Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

LOTTO MTB Energy 2019 - dystans GIGA - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
1 BANACH Bartosz 1986 M30 Gdańsk Torus - Apteka Gemini Confirmed
2 HOPPE Mateusz 1991 M18 gdansk Sopocki Klub Żeglarski Confirmed
3 SOLECKI Łukasz 1978 M40 Tomaszów Mazowiecki Soltrade 4 Runner Confirmed
4 WIŚNIEWSKI Dariusz 1966 M50 Gdynia Confirmed
5 STOLP Woytek 1977 M40 Chojnice TEAM mtb Chojnice Confirmed
6 SUŚ Arkadiusz 1976 M40 Bydgoszcz Bydzia Power Bike Team Confirmed
7 WYDARTY Emil 1983 M30 Gdańsk elkapitano.pl / KS Niemaniemogę Confirmed
8 SZYMKOW Slawek 1970 M40 Straszyn BST - Banach Sport Team Confirmed
9 WOJCISZKE Wojciech 1983 M30 Gdansk Confirmed
10 SAJENKO Adam 1990 M18 Gdańsk BST - Banach Sport Team Confirmed
11 SŁOMKA Mateusz 1989 M30 Tomaszów Mazowiecki Confirmed
12 BLOCH Roman 1986 M30 Kwidzyn Cyklo Kwidzyn / IP Kwidzyn Bike Team Confirmed
13 MISIASZEK Sławomir 1965 M50 TORUŃ Toporzysko GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy Confirmed
14 SOLARSKI Jakub 1979 M40 Gdańsk BST-Banach Sport Team Confirmed
15 GRUSZECKI Damian 1986 M30 Gdańsk Dream Tri Team Confirmed
16 BIELOWICZ Marek 1979 M40 Gdynia BST-BanachSportTeam Confirmed
17 ROGOWSKI Leszek 1974 M40 Gdańsk Toyota Walder Confirmed
18 LECIEJEWSKI Mateusz 1991 M18 Człuchów NDF TEAM CZŁUCHÓW Confirmed
19 MĄDZIELEWSKI Sławek 1970 M40 Świecie KLUB KOLARSKA WDA ŚWIECIE Confirmed
21 TURSKA Katarzyna 1989 K30 Gdansk Fundacja Jeppesena Confirmed
22 KONKEL Łukasz 1988 M30 Gdańsk Fundacja Jeppesena Confirmed
23 REJCH Mateusz 1989 M30 Warszawa Fundacja Jeppesena Confirmed
24 SUŁEK Grzegorz 1981 M30 Gdańsk Fundacja Jeppesena Confirmed
25 IMIANOWSKI Michał 1990 M18 Człuchów NDF Team Człuchów Confirmed
29 TOMASZEWSKI Waldemar 1974 M40 BYDGOSZCZ BYDZIA POWER BIKE TEAM Confirmed
31 KUCZORSKA Katarzyna 1985 K30 Rumia TA KO Team Confirmed
32 KOCIK Rafał 1980 M30 Warszawa Geodetic Dobry Kurs Team Confirmed
33 STASZCZAK Paweł 1974 M40 Kwiatkówek Confirmed
34 SUCHOWIECKI Wojciech 1978 M40 Stawiguda K.S. NMNM // #ArtneoTeam // TriNegu Confirmed
36 FELON Michał 1977 M40 Gdynia zdrowyrower Confirmed
37 WRZESIŃSKI Karol 1988 M30 wiry Confirmed
39 PRUSINOWSKI Bernard 1988 M30 Gdynia Confirmed
40 KAWAŁKOWSKI Borys 1988 M30 Gdańsk Confirmed
41 KOŁODZIK Grzegorz 1995 M18 Żarnowiec Confirmed
42 KULLING Monika 1988 K30 Gnieżdżewo Confirmed
43 SIENKIEWICZ Patryk 1972 M40 Gdynia Dream Tri Team Confirmed
44 GWIZDAŁA Karol 1985 M30 Gdańsk ADVA Optical Networking / SPORTEVO Confirmed
45 ŻUCHLIŃSKI Adam 1967 M50 Suchy Dwór Confirmed
46 WOLANIN Jakub 1983 M30 Malbork GK Malbork Confirmed
47 BAZIAK Piotr 1970 M40 Nowy Sącz BIDYICOACH Confirmed
48 BOBOLA Maciek 1976 M40 Kraków Rysianka team Confirmed