Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #6 - Mrągowo - 1/4 IM - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
200 JASIŃSKI Mateusz 1987 M2 Giżycko Confirmed
201 PRUCHNIEWSKI Krzysztof 1976 M3 Stróża Lubowidz Confirmed
202 GRYMIN Jan 1982 M2 HERMANÓW Confirmed
203 KĘDZIERSKI Szymon 1984 M2 Kwidzyn Confirmed
204 STRUK Piotr 1993 M1 Białystok Confirmed
205 ALEKSIEJUK Piotr 1985 M2 Olsztyn Confirmed
206 KOŁODKO Juliusz 1979 M3 Białystok Nadaktywni Confirmed
207 MARKIEWICZ Paweł 1982 M2 Warszawa Confirmed
208 JACKIEWICZ Mirosław 1969 M4 Jastrzębie-Zdrój Confirmed
209 KLUCZYK Artur 1994 M1 Elbląg Tomaszewicz Team Confirmed
210 HARTLIŃSKI Wojciech 1984 M2 Patryki Confirmed
211 PAŁYSA Joanna 1978 K3 Dawidy Bankowe Tri NEGU Confirmed
212 PORZEZIŃSKA Małgorzata 1983 K2 Opacz Kolonia Confirmed
213 DĄBROWSKI Marcin 1985 M2 Warszawa obozybiegowe.pl Confirmed
214 NIGOT Krzysztof 1973 M3 Warszawa CTS AirBike Confirmed
215 KOZIELSKI Michał 1986 M2 Warszawa Czaja Training System Confirmed
216 TARASIEWICZ Ireneusz 1959 M5 WÓJTOWO BIERNAT RUCH I REHABILITACJA Confirmed
217 SUCHCICKI Przemysław 1986 M2 Gdańsk IX LO Gdańsk Confirmed
218 THRUN Mikołaj 1982 M2 Gdańsk Confirmed
219 SZABELSKA Ewelina 1986 K2 Mrągowo GVT BMC Confirmed
220 MAŁKOWSKI Bartłomije 1986 M2 Osielsko Confirmed
221 ZAPALSKI Marek 1983 M2 Łomianki Confirmed
222 GAŃKO Tomasz 1973 M3 Nowy Dwór Mazowiecki Confirmed
223 ORGANA Konrad 1989 M2 Częstochowa Blok Ekipa Confirmed
224 LACHOWIECKI Wojciech 1977 M3 Stare Babice Confirmed
225 KAJETANOWICZ Krzysztof 1981 M2 Warszawa Triclub / valuepartner.pl Confirmed
226 KOPYTOWSKA Anna 1987 K2 Warszawa Confirmed
227 KARPIŃSKI Wojciech 1985 M2 Szczytno Confirmed
228 ZEMKE Michal 1981 M2 Chodzież #DAWAJHELA Confirmed
229 MOMOT Olga 1994 K1 Warszawa Confirmed
230 TOMASZEWICZ Damian 1993 M1 Elbląg Tomaszewicz Team Confirmed
231 PRUCHNIEWSKI Sławomir 1979 M3 Warszawa Asseco Active Team Confirmed
232 DEPTUŁA Tomasz 1987 M2 Mrągowo Confirmed
233 CNOTA Janusz 1955 M5 Gdynia UKS Tri-Team Rumia Confirmed
234 SZNAZA Tadeusz 1959 M5 Elbląg Elbląg Triathlon Team Confirmed
235 RĄCZKOWSKI Dariusz 1976 M3 Wejherowo Confirmed
236 DOBRZYŃSKI Konrad 1989 M2 Warszawa Confirmed
237 RUTKOWSKI Paweł 1979 M3 Olsztyn Tri NEGU/PersonalTriathlon.pl Confirmed
238 ARENT Alan 1982 M2 Gdansk Arent Team Confirmed
239 STOSZ Bartosz 1977 M3 Chorzów Confirmed
240 LISIUS Tomasz 1964 M4 Gdańsk Confirmed
241 ATRASZKIEWICZ Magda 1974 K3 Gdańsk Confirmed
242 WYSOTA Paweł 1986 M2 Ełk Confirmed
243 NIEMCZUK Kamil 1984 M2 Olsztyn Team Dare2Tri / Fizjoterapia Mateusz Derlecki Confirmed
244 ŁYCZEK Marcin 1978 M3 Kętrzyn TRI Kętrzyn Confirmed
245 WEJKUĆ Grzegorz 1978 M3 Mrągowo Piasecki Concept Confirmed
246 LIS Sebastian 1975 M3 Gdansk Fox komunikacja wizualna Confirmed
247 NIEMCZUK Waldemar 1962 M4 Olsztyn Confirmed
248 SZKLARCZYK Artur 1984 M2 Warszawa Confirmed
249 TRZASKA Marek 1986 M2 Szczytno Confirmed
250 SADOWSKI Piotr 1983 M2 Gdańsk DISINN Club Confirmed
251 SKATULNIK Sławek 1964 M4 Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo Confirmed
252 ORŁOWSKI Piotr 1978 M3 Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL Confirmed
253 PAŁYSA Marek 1974 M3 Dawidy Bankowe Tri NEGU Confirmed
254 SALINSKI Michal 1983 M2 kwidzyn TRAKTOR TEAM Confirmed
255 BOGORODZ Mateusz 1986 M2 Mrągowo Confirmed
256 PAC Arkadiusz 1990 M1 Olsztyn Confirmed
257 KOŚCIESZA Robert 1972 M3 Olsztyn Tri NEGU Confirmed
258 JASIULEWICZ Izabela 1983 K2 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM Confirmed
259 CHROMIŃSKI Michał 1983 M2 Warszawa Confirmed
260 PODRAZKA Olga 1988 K2 Mragowo Confirmed
261 SZCZEPUCHOWSKI Bogdan 1966 M4 Nidzica Nidzica Biega Confirmed
262 ODZINKOWSKI Łukasz 1979 M3 Warszawa Tri Negu Confirmed
263 GUMKOWSKI Łukasz 1990 M1 Ostrołęka Confirmed
264 GELIŃSKI Karol 1984 M2 Mosty Confirmed
265 GWARDJAK Szymon 1993 M1 Lidzbark Warmiński Confirmed
266 LISOWSKI Przemek 1976 M3 Kieźliny CTMiR Spaszewski Confirmed
267 KOSMALA Maciej 1994 M1 Elbląg Czaja Training System Confirmed
268 GROCHOWSKI Slawek 1976 M3 Warszawa Confirmed
269 KSENIAK Szymon 1979 M3 Warszawa Confirmed
270 PAWLIK Michał 1982 M2 Toruń TKT Confirmed
271 DOBOSIK Damian 1988 M2 Elbląg 3athlete Confirmed
272 FIDLER Marta 1981 K2 Warszawa CTS Confirmed
273 RATALEWSKI Slawomir 1967 M4 Tomaszow Mazowiecki Piotrkowskie Kolarstwo Confirmed
274 DURA Aleksandra 1995 K1 Moszczenica Confirmed
275 CZYŻOWSKI Bartosz 1996 M1 Józefów TRI-BART Confirmed
276 BŁOCH Marcin 1989 M2 Poznań Confirmed
277 KALINOWSKI Łukasz 1988 M2 Mrągowo Confirmed
278 WYPYCH Kamil 1983 M2 Olsztyn Tri Negu Confirmed
279 POHL DUCZMAL Elzbieta 1973 K3 Puck complexsports Confirmed
280 BARTOSZEWICZ Jerzy 1954 M5 Olszewo-Borki TriUnlimited Ostrołęka Confirmed
281 ŻYGENDA Robert 1967 M4 Gdynia "Brapol" Wiesz na czym stoisz! Confirmed
282 ZDROJEWSKI Hubert 1992 M1 Warszawa Confirmed
283 SCHLUETER Bernard 1979 M3 Jaroty PersonalTriathlon Confirmed
284 KACZOR Katarzyna 1986 K2 Gostynin Confirmed
285 GAŃSKA-KARAMON Monika 1973 K3 Warszawa Biegam Confirmed
286 ZARZYCKI Jakub 1976 M3 Olsztyn PERSONAL TRIATHLON Confirmed
287 HARTLINSKI Grzegorz 1984 M2 Jaroty Confirmed
288 FRUKACZ Kamil 1993 M1 Tczew SportLevel Tczew Confirmed
289 GRALIK Artur 1987 M2 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Confirmed
290 ROGULSKI Rafał 1974 M3 kętrzyn TRI Kętrzyn Confirmed
291 KAWAŁCZEWSKI Jacek 1975 M3 Warszawa Confirmed
292 KAMIŃSKI Dariusz 1979 M3 Olsztyn Team Elektryk / Najmowicz triathlon Confirmed
293 PIĘTKA Andrzej 1975 M3 Gostynin PTT DELTA Confirmed
294 KAMINSKI Wojciech 1977 M3 Olsztyn Confirmed
295 PIASECKI Patryk 1986 M2 Mrągowo Piasecki Concept Confirmed
296 KLEJZEROWICZ Roman 1977 M3 Ełk Egger runs Confirmed
297 GŁOWACKI Sebastian 1981 M2 Olsztyn Cisowianka Team Confirmed
298 BRZEZIN Marcin 1982 M2 Warszawa Confirmed
299 BIANKOWSKI Piotr 1975 M3 Rumia BiankowskiTeam Confirmed
300 STOLARSKI Puncher 1976 M3 Kraków WM Triself Confirmed
KICZOR Damian 1985 M2 OLSZTYN TRI NEGU Not confirmed
KOŁCZ Artur 1968 M4 Toruń Not confirmed
OŁOWSKI Jakub 1984 M2 Wydminy Tri Negu/Najmowicztriathlon/Kram Sa Not confirmed