Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #3 - Lidzbark - 1/4 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
AMBROZIAK Artur 1988 M2 Brwinów Zatwierdzony
BLEW Marcin 1991 M1 Gdańsk Zatwierdzony
BLEW Wojciech 1963 M4 Gdansk Grupa Biegowa 65 Zatwierdzony
BRZOSTOWICZ Ewelina 1977 K3 Tomaszów Mazowiecki WANDA PANFIL TEAM Zatwierdzony
BURZACKI Wiesław 1955 M5 Lidzbark KL Zatwierdzony
BURŻACKA-TYC Agnieszka 1972 K3 Płock PTT DELTA Zatwierdzony
CHOLEWIŃSKI Dariusz 1974 M3 Bydgoszcz Huragan Miedzyń Zatwierdzony
CZYŻ Gabriela 1976 K3 Władysławowo Od-dech.pl Tri-Sea Mewa Władysławowo Zatwierdzony
FIEGEL Wojciech 1978 M3 Bydgoszcz Byle przed Zatwierdzony
FURTAK Adam 1977 M3 Nowy Dwór Mazowiecki Zatwierdzony
GAWKOWSKI Robert 1973 M3 Legionowo eSBeeR Nowy Bukowiec Zatwierdzony
GĄSIOR Patryk 1994 M1 WARSZAWA WARSAW MASTERS TEAM Zatwierdzony
GÓRSKI Bartosz 1983 M2 Toruń toruński klub triathlonowy Zatwierdzony
GRESZCZUK Jarosław 1979 M3 GDAŃSK WOPR LIDZBARK Zatwierdzony
GUMKOWSKI Łukasz 1990 M1 Ostrołęka Zatwierdzony
HARTLIŃSKI Wojciech 1984 M2 Patryki Zatwierdzony
HOGA Fryderyk 1988 M2 Gdynia Ave, Caesar, morituri te salutant! Zatwierdzony
JAROSZ Michał 1977 M3 ŁÓDŹ Zatwierdzony
KARCZEWSKI Sławomir 1966 M4 Działdowo niezrzeszony Zatwierdzony
KASPROWICZ Wioletta 1991 K1 Działdowo Rozbiegane Działdowo Zatwierdzony
KŁUBA Sławomir 1990 M1 Susz Tri NEGU Zatwierdzony
KONDRACIUK Dariusz 1975 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
KRAMARCZYK Krzysztof 1962 M4 Torun Zatwierdzony
KRYSIŃSKI Andrzej 1991 M1 Ostrołęka Zatwierdzony
KUĆ Rafał 1988 M2 Płock WOPR PŁOCK Zatwierdzony
KULKA Sergiusz 1980 M2 Lesznowola TriNEGU Zatwierdzony
LACKORZYŃSKI Krzysztof 1987 M2 warszawa Nie potwierdzony
LIS Sebastian 1975 M3 Gdansk Fox komunikacja wizualna Zatwierdzony
LISIUS Tomasz 1964 M4 Gdańsk Zatwierdzony
MAJCZAK Kamil 1977 M3 Płock CS AIKINUR Zatwierdzony
MALICKI Michał 1990 M1 Warszawa Zatwierdzony
MARCINIAK Witold 1977 M3 Włocławek WKB Maratończyk Zatwierdzony
MARKIEWICZ Maciej 1984 M2 Bydgoszcz TriSpace Zatwierdzony
MASTALERZ Tomasz 1976 M3 Kielce Zatwierdzony
MATEJA Lukasz 1982 M2 Gdansk Poland SONY PICTURES Zatwierdzony
MOSTOWICZ Zbigniew 1985 M2 Lidzbark Pędzące Jednorożce Zatwierdzony
MURAWSKI Łukasz 1984 M2 Brodnica STOLKAR Team Zatwierdzony
NAGÓRSKA Elżbieta 1975 K3 Łochowice TRISPACE Zatwierdzony
NALEŻYTY Katarzyna 1991 K1 Gdynia kasia.nalezyty.pro Zatwierdzony
NIENARTOWICZ Bartosz 1978 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
NOWAK Marcin 1979 M3 Kościelna Wieś Zatwierdzony
ODZINKOWSKI Łukasz 1979 M3 Warszawa Tri Negu Zatwierdzony
OLSZEWSKI Łukasz 1977 M3 Działdowo Rozbiegane Działdowo Zatwierdzony
OSOWSKI Adam 1982 M2 Dzialdowo Zatwierdzony
PALCZEWSKI Marcin 1975 M3 Warszawa m.inżynieria Zatwierdzony
PAŁYSA Marek 1974 M3 Dawidy Bankowe Tri NEGU Zatwierdzony
PEDRYCZ Hubert 1990 M1 Torun Euro Trade Toruń Zatwierdzony
PIOTROWSKI Krzysztof 1972 M3 Działdowo Twister Team / Bike-Sport Działdowo Zatwierdzony
PRĄDZYŃSKI Marcin 1977 M3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
PRUCHNIEWSKI Krzysztof 1976 M3 Stróża Lubowidz Zatwierdzony
PRUCHNIEWSKI Sławomir 1979 M3 Warszawa ZIELUŃ TRI Zatwierdzony
RACHWALIK Kamil 1992 M1 Mrągowo Zatwierdzony
RAPACKI Szymon 1985 M2 Gdańsk Zatwierdzony
RĄCZKOWSKI Dariusz 1976 M3 Wejherowo Zatwierdzony
RUTKOWSKI Paweł 1979 M3 Olsztyn Tri NEGU/PersonalTriathlon.pl Zatwierdzony
SADOWSKI Piotr 1983 M2 Gdańsk DISINN Club Zatwierdzony
SALINSKI Michal 1983 M2 kwidzyn TRAKTOR TEAM Zatwierdzony
STRZELECKI Konrad 1973 M3 Kruszyn WKB Maratończyk Włocławek Zatwierdzony
SZARMACHER Sebastian 1983 M2 Działdowo Szarmacher Zatwierdzony
SZKLARCZYK Artur 1984 M2 Warszawa Zatwierdzony
SZKLARCZYK Michał 1990 M1 Warszawa Zatwierdzony
TAFIŁOWSKI Robert 1975 M3 Krobia Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
TOMASIUK Karol 1975 M3 Mińsk Mazowiecki Zatwierdzony
WĘGLARZ Marek 1969 M4 Suchy Dwór Zatwierdzony
WOJCIECHOWSKI Tomasz 1971 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
ZAWADOWSKI Marek 1965 M4 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
ZDANOWICZ Anna 1983 K2 lidzbark Zatwierdzony
ZIELIŃSKA Magdalena 1979 K3 Gdynia Sony Pictures Zatwierdzony
ZIELIŃSKI Marcin 1993 M1 Lubicz Górny Zatwierdzony
ŻYGENDA Robert 1967 M4 Gdynia "Brapol" Wiesz na czym stoisz! Zatwierdzony