Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #4 - Bełchatów - 1/2 IM - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
1 MIZIARSKI Paweł 1990 M1 Reda TORUS- FUNDACJA JEPPESENA Confirmed
2 KLUZA Dawid 1989 M2 Gniazdow Confirmed
3 WILICKI Tomasz 1979 M3 Łódź Dell Running Team Confirmed
4 KRYSIAK Robert 1969 M4 Borzęcin Mały biegowarodzina.pl Confirmed
5 BUCHALIK Arkadiusz 1973 M3 Czeladź Confirmed
6 WIJAS Andrzej 1984 M2 Kielce Confirmed
7 PYKA Marek 1977 M3 Siemianowice Śląskie Chop Że Żelaza Tri Team Confirmed
8 WILK Szymon 1988 M2 Krasne Samotny Wilk Confirmed
9 LIBUCHA Jacek 1976 M3 Strzyżów Confirmed
10 ZIEMIAKOWSKI Sławomir 1971 M3 Łódź VEOLIA Confirmed
11 STEPIEN Maciej 1974 M3 Łódź Confirmed
12 GLINKA Michal 1976 M3 Praszka No Name Praszka Confirmed
13 RATAJEK Dawid 1986 M2 łódź łódź kocha sport Confirmed
14 GÓRNIAK Łukasz 1977 M3 styrzyniec Confirmed
15 PACANA Krzysztof 1988 M2 Tarnowskie Góry Confirmed
16 MASŁOWSKI Marcin 1979 M3 Łódź Celivonman - HTP LUDWIK SIKORSKI Confirmed
17 CHOBOT Krzysztof 1978 M3 Częstochowa Tria Fans Confirmed
18 BLICHARZ Marcin 1983 M2 Warszawa Confirmed
19 SIWEK Jacek 1979 M3 Łuczyce TriWise Triathlon Team Confirmed
20 OSTROWSKI Grzegorz 1973 M3 Łódź Confirmed
21 POKRYWIŃSKI Marcin 1981 M2 Konstancin-Jeziorna Dare2Tri Confirmed
22 KAMIŃSKI Michał 1991 M1 Łódź Dell Running Team Confirmed
23 PTAK Marcin 1981 M2 łódź Confirmed
24 STASIAK Wojciech 1991 M1 Warszawa Confirmed
25 CICHOCKI Piotr 1989 M2 lublin KW PSP WARSZAWA Confirmed
26 JABŁONKA Elżbieta 1975 K3 Bełchatów KB Spartakus Confirmed
27 KOSIOR Michał 1992 M1 Łódź KS Celironman S.A. / HTF Ludwik Sikorski Confirmed
28 GABRYSZEWSKI Tomasz 1969 M4 Aleksandrów Łódzki Confirmed
29 MIKRUT Damian 1992 M1 Grudziądz AZS WSL Poznań / Rossmann SDP Confirmed
30 LESIAK Tomasz 1981 M2 Bełchatów LSKK Bełchatów Confirmed
31 MIKOŁAJSKI Damian 1982 M2 Dąbrowa Górnicza Team Damiko / Triathlon X Team Confirmed
32 PŁÓCIENNIK Dominik 1992 M1 Lutomiersk Confirmed
33 JUSZCZYŃSKI Robert 1996 M1 Wrocław ADRIAN DANILEWICZ TEAM Confirmed
34 KĘPIŃSKI Henryk 1953 M5 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
35 CYBULSKI Konrad 1973 M3 Kutno K.S.Celironman S.A. / AMZ-KUTNO Confirmed
36 WOJDAT Przemysław 1990 M1 Łódź Confirmed
37 PIK Krzysztof 1981 M2 Wrocław Confirmed
38 RATALEWSKI Slawomir 1967 M4 Tomaszow Mazowiecki Piotrkowskie Kolarstwo Confirmed
39 PANUŚ Marcin 1977 M3 Łódź Puls TRI Team Confirmed
40 KOŁODZIEJSKI Ariel 1985 M2 Warszawa TeamKaraś / KPMG Triathlon Team Confirmed
41 SOJKOWSKI Piotr 1982 M2 Warszawa Tri NEGU Confirmed
42 KIMMER Jakub 1988 M2 Zelów TTPSC Confirmed
43 RYBARCZYK Jacek 1971 M3 Warszawa KS Start Pułaski Warka Confirmed
44 ROBIŃSKI Marcin 1981 M2 Warszawa Kuźnia Triathlonu Confirmed
45 GAJEWSKI Sebastian 1980 M2 Tartak Brzózki TRINERGY Confirmed
46 WELZER Dariusz 1973 M3 Oława WELDA BIMARKO GALI Team Confirmed
47 WNĘK Jarosław 1988 M2 Kluczbork Kupszose.pl Confirmed
48 RZEPECKA Anna 1975 K3 Warszawa M.I.L.A. Confirmed
49 KAŁUŻNA Aneta 1984 K2 Warszawa Kuźnia Triathlonu Confirmed
50 PAWELCZYK Marcin 1992 M1 Gdynia Confirmed
51 ABRAMOWICZ Agata 1994 K1 Brzeg Dolny Confirmed
52 MESSYASZ Krzysztof 1981 M2 Oława BIMARKO&WELDA TEAM Confirmed
53 MARKOWIAK Rafał 1979 M3 Łódź HTF Ludwik Sikorski Confirmed
54 GRZYBEK Łukasz 1981 M2 Łódż Confirmed
55 MAŻDZIARZ Michał 1980 M2 Warszawa NeonTeam Confirmed
56 OLENDER Paweł 1977 M3 Mrągowo- Warszawa Car 4 parts Mrągowo Confirmed
57 SKOCZ Tomasz 1986 M2 Bochotnica Confirmed
58 MRÓZ Michał 1981 M2 Bibice DareDevils Triathlon Team Confirmed
59 PIASECKI Piotr 1979 M3 Piotrków Trybunaski T.G SOKÓŁ ZAKOPANE Confirmed
60 ŚLIŻ Lucyna 1977 K3 Warszaw Kuźnia Triathlonu Confirmed
61 KRZYSZTOFIK Kacper 1977 M3 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Confirmed
62 KRÓL Maciej 1968 M4 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
63 SENKOWSKI Jakub 1991 M1 Kraków Kubatura - Struktura Confirmed
64 CZUBLUN Piotr 1973 M3 Piaseczno Confirmed
65 TRZASKA Paweł 1985 M2 Andrychów Confirmed
66 WALKOWIAK Dariusz 1981 M2 Wrocław GT RAT Confirmed
67 ŁOŃSKI Tomasz 1989 M2 Bełchatów Mcs Bełchatów Confirmed
68 WILMONT Krzysztof 1987 M2 Słupsk Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce Confirmed
69 JARECKI Paweł 1976 M3 Wierzchowisko Confirmed
70 WINIARCZYK Jacek 1971 M3 warka KS START Pułaski Confirmed
71 ŻYDKIEWICZ Sylwester 1970 M3 Łódź biegacz Nowosolna Confirmed
72 KOŁTONIK Marek 1979 M3 Warszawa KUŹNIA TRIATHLONU Confirmed
73 KUTER Krzysztof 1982 M2 Piaseczno Kuźnia Triathlonu Confirmed