Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #5 - Chełmża 2019 - 1/4 IM - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
200 GÓRSKI Bartosz 1983 M2 Toruń Toruń Multisport Team Confirmed
201 GROCHOWSKA Aleksandra 1994 K1 Wrocław GVT Confirmed
202 SIUDA Marek 1973 M3 BYDGOSZCZ Klinka Triathlonu Bydgoszcz Confirmed
203 SZMIDT Maria 1992 K1 Ozarow Mazowiecki Endure Team Confirmed
204 WOŁOSZYN Marcin 1974 M3 Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Confirmed
205 WOJCIECHOWSKI Marcin 1974 M3 Choceń AAC Auto Styl Włocławek Confirmed
206 POTAPCZUK Łukasz 1992 M1 Warsaw Endure Team Confirmed
207 KOSOBUDZKI Sebastian 1975 M3 Sosnowiec Wikoss-Sport Team Confirmed
208 KULESZA Mariusz 1977 M3 Gdańsk #CTS CzajaTrainingSystem/LIBERO Biuroserwis Confirmed
209 DYLĘGOWSKI Krzysztof 1984 M2 Warszawa Kuźnia Triathlonu Confirmed
210 BOROS Wojciech 1989 M2 Toruń SPORT HUNTERS TEAM TORUŃ Confirmed
211 OLECH Emilia 1974 M3 PIASTOW Confirmed
212 BISKUPSKI Cezary 1987 M2 Bydgoszcz Trispace Confirmed
213 IGIELSKI Armin 1975 M3 Grudziadz Tancia team Confirmed
214 ROSIAK Adam 1983 M2 Łódź Confirmed
215 ANTKOWIAK Bartosz 1988 M2 Bydgoszcz TriSpace Confirmed
216 BRZESKI Sebastian 1980 M2 Bydgoszcz Confirmed
217 TOMASZEWSKI Marcin 1975 M3 Bydgoszcz Confirmed
218 SUBKOWSKA Klaudia 1981 K2 Świecie Hero Box Confirmed
219 WOJCIECHOWSKI Tomasz 1971 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Confirmed
220 MYSYK Iza 1976 K3 Toruń Confirmed
221 KĘDZIERSKI Szymon 1984 M2 Kwidzyn Confirmed
222 PIC Dawid 1992 M1 Osielsko zawsze na 100% Confirmed
223 PLEWA Bartosz 1976 M3 Grudziądz Confirmed
224 JURECKA Ewa 1965 K4 JABLONOWO POMORSKIE Confirmed
225 BEDNAREK Patrycja 1984 K2 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
226 HUZARSKI Kamil 1990 M1 Toruń Confirmed
227 SKRZYPCZYŃSKI Ernest 1984 M2 Radom Confirmed
228 SMOCZYŃSKI Marek 1981 M2 Tuchola MBC Team Confirmed
229 FISCHER Marcin 1973 M3 Grudziądz Confirmed
230 KLONOWSKA Agnieszka 1977 K3 Świecie Confirmed
231 PAWELEC Piotr 1982 M2 Gdańsk Confirmed
232 KŁUBA Sławomir 1990 M1 Susz Tri NEGU Confirmed
233 GAJEWSKI Przemek 1978 M3 szczecin SyberianHamster Confirmed
234 ZIĘBA Adam 1973 M3 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
235 WODA Ewelina 1984 K2 Kraków Way2Champ Confirmed
236 FEDAK Bohdan 1973 M3 Zagórz 3PBOT Confirmed
237 AMBROZIAK Artur 1988 M2 Brwinów Confirmed
238 ATRASZKIEWICZ Magda 1974 K3 Gdańsk Confirmed
239 KĘSICKI Sebastian 1976 M3 Kwidzyn Kwidzyn Confirmed
240 LIS Sebastian 1975 M3 Gdansk Fox komunikacja wizualna Confirmed
241 KOPCZYŃSKI Maciej 1979 M3 GDYNIA biegamy razem Confirmed
242 SZKLARCZYK Michał 1990 M1 Warszawa Confirmed
243 WESTA Irena 1992 K1 Reda Confirmed
244 LESZKOWICZ Kornel 1989 M2 Gdynia PBC BUDOWNICTWO Confirmed
245 MALICKI Jacek 1956 M5 lodz Hurtap Confirmed
246 ŻYGENDA Robert 1967 M4 Gdynia "Brapol" Wiesz na czym stoisz! Confirmed
247 KAŁASKA Krzysztof 1979 M3 Chełmża CHETOR TEAM Confirmed
248 MĄDZIELEWSKI Marcin 1979 M3 Chełmża Confirmed
249 LISIUS Tomasz 1964 M4 Gdańsk Confirmed
250 ZAWADZKI Łukasz 1984 M2 Golub-Dobrzyń Toruński Klub Triathlonowy Confirmed
251 CHABASINSKI Grzegorz 1971 M3 Grudziadz Biegnij Tata Biegnij! Confirmed
252 RAPACKI Szymon 1985 M2 Gdańsk Confirmed
253 SZKLARCZYK Artur 1984 M2 Warszawa Confirmed
254 NIENARTOWICZ Bartosz 1978 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Confirmed
255 KWIDZIŃSKI Krzysztof 1973 M3 Gdynia Purtki Confirmed
256 WYSOCKI Marcin 1978 M3 Nowa Chełmża No Limit Fitness Confirmed
257 KOLANKOWSKI Waldemar 1968 M4 Toruń Confirmed
258 WINTOCH Marcin 1975 M3 Toruń Confirmed
259 WRÓBLEWSKA Joanna 1971 K3 Unisław SKINLINE Confirmed
261 BOROWSKI Artur 1977 M3 Toruń Aktywny Kaszczorek Confirmed
262 PRZEPIERSKI Michał 1978 M3 Toruń Abler Sport Team Confirmed
263 LEWANDOWSKI Marcin 1982 M2 Gdynia TRIDEA TEAM Confirmed
264 MARTYNOWICZ Maria 1972 K3 Brzoza TRISPACE Confirmed
265 KRAMARCZYK Krzysztof 1962 M4 Torun Confirmed
266 MAZUR Paweł 1989 M2 Grudziądz AGROLOK SPORT TEAM/UKS TRS SUSZ Confirmed
267 BETHKE Slawek 1989 M2 Bydgoszcz TriSpace Confirmed
268 KOWALSKA Angelika 1981 K2 PRZYŁĘKI TRISPACE Confirmed
269 CZYŻ Gabriela 1976 K3 Władysławowo Od-dech.pl Tri-Sea Mewa Władysławowo Confirmed
270 WRÓBLEWSKI Sławomir 1971 M3 Unisław SKINLINE Confirmed
271 DUSIŃSKI Mateusz 1991 M1 Warszawa Confirmed
272 SALINSKI Michal 1983 M2 kwidzyn TRAKTOR TEAM Confirmed
273 JAROSZ Michał 1977 M3 ŁÓDŹ Confirmed
274 GOŁASZ Adam 1975 M3 Chełmża Confirmed
275 KOWALSKA Monika 1992 K1 Unisław No Limit Fitness Confirmed
276 PLUTA Gniewomir 1981 M2 Bydgoszcz UKS TRS SUSZ Confirmed
277 TRAWCZYŃSKI Jacek 1969 M4 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
278 ZIĘBA Marta 1997 K1 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
279 MUCHA Robert 1976 M3 Zalesie Górne Sportowe Love Confirmed
280 KALISKI Kamil 1983 M2 Golub-Dobrzyń AGROLOK SPORT TEAM Confirmed
281 NAGÓRSKA Elżbieta 1975 K3 Łochowice TRISPACE Confirmed
282 PRUCHNIEWSKI Sławomir 1979 M3 Warszawa Asseco Active Team Confirmed
283 MAŁKIŃSKI Józef 1957 M5 BYDGOSZCZ Confirmed
284 WASILEWSKA Luiza 1984 K2 Łubianka TMT Toruń Multisport Team Confirmed
285 WASILEWSKI Marcin 1984 M2 Łubianka TMT Toruń Multisport Team Confirmed
286 MASIAK Piotr 1991 M1 Malbork MKS Triathlon Malbork Confirmed
287 BOROŃ Pawel 1976 M3 zielona gora Confirmed
288 WOŹNIAK Monika 1980 K2 Siemianice Confirmed
289 KIERUZEL Michał 1986 M2 Bełchatów Confirmed
290 OLESINSKI Artur 1980 M2 Warszawa kondycja Confirmed
291 GIEDROJĆ Tomasz 1985 M2 Kwidzyn KTS IRONMAN Confirmed
292 DOBOSIK Damian 1988 M2 Elbląg 3athlete Confirmed
293 RZANNY Wojtek 1978 M3 Turznice Confirmed
294 SUBKOWSKI Artur 1976 M3 Świecie Confirmed
295 SZAFRANEK Paweł 1977 M3 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Artom Team Confirmed
296 GORDON Michelle 1993 K1 Suchy Dwor Canada Plus Confirmed
297 DRABJEWSKI Paweł 1980 M2 Więcbork Tkkf WODNIK WIĘCBORK Confirmed
298 POKRYWIŃSKI Marcin 1981 M2 Konstancin-Jeziorna Dare2Tri Confirmed
299 KOWALLEK Marek 1985 M2 Chełmża Confirmed
300 KOMOROWSKA Katarzyna 1981 K2 Rumia Confirmed
301 ARROYO Adrián 1983 M2 Warszawa Confirmed
302 FIEGEL Wojciech 1978 M3 Bydgoszcz TRISPACE/TREK Confirmed
303 BELEWICZ Jarosław 1980 M2 Gdynia Confirmed
304 NAPORA Zbigniew 1985 M2 Łubianka Sztywniutko Confirmed
305 JELONEK mieczysław 1961 M4 Starogard Gdanski TRI STAROGARD Confirmed
306 PAWLIKOWSKI Radosław 1980 M2 Rumia Confirmed
307 ORŁOWSKI Piotr 1978 M3 Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL Confirmed
308 PERZYNSKI Filip 1989 M2 Warszawa Hello pancake Confirmed
309 PRĄDZYŃSKI Marcin 1977 M3 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
310 KLIMAS Paulina 1995 K1 Ćwiklice GVT BMC Confirmed
311 WILKOWIECKI Robert 1994 M1 Wysoka GVT BMC Confirmed
312 PAŁYSA Marek 1974 M3 Dawidy Bankowe Tri NEGU Confirmed
313 URLICH Tomasz 1972 M3 Toruń Tri Toruń Confirmed
314 NIGOT Krzysztof 1973 M3 Warszawa CTS AirBike Confirmed
315 KMIEĆ Karolina 1983 K2 Bydgoszcz Trispace Confirmed
316 BLEW Marcin 1991 M1 Straszyn Confirmed
317 BULGAKOVA Dina 1970 K3 Kaliningrad Confirmed
318 KAMINSKI Tomasz 1982 M2 Kowalewo Pomorskie Kowalewo Biega Confirmed
319 CZAJKOWSKI Paweł 1981 M2 Gdynia BCT TEAM Gdynia Confirmed