Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

MTB Energy 2019 - dystans MEGA - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
ANDREJCZUK Adam 1972 M40 Chojnice MTB Chojnice Zatwierdzony
BERNACKI Jacek 1969 M50 Połchowo KRS FORMOZA Zatwierdzony
BLAZY Sławosz 1982 M30 Rybnik Zatwierdzony
BŁASZCZAK Dariusz 1974 M40 Gdynia Zatwierdzony
BOBOLA Maciek 1976 M40 Kraków Zatwierdzony
BORZYSZKOWSKI Tomasz 1972 M40 Tczew Adva Optical Networking Zatwierdzony
BRUDNICKI Robert 1989 M30 Mosina Zatwierdzony
CEJMER Łukasz 1980 M30 Gdańsk Zatwierdzony
CIBA Damian 1983 M30 Reda TA KO Team Zatwierdzony
CZEŻYK Adrian 1987 M30 Gdańsk Zatwierdzony
GARDZIELEWSKI Artur 1979 M40 Gdańsk VO2max MTB Team Zatwierdzony
GAWKOWSKI Mariusz 1970 M40 GDYNIA ARKA GDYNIA Zatwierdzony
GBYL Jacek 1969 M50 Gdańsk Vege Bike Zatwierdzony
GÓRKA Karol 1990 M18 Pruszcz Gdański Bursztyn Pizza Cycling Team Zatwierdzony
GRAJCZAK Adrian 1988 M30 Gdańsk Zatwierdzony
GRAJZER Jacek 1966 M50 POZNAN Roweromania Team Poznan Zatwierdzony
GRUCHAŁA Agnieszka 1977 K40 gdynia MEWA Gdynia Zatwierdzony
HERMASZEWSKI Radoslaw 1978 M40 Gdansk BST - Banach Sport Team Nie potwierdzony
JAROSIEWICZ Michal 1976 M40 gdansk Zatwierdzony
JOKIEL Radoslaw 1985 M30 Gdańsk Rowersi Cycling Team Zatwierdzony
KALISZEWSKI Jakub 1977 M40 Gdańsk TA KO Team Zatwierdzony
KARWASIŃSKI Karol 1984 M30 Poznań Consdata Supersportowy Team Zatwierdzony
KAWUCHA Mirosław 1969 M50 GDYNIA KRS FORMOZA Zatwierdzony
KINOWSKI Tomasz 1997 M18 Jankowo Gdańskie Bursztyn Pizza Cycling Team Zatwierdzony
KOCIKOWSKI Rafał 1977 M40 Świecie Zatwierdzony
KOWALSKI Adam 2000 M18 Sopot VO2max MTB Team Zatwierdzony
KROTOWSKI Antoni 1984 M30 Gdańsk Old School MTB Gdańsk Zatwierdzony
LASKOWSKI Maciej 1974 M40 GDYNIA Majbike Band Zatwierdzony
LEWANDOWSKI Hubert 1975 M40 Szczecin rowery Turowski team Zatwierdzony
LEWIŃSKI Marcin 1978 M40 Reda Zatwierdzony
ŁUCZAK Krzysztof 1972 M40 Inowrocław Inowrocław Team MTB Zatwierdzony
MACIEJEWSKI Sławomir 1968 M50 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Zatwierdzony
MATERA Michał 1983 M30 Koszalin Rowery Małgośka Nie potwierdzony
MICHALAK Michał 1983 M30 Koszalin Dziki Koszalin Zatwierdzony
MODLIŃSKA Beata 1974 K40 Rumia Zatwierdzony
NACHYŁA Paweł 1987 M30 Koszalin Dziki Koszalin Zatwierdzony
ORŁOWSKA Agata 1982 K30 Gdynia Fundacja Jeppesena Zatwierdzony
PORTEE Wojciech 1971 M40 Gdynia SPORTEVO Nie potwierdzony
PSTRĄGOWSKI Marcin 1982 M30 Koszalin DZIKI KOSZALIN Zatwierdzony
RADULSKA Joanna 1982 K30 Gdańsk Zatwierdzony
ROMANOWSKA Agnieszka 1977 K40 Rumia FTI Racing Team Zatwierdzony
ROPPEL Rafał 1980 M30 Gdańsk Zatwierdzony
SIERADZKI Adam 1982 M30 Inowrocław Inowrocław Team MTB Zatwierdzony
SKOWRON Maciej 1983 M30 Sopot Fundacja Jeppesena Zatwierdzony
SKWARCZAK Mariusz 1987 M30 Gdynia VeloGd / Velomania.CC Zatwierdzony
STASZCZAK Sława 1975 K40 Kwiatkówek Zatwierdzony
STELMASZYK Paweł 1982 M30 Mosina APS Data Mosina Zatwierdzony
SYKUŁA Jakub 2001 M18 Gdynia BST Zatwierdzony
SYKUŁA Marcin 1973 M40 Gdynia BST - Banach Sport Team Zatwierdzony
SZYCH Darek 1975 M40 Rakowiec CYKLO KWIDZYN Zatwierdzony
TOKARSKA Magdalena 1983 K30 Warszawa Zatwierdzony
TYMIŃSKI Tomasz 1975 M40 Gdańsk Zatwierdzony
WOJCIECHOWSKI Jacek 1974 M40 ŚWINOUJŚCIE MH AUTOMATYKA Zatwierdzony
WÓJCIK Piotr 1984 M30 GDANSK 2 piffka Zatwierdzony
ZACHCIAŁ Tomasz 1973 M40 Kowale VO2max MTB Team Zatwierdzony
ZAJĄC Maciej 1981 M30 Gdańsk Dream Tri Team Zatwierdzony
ZASADA Grzegorz 1978 M40 Puck UKS TRI-TEAM RUMI Zatwierdzony
ZDROJEWSKA Katarzyna 1986 K30 Gdańsk Przymorze Fundacja Jeppesena Zatwierdzony
ZIEGERT Karol 1985 M30 Gdańsk Zatwierdzony
ŻUCZEK Arkadiusz 1972 M40 SUCHY DWÓR Zatwierdzony