Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy Ustka - dystans DŁUGI - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
BAREWSKI Bogdan 1954 M5 Warszawa Zatwierdzony
BIEGAŁA Marek 1984 M2 Gdańsk Bike U Up - Europell Zatwierdzony
CHODOR Izabela 1981 K2 Gorzebądz TKKF Koszalin Zatwierdzony
CHODOR Martyna 1983 K2 Koszalin TKKF Koszalin Zatwierdzony
CIEKLIŃSKI Jacek 1986 M2 Karlino FITaR Karlino Zatwierdzony
CIESZYŃSKI Mariusz 1974 M3 Lębork BEAUTY-STUDIO LĘBORK Zatwierdzony
DOBOSZ Michal 1976 M3 Gdynia CompleXsports Triathlon TEAM Zatwierdzony
DOMINIK Wiesław 1965 M4 Swarzewo PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWO Zatwierdzony
GROTA Mariusz 1980 M2 Słupsk Aktywna Fabryka Zatwierdzony
HAUPA Wojciech 1971 M3 ustka usb Ustka Nie potwierdzony
JAKUBIAK Maciej 1981 M2 Słupsk Aktywna Fabryka Triathlonu Zatwierdzony
KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta 1988 K2 Gdansk BIKE U UP - PZU Sport Team Zatwierdzony
KAMINSKA-OLCZAK Marta 1981 K2 Gdansk Zatwierdzony
KOPACZ Rafał 1983 M2 Koszalin Zatwierdzony
KOPEĆ Kasia 1989 K2 Gdynia In Running Shoes Zatwierdzony
KOSEK Bartosz 1984 M2 Koszalin Zatwierdzony
KUĆ Agnieszka 1981 K2 Lubań Tri Team Luban Zatwierdzony
MARKOWIAK Rafał 1979 M3 Łódź HTF Ludwik Sikorski Zatwierdzony
MAŚLANKA Tomasz 1978 M3 Słupsk Aktywna Fabryka Triathlonu Zatwierdzony
MATULEWICZ Magdalena 1988 K2 Młynary 3athlete Zatwierdzony
MIASOJEDOW Bożena 1954 K5 Warszawa AKS POLONIA WARSZAWA Zatwierdzony
MICHALIK Michał 1991 M1 Kraków Nowa Huta Team Zatwierdzony
NAPIERACZ Marta 1979 K3 GDYNIA Endure Team Zatwierdzony
OLSZEWSKI Adam 1971 M3 Gdynia Zatwierdzony
OŁUBIEC Marta 1984 K2 Siemianice AKTYWNA FABRYKA TRIATHLONU Zatwierdzony
PIETRASIK Przemysław 1980 M2 Słupsk Zatwierdzony
POKORNY Edward 1948 M5 Ustka TUPOT Ustka Zatwierdzony
RADCZUK Marcin 1981 M2 Tuchom Endure Team Zatwierdzony
RYBAK Remigiusz 1977 M3 Białe Błota Białe Błota Zatwierdzony
SANIGÓRSKI Krzysztof 1978 M3 Bydgoszcz Zatwierdzony
STARZYŃSKI Adam 1976 M3 Nieporęt STARZYNSKI.COACH Zatwierdzony
TWAROWSKI Michal 1973 M3 Straszyn TRISPACE / JEPPESEN Zatwierdzony
USTOWSKI Przemysław 1977 M3 Borkowo USTeam Zatwierdzony
WILMONT Krzysztof 1987 M2 Słupsk Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce Zatwierdzony
WITTENBECK Patrycja 1993 K1 Wrocław ITMZM Zatwierdzony
WOJTALIK Adrian 1989 M2 Słupsk Aktywna Fabryka Zatwierdzony
ZAWIEROWSKA Ewelina 1985 K2 Ustka Zatwierdzony