Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Bełchatowska Piętnastka - Bieg główny - 15 km - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
ADAMCZYK Dorota 1988 K30 Białaczów Zatwierdzony
ADAMCZYK Wojciech 1961 M50 Kraków West Coast Runners Cyprus Zatwierdzony
ADAMUS Dariusz 1982 M30 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT Zatwierdzony
ANDRZEJCZAK Artur 1988 M30 Bielawy Tempio-piatkowski klub biegacza Zatwierdzony
ANDRZEJEWSKI Tomasz 1962 M50 Pabianice Gillette Run Zatwierdzony
ANTCZAK Iliana 1984 K30 Miedziana Góra Ekstremalni DecRun Zatwierdzony
ANTOSIAK Anna 1980 K30 KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
AUGUSTOWSKA Monika 1981 K30 Łódź Zatwierdzony
AUGUSTYNIAK Anna 1990 K20 Warszawa Zatwierdzony
BADZIAK Mateusz 1987 M30 Zelów Bieging Team Zelów Zatwierdzony
BANASIAK Damian 1986 M30 Bełchatów EPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆ Zatwierdzony
BANASZCZYK Mariusz 1979 M30 Kaszewice EDC Expert Zatwierdzony
BANASZKIEWICZ Arkadiusz 1975 M40 Bełchatów Warach Rowery Zatwierdzony
BARAN Zenon 1960 M50 Warszawa Zatwierdzony
BARTOS Sławomir 1988 M30 Bełchatów Zatwierdzony
BAUER Piotr 1989 M20 Łódź brak Zatwierdzony
BAWOR Robert 1975 M40 Częstochowa ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA Zatwierdzony
BĄCZEK Jarosław 1962 M50 Kopiec Zatwierdzony
BEDNAREK Radosław 1992 M20 Bełchatów Drużyna Pierścienia Zatwierdzony
BERES Stanislaw 1954 M60 łask Nie potwierdzony
BERESKA Artur 1981 M30 Piotrków Trybunalski Ja sam Zatwierdzony
BERĘC Piotr 1971 M40 Bełchatów Zatwierdzony
BIAŁECKI Zbyszek 1969 M40 łódź Łódź Running Team Zatwierdzony
BIELECKI Emil 1979 M30 Piotrków Trybunalski PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ,ENDORFINA, Zatwierdzony
BIERNACKI Jarosław 1961 M50 Huta Dłutowska Zatwierdzony
BISTUŁA Artur 1997 M20 Pabianice Zatwierdzony
BŁASZCZYK Anna 1978 K40 Częstochowa Czewarun TIM Zatwierdzony
BOBROWSKA Anna 1983 K30 Łódź Zatwierdzony
BOGUS Rafał 1969 M40 Częstochowa Kalas Helman Sport Time Zatwierdzony
BOŃCZYK Małgorzata 1977 K40 Pabianice Zatwierdzony
BORAS Jan 1986 M30 Piotrków Trybunalski Zatwierdzony
BOROWIECKI Cezary 1984 M30 Bełchatów Zatwierdzony
BOŻEK Łukasz 1984 M30 Karwiany Zatwierdzony
BRONISZEWSKI Ryszard 1957 M60 Piotrków Trybunalski Passion Life Joy Zatwierdzony
BRONOWSKI Seweryn 1978 M40 gorzkowice Passion Life Joy Nie potwierdzony
BRONŻEWSKI Michał 1986 M30 Pabianice Zatwierdzony
BRZEZIŃSKI Krzysztof 1974 M40 Łask Zatwierdzony
BUKOWSKA Marta 1992 K20 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
BYJOCH Katarzyna 1977 K40 Pabianice Zatwierdzony
CANDER Maciej 1983 M30 Moszczenica Zatwierdzony
CERANKA Romek 1973 M40 Piotrków Trybunalski Zatwierdzony
CHABIERSKI Marcin 1977 M40 Kalisz KaliskiTreningNaSzosie Zatwierdzony
CHRZANOWSKI Adam 1985 M30 Koło Bud-rem Koło Zatwierdzony
CHRZANOWSKI Krzysztof 1957 M60 Koło Bud-rem Koło Zatwierdzony
CIESIÓŁKA Anetta 1968 K50 Bełchatów Amatorka Nie potwierdzony
CIEŚLIK Agnieszka 1975 K40 Bełchatów KS Juvena Bełchatów Zatwierdzony
CIEŚLIK Konrad 1969 M40 Bełchatów KS Juvena Bełchatów Zatwierdzony
CIEŚLIK Michał 1983 M30 Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Zatwierdzony
CIMOCH Sylwia 1984 K30 Bełchatów Zatwierdzony
CZARNY Paweł 1970 M40 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
CZERWIŃSKI Michał 1982 M30 Maków Artom Team Zatwierdzony
CZUPRYŃSKA Anna 1979 K30 Bełchatów Warach Rowery Zatwierdzony
DANIEL Piotr 1979 M30 Anastazów Zatwierdzony
DANIELIK-SLODKOWSKA Sylwia 1977 K40 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Zatwierdzony
DANIŁOWICZ Dariusz 1973 M40 Bełchatów Zatwierdzony
DĘBICKI Adam 1979 M30 Bełchatów Zatwierdzony
DĘBSKA Katarzyna 1979 K30 Zgierz Rossbiegani Zatwierdzony
DĘBSKI Szymon 1985 M30 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI Zatwierdzony
DOLIŃSKI Kamil 1990 M20 Bełchatów Niezrzeszony Zatwierdzony
DOMURAD Sebastian 1975 M40 Bełchatów Zatwierdzony
DRĄŻEK Monika 1996 K20 Bełchatów Zatwierdzony
DUSZYŃSKI Jacek 1970 M40 Zgorzelec Zatwierdzony
DWOJAK Katarzyna 1971 K40 Łódź Zatwierdzony
FILIPIAK Dariusz 1970 M40 zduńska wola Zatwierdzony
FLORCZAK Adam 1979 M30 Łódź Zatwierdzony
FOLTAŃSKA Małgorzata 1980 K30 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina Zatwierdzony
FRAJ Mateusz 1995 M20 Bełchatów Zatwierdzony
FREUS Witold 1971 M40 Bełchatów brak Zatwierdzony
FUKIET Piotr 1987 M30 BEŁCHATÓW Bełchatowski Klub Wysokogórski Zatwierdzony
GAJDA Sławomir 1978 M40 Wadlew OSP WADLEW Zatwierdzony
GAJEWSKI Konrad 1989 M20 Radomsko Aktywni Kamieńsk Nie potwierdzony
GALANCIAK Paulina 1992 K20 Łódź Zatwierdzony
GAŁKA Aleksandra 1999 K16 Łódź Zatwierdzony
GAŁKA Anna 1971 K40 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
GAŁKA Michał 1994 M20 Łódź Zatwierdzony
GAPANOWICZ Łukasz 1989 M20 Bełchatów Nie potwierdzony
GAPYS Dorota 1984 K30 Łódź AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź Zatwierdzony
GAWŁOWSKA Teresa 1961 K50 Bełchatów Zatwierdzony
GAWRON Marek 1964 M50 WARACH- ROWERY Zatwierdzony
GAZZELLONE Marco 1987 M30 Bełchatów Zatwierdzony
GEMBORYS Jan 1960 M50 Bełchatów Medno Zatwierdzony
GEZESIŃSKA Monkika 1977 K40 Radomsko Zatwierdzony
GIEŁZAK Karol 1989 M20 Bełchatów Zatwierdzony
GŁOWIŃSKI Damian 1988 M30 Zelów Bieging Team Zelów Zatwierdzony
GOŁUCHOWSKI Damian 1983 M30 Opoczno LEGION OPOCZNO Zatwierdzony
GRAJCAR Łukasz 1987 M30 KONOPISKA CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA Zatwierdzony
GROCHOWSKI Grzegorz 1971 M40 Piekary Śl Zatwierdzony
GRUDZIEN Dominik 1980 M70 Brzeznio Zatwierdzony
GRYŚ Piotr 1980 M30 Białebłoto-Stara Wieś Zatwierdzony
GRZEGORCZYK Piotr 1944 M70 Łódź Zatwierdzony
GRZEGOREK Piotr 1979 M30 SLIWNIKI Zatwierdzony
GRZELEC Adam 1970 M40 Kielce EkstremalniDecaRUN Zatwierdzony
GURAZDA Halina 1958 K60 Pabianice Zatwierdzony
HAŁACZKIEWICZ Sylwia 1982 K30 Bełchatów Zatwierdzony
HERKT Grzegorz 1973 M40 Łódź HerktTeam Zatwierdzony
HOFFMANN Robert 1973 M40 Bełchatów Zatwierdzony
HOLWEK Krystian 1987 M30 Pabianice Artom Team Zatwierdzony
IDCZAK Marta 1971 K40 Zatwierdzony
ISKRA Arkadiusz 1977 M40 Łódz Zatwierdzony
JABŁONKA Elżbieta 1975 K40 Bełchtów KB Bełchatów Zatwierdzony
JAGUSIAK Zbigniew 1980 M30 Bełchatów PGO Biega Zatwierdzony
JANECKA Artur 1984 M30 Łask Bieging Team Zelów Zatwierdzony
JANIAK Norbert 1991 M20 Łódź Zatwierdzony
JANIAK Radosław 1969 M40 Łódź Biegacz Nowosolna Zatwierdzony
JANIK Tomasz 1970 M40 Kluki Zatwierdzony
JANISZEWSKI Sylweriusz 1976 M40 łódź Zatwierdzony
JANOWSKI Sylwester 1977 M40 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Zatwierdzony
JANUS Jacek 1975 M40 Bełchatów Zatwierdzony
JANUS Michał 1984 M30 Dąbrowa Górnicza Zatwierdzony
JANUSZ Tadeusz 1957 M60 Piotrkowski klub biegacza Endorfina Zatwierdzony
JAROSZ Michał 1977 M40 ŁÓDŹ Zatwierdzony
JARZĄBEK Bartosz 1986 M30 Drużbice Turbo Team Zatwierdzony
JASICZAK Aleksandra 1972 K40 Bełchatów Zatwierdzony
JASIULAK Maciej 1983 M30 Bełchatów Zatwierdzony
JASZCZAK Mateusz 1990 M20 Ozorków AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Zatwierdzony
JASZEWSKI Bartłomiej 1987 M30 Włoszczowa Zatwierdzony
JĘDRZEJCZAK Wiktor 1985 M30 Roździn Zatwierdzony
KABAŁA Konrad 1968 M50 Łódź Beauty Sport Zatwierdzony
KACPERSKI olaf 1973 M40 warszawa Zatwierdzony
KACZMAREK Jarosław 1987 M30 Częstochowa Zatwierdzony
KACZMAREK Mateusz 1989 M20 Bełchatów Zatwierdzony
KACZMAREK Monika 1989 K20 ŁÓDŹ ASICS FrontRunner Poland Zatwierdzony
KACZYŃSKI Paweł 1978 M40 Pabianice 4U RUN Zatwierdzony
KAŁUŻNY Rafał 1986 M30 Łódź Retkinia Run Zatwierdzony
KAMINSKI Marek 1964 M50 Szczerców LUKS SZCZERCÓW Zatwierdzony
KARAŚ Aleksandra 1962 K50 Łódź RYSIOTEAM Zatwierdzony
KARAŚ Witold 1968 M50 Łódź RYSIOTEAM Zatwierdzony
KAWKA Rafał 1985 M30 Radomsko TRI Kawka Radomsko Zatwierdzony
KĄCKI Paweł 1975 M40 Warszawa Rącze Raciczki Zatwierdzony
KELLER Izabela 1984 K30 Ostrówek Wieluń Biega Zatwierdzony
KĘDZIORA Marek 1976 M40 Bełchatów CeramikaKtosi.pl Zatwierdzony
KĘPIŃSKI Henryk 1953 M60 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
KĘSY Sylwester 1986 M30 ŁÓDŹ Zatwierdzony
KIELNIEROWSKI Paweł 1976 M40 Pabianice O Co Biega Zatwierdzony
KIEŁEK Przemysław 1984 M30 Zelów Zatwierdzony
KIERZEK Ewka 1977 K40 Łódź #happyrunners Zatwierdzony
KISIELEWSKA Katarzyna 1979 K30 Łask Zatwierdzony
KLUSKA Damian 1989 M20 Bełchatów Nie potwierdzony
KŁOS Ewelina 1986 K30 Buczek Bieging Team Zelów Zatwierdzony
KŁOS Filip 1986 M30 Buczek Bieging Team Zelów Zatwierdzony
KŁYS Sebastian 1976 M40 Sieradz sieradzbiega.pl Zatwierdzony
KŁYSZ Marek 1968 M50 ANDRESPOL RAZEM TRENUJEMY SPORT Zatwierdzony
KNOL Zbigniew 1972 M40 Bełchatów Zatwierdzony
KOCIK Jarosław 1986 M30 Częstochowa Zatwierdzony
KOKOT Andrzej 1977 M40 Pabianice KLUB BIEGACZY JYSK Zatwierdzony
KOLASA Piotr 1987 M30 Łódź Zatwierdzony
KOŁATEK Iwona 1978 K40 Bełchatów Zatwierdzony
KOŁATEK Paulina 1991 K20 Bełchatów Zatwierdzony
KOŁATEK Tomek 1964 M50 Bełchatów Zatwierdzony
KONIECZNY Tomasz 1985 M30 Oleśnica Zatwierdzony
KOPCZYŃSKI Mateusz 1992 M20 Andrespol Zatwierdzony
KOPERTOWSKI Łukasz 1982 M30 ŁÓDŹ DELL RUNNING TEAM Zatwierdzony
KOPERTOWSKI Michał 1984 M30 Łódź Zatwierdzony
KORKOSZ Andrzej 1977 M40 Blizne Jasińskiego Groty Team Nie potwierdzony
KOTARSKI Marcin 1984 M30 KB Florian Zajączki Drugie Zatwierdzony
KOWALCZYK Wojciech 1961 M50 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
KOWALSKI Sebastian 1979 M30 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
KOWALSKI Szymon 1977 M40 Łódź CelIronman Zatwierdzony
KOZIELSKI Ryszard 1958 M60 Łódż ETERNE JUNA Zatwierdzony
KOZIK Jarosław 1978 M40 Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Zatwierdzony
KRAJDA Anna 1997 K20 Zelów Zatwierdzony
KRAJDA Mateusz 1992 M20 Zelów Bieging team Zelów Zatwierdzony
KRAJEWSKA Natalia 1984 K30 Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. Zatwierdzony
KRAWCZYK Aleksandra 1983 K30 Bełchatów Zatwierdzony
KROMER Grzegorz 1989 M20 Bełchatów Zatwierdzony
KRÓL Robert 1973 M40 "Aquarius" Zatwierdzony
KRUK Damian 1998 M20 Bełchatów Zatwierdzony
KRUK Małgorzata 1975 K40 Bełchatów Zatwierdzony
KRUK-KAMIŃSKA Agnieszka 1985 K30 Łódź Zatwierdzony
KRUPIŃSKI Jakub 1984 M30 Zgorzelec PGE KWB Turów Zatwierdzony
KRYSIAK Jarek 1974 M40 SZCZERCÓW KNAUF Zatwierdzony
KRYSTEK Ewa 1969 K40 Szczerców Tona sprzętu zero talentu Zatwierdzony
KRZYKOWSKI Michał 1985 M30 Bełchatów K.B. Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
KUCHARSKI Damian 1983 M30 Bełchatów Turbo Team Zatwierdzony
KUJAWSKA Kamila 1983 K30 Żelechlin Zatwierdzony
KULA Paweł 1983 M30 Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Zatwierdzony
KULESZA Agnieszka 1978 K20 Bełchatów Kuleszka Zatwierdzony
KULESZA Paweł 1974 M40 Bełchatów KULESZKA Zatwierdzony
KURZAWSKA Renata 1950 K60 Łódź KB GAPA Zatwierdzony
KURZAWSKI Jerzy 1949 M60 Łódź KB GAPA Zatwierdzony
KWAPISIEWICZ Daniel 1994 M70 Łódź Zatwierdzony
KWAŚNIEWSKI Piotr 1990 M20 Łódź Zatwierdzony
KWIATKOWSKI Szymon 1974 M40 Pabianice Zatwierdzony
LANGE Genowefa 1972 K40 Bełchatów KS JUVENA Bełchatów Zatwierdzony
LATER Marta 1986 K30 Łódź Zatwierdzony
LENART Sylwia 1982 K30 Bełchatów Zatwierdzony
LEONARSKA Małgorzata 1987 K30 Warszawa Zatwierdzony
LESIAK Andrzej 1954 M60 Łódź RYSIOTEAM Zatwierdzony
LESIAK Kamil 1981 M30 Team ZabieganeDni Zatwierdzony
LESIEŃ Adam 1974 M40 Łódź MBANK Zatwierdzony
LIPSKA Daria 1986 K30 Łódź Retkinia Run Zatwierdzony
LIPSKI Paweł 1976 M40 Łódź Retkinia Run Zatwierdzony
LISKE Dorota 1973 K40 Łódź Zatwierdzony
LONT Marcin 1978 M40 Kleszczów MSM Zatwierdzony
ŁAWNICZEK Marek 1964 M50 Bełchatów Zatwierdzony
ŁOBA Bartosz 1987 M30 Bełchatów Zatwierdzony
ŁOŃSKI Tomasz 1989 M20 Bełchatów Warach - Rowery Zatwierdzony
ŁUCZAK Gabriela 1981 K30 Bełchatów Zatwierdzony
ŁYSZKOWICZ Grzegorz 1979 M30 Pabianice KORONA PABIANICE Nie potwierdzony
MACHERA Rafał 1990 M20 Koniecpol Zatwierdzony
MACHOŃ Marian 1953 M60 Piotrków Trybunalski WKB META LUBLINIEC Zatwierdzony
MACOCH Zbigniew 1948 M70 Krzepice Liswarta Krzepice Nie potwierdzony
MAJCZAK Paweł 1972 M40 SIERADZ Zatwierdzony
MAJEWSKI Adam 1984 M30 Bełchatów Zatwierdzony
MALISZAK Tomek 1985 M30 Rusiec Zatwierdzony
MARCZAK Krzysztof 1958 M60 Bełchatów NW Bełchatów Zatwierdzony
MARCZAK Marcin 1986 M30 Piotrków Piotrków Trybunalski Zatwierdzony
MARCZEWSKI Adrian 1990 M20 Włoszczowa Biegający Grafik - Włoszczowa Zatwierdzony
MASŁOWSKI Marcin 1988 M30 Szczerców KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
MAŚLANKA Joanna 1980 K30 Drużbice Turbo Team Zatwierdzony
MATUSIAK Szczepan 1975 M40 Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. Zatwierdzony
MATUSZCZYY Wojciech 1970 M40 Praszka Niezrzeszony Zatwierdzony
MATYŚKIEWICZ Paweł 1983 M30 Zatwierdzony
MĘDREK Joanna 1967 K50 KOLUSZKI PIETRZYK RUNNING TEAM Zatwierdzony
MICHALCZYK Radosław 1980 M30 BEŁCHATÓW Zatwierdzony
MIELCZAREK Michał 1990 M20 Łódź Zatwierdzony
MILEWICZ-SUKIENNIK Magdalena 1981 K30 Bełchatów Zatwierdzony
MILLER Edyta 1972 K40 Konin Forma Fitness Klub /BBl Cz-wa Zatwierdzony
MIŁOSZ Magdalena 1977 K40 Sieradz Sieradzbiega.pl Zatwierdzony
MIŚKIEWICZ Adrian 1985 M30 Bełchatów Zatwierdzony
MŁUDZIK Marcin 1979 M30 WARACH ROWERY Zatwierdzony
MODRANKA Damian 1992 M20 Sieradz RAJSPORT ACTIVE Zatwierdzony
MOKROS Zuzanna 1993 K20 Pabianice RKS ŁÓDŹ/TRUCHT.COM Zatwierdzony
MOTYL Rafał 1985 M30 Bełchatów Zatwierdzony
MROCZKOWSKI Janusz 1951 M60 Łódż EPOKA NORDICA Nie potwierdzony
MULARCZYK Piotr 1982 M30 Kleszczów Zatwierdzony
MUSIAŁ Rafał 1992 M20 Bełchatów PMF Zatwierdzony
NARUSZEWICZ Anna 1985 K30 Łódź Zatwierdzony
NASARZEWSKA Joanna 1975 K40 Stryków West Coast Runners Cyprus Zatwierdzony
NOGA Barbara 1994 K20 Wilkowiecko KB Florian Zajączki Drugie Zatwierdzony
NOWAK Kinga 1984 K30 Bełchatów Brak Zatwierdzony
NOWAK Krzysztof 1984 M30 Bełchatów Warach-Rowery Zatwierdzony
NOWAK Małgorzata 1990 K20 Łódź Nie potwierdzony
NOWAK Wojciech 1986 M30 BEŁCHATÓW Zatwierdzony
NOWICZ Konrad 1987 M30 Żychlin Zatwierdzony
OCHOTA Jakub 1990 M20 Ozorków Zatwierdzony
OCHOTA Łukasz 1990 M20 Ozorków Zatwierdzony
ODZIOBA Andrzej 1965 M50 PABIANICE KORONA PABIANICE Nie potwierdzony
OJRZYŃSKI Zbigniew 1973 M40 Gidle RUNdomsko Zatwierdzony
OLCZAK Małgorzata 1988 K30 Łódź Zatwierdzony
OLCZYK Agnieszka 1979 K30 Bełchatów Zatwierdzony
OPALA Krzysztof 1982 M30 Piotrków Trybunalski Endorfina Zatwierdzony
OSIEJA Elżbieta 1967 K50 Pabianice Forma Na Piątkę Zatwierdzony
OZGA Rafał 1985 M30 Kleszczów POZYTYWNIE ZABIEGANI OMEGA KLESZCZÓW Zatwierdzony
PABICH Krzysztof 1964 M50 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza "Endorfina" Zatwierdzony
PALUSZEK Paweł 1980 M30 Bełchatów Zatwierdzony
PAŁCZYŃSKI Mariusz 1982 M30 Bełchatów Zatwierdzony
PAPIERAK Mateusz 1987 M30 Łódź Morena Czołowa Zatwierdzony
PASIERB Waldemar 1975 M40 Tomaszów mazowiecki Zatwierdzony
PASIKOWSKI Seweryn 1969 M40 Łask Zatwierdzony
PAWEŁCZAK Mateusz 1995 M20 Złochowice KB Florian Zajączki Drugie Zatwierdzony
PAWLAK Joanna 1980 K30 Łódź Zatwierdzony
PAWLIK Marta 1985 K30 Bełchatów HerktTeam Zatwierdzony
PAWLIKOWSKI Sławomir 1962 M50 Bełchatów Zatwierdzony
PAWŁOWSKA Agnieszka 1982 K30 Łódź Zatwierdzony
PELIAN Sylwia 1975 K40 Zelów Bieging Team Zelów Zatwierdzony
PEPŁOŃSKI Mariusz 1980 M30 Łódź Gillette RUN Zatwierdzony
PERYGA Paweł 1983 M30 Bełchatów DRUZYNA PIERŚCIENIA Zatwierdzony
PIECYK Łukasz 1996 M20 Bełchatów Zatwierdzony
PIETRZAK Piotr 1969 M40 Łódź Zatwierdzony
PIETRZYK Wojciech 1987 M30 Warszawa Mohair Special Forces (MSF) Zatwierdzony
PILECKA-WILMAŃSKA Sylwia 1978 K40 Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. Zatwierdzony
PILICHOWSKA Katarzyna 1980 K30 Warta Zatwierdzony
PIOTROWSKI Arkadiusz 1986 M30 Pabianice Zatwierdzony
PIOTROWSKI Mariusz 1978 M40 Pabianice Zatwierdzony
PISAREK Sławomir 1967 M50 Bełchatów Zatwierdzony
PIWOWARSKI Jacek 1971 M40 Bełchatów Knauf Zatwierdzony
PŁACEK Dominik 1982 M30 Łódź UMED IT Zatwierdzony
PODSTAWKA Radek 1975 M40 Rydzynki Zatwierdzony
POKORSKI Piotr 1973 M40 Szyszków Zatwierdzony
POKRZYWKA Piotr 1980 M30 Opoczno Zatwierdzony
POPIELARCZYK Monika 1978 K40 Łódź Przyczajony Tygrys Ukryty Smok Zatwierdzony
PRAŁAT Dawid 1978 M40 Zelów PZU Sport Team Zatwierdzony
PRASAL Konrad 2001 M16 Łódź #blogerzybiegają Zatwierdzony
PRUCHNIEWSKI Krzysztof 1976 M40 Stróża Lubowidz Nie potwierdzony
PRYMAS Michał 1981 M30 WŁOSZCZOWA SUUNTO TLW Zatwierdzony
PRZEBIERAŁA Arek 1978 M40 WIELUŃ WIELUŃ BIEGA Zatwierdzony
PRZYPIS Kamila 1984 K30 Zatwierdzony
PYTEL Jerzy 1964 M50 Bełchatów Warach rowery Zatwierdzony
PYTEL Radosław 1981 M30 Bełchatów Zatwierdzony
PYTLARCZYK Piotr 1972 M40 Pajęczno Klub Biegacza Warta Nie potwierdzony
RADZIK Witold 1961 M50 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI Zatwierdzony
RASZCZYNSKI Robert 1981 M30 Bełchatów Sidor Team Zatwierdzony
RATAJCZYK Grzegorz 1985 M30 Bełchatów Klub Biegaczy Spartakus Zatwierdzony
RATAJCZYK Marcin 1996 M20 Bełchatów Zatwierdzony
RATAJEK Dawid 1986 M30 łódź łódź kocha sport Zatwierdzony
REDKIEWICZ Zbigniew 1984 M30 Sieradz SP Lututów Zatwierdzony
REMBA Izabela 1982 K30 Belchatow Zatwierdzony
RETKIEWICZ Dorota 1979 K30 Bełchatów COMKAS team Zatwierdzony
RETKIEWICZ Mariusz 1978 M40 Bełchatów COMKAS team Zatwierdzony
RĘKOWICZ Paweł 1990 M20 Kowale Zatwierdzony
RODZIEWICZ Rafał 1976 M40 Wiśniowa Góra RODZYNKI Zatwierdzony
ROGULA Piotr 1985 M30 Włoszczowa Zatwierdzony
ROJEWSKI Damian 1984 M30 Bełchatów WARACH-ROWERY Zatwierdzony
ROKITA Przemysław 1977 M40 piotrków trybunalski Zatwierdzony
ROMAŃSKI Piotr 1977 M40 Piotrków Trybunalski Zatwierdzony
ROSIŃSKI Michał 1982 M30 Pabianice PARKRUN PABIANICE Zatwierdzony
ROST Piotr 1982 M30 Zzprc Kwb Bełchatów Zatwierdzony
ROSZKOWSKI Tomasz 1986 M30 Warszawa Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów Zatwierdzony
ROŚKOWSKI Tadeusz 1957 M60 Kleszczów Zatwierdzony
ROZANSKI Marcin 1981 M30 Warszawa Rajsport Active Zatwierdzony
ROŻENTALSKI Piotr 1978 M40 Bełchatów Drużyna Pierścienia Zatwierdzony
RUDNIK Paweł 1978 M40 Bełchatów Zatwierdzony
RUDNIK Tomasz 1973 M40 Zgorzelec PGE KWB TURÓW Zatwierdzony
RYDZ Joanna 1977 K40 Bełchatów Zatwierdzony
RYŻYKOWSKI Ariel 1981 M30 Kluki EDC Expert Zatwierdzony
SAK Tomasz 1973 M40 Bogatynia PGE KWB TURÓW Zatwierdzony
SERAFIN Bartosz 1994 M20 Uszczyn Zatwierdzony
SEWERYNEK Mariusz 1979 M30 Kamieńsk AKTYWNI KAMIEŃSK Zatwierdzony
SĘKOWSKI Michal 1976 M40 Skórzewo Zatwierdzony
SIDORCZUK Katarzyna 1978 K40 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
SIERSZYŃSKI Karol 1983 M30 Bełchatów Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina Zatwierdzony
SKATULNIK Sławomir 1964 M50 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza Endrorfina Zatwierdzony
SKIBIŃSKI Michał 1986 M30 Zapolice BBL Zduńska Wola Zatwierdzony
SKIBIŃSKI Tomasz 1982 M30 Zapolice BBL Zduńska Wola Zatwierdzony
SKRZEK Stanisław 1957 M60 Łódź Zatwierdzony
SŁOK Jarosław 1979 M30 Bełchatów Zatwierdzony
SOBCZAK Sebastian 1981 M30 Belchatow sebabiega.pl Zatwierdzony
SOBCZAK Szymon 1996 M20 Brzeziny LKS Koluszki Zatwierdzony
SOBCZYK Grzesiu 1983 M30 Wieluń Wieluń Biega Zatwierdzony
SOBCZYŃSKI Paweł 1971 M40 Łódź Rossbiegani Zatwierdzony
SOBOLEWSKI Tomasz 1976 M40 Kamieńsk Zatwierdzony
SONCIŃSKI Tomasz 1981 M30 Zatwierdzony
SOŚNIERZ Tomasz 1987 M30 Łódź Zatwierdzony
SOWAŁA Kamil 1982 M30 Brzyków Nie potwierdzony
SOWIŃSKI Mariusz 1978 M40 Łask Zatwierdzony
SOWIŃSKI Sebastian 1978 M40 Zdzieszulice Górne Zatwierdzony
SÓJKA Krzysztof 1977 M40 Niedyszyna Zatwierdzony
SÓJKA Radosław 1981 M30 Bełchatów Zatwierdzony
STACHURSKA Monika 1970 K40 DRUŻBICE KOBYŁKI Zatwierdzony
STACHURSKI Daniel 1970 M40 DRUŻBICE KOBYŁKI Zatwierdzony
STANGRET Marta 1983 K30 Bełchatów Zatwierdzony
STAŃCZYK Paulina 1986 K30 Bełchatów Zatwierdzony
STASIAK Wojciech 1991 M20 Warszawa Zatwierdzony
STAWOWCZYK Waldemar 1978 M40 Kluki Waldemar Stawowczyk Team Zatwierdzony
STEFANEK Arkadiusz 1975 M40 Bełchatów Brak Zatwierdzony
STĘPIEŃ Robert 1985 M30 Bełchatów Zatwierdzony
STROJNY Joanna 1984 K30 Kamieńsk Aktywni Kamieńsk Zatwierdzony
STRUZIK Adam 1991 M20 Łask Bieging Team Zelów Zatwierdzony
STRUZIK Małgorzata 1992 K20 Łask Bieging Team Zelów Zatwierdzony
STRZELECKI Jakub 1964 M50 Łódź Rossbiegani Zatwierdzony
SUJEWICZ Anita 1985 K30 Kluki Zatwierdzony
SUJKA Wojciech 1980 M30 Tomaszów Mazowiecki Biegam Bo Lubie Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
SUKIENNIK Łukasz 1991 M20 Bełchatów Zatwierdzony
SYSKA Piotr 1978 M40 ŁASK Zatwierdzony
SZAFRANEK Paweł 1977 M40 PiotrkówTrybunalski Artom Team Zatwierdzony
SZAFRAŃSKI Arkadiusz 1973 M40 Bełchatów Klub Biegaczy Spartakus Zatwierdzony
SZAFRAŃSKI Jacek 1975 M40 Bełchatów Knauf Zatwierdzony
SZAFRAŃSKI Krzysztof 1980 M30 Bełchatów crisbike Zatwierdzony
SZAFRAŃSKI Krzysztof 1978 M40 Bełchatów Zatwierdzony
SZAŁWIŃSKA Ewa 1966 K50 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
SZATKOWSKI Dawid 1983 M30 Łódź Drużyna Szpiku Zatwierdzony
SZCZEPANIAK Agnieszka 1984 K30 Kleszczów EPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆ Zatwierdzony
SZCZĘSNY Wojciech 1962 M50 Kleszczów Pozytywnie zabiegani Zatwierdzony
SZEWCZYK Jarosław 1974 M40 Razem Trenujemy Sport Zatwierdzony
SZEWCZYK Krzysztof 1973 M40 Częstochowa Czewarun TiM Zatwierdzony
SZMIDT-PAWŁOWSKA Anna 1977 K40 Pabianice Zatwierdzony
SZYMALA Tomasz 1979 M30 ŁÓDŹ Zatwierdzony
SZYMAŃSKI Sławomir 1967 M50 Bełchatów TURBO TEAM Zatwierdzony
SZYMCZAK Anna 1980 K30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
SZYMCZYK Bogdan 1956 M60 Kamieńsk amator Zatwierdzony
SZYMCZYK Marta 1990 K20 Bełchatów Nie potwierdzony
ŚLOT Michał 1974 M40 Toruń TTC Beretta Toruń Nie potwierdzony
ŚMICH Krzysztof 1960 M50 CZęstochowa Zatwierdzony
ŚWITAŁA Piotr 1990 M20 Bełchatów Zatwierdzony
TĄDER Marcin 1992 M20 Żytno KS Victoria Żytno Zatwierdzony
TERKA Dominika 1991 K20 Bełchatów Zatwierdzony
TERKA Piotr 1985 M30 Bełchatów Zatwierdzony
TOKARSKI Przemysław 1979 M30 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Zatwierdzony
TOKARZ Krzysztof 1983 M30 Krośnice Sswteamkrośnice Nie potwierdzony
UCIEKLAK Waldemar 1962 M50 Częstochowa Pszczółkowski Team Zatwierdzony
WAGENKNECHT Radosław 1974 M40 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
WALCZYŃSKI Mariusz 1981 M30 Żory Niewybiegani Zatwierdzony
WASIAK Rafał 1990 M20 Legionowo Zatwierdzony
WAWRZYNIAK Janusz 1985 M30 Radomsko Aktywni Kamieńsk Zatwierdzony
WDOWIAK Lukasz 1981 M30 Bełchatów Stratega Zatwierdzony
WELM Grzegorz 1970 M40 Częstochowa Zabiegani Częstochowa Zatwierdzony
WIELGUS Jarosław 1973 M40 Łódź Zatwierdzony
WIĘCKOWSKI Kamil 1983 M30 Łódź Zatwierdzony
WILKSNOPCZYK Aleksandra 1982 K30 Łódź Zatwierdzony
WIONCZYK Piotr 1979 M30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
WITCZAK Paweł 1976 M40 Wieluń Wieluń biega Zatwierdzony
WITKOWSKI Marcin 1980 M30 Bełchatów Zatwierdzony
WŁODARCZYK Grzegorz 1970 M40 Pabianice Zatwierdzony
WŁODARCZYK Wojciech 1956 M60 ŁÓDŻ Zatwierdzony
WOJCIECHOWSKI Michał 1982 M30 Wolbórz Rossbiegani Zatwierdzony
WOJNICKI Grzegorz 1973 M40 ROZPRZA Piotrkowski Klub Biegacza "Endorfina" Zatwierdzony
WOJTASZCZYK Stanisław 1960 M50 PABIANICE Żytowice Zatwierdzony
WOŁKANIN Paweł 1959 M50 Łódź Polpharma Run Team Zatwierdzony
WOŹNIAK Asia 1984 K30 łódź Drużyna Szpiku Zatwierdzony
WOŹNIAK Marek 1961 M50 Koło Florian Chojnice Zatwierdzony
WÓJCIK Małgorzata 1979 K30 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
WRONA Michał 1980 M30 Wrocław Zatwierdzony
WUJEK Magdalena 1983 K30 Bełchatów Zatwierdzony
WYCHOWAŁEK Jan 1990 M20 AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Zatwierdzony
WYCISZKIEWICZ Stanisław 1949 M60 Dłutów Zatwierdzony
WYSZYŃSKI Michał 1982 M30 Warszawa Zatwierdzony
ZAREBA Justyna 1989 K20 Łódź Zatwierdzony
ZASEPA Marcin 1985 M30 Drużbice KAMO-DEWELOPER Nie potwierdzony
ZBIES Lidia 1957 K60 Bełchatów ROMEX Zatwierdzony
ZELCZAK Marcin 1983 M30 Pabianice Zatwierdzony
ZIMNY Sylwester 1970 M40 Rusiec Zatwierdzony
ZIMOWSKI Robert 1964 M50 bełchatów PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW Nie potwierdzony
ZIOŁA Tadeusz 1963 M50 Bogatynia PGE KWB TURÓW Zatwierdzony
ZUTEREK Anna 1980 K30 Częstochowa Czewarun TiM Zatwierdzony
ŻAK Marcin 1981 M30 Bełchatów Zatwierdzony
ŻÓŁTEK Kacper 1999 M16 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
ŻÓŁTEK Piotr 1969 M40 Tomaszów Mazowiecki 1969 Zatwierdzony
ŻYDCZYK Paweł 1989 M20 Łódź Zatwierdzony
ŻYŁA Adam 1975 M40 Łask RAJSPORT ACTIVE Zatwierdzony