Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #4 - Bełchatów - 1/2 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
ABRAMOWICZ Agata 1994 K1 Brzeg Dolny Zatwierdzony
BLICHARZ Marcin 1983 M2 Warszawa Zatwierdzony
CHOBOT Krzysztof 1978 M3 Częstochowa Tria Fans Zatwierdzony
CICHOCKI Piotr 1989 M2 lublin KW PSP WARSZAWA Zatwierdzony
CYBULSKI Konrad 1973 M3 Kutno K.S.Celironman S.A. / AMZ-KUTNO Zatwierdzony
FIGURA Łukasz 1983 M2 Wrocław Wroclaw Triathlon Team Nokia Zatwierdzony
GABRYSZEWSKI Tomasz 1969 M4 Aleksandrów Łódzki Zatwierdzony
GÓRNIAK Łukasz 1977 M3 styrzyniec Zatwierdzony
GROCHOWICZ Marek 1994 M1 Kraków Zatwierdzony
GRZYBEK Łukasz 1981 M2 Łódż Zatwierdzony
JABŁONKA Elżbieta 1975 K3 Bełchatów KB Spartakus Zatwierdzony
JUSZCZYŃSKI Robert 1996 M1 Wrocław ADRIAN DANILEWICZ TEAM Zatwierdzony
KAŁUŻNA Aneta 1984 K2 Warszawa Kuźnia Triathlonu Zatwierdzony
KAMIŃSKI Michał 1991 M1 Łódź Dell Running Team Zatwierdzony
KĘPIŃSKI Henryk 1953 M5 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
KIMMER Jakub 1988 M2 Zelów TTPSC Zatwierdzony
KMIEĆ Gerard 1987 M2 Łódź Łódzki Klub Wysokogórski Zatwierdzony
KOŁODZIEJSKI Ariel 1985 M2 Warszawa TeamKaraś / KPMG Triathlon Team Zatwierdzony
KOSIOR Michał 1992 M1 Łódź KS Celironman S.A. / HTF Ludwik Sikorski Zatwierdzony
KOSMĘDA Piotrmichał 1976 M3 Warszawa Nie potwierdzony
KRZYSZTOFIK Kacper 1977 M3 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Zatwierdzony
LEPKA Arkadiusz 1991 M1 Kleszczów Iron Fighters Zatwierdzony
LESIAK Tomasz 1981 M2 Bełchatów LSKK Bełchatów Zatwierdzony
LIMAN Krzysztof 1983 M2 Warszawa Zatwierdzony
MARKOWIAK Rafał 1979 M3 Łódź HTF Ludwik Sikorski Zatwierdzony
MASŁOWSKI Marcin 1979 M3 Łódź Zatwierdzony
MESSYASZ Krzysztof 1981 M2 Oława BIMARKO&WELDA TEAM Zatwierdzony
MIKOŁAJSKI Damian 1982 M2 Dąbrowa Górnicza Team Damiko / Triathlon X Team Zatwierdzony
MIKRUT Damian 1992 M1 Grudziądz AZS WSL Poznań / Rossmann SDP Zatwierdzony
MRÓZ Michał 1981 M2 Bibice DareDevils Triathlon Team Zatwierdzony
NOWAKOWSKI Jakub 1993 M1 Wieluń SwimmingLab Zatwierdzony
OLENDER Paweł 1977 M3 Mrągowo- Warszawa Car 4 parts Mrągowo Zatwierdzony
OSIŃSKI Arkadiusz 1981 M2 Ozorków Zatwierdzony
OSTROWSKI Grzegorz 1973 M3 Łódź Zatwierdzony
PACANA Krzysztof 1988 M2 Tarnowskie Góry Zatwierdzony
PANUŚ Marcin 1977 M3 Łódź Puls TRI Team Zatwierdzony
PIASECKI Piotr 1979 M3 Piotrków Trybunaski T.G SOKÓŁ ZAKOPANE Zatwierdzony
PIK Krzysztof 1981 M2 Wrocław Zatwierdzony
PŁÓCIENNIK Dominik 1992 M1 Lutomiersk Zatwierdzony
POKRYWIŃSKI Marcin 1981 M2 Konstancin-Jeziorna Dare2Tri Zatwierdzony
PTAK Marcin 1981 M2 łódź Zatwierdzony
RATAJEK Dawid 1986 M2 łódź łódź kocha sport Zatwierdzony
RATALEWSKI Slawomir 1967 M4 Tomaszow Mazowiecki Piotrkowskie Kolarstwo Zatwierdzony
RZEPECKA Anna 1975 K3 Warszawa M.I.L.A. Zatwierdzony
SIWEK Jacek 1979 M3 Łuczyce TriWise Triathlon Team Zatwierdzony
SKOCZ Tomasz 1986 M2 Bochotnica Zatwierdzony
SOJKOWSKI Piotr 1982 M2 Warszawa Tri NEGU Zatwierdzony
STASIAK Wojciech 1991 M1 Warszawa Zatwierdzony
STELMANSKI Sebastian 1993 M1 Dąbrowa Górnicza Zatwierdzony
STROJEK Bartosz 1983 M2 Połaniec Kuźnia triathlonu Zatwierdzony
SUGIER Dawid 1990 M1 Olsztyn Zatwierdzony
ŚLIŻ Lucyna 1977 K3 Warszaw Kuźnia Triathlonu Zatwierdzony
WELZER Dariusz 1973 M3 Oława WELDA BIMARKO GALI Team Zatwierdzony
WNĘK Jarosław 1988 M2 Kluczbork Kupszose.pl Zatwierdzony
WOJDAT Przemysław 1990 M1 Łódź Zatwierdzony