Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #2 - Starogard Gd. - 1/4 IM - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
200 ZASADA Grzegorz 1978 M3 Puck UKS TRI-TEAM RUMIA Confirmed
201 TREDER Wojciech 1983 M2 Banino Confirmed
202 SZTAJKOWSKI Marcin 1983 M2 Gdańsk Confirmed
203 TOMASZEWICZ Damian 1993 M1 Elbląg Tomaszewicz Team Confirmed
204 JAGIELSKI Łukasz 1992 M1 Poznań KU AZS UAP Confirmed
205 GÓRSKI Bartosz 1983 M2 Toruń Toruń Multisport Team Confirmed
206 KOWALIK Marcin 1984 M2 Gdańsk SMARUJ NA TRENING TEAM Confirmed
207 RADCZUK Marcin 1981 M2 Tuchom Endure Team Confirmed
208 ZARZYCKI Jakub 1976 M3 Olsztyn PERSONAL TRIATHLON Confirmed
209 LIANA Jolanta 1977 K3 Banino :) Confirmed
210 ROSIŃSKA Patrycja 1987 K2 Rumia Mama Leona :) Confirmed
211 KASZTELAN Radosław 1977 M3 Kwidzyn NST / Kwidzyn Bike Racing Team Confirmed
212 GRUCHAŁA Robert 1978 M3 Gdynia Padł na Ryj Team Confirmed
213 ZALEWSKI Karol 1979 M3 Rumia JAtrenuje Confirmed
214 RAKIEL Bartosz 1983 M2 Gdańsk Polpharma TRI Team Confirmed
215 GŁOWNIAK Julian 1977 M3 Warszawa Polpharma Tri Team Confirmed
216 SADAJ Krzysztof 1988 M2 Poznan Polpharma TRI Team Confirmed
217 KUREK Adam 1975 M3 Opole Polpharma TRI Team Confirmed
218 SZWEDOWSKI Błażej 1989 M2 Starogard Gdański Polpharma TRI Team Confirmed
219 ZENGTELER Andrzej 1950 M5 Gdańsk Smaruj na trening team Confirmed
220 JEŻAK Konrad 1997 M1 Gdańsk Decathlon Team Kartuska Confirmed
221 BEHMKE Bartłomiej 1976 M3 Gdynia TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO Confirmed
222 SCHLUETER Bernard 1979 M3 Jaroty PersonalTriathlon Confirmed
223 SZAFRAŃSKI Marek 1961 M4 Mosty BBL AWF Gdańsk Confirmed
224 SPALENIAK Tomasz 1990 M1 Dobrzewino Endure Team Confirmed
225 OSSOWSKI Rafał 1988 M2 Starogard Gd Confirmed
226 KRAŚNIEWSKI Piotr 1993 M1 Nowa Wieś Rzeczna Confirmed
227 SIEKAN Grzegorz 1983 M2 Tychy Polpharma TRI Team Confirmed
228 SEROKA Łukasz 1988 M2 Pelplin Pelplin Confirmed
229 KASZOREK Martyna 1991 K1 Gdynia Polpharma TRI Team Confirmed
230 GIZICKI Marek 1977 M3 Warszawa Confirmed
231 KRUPIAK Katarzyna 1986 K2 Korzystno Rowery Małgośka Confirmed
232 LIDKA Maciej 1987 M2 Starogard Gdański Polpharma TRI Team Confirmed
233 KARWATOWSKI Robert 1976 M3 Brzeźno Wielkie Polpharma TRI Team Confirmed
234 MELLER Mariusz 1974 M3 Starogard Gdański Polpharma TRI Team Confirmed
235 JĘDRZEJEWSKI Daniel 1975 M3 Starogard Gdański Polpharma TRI Team Confirmed
236 SLISEWSKI Tomasz 1973 M3 Starogard Gdański Polpharma TRI Team Confirmed
237 BENDIG Michał 1993 M1 Starogard Gdański TRI STAROGARD GDAŃSKI Confirmed
238 STĘPIEŃ Maciej 1972 M3 Bojano Akademia Triathlonu Confirmed
239 MIZIARSKI Paweł 1990 M1 Reda TORUS- FUNDACJA JEPPESENA Confirmed
240 WODYŃSKI Jan 1987 M2 Gdansk TriMama / Smaruj Na Trening Team Confirmed
241 BOGALECKI Marek 1957 M5 Gdańsk SAFE Sport Team Confirmed
242 PIERNICKI Krzysztof 1980 M2 Karczemki Endure Team Confirmed
243 STRYCHOWSKI Jakub 1977 M3 Gdynia Complexsports Confirmed
244 SKRZYCKI Lukasz 1980 M2 Gdynia Bike U Up Confirmed
245 KARWOWSKI Piotr 1978 M3 Susz KARWOWSKY TEAM Confirmed
246 GACEK Jarosław 1975 M3 Skarszewy Confirmed
247 BOJANOWSKI Daniel 1978 M3 Gdańsk BJORD Confirmed
248 PAWLAK Dezyderia 1980 K2 Gdynia CTS Confirmed
249 PIOTROWSKI Daniel 1991 M1 Gdynia SwimStory Confirmed
250 KIEDYK Paweł 1982 M2 Radunica Teacher Confirmed
251 KARWOWSKI Jarosław 1985 M2 Gdańsk Confirmed
252 KNUT Seweryn 1975 M3 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Confirmed
253 SZYPNIK Maciej 1972 M3 IŁAWA OrkaMasters Iława Confirmed
254 KUC Szymon 1986 M2 owidz TRI starogard gdański Confirmed
255 DRGAN Marcin 1977 M3 GDANSK WANIEWSKI COACHING / CAR-LEX Confirmed
256 BETCHER Piotr 1981 M2 Dąbrówka Tri Starogard Gdański Confirmed
257 PRABUCKI Robert 1983 M2 Owidz TRI Starogard Gdański Confirmed
258 ŁUKIEWICZ Łukasz 1980 M2 Elblag Teak Karaś / Mega Confirmed
259 DOBOSIK Damian 1988 M2 Elbląg 3athlete Confirmed
260 SAŁATA Dawid 1978 M3 Skowarcz HEIZTECHNIK Confirmed
261 SZYTTENHOLM Oliwier 1982 M2 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
262 ZAWIEROWSKA Ewelina 1985 K2 Ustka Confirmed
263 WOJCIECHOWSKI Tomasz 1971 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Confirmed
264 SOSNOWSKI Lukasz 1985 M2 Więcbork Endure Team Confirmed
265 BOCIAN Łukasz 1982 M2 Gdańsk F3Team Confirmed
266 PARACKI Tomasz 1992 M1 Sierakowice F3TEAM Confirmed
267 SZCZODROWSKI Łukasz 1985 M2 Gdańsk F3Team Confirmed
268 POREDA Piotr 1986 M2 Gdańsk F3Team Confirmed
269 JAKOBSCHY Łukasz 1976 M3 Gdańsk F3Team Confirmed
270 JĘDRKOWIAK Piotr 1988 M2 Sierakowice F3TEAM Confirmed
271 GELIŃSKI Karol 1984 M2 Mosty Confirmed
272 WINCZEWSKI Krzysztof 1986 M2 Gdańsk F3team Confirmed
273 JABŁOŃSKA Ewa 1986 K2 Krynica-Zdroj F3Team Confirmed
274 BURDYN Grzegorz 1982 M2 gdańsk DivineBeauty / F3Team Confirmed
275 WALENTYNOWICZ Adam 1981 M2 Sopot DOMO TEAM Confirmed
276 MIKA Tomasz 1977 M3 Latchorzew Confirmed
277 ŻURAWICZ Andrzej 1989 M2 Rumia Dare2Tri Confirmed
278 WADZIŃSKA Paulina 1984 K2 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
279 MAŁKIŃSKI Józef 1957 M5 BYDGOSZCZ Confirmed
280 GIZICKI Paweł 1972 M3 Gdynia Confirmed
281 SZTAJKOWSKI Łukasz 1978 M3 GDAŃSK SMARUJ NA TRENING TEAM Confirmed
282 MADZIĄG Marcin 1977 M3 Gdynia I-ROMAN Confirmed
283 JASIULEWICZ Izabela 1983 K2 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM Confirmed
284 SROKA Jerzy 1966 M4 Borzechowo TRI Starogard Gd. Confirmed
285 WACŁAWSKI Bartosz 1989 M2 Warszawa OrkaMasters Iława Confirmed
286 KOWALSKI Jarosław 1974 M3 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI Confirmed
287 GRZEBYTA Mateusz 1987 M2 Kartuzy MTB START KARTUZY Confirmed
288 PRUCHNICKI Rafał 1980 M2 Toruń Confirmed
289 KOŚCIESZA Robert 1972 M3 Olsztyn Tri NEGU Confirmed
290 FREITAG Jacek 1990 M1 Starogard Gdański DREAM TRI TEAM Confirmed
291 BASARA Mateusz 1984 M2 Starogard Gdański Tri Starogard Gdański Confirmed
292 BASARA Iwona 1992 K1 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Confirmed
293 STOSIK Słowomir 1972 M4 Rożental Confirmed
294 SKOCKI Bartłomiej 1979 M3 Kurzętnik OrkaMasters Iława Confirmed
295 BOGUSZ Waldemar 1962 M4 Tczew Tczew Confirmed
296 KULKA Sergiusz 1980 M2 Lesznowola TriNEGU Confirmed
297 GRALIK Artur 1987 M2 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Confirmed
298 RUTKOWSKI Paweł 1979 M3 Olsztyn Tri NEGU/PersonalTriathlon.pl Confirmed
299 GOŹDZIEWICZ Paweł 1977 M3 GDYNIA COMPLEXSPORTS / BIEGAMYRAZEM.PL Confirmed
300 BIBIK Łukasz 1995 M1 Gdańsk brak Confirmed
301 BIANKOWSKI Piotr 1975 M3 Rumia BiankowskiTeam Confirmed
302 ORZOŁ Elżbieta 1967 K4 Gdynia CompleXsports Tri Ladies Confirmed
303 GOSTOMSKI Mariusz 1969 M4 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI Confirmed
304 BIEGAŁA Marek 1984 M2 Gdańsk Bike U Up - Europell Confirmed
305 TWAROWSKI Michal 1973 M3 Straszyn TRISPACE / Jeppesen Confirmed
306 SAWICKI Patryk 1989 M2 Gdynia Complexsports Triathlon Team Confirmed
307 ZEGARLICKI Zygmunt 1974 M3 Gdynia Orkiestra MW Confirmed
308 PRUSZYŃSKA Marlena 1967 K4 Tczew TRI Starogard Gdański Confirmed
309 CZYŻ Gabriela 1976 K3 Władysławowo Od-dech.pl Tri-Sea Mewa Władysławowo Confirmed
310 GASZKOWSKI Lukasz 1982 M2 ocypel Tri Satrogard Confirmed
311 MAZUROWSKI Tomasz 1972 M3 Dobre Miasto PszczółkowskiTeam/Najmek Confirmed
312 PANKOWSKA Katarzyna 1983 K2 IŁAWA OrkaMasters Iława Confirmed
313 KORYCKI Marek 1981 M2 Gdańsk Confirmed
314 ATRASZKIEWICZ Magda 1974 K3 Gdańsk Confirmed
315 MACHNIO Marek 1974 M3 Iława OrkaMasters Iława Confirmed
316 PATALON Piotr 1969 M4 Bratian OrkaMasters Iława Confirmed
317 ORMIANIN Marcin 1989 M2 Tczew Apator Metrix S.A. Confirmed
318 WACŁAWSKI Krzysztof 1965 M4 Iława OrkaMasters Iława Confirmed
319 SZUBERT KATARZYNA 1985 K2 SIWIAŁKA SKL Filippides starograd gdański Confirmed
320 SIŁKOWSKI Radosław 1975 M3 GDYNIA Heiztechnik Confirmed
321 KWIDZIŃSKI Krzysztof 1973 M3 Gdynia Purtki Confirmed
322 BARANCZYK Piotr 1986 M2 Starogard Gdański Confirmed
323 DURKIEWICZ Aleksander 1974 M3 Braniewo Confirmed
324 BRUSKI Dariusz 1963 M4 Gdańsk Autobus z napisem: koniec wyścigu. Confirmed
325 RĄCZKOWSKI Dariusz 1976 M3 Wejherowo Confirmed
326 KRZYŻANOWSKI Piotr 1991 M1 Gdynia Confirmed
327 IGIELSKI Armin 1975 M3 Grudziadz Tancia team Confirmed
328 BEDNAREK Krzysztof 1968 M4 Gdynia SportEvo Confirmed
329 MELLER Michał 1973 M3 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Confirmed
330 LENZ Magdalena 1988 K2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Confirmed
331 LASKOWSKI Leszek 1983 M2 Gdańsk ciesz się życiem! Confirmed
332 GRODZKI Marek 1975 M3 Gdańsk CTS Czaja Training System Confirmed
333 KACPERSKI Wojtek 1981 M2 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Confirmed
334 CYLKOWSKI Grzegorz 1983 M2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Confirmed
335 GORGOŃ Cezary 1981 M2 Gdańsk CTS-CzajaTrainingSystem Confirmed
336 NIERZWICKA Agnieszka 1986 K2 Skarszewy TRI STAROGARD GDAŃSKI Confirmed
337 USTOWSKI Przemysław 1977 M3 Borkowo USTeam Confirmed
338 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata 1977 K3 Gdansk CTS Czaja Training System Confirmed
339 SALINSKI Michal 1983 M2 kwidzyn TRAKTOR TEAM Confirmed
340 PULTOWICZ Łukasz 1983 M2 Gdynia Confirmed
341 ZŁOCH Aleksander 1996 M1 Gdynia Confirmed
342 ORŁOWSKI Piotr 1978 M3 Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL Confirmed
343 WIRWICKI Łukasz 1987 M2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Confirmed
344 DĘBICKI Artur 1968 M4 Gdynia Confirmed
345 NIEMCZUK Waldemar 1962 M4 Olsztyn Confirmed
346 TOMASIUK Karol 1975 M3 Mińsk Mazowiecki Confirmed
347 OLSZEWSKA Karina 1977 K3 Gdynia Confirmed
348 KUCIABA Jacek 1972 M3 Jagatowo PG. AQUA Confirmed
349 MAMCARZ Jarosław 1967 M4 Tczew TCSIR Confirmed
350 ZIELIŃSKI Marcin 1993 M1 Lubicz Górny Przystanek Piekuś Confirmed
351 SPRZĄCZKOWSKI Krzysztof 1969 M4 Gdańsk Sport-evo Confirmed
352 LEWANDOWSKI Marcin 1982 M2 Gdynia TRIDEA TEAM Confirmed
353 BORYNA Jarek 1965 M4 Gdańsk Confirmed
354 BUDZANOWSKI Paweł 1990 M1 Starogrd Gdański TRI stg Confirmed
355 OLSZEWSKI Adam 1971 M3 Gdynia Confirmed
356 KULESZA Mariusz 1977 M3 Gdańsk #CTS CzajaTrainingSystem/LIBERO Biuroserwis Confirmed
357 CZAUS Adam 1984 M2 Gdynia Turbinki.com.pl Confirmed
358 PEDRYCZ Hubert 1990 M1 Torun Toruński Klub Triathlonowy Confirmed
359 GRACZ Katarzyna 1984 K2 Lubichowo Confirmed
360 KOSMALA Maciej 1994 M1 Elbląg Czaja Training System Confirmed
361 SOSNOWSKI Jarosław 1972 M3 Tczew BIEGAJĄCY TCZEW Confirmed
362 SZKLARCZYK Michał 1990 M1 Warszawa Confirmed
363 NIEMCZUK Kamil 1984 M2 Olsztyn Team Dare2Tri / Fizjoterapia Mateusz Derlecki Confirmed
364 JANTA Marek 1981 M2 Gdańsk Smaruj Na Trening Confirmed
365 LAMEK Wojciech 1988 M2 Tczew Apator Metrix S.A. Confirmed
366 STOLAREK Weronika 1984 K2 Gdańsk ComplexSports/ Tri Ladies Confirmed
367 SZCZĘSNA Małgorzata 1987 K2 Gdynia TRI Ladies/ CompleXsports Triathlon Team Confirmed
368 DOBOSZ Michał 1976 M3 Gdynia CompleXsports Triathlon TEAM Confirmed
369 GORGOŃ Angelika 1987 K2 Gdańsk PowerHousePilatesStudio Confirmed
370 RUBAJ Adam 1974 M3 Kwidzyn KTS IRONMAN Confirmed
371 TRAWCZYŃSKI Jacek 1969 M4 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
372 SIEJAKOWSKI Michał 1979 M3 Kwidzyn NST/KTS IRONMAN Confirmed
373 BISKUPSKI Mariusz 1974 M3 susz UKS TRS SUSZ Confirmed
374 ŁOPACIŃSKI Tomasz 1978 M3 Gdańsk SPORTEVO Confirmed
375 KACZKOWSKA Katarzyna 1981 K2 Straszyn Confirmed
376 CIEPIELEWSKI Patryk 1990 M1 Tczew Dovista Active Team Confirmed
377 KALUKIN Krzysztof 1977 M3 Gdynia Complexsports Confirmed
378 ORŁOWSKI Artur 1977 M3 Rotmanka Confirmed
379 DAWIDOWSKI Marek 1989 M2 Kartuzy GPEC Runners Team Confirmed
380 KLUCZYK Artur 1994 M1 Elbląg Tomaszewicz Team Confirmed