Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #5 - Chełmża - 1/2 IM - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
AMBROZIAK Mateusz 1989 M2 Płochocin Confirmed
BENDIG Michał 1993 M1 Starogard Gdański TRI STAROGARD GDAŃSKI Confirmed
BRONISZEWSKI Maciej 1982 M2 Gdynia Confirmed
BRZESKI Sebastian 1980 M2 Bydgoszcz Confirmed
CHRAPKOWSKI Marcel 1983 M2 Włocławek Marcel Team Confirmed
CIEPIELEWSKI Patryk 1990 M1 Tczew Confirmed
DOBRZYŃSKI Przemysław 1978 M3 Gostynin Klub Sportowy "szukam_sponsora_team" Confirmed
DOMINIAK Adrian 1987 M2 Złotoria Confirmed
FIGURA Łukasz 1983 M2 Wrocław Wroclaw Triathlon Team Nokia Confirmed
GABRYSZEWSKI Tomasz 1969 M4 Aleksandrów Łódzki Confirmed
GAŁĄZKA Dariusz 1972 M3 CHEŁMŻA TTC Confirmed
GNIOT Jacek 1971 M3 Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Confirmed
IGIELSKI Armin 1975 M3 Grudziadz Tancia team Confirmed
JABŁOŃSKI Patryk 1987 M2 Grudziądz Bez Formy Team Confirmed
KĘPIŃSKI Henryk 1953 M5 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Confirmed
KLONOWSKI Tomasz 1978 M3 ŚWIECIE PLATAN Confirmed
KRAWCZYK Jan 1984 M2 Kraków Klub Pod Wisienką Confirmed
KRZEMIŃSKI Maciej 1980 M2 Grudziądz MSU S.A. Confirmed
LIGENZA Kamil 1990 M1 Zgierz Confirmed
LISIEWICZ Michał 1974 M3 Wrzecino Team Karaś Confirmed
LUCIMIŃSKI Marcin 1975 M3 Warszawa Olej Running Team Confirmed
ŁOPACIŃSKI Tomasz 1978 M3 Gdańsk SPORTEVO Confirmed
MALICKI Michał 1990 M1 Warszawa Confirmed
MARCINIAK Pawel 1981 M2 Łódź K.S. Celironman SA Confirmed
MARCINIAK Witold 1977 M3 Włocławek WKB Maratończyk Confirmed
MIKRUT Damian 1992 M1 Grudziądz AZS WSL Poznań / Rossmann SDP Confirmed
MYTNIK Jakub 1986 M2 Kraków Confirmed
NOWAK Maciej 1989 M2 Juszkowo Sztywniutko Confirmed
OKUNIEWSKI Marcin 1980 M2 Gdańsk www.POMAGAMYNATALII.pl Confirmed
OKUNIEWSKI Michał 1988 M2 Gdańsk Bu haha tri team Confirmed
OPAŁCZYŃSKI Zbigniew 1974 M3 Warszawa Confirmed
PACANA Krzysztof 1988 M2 Tarnowskie Góry Confirmed
PAWELEC Marek 1979 M3 NOWA CHEŁMŻA TTC Confirmed
PAWLAK Marek 1982 M2 Pogórze Confirmed
PEDRYCZ Hubert 1990 M1 Torun Euro Trade Toruń Confirmed
PLEWA Bartosz 1976 M3 Grudziądz Confirmed
PLUCINSK Michal 1981 M2 Torun Toruń Multisport Team Confirmed
ROBINSON Jack 1993 M1 Suchy Dwor Canada Plus Confirmed
RUTA Karolina 1982 K2 Swarzędz Motiv Home Team Confirmed
RUTKOWSKI Paweł 1979 M3 Olsztyn Tri NEGU/PersonalTriathlon.pl Confirmed
SIKORA Aleksandra 1981 K2 Warszawa Neon Team Confirmed
STRZELECKI Konrad 1973 M3 Kruszyn WKB Maratończyk Włocławek Confirmed
STRZELECKI Piotr 1979 M3 CHEŁMŻA Triathlon Team Ciesielski Confirmed
SUGIER Dawid 1990 M1 Olsztyn Confirmed
WALKO Krzysztof 1980 M2 Gdańsk Confirmed
WESTA Mariusz 1990 M1 Kazimierz Confirmed
WIECZOREK Bartosz 1986 M2 Inowrocław Not confirmed
WILMONT Krzysztof 1987 M2 Słupsk Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce Confirmed
WIŚNIEWSKI Aleksander 1977 M3 TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY Confirmed
WIŚNIEWSKI Kamil 1979 M3 Opypy Confirmed
WOJCIECHOWSKI Tomasz 1971 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Confirmed
WOJNAR Robert 1976 M3 Toruń Confirmed
WOŁOSZYN Marcin 1974 M3 Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Confirmed
WROTEK Mirosław 1966 M4 Warszawa ENDURE Team Confirmed
ZARĘBA Paweł 1987 M2 koło Confirmed