Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Bełchatowska Piętnastka - Bieg na 5 km - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
980 SZAMOL Sebastian 1975 OPEN M Pabianice Aflofarm Active Team Zatwierdzony
1500 MRÓZ Mateusz 2006 OPEN M Katowice Go Frost Zatwierdzony
1501 ŁASKI Konrad 1986 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
1502 FRUKACZ Krzysztof 1990 OPEN M Kleszczów Zatwierdzony
1503 TOMESZ Robert 1992 OPEN M Kleszczów Zatwierdzony
1504 STRZAŁKOWSKI Antoni 1992 OPEN M Sieradz Sempertrans Bełchatów Zatwierdzony
1505 SIEMIŃSKI Łukasz 1992 OPEN M Radomsko Sempertrans Zatwierdzony
1506 MŁYNARCZYK Magdalena 1992 OPEN K Widawa Zatwierdzony
1507 BOROWIEC Łukasz 1981 OPEN M BEŁCHATÓW Zatwierdzony
1508 JAŹWIEC Paulina 1992 OPEN K Łódź Zatwierdzony
1509 ŁĄCKI Bartosz 2002 OPEN M Tomaszów Mazowiecki Artom Team Zatwierdzony
1510 SOBCZAK Robert 1982 OPEN M Łódź ŚżK Zatwierdzony
1511 LEWANDOWSKI Igor 2000 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
1512 CISZEWSKA Karolina 1982 OPEN K Bełchatów Turbo Team Zatwierdzony
1513 TOMASZEWSKA Agnieszka 1986 OPEN K Bełchatów Turbo team Zatwierdzony
1514 ROJEK Dariusz 1980 OPEN M Łódź Zatwierdzony
1515 ROJEK Aleksandra 1988 OPEN K Łódź Zatwierdzony
1516 MICHALOWSKI Jakub 1985 OPEN M Belchatów Rugby Club Belchatow Zatwierdzony
1517 WRZESIAK Bartłomiej 1998 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
1518 WARUNEK Daria 1997 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1519 SAŁADAJCZYK Ewelina 1976 OPEN K Pabianice Zatwierdzony
1520 WOJTKOWSKI Adam 1984 OPEN M Łódź Zatwierdzony
1521 STELMASIK Monika 1980 OPEN K BEŁCHATÓW Zatwierdzony
1522 JĘDRASIAK-MATUSZCZYK Dorota 1973 OPEN K Radomsko Zatwierdzony
1523 WOJTAL Mariusz 1984 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
1524 ŁAGODZIŃSKI Artur 1986 OPEN M Łódź Zatwierdzony
1525 GNIADZIK Marcin 1989 OPEN M Łódź Łódź Running Team Zatwierdzony
1526 WOJDA Jakub 1982 OPEN M Łowicz Zatwierdzony
1527 KASZUBSKI Rafał 1989 OPEN M ŁÓDŹ Łódź Kocha Sport Zatwierdzony
1528 STANISŁAWSKI Michał 1993 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
1529 LEWEK Joanna 1983 OPEN K Łódź Zatwierdzony
1530 PIĄTKIEWICZ Piotr 1992 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
1531 KUŁAK Piotr 1989 OPEN M Kamieńsk Passion Life Joy Zatwierdzony
1532 DĄBROWSKI Mateusz 1986 OPEN M Józefosław Allianz Running Team Zatwierdzony
1533 BOROWIECKA Anna 1984 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1534 FURCZYNSKA Grazyna 1964 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1535 GIL Wojciech 1971 OPEN M Warszawa Warszawa Zatwierdzony
1536 KRÓLIKOWSKI Michał 1980 OPEN M Łódź Zatwierdzony
1537 KAŁUŻA Edyta 1988 OPEN K Bełchatów Warach rowery Zatwierdzony
1538 MICHALSKI Mariusz 1980 OPEN M Łódź EVErRUN Zatwierdzony
1539 KUBIAK Iwona 1985 OPEN K Zelów Zatwierdzony
1540 BEDNAREK Mariola 1988 OPEN K Zelów Zatwierdzony
1541 JUCHA Lidia 1972 OPEN K Łódź Zatwierdzony
1542 CIUPA Paweł 1980 OPEN M Blok Dobryszyce Blok Ekipa Zatwierdzony
1543 ŚLĘCZKOWSKI Błażej 1985 OPEN M Łódż Sportera OCR Zatwierdzony
1544 BARTOSIK-WOLNIAK Sylwia 1983 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1545 RAJCZYK Wlodzimierz 1959 OPEN M MYSZKÓW Leśne Ludki Żarki Letnisko Zatwierdzony
1546 ŁAWSKI Łukasz 1989 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
1547 ŁAWSKA Sylwia 1990 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1548 TONDYS Piotr 1971 OPEN M ŁÓDŹ TIGERS TEAM Zatwierdzony
1549 STASIAK Magdalena 1979 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1550 JOŃCZYK Tomasz 1980 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
1551 JOŃCZYK Julia 2006 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1552 CHUDZIK-WARZECHA Justyna 1990 OPEN K Zelów Zatwierdzony
1553 SUJKA Łukasz 1983 OPEN M Budy Dłutowskie Zatwierdzony
1554 GEMBORYS Magdalena 1982 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1555 DAMIĘCKA Katarzyna 1984 OPEN K Warszawa JOHNSON&JOHNSON Zatwierdzony
1556 LENART Patrycja 2006 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1557 KRYŚCIAK Jacek 1983 OPEN M Łódź Zatwierdzony
1558 HAŁADAJ Wojciech 1997 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
1559 TOPOLSKA Edyta 1980 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1560 WELM Eryk 2004 OPEN M Częstochowa SP 26 Częstochowa Zatwierdzony
1561 TRZEWIKOWSKA Paulina 1983 OPEN K Łódź Zatwierdzony
1562 PIECYK-GOLENIA Joanna 1988 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1563 ŁUSZCZ Paweł 1980 OPEN M Bełchatów Brak Zatwierdzony
1564 MODRZEJEWSKA Emilia 1978 OPEN K Szadek Zatwierdzony
1565 MODRZEJEWSKA Zuzanna 2002 OPEN K Szadek Zatwierdzony
1566 JAGUSIAK Maciej 1981 OPEN M Pabianice Pan Jagoda Zatwierdzony
1567 KWIECIŃSKA Klaudia 1989 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1568 BEDNARCZYK Karina 1985 OPEN K Bełchatów NW Bełchatów Zatwierdzony
1569 DUDZIC Joanna 1980 OPEN K Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
1570 GADOMSKA Olga 1987 OPEN K BELCHATOW Zatwierdzony
1571 JAGUSIAK Ewelina 1987 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1572 KOBYLARCZYK Magdalena 1985 OPEN K Pabianice Zatwierdzony
1573 SZYMCZAK Joanna 1976 OPEN K Łódź Zatwierdzony
1574 KRAWCZYK Jakub 2018 OPEN M Bełchatów Team Flash Zatwierdzony
1575 DOMAŃSKI Zbigniew 1980 OPEN M Łódż Rossbiegani Zatwierdzony
1576 DOMAŃSKI Krzysztof 1980 OPEN M Łódż Rossbiegani Zatwierdzony
1577 PIETRZYK Aleksandra 1987 OPEN K Warszawa Mohair Special Forces (MSF) Zatwierdzony
1578 KOWALSKI Bartłomiej 1989 OPEN M Poddębice Rossbiegani Zatwierdzony
1579 TUREK Pawel 1972 OPEN M Piaseczno Princes Zatwierdzony
1580 KULA Ewa 1984 OPEN K Bełchatów DRUŻYNA PIERŚCIENIA Zatwierdzony
1581 JAGODZINSKI Dariusz 1967 OPEN M Piotrków Tryb Piotrków Biega Zatwierdzony
1582 DULIBA Aleksandra 1998 OPEN K Błaszki Zatwierdzony
1583 KRYSIAK Ula 1977 OPEN K SZCZERCÓW Zatwierdzony
1584 PYTEL Karolina 1988 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1585 SIESS Jarosław 1961 OPEN M Pabianice Zatwierdzony
1586 KIELNIEROWSKA Honorata 1977 OPEN K Pabianice O Co Biega Zatwierdzony
1587 KALWINEK Sergiusz 2006 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
1588 KALWINEK Marta 1984 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1589 GAWŁOWSKA-STASIAK Elżbieta 1991 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1590 WIERZCHOŃ Michał 1974 OPEN M Łódź Super TEAM Zatwierdzony
1591 TYLUŚ Paulina 1998 OPEN K Zelów Bieging Team Zelów Zatwierdzony
1592 MUSIAŁ Paweł 1985 OPEN M Bełchatów Zatwierdzony
1593 MORAWIEC Alicja 2009 OPEN K Bełchatów Atom Team / BKL Bełchatów Zatwierdzony
1594 MICHALSKI Robert 1987 OPEN M TOMASZÓW MAZOWIECKI ARTOM TEAM Zatwierdzony
1595 DUDASZEK Damian 1989 OPEN M Łódź Artom Team Zatwierdzony
1596 RYBAK-DĘBIECKA Aleksandra 1990 OPEN K Tomaszów Mazowiecki ARTOM TEAM Zatwierdzony
1597 DĘBIECKA Joanna 1981 OPEN K Tomaszów Mazowiecki ARTOM TEAM Zatwierdzony
1598 LISZEWSKI Adam 1979 OPEN M Bełchatów Shakur Zatwierdzony
1599 KĘDZIAK Sylwia 1986 OPEN K Kleszczów Zatwierdzony
1600 GLISZCZYŃSKI Jacek 1971 OPEN M Piotrków Trybunalski Artom Team Zatwierdzony
1601 KOZIEŁ Jacek 1964 OPEN M Łódź Zatwierdzony
1602 MAĆKOWIAK Paulina 1990 OPEN K Łódź Zatwierdzony
1603 ŁĄCKA Agnieszka 1976 OPEN K Tomaszów Mazowiecki Artom Team Zatwierdzony
1604 SOBOLEWSKA Agnieszka 1983 OPEN K TOMASZÓW MAZOWIECKI Artom Team Zatwierdzony
1605 DURA Marlena 1983 OPEN K TOMASZÓW MAZOWIECKI Artom Team Zatwierdzony
1606 SZAFRANEK Marta 1977 OPEN K PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Artom Team Zatwierdzony
1607 SZAFRANEK Igor 2006 OPEN M PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Artom Team Zatwierdzony
1608 KOPERKIEWICZ Adam 1986 OPEN M Tomaszów Mazowiecki Artom Zatwierdzony
1609 GERWIN Artur 1979 OPEN M Tomaszów Mazowiecki Artom Team Zatwierdzony
1610 PACYNIAK Bartłomiej 1989 OPEN M Zgierz Artom Team Zatwierdzony
1611 GODALA Krzysztof 1982 OPEN M Ujazd Artom Tean Zatwierdzony
1612 GOCAŁEK Anna 1978 OPEN K Szczerców Zatwierdzony
1613 PIOTROWSKA Angelika 1990 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1614 DOMINA Emilia 1984 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1615 KOWALCZYK Jadwiga 1964 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1616 DANIEL Adam 2006 OPEN M Belchatow Anastazów Zatwierdzony
1617 DANIEL Aneta 1982 OPEN K Belchatow Anastazów Zatwierdzony
1618 BRZEZIŃSKA-STĘPIEŃ Paulina 1990 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1619 KRAWCZYK Kacper 1998 OPEN M Bełchatów Miejskie Centrum Sport Bełchatów Zatwierdzony
1620 SKIBIŃSKA Katarzyna 1982 OPEN K Zapolice BBL Zduńska Wola Zatwierdzony
1621 CZUBIŃSKI Marek 1953 OPEN M Zatwierdzony
1622 PACZUSZKA Paulina 1991 OPEN K Zatwierdzony
1623 TELĄŻKA Jarosław 1981 OPEN M Bełchatów Iron Fighters Zatwierdzony
1624 ANKLEWICZ Magdalena 1997 OPEN K Wrocław Zatwierdzony
1625 CZYŻNIELEWSKI Arkadiusz 1981 OPEN M Łódź ReebokRunCrew LDZ Zatwierdzony
1626 SKUPIŃSKI Damian 1999 OPEN M Krzeczów Klub Biegacza Warta Zatwierdzony
1627 KRAJTL Svatopluk 1949 OPEN M VYSKOV MARATHONIUM PARDUPICE Zatwierdzony
1628 KASPAR Milos 1944 OPEN M Mikulovice MARATHONIUM PARDUPICE Zatwierdzony
1629 ZAŁĘCZNY Kacper 2004 OPEN M Bełchatów GKS Bełchatów Zatwierdzony
1630 ZAŁĘCZNA Ewa 1979 OPEN K Bełchatów Zatwierdzony
1631 PANFIL Wanda 1959 OPEN K Tomaszów Mazowiecki Team Wanda Panfil Zatwierdzony