Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Bełchatowska Piętnastka - Bieg na 5 km - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
ANKLEWICZ Magdalena 1997 OPEN K Zatwierdzony
BARTOSIK-WOLNIAK Sylwia 1983 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
BEDNARCZYK Karina 1985 OPEN K Bełchatów NW Bełchatów Zatwierdzony
BEDNAREK Mariola 1988 OPEN K Zelów Zatwierdzony
BOROWIECKA Anna 1984 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
BRZEZIŃSKA-STĘPIEŃ Paulina 1990 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
CHUDZIK-WARZECHA Justyna 1990 OPEN K Zelów Zatwierdzony
CISZEWSKA Karolina 1982 OPEN K Bełchatów Turbo Team Zatwierdzony
CIUPA Paweł 1980 OPEN M Blok Dobryszyce Blok Ekipa Zatwierdzony
CZUBIŃSKI Marek 1953 OPEN M Zatwierdzony
CZYŻNIELEWSKI Arkadiusz 1981 OPEN M RRC LDZ Zatwierdzony
DAMIĘCKA Katarzyna 1984 OPEN K Warszawa JOHNSON&JOHNSON Zatwierdzony
DANIEL Adam 2006 OPEN M Belchatow Anastazów Zatwierdzony
DANIEL Aneta 1982 OPEN K Belchatow Anastazów Zatwierdzony
DĄBROWSKI Mateusz 1986 OPEN M Józefosław Allianz Running Team Zatwierdzony
DĘBIECKA Joanna 1981 OPEN K Tomaszów Mazowiecki ARTOM TEAM Zatwierdzony
DOMAŃSKI Krzysztof 1980 OPEN M Łódż Rossbiegani Zatwierdzony
DOMAŃSKI Zbigniew 1980 OPEN M Łódż Rossbiegani Zatwierdzony
DOMINA Emilia 1984 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
DUDASZEK Damian 1989 OPEN M Łódź Artom Team Zatwierdzony
DUDZIC Joanna 1980 OPEN K Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
DULIBA Aleksandra 1998 OPEN K Błaszki Zatwierdzony
DURA Marlena 1983 OPEN K TOMASZÓW MAZOWIECKI Artom Team Zatwierdzony
FURCZYNSKA Grazyna 1964 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
GADOMSKA Olga 1987 OPEN K BELCHATOW Zatwierdzony
GAWŁOWSKA-STASIAK Elżbieta 1991 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
GEMBORYS Magdalena 1982 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
GERWIN Artur 1979 OPEN M Tomaszów Mazowiecki Artom Team Zatwierdzony
GIL Wojciech 1971 OPEN M Warszawa Warszawa Zatwierdzony
GLISZCZYŃSKI Jacek 1971 OPEN M Piotrków Trybunalski Artom Team Zatwierdzony
GNIADZIK Marcin 1989 OPEN M Łódź Łódź Running Team Zatwierdzony
GOCAŁEK Anna 1978 OPEN K Szczerców Zatwierdzony
GODALA Krzysztof 1982 OPEN M Ujazd Artom Tean Zatwierdzony
HAŁADAJ Wojciech 1997 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
JAGODZINSKI Dariusz 1967 OPEN M Piotrków Tryb Piotrków Biega Zatwierdzony
JAGUSIAK Ewelina 1987 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
JAGUSIAK Maciej 1981 OPEN M Pabianice Pan Jagoda Zatwierdzony
JĘDRASIAK-MATUSZCZYK Dorota 1973 OPEN K Radomsko Zatwierdzony
JOŃCZYK Julia 2006 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
JOŃCZYK Tomasz 1980 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
JUCHA Lidia 1972 OPEN K Łódź http://www.timerecords.pl/application/event/create/128 Zatwierdzony
KALWINEK Marta 1984 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
KALWINEK Sergiusz 2006 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
KAŁUŻA Edyta 1988 OPEN K Bełchatów Warach rowery Zatwierdzony
KASZUBSKI Rafał 1989 OPEN M ŁÓDŹ Łódź Kocha Sport Zatwierdzony
KĘDZIAK Sylwia 1986 OPEN K Kleszczów Zatwierdzony
KIELNIEROWSKA Honorata 1977 OPEN K Pabianice O Co Biega Zatwierdzony
KOBYLARCZYK Magdalena 1985 OPEN K Pabianice Zatwierdzony
KOPERKIEWICZ Adam 1986 OPEN M Tomaszów Mazowiecki Artom Zatwierdzony
KOWALCZYK Jadwiga 1964 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
KOWALSKI Bartłomiej 1989 OPEN M Poddębice Rossbiegani Zatwierdzony
KOZIEŁ Jacek 1964 OPEN M Łódź Zatwierdzony
KRAWCZYK Jakub 2018 OPEN M Bełchatów Team Flash Zatwierdzony
KRAWCZYK Kacper 1998 OPEN M Bełchatów Miejskie Centrum Sport Bełchatów Zatwierdzony
KRÓLIKOWSKI Michał 1980 OPEN M Łódź Zatwierdzony
KRYSIAK Ula 1977 OPEN K SZCZERCÓW Zatwierdzony
KRYŚCIAK Jacek 1983 OPEN M Łódź Zatwierdzony
KUBIAK Iwona 1985 OPEN K Zelów Zatwierdzony
KULA Ewa 1984 OPEN K Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Zatwierdzony
KUŁAK Piotr 1989 OPEN M Kamieńsk Passion Life Joy Zatwierdzony
KWIECIŃSKA Klaudia 1989 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
LENART Patrycja 2006 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
LEWANDOWSKI Igor 2000 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
LEWEK Joanna 1983 OPEN K Łódź Zatwierdzony
LISZEWSKI Adam 1979 OPEN M Bełchatów Shakur Zatwierdzony
ŁAGODZIŃSKI Artur 1986 OPEN M Łódź Zatwierdzony
ŁAWSKA Sylwia 1990 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
ŁAWSKI Łukasz 1989 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
ŁĄCKA Agnieszka 1976 OPEN K Tomaszów Mazowiecki Artom Team Zatwierdzony
ŁUSZCZ Paweł 1980 OPEN M Bełchatów Brak Zatwierdzony
MAĆKOWIAK Paulina 1990 OPEN K Łódź Zatwierdzony
MICHALOWSKI Jakub 1985 OPEN M Belchatów Rugby Club Belchatow Zatwierdzony
MICHALSKI Mariusz 1980 OPEN M Łódź EVErRUN Zatwierdzony
MICHALSKI Robert 1987 OPEN M TOMASZÓW MAZOWIECKI ARTOM TEAM Zatwierdzony
MODRZEJEWSKA Emilia 1978 OPEN K Szadek Zatwierdzony
MODRZEJEWSKA Zuzanna 2002 OPEN K Szadek Zatwierdzony
MORAWIEC Alicja 2009 OPEN K Bełchatów Atom Team / BKL Bełchatów Zatwierdzony
MUSIAŁ Paweł 1985 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
PACYNIAK Bartłomiej 1989 OPEN M Zgierz Artom Team Zatwierdzony
PACZUSZKA Paulina 1991 OPEN K Zatwierdzony
PIĄTKIEWICZ Piotr 1992 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
PIECYK-GOLENIA Joanna 1988 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
PIETRZYK Aleksandra 1987 OPEN K Warszawa Mohair Special Forces (MSF) Zatwierdzony
PIOTROWSKA Angelika 1990 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
PYTEL Karolina 1988 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
RAJCZYK Wlodzimierz 1959 OPEN M MYSZKÓW Leśne Ludki Żarki Letnisko Zatwierdzony
ROJEK Aleksandra 1988 OPEN K Łódź Zatwierdzony
ROJEK Dariusz 1980 OPEN M Łódź Zatwierdzony
RYBAK-DĘBIECKA Aleksandra 1990 OPEN K Tomaszów Mazowiecki ARTOM TEAM Zatwierdzony
SAŁADAJCZYK Ewelina 1976 OPEN K Pabianice Zatwierdzony
SIESS Jarosław 1961 OPEN M Pabianice Zatwierdzony
SKIBIŃSKA Katarzyna 1982 OPEN K Zapolice BBL Zduńska Wola Zatwierdzony
SOBCZAK Robert 1982 OPEN M Łódź Smierć ukrainie Zatwierdzony
SOBOLEWSKA Agnieszka 1983 OPEN K TOMASZÓW MAZOWIECKI Artom Team Zatwierdzony
STANISŁAWSKI Michał 1993 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
STASIAK Magdalena 1979 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
STELMASIK Monika 1980 OPEN K BEŁCHATÓW Zatwierdzony
SUJKA Łukasz 1983 OPEN M Budy Dłutowskie Zatwierdzony
SZAFRANEK Igor 2006 OPEN M PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Artom Team Zatwierdzony
SZAFRANEK Marta 1977 OPEN K PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Artom Team Zatwierdzony
SZYMCZAK Joanna 1976 OPEN K Łódź Zatwierdzony
ŚLĘCZKOWSKI Błażej 1985 OPEN M Łódż Sportera OCR Zatwierdzony
TELĄŻKA Jarosław 1981 OPEN M Bełchatów Iron Fighters Zatwierdzony
TOMASZEWSKA Agnieszka 1986 OPEN K Bełchatów Turbo team Zatwierdzony
TONDYS Piotr 1971 OPEN M ŁÓDŹ TIGERS TEAM Zatwierdzony
TOPOLSKA Edyta 1980 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
TRZEWIKOWSKA Paulina 1983 OPEN K Łódź Zatwierdzony
TUREK Pawel 1972 OPEN M Piaseczno Princes Zatwierdzony
TYLUŚ Paulina 1998 OPEN K Zelów Bieging Team Zelów Zatwierdzony
WARUNEK Daria 1997 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
WELM Eryk 2004 OPEN M Częstochowa SP 26 Częstochowa Zatwierdzony
WIERZCHOŃ Michał 1974 OPEN M Zatwierdzony
WOJDA Jakub 1982 OPEN M Łowicz Zatwierdzony
WOJTAL Mariusz 1984 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
WOJTKOWSKI Adam 1984 OPEN M Łódź Zatwierdzony
WRZESIAK Bartłomiej 1998 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
ZDANOWSKA Anna 1983 OPEN K ŁÓDŹ RAZEM TRENUJEMY SPORT Zatwierdzony