Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #2 - Starogard Gd. - 1/8 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
AJTEL Jaroslaw 1976 M3 Gdansk LETJA TEAM Zatwierdzony
AMBROZIAK Krzysztof 1979 M3 Gdańsk Autopay Sports Team Zatwierdzony
AMBROZIAK Lesław 1977 M3 Gdańsk Sportevo Zatwierdzony
BACHORSKI Bogdan 1975 M3 Przasnysz Sun Race Rock Machin Zatwierdzony
BARCZEWSKI Marek 1989 M2 Toruń Romet Factory Team Nie potwierdzony
BISZEWSKI Andrzej 1970 M3 Gdynia Zatwierdzony
BOGULSKI Piotr 1988 M2 ZBLEWO TRI STG / KS SOKÓŁ ZBLEWO Nie potwierdzony
BOROWSKI Rafał 1979 M3 Warszawa MY RUN TO TRI Zatwierdzony
BORUTA Przemysław 1987 M2 Gdynia Borucik Tri Team Zatwierdzony
DEMBCZYŃSKI Michał 1993 M1 Gdańsk Zatwierdzony
DEMSKI Paweł 1987 M2 Owidz Zatwierdzony
FARAN Agata 2003 K0 SULMIN GTSulmin Zatwierdzony
FARAN Grzegorz 1972 M3 SULMIN GTSulmin Zatwierdzony
FELSKI Pawel 1990 M1 Starogard Gdański Dovista Activ team Zatwierdzony
GABRIEL Łukasz 1980 M2 Starogard Gdański Gabriel Brothers / TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
GABRIEL Patryk 1977 M3 Starogard Gdański Gabriel Brothers / TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
GAWIN Krzysztof 1992 M1 Warszawa Tri NEGU Zatwierdzony
GOC Julia 1997 K1 Kwidzyn KTS IRONMAN Zatwierdzony
GRAJEK Wojciech 1989 M2 Gdynia Sailors Zatwierdzony
IGNATOWICZ Andrzej 1974 M3 Warszawa Trucht Tarchomin Team Zatwierdzony
JAKUBOWSKA Monika 1969 K4 Gdańsk Complexports Zatwierdzony
JANKOWSKI Michał 1980 M2 Starogard Gdański Leśne Dziadki Zatwierdzony
JAROSIEWICZ Małgorzata 1979 K3 Gdańsk Zatwierdzony
JASION Robert 1991 M1 Łódź Only You Zatwierdzony
KACZMAREK Sławomir 1987 M2 Gdańsk Zatwierdzony
KADZIEWICZ Kamilla 1980 K2 Olsztyn PersonalTriathlon Zatwierdzony
KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta 1988 K2 Gdansk BIKE U UP / PZU Sport Team Zatwierdzony
KICZOR Damian 1985 M2 OLSZTYN TRI NEGU Zatwierdzony
KOLINSKI MATEUSZ 1980 M2 Kaliska Leśne Dziadki / KKB Zatwierdzony
KOŁOSOWSKI Kamil 1988 M2 Białystok Nadaktywni/Peleton.pl Zatwierdzony
KOTFIS Ryszard 1951 M5 Gdynia SP40-Gdynia Zatwierdzony
KULESZA Jolanta 1983 K2 Gdańsk CTS Czaja Training System Zatwierdzony
KURZAWSKI Miłosz 1990 M1 Gdańsk Autopay Sports Team Zatwierdzony
KWIATKOWSKI Grzegorz 1975 M3 Gdańsk F3Team Gdańsk Zatwierdzony
KWIDZIŃSKI Oskar 1995 M1 Gdynia Sharks Gdynia Zatwierdzony
LEMKE Krzysztof 1977 M3 Gdynia Gdyński Triathlon Zatwierdzony
LEMKE Leszek 1977 M3 Gdynia Gdyński Triathlon Zatwierdzony
LICHOTA Michał 1992 M1 gdańsk nieLICHO Zatwierdzony
LIŚKIEWICZ Maciej 1971 M3 Warszawa TRI-LISKI Zatwierdzony
LIŚKIEWICZ Monika 1972 K3 Warszawa TRI-LISKI Zatwierdzony
LUBIŃSKI Kamil 1992 M1 Gdynia Zatwierdzony
ŁASKI Marek 1980 M2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
MAKOWSKI Marcin 1981 M2 Gdynia Zatwierdzony
MARSZAŁEK Karina 1980 K2 Gdynia ENDURE Team Zatwierdzony
MAZIARCZYK Marek 1975 M3 Gdańsk SPORTEVO Zatwierdzony
MAZUR Michał 1970 M3 skarszewy Zatwierdzony
MEGIER Maciej 1992 M1 Tczew Apator Metrix S.A. Zatwierdzony
MICHALSKI Przemysław 1974 M3 Gdańsk 2 Morski Pułk Strzelców Zatwierdzony
MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ Marta 1976 K3 Gdynia Sienkiewicz Zatwierdzony
NAGELSKI Piotr 1987 M2 Gdańsk Zatwierdzony
NOWAK Ewelina 1987 K2 Białe Błota TriAmator Zatwierdzony
PAUL Krzysztof 1975 M3 Starogard Gdański Zatwierdzony
PEKRUL Wojciech 1993 M1 Gdańsk Między Treningami Zatwierdzony
PIECZKOWSKA Agnieszka 1978 K3 Dywity TriNEGU Zatwierdzony
PIEKUT Marcin 1974 M3 WEJHEROWO Wejherowska Akademia Biegania Zatwierdzony
PIERNICKI Krzysztof 1980 M2 Karczemki Endure Team Zatwierdzony
PODHORODECKI Arkadiusz 1967 M4 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Zatwierdzony
POGORZELSKI Maciej 1973 M3 Straszyn F3Team Zatwierdzony
PRABUCKI Piotr 1975 M3 Starogard Gdański filippides Starogard Gdański Zatwierdzony
ROSIŃSKI Marek 1969 M4 Brodnica MORS Brodnica Zatwierdzony
RÓŻALSKA Aleksandra 1978 K3 Elbląg ETT-Elbląg Triathlon Team Zatwierdzony
RUCIŃSKI Jakub 1975 M3 Sopot Bike U Up- Europell Zatwierdzony
SIENKIEWICZ Patryk 1972 M3 Gdynia Dream Tri Team Zatwierdzony
SKWIOT Jaroslaw 1984 M2 Pruszcz Gdański Zatwierdzony
SOLEK Mieczysław 1955 M5 Wejherowo NYPEL Reda Zatwierdzony
SOŁTANOWICZ Jacek 1973 M3 Gdańsk Zatwierdzony
SPRENGEL Grzegorz 1980 M2 Gdansk Leśne Dziadki / Lufthansa Systems Poland Active! / F3Team Zatwierdzony
SPRĘGA Aurelia 1976 K3 STAROGARD GDANSKI SKL FILIPPIDES Nie potwierdzony
STASIAK Krzysztof 1973 M3 Sopot Hellmann Triathlon Team Zatwierdzony
SZARMACH Grzegorz 1987 M2 Ocypel Szarmach team Zatwierdzony
SZARMACH Krzysztof 1968 M4 Starogard Gd TRI Starogard Gd. Zatwierdzony
SZARMACH Sylwia 1987 K2 Ocypel Szarmach team Zatwierdzony
SZATROWSKI Radosław 1985 M2 Gdynia Zatwierdzony
SZOT Dawid 1992 M1 Sztum Tri NEGU // Artneo Team Zatwierdzony
ŚLESICKI Rafał 1986 M2 Gdańsk Ostre TEAM Zatwierdzony
WALASIK Łukasz 1987 M2 Łódź Zatwierdzony
WIERZYŃSKI Damian 1988 M2 Bydgoszcz Eximo Extreme Team Zatwierdzony
WIŚNIEWSKI Krzysztof 1976 M3 Gdańsk Rozbiegani-Żychlin Zatwierdzony
WRZÓD Maciej 1980 M2 Kokoszkowy Leśne dziadki Zatwierdzony
ZAJK Michał 1990 M1 Reda Zatwierdzony
ZAJK Radosław 1983 M2 Gdynia Zatwierdzony
ZAKRZEWSKA Aneta 1991 K1 Starogard Gdański Zatwierdzony
ZAKRZEWSKI Dawid 1985 M2 Starogard Gdański TRI STG Zatwierdzony
ZAMARRIPA Karolina 2000 K1 Gdynia LKS Zorza Gdynia; NeuroSana Zatwierdzony
ZARĘBA Beata 1972 K3 Kaliska Niezrzeszona Zatwierdzony