Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy Ustka - dystans DŁUGI - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
2 RYCHTER Wiesław 1954 M5 Elbląg BUCHALTER ELBLĄG Confirmed
3 STAŃCZYK Wojciech 1967 M4 Tczew Dovista Active Team / Biegający Tczew Confirmed
4 KOSEK Bartosz 1984 M2 Koszalin Confirmed
5 LASZCZYK Kasia 1984 K2 Siemianice AKTYWNA FABRYKA TRIATHLONU Confirmed
6 SAWYER Benjamin 1978 M3 slupsk aktywna fabryka Confirmed
7 PAWLAK Dezyderia 1980 K2 Gdynia CTS Confirmed
8 KOPER Mateusz 1988 M2 Tczew GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM Confirmed
9 KOZAK Monika 1992 K1 Kamień ITMZM Confirmed
10 SIECIŃSKI Emilian 1991 M1 Susz UKS TRS Susz Confirmed
11 MARKOWIAK Rafał 1979 M3 Łódź HTF Ludwik Sikorski Confirmed
12 JAKUBIAK Maciej 1981 M2 Słupsk Aktywna Fabryka Triathlonu Confirmed
13 TWAROWSKI Michal 1973 M3 Straszyn TRISPACE / JEPPESEN Confirmed
15 KAMINSKA-OLCZAK Marta 1981 K2 Gdansk Confirmed
16 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta 1988 K2 Gdansk BIKE U UP - PZU Sport Team Confirmed
17 POKORNY Edward 1948 M5 Ustka TUPOT Ustka Confirmed
18 BIEGAŁA Marek 1984 M2 Gdańsk Bike U Up - Europell Confirmed
19 CIESZYŃSKI Mariusz 1974 M3 Lębork BEAUTY-STUDIO LĘBORK Confirmed
20 WITTENBECK Patrycja 1993 K1 Wrocław ITMZM Confirmed
21 OLSZEWSKI Adam 1971 M3 Gdynia Confirmed
22 CHODOR Izabela 1981 K2 Gorzebądz TKKF Koszalin Confirmed
23 SANIGÓRSKI Krzysztof 1978 M3 Bydgoszcz Confirmed
24 DOBOSZ Michał 1976 M3 Gdynia CompleXsports Triathlon TEAM Confirmed
25 CHODOR Martyna 1983 K2 Koszalin TKKF Koszalin Confirmed
26 MICHALIK Michał 1991 M1 Kraków Nowa Huta Team Confirmed
27 OŁUBIEC Marta 1984 K2 Siemianice AKTYWNA FABRYKA TRIATHLONU Confirmed
28 MATULEWICZ Magdalena 1988 K2 Młynary 3athlete Confirmed
29 GROTA Mariusz 1980 M2 Słupsk Aktywna Fabryka Confirmed
30 MAŚLANKA Tomasz 1978 M3 Słupsk Aktywna Fabryka Triathlonu Confirmed
31 WILMONT Krzysztof 1987 M2 Słupsk Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce Confirmed
32 ZAWIEROWSKA Ewelina 1985 K2 Ustka Confirmed
33 NAPIERACZ Marta 1979 K3 GDYNIA Endure Team Confirmed
34 KUĆ Agnieszka 1981 K2 Lubań Tri Team Luban Confirmed
35 DOMINIK Wiesław 1965 M4 Swarzewo PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWO Confirmed
36 WOJTALIK Adrian 1989 M2 Słupsk Aktywna Fabryka Confirmed
37 USTOWSKI Przemysław 1977 M3 Borkowo USTeam Confirmed
38 MIASOJEDOW Bożena 1954 K5 Warszawa AKS POLONIA WARSZAWA Confirmed
39 BAREWSKI Bogdan 1954 M5 Warszawa Confirmed
40 RYBAK Remigiusz 1977 M3 Białe Błota Białe Błota Confirmed
41 KOPEĆ Kasia 1989 K2 Gdynia In Running Shoes Confirmed
42 PIETRASIK Przemysław 1980 M2 Słupsk Confirmed
43 CIEKLIŃSKI Jacek 1986 M2 Karlino FITaR Karlino Confirmed
44 STARZYŃSKI Adam 1976 M3 Nieporęt STARZYNSKI.COACH Confirmed
45 WIECZORKOWSKI Adam 1994 M1 Gdańsk Confirmed
46 KACZKOWSKA Katarzyna 1981 K2 Straszyn Confirmed
47 DYŚKO Wojciech 1984 M2 Słupsk Aktywna Fabryka Słupsk Confirmed
48 BLUJ Roman 1960 M4 Gdynia VO2max MTB Tem Confirmed
49 BIESIEKIERSKI Krzysztof 1973 M3 Olsztyn Drużyna Wilka Confirmed
50 BOGALECKI Marek 1957 M5 Gdańsk SAFE Sport Team Confirmed
51 WIECZORKOWSKI Adrian 1975 M3 Gdańsk Confirmed
52 KRAKOWSKI Jan 1994 M1 Gdynia Invictus 3City Confirmed
53 CZAPIŃSKI Michał 1982 M2 Reda EUROPELL - BIKE U UP Confirmed
54 BEDNARCZYK Arkadiusz 1976 M3 Gdynia JKLA JAWOR Confirmed