Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy Ustka - dystans KRÓTKI - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
200 GRUŻEWSKA Martyna 1984 K2 SŁUPSK AKTYWNA FABRYKA TRIATHLONU Confirmed
201 GOSZ Marcin 1979 M3 LEBORK Endure Team Confirmed
202 RADCZUK Marcin 1981 M2 Tuchom Endure Team Confirmed
203 NURKOWSKI Marcin 1971 M3 Ustka USB USTKA Confirmed
204 RUTKOWSKI Marek 1983 M2 Słupsk Confirmed
205 BURANDT Magdalena 1980 K2 Olsztyn 3 life team Confirmed
206 FRYDRYSIAK Wojciech 1991 M1 Ustka Confirmed
207 BOGDANOWICZ Beata 1989 K2 Słupsk Bbl słupsk Confirmed
208 SEKUŁA Michał 1988 M2 Słupsk Aktywna Fabryka Confirmed
209 PACHOLCZYK Krzysztof 1988 M2 Słupsk Nordex Polska Confirmed
210 BIELSKI Adam 1965 M4 Elbląg Integracyjny Klub Sportowy ATAK Elbląg Confirmed
211 KOCEJKO Marek 1958 M5 Ustka USB Ustka Confirmed
212 LEMAŃSKA Katarzyna 1990 K1 Ustka USB Ustka Confirmed
213 BASIŃSKI Paweł 1980 M2 Ustka USB Ustka Confirmed
214 ŁUNKIEWICZ Mateusz 1994 M1 Ustka Ustecka Szkoła Biegania Confirmed
215 KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna 1973 K3 Ustka USB UStka Confirmed
216 STODOŁA Monika 1979 K3 USTKA USB USTKA Confirmed
217 KOZA Joanna 1985 K2 Ustka Ustecka Szkoła Biegania Confirmed
218 GALUS-BUCIOR Agnieszka 1974 K3 Gdynia Confirmed
219 OSKROBA Aleksandra 1984 K2 Słupsk Ustka na fali Confirmed
220 WIELIKDZIEŃ Aleksandra 1997 K1 Słupsk Decathlon Słupsk Confirmed
221 DAWIDOWSKA Magdalena 1978 K3 Bolesławice Confirmed
222 WOŹNIAK Monika 1980 K2 Siemianice Confirmed
223 BOREK Daniel 1982 M2 koszalin Confirmed
224 MUDŹ Anna 1993 K1 Ustka Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Confirmed
225 GOŁGOWSKA Małgorzata 1975 K3 Ustka USB Ustka Confirmed
226 SKOCZYŃSKA Renata 1982 K2 Ustka USB Ustka Confirmed
227 PELA Hanna 1977 K3 USTKA USB Ustka Confirmed
228 CZAJKOWSKA-JEŻAK Agata 1982 K2 Ustka USB Ustka Confirmed
229 SZULC Arkadiusz 1977 M3 Koszalin Mój Tri Świat Confirmed
230 KOZŁOWSKI Szymon 1983 M2 Ustka Confirmed
231 SZREDER Dawid 1978 M3 Chojnice Rowery Davebikes / Tripaka Przechlewo Confirmed
232 MARSZAŁEK Karina 1980 K2 Gdynia ENDURE Team Confirmed
233 STELMASZUK Aneta 1979 K3 Siemianice Aktywna Fabryka Triathlonu Confirmed
234 GREC Michał 1980 M2 suchy las Confirmed
235 PTASZEK Tomasz 1983 M2 Gdynia SAILORS Confirmed
236 JASKUŁKE Irek 1973 M3 Puck ACTIVE TEAM PORTA Confirmed
237 KRIEGER Łukasz 1990 M1 Chojniczki H2Oshop.pl / Lange Tri Coach Confirmed
238 MICHALAK Kamil 1989 M2 Słupsk Confirmed
239 SZTYGIEL Joanna 1984 K2 Wejherowo Porta Active Team Confirmed
240 SZTYGIEL Maciej 1974 M3 Wejherowo PORTA ACTIVE TEAM Confirmed
241 ZARBOCK Krzysztof 1959 M5 PILA SPORTY WALKI PILA Confirmed
242 WOŹNIAK Jacek 1980 M2 Gdańsk PORTA ACTIVE TEAM Confirmed
243 KRAMEK Janusz 1962 M4 Siemianice STT "MARLIN" Confirmed
244 PIEKUT Marcin 1974 M3 WEJHEROWO Wejherowska Akademia Biegania Confirmed
245 OLSZEWSKA Karina 1977 K3 Gdynia Confirmed
246 SWOREK Dawid 1988 M2 Poznań ZONE3 Team / #owocbiega Confirmed
247 KOZUB Tomasz 1983 M2 JEZIERZYCE Łosoś T.E.A.M. Confirmed
248 PŁOTKA Emilia 1983 K2 Koszaslin Confirmed
249 GÓRSKI Sławomir 1973 M3 Wejherowo Confirmed
250 JAROSIEWICZ Gosia 1979 K3 Gdańsk Confirmed
251 JAROSIEWICZ Radek 1976 M3 Gdańsk Confirmed
252 KOMOSSA Anna 1976 K3 Gdańsk Confirmed
253 OLEKSIUK Przemysław 1991 M1 Gryfino Confirmed
254 SKWIOT Jaroslaw 1984 M2 Pruszcz Gdański Confirmed
255 DOBOSIK Damian 1988 M2 Elbląg 3athlete Confirmed
256 PAKULSKI Marcin 1974 M3 Koszalin www.autoserwiskoszalin.pl Confirmed
257 SKRZYPCZAK-ASZKIŁOWICZ Ania 1980 K2 Pucice ZAPP Warzymice Confirmed
258 ASZKIŁOWICZ Marcin 1977 M3 Pucice ZAPP Warzymice Confirmed
259 DĘGA Ryszard 1955 M5 Ustka Tupot Ustka Confirmed
260 MAJCHER Radosław 1977 M3 Szczecin Confirmed
261 KWAŚNIAK Zdzisław 1960 M4 Słupsk TOYOTA KAWISBIKE TEAM Słupsk Confirmed
262 GRONDZIEWSKI Dariusz 1981 M2 Słupsk GVT Confirmed
263 JUSZCZAK Krzysztof 1954 M5 Koszalin Confirmed
264 GĄSIOROWSKI Michał 1984 M2 Gdańsk DREAM TRI TEAM Confirmed
265 JAŻDZIEWSKI Dawid 1993 M1 Chojnice Tri Tur Chojnice Confirmed
266 PAUL Przemysław 1967 M4 Poznań Confirmed
267 GRABOWICZ Jerzy 1947 M5 Ustka Klub Biegowy TUPOT Ustka Confirmed
268 ZAJK Michał 1990 M1 Reda Confirmed
269 JABŁOŃSKI Jakub 1985 M2 Kłodawa KPP Koło Confirmed
270 KRZYŻANOWSKI Piotr 1991 M1 Gdynia Confirmed
271 PERCHALUK-MANDAT Joanna 1985 K2 Jastrzębie Zdrój Polarny Klub Sportowy Hornsund Confirmed
272 JAKUBOWSKA Agnieszka 1974 K3 Słupsk Confirmed
273 CZARNECKA Barbara 1982 K2 Słupsk Confirmed
274 MANUSZAK Przemo 1983 M2 Kleczew Mocni Kleczew Confirmed
275 TRUSKOLAWSKA Ola 1976 K3 Gdynia LANGE TRI COACH Confirmed
276 SZCZEPAŃSKI Darek 1960 M4 Wrocław Confirmed
277 KUNYSZ Tomasz 1969 M4 Bydlino Confirmed
278 ZAJK Radosław 1983 M2 Gdynia Confirmed
279 CHLASTA Rafał 1977 M3 Chojnice TriTur Chojnice Confirmed
280 KOWALSKI Krzysztof 1968 M4 Sopot HRmax Cross Team Confirmed
281 BARAŃSKA Katarzyna 1974 K3 Jerzmanowice Confirmed
282 RAKOCZY Paweł 1966 M4 Gdynia Jola & Paweł Biegiem Przez Życie Confirmed
283 SOLEK Mieczysław 1955 M5 Wejherowo NYPEL Reda Confirmed
284 WOJTCZAK Grzegorz 1983 M2 Wrocław Confirmed
285 ŁUGOWSKI Oskar 1981 M2 Ustka Confirmed
286 MEYER Łukasz 1980 M2 Luzino LUK-CONNECT Racing Team Confirmed
287 KOPACZ Rafał 1983 M2 Koszalin Confirmed
288 KRZEMIŃSKI Jakub 1994 M1 Gdańsk Fundacja Jeppesena Confirmed
289 ŚLEDZIŃSKI Leszek 1987 M2 Warszawa Jednoślad.pl Confirmed
290 SZUMNY Dariusz 1973 M3 Wejherowo Luk-Connect Racing Team Confirmed
291 KREFFT Maria 2000 K1 Parchowo MLKS Baszta Bytów Confirmed
292 ORKWISZEWSKI Krzysztof 1984 M2 Gdynia Confirmed
293 TOKARSKI Bartosz 1989 M2 Gdynia SAILORS Confirmed
294 DAMPC Karol 1986 M2 Reda Bike U Up - Europell Confirmed
295 ZIEMANN Krzysztof 1976 M3 Wejherowo PORTA ACTIVE TEAM Confirmed