Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
TE #5 - Chełmża 2019 - 1/4 IM - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
200 | GÓRSKI Bartosz | 1983 | M2 | Toruń | Toruń Multisport Team | Zatwierdzony |
201 | GROCHOWSKA Aleksandra | 1994 | K1 | Wrocław | GVT | Zatwierdzony |
202 | SIUDA Marek | 1973 | M3 | BYDGOSZCZ | Klinka Triathlonu Bydgoszcz | Zatwierdzony |
203 | SZMIDT Maria | 1992 | K1 | Ozarow Mazowiecki | Endure Team | Zatwierdzony |
204 | WOŁOSZYN Marcin | 1974 | M3 | Mały Rudnik | SPORT I REKREACJA DELFIN | Zatwierdzony |
205 | WOJCIECHOWSKI Marcin | 1974 | M3 | Choceń | AAC Auto Styl Włocławek | Zatwierdzony |
206 | POTAPCZUK Łukasz | 1992 | M1 | Warsaw | Endure Team | Zatwierdzony |
207 | KOSOBUDZKI Sebastian | 1975 | M3 | Sosnowiec | Wikoss-Sport Team | Zatwierdzony |
208 | KULESZA Mariusz | 1977 | M3 | Gdańsk | #CTS CzajaTrainingSystem/LIBERO Biuroserwis | Zatwierdzony |
209 | DYLĘGOWSKI Krzysztof | 1984 | M2 | Warszawa | Kuźnia Triathlonu | Zatwierdzony |
210 | BOROS Wojciech | 1989 | M2 | Toruń | SPORT HUNTERS TEAM TORUŃ | Zatwierdzony |
211 | OLECH Emilia | 1974 | M3 | PIASTOW | Zatwierdzony | |
212 | BISKUPSKI Cezary | 1987 | M2 | Bydgoszcz | Trispace | Zatwierdzony |
213 | IGIELSKI Armin | 1975 | M3 | Grudziadz | Tancia team | Zatwierdzony |
214 | ROSIAK Adam | 1983 | M2 | Łódź | Zatwierdzony | |
215 | ANTKOWIAK Bartosz | 1988 | M2 | Bydgoszcz | TriSpace | Zatwierdzony |
216 | BRZESKI Sebastian | 1980 | M2 | Bydgoszcz | Zatwierdzony | |
217 | TOMASZEWSKI Marcin | 1975 | M3 | Bydgoszcz | Zatwierdzony | |
218 | SUBKOWSKA Klaudia | 1981 | K2 | Świecie | Hero Box | Zatwierdzony |
219 | WOJCIECHOWSKI Tomasz | 1971 | M3 | Toruń | Toruński Klub Triathlonowy | Zatwierdzony |
220 | MYSYK Iza | 1976 | K3 | Toruń | Zatwierdzony | |
221 | KĘDZIERSKI Szymon | 1984 | M2 | Kwidzyn | Zatwierdzony | |
222 | PIC Dawid | 1992 | M1 | Osielsko | zawsze na 100% | Zatwierdzony |
223 | PLEWA Bartosz | 1976 | M3 | Grudziądz | Zatwierdzony | |
224 | JURECKA Ewa | 1965 | K4 | JABLONOWO POMORSKIE | Zatwierdzony | |
225 | BEDNAREK Patrycja | 1984 | K2 | Bydgoszcz | TRISPACE | Zatwierdzony |
226 | HUZARSKI Kamil | 1990 | M1 | Toruń | Zatwierdzony | |
227 | SKRZYPCZYŃSKI Ernest | 1984 | M2 | Radom | Zatwierdzony | |
228 | SMOCZYŃSKI Marek | 1981 | M2 | Tuchola | MBC Team | Zatwierdzony |
229 | FISCHER Marcin | 1973 | M3 | Grudziądz | Zatwierdzony | |
230 | KLONOWSKA Agnieszka | 1977 | K3 | Świecie | Zatwierdzony | |
231 | PAWELEC Piotr | 1982 | M2 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
232 | KŁUBA Sławomir | 1990 | M1 | Susz | Tri NEGU | Zatwierdzony |
233 | GAJEWSKI Przemek | 1978 | M3 | szczecin | SyberianHamster | Zatwierdzony |
234 | ZIĘBA Adam | 1973 | M3 | Bydgoszcz | TRISPACE | Zatwierdzony |
235 | WODA Ewelina | 1984 | K2 | Kraków | Way2Champ | Zatwierdzony |
236 | FEDAK Bohdan | 1973 | M3 | Zagórz | 3PBOT | Zatwierdzony |
237 | AMBROZIAK Artur | 1988 | M2 | Brwinów | Zatwierdzony | |
238 | ATRASZKIEWICZ Magda | 1974 | K3 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
239 | KĘSICKI Sebastian | 1976 | M3 | Kwidzyn | Kwidzyn | Zatwierdzony |
240 | LIS Sebastian | 1975 | M3 | Gdansk | Fox komunikacja wizualna | Zatwierdzony |
241 | KOPCZYŃSKI Maciej | 1979 | M3 | GDYNIA | biegamy razem | Zatwierdzony |
242 | SZKLARCZYK Michał | 1990 | M1 | Warszawa | Zatwierdzony | |
243 | WESTA Irena | 1992 | K1 | Reda | Zatwierdzony | |
244 | LESZKOWICZ Kornel | 1989 | M2 | Gdynia | PBC BUDOWNICTWO | Zatwierdzony |
245 | MALICKI Jacek | 1956 | M5 | lodz | Hurtap | Zatwierdzony |
246 | ŻYGENDA Robert | 1967 | M4 | Gdynia | "Brapol" Wiesz na czym stoisz! | Zatwierdzony |
247 | KAŁASKA Krzysztof | 1979 | M3 | Chełmża | CHETOR TEAM | Zatwierdzony |
248 | MĄDZIELEWSKI Marcin | 1979 | M3 | Chełmża | Zatwierdzony | |
249 | LISIUS Tomasz | 1964 | M4 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
250 | ZAWADZKI Łukasz | 1984 | M2 | Golub-Dobrzyń | Toruński Klub Triathlonowy | Zatwierdzony |
251 | CHABASINSKI Grzegorz | 1971 | M3 | Grudziadz | Biegnij Tata Biegnij! | Zatwierdzony |
252 | RAPACKI Szymon | 1985 | M2 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
253 | SZKLARCZYK Artur | 1984 | M2 | Warszawa | Zatwierdzony | |
254 | NIENARTOWICZ Bartosz | 1978 | M3 | Toruń | Toruński Klub Triathlonowy | Zatwierdzony |
255 | KWIDZIŃSKI Krzysztof | 1973 | M3 | Gdynia | Purtki | Zatwierdzony |
256 | WYSOCKI Marcin | 1978 | M3 | Nowa Chełmża | No Limit Fitness | Zatwierdzony |
257 | KOLANKOWSKI Waldemar | 1968 | M4 | Toruń | Zatwierdzony | |
258 | WINTOCH Marcin | 1975 | M3 | Toruń | Zatwierdzony | |
259 | WRÓBLEWSKA Joanna | 1971 | K3 | Unisław | SKINLINE | Zatwierdzony |
261 | BOROWSKI Artur | 1977 | M3 | Toruń | Aktywny Kaszczorek | Zatwierdzony |
262 | PRZEPIERSKI Michał | 1978 | M3 | Toruń | Abler Sport Team | Zatwierdzony |
263 | LEWANDOWSKI Marcin | 1982 | M2 | Gdynia | TRIDEA TEAM | Zatwierdzony |
264 | MARTYNOWICZ Maria | 1972 | K3 | Brzoza | TRISPACE | Zatwierdzony |
265 | KRAMARCZYK Krzysztof | 1962 | M4 | Torun | Zatwierdzony | |
266 | MAZUR Paweł | 1989 | M2 | Grudziądz | AGROLOK SPORT TEAM/UKS TRS SUSZ | Zatwierdzony |
267 | BETHKE Slawek | 1989 | M2 | Bydgoszcz | TriSpace | Zatwierdzony |
268 | KOWALSKA Angelika | 1981 | K2 | PRZYŁĘKI | TRISPACE | Zatwierdzony |
269 | CZYŻ Gabriela | 1976 | K3 | Władysławowo | Od-dech.pl Tri-Sea Mewa Władysławowo | Zatwierdzony |
270 | WRÓBLEWSKI Sławomir | 1971 | M3 | Unisław | SKINLINE | Zatwierdzony |
271 | DUSIŃSKI Mateusz | 1991 | M1 | Warszawa | Zatwierdzony | |
272 | SALINSKI Michal | 1983 | M2 | kwidzyn | TRAKTOR TEAM | Zatwierdzony |
273 | JAROSZ Michał | 1977 | M3 | ŁÓDŹ | Zatwierdzony | |
274 | GOŁASZ Adam | 1975 | M3 | Chełmża | Zatwierdzony | |
275 | KOWALSKA Monika | 1992 | K1 | Unisław | No Limit Fitness | Zatwierdzony |
276 | PLUTA Gniewomir | 1981 | M2 | Bydgoszcz | UKS TRS SUSZ | Zatwierdzony |
277 | TRAWCZYŃSKI Jacek | 1969 | M4 | Bydgoszcz | TRISPACE | Zatwierdzony |
278 | ZIĘBA Marta | 1997 | K1 | Bydgoszcz | TRISPACE | Zatwierdzony |
279 | MUCHA Robert | 1976 | M3 | Zalesie Górne | Sportowe Love | Zatwierdzony |
280 | KALISKI Kamil | 1983 | M2 | Golub-Dobrzyń | AGROLOK SPORT TEAM | Zatwierdzony |
281 | NAGÓRSKA Elżbieta | 1975 | K3 | Łochowice | TRISPACE | Zatwierdzony |
282 | PRUCHNIEWSKI Sławomir | 1979 | M3 | Warszawa | Asseco Active Team | Zatwierdzony |
283 | MAŁKIŃSKI Józef | 1957 | M5 | BYDGOSZCZ | Zatwierdzony | |
284 | WASILEWSKA Luiza | 1984 | K2 | Łubianka | TMT Toruń Multisport Team | Zatwierdzony |
285 | WASILEWSKI Marcin | 1984 | M2 | Łubianka | TMT Toruń Multisport Team | Zatwierdzony |
286 | MASIAK Piotr | 1991 | M1 | Malbork | MKS Triathlon Malbork | Zatwierdzony |
287 | BOROŃ Pawel | 1976 | M3 | zielona gora | Zatwierdzony | |
288 | WOŹNIAK Monika | 1980 | K2 | Siemianice | Zatwierdzony | |
289 | KIERUZEL Michał | 1986 | M2 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
290 | OLESINSKI Artur | 1980 | M2 | Warszawa | kondycja | Zatwierdzony |
291 | GIEDROJĆ Tomasz | 1985 | M2 | Kwidzyn | KTS IRONMAN | Zatwierdzony |
292 | DOBOSIK Damian | 1988 | M2 | Elbląg | 3athlete | Zatwierdzony |
293 | RZANNY Wojtek | 1978 | M3 | Turznice | Zatwierdzony | |
294 | SUBKOWSKI Artur | 1976 | M3 | Świecie | Zatwierdzony | |
295 | SZAFRANEK Paweł | 1977 | M3 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Artom Team | Zatwierdzony |
296 | GORDON Michelle | 1993 | K1 | Suchy Dwor | Canada Plus | Zatwierdzony |
297 | DRABJEWSKI Paweł | 1980 | M2 | Więcbork | Tkkf WODNIK WIĘCBORK | Zatwierdzony |
298 | POKRYWIŃSKI Marcin | 1981 | M2 | Konstancin-Jeziorna | Dare2Tri | Zatwierdzony |
299 | KOWALLEK Marek | 1985 | M2 | Chełmża | Zatwierdzony | |
300 | KOMOROWSKA Katarzyna | 1981 | K2 | Rumia | Zatwierdzony | |
301 | ARROYO Adrián | 1983 | M2 | Warszawa | Zatwierdzony | |
302 | FIEGEL Wojciech | 1978 | M3 | Bydgoszcz | TRISPACE/TREK | Zatwierdzony |
303 | BELEWICZ Jarosław | 1980 | M2 | Gdynia | Zatwierdzony | |
304 | NAPORA Zbigniew | 1985 | M2 | Łubianka | Sztywniutko | Zatwierdzony |
305 | JELONEK mieczysław | 1961 | M4 | Starogard Gdanski | TRI STAROGARD | Zatwierdzony |
306 | PAWLIKOWSKI Radosław | 1980 | M2 | Rumia | Zatwierdzony | |
307 | ORŁOWSKI Piotr | 1978 | M3 | Olsztyn | PERSONALTRIATHLON.PL | Zatwierdzony |
308 | PERZYNSKI Filip | 1989 | M2 | Warszawa | Hello pancake | Zatwierdzony |
309 | PRĄDZYŃSKI Marcin | 1977 | M3 | Bydgoszcz | TRISPACE | Zatwierdzony |
310 | KLIMAS Paulina | 1995 | K1 | Ćwiklice | GVT BMC | Zatwierdzony |
311 | WILKOWIECKI Robert | 1994 | M1 | Wysoka | GVT BMC | Zatwierdzony |
312 | PAŁYSA Marek | 1974 | M3 | Dawidy Bankowe | Tri NEGU | Zatwierdzony |
313 | URLICH Tomasz | 1972 | M3 | Toruń | Tri Toruń | Zatwierdzony |
314 | NIGOT Krzysztof | 1973 | M3 | Warszawa | CTS AirBike | Zatwierdzony |
315 | KMIEĆ Karolina | 1983 | K2 | Bydgoszcz | Trispace | Zatwierdzony |
316 | BLEW Marcin | 1991 | M1 | Straszyn | Zatwierdzony | |
317 | BULGAKOVA Dina | 1970 | K3 | Kaliningrad | Zatwierdzony | |
318 | KAMINSKI Tomasz | 1982 | M2 | Kowalewo Pomorskie | Kowalewo Biega | Zatwierdzony |
319 | CZAJKOWSKI Paweł | 1981 | M2 | Gdynia | BCT TEAM Gdynia | Zatwierdzony |