Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #1 - Gniewino - 1/8 IM - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
700 BLEW Marcin 1991 M1 Straszyn Confirmed
701 SOSNOWSKI Lukasz 1985 M2 Więcbork Endure Team Confirmed
702 GÓRZYŃSKI Tomasz 1976 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Confirmed
703 BEREZA Lukasz 1994 M1 Katowice Confirmed
704 KRAKOWSKI Jan 1994 M1 Gdynia Invictus 3City Confirmed
705 WAŃCZYK Jacek 1972 M3 Reda ComplexSports Confirmed
706 JOSZ Piotr 1963 M4 Gdańsk Confirmed
707 KULESZA Mariusz 1977 M3 Gdańsk #CTS CzajaTrainingSystem/LIBERO Biuroserwis Confirmed
708 STRZELECKA Aleksandra 1990 K1 Gdańsk LPP team Confirmed
709 KOWALSKI Tomasz 1982 M2 Elbląg Ostra Korba Team Confirmed
710 ADAMEK Małgorzata 1987 K2 Gdańsk Confirmed
711 WADZIŃSKA Paulina 1984 K2 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
712 ZUZAŃSKI Patryk 1980 M2 Miszewko SMARUJ NA TRENING TEAM Confirmed
713 MARSZAŁEK Tomasz 1978 M3 Gdynia Endure team Confirmed
714 JELIŃSKI Natan 2003 M1 Swarzewo Tri sea newa władysławowo Confirmed
715 KRIEGEL Artur 1973 M3 Mrzezino Confirmed
716 TOMASIUK Karol 1975 M3 Mińsk Mazowiecki Confirmed
717 CYSEWSKA-BRYTAN Jowita 1971 K3 Władysławowo TRI-SEA MEWA Władysławowo Confirmed
718 PULCZYŃSKI Robert 2003 M1 Starzyno Tri Sea Mewa Władysławowo Confirmed
719 OLBRYŚ Michał 1983 M2 Gdynia 507Projects Confirmed
720 ADAMCZYK Maciej 1974 M3 Władysławowo Tri Sea Mewa Władysławowo Ostra Korba Team Confirmed
721 FABIANOWICZ Agnieszka 1983 K2 Sopot Autopay Team Confirmed
722 MARKIEWICZ Jarosław 1977 M3 Władysławowo TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO Confirmed
723 BRYTAN Krzysztof 1969 M4 Władysławowo TRI-SEA Władysławowo Confirmed
724 MAKOWSKI Przemysław 1975 M3 Gdynia Gondor Confirmed
725 LEPA-ROMAN Magdalena 1978 K3 Bolszewo Przecinak77 Confirmed
726 SZYTTENHOLM Oliwier 1982 M2 Bydgoszcz Trispace, Zdazyc z Pomocą,Neuron,Centrum Confirmed
727 OBIEDZIŃSKA Aleksandra 1977 K3 Kwidzyn KTS Ironman Confirmed
728 PILSKI Wojciech 1973 M3 Gdańsk MAMiL Confirmed
729 KUPTZ Daniel 1958 M5 Sopieszyno Confirmed
730 ALBECKI Witold 1972 M3 Wejherowo AKKUS Confirmed
731 KLAWIKOWSKI Jakub 1992 M1 Gdynia Confirmed
732 URBANIAK Daniel 1979 M3 Gdynia Confirmed
733 WILLMA Andrzej 1966 M4 Gardeja DECATHLON RUMIA Confirmed
734 BELTER Daniel 1996 M1 Wejherowo Confirmed
735 KIEŁKUCKA Alicja 1972 K3 TRĄBKI MAŁE NORWOOD TEAM / COMPLEXSPORT/TRILADIES Confirmed
736 ŁADNO Arek 1980 M2 Warszawa TriClub Confirmed
737 NEUBAUER Szymon 1988 M2 Dzierżążno KARTUZY Confirmed
738 PRZEWODOWSKI Piotr 1976 M3 gdansk Lpp Team Confirmed
739 BERENDT Mariusz 1978 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Confirmed
740 SOCIK Michał 1986 M2 GDANSK Confirmed
741 GAZARKIEWICZ Michał 1977 M3 Rumia DREAM TRI TEAM Confirmed
742 BOGDAŃSKI Łukasz 1981 M2 Gdańsk Refinitiv Triathlon Team Confirmed
743 NAPIERACZ Marta 1979 K3 GDYNIA Endure Team Confirmed
744 GORNOWICZ Kuba 1979 M3 Gdańsk SPORTEVO Confirmed
745 KREPS Krzysztof 1964 K4 Gdańsk TRIMAMA TEAM Confirmed
746 FABISZAK Jacek 1975 M3 Gdansk Highly Protected Runners Confirmed
747 BOGALECKI Marek 1957 M5 Gdańsk SAFE Sport Team Confirmed
748 MARZEC Mieszko 1976 M3 Gdynia AquaStacja Gdańsk Confirmed
749 FILARECKA Agnieszka 1986 K2 Bydgoszcz Trispace/AthleticoMed Confirmed
750 KOZAK Karol 2000 M1 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Confirmed
751 DANKOWSKI Marek 1971 M3 Gdańsk MAK Confirmed
752 MENDEL Magdalena 1991 K1 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
753 KLOSEK Dominik 1980 M2 Gdynia Endure Team Confirmed
754 KULIK Kamil 2003 M1 Gdynia CTS Confirmed
755 JANYGA-KULIK Karolina 1976 K3 Gdynia KULIK&KUREK Confirmed
756 LABUHN Marta 1991 K1 GDYNIA TRIDEA Confirmed
757 HULEWICZ Małgorzata 1988 K2 Warszawa Confirmed
758 WRZOCHALSKI Robert 1973 M3 GDYNIA TRIDEA TEAM Confirmed
759 TRABALA Szymon 1982 M2 Sopot Jeppesen Poland Confirmed
760 KUKULSKI Karol 1995 M1 Gdynia AMW Gdynia Confirmed
761 WOŁOSZYK Kamil 1993 M1 Kościerzyna Fundacja Jeppesena Confirmed
762 HAAS Eliasz 1982 M2 Gdansk Fundacja Jeppesena Confirmed
763 KOWALSKA Marzena 1991 K1 Gdańsk Fundacja Jeppesena Confirmed
764 KALISZ Paulina 1993 K1 Szembekowo Fundacja Jeppesena Confirmed
765 SZUCA Lukasz 1988 M2 Gdańsk Fundacja Jeppesena Confirmed
766 BORKOWY Michał 1975 M3 Bojszowy Niezrzeszony Confirmed
767 FOLWARSKA Małgorzata 1982 K2 Gdańsk GZHM FOLWARSCY Confirmed
768 KOWALCZYK Tomasz 1976 M3 Słupsk Słupsk Confirmed
769 FUKOWSKI Damian 1982 M2 Warszawa ĄĘ TriClub Confirmed
770 KRZEMIŃSKI Jakub 1994 M1 Gdańsk Fundacja Jeppesena Confirmed
771 PLOCHOCKA Emilia 1983 K2 Gdansk Fundacja Jeppesena Confirmed
772 ORŁOWSKA Agata 1982 K2 Gdynia Fundacja Jeppesena Confirmed
773 MOCARSKI Michał 1987 M2 Gdańsk Fundacja Jeppesena Confirmed
774 WROBEL Piotr 1979 M3 Gdansk Fundacja Jeppesena Confirmed
775 MURAWSKI Bartłomiej 1992 M1 Gdańsk Fundacja Jeppesena Confirmed
776 KARNASIEWICZ Pawel 1990 M1 Gdańsk Fundacja Jeppesena Confirmed
777 MIZIARSKI Paweł 1990 M1 Reda FUNDACJA JEPPESENA Confirmed
778 JAROCKI Piotr 1983 M2 Gdańsk Fundacja Jeppesena Confirmed
779 BANNACH Robert 1991 M1 Świecie Fundacja Jeppesena Confirmed
780 PRUSACZYK Dawid 1983 M2 Gdańsk Fundacja Jeppesena Confirmed
781 PAWLISZCZE Piotr 1981 M2 Gdańsk Fundacja Jeppesena Confirmed
782 KOBAKA Weronika 1988 K2 Gdansk Fundacja Jeppesena Confirmed
783 LISOWSKA Emilia 1989 K2 Gdansk Fundacja Jeppesena Confirmed
784 SZCZEPAŃSKI Michał 1992 M1 Gdańsk Fundacja Jeppesena Confirmed
785 MARKOWSKI Marcin 1986 M2 Gdańsk Fundacja Jeppesena Confirmed
786 SZYSZŁO Aleksandra 1989 K2 Gdańsk Fundacja Jeppesena Confirmed
787 HNATYSZYN Mateusz 1984 M2 Gdansk Fundacja Jeppesena Confirmed
788 KALISZ Paweł 1986 M2 Gdańsk Fundacja Jeppesena Confirmed
789 SŁOWIKOWSKI Kamil 1993 M1 Braniewo Fundacja Jeppesena Confirmed
790 ADAMSKI Mateusz 1989 M2 Gdańsk Fundacja Jeppesena Confirmed
791 BUDZANOWSKI Paweł 1990 M1 Starogrd Gdański TRI stg Confirmed
792 KOTWICA Marta 1992 K1 Gdynia FUNDACJA JEPPESENA Confirmed
793 DMYTRIUK Vladyslav 1997 M1 Gdansk Fundacja Jeppesena Confirmed
794 BERDZIK Maciej 1992 M1 Sopot Fundacja Jeppesena Confirmed
795 LASKOWSKI Kamil 1992 M1 Tczew Fundacja Jeppesena Confirmed
796 ZIĘBA Dominik 1995 M1 Gdynia Fundacja Jeppesena Confirmed
797 HERMANN Tomasz 1978 M3 Olsztyn www.olsztynbiznes.pl Confirmed
798 WALCZAK Grzegorz 1988 M2 Ruda Śląska Mizopol S.C. Confirmed
799 WALCZAK Daniel 1991 M1 Sosnowiec Confirmed
800 BŁACH Wojciech 1988 M2 Sosnowiec MIZOPOL S.C. Confirmed
801 SOLECKI Łukasz 1978 M3 Tomaszów Mazowiecki Soltrade 4 Runner Confirmed
802 KUBIŃSKI Jakub 1987 M2 Bydgoszcz Enea Bydgoszcz Triathlon Tem Confirmed
803 WOJTOWICZ Jarosław 1980 M2 Elbląg Confirmed
804 MAKOWSKI Marcin 1981 M2 Gdynia Confirmed
805 KACZMAREK Sławomir 1987 M2 Gdańsk Confirmed
806 TULIE Krzysztof 1971 M3 Siedlice Góral Police Confirmed
807 OŻÓG Andrzej 1962 M4 Golub-Dobrzyń Toruński Klub Triathlonowy Confirmed
808 MAGNUSKI Michał 1996 M1 Malbork Confirmed
809 PIETRZAK Tomasz 1967 M4 Gdynia Mewa Gdynia Confirmed
810 DOMAGALSKI Łukasz 1981 M2 Gdańsk Mewa Gdynia Confirmed
811 AJTEL Jaroslaw 1976 M3 Gdansk LETJA TEAM Confirmed
812 TOPCZEWSKI Gracjan 1976 M3 Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team / Trispace Confirmed
813 KIEŁBASA Przemysław 1986 M2 Gdynia Mewa Gdynia Confirmed
814 TOPOREK Joanna 1976 K3 GDYNIA Mewa Gdynia Confirmed
815 DEPTULSKI Mateusz 1995 M1 Tczew TSRS Confirmed
816 PIEKUT Marcin 1974 M3 WEJHEROWO Wejherowska Akademia Biegania Confirmed
817 HALBRYT Maciej 1994 M1 Gdynia Sescom Sports Team Confirmed
818 PACHOLCZYK Krzysztof 1988 M2 Słupsk Nordex Polska Confirmed
819 KURZAWSKI Miłosz 1990 M1 Gdańsk Autopay Sports Team Confirmed
820 WITKOWSKI Piotr 1986 M2 Gdynia Sescom Sport Team Confirmed
821 KOMOROWSKI Szymon 1996 M1 Gdańsk F3Team Confirmed
822 NAGELSKI Piotr 1987 M2 Gdańsk F3team / GPnS Confirmed
823 PORZEZIŃSKA Małgorzata 1983 K2 Opacz Kolonia Confirmed
824 LUBIŃSKA Mariola 1974 K3 Stare Babice Confirmed
825 ZESZUTEK Natalia 1985 K2 Gdynia Complexsports/TRI Ladies Confirmed
826 KOŁASKI Krzysztof 1987 M2 Gdynia Confirmed
827 SZOT Dawid 1992 M1 Sztum Tri NEGU // Artneo Team Confirmed
828 JAROSIEWICZ-POSZEWIECKA Ewa 1975 K3 Gdańsk Confirmed
829 MARSZAŁEK Karina 1980 K2 Gdynia ENDURE Team Confirmed
830 KOŁKOWSKI Karol 1998 M1 Gdynia Confirmed
831 PIERNICKI Krzysztof 1980 M2 Karczemki Endure Team Confirmed
832 PERCHALUK-MANDAT Joanna 1985 K2 Jastrzębie Zdrój Polarny Klub Sportowy Hornsund Confirmed
833 BARANOWSKI Daniel 1994 M1 Gdynia Confirmed
834 WALCZUK Katarzyna 1992 K1 Rumia Confirmed
835 DZIWORSKI Kornel 1974 M3 Gdynia SAINT-GOBAIN SQUAD Confirmed
836 GŁAZIK Daniel 1982 M2 Wejherowo GNM Confirmed
837 BUCHERT Piotr 1979 M3 Gdynia Gdynia Mewa Confirmed
838 ZAMARRIPA Karolina 2000 K1 Gdynia LKS Zorza Gdynia; NeuroSana Confirmed
839 SPRENGEL Grzegorz 1980 M2 Gdansk F3Team / Lufthansa Systems Poland Active! Confirmed
840 SKIBIŃSKA Anna 1977 K3 Elbląg ETT-Elbląg Triathlon Team Confirmed
841 FRYDRYCH Agata 1991 K1 Warszawa Confirmed
842 KWIATKOWSKI Grzegorz 1975 M3 Gdańsk F3Team Gdańsk Confirmed
843 BLEW Wojciech 1963 M4 Gdańsk Grupa Biegowa 65 Confirmed
844 BARTCZAK Magda 1985 K2 Toruń ETT - Elbląg Triathlon Team / Toruń Multisport Team Confirmed
845 MALTCEV Sergei 1970 M3 Elbląg ETT - Elbląg Confirmed
846 SUWINSKA Zuzanna 1993 M1 Gdańsk Confirmed
847 RAUT Wiesław 1948 M5 Bydgoszcz Trispace Confirmed
848 RÓŻALSKI Piotr 1979 M3 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Confirmed
849 JAKUBOWSKI Piotr 1970 M3 Gdynia SCALAR Confirmed
850 GRALIK Artur 1987 M2 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Confirmed
851 GOŹDZIEWICZ Paweł 1977 M3 GDYNIA COMPLEXSPORTS / BIEGAMYRAZEM.PL Confirmed
852 RÓŻALSKA Aleksandra 1978 K3 Elbląg ETT-Elbląg Triathlon Team Confirmed
853 ZIEMIŃSKA Magdalena 1978 K3 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Confirmed
854 MAKSYMIUK Marta 1988 K2 Elbląg ETT- Elbląg Triathlon Team Confirmed
855 ZYGMUNTOWICZ Piotr 1953 M5 Gdynia Skazani Na Sukces Confirmed
856 DEJNAROWICZ Piotr 1979 M3 Pogórze 3athlete Confirmed
857 PODHORODECKI Arkadiusz 1967 M4 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Confirmed
858 MICHALAK Karolina 1983 K2 Gdańsk RYSIE Confirmed
859 BARAŃSKA Katarzyna 1977 K3 Katowice The Recyckings Confirmed
860 JASIŃSKI Piotr 1983 M2 Gdynia NOVO Capoeira Confirmed
861 WENCKA Kamila 1988 K2 Gdynia NOVO Capoeira Confirmed
862 BRAZEWICZ Włodzimierz 1957 M5 Puck Tri sea Mewa Woadysławowo Confirmed
863 GAJOWNIK Marcin 1978 M3 Warszawa Confirmed
864 GAJOWNIK Karolina 1987 K2 Gdynia Confirmed
865 GRABIŃSKA Agnieszka 1976 K3 Gdynia Complexsports/TRI Ladies Confirmed
866 JĘDRYCZKA Piotr 1993 M1 Gdynia TopActive Confirmed
867 ADAMCZYK Mateusz 1992 M1 Niekanin Confirmed
868 LIZAK Włodzimierz 1963 M4 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Confirmed
869 ORMIANIN Marcin 1989 M2 Tczew Apator Metrix S.A. Confirmed
870 DALECKI Bartłomiej 1976 M3 Rumia Confirmed
871 MORAWIAK Krzysztof 1993 M1 Koszalin Confirmed
872 TYBURA Rafał 1972 M3 Gdynia CTS- CZAJA TRAINING SYSTEM Confirmed
873 KOWALIK Marcin 1984 M2 Gdańsk SMARUJ NA TRENING TEAM Confirmed
874 BRUSKI Dariusz 1963 M4 Gdańsk Autobus z napisem: koniec wyścigu. Confirmed
875 SARNASZEK Monika 1979 K3 ROTMANKA Confirmed
876 KANIA Aleksandra 1983 K2 Gdynia Confirmed
877 KULESZA Jolanta 1983 K2 Gdańsk CTS Czaja Training System Confirmed
878 CECHOWSKA Katarzyna 1973 K3 Elbląg ETT-Elbląg Triathlon Team Confirmed
879 NOWAK Ewelina 1987 K2 Białe Błota TriAmator Confirmed
880 NIEDŹWIEDŹ Bartosz 1988 M2 Leszno Trigger Triathlon Confirmed
881 PUJSZO Sławomir 1976 M3 Chwaszczyno Chwaszczyno Biega Confirmed
882 BARCZEWSKI Marek 1989 M2 Toruń Romet Factory Team Confirmed
883 KUŁAK Piotr 1972 M3 Biskupiec Biskupiec Biega THE BEST Confirmed
884 SZYMONIK Filip 1994 M1 Stalowa Wola Endless Pain Confirmed
885 SOBCZAK Marcin 1975 M3 Żołędowo TRISPACE Confirmed
886 FIEDOROW Mateusz 1989 M2 Gdynia Confirmed
887 TRAWCZYŃSKI Jacek 1969 M4 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
888 GRUCHAŁA Agnieszka 1977 K3 gdynia MEWA Gdynia Confirmed
889 TYLKOWSKI Marcin 1983 M2 Warszawa urwane śmigło Confirmed
890 ZELEWSKA Marta 1977 K3 gdynia MEWA Gdynia Confirmed
891 LEWANDROWSKA Magdalena 1977 K3 Rumia MEWA Gdynia Confirmed
892 WRÓBLEWSKI Wiktor 1980 M2 Gdynia MEWA Gdynia Confirmed
893 BEYER-WRÓBLEWSKA Monika 1975 K3 Gdynia MEWA Gdynia Confirmed
894 GŁAZIK Tomasz 1977 M3 Wejherowo Redalica Confirmed
895 ZAJĄC Maciej 1981 M2 Gdańsk Dream Tri Team Confirmed
896 KOWALCZYK Andrzej 1981 M2 Gdańsk Confirmed
897 PIEPKE Monika 1978 K3 Gdynia Confirmed
898 ZAJK Michał 1990 M1 Reda Confirmed
899 KOŁODZIEJCZYK-KOTASIŃSKA Milena 1989 K2 Gdynia plywanietrojmiasto.pl Confirmed
900 KOTASIŃSKI Filip 1985 M2 Gdynia plywanietrojmiasto.pl Confirmed
901 PECKO Norbert 1990 M1 Gdańsk Confirmed
902 GÓRSKI Sławomir 1973 M3 Wejherowo Confirmed
903 PAWELEC Piotr 1982 M2 Gdańsk Confirmed
904 BEDNAREK Krzysztof 1968 M4 Gdynia SportEvo Confirmed
905 THRUN Kamil 1990 M1 Rumia Confirmed
906 TOPOROWSKI Mariusz 1967 M4 Gdańsk MRKS Confirmed
907 GŁODOWSKI Adam 2018 M1 Warszawa Żórawski Team Confirmed
908 MICKIEWICZ-MAKUCH Marcin 1982 M2 Blizne Łaszczyńskiego Młode Wilcy Confirmed
909 SZCZEPANIAK Bartosz 1989 M2 zgierz MaruszkaTeam Confirmed
910 KSIĄŻEK Andrzej 1962 M4 działdowo ksiazek triathlon team Confirmed
911 JASKUŁKE Irek 1973 M3 Puck ACTIVE TEAM PORTA Confirmed
912 TRUSKOLAWSKA Ola 1976 K3 Gdynia Confirmed
913 MANISZEWSKI Zbigniew 1955 M5 Unisław TRISPACE Confirmed
914 SUŁEK Łukasz 1983 M2 Rzepnica Confirmed
915 LESZKOWICZ Krzysztof 1986 M2 POGÓRZE DOMAX Racing Team Confirmed
916 WACHOWSKI Łukasz 1983 M2 Wrocław Shooting Drill Academy Confirmed
917 BRZUCHALSKI Paweł 1985 M2 Rumia Confirmed
918 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta 1988 K2 Gdansk BIKE U UP / PZU Sport Team Confirmed
919 MEYER Łukasz 1980 M2 Luzino LUK-CONNECT Racing Team Confirmed
920 CZUMIEL Maciej 1980 M2 Grudziądz JF Confirmed
921 STANISZEWSKI Jacek 1961 M4 GDYNIA ALGECO Confirmed
922 MALICKI Patryk 1990 M1 Dębogórze Confirmed
923 WIŚNIEWSKI Krzysztof 1976 M3 Gdańsk Rozbiegani-Żychlin Confirmed
924 ZWIERZCHOWSKA Aleksandra 1997 K1 Mosty Confirmed
925 ŻUCZKIEWICZ Piotr 1964 M4 Gdynia Confirmed
926 AMBROZIAK Krzysztof 1979 M3 Gdańsk Autopay Sports Team Confirmed
927 CIESIELSKA Sylwia 1991 K1 Warszawa Warsaw Masters Team Confirmed
928 BOROWSKI Rafał 1979 M3 Warszawa MY RUN TO TRI Confirmed
929 SZARMACH Krzysztof 1968 M4 Starogard Gd TRI Starogard Gd. Confirmed
930 SAPINSKI Dominik 1996 M1 Rumia SP 40-Gdynia Confirmed
931 GAZARKIEWICZ Antoni 1952 M5 GDAŃSK BHMW_GDYNIA Confirmed
932 PALMOWSKI Maciej 1970 M3 Łódź Confirmed
933 RUSAK Łukasz 1980 M2 Gdynia CzemuNie Confirmed
934 JATCZAK Katarzyna 1972 K3 Gdynia ZIAJA TEAM Confirmed
935 TURSKI Mariusz 1975 M3 Gdańsk Confirmed
936 LUBIŃSKI Kamil 1992 M1 Gdynia Centrum Sportowe u Jezuitów Confirmed
937 PILIŃSKI Piotr 1984 M2 Rumia KOMANDO FLAKI Confirmed
938 KREFT Katarzyna 1994 K1 Gdynia Confirmed
939 SOLEK Mieczysław 1955 M5 Wejherowo NYPEL Reda Confirmed
940 KUBUSZEWSKI Michał 1983 M2 Wejherowo KOMANDO FLAKI Confirmed
941 KARCZEWSKI Sławomir 1966 M4 Działdowo niezrzeszony Confirmed
942 CISKOWSKI Waldemar 1955 M5 Gdynia Confirmed
943 KIRYLUK Piotr 1963 M4 Brodnica Confirmed
944 EJSYMONT Jaśmina 2002 K1 Gdańsk Confirmed
945 ROSIŃSKI Marek 1969 M4 Brodnica MORS Brodnica Confirmed
946 SZATROWSKI Radosław 1985 M2 Gdynia Confirmed
947 KUCIABA Jacek 1972 M3 Jagatowo PG. AQUA Confirmed
948 KOTFIS Ryszard 1951 M5 Gdynia SP40-Gdynia Confirmed
949 WRONKA Cezary 1986 M2 Gdańsk Bike U Up Confirmed
950 OSTROWSKI Maciej 1996 M1 Gdynia Invictus 3City Confirmed
951 GIERASIMIUK Grzegorz 1984 M2 Warszawa Trigger Triathlon Confirmed
952 FARAN Agata 2003 K1 SULMIN GTSulmin Confirmed
953 OSTROWSKI Łukasz 1993 M1 Gdynia Invictus 3City Confirmed
954 ZALEWSKI Łukasz 1994 M1 Rumia Confirmed
955 MAZIARCZYK Marek 1975 M3 Gdańsk SPORTEVO Confirmed
956 ŚLESICKI Rafał 1986 M2 Gdańsk Ostre TEAM Confirmed
957 LESZKOWICZ Kornel 1989 M2 Gdynia PBC BUDOWNICTWO Confirmed
958 BIANKOWSKI Piotr 1975 M3 Rumia BiankowskiTeam Confirmed
959 KREFFT Maria 2000 K1 Parchowo MLKS Baszta Bytów Confirmed
960 SIEJAKOWSKI Michał 1979 M3 Kwidzyn NST/KTS IRONMAN Confirmed
961 KASZTELAN Radosław 1977 M3 Kwidzyn Kwidzyn Bike Racing Team Confirmed
BORCOWSKI Janusz 1965 M4 Gdynia weterynek.pl / Bike U Up Not confirmed
CHLEBOWSKI Karol 1977 M3 Reda F3 Team Not confirmed
GELO Patryk 1994 M1 Reda DecaRumiaRacingTeam Not confirmed
KARABIN Paweł 1976 M3 Gdańsk Not confirmed
KOŁOSOWSKI Kamil 1988 M2 Białystok Nadaktywni/Peleton.pl Confirmed
KRAWCZYK Pawel 1980 M2 Gdynia Sailors Not confirmed
LEON Luis 1990 M1 Gdanks Not confirmed
MROZOWSKA-KLAJNERT Agata 1986 K2 Barniewice Nie poddam Cię Not confirmed
NIKEL Natalia 1997 K1 Susz Not confirmed
RONKIEWICZ Anna 1981 K2 Gdynia NST/KTS IRONMAN Not confirmed
SKIBIŃSKI Robert 1973 M3 Elbląg ETT-Elbląg Triathlon Team Not confirmed
STANCZYK Karolina 1974 K3 Warszawa ĄĘ TRI CLUB Not confirmed