Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy Ustka - dystans KRÓTKI - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
ASZKIŁOWICZ Marcin 1977 M3 Pucice ZAPP Warzymice Zatwierdzony
BARAŃSKA Katarzyna 1974 K3 Jerzmanowice Zatwierdzony
BASIŃSKI Paweł 1980 M2 Ustka USB Ustka Nie potwierdzony
BOREK Daniel 1982 M2 koszalin Zatwierdzony
CHLASTA Rafał 1977 M3 Chojnice TriTur Chojnice Zatwierdzony
CZAJKOWSKA-JEŻAK Agata 1982 K2 Ustka USB Ustka Nie potwierdzony
CZAJKOWSKI Paweł 1981 M2 Gdynia BCT TEAM Gdynia Nie potwierdzony
CZARNECKA Barbara 1982 K2 Słupsk Zatwierdzony
DAWIDOWSKA Magdalena 1978 K3 Bolesławice Nie potwierdzony
DĘGA Ryszard 1955 M5 Ustka Tupot Ustka Zatwierdzony
DOBOSIK Damian 1988 M2 Elbląg 3athlete Zatwierdzony
GĄSIOROWSKI Michał 1984 M2 Gdańsk DREAM TRI TEAM Zatwierdzony
GOŁGOWSKA Małgorzata 1975 K3 Ustka USB Ustka Nie potwierdzony
GÓRSKI Sławomir 1973 M3 Wejherowo Zatwierdzony
GRABOWICZ Jerzy 1947 M5 Ustka Klub Biegowy TUPOT Ustka Zatwierdzony
GREC Michał 1980 M2 suchy las Zatwierdzony
GRONDZIEWSKI Dariusz 1981 M2 Słupsk GVT Zatwierdzony
JABŁOŃSKI Jakub 1985 M2 Kłodawa KPP Koło Zatwierdzony
JAKUBOWSKA Agnieszka 1974 K3 Słupsk Zatwierdzony
JAROSIEWICZ Gosia 1979 K3 Gdańsk Zatwierdzony
JAROSIEWICZ Radek 1976 M3 Gdańsk Zatwierdzony
JASKUŁKE Irek 1973 M3 Puck ACTIVE TEAM PORTA Zatwierdzony
JAŻDZIEWSKI Dawid 1993 M1 Chojnice Tri Tur Chojnice Zatwierdzony
JUSZCZAK Krzysztof 1954 M5 Koszalin Zatwierdzony
KOMOSSA Anna 1976 K3 Gdańsk Zatwierdzony
KOWALSKI Krzysztof 1968 M4 Sopot HRmax Cross Team Zatwierdzony
KOZŁOWSKI Szymon 1983 M2 Ustka Zatwierdzony
KOZUB Tomasz 1983 M2 JEZIERZYCE Łosoś T.E.A.M. Zatwierdzony
KRAMEK Janusz 1962 M4 Siemianice STT "MARLIN" Zatwierdzony
KRIEGER Łukasz 1990 M1 Chojniczki H2Oshop.pl / Lange Tri Coach Zatwierdzony
KRZYŻANOWSKI Piotr 1991 M1 Gdynia Zatwierdzony
KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna 1973 M3 Ustka USB UStka Nie potwierdzony
KUNYSZ Tomasz 1969 M4 Bydlino Best Beasts Zatwierdzony
KWAŚNIAK Zdzisław 1960 M4 Słupsk TOYOTA KAWISBIKE TEAM Słupsk Zatwierdzony
ŁUNKIEWICZ Mateusz 1994 M1 Ustka Ustecka Szkoła Biegania Nie potwierdzony
MAJCHER Radosław 1977 M3 Szczecin Zatwierdzony
MANUSZAK Przemo 1983 M2 Kleczew Mocni Kleczew Zatwierdzony
MARSZAŁEK Karina 1980 K2 Gdynia ENDURE Team Zatwierdzony
MICHALAK Kamil 1989 M2 Słupsk Zatwierdzony
MUDŹ Anna 1993 K1 Ustka Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Zatwierdzony
OLEKSIUK Przemysław 1991 M1 Gryfino Zatwierdzony
OLSZEWSKA Karina 1977 K3 Gdynia Zatwierdzony
PAUL Przemysław 1967 M4 Poznań Zatwierdzony
PELA Hanna 1977 K3 USTKA USB Ustka Nie potwierdzony
PERCHALUK-MANDAT Joanna 1985 K2 Jastrzębie Zdrój Polarny Klub Sportowy Hornsund Zatwierdzony
PIEKUT Marcin 1974 M3 WEJHEROWO Wejherowska Akademia Biegania Zatwierdzony
PŁOTKA Emilia 1983 K2 Koszaslin Zatwierdzony
PŁOTKA Grzegorz 1982 M2 Koszalin Zatwierdzony
PTASZEK Tomasz 1983 M2 Gdynia SAILORS Zatwierdzony
RAKOCZY Paweł 1966 M4 Gdynia Jola & Paweł Biegiem Przez Życie Zatwierdzony
SIECIŃSKA Emila 1981 K2 Ustka USB Ustka Nie potwierdzony
SKOCZYŃSKA Renata 1982 K2 Ustka USB Ustka Nie potwierdzony
SKRZYPCZAK-ASZKIŁOWICZ Ania 1980 K2 Pucice ZAPP Warzymice Zatwierdzony
SKWIOT Jaroslaw 1984 M2 Pruszcz Gdański Zatwierdzony
SOLEK Mieczysław 1955 M5 Wejherowo NYPEL Reda Zatwierdzony
STELMASZUK Aneta 1979 K3 Siemianice Aktywna Fabryka Triathlonu Zatwierdzony
SWOREK Dawid 1988 M2 Poznań ZONE3 Team / #owocbiega Zatwierdzony
SZCZEPAŃSKI Darek 1960 M4 Wrocław Zatwierdzony
SZREDER Dawid 1978 M3 Chojnice Rowery Davebikes / Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
SZTYGIEL Joanna 1984 K2 Wejherowo Porta Active Team Zatwierdzony
SZTYGIEL Maciej 1974 M3 Wejherowo PORTA ACTIVE TEAM Zatwierdzony
SZULC Arkadiusz 1977 M3 Koszalin Mój Tri Świat Zatwierdzony
TRUSKOLAWSKA Ola 1976 K3 Gdynia LANGE TRI COACH Zatwierdzony
WAMKA Mateusz 2001 M1 Bydgoszcz SSP orka Iława Nie potwierdzony
WIELIKDZIEŃ Aleksandra 1997 K1 Słupsk Decathlon Słupsk Zatwierdzony
WOŹNIAK Jacek 1980 M2 Gdańsk PORTA ACTIVE TEAM Zatwierdzony
WOŹNIAK Monika 1980 K2 Siemianice Zatwierdzony
ZAJK Michał 1990 M1 Reda Zatwierdzony
ZAJK Radosław 1983 M2 Gdynia Zatwierdzony
ZARBOCK Krzysztof 1959 M5 PILA SPORTY WALKI PILA Zatwierdzony