Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #1 - Gniewino - 1/4 IM - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
200 WOŹNIAK Jacek 1980 M2 Gdańsk PORTA ACTIVE TEAM Confirmed
201 JÓŹWIAK Barbara 1980 K2 Siedlce YULO RUN TEAM SIEDLCE / Triathlon Siedlce Club Confirmed
202 JÓŹWIAK Krzysztof 1977 M3 Siedlce Prosecco Team SIEDLCE Confirmed
203 PODGÓRSKI Witold 1973 M3 Gdańsk F3Team Confirmed
204 KACZKOWSKA Katarzyna 1981 K2 Straszyn Confirmed
205 TROŚNIAK Piotr 1972 M3 Białogard CTS Confirmed
206 BUSZAN Radek 1980 M2 Sopot Niemaniemoge Confirmed
207 OLSZEWSKI Adam 1971 M3 Gdynia Confirmed
208 DRABJEWSKI Paweł 1980 M2 Więcbork Tkkf WODNIK WIĘCBORK Confirmed
209 LIBERKA Tomasz 1976 M3 Warszawa Confirmed
210 KMIEĆ Karolina 1983 K2 Bydgoszcz Trispace Confirmed
211 NEUMANN Krzysztof 1970 M3 Warszawa LUFT TRI Team Confirmed
212 TOMCZYK Marcin 1976 M3 Gdańsk SPORTEVO Confirmed
213 OSIPOWICZ Pawel 1977 M3 Lębork Confirmed
214 BORCHMANN Szymon 1982 M2 wladysławowo Tri-Sea Mewa Władysławowo Confirmed
215 ŻMICH-FÓRMANIAK Joanna 1976 K3 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
216 BORYNA Jarek 1965 M4 Gdańsk Confirmed
217 TAFIŁOWSKI Robert 1975 M3 Krobia RTeam Confirmed
218 GORZEŃSKI Piotr 1967 M4 GDYNIA Confirmed
219 THRUN Mikołaj 1982 M2 Gdańsk Confirmed
220 WALKOWIAK Marcin 1975 M3 Subkowy Agros-TJ Confirmed
221 LIPIŃSKI Błażej 1984 M2 Chojnice Truck Driving Academy Confirmed
222 CIESIELSKI Maciej 1987 M2 Łódź MBC Team Confirmed
223 RULIŃSKI Przemysław 1986 M2 Gniew CTS Czaja Training System Confirmed
224 RUBAJ Adam 1974 M3 Kwidzyn KTS IRONMAN Confirmed
225 KRÓLICKI Maciej 1988 M2 Gdańsk Tri NEGU Confirmed
226 KLUCZYK Artur 1994 M1 Elbląg Tomaszewicz Team Confirmed
227 JANTA Marek 1981 M2 Gdańsk Smaruj Na Trening Confirmed
228 CIEPIELEWSKI Patryk 1990 M1 Tczew Confirmed
229 MAJEWSKI Roman 1972 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Confirmed
230 BARTKOWSKI Marek 1972 M3 Warszawa EndureTeam Confirmed
231 TOMASIŃSKA Agnieszka 1983 K2 Gdynia Sobczak Team Confirmed
232 KUBIK Agnieszka 1986 K2 Gdańsk BCT Team Gdynia/ BST Confirmed
233 JASIULEWICZ Izabela 1983 K2 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM Confirmed
234 KOSPAŁPAWŁOWSKI Łukasz 1981 M2 Gdańsk LOTOS Running Team Confirmed
235 BEDNAREK Patrycja 1984 K2 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
236 ZIENKIEWICZ Janusz 1972 M3 Bydgoszcz TRISPACE /Allianz Triathlon Team Confirmed
237 BEJM Łukasz 1988 M2 Gdańsk Confirmed
238 PIĄTKOWSKI Andrzej 1967 M4 Złotokłos ĄĘ Tri Club Confirmed
239 PIOTROWSKI Daniel 1991 M1 Gdynia SwimStory Confirmed
240 KRAJEWSKI Maciej 1985 M2 Gdynia Complexsports Confirmed
241 MAZLOUM Amir 1987 M2 Ożarów Mazowiecki Kuźnia Triathlonu Confirmed
242 ZACHWIEJA Piotr 1985 M2 Bydgoszcz Confirmed
243 DOBRZYNSKI Marek 1985 M2 Bydgoszcz Confirmed
244 JANKOWSKI Tomasz 1973 M3 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
245 BISKUPSKI Cezary 1987 M2 Bydgoszcz Trispace Confirmed
246 KALUKIN Krzysztof 1977 M3 Gdynia Complexsports Triathlon Team Confirmed
247 MADZIĄG Marcin 1977 M3 Gdynia I-ROMAN Confirmed
248 ROSIŃSKI Jarosław 1976 M3 GDAŃSK Confirmed
249 IGNACZAK Piotr 1973 M3 Bydgoszcz TriSpace Confirmed
250 KULIK Jacek 1976 M3 GDYNIA KULIK&KUREK Confirmed
251 KMIECIK Jacek 1988 M2 Gdynia Complexsports Confirmed
252 WRONOWSKI Marcin 1986 M2 Lubartów the recyckings Confirmed
253 TELSZEWSKI Maciej 1978 M3 Mała Piaśnica Wagabunda Mała Piaśnica Confirmed
254 TOMASZEWICZ Damian 1993 M1 Elbląg Tomaszewicz Team Confirmed
255 ZAWISTOWSKI Michał 1978 M3 Sulmin Smaruj na trening team Confirmed
256 DĘBIEC Ewa 1982 K2 Gdańsk Smaruj Na Trening Team Confirmed
257 LIS Paweł 1977 M3 Gdańsk CTS / SNT Confirmed
258 SAJNOG Monika 1978 K3 Warszawa Kuźnia Triathlonu Confirmed
259 LIANA Jolanta 1977 K3 Banino Confirmed
260 STENKA Tomasz 1991 M1 Reda Aktywnie Nakręceni Confirmed
261 ROSA Grzegorz 1980 M2 Luzino Omega Fitness&Gym Luzino Confirmed
262 LADEMAN-WĘSIERSKA Sylwia 1986 K2 Gdańsk SobczakTeam Confirmed
263 SIEDLECKI Artur 1974 M3 Gdynia Morsy Gdyńskie Confirmed
264 SZAPIEL Andrzej 1990 M1 Pogórze SPRING/CTS/TRIATHLONTRÓJMIASTO Confirmed
265 JÓŹWIAK Łukasz 1976 M3 Rumia Confirmed
266 SEMSCH Artur 1962 M4 Gdynia Nordea Triathlon Team Confirmed
267 KUNKEL Mariusz 1976 M3 Gdańsk SMARUJ NA TRENING TEAM Confirmed
268 CZECH Mariusz 1981 M2 Gdynia UKS TRI-TEAM RUMIA Confirmed
269 PIEPER Daniel 1983 M2 Wejherowo Confirmed
270 KWAPISZ Anna 1979 K3 SOPOT TSUNAMI-TRI Confirmed
271 ADAMCZAK Krzysztof 1960 M4 Gdynia Confirmed
272 OKON Michał 1975 M3 Gdynia Parkrun Gdynia Confirmed
273 SKRZYCKI Lukasz 1980 M2 Gdynia Confirmed
274 KOPAŃSKA Katarzyna 1968 K4 Pruszyn Triathlon Siedlce Club Confirmed
275 PIOTROWSKI Artur 1974 M3 Łuków Triathlon Siedlce Club Confirmed
276 DOBOSIK Damian 1988 M2 Elbląg 3athlete Confirmed
277 MARCISZEWSKA Aneta 1976 K3 Siedlce Triathlon Siedlce Club Confirmed
278 KIEŁCZYKOWSKA Żaneta 1983 K2 Żelków-Kolonia Triathlon Siedlce Club Confirmed
279 KRAMARZ Agnieszka 1993 K1 Gdańsk TriLadies Confirmed
280 GIEDROJĆ Tomasz 1985 M2 Kwidzyn KTS IRONMAN Confirmed
281 ZASADA Grzegorz 1978 M3 Puck UKS TRI-TEAM RUMIA Confirmed
282 ZAWIEROWSKA Ewelina 1985 K2 Ustka Confirmed
283 HENNIG Tomasz 1973 M3 Zbychowo WOPR Wejherowo Confirmed
284 KRASUSKA-BŁACHNIO Ewa 1985 K2 Nowe Iganie TSC Confirmed
285 PORTEE Wojciech 1971 M3 Gdynia SPORTEVO Confirmed
286 KACPRZAK Bartosz 1981 M2 Gdańsk F3Team Confirmed
287 WINCZEWSKI Krzysztof 1986 M2 Gdańsk F3team Confirmed
288 GOSZ Marcin 1979 M3 LEBORK Endure Team Confirmed
289 WILANDT Konrad 1985 M2 Sopot Gdyński Triathlon Confirmed
290 BOCIAN Łukasz 1982 M2 Gdańsk F3Team Confirmed
291 LACHOWIECKI Wojciech 1977 M3 Stare Babice Confirmed
292 KSENIAK Szymon 1979 M3 Warszawa Confirmed
293 JAKOBSCHY Łukasz 1976 M3 Gdańsk F3Team Confirmed
294 WĄSOWSKI Rafał 1990 M1 Gdańsk Najmowicz Triathlon Team Confirmed
295 JĘDRKOWIAK Piotr 1988 M2 Sierakowice F3TEAM Confirmed
296 PARACKI Tomasz 1992 M1 Sierakowice F3TEAM Confirmed
297 ŻURAWICZ Andrzej 1989 M2 Rumia Dare2Tri Confirmed
298 MAŁKIŃSKI Józef 1957 M5 BYDGOSZCZ Confirmed
299 GRUSZECKI Damian 1986 M2 Gdańsk Dream Tri Team Confirmed
300 HERING Mateusz 1991 M1 Bytów TRI TEAM BYTÓW / Hering_triathlon Confirmed
301 MAŁKOWSKI Michał 1989 M2 Katowice The Recyckings Confirmed
302 KOWALSKI Łukasz 1980 M2 Gdynia Complexsports Confirmed
303 ANDRYSZAK Piotr 1972 M3 Gdansk Andryszak Team Confirmed
304 KĘSICKI Sebastian 1976 M3 Kwidzyn Kwidzyn Confirmed
305 KLARECKI Adrian 1978 M3 Reda AstMa Team Confirmed
306 CEJKO Wojciech 1975 M3 Banino Dead on Arrival Confirmed
307 MUCZYŃSKI Bartosz 1975 M3 Gdynia Confirmed
308 ŁAKOMSKI Mateusz 1984 M2 Sopot Confirmed
309 NALEŻYTY Katarzyna 1991 K1 Gdynia kasia.nalezyty.pro Confirmed
310 DOBRANIECKI Przemysław 1978 M3 Gdynia Confirmed
311 SZULC Maciej 1974 M3 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Confirmed
312 KOŚCIESZA Robert 1972 M3 Olsztyn Tri NEGU Confirmed
313 MUCHA Robert 1976 M3 Zalesie Górne Sportowe Love Confirmed
314 STRÓŻYK Leszek 1984 M2 Gdynia Confirmed
315 GÓRSKI Bartosz 1983 M2 Toruń Toruń Multisport Team Confirmed
316 MOWINSKI Filip 1992 M1 Gdansk dreamtriteam Confirmed
317 JARMOŁOWICZ Beata 1970 K3 Gdansk Dream Tri Team Confirmed
318 ROKICKI Leszek 1973 M3 Elbląg ETT Elbląg Triathlon Team Confirmed
319 PAŹ Michał 1978 M3 Warszawa NeonTeam Confirmed
320 KULKA Sergiusz 1980 M2 Lesznowola TriNEGU Confirmed
321 WOŁKANIN Paweł 1959 M5 Łódź Polpharma Run Team Confirmed
322 CZERNIAK Gracjan 1980 M2 Koszalin Confirmed
323 OTŁOWSKI Grzegorz 1986 M2 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Confirmed
324 MISZEWSKI Krzysztof 1981 M2 Gdańsk CTS - Czaja Training System / Dream Tri Team Confirmed
325 BORYCKI Marcin 1972 M3 Kosakowo Confirmed
326 ORZŁOWSKI Radosław 1977 M3 Roszkowo Confirmed
327 GÓRNY Wojciech 1972 M3 Łochowo TRISPACE Confirmed
328 PAŁYSA Marek 1974 M3 Dawidy Bankowe Tri NEGU Confirmed
329 FILBRANDT Wojciech 1978 M3 Gdańsk Najmowicz Triathlon Team Confirmed
330 RUCIŃSKI Jakub 1975 M3 Sopot Bike U Up- Europell Confirmed
331 KLOMFAS Miron 1975 M3 Bydgoszcz TriSpace Confirmed
332 BIEGAŁA Marek 1984 M2 Gdańsk Bike U Up - Europell Confirmed
333 TWAROWSKI Michal 1973 M3 Straszyn TRISPACE / Jeppesen Confirmed
334 KLIMOWSKI Przemysław 1977 M3 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Confirmed
335 BEDNARCZYK Arkadiusz 1976 M3 Gdynia JKLA JAWOR Confirmed
336 SOBIERAJ Rafał 1979 M3 Koszalin Robię to dla sportu! Confirmed
337 PRUCHNICKI Rafał 1980 M2 Toruń Confirmed
338 KLIMOWSKA Anetta 1979 K3 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Confirmed
339 CZYŻ Gabriela 1976 K3 Władysławowo Od-dech.pl Tri-Sea Mewa Władysławowo Confirmed
340 LENZ Magdalena 1988 K2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Confirmed
341 STRYCHOWSKI Jakub 1977 M3 Gdynia Complexsports Confirmed
342 BYSTRAM Aleksandra 1967 K4 Puck TRI-SEA MEWA Władysławowo Confirmed
343 ATRASZKIEWICZ Magda 1974 K3 Gdańsk Confirmed
344 TAMKUN-PAWŁOWSKA Małgorzata 1974 K3 Braniewo ETT Elbląg Triathlon Team Confirmed
345 ŻYLEWICZ Mateusz 1989 M2 Gdańsk Dream Tri Team Confirmed
346 KASPEROWICZ Dariusz 1975 M3 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie Confirmed
347 OBRAŁ Jolanta 1984 K2 Kraków Confirmed
348 RUTKOWSKI Adam 1994 M1 Wielka Nieszawka Olender Confirmed
349 GAPINSKI Piotr 1977 M3 Wejherowo Confirmed
350 JURAK Krzysztof 1991 M1 Zawiercie Confirmed
351 SZNAZA Tadeusz 1959 M5 Elbląg ETT-Elbląg Triathlon Team Confirmed
352 HAJDUCKI Jarosław 1976 M3 Elblag ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM Confirmed
353 MATEJA Lukasz 1982 M2 Gdansk Poland SONY PICTURES Confirmed
354 PERUCKI Maciej 1985 M2 Gdynia Sony Pictures GBS Confirmed
355 ZIELIŃSKA Magdalena 1979 K3 Gdynia Sony Pictures Confirmed
356 ZIELINSKI Aleksander 1978 M3 Gdynia Sony Pictures Confirmed
357 DUBIELLA Adam 1977 M3 Gdynia Rak Team Confirmed
358 SIKORA Dariusz 1972 M3 Nowy Dwór Gdański ETT Elbląg Triathlon Team Confirmed
359 LEMKE Leszek 1977 M3 Gdynia Gdyński Triathlon Confirmed
360 USTOWSKI Przemysław 1977 M3 Borkowo USTeam Confirmed
361 ELMINOWSKI Wojciech 1962 M4 Elbląg Elbląg Triathlon Team Confirmed
362 GORGOŃ Cezary 1981 M2 Gdańsk CTS-CzajaTrainingSystem Confirmed
363 TRYPUĆ-MAGDZIARZ Aleksandra 1975 K3 Bydgoszcz OLADENTAL Confirmed
364 KUDREWICZ Mirek 1964 M4 Gdńsk silco Confirmed
365 KOPCZYŃSKI Maciej 1979 M3 GDYNIA Confirmed
367 STRUMIŃSKI Rafał 1981 M2 Koszalin Dziki Koszalin Confirmed
368 GAJEWSKI Przemek 1978 M3 szczecin SyberianHamster Confirmed
369 DŁUTKOWSKI Jakub 1996 M1 Gdynia KubuśTeam Confirmed
370 TRAWCZYŃSKI Jacek 1969 M4 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
371 BUCZEK Tomasz 1984 M2 Gdynia Confirmed
372 DĘBICKI Artur 1968 M4 Gdynia Confirmed
373 ŁUSZCZEWSKI Krzysztof 1977 M3 Złotów Żytnia Team Confirmed
374 ODZIOBA Daniel 1982 M2 Olsztyn The Recyckings Confirmed
375 BARANOWSKI Daniel 1994 M1 Gdynia Confirmed
376 ZRZELSKI Michał 1977 M3 Gdańsk ZRZ Team Confirmed
377 BORKOWSKI Tomasz 1970 M3 Tuchola Kujavia3Team Confirmed
378 MOCARSKI Wojciech 1980 M2 Gdynia Arka Gdynia Confirmed
379 WASIEK Miroslaw 1967 M4 Gdynia UKS TRI-TEAM RUMIA Confirmed
380 JUŚKIW Paweł 1983 M2 Gdynia Confirmed
381 KOSMALA Maciej 1994 M1 Elbląg Czaja Training System Confirmed
382 SIŁKOWSKI Radosław 1975 M3 GDYNIA Heiztechnik Confirmed
383 DZIOBA Michał 1973 M3 Sopot TRI Dzioba Confirmed
384 WIELGUS Janusz 1978 M3 Gdańsk SportEvo Confirmed
385 SPRZĄCZKOWSKI Krzysztof 1969 M4 Gdynia SPORTEVO Confirmed
386 GRĄDZKI Wojciech 1991 M1 Giżycko dotsport.pl Triathlon Team Confirmed
387 BRESKA Ewelina 1973 K3 Kościerzyna KSR TEAM KOŚCIERZYNA Confirmed
388 BRESKA Witold 1974 M3 Kościerzyna KSR TEAM KOŚCIERZYNA Confirmed
389 BARANOWSKI Marek 1969 M4 Kosakowo COM-DKM Confirmed
390 STANIUK Bartosz 1985 M2 Słupsk Toyota Słupsk Confirmed
391 LASKOWSKI Leszek 1983 M2 Gdańsk ciesz się życiem! Confirmed
392 TOMASZEWSKI Michał 1984 M2 Gdańsk Confirmed
393 PALMOWSKI Łukasz 1976 M3 Rozalin Kontrolerski Team Confirmed
394 ODZIOBA Sebastian 1984 M2 Olsztyn The Recyckings Confirmed
395 SKROBACZ Przemysław 1988 M2 Reda Confirmed
396 WALENTYNOWICZ Adam 1981 M2 Sopot DOMO TEAM Confirmed
397 PRĄDZYŃSKI Marcin 1977 M3 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
398 MARTYNOWICZ Maria 1972 K3 Brzoza TRISPACE Confirmed
399 MARTYNOWICZ Michał 1972 M3 BRZOZA TRISPACE Confirmed
400 PAWLICKI Krzysztof 1982 M2 Warszawa Kosmiczne Dziady Confirmed
401 RÓŻALSKI Maciej 1974 M3 Warszawa OKP Confirmed
402 CNOTA Janusz 1955 M5 Gdynia UKS Tri-Team Rumia Confirmed
403 BEDNAREK Michal 1980 M2 Tczew Centrum Komórek Team Tczew Confirmed
404 KAMIŃSKA Daniela 1993 K1 Tczew Confirmed
405 SKWIERAWSKI Grzegorz 1970 M3 Pszczółki Alior Running Team Confirmed
406 ZAKURZEWSKI Tomasz 1974 M3 Brzoza Brzoza biega Confirmed
407 ZŁOCH Aleksander 1996 M1 Gdynia Confirmed
408 LISIUS Tomasz 1964 M4 Gdańsk Confirmed
409 KACZMAREK Sławomir 1976 M3 Rumia NO RISK NO FUN Confirmed
410 WAJS Anna 1995 K1 Gdynia Confirmed
411 PAWELCZYK Marcin 1992 M1 Gdynia Confirmed
412 GUTOWSKI Damian 1979 M3 CHWASZCZYNO Confirmed
413 FRUKACZ Kamil 1993 M1 Tczew Confirmed
414 BLOK Karol 1981 M2 Chojnice ortopeda-blok.pl Confirmed
415 DAWIDOWICZ Maciej 1978 M3 Brzoza Brzoza Biega Confirmed
416 ŁOPACIŃSKI Tomasz 1978 M3 Gdańsk SPORTEVO Confirmed
417 SADOWSKI Piotr 1983 M2 Gdańsk DISINN Club Confirmed
418 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata 1977 K3 Gdansk CTS Czaja Training System Confirmed
419 WĘGLARZ Marek 1969 M4 Suchy Dwór Confirmed
420 MIŚ Waldemar 1976 M3 Gdańsk Alior Running Team Confirmed
421 WARSZAWSKI Filip 1975 M3 Gdynia biegamyrazem.pl Confirmed
422 PIOTROWICZ Ewa 1987 K2 Sopot Sportevo Confirmed
423 CZAUS Adam 1984 M2 Gdynia Turbinki.com.pl Confirmed
424 MARSZAŁEK Sebastian 1992 M1 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team Confirmed
425 IGIELSKI Armin 1975 M3 Grudziadz Tancia team Confirmed
426 WOJCIECHOWSKI Adam 1969 M4 Gdańsk Confirmed
427 GRYBER Piotr 1979 M3 Bojano Grybcio Team Confirmed
428 RAPACKI Szymon 1985 M2 Gdańsk Confirmed
429 PIETRASIK Przemysław 1980 M2 Słupsk Confirmed
430 KWIDZIŃSKI Krzysztof 1973 M3 Gdynia Purtki Confirmed
431 MISZEWSKI Mateusz 1989 M2 Gdańsk CTS - Czaja Training System Confirmed
432 FLISIKOWSKI Szymon 1985 M2 Gdynia SPORTEVO Confirmed
433 RĄCZKOWSKI Dariusz 1976 M3 Wejherowo Confirmed
434 SPŁAWIŃSKI Paweł 1978 M3 Tczew APATOR Metrix S.A. Confirmed
435 HINC Kamil 2001 M1 Starogard Gdański Tri Starogard Gdański Confirmed
436 SZYMCZAK Jakub 1988 M2 Gdynia Confirmed
437 KRZYŻANOWSKI Piotr 1991 M1 Gdynia Confirmed
438 ANTKOWIAK Bartosz 1988 M2 Bydgoszcz TriSpace Confirmed
439 GRODZKI Marek 1975 M3 Gdańsk CTS Czaja Training System Confirmed
440 SZCZUCKI Piotr 1980 M2 Gdańsk LOTOS Running Team Confirmed
441 LEMKE Krzysztof 1977 M3 Gdynia Gdyński Triathlon Confirmed
442 OLSZEWSKA Karina 1977 K3 Gdynia Confirmed
443 HOGA Fryderyk 1988 M2 Gdynia Ave, Caesar, morituri te salutant! Confirmed
444 WESTA Irena 1992 K1 Reda Confirmed
445 MAŃCZAK Jakub 1971 M3 GDYNIA DELFIN GDYNIA Confirmed
446 PIĘTA Sylwester 1988 M2 Straszyn Radio Gdańsk Confirmed
447 SZMIENDOWSKA-KRÓLAK Paulina 1990 K1 Kwidzyn MTB Kwidzyn Team Confirmed
448 BISKUPSKI Mariusz 1974 M3 susz UKS TRS SUSZ Confirmed
449 RESZKE Paweł 1985 M2 Wejherowo UKS Tri-Team Rumia Confirmed
450 ŚCIBIOR Marek 1974 M3 Juszkowo Neon Team Confirmed
451 FAJKS Adam 1973 M3 Pogórze Rada Gminy Kosakowo Confirmed
452 KUFEL Szymon 1990 M1 Świekatowo Endure Team Confirmed
453 TURSKI Krzysztof 1988 M2 Gdynia Confirmed