROWERY Zatwierdzony
141 GAWRON Marek 1964 M50 WARACH- ROWERY Zatwierdzony
142 KOZIK Jarosław 1978 M40 Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Zatwierdzony
143 STRUZIK Małgorzata 1992 K20 Łask Bieging Team Zelów Zatwierdzony
144 GAWŁOWSKA Teresa 1961 K50 Bełchatów Zatwierdzony
145 ŁOBA Bartosz 1987 M30 Bełchatów Zatwierdzony
146 MARCZEWSKI Adrian 1990 M20 Włoszczowa Biegający Grafik - Włoszczowa Zatwierdzony
147 GRZELEC Adam 1970 M40 Kielce EkstremalniDecaRUN Zatwierdzony
148 KOPCZYŃSKI Mateusz 1992 M20 Andrespol Zatwierdzony
149 LESIAK Kamil 1981 M30 Warszawa Team ZabieganeDni Zatwierdzony
150 RYŻYKOWSKI Ariel 1981 M30 Kluki EDC Expert Zatwierdzony
151 BYJOCH Katarzyna 1977 K40 Pabianice Zatwierdzony
152 WOJEWODA-POKORA Lena 1982 K30 Sulmierzyce Zatwierdzony
153 SOWIŃSKI Mariusz 1978 M40 Łask Zatwierdzony
154 RADZIK Witold 1961 M50 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI Zatwierdzony
155 PODSTAWKA Radek 1975 M40 Rydzynki Zatwierdzony
156 BAWOR Robert 1975 M40 Częstochowa ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA Zatwierdzony
157 LUTO Andrzej 1971 M40 Opatów Zatwierdzony
158 KOTARSKI Marcin 1984 M30 KB Florian Zajączki Drugie Zatwierdzony
159 DĘBSKI Szymon 1985 M30 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI Zatwierdzony
160 BIERNACKI Jarosław 1961 M50 Huta Dłutowska Zatwierdzony
161 PARADECKI Sylwester 1971 M40 Bełchatów Zatwierdzony
162 BOMAN Anna 1969 K40 Osjaków Zatwierdzony
163 JASZCZAK Mateusz 1990 M20 Ozorków AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Zatwierdzony
164 WELM Grzegorz 1970 M40 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Zatwierdzony
165 WYCISZKIEWICZ Stanisław 1949 M60 Dłutów Zatwierdzony
166 STASIAK Wojciech 1991 M20 Warszawa Zatwierdzony
167 SEWERYNEK Mariusz 1979 M30 Kamieńsk AKTYWNI KAMIEŃSK Zatwierdzony
168 WITCZAK Paweł 1976 M40 Wieluń Wieluń biega Zatwierdzony
169 STANGRET Marta 1983 K30 Bełchatów Zatwierdzony
170 FOLTAŃSKA Małgorzata 1980 K30 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina Zatwierdzony
171 KRYSIAK Jarek 1974 M40 SZCZERCÓW KNAUF Zatwierdzony
172 BARTOS Sławomir 1988 M30 Bełchatów Zatwierdzony
173 JANUS Jacek 1975 M40 Bełchatów Zatwierdzony
174 CIEŚLIK Michał 1983 M30 Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Zatwierdzony
175 BARCZAK Tomasz 1977 M40 Milejów Zatwierdzony
176 SZMIDT-PAWŁOWSKA Anna 1977 K40 Pabianice Zatwierdzony
177 ROGULA Piotr 1985 M30 Włoszczowa Zatwierdzony
178 BARCZAK Katarzyna 1977 K40 Milejów Zatwierdzony
179 GŁOWACKI Krzysztof 1978 M40 Strzelce Wielkie Zatwierdzony
180 FLORCZAK Zdzisław 1952 M60 Wrocław MATNER RUNNING TEAM/FIZJO MEDICAL CENTER Zatwierdzony
181 KOWALSKA Kasia 1974 K40 Warszawa Zatwierdzony
182 SOLAREK Mariusz 1986 M30 łódź Zatwierdzony
183 KLIMCZAK Bronisław 1956 M60 Częstochowa Zabiegani-Częstochowa Zatwierdzony
184 KOPROWSKI Tomasz 1986 M30 Bełchatów Zatwierdzony
185 MIKŁA Robert 1977 M40 Sieradz Zatwierdzony
186 KACZMAREK Marcin 1981 M30 Bełchatów Niezrzeszony Zatwierdzony
187 SUJKA Wojciech 1980 M30 Tomaszów Mazowiecki Biegam Bo Lubie Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
188 FLORCZAK Adam 1979 M30 Łódź Zatwierdzony
189 KOLASA Piotr 1987 M30 Łódź Zatwierdzony
190 WŁODARCZYK Grzegorz 1970 M40 Pabianice Zatwierdzony
191 ŁUCZAK Gabriela 1981 K30 Bełchatów Zatwierdzony
192 SZEWCZYK Krzysztof 1973 M40 Częstochowa Czewarun TiM Zatwierdzony
193 BAUER Piotr 1989 M20 Łódź brak Zatwierdzony
194 LEONARSKA Małgorzata 1987 K30 Warszawa Zatwierdzony
195 KRÓL Robert 1973 M40 "Aquarius" Zatwierdzony
196 DANIEL Piotr 1979 M30 Anastazów Zatwierdzony
197 ROST Piotr 1982 M30 Zzprc Kwb Bełchatów Zatwierdzony
198 IDCZAK Marta 1971 K40 Zatwierdzony
199 FUKIET Piotr 1987 M30 BEŁCHATÓW Bełchatowski Klub Wysokogórski Zatwierdzony
200 SIERSZYŃSKI Karol 1983 M30 Bełchatów Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina Zatwierdzony
201 DWOJAK Katarzyna 1971 K40 Łódź Zatwierdzony
202 KRAJDA Anna 1997 K20 Zelów Zatwierdzony
203 CANDER Maciej 1983 M30 Moszczenica Zatwierdzony
204 WRONA Michał 1980 M30 Wrocław Zatwierdzony
205 RYDZ Joanna 1977 K40 Bełchatów Zatwierdzony
206 SOBCZAK Sebastian 1981 M30 Belchatow sebabiega.pl Zatwierdzony
207 PAWLIKOWSKI Sławomir 1962 M50 Bełchatów Zatwierdzony
208 MOLENDA Maciej 1994 M20 Piotrków Trybunalski MiniRacingOnline PL Zatwierdzony
209 LEWIŃSKA Agata 2002 K16 Nowe Miasto nad Pilicą Biegiem przez Polskę Zatwierdzony
210 GONCIARZ Marta 1977 K40 Łódź RetkiniaRun Zatwierdzony
211 KORCZYŃSKI Stanisław 1953 M60 Koluszki RYSIOTEAM Zatwierdzony
212 NOWAK Marcin 1976 M40 Lublin Epicom - zaczynamy biegać ! Zatwierdzony
213 BRZOZOWSKI Radosław 1979 M30 Łódź Radosław Brzozowski Zatwierdzony
214 MUSIAŁ Rafał 1992 M20 Bełchatów PMF Zatwierdzony
215 SZEWCZYK Jarosław 1974 M40 Razem Trenujemy Sport Zatwierdzony
216 JANUSZ Tadeusz 1957 M60 Piotrkowski klub biegacza Endorfina Zatwierdzony
217 WYCHOWAŁEK Jan 1990 M20 AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Zatwierdzony
218 PISAREK Sławomir 1967 M50 Bełchatów Zatwierdzony
219 BEDNAREK Radosław 1992 M20 Bełchatów Drużyna Pierścienia Zatwierdzony
220 GRYŚ Piotr 1980 M30 Białebłoto-Stara Wieś Zatwierdzony
221 NARUSZEWICZ Anna 1985 K30 Łódź Zatwierdzony
222 KAŁUŻNY Rafał 1986 M30 Łódź Retkinia Run Zatwierdzony
223 PRAŁAT Dawid 1978 M40 Zelów PZU Sport Team Zatwierdzony
224 MODRANKA Damian 1992 M20 Sieradz RAJSPORT ACTIVE Zatwierdzony
225 GEZESIŃSKA Monkika 1977 K40 Radomsko Zatwierdzony
226 POPIELARCZYK Monika 1978 K40 Łódź Przyczajony Tygrys Ukryty Smok Zatwierdzony
227 SKIBIŃSKI Tomasz 1982 M30 Zapolice BBL Zduńska Wola Zatwierdzony
228 SKIBIŃSKI Michał 1986 M30 Zapolice BBL Zduńska Wola Zatwierdzony
229 DOMURAD Sebastian 1975 M40 Bełchatów Zatwierdzony
230 MACOCH Zbigniew 1948 M70 Krzepice Liswarta Krzepice Zatwierdzony
231 WALCZYŃSKI Mariusz 1981 M30 Żory Niewybiegani Zatwierdzony
232 SKATULNIK Sławomir 1964 M50 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza Endrorfina Zatwierdzony
233 WOŹNIAK Asia 1984 K30 łódź Drużyna Szpiku Zatwierdzony
234 SZAFRAŃSKI Arkadiusz 1973 M40 Bełchatów Klub Biegaczy Spartakus Zatwierdzony
235 GŁOWIŃSKI Damian 1988 M30 Zelów Bieging Team Zelów Zatwierdzony
236 NOWAK Krzysztof 1984 M30 Bełchatów Warach-Rowery Zatwierdzony
237 JAROSZ Michał 1977 M40 ŁÓDŹ Zatwierdzony
238 PAWELCZYK Bartłomiej 1973 M40 Łódź Zatwierdzony
239 OPALA Krzysztof 1982 M30 Piotrków Trybunalski Endorfina Zatwierdzony
240 KABAŁA Konrad 1968 M50 Łódź Beauty Sport Zatwierdzony
241 GRZEGOREK Piotr 1979 M30 SLIWNIKI Zatwierdzony
242 POSTRACH Bogusław 1965 M50 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Zatwierdzony
243 KNOL Zbigniew 1972 M40 Bełchatów Zatwierdzony
244 DOLIŃSKI Kamil 1990 M20 Bełchatów Niezrzeszony Zatwierdzony
245 BERESKA Artur 1981 M30 Piotrków Trybunalski Ja sam Zatwierdzony
246 KRUSZYŃSKI Andrzej 1959 M50 Bełchatów 1959 Zatwierdzony
247 PAWEŁ Pizon 1986 M30 Bełchatów Sempertrans Zatwierdzony
248 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995 M20 Brzeziny LKS Koluszki Zatwierdzony
249 SZAFRAŃSKI Jacek 1975 M40 Bełchatów Knauf Zatwierdzony
250 JARZĄBEK Bartosz 1986 M30 Drużbice Turbo Team Zatwierdzony
251 UCIEKLAK Waldemar 1962 M50 Częstochowa Pszczółkowski Team Zatwierdzony
252 LENART Sylwia 1982 K30 Bełchatów Zatwierdzony
253 MAŚLANKA Joanna 1980 K30 Drużbice Turbo Team Zatwierdzony
254 JĘDRZEJCZAK Wiktor 1985 M30 Roździn Zatwierdzony
255 SÓJKA Radosław 1981 M30 Bełchatów Zatwierdzony
256 KACZYŃSKI Paweł 1978 M40 Pabianice 4U RUN Zatwierdzony
257 SKRZEK Stanisław 1957 M60 Łódź Zatwierdzony
258 KISIELEWSKA Katarzyna 1979 K30 Łask Zatwierdzony
259 SZYMAŃSKI Sławomir 1967 M50 Bełchatów TURBO TEAM Zatwierdzony
260 GROCHOWSKI Grzegorz 1971 M40 Piekary Śl Zatwierdzony
261 BADZIAK Mateusz 1987 M30 Zelów Bieging Team Zelów Zatwierdzony
262 SOBOLEWSKI Tomasz 1976 M40 Kamieńsk Zatwierdzony
263 GRAJCAR Łukasz 1987 M30 KONOPISKA CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA Zatwierdzony
264 BANASZCZYK Mariusz 1979 M30 Kaszewice EDC Expert Zatwierdzony
265 RETKIEWICZ Mariusz 1978 M40 Bełchatów COMKAS team Zatwierdzony
266 RETKIEWICZ Dorota 1979 K30 Bełchatów COMKAS team Zatwierdzony
267 BOGUS Rafał 1969 M40 Częstochowa Kalas Helman Sport Time Zatwierdzony
268 BRONISZEWSKI Ryszard 1957 M60 Piotrków Trybunalski Passion Life Joy Zatwierdzony
269 SZAŁWIŃSKA Ewa 1966 K50 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
270 WÓJCIK Małgorzata 1979 K30 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
271 SZCZEPANIAK Agnieszka 1984 K30 Kleszczów EPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆ Zatwierdzony
272 SZAFRANEK Paweł 1977 M40 PiotrkówTrybunalski Artom Team Zatwierdzony
273 HOLWEK Krystian 1987 M30 Pabianice Artom Team Zatwierdzony
274 SZAFRAŃSKI Krzysztof 1978 M40 Bełchatów Zatwierdzony
275 MACHOŃ Marian 1953 M60 Piotrków Trybunalski WKB META LUBLINIEC Zatwierdzony
276 CZERWIŃSKI Michał 1982 M30 Maków Artom Team Zatwierdzony
277 KOŁATEK Iwona 1978 K40 Bełchatów Zatwierdzony
278 MĘDREK Joanna 1967 K50 KOLUSZKI PIETRZYK RUNNING TEAM Zatwierdzony
279 PRASAL Konrad 2001 M16 Łódź #blogerzybiegają Zatwierdzony
280 BERĘC Piotr 1971 M40 Bełchatów Zatwierdzony
281 PAPIERAK Mateusz 1987 M30 Łódź Morena Czołowa Zatwierdzony
282 PRZEBIERAŁA Arek 1978 M40 WIELUŃ WIELUŃ BIEGA Zatwierdzony
283 NOWAK Kinga 1984 K30 Bełchatów Brak Zatwierdzony
284 KIERZEK Ewka 1977 K40 Łódź #happyrunners Zatwierdzony
285 AUGUSTYNIAK Anna 1990 K20 Warszawa Zatwierdzony
286 BRODA Urban 1979 M30 Piotrków Trybunalski Carefree Chelsea Zatwierdzony
287 STRUZIK Adam 1991 M20 Łask Bieging Team Zelów Zatwierdzony
288 ROSZKOWSKI Tomasz 1986 M30 Warszawa Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów Zatwierdzony
289 STACHURSKA Monika 1970 K40 DRUŻBICE KOBYŁKI Zatwierdzony
290 STACHURSKI Daniel 1970 M40 DRUŻBICE KOBYŁKI Zatwierdzony
291 POKRZYWKA Piotr 1980 M30 Opoczno Zatwierdzony
292 POKORSKI Piotr 1973 M40 Szyszków Zatwierdzony
293 DRĄŻEK Monika 1996 K20 Bełchatów Zatwierdzony
294 BIAŁECKI Zbyszek 1969 M40 łódź Łódź Running Team Zatwierdzony
295 HAŁACZKIEWICZ Sylwia 1982 K30 Bełchatów Zatwierdzony
296 PIOTROWSKI Arkadiusz 1986 M30 Pabianice Zatwierdzony
297 LESIAK Andrzej 1954 M60 Łódź RYSIOTEAM Zatwierdzony
298 KRAJDA Mateusz 1992 M20 Zelów Bieging team Zelów Zatwierdzony
299 DĘBICKI Adam 1979 M30 Bełchatów Zatwierdzony
300 KRYSTEK Ewa 1969 K40 Szczerców Tona sprzętu zero talentu Zatwierdzony
301 WILKSNOPCZYK Aleksandra 1982 K30 Łódź Zatwierdzony
302 REMBA Izabela 1982 K30 Belchatow Zatwierdzony
303 KARAŚ Witold 1968 M50 Łódź RYSIOTEAM Zatwierdzony
304 STEFANEK Arkadiusz 1975 M40 Bełchatów Brak Zatwierdzony
305 KARAŚ Aleksandra 1962 K50 Łódź RYSIOTEAM Zatwierdzony
306 NOWAK Wojciech 1986 M30 BEŁCHATÓW Zatwierdzony
307 CIEŚLIK Konrad 1969 M40 Bełchatów KS Juvena Bełchatów Zatwierdzony
308 KĘDZIORA Marek 1976 M40 Bełchatów CeramikaKtosi.pl Zatwierdzony
309 FILIPIAK Dariusz 1970 M40 zduńska wola Zatwierdzony
310 STROJNY Joanna 1984 K30 Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Zatwierdzony
311 MAJEWSKI Adam 1984 M30 Bełchatów Zatwierdzony
312 SZYMCZYK Bogdan 1956 M60 Kamieńsk amator Zatwierdzony
313 ROJEWSKI Damian 1984 M30 Bełchatów WARACH-ROWERY Zatwierdzony
314 SĘKOWSKI Michal 1976 M40 Skórzewo Zatwierdzony
315 JANISZEWSKI Sylweriusz 1976 M40 łódź Zatwierdzony
316 GRZEGORCZYK Piotr 1944 M70 Łódź Zatwierdzony
317 GEMBORYS Jan 1960 M50 Bełchatów Medno Zatwierdzony
318 RATAJEK Dawid 1986 M30 łódź łódź kocha sport Zatwierdzony
319 PIETRZYK Wojciech 1987 M30 Warszawa Mohair Special Forces (MSF) Zatwierdzony
320 LANGE Genowefa 1972 K40 Bełchatów KS JUVENA Bełchatów Zatwierdzony
321 KONIECZNY Tomasz 1985 M30 Oleśnica Zatwierdzony
322 SZATKOWSKI Dawid 1983 M30 Łódź Drużyna Szpiku Zatwierdzony
323 GAJDA Sławomir 1978 M40 Wadlew OSP WADLEW Zatwierdzony
324 KOPERTOWSKI Michał 1984 M30 Łódź Zatwierdzony
325 PYTEL Radosław 1981 M30 Bełchatów Zatwierdzony
326 KIELNIEROWSKI Paweł 1976 M40 Pabianice O Co Biega Zatwierdzony
327 PAŁCZYŃSKI Mariusz 1982 M30 Bełchatów Zatwierdzony
328 KOŁATEK Paulina 1991 K20 Bełchatów Zatwierdzony
329 KOWALSKI Szymon 1977 M40 Łódź CelIronman Zatwierdzony
330 WDOWIAK Lukasz 1981 M30 Bełchatów Stratega Zatwierdzony
331 MASŁOWSKI Marcin 1988 M30 Szczerców KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
332 KOPERTOWSKI Łukasz 1982 M30 ŁÓDŹ DELL RUNNING TEAM Zatwierdzony
333 WOŁKANIN Paweł 1959 M50 Łódź Polpharma Run Team Zatwierdzony
334 CZUPRYŃSKA Anna 1979 K30 Bełchatów Warach Rowery Zatwierdzony
335 KOŁATEK Tomek 1964 M50 Bełchatów Zatwierdzony
336 PYTEL Jerzy 1964 M50 Bełchatów Warach rowery Zatwierdzony
337 MALISZAK Tomek 1985 M30 Rusiec Zatwierdzony
338 MIELCZAREK Michał 1990 M20 Łódź Zatwierdzony
339 KAWKA Rafał 1985 M30 Radomsko TRI Kawka Radomsko Zatwierdzony
340 ZALASA Wojciech 1968 M50 Łódź Łódź Kocha Sport Zatwierdzony
341 SADOWSKI Mariusz 1982 M30 Piotrków Trybunalski EDC Expert Zatwierdzony
342 BANASIAK Damian 1986 M30 Bełchatów EPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆ Zatwierdzony
343 MOSTOWY Marian 1969 M40 Łódź Zatwierdzony
344 MOSTOWA-MAŁECKA Anna 1962 K50 Łódź Zatwierdzony
345 SKALSKI Zbigniew 1946 M70 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
346 STOBIECKI Marcin 1992 M20 Aleksandrów Łódzki Ceri International Łódź Zatwierdzony
347 KWIATKOWSKI Arkadiusz 1974 M40 Pabianice MBANK Zatwierdzony
348 PASIŃSKA Anna 1975 K40 Pabianice Zatwierdzony
349 NOWICZ Konrad 1987 M30 Żychlin Zatwierdzony
350 SOWIŃSKI Sebastian 1978 M40 Zdzieszulice Górne Zatwierdzony
351 BIAŁEK Wojciech 1963 M50 Bełchatów Zatwierdzony
352 WIONCZYK Piotr 1979 M30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
353 KACZMAREK Mateusz 1989 M20 Bełchatów Zatwierdzony
354 KRAJEWSKA Natalia 1984 K30 Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. Zatwierdzony
355 MATUSIAK Szczepan 1975 M40 Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. Zatwierdzony
356 REDKIEWICZ Zbigniew 1984 M30 Sieradz SP Lututów Zatwierdzony
357 RASZCZYNSKI Robert 1981 M30 Bełchatów Sidor Team Zatwierdzony
358 JANOWSKI Sylwester 1977 M40 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Zatwierdzony
359 BUKOWSKA Marta 1992 K20 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
360 KIEŁEK Przemysław 1984 M30 Zelów Zatwierdzony
361 WIELGUS Jarosław 1973 M40 Łódź Zatwierdzony
362 WIĘCKOWSKI Kamil 1983 M30 Łódź Zatwierdzony
363 WITKOWSKI Marcin 1980 M30 Bełchatów Zatwierdzony
364 KULA Paweł 1983 M30 Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Zatwierdzony
365 JANIK Tomasz 1970 M40 Kluki Zatwierdzony
366 TERKA Dominika 1991 K20 Bełchatów Zatwierdzony
367 GOŁUCHOWSKI Damian 1983 M30 Opoczno LEGION OPOCZNO Zatwierdzony
368 ŚWITAŁA Piotr 1990 M20 Bełchatów Zatwierdzony
369 SUJEWICZ Anita 1985 K30 Kluki Zatwierdzony
370 OSIEJA Elżbieta 1967 K50 Pabianice Forma Na Piątkę Zatwierdzony
371 JASICZAK Aleksandra 1972 K40 Bełchatów Zatwierdzony
372 ŻYDCZYK Paweł 1989 M20 Łódź Zatwierdzony
373 WUJEK Magdalena 1983 K30 Bełchatów Zatwierdzony
374 SOŚNIERZ Tomasz 1987 M30 Łódź Zatwierdzony
375 OLCZAK Małgorzata 1988 K30 Łódź Zatwierdzony
376 MIŚKIEWICZ Adrian 1985 M30 Bełchatów Zatwierdzony
377 GIEŁZAK Karol 1989 M20 Bełchatów Zatwierdzony
378 PALUSZEK Paweł 1980 M30 Bełchatów Zatwierdzony
379 PRYMAS Michał 1981 M30 WŁOSZCZOWA SUUNTO TLW Zatwierdzony
380 WOŹNIAK Marek 1961 M50 Koło Florian Chojnice Zatwierdzony
381 WASIAK Rafał 1990 M20 Legionowo Zatwierdzony
382 KROMER Grzegorz 1989 M20 Bełchatów Zatwierdzony
383 BŁASZCZYK Anna 1978 K40 Częstochowa Czewarun TIM Zatwierdzony
384 KOCIK Jarosław 1986 M30 Częstochowa Zatwierdzony
385 PILECKA-WILMAŃSKA Sylwia 1978 K40 Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. Zatwierdzony
386 HOFFMANN Robert 1973 M40 Bełchatów Zatwierdzony
387 SŁOK Jarosław 1979 M30 Bełchatów Zatwierdzony
388 ROŚKOWSKI Tadeusz 1957 M60 Kleszczów Zatwierdzony
389 PABICH Krzysztof 1964 M50 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza "Endorfina" Zatwierdzony
390 BIENIEK Mateusz 1993 M20 Łódź MiniRacingOnline PL Zatwierdzony
391 STASIAK Piotr 1988 M30 Warszawa Zatwierdzony
392 FILIPCZUK Dariusz 1965 M60 Zielonka Zatwierdzony
393 KLIMEK Marta 1992 K20 Łódź Zatwierdzony
394 ŁAWNICZEK Marek 1964 M50 Bełchatów Zatwierdzony
395 ANDRZEJCZAK Artur 1988 M30 Bielawy Tempio-piatkowski klub biegacza Zatwierdzony
396 RĘKOWICZ Paweł 1990 M20 Kowale Zatwierdzony
397 ŻYŁA Adam 1975 M40 Łask RAJSPORT ACTIVE Zatwierdzony
398 SUKIENNIK Łukasz 1991 M20 Bełchatów Zatwierdzony
399 RATAJCZYK Grzegorz 1985 M30 Bełchatów Klub Biegaczy Spartakus Zatwierdzony
400 SAK Tomasz 1973 M40 Bogatynia PGE KWB TURÓW Zatwierdzony
401 WOJCIECHOWSKI Michał 1982 M30 Wolbórz Rossbiegani Zatwierdzony
402 KURZAWSKI Jerzy 1949 M60 Łódź KB GAPA Zatwierdzony
403 ROSIŃSKI Michał 1982 M30 Pabianice PARKRUN PABIANICE Zatwierdzony
404 SZCZĘSNY Wojciech 1962 M50 Kleszczów Pozytywnie zabiegani Zatwierdzony
405 BANASZKIEWICZ Arkadiusz 1975 M40 Bełchatów Warach Rowery Zatwierdzony
406 KURZAWSKA Renata 1950 K60 Łódź KB GAPA Zatwierdzony
407 HERKT Grzegorz 1973 M40 Łódź HerktTeam Zatwierdzony
408 BRONŻEWSKI Michał 1986 M30 Pabianice Zatwierdzony
409 PAWEŁCZAK Mateusz 1995 M20 Złochowice KB Florian Zajączki Drugie Zatwierdzony
410 NOGA Barbara 1994 K20 Wilkowiecko KB Florian Zajączki Drugie Zatwierdzony
411 PILICHOWSKA Katarzyna 1980 K30 Warta Zatwierdzony
412 KRUK-KAMIŃSKA Agnieszka 1985 K30 Łódź Zatwierdzony
413 LISKE Dorota 1973 K40 Łódź Zatwierdzony
414 BORAS Jan 1986 M30 Piotrków Trybunalski Zatwierdzony
415 ŻÓŁTEK Kacper 1999 M16 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
416 KRUPIŃSKI Jakub 1984 M30 Zgorzelec PGE KWB Turów Zatwierdzony
417 MATUSZCZYY Wojciech 1970 M40 Praszka Niezrzeszony Zatwierdzony
418 ŻÓŁTEK Piotr 1969 M40 Tomaszów Mazowiecki 1969 Zatwierdzony
419 PASIERB Waldemar 1975 M40 Tomaszów mazowiecki Zatwierdzony
420 ANTCZAK Iliana 1984 K30 Miedziana Góra Ekstremalni DecRun Zatwierdzony
421 KRZYKOWSKI Michał 1985 M30 Bełchatów K.B. Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
422 JANECKA Artur 1984 M30 Łask Bieging Team Zelów Zatwierdzony
423 PRUCHNIEWSKI Krzysztof 1976 M40 Stróża Lubowidz Zatwierdzony
424 ZBIES Lidia 1957 K60 Bełchatów ROMEX Zatwierdzony
425 ZIOŁA Tadeusz 1963 M50 Bogatynia PGE KWB TURÓW Zatwierdzony
426 BIELECKI Emil 1979 M30 Piotrków Trybunalski PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ,ENDORFINA, Zatwierdzony
427 DUSZYŃSKI Jacek 1970 M40 Zgorzelec Zatwierdzony
428 JACUNIAK Tomasz 1979 M30 Bełchatów Warach-Rowery Zatwierdzony
429 KOZIRÓG Dagmara 1972 K40 Pabianice Korona Pabianice Zatwierdzony
430 PRASAL Artur 1975 M40 Łódź ReebokRunCrew LDZ Zatwierdzony
431 CUPER-KONWERSKA Małgorzata 1986 K30 Łódź Zatwierdzony
432 PLICH Anna 1981 K30 Bełchatów Zatwierdzony
433 SZAFRANSKA-URBAN Kalina 1981 K30 BEŁCHATÓW URBAN TEAM Zatwierdzony
434 FIGLUS Jerzy 1953 M60 Bełchatów niezrzeszony Zatwierdzony
435 KLAUZE Magdalena 1981 K30 Łódź ReebokRunCrew LDZ Zatwierdzony
436 KONWERSKI Maciej 1986 M30 Łódź Zatwierdzony
437 KARKUS Damian 1976 M40 Bełchatów brak Zatwierdzony
438 SZNER Jakub 1990 M20 Łódź Zatwierdzony
439 BUŁECZKA Paweł 1984 M30 Zduńska Wola RAJSPORT ACTIVE Zatwierdzony
440 BOROWICZ Monika 1977 K40 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Zatwierdzony
441 JASTRZĄBEK Agnieszka 1984 K30 Łódź EVErRUN Zatwierdzony
442 REDA Sławomir 1958 M60 Warszawa PASJA Warszawa Zatwierdzony
443 SMUGA Łukasz 1985 M30 Bełchatów Zatwierdzony
444 SAS Dominik 1990 M20 Starokrzepice KB Florian Zajączki Drugie Zatwierdzony
445 POLAK Marcin 1983 M30 Bełchatów Zatwierdzony
446 KOZIK Małgorzata 1979 K30 Kamieńsk Aktywni Kamieńsk / Sempertrans Bełchatów Zatwierdzony
447 GAZZELLONE Marco 1987 M30 Bełchatów Zatwierdzony
448 KŁYSZ Marek 1968 M50 ANDRESPOL RAZEM TRENUJEMY SPORT Zatwierdzony
449 SZAFRAŃSKI Krzysztof 1980 M30 Bełchatów crisbike Zatwierdzony
450 ZAREBA Justyna 1989 K20 Łódź Zatwierdzony
451 BISTUŁA Artur 1997 M20 Pabianice Zatwierdzony
452 KUCHARSKI Damian 1983 M30 Bełchatów Turbo Team Zatwierdzony
453 BARAN Zenon 1960 M50 Warszawa Zatwierdzony
454 MARCZAK Krzysztof 1958 M60 Bełchatów NW Bełchatów Zatwierdzony
455 BRZEZIŃSKI Krzysztof 1974 M40 Łask Zatwierdzony
456 KULESZA Agnieszka 1978 K20 Bełchatów Kuleszka Zatwierdzony
457 BOBROWSKA Anna 1983 K30 Łódź Zatwierdzony
458 LONT Marcin 1978 M40 Kleszczów MSM Zatwierdzony
459 SOBCZYŃSKI Paweł 1971 M40 Łódź Rossbiegani Zatwierdzony
460 MOKROS Zuzanna 1993 K20 Pabianice RKS ŁÓDŹ/TRUCHT.COM Zatwierdzony
461 SZYMCZAK Anna 1980 K30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
462 KŁYS Sebastian 1976 M40 Sieradz sieradzbiega.pl Zatwierdzony
463 JAGIEŁŁO Konrad 1980 M30 Milejów Zatwierdzony
464 GAJEWSKI Konrad 1989 M20 Radomsko Aktywni Kamieńsk Zatwierdzony
465 SÓJKA Krzysztof 1977 M40 Niedyszyna Zatwierdzony
466 SZAFRAŃSKA Marta 1977 K40 Bełchatów Zatwierdzony
467 STAWOWCZYK Waldemar 1978 M40 Kluki Waldemar Stawowczyk Team Zatwierdzony
468 BERES Stanislaw 1954 M60 łask Zatwierdzony
469 JĘDRZEJCZYK Dariusz 1966 M50 Wola Krzysztoporska Zatwierdzony
470 KOWALCZYK Wojciech 1961 M50 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
471 WRZESIŃSKI Piotr 1972 M40 Częstochowa GAPPAG Team Zatwierdzony
472 MROCZKOWSKI Janusz 1951 M60 Łódż EPOKA NORDICA Zatwierdzony
473 GAŁKA Aleksandra 1999 K16 Łódź Zatwierdzony
474 JAGIEŁŁO Joanna 1980 K30 Milejów Zatwierdzony
475 PALUSZEK Iwona 1973 K40 Bełchatów Zatwierdzony
476 LEWIŃSKI Krzysztof 1967 M50 Nowe Miasto nad Pilicą Biegiem przez Polskę Zatwierdzony
477 ELASRI Abderrahim 1982 M30 Chorzów Zatwierdzony
478 BŁASZCZYK Marian 1955 M60 BEŁCHATÓW SPARTAKUS BEŁCHATÓW Zatwierdzony
479 BEDNARZ Agnieszka 1978 K40 Bełchatów Zatwierdzony
480 KRASOŃ Edyta 1993 K20 Gorzkowice Zatwierdzony
481 GRABOWSKI Sebastian 1976 M40 Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ Zatwierdzony
482 ŚWIĄTKOWSKA Anna 1971 K40 Buczek 1971 Zatwierdzony
483 BEDNARSKI Marcin 1990 M20 Łódź Zatwierdzony
484 GRABOWSKI Andrzej 1982 M30 RADOMSKO Aktywni Kamieńsk Zatwierdzony
485 TLAŁKA Krystyna 1959 K50 Bełchatów Niezrzeszony Zatwierdzony
486 ZATKE Dorota 1975 K40 Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ Zatwierdzony
487 TLAŁKA Leszek 1959 M50 Bełchatów Niezrzeszony Zatwierdzony
488 RYBAK Tadeusz 1970 M40 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Zatwierdzony
489 ZAREMBA Mateusz 1992 M20 Bełchatów Drużyna pierścienia Zatwierdzony
490 FOGIEL Dominika 1984 K30 Zduńska Wola Zatwierdzony
491 MACIEJEWSKI Artur 1965 M50 Biskupice Zabiegani Częstochowa Zatwierdzony
492 KARASIŃSKI Robert 1967 M50 Piotrków Tryb MZK PIOTRKÓW TRYB Zatwierdzony
493 BALCERZAK Martyna 1994 K20 Zduńska Wola Akademia Biegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Zatwierdzony
494 WÓJCIAK Jacek 1973 M40 Bełchatów Zatwierdzony
495 KWAPISIEWICZ Marek 1990 M20 Bełchatów Zatwierdzony
496 LESZCZYŃSKI Artur 1983 M30 Łódź TomTom Runners Zatwierdzony
497 SZEFER Piotr 1953 M60 Konstantynów Łódzki biegam bo lubię Zatwierdzony
498 GORZYCKI Jarosław 1952 M60 Zgierz niezrzeszony Zatwierdzony
499 MICHALCZUK Zenon 1957 M60 Bełchatów Zatwierdzony
500 CIEŚLAK Justyna 1994 K20 Buczek Zatwierdzony
501 ZĄBKIEWICZ Anna 1982 K30 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Zatwierdzony
502 TOBOŁA Grzegorz 1975 M40 Pabianice M A G Team Zatwierdzony
503 OBSZYŃSKA Izabela 1977 K40 Bielsk Rykowisko Zatwierdzony
504 TYLMAN Małgorzata 1976 K40 Łódź Retkinia Run Zatwierdzony
505 KIMMER Jakub 1988 M30 Zelów Bieging Team Zelów Zatwierdzony
506 SKOBEL Tomasz 1976 M40 RADOM Biegiem Radom! Zatwierdzony
507 LOTKA Michał 1976 M40 Łódź Kita Team Zatwierdzony
508 PODGRODZKI Grzegorz 1970 M40 ZDUŃSKA WOLA BBL ZDUŃSKA WOLA Zatwierdzony
509 GAWOR Krzysztof 1984 M30 Bełchatów Zatwierdzony
510 MIJAS Krzysztof 1986 M30 Końskie Pasat Końskie Zatwierdzony
511 BARAN Marek 1972 M40 Końskie Pasat Końskie Zatwierdzony
512 SOBCZYK Ryszard 1962 M50 Bełchatów KB Spartakus Zatwierdzony
513 KRAKOWIAK Grzegorz 1956 M60 gdansk bez klubu Zatwierdzony
514 PRZYGODZKI Tadeusz 1949 M60 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza Endoefina Zatwierdzony
515 JEŻ Arkadiusz 1980 M30 Rozprza Grupa Jeż Zatwierdzony
516 RUTKOWSKI Jakub 1970 M40 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
517 TERESIŃSKA Jolanta 1974 K40 Częstochowa BBL Zatwierdzony
518 KLUCH Łukasz 1993 M20 Dobroń Zatwierdzony
519 KLUZA Marcin 1990 M20 Bełchatów Zatwierdzony
520 KLUZA Karolina 1989 K20 Bełchatów Zatwierdzony
521 SITEK Szymon 1984 M30 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Zatwierdzony
522 SIEWIERA Grzegorz 1974 M40 Praszka FILMAT Zatwierdzony
523 BEDNAREK Patrycja 1987 K30 Pabianice Zatwierdzony
524 WYSOCKI Zdzisław 1959 M50 BEŁCHATÓW KB Spartakus Zatwierdzony
525 DANYCH Krzysztof 1958 M60 Aleksandrów Łódzki AGB TORFY Zatwierdzony
526 RYCHLEWICZ Tomasz 1987 M30 Wrocław Explain Everything Zatwierdzony
527 FRAJ Krzysztof 1960 M50 Piotrków Trybunalski Zatwierdzony
528 MAJEWSKI Piotr 1977 M40 Łódź Retkinia Run Zatwierdzony
529 WYSOCKI Piotr 1975 M40 częstochowa Zatwierdzony
530 BZDĘGA Jan 1957 M60 Częstochowa niezrzeszony Zatwierdzony
531 KUBIAK Joanna 1978 K40 Nowe Grabie Zatwierdzony
532 KOWALIK Adrian 1991 M20 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
533 WYSOCKI Wojciech 1960 M50 Częstochowa Zatwierdzony
534 MAKOWSKI Roman 1979 M30 pabianice korona pabianice Zatwierdzony
535 PSZCZÓŁKOWSKI Artur 1974 M40 Warszawa MaratonyPolskie PL.TEAM Zatwierdzony
536 KEMPA Ewelina 1990 K20 Bełchatów ASICS Frontrunner Poland Zatwierdzony
537 KOTUSIEWICZ Ewa 1976 K40 Piotrków Tryb FUDU&Co SportTeam Zatwierdzony
538 WIJACIŃSKI Sylwester 1980 M30 Piotrków Tryb Zatwierdzony
539 IGNACZAK Tomasz 1968 M50 Zelów Zatwierdzony
540 KIWACKI Marcin 1975 M40 Olsztyn Zatwierdzony
541 JABŁOŃSKI Piotr 1975 M40 Kleszczów Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów Zatwierdzony
542 SKIBIŃSKI Adrian 1993 M20 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
543 PRZYBYLSKI Łukasz 1990 M20 Szadek Rajsport Activ Zatwierdzony
544 PIETRZAK Marcin 1981 M30 Bełchatów Drużyna Pierścienia Zatwierdzony
545 ŚLUSARSKI Rafał 1973 M40 Wąwał KS Pilica Zatwierdzony
546 KOLASA Wojciech 1974 M40 Łódź Kolasa-Power Walk Zatwierdzony
547 RYTEL Izabela 1975 K40 Piotrków Trybunalski Zatwierdzony
548 PIECHURA Mariusz 1977 M40 Łódź Zatwierdzony
549 PIECHURA Agnieszka 1979 K30 Łódź Zatwierdzony
550 DRÓŻDŻ Tomasz 1984 M30 Miedźno Czewarun TIM Zatwierdzony
551 KOCHANOWSKA Anna 1980 K30 Częstochowa Czewarun TIM Zatwierdzony
552 DRÓŻDŻ Hubert 1978 M40 Radomsko Biegacze w Radomsku Zatwierdzony
553 BROCKI Tomasz 1982 M30 Pabianice Zatwierdzony
554 KACZOROWSKA Anna 1986 K30 Łask Klub biegaczy Jysk Zatwierdzony
555 GOŁUCHOWSKA Paulina 1987 K30 Aleksandrów Łódzki Zatwierdzony
556 WOŹNIAK Robert 1993 M20 Buczek Bieging Team Zelów Zatwierdzony
557 SKŁADANEK Sebastian 1976 M40 Tomaszów Mazowiecki Tomaszów Run Team Zatwierdzony
558 MATUSZEWSKI Piotr 1989 M20 Tomaszów Mazowiecki Tomaszów Run Team Zatwierdzony
559 LUBERDA Tomasz 1976 M40 Kłobuck Hahary Team Zatwierdzony
560 WOJTASZEK Paweł 1990 M20 Hrubieszów Zatwierdzony
561 AUGUSTYNIAK Rafał 1994 M20 Łódź Zatwierdzony
562 GŁODEK Marcin 1977 M40 Łask Bieging team Zelów Zatwierdzony
563 WITMAN Tomasz 1964 M50 Łódź RYSIOTEAM Zatwierdzony
564 WITMAN Iwona 1965 K50 Łódź Kolasa-Power Walk Zatwierdzony
565 TROCIŃSKA Katarzyna 1978 K40 Łódź Kolasa-Power Walk Zatwierdzony
566 TYLUŚ Klaudia 1996 K20 Zelów Bieging Team Zelów Zatwierdzony
567 MALICKI Grzegorz 1970 M40 Nowy Kazanów SCYZORYK Zatwierdzony
568 SAŁADAJCZYK Radosław 1977 M40 Pabianice AQ Wiring Systems Team Zatwierdzony
569 KNAPIK Artur 1970 M40 Trzcinica Multitrening Zatwierdzony
570 BARASIŃSKI Tomasz 1975 M40 Bełchatów KB SPARTAKUS Zatwierdzony
571 JANKO Anna 1991 K20 Żory HRmax Żory - Niewybiegani Zatwierdzony
572 KILAN Przemysław 2000 M16 Iwanowice Duże KB Florian Zajączki Drugie Zatwierdzony
573 OLSZEWSKI Wiktor 1992 M20 Sieradz Rajsport Active Zatwierdzony
574 RUTKOWSKI Jakub 1983 M30 Wolbórz Rutkowsky Team Zatwierdzony
575 KRASOŃ Rafał 1980 M30 Rozprza Zatwierdzony
576 KOTALA Ewa 1977 K40 WIELUN wielun biega Zatwierdzony
577 NIEZGODA Artur 1986 M30 Łódź Łódź Kocha Sport Zatwierdzony
578 SAWICKI Piotr 1985 M30 Skierniewice Trucht Maraton Skierniewice Zatwierdzony
579 KARLIKOWSKA-ANTOSIAK Małgorzata 1979 K30 Łęczyca Zatwierdzony
580 BOMAN Stanisław 1965 M50 Osjaków Zatwierdzony
581 PIPIA Piotr 1991 M20 Sieradz Zatwierdzony
582 KARPIŃSKI Marcin 1987 M30 Łódź Zatwierdzony
583 PELIAN Adam 1976 M40 Zelów Zatwierdzony
584 ZAWIASA Bartosz 1988 M30 Łask Korona Pabianice Zatwierdzony
585 ŁOBODA Jacek 1989 M20 Pabianice Zatwierdzony
586 PODSIADŁO Jarosław 1966 M50 Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC Zatwierdzony
587 PAZIAK Piotr 1978 M40 Bełchatów Zatwierdzony
588 DĄBROWSKI Przemysław 1962 M50 Bełchatów Aktywni Kamieńsk Zatwierdzony
589 KUCHARCZYK Tomasz 1979 M30 Piątek Tempio Piątkowski Klub Biegacza Zatwierdzony
590 MASIAREK Kinga 1997 K20 Bełchatów Zatwierdzony
591 JESKE Dominik 1981 M30 RADOMSKO RUNdomsko Zatwierdzony
592 ZIELIŃSKI Maciej 1985 M30 Bełchatów Wesoły Leroy Zatwierdzony
593 KACZMAREK Włodzimierz 1951 M60 Łódź Kolasa - Power Walk Zatwierdzony
594 OLCZYK Dorota 1982 K30 Konstantynów Łódzki GOŚka Zatwierdzony
595 MODRZEJEWSKI Tomasz 1990 M20 Szadek Staś Team Zatwierdzony
596 SOKOŁOWSKA Marta 1991 K20 Bełchatów Zatwierdzony
597 PRZEMYSŁAW Zambrowicz 1983 M30 Piotrków Trybunalski brak Zatwierdzony
598 KOPAŃSKI Tomasz 1980 M30 Piotrków Trybunalski Zatwierdzony
599 NOWAK Dariusz 1965 M50 łódź Zatwierdzony
600 NASTAROWICZ Emilia 1993 K20 Szadek Staś Team Zatwierdzony
601 OŻAREK Patryk 1988 M30 Kamieńsk Zatwierdzony
602 JANCZYK Małgorzata 1982 K30 Łódź Kolasa Power Walk Zatwierdzony
603 FILIPIAK Robert 1992 M20 Łódź K.S. CELIRONMAN Zatwierdzony
604 MICHALSKI Daniel 1990 M20 Pabianice UKS Azymut Pabianice Zatwierdzony
605 STĘPIEŃ Justyna 1982 K30 Łódź Zatwierdzony
606 KOŁODZIEJCZYK Dorota 1986 K30 Łódź Zatwierdzony
607 CZŁONKA Anna 1992 K20 Drużbice Zatwierdzony
608 SZULBORSKI Dariusz 1979 M30 Bełchatów Zatwierdzony
609 GROCHOLSKI Michał 1976 M40 BEŁCHATÓW KNAUF Zatwierdzony
610 ŚLĘZAK Ewelina 1990 K20 Widawa BBL Zduńska Wola Zatwierdzony
611 WRZOS Sławomir 1971 M40 Lodz Rysie Zatwierdzony
612 JUSTYNA Andrzej 1969 M40 moszczenica Zatwierdzony
613 RYBCZYŃSKI Gabriel 1982 M30 Konstantynów Łódzki Zatwierdzony
614 MASŁOWSKI Marcin 1979 M30 Łódź Zatwierdzony
615 BORKOWSKI Radosław 1974 M40 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
616 BORKOWSKA Natalia 2002 K16 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
617 SIEMIŃSKI Piotr 1989 M20 Łódź Zatwierdzony
618 ZABŁOCKI Mateusz 1990 M20 Wieluń Zatwierdzony
619 KLIK Klaudia 1994 K20 Łódź Zatwierdzony
620 BAGNOWSKI Adam 1984 M30 Rozprza 504995109 Zatwierdzony
621 JAROS Michał 1983 M30 Łódź TomTom Runners Zatwierdzony
622 DRÓŻDŻ Adam 1977 M40 Tomaszów Mazowiecki Wanda Panfil Team Zatwierdzony
623 STĘPIEŃ Magda 1988 K30 Kraków Zatwierdzony
624 WOJTKOWIAK Piotr 1973 M40 Częstochowa Czewarun Tim Zatwierdzony
625 PELIAN Mariusz 1986 M30 Bełchatów BIEGING TEAM ZELÓW Zatwierdzony
626 STOLECKI Piotr 1979 M30 Bełchatów Drużyna Szpiku Zatwierdzony
627 KARLIŃSKI Leszek 1961 M50 Piotrków Trybunalski Zatwierdzony
628 ERENBERG Rafał 1982 M30 Piotrków Trybunalski Fudu&Co. Sport Team Zatwierdzony
629 SZCZEGODZIŃSKI Bogdan 1972 M40 Rozprza Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA Zatwierdzony
630 SIEWIERSKI Miroslaw 1956 M60 Piotrkow Trybunalski MIREWA TEAM Zatwierdzony
631 SZTAJNERT Justyna 1981 K30 Bełchatów Zatwierdzony
632 ŚMIGIELSKI Wojciech 1960 M50 Bełchatów Zatwierdzony
633 MICHALAK Grzegorz 1954 M60 Rzeki Wielkie 1954 Zatwierdzony
634 BELZYT Edmund 1956 M60 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Zatwierdzony
635 CHYBOWSKI Jarek 1977 M40 Łódź RETKINIA RUN Zatwierdzony
636 ŁĄGWA Iwona 1981 K30 opoczno Zatwierdzony
637 FELCENLOBEN Robert 1979 M30 Łódź RAJSPORT ACTIVE Zatwierdzony
638 ŁĄGWA Krzysztof 1983 M30 opoczno Zatwierdzony
639 PRZYBYSZ Marcin 1982 M30 Piotrków Trybunalski TRI AKTYWNY PIOTRKOW Zatwierdzony
640 STOLECKA Beata 1980 K30 Bełchatów Zatwierdzony
641 KILAN Piotr 1972 M40 Iwanowice Duże Zatwierdzony
642 NOWAK Filip 1988 M30 Łódź Zatwierdzony
643 NOGA Rafał 1988 M30 Bełchatów Zatwierdzony
644 SOWA Tomasz 1984 M30 Łódź Zatwierdzony
645 KOŁODZIEJCZAK Beata 1973 K40 Sochaczew Socho Team Zatwierdzony
646 ADAMCZYK Tomasz 1967 M50 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Zatwierdzony
647 GURAZDA Kamil 1983 M30 Pabianice Zatwierdzony
648 KACZKOWSKA Aleksandra 1983 K30 Lodz Zatwierdzony
649 KARBOWIAK Michał 1979 M30 Wolbórz Zatwierdzony
650 SMODLIBOWSKI Tomasz 1939 M70 Bełchatów KB SPARTAKUS Zatwierdzony
651 KORBELA Bartosz 1986 M30 Łódź mBank Zatwierdzony
652 DROBNY Bartosz 1986 M30 Łódź Razem Trenujemy Sport Zatwierdzony
653 RYDER Edyta 1972 K40 Panianice O CO BIEGA Zatwierdzony
654 PAŁUBSKI Arkadiusz 1978 M40 Bełchatów Zatwierdzony
655 KOPKA Piotr 1981 M30 Pabianice Korona pabianice Zatwierdzony
656 KALISTA Jacek 1979 M30 Łódź mBank Zatwierdzony
657 ŁYSZKOWICZ Grzegorz 1979 M30 Pabianice KORONA PABIANICE Zatwierdzony
658 KUCHAREK Krystyna 1958 K60 Pabianice Korona pabianice Zatwierdzony
659 DOLIŃSKI Konrad 1994 M20 Bełchatów Zatwierdzony
660 ŚLOT Michał 1974 M40 Toruń Polkrys Team Zatwierdzony
661 KACZANOWSKI Maciej 1982 M30 Łódź Zatwierdzony
662 SOBAŃSKA-LEDZION Marta 1980 K30 Łódź Zatwierdzony
663 LEDZION Marcin 1980 M30 Łódź Zatwierdzony
664 ADAMCZYK Radosław 1981 M30 Głowno KS Głowno w biegu Zatwierdzony
665 SZEWCZYK Tadeusz 1946 M70 Łódź Zatwierdzony
666 ZIMOWSKI Robert 1964 M50 bełchatów PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW Zatwierdzony
667 DUBEL Andrzej 1978 M40 Skierniewice Parkrun Skierniwice Zatwierdzony
668 KRZYSZTOF Kowalski 1988 M30 Bełchatów Aktywni Kamieńsk Zatwierdzony
669 ODZIOBA Andrzej 1965 M50 PABIANICE KORONA PABIANICE Zatwierdzony
670 DRĄŻEK Paweł 1968 M50 Bełchatów PGE Elektrownia Bełchatów Zatwierdzony
671 KMIEĆ Tomasz 1975 M40 Belchatow PGE Elektrownia Bełchatów Zatwierdzony
672 SYKUŁA Zofia 1983 K30 Lipianki Zatwierdzony
673 WOLNY Norbert 1975 M40 Wieluń wieluń biega Zatwierdzony
674 KORKOSZ Andrzej 1977 M40 Blizne Jasińskiego Groty Team Zatwierdzony
675 KLEPCZAREK Czesław 1957 M60 Łódź Zatwierdzony
676 ANTCZAK Szymon 1988 M30 Piotrków Trybunalski 25 batalion dowodzenia Zatwierdzony
677 SZUKALSKI Grzegorz 1979 M30 Pajęczno WKB META Lubliniec Zatwierdzony
678 GAJDA Michał 1981 M30 WYSZKÓW KB WYSZKÓW Zatwierdzony
679 GOLDMAN Łukasz 1978 M40 Zduńska Wola BBL ZDUŃSKA WOLA Zatwierdzony
680 GULDZIŃSKA Magdalena 1976 K40 łódż AQ Wiring Systems Team Zatwierdzony
681 PRZEGALIŃSKI Maciej 1974 M40 Łódź Zatwierdzony
682 CZŁONKOWSKI Piotr 1983 M30 Szczekociny Olimpijczyk Szczekociny Zatwierdzony
683 PERLIŃSKI Jurek 1986 M30 Zelów Bieging Team Zelów Zatwierdzony
684 KUCHARCZYK Benedykt 1958 M60 Boronów Jedność Boronów Zatwierdzony
685 GRANECKI Grzegorz 1983 M30 Kluki Zatwierdzony
686 REJZA Henryk 1951 M60 Ozorków Zatwierdzony
687 DOMAŃSKI Damian 1986 M30 Kutno Zatwierdzony
688 RŻANEK Ewa 1983 K30 Łódź Zatwierdzony
689 KUBIAK Dariusz 1983 M30 Łódź srtg łódź Zatwierdzony
690 CZERWIŃSKI Tomasz 1982 M30 Łask Zatwierdzony
691 STAWCZYK Szczepan 1958 M60 Radomsko Biegacze w Radomsku Zatwierdzony
692 BIELAS Tomasz 1980 M30 KOSAKOWO Zatwierdzony
693 ŁASKI Łukasz 1988 M30 Warszawa Zatwierdzony
694 JANUS Marcin 1990 M20 Wieluń WIELUŃ BIEGA Zatwierdzony
695 FERENSZTAJN Krzysztof 1989 M20 Opoczno Zatwierdzony
696 SZEFER Maciej 1981 M30 Żytno Victoria Żytno Zatwierdzony
697 GRUSZCZYŃSKI Marcin 1975 M40 Rawa Mazowiecka Zatwierdzony
698 ZAREMBA Maciej 1981 M30 Ksawer Zatwierdzony
699 STEFANIAK Grzegorz 1978 M40 Rawa Mazowiecka K.S. Triathlon Rawa Zatwierdzony
700 ŁAJSZCZAK Wioleta 1988 K30 Rawa Mazowiecka K.S. Triathlon Rawa Zatwierdzony
701 JANUS Jacek 1983 M30 Bełchatów PKB Endorfina Zatwierdzony
702 MILCZAK Marta 1982 K30 Bełchatów KB Spartakus Zatwierdzony
703 KUCZ Stefan 1956 M60 Strzebiń KB Strzelec Strzebiń Zatwierdzony
704 MAKOWSKI Kazimierz 1952 M60 Ksawerów Zatwierdzony
705 BRYSZEWSKA Marta 1978 K40 Zgierz Zgierzołaki Zatwierdzony
706 KACZMAREK Kamil 1983 M30 Kraków Zatwierdzony
707 WLOCH Krzysztof 1972 M40 Praszka Neapco Zatwierdzony
708 URBANOWICZ Jakub 1978 M40 Łódź Klub Stonoga Zatwierdzony
709 KISIEL Tomasz 1968 M50 WRZOSOWA Zatwierdzony
710 BELDOWSKA Beata 1968 K50 Piotrków Trybunalski Fudu&Co.Sport.Team Zatwierdzony
711 BIAŁEK Tomasz 1993 M20 Bełchatów Zatwierdzony
712 SOWAŁA Kamil 1982 M30 Brzyków Zatwierdzony
713 KOSECKI Konrad 1977 M40 Aleksandrów Łódzki KB Geotermia Uniejów Zatwierdzony
714 BOGUS Agnieszka 1969 K40 Burzenin 1969 Zatwierdzony
715 KORCZAK Krzysztof 1973 M40 Pabianice Zatwierdzony
716 SYSKA Wojciech 1983 M30 Buczek Zatwierdzony
717 SYSKA Julia 2006 K16 Buczek Zatwierdzony
718 MISZTELA Michał 1986 M30 Rozprza Zatwierdzony
719 WŁODARSKI Tomasz 1989 M20 Praszka Zatwierdzony
720 KRZESNIAK Marta 1989 K20 Sędziejowice Zatwierdzony
721 TUREK Michał 1993 M20 Włoszczowa Zatwierdzony
722 GWADERA Adrian 2000 M16 Bełchatów Zatwierdzony
723 PŁÓCIENNIK Monika 1975 K40 Łask Zatwierdzony
724 NOWAK Dawid 1981 M30 Kiełczygłów Ruch Kluch Zatwierdzony
725 SNOCHOWSKI Leszek 1958 M60 Lgota Wielka LESZEK TEAM Zatwierdzony
726 ŚWITAŁA Marcin 1979 M30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
727 MAZUR Krzysztof 1992 M20 Częstochowa Zatwierdzony
728 CIEPŁUCHA Artur 1974 M40 Brzeźnio Sieradzbiega.pl Zatwierdzony
729 PAKUŁA Tomasz 1974 M40 Wodzierady Fitline Zatwierdzony
730 WIECZOREK Katarzyna 1979 K30 Kielce Biegnę,żeby Bartek mógł biegać Zatwierdzony
731 WIECZOREK Piotr 1976 M40 Kielce Biegnę , Żeby Bartek mógł Biegać Zatwierdzony
732 BEDNARSKA Joanna 1980 K30 Kielce Biegnę żeby Bartek mógł biegać Zatwierdzony
733 CICHOSZ Jarosław 1985 M30 Łódź Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ Zatwierdzony
734 BUDNA-SZYMCZAK Anita 1980 K30 Zduńska Wola Zatwierdzony
735 GAWROŃSKI Kamil 1993 M20 Zelów Bieging Team Zelów Zatwierdzony
736 SZYMCZAK Łukasz 1980 M30 Zduńska Wola Zatwierdzony
737 BEDNARZ Jakub 1985 M30 Dąbrowa Górnicza TeamOchal Zatwierdzony
738 WRÓBLEWSKI Sebastian 1975 M40 Łódź Everrun Zatwierdzony
739 KAŁUŻA Mateusz 1994 M20 Kraków 180naminute.pl / AZS AGH Kraków Zatwierdzony
740 PODLECKA Wioletta 1978 K40 Piotrków Trybunalski Zatwierdzony
741 MACIEJEWSKA Monika 1980 K30 piotrkow 1980 Zatwierdzony
742 PYTLARCZYK Piotr 1972 M40 Pajęczno Klub Biegacza Warta Zatwierdzony
743 KOKOT Daniel 1992 M20 Ozimek Rajsport Active Zatwierdzony
744 FRANKENBERG Małgorzata 1955 K60 Łódź Biegacz Nowosolna Zatwierdzony
745 PYTLARCZYK Ewa 1979 K30 Pajęczno Klub Biegacza Warta Zatwierdzony
746 GŁĄB Szymon 1978 M40 Łódź 1978 Zatwierdzony
747 TROCIŃSKI Kacper 2003 M16 Łódź RYSIOTEAM Zatwierdzony
748 WIELOCH Andrzej 1965 M50 Parzymiechy ZRYW PARZYMIECHY Zatwierdzony
749 OLSZOWIAK Mirosław 1964 M50 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Zatwierdzony
750 MORDALSKI Ireneusz 1970 M40 Trębaczew Klub biegacza warta Zatwierdzony
751 ŁASKI Krzysztof 1964 M50 Łódź Biegiem po Piwo Zatwierdzony
752 KIERZKOWSKA Małgorzata 1979 K30 Kamieńsk AKTYWNI KAMIEŃSK Zatwierdzony
753 KOWALCZYK Artur 1986 M30 Łódź Zatwierdzony
754 CIECHAŃSKI Adam 1968 M50 Bukowiec RazemTrenujemySport Zatwierdzony
755 ŻUCHOWSKI Leszek 1947 M70 Łask Zatwierdzony
756 MAJ Dariusz 1965 M50 łódź Zatwierdzony
757 SUJECKA Urszula 1971 K40 BEŁCHATÓW KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
758 PIECZĄTKIEWICZ Anna 1984 K30 Łódź Zatwierdzony
759 PRZYBYŁA Radosław 1975 M40 Łochyńsko Zatwierdzony
760 KIERZKOWSKI Marek 1976 M40 Kamieńsk AKTYWNI KAMIEŃSK Zatwierdzony
761 CZYRNIA Andrzej 1983 M30 Turawa Zatwierdzony
762 WIECZOREK Anna 2000 K16 Pomiary Klub Biegacza Warta Zatwierdzony
763 SIKORA Rafał 1977 M40 Sulejów Zatwierdzony
764 SIMKOWSKI Slawek 1978 M40 Bełchatów Epicom zaczynamy biegać Zatwierdzony
765 MICHALAK Katarzyna 1992 K20 Łódź Everrun Zatwierdzony
766 CIESIÓŁKA Anetta 1968 K50 Bełchatów Amatorka Zatwierdzony
767 WRÓBEL Marek 1950 M60 Łask Niezrzeszony-Łask Zatwierdzony
768 SZCZEPANIAK Monika 1984 K30 Łask Zatwierdzony
769 KALINOWSKA Anna 1978 K40 Łódź Super TEAM Zatwierdzony
770 STĘPNIAK Paulina 1993 K20 Zgierz 1993 Zatwierdzony
771 WIERUS Jerzy 1967 M50 Częstochowa Niezrzeszony Zatwierdzony
772 STRZELECKI Bartosz 1977 M40 Częstochowa Zatwierdzony
773 WALENCIK Marek 1955 M60 Pionki Zatwierdzony
774 WALASZCZYK Marcin 1987 M30 Bełchatów Iron Fighters Zatwierdzony
775 MIERZYŃSKI Rafał 1985 M30 Zelów Bieging Team Zelów Zatwierdzony
776 WALASZCZYK Anna 1987 K30 Bełchatów Iron Fighters Zatwierdzony
777 JAROS Adam 1976 M40 Łódź Dragosfera Zatwierdzony
778 KOLODZIEJCZYK Tomek 1990 M20 Zduńska Wola RajSport Active Zatwierdzony
779 GONTARZ Lars 1978 M40 Bełchatów PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW Zatwierdzony
780 GOZDERA Sławomir 1968 M50 Skierniewice Trucht Skierniewice Zatwierdzony
781 JURACHNO Edward 1960 M50 Bełchatów Zatwierdzony
782 MRUSZCZYK Jacek 1976 K40 Makowiska KLUB BIEGACZA WARTA Zatwierdzony
783 BIEGAŃSKI Michał 1981 M30 Bełchatów Zatwierdzony
784 GLONEK Sebastian 1993 M20 Czarnocin Dzik Komando Zatwierdzony
785 POLKOWSKI Piotr 1985 M30 Warszawa Butaliony Zatwierdzony
786 MAKLES-KLUBA Magdalena 1982 K30 Bodzanowice ZRYW Parzymiechy Zatwierdzony
787 CUPIAŁ Zenon 1951 M60 Myszków Zatwierdzony
788 WARZYŃSKI Adrian 1990 M20 Zelów Bieging Team Zelów Zatwierdzony
789 ODOLCZYK Joanna 1965 K50 Wsrszawa Butaliony Zatwierdzony
790 STĘPNIAK Wojciech 1971 M40 Zgierz Zgierzbiega Zatwierdzony
791 SNOCHOWSKI Rafał 1983 M30 Katowice Retro Runners Zatwierdzony
792 FELISIAK Marcin 1977 M40 Bełchatów Zatwierdzony
793 NOWAK Monika 1981 K30 Częstochowa Częstochowa Zatwierdzony
794 PACZUSZKA Anna 1985 K30 Pajęczno Klub Biegacza Warta Zatwierdzony
795 MEISSNER Paweł 1983 M30 Łódź TIGERS TEAM Zatwierdzony
796 MODLIŃSKI Marcin 1978 M40 Dylów Szlachecki Klub Biegacza Warta Zatwierdzony
797 NOWAK Dariusz 1976 M40 Pajęczno KLUB BIEGACZA WARTA Zatwierdzony
798 OGÓREK Artur 1971 M40 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
799 ROGOZIŃSKI Bartłomiej 1985 M30 Zduńska Wola Polska Zatwierdzony
800 KURZYDLAK Tomasz 1975 K40 Bełchatów Zatwierdzony
801 PAWLAK Mateusz 1992 M20 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
802 RADUCKI Jacek 1971 M40 wieluń 1971 Zatwierdzony
803 MATUSIAK Radosław 1976 M40 Sieradz RAJSPORTACTIVE Zatwierdzony
804 POPOWSKI Jarosław 1969 M40 Warszawa UNTS Warszawa Zatwierdzony
805 CUPIAŁ Mariusz 1980 M30 Myszków Zatwierdzony
806 SZCZEPAŃSKI Marcin 1973 M40 Łódź EVErRUN Zatwierdzony
807 WOŻNIAK Agnieszka 1984 K30 Pabianice Zatwierdzony
808 SOBOŃ Jacek 1963 M50 Bełchatów niezrzeszony Zatwierdzony
809 STASIAK Olga 1984 K30 Bełchatów Happy Run :D Zatwierdzony
810 RYCHLIŃSKI Artur 1980 M30 Zdunska Wola BBL Zdunska Wola Zatwierdzony
811 KURYŁO Agnieszka 1985 K30 Łódź Zatwierdzony
812 OSIŃSKA Elżbieta 1964 K50 Łódź E&S Zatwierdzony
813 OSIŃSKI Stanisław 1961 M50 Łódź E&S Zatwierdzony
814 BRAUN Paweł 1990 M20 Bełchatów Epicom - Zaczynamy Biegać Zatwierdzony
815 WOJCIECHOWSKI Michał 1974 M40 łódź MIchał Wojciechowski Zatwierdzony
816 STĘPIEŃ Grzegorz 1974 M40 Opoczno Aqua ElektroKlima LKS Feniks Opoczno Zatwierdzony
817 ADAMSKI Marcin 1981 M30 Zgierz Zatwierdzony
818 WAWRZYNIAK Ewa 1994 K20 Szadek Zatwierdzony
819 SOŁTYSIAK Paweł 1974 M40 Warszawa KS POLONIA Zatwierdzony
820 BIERNAT Michał 1959 M50 Łódź DMMM Team Łódź Zatwierdzony
821 SZEWCZYK Dominik 1992 M20 Zduńska Wola Zatwierdzony
822 SZPAK Marcin 1979 M30 Łódź Zatwierdzony
823 MICHALAK Dariusz 1965 M50 Bełchatów Zatwierdzony
824 KĘDZIERSKA Magdalena 1983 K30 Łódź 1983 Zatwierdzony
825 DYBAŁA Marcin 1977 M40 Wygoda AŚPT Zatwierdzony
826 SITEK Krzysztof 1972 M40 Huta Stara A Zatwierdzony
827 SKIBIŃSKI Tomasz 1973 M40 Częstochowa KS Częstochówka Zatwierdzony
828 KOZA Andrzej 1957 M60 Bełchatów Zatwierdzony
829 SADOWSKI Rafał 1987 M30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
830 MICHALSKI Bartosz 1975 M40 Częstochowa Zatwierdzony
831 STRZELCZAK Mariusz 1976 M40 Zajączki Drugie KB Florian Zajączki Drugie Zatwierdzony
832 FOLTYN Daria 1966 K50 Bełchatów Bank Pekao SA Zatwierdzony
833 JASTRZĄBEK Konrad 1981 M30 Łódź EVErRUN Zatwierdzony
834 RÓŻYCKI Przemysław 1979 M30 Tomaszów Mazowiecki Brak Zatwierdzony
835 WAWRZYNIAK Damian 1984 M30 Radomsko Aktywni Kamieńsk Zatwierdzony
836 OJRZYŃSKI Mateusz 1998 M20 Górki RUNdomsko Zatwierdzony
837 STACHERA Dawid 1986 M30 Widawa PSP Zatwierdzony
838 SZYMAŃSKI Gniewomir 1986 M30 Pabianice Pielgrzymkowy Romans Zatwierdzony
839 DYBALSKI Mariusz 1983 M30 Bełchatów Zatwierdzony
840 PAŁASZ Dariusz 1971 M40 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Zatwierdzony
841 RYCHLIŃSKA Małgorzata 1980 K30 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola Zatwierdzony
842 KASIŃSKA Anna 1987 K30 Łódź Zatwierdzony
843 WIELEC Monika 1980 K30 Łódź Kolasa-Power Walk Zatwierdzony
844 PATORA Karolina 1993 K20 Bratoszewice Zatwierdzony
845 GROBELNY Rafał 1984 M30 Czarnożyły Wieluń Biega Zatwierdzony
846 SIWEK Paweł 1972 M40 Bełchatów Zatwierdzony
847 FOLTYN Mirosław 1965 M50 Bełchatów KB Spartakus Zatwierdzony
848 PIETRZAK Adam 1982 M30 Mysłaków Zatwierdzony
849 OJRZYŃSKI Cezary 1971 M40 Górki RUNdomsko Zatwierdzony
850 MATUSIAK Katarzyna 1986 K30 Wrocław Zatwierdzony
851 FLORCZAK Bartosz 1993 M20 Wrocław Zatwierdzony
852 KIEŁBASA Michał 1978 M40 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Zatwierdzony
853 NOWAK Rafał 1975 M40 Częstochowa Częstochowa Zatwierdzony
854 KOŁODZIEJCZYK Jakub 1985 M30 Bełchatów Zatwierdzony
855 MSZYCA Paweł 1964 M50 Miedżno Zatwierdzony
856 BRYKOWSKA Adrianna 1986 K30 Pabianice Zatwierdzony
857 PARADOWSKI Norbert 1975 M40 Poznań Zatwierdzony
858 TOMCZAK Błażej 1989 M20 Krzeszyce Warta Kołczyn Zatwierdzony
859 CIBORSKI Jakub 1977 M40 Warszawa Zatwierdzony
860 MATYJA Andrzej 1978 M40 Kłobuck Zatwierdzony
861 SENDERECKI Radosław 1979 M30 Pabianice Zatwierdzony
862 ŚLIWKIEWICZ Tomasz 1977 M40 Bratoszewice Zatwierdzony
863 TAŃSKI Michał 1979 M30 BRATOSZEWICE MIKLAN TEAM Zatwierdzony
864 DUGACZ Paulina 1996 K20 Osjakow Zatwierdzony
865 ANTCZAK Agnieszka 1976 K40 Łódź Biegacz Nowosolna Zatwierdzony
866 KOZŁOWSKI Przemek 1983 M30 Łódź Vera Running Team Zatwierdzony
867 BARAN Bartłomiej 1986 M30 Opoczno HUROM Zatwierdzony
868 PISOWŁODZKA Dagmara 1976 K40 Dąbrowa Górnicz 1976 Zatwierdzony
869 KOWALCZYK Marek 1977 M40 Radomsko 1977 Zatwierdzony
870 MOLSA Albert 1985 M30 Moszczenica Zatwierdzony
871 MIKOŁAJCZYK Piotrek 1976 M40 Karlin Quercus Zatwierdzony
872 BANDEL Adam 1985 M30 Łódź ReebokRunCrew LDZ Zatwierdzony
873 FORMAŃSKI Tadeusz 1948 M70 Łódź niezrzeszony Zatwierdzony
874 SEKIETA Dorota 1966 K50 Pabianice mBank Zatwierdzony
875 WOŁK Mariusz 1992 M20 Rawa Mazowiecka 1992 Zatwierdzony
876 WARACH Daniel 1979 M30 Bełchatów Warach Rowery Zatwierdzony
877 GIZA Karolina 1989 K20 Wieliczka eskadra kraków Zatwierdzony
878 OCHAL Pawel 1981 M30 Bydgoszcz Asics Frontrunner Poland Zatwierdzony
879 KUCHARSKA Ewa 1981 K30 Pszczyna CA Aktywni Zatwierdzony
880 OWCZAREK Tomasz 1985 M30 BEŁCHATÓW .. Zatwierdzony
881 MORDALSKI Jacek 1999 M16 Działoszyn Wieuluń Biega Zatwierdzony
882 GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986 M30 Wrocław GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM Zatwierdzony
883 DEMCZYSZAK Mateusz 1986 M30 Jaworzyna Śląska 10 BKPanc Zatwierdzony
884 DĄBROWSKI Mariusz 1987 M30 Żytno KS Victoria Żytno Zatwierdzony
885 FIRYSIUK Tomasz 1975 M40 Ząbki Zatwierdzony
886 GĄSIOROWSKI Dariusz 1986 M30 Bełchatów Zatwierdzony
887 GŁĄBICKI Dawid 1996 M20 Bełchatów Zatwierdzony
888 GRABIASZ Radek 1982 M30 Zduńska Wola KartonPolskaRunTeam Zatwierdzony
889 JESIOŁOWSKI Przemysław 1984 M30 Żychlin Zatwierdzony
890 KACZMAREK Łukasz 1986 M30 Czarnocin DZIK KOMANDO Zatwierdzony
891 KOWALCZYK Marcin 1979 M30 Łódź Zatwierdzony
892 SOCHACKI Artur 1985 M30 Radomsko Zatwierdzony
893 ZALEGA Mateusz 1985 M30 Łódź Zatwierdzony
894 BEDNAREK Piotr 1991 M20 Rawa Mazowiecka Zatwierdzony
895 GRADOMSKI Dominik 1981 M30 Konstantynów Łódzki Zatwierdzony
896 KOPCIŃSKI Bartosz 1994 M20 Rędziny Gmina Rędziny Biega Zatwierdzony
897 JASZCZUK Robert 1976 M40 Bełchatów Zatwierdzony
898 OLSZEWSKI Eryk 2002 M16 Bełchatów Zatwierdzony
899 PISULSKI Adam 1980 M30 Żagań 10BKPanc Zatwierdzony
900 DAJCZ Jarosław 1981 M30 Pabianice Korona Pabianice Zatwierdzony
905 BECK Filip 1981 M30 Łódź Aflofarm Running Team Zatwierdzony
906 JAKÓBCZYK Bożena 1984 K30 Bełchatów Zatwierdzony
907 MAŁOLEPSZY Zdzisław 1970 M40 Łódź Zatwierdzony
908 PIELES Krzysztof 1961 M50 Belchatow JUPITER Elektrownia Bełchatów OLDBOY Zatwierdzony
909 SOBOL Józef 1959 M50 Wrocław brak Zatwierdzony
910 SZYMCZYK Marcin 1979 M30 Bełchatów Miejskie Centrum Sportu Bełchatów Zatwierdzony
911 STĘPIEŃ Rafał 1984 M30 Bełchatów Warach - rowery Zatwierdzony
912 DUBIŃSKI Mariusz 1971 M40 Zelów Bieging Team Zelów Zatwierdzony
945 FIGURA Łukasz 1983 M30 Wrocław Wroclaw Triathlon Team Nokia Zatwierdzony
946 FOGIEL Aleksandra 1979 K30 Kosow PekaesTeam Zatwierdzony
947 KCHYTIL Milan 1974 M40 Budejovice MARATHONIUM PARDUPICE Zatwierdzony
948 HAVELKA Jan 1979 M30 Pardubice MARATHONIUM PARDUPICE Zatwierdzony
949 OWCZAREK Jacek 1972 M40 Pabianice Razem Trenujemy Sport Zatwierdzony
950 KOCIK Arkadiusz 1968 M50 Łódź Zatwierdzony
951 PARADOWSKI Marcin 1982 M30 Bełchatów Zatwierdzony
952 PLESZEWSKI Rafał 1978 M40 Bełchatów Warach rowery Zatwierdzony
953 ADAM Remigiusz 1973 M40 Bełchatów Zatwierdzony
954 KOZŁOWSKI Paweł 1972 M40 Łódź ARGAL Łódź Zatwierdzony
955 RĘBACZ Piotr 1975 M40 Zgierz ReebokRunCrew LDZ Zatwierdzony
956 WASILCZYK Tomasz 1991 M20 Ełk Zatwierdzony
957 TRZCINSKI Ireneusz 1966 M50 Bełchatów Zatwierdzony
958 KUKULSKI Piotr 1956 M60 pabianice O co biega Zatwierdzony
959 KARPIŃSKI Włodzimierz 1972 M40 Bujny Endorfina Zatwierdzony
960 ZDUŃCZYK Sylwia 1985 K30 Lodz Biosfera Zatwierdzony
961 DUDA-ANDRZEJEWSKA Aleksandra 1986 K30 Bełchatów Zatwierdzony
962 DRACH Bartłomiej 1986 M30 Bełchatów Biegacz Nowosolna Zatwierdzony
963 BRONOWSKI Seweryn 1978 M40 gorzkowice Passion Life Joy Zatwierdzony
964 ZAWIERUCHA Łukasz 1981 M30 Zduńska Wola brak Zatwierdzony
965 STANIROWSKI Jarosław 1971 M40 mstow Zatwierdzony
966 PORAJ Paweł 1990 M20 Częstochowa Zatwierdzony
967 ROSIŃSKA Janina 1936 K70 Pabianice Zatwierdzony
968 WOJEWODA Czesław 1962 M50 Wieluń Zatwierdzony
969 GORCZYCA Kamila 1983 K30 CZĘSTOCHOWA ZABIEGANI Zatwierdzony
970 ZAWADA Benon 1987 M30 zytno ks victoria zytno Zatwierdzony
971 BAK Michał 1989 M20 Lututów Zatwierdzony
972 DUDA Seweryn 1981 M30 Łódź 16 batalion powietrznodesantowy Zatwierdzony
973 CZUBIŃSKI Marek 1953 M60 Łódź Zatwierdzony
974 CIEPLUCHA Dorota 1982 K30 Łódź Aflofarm Active Team Zatwierdzony
975 KRAKOWIAK Ewelina 1989 K20 łodź Aflofarm Active Team Zatwierdzony
976 DĄBEK Ryszard 1951 M60 pabianice aflofarm active team Zatwierdzony
977 KRAJEWSKA Monika 1986 K30 Pabianice Aflofarm Active Team Zatwierdzony
978 MISZCZAK Anna 1992 K20 Pabianice Aflofarm Active Team Zatwierdzony
979 PĘCIAK Agata 1989 K20 Pabianice Aflofarm Active Team Zatwierdzony
981 MATYSIAK Arleta 1981 K30 Sędziejowice 1979 Zatwierdzony
982 KELLER Tomasz 1972 M40 Gwizdałki Wieluń Biega Zatwierdzony
983 CIESLIK-WOLSKI Bartosz 1981 M30 Rąbień AB Zatwierdzony
984 BZDAK Alicja 1969 K40 Pajęczno Zatwierdzony
985 ARABAS Krzysztof 1952 M60 Częstochowa Zatwierdzony
CICHAWA Sylwester 1975 M40 Tomaszów Mazowiecki Nie potwierdzony
CIESIELSKI Grzegorz 1979 M30 Kluczbork Nie potwierdzony
CZUBA Michał 1983 M30 ligota zamecka Nie potwierdzony
DEMBOWSKI Mariusz 1983 M30 Lidzbark Nie potwierdzony
JAŹWIEC Paulina 1992 K20 Łódź Nie potwierdzony
KASPAR Milos 1944 M70 Pardubice MARATHONIUM PARDUPICE Nie potwierdzony
KOZŁOWSKI Artur 1985 M30 Sieradz Sanprobi TEAM Nie potwierdzony
KRAJTL Svatopluk 1949 M60 Pardubice MARATHONIUM PARDUPICE Nie potwierdzony
LESIAK Tomasz 1981 M30 Bełchatów Nie potwierdzony
ŁĄCKI Bartosz 2002 M16 Tomaszów Mazowiecki Artom Team Nie potwierdzony
MADEJ Marcin 1982 M30 Bełchatów Podlizna & Wredota Nie potwierdzony
MULARCZYK Grzegorz 1973 M40 Kleszczów Nie potwierdzony
OKOŁOWICZ Przemysław 1988 M30 Łódź Łódź Kocha Sport Nie potwierdzony
OZIEMBAŁA Radosław 1978 M40 Radomsko Nie potwierdzony
PAKUŁA Mikołaj 1982 M30 Turek KB Maraton Turek Nie potwierdzony
PANFIL Wanda 1959 K50 Tomaszów Mazowiecki Team Wanda Panfil Nie potwierdzony
PASTWIŃSKA Justyna 1989 K20 Łódź ŁÓDŹ RUNNING TEAM Nie potwierdzony
PAWLAK Mateusz 2001 M16 Zelów BKL Bełchatów Nie potwierdzony
PUPOLA Maija 1970 K40 Aizpute Maratona klubs Nie potwierdzony
RATYŃSKI Paweł 1985 M30 Mogielnica 1985 Nie potwierdzony
SAS Florian 1955 M60 Starokrzepice KB Florian Zajączki Drugie Nie potwierdzony
SKUPIŃSKI Damian 1999 M16 Krzeczów Klub Biegacza Warta Nie potwierdzony
TARGOWSKI Michał 1986 M30 Łódź 1986 Nie potwierdzony
WLODARCZYK Patrycja 1980 K30 Jaworzno JKLA JAWOR Nie potwierdzony
WOJCIECHOWSKI Andrzej 1972 M40 Turek KB Maraton Turek Nie potwierdzony