Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy Rumia - MP Age Group - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
BAKALARZ Jarosław 1961 MAG55-59 Elbląg Zatwierdzony
BARCZEWSKI Marek 1989 MAG30-34 Toruń Romet Factory Team Nie potwierdzony
BETHKE Slawek 1989 MAG30-34 Bydgoszcz TriSpace Zatwierdzony
BISKUPSKI Cezary 1987 MAG30-34 Bydgoszcz Trispace Nie potwierdzony
CZĄSTKA Jacek 1961 MAG55-59 Gdynia Zatwierdzony
DOBOSZ Michal 1976 MAG40-44 Gdynia CompleXsports Triathlon TEAM Zatwierdzony
DOMINIK Wiesław 1965 MAG50-54 Swarzewo PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWO Nie potwierdzony
GOSZ Marcin 1979 MAG40-44 LEBORK Endure Team Zatwierdzony
GRĄŻAWSKI Piotr 1967 MAG50-54 Gdynia Grą Biegiem Rowerem Zatwierdzony
HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata 1977 KAG40-44 Gdansk CTS Czaja Training System Zatwierdzony
HERING Mateusz 1991 MAG25-29 Bytów TRI TEAM BYTÓW / Hering_triathlon Zatwierdzony
JARMOŁOWICZ Beata 1970 KAG45-49 Gdansk Dream Tri Team Zatwierdzony
JUNGLING Mirosław 1972 MAG45-49 Słupsk Hubert Król TEAM Zatwierdzony
JUNGLING Piotr 1969 MAG50-54 Kępice Zatwierdzony
JURKIEWICZ Mariusz 1979 MAG40-44 Inowrocław kobylarnia/bikeboys Nie potwierdzony
KACZKOWSKA Katarzyna 1981 KAG35-39 Straszyn Zatwierdzony
KLEPACKI Tomasz 1956 MAG60+ Warszawa KS Triathlon Rawa Zatwierdzony
KOPEĆ Kasia 1989 KAG30-34 Gdynia In Running Shoes Zatwierdzony
KOWALSKI Krzysztof 1968 MAG50-54 Sopot HRmax Cross Team Zatwierdzony
KRAWCZYK Kacper 1998 MAG20-24 Bełchatów Miejskie Centrum Sport Bełchatów Nie potwierdzony
MAKSYMIUK Piotr 1982 MAG35-39 Gdańsk Zatwierdzony
MARTYNOWICZ Maria 1972 KAG45-49 Brzoza TRISPACE Zatwierdzony
MARTYNOWICZ Michał 1972 MAG45-49 BRZOZA TRISPACE Zatwierdzony
MAZUREK Arkadiusz 1968 MAG50-54 ELBLĄG OPEN BALANCE Zatwierdzony
NAPIERACZ Marta 1979 KAG40-44 GDYNIA Endure Team Zatwierdzony
NAWRACAJ Michał 1986 MAG30-34 Jawor GVT Zatwierdzony
OWCZARZ Wojciech 1991 MAG25-29 Gdynia Niepodległe Królestwo Demptowa Zatwierdzony
PEKRUL Wojciech 1993 MAG25-29 Gdańsk Miedzy Treningami Zatwierdzony
RAKOCZY Paweł 1966 MAG50-54 Gdynia Jola & Paweł Biegiem Przez Życie Zatwierdzony
ROZINSKI Marcin 1987 MAG30-34 Tczew Nie potwierdzony
SIECIŃSKI Emilian 1991 MAG25-29 Susz UKS TRS Susz Nie potwierdzony
SOLEK Mieczysław 1955 MAG60+ Wejherowo NYPEL Reda Zatwierdzony
STAŃCZYK Wojciech 1967 MAG50-54 Tczew Dovista Active Team / Biegający Tczew Zatwierdzony
STARZYŃSKI Adam 1976 MAG40-44 Nieporęt STARZYNSKI.COACH Zatwierdzony
SZARMACHER Sebastian 1983 MAG35-39 Działdowo Szarmacher Zatwierdzony
SZYMCZAK Arkadiusz 1990 MAG25-29 Wałcz Drugi system11.pl Zatwierdzony
SZYMCZAK Krzysztof 1966 MAG50-54 Wałcz Drugi system11.pl Zatwierdzony
TRAWCZYŃSKI Jacek 1969 MAG50-54 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
TRUSKOLAWSKA Ola 1976 KAG40-44 Gdynia LANGE TRI COACH Zatwierdzony
WASIEK Miroslaw 1967 MAG50-54 Gdynia UKS-TRI-TEAM RUMIA Zatwierdzony
ZADROGA Piotr 1973 MAG45-49 Gdańsk Drink Team Nie potwierdzony
ZAJK Radosław 1983 MAG35-39 Gdynia Zatwierdzony