Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy Rumia - MP Age Group - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
101 JANKOWSKI Tomasz 1973 MAG45-49 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
102 ŻMICH-FÓRMANIAK Joanna 1976 KAG40-44 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
103 KAC Marek 1974 MAG45-49 Reda Endure Team Confirmed
104 KOPER Mateusz 1988 MAG30-34 Tczew GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM Confirmed
105 PIĘTKA Andrzej 1975 MAG40-44 Gostynin PTT DELTA Confirmed
106 MISZEWSKI Mateusz 1989 MAG30-34 Gdańsk CTS - Czaja Training System Confirmed
107 CZAPIŃSKI Michał 1982 MAG35-39 Reda EUROPELL - BIKE U UP Confirmed
108 SZYCA Renata 1976 KAG40-44 Bytów Biegam bo lubię Confirmed
109 WAŚKOWIAK Wojciech 1983 MAG35-39 Gdynia Confirmed
110 WAŚKOWIAK Agnieszka 1987 KAG30-34 Gdynia Confirmed
111 RUSAK Łukasz 1980 MAG35-39 Gdynia CzemuNie Gdynia Confirmed
112 SWIDERSKI Maksymilian 1998 MAG20-24 Warszawa Trinergy Team Confirmed
113 JÓŹWIAK Łukasz 1976 MAG40-44 Rumia Confirmed
114 LECH Michał 1988 MAG30-34 Warszawa AM Cycling Team Confirmed
115 ŚLEDZIŃSKI Leszek 1987 MAG30-34 Warszawa Jednoślad.pl Confirmed
116 KOSMALA Maciej 1994 MAG25-29 Elbląg Czaja Training System Confirmed
117 RUCIŃSKI Jakub 1975 MAG40-44 Sopot Bike U Up- Europell Confirmed
118 MAMCARZ Jarosław 1967 MAG50-54 Tczew TCSIR Confirmed
119 WRÓBLEWSKA Sylwia 1984 KAG35-39 Reda Confirmed
120 KUŚ Adam 1997 MAG20-24 Poznań UKS Cityzen_/BE3 Confirmed
121 KĘPKA Marcin 1981 MAG35-39 Gdańsk Dream Tri Team Confirmed
122 KREGIELEWSKI Miroslaw 1965 MAG50-54 Bojano Confirmed
123 CNOTA Janusz 1955 MAG60+ Gdynia UKS Tri-Team Rumia Confirmed
124 BRETT Tomasz 1962 MAG55-59 Koło MLUKS Triathlon Confirmed
125 ŁYŚ Daniel 1985 MAG30-34 Reda Nypel REDA Confirmed
126 ADAMCZAK Artur 1992 MAG25-29 Poznań SKS Oborniki Confirmed
127 PAŁASZ Edmund 1947 MAG60+ Rumia niepełnosprawny, 1 grupa, bieg o kulach Confirmed
128 MAREK Andrzej 1977 MAG40-44 Mława KROSS STAFF TEAM / TWISTER TEAM Confirmed
129 KRASNODĘBSKI Sebastian 1982 MAG35-39 Grudziądz TRI DIVISION Confirmed
130 AMBORSKI Rafał 1989 MAG30-34 Katowice Ratel Tri Team Confirmed
131 ADAMCZYK Maciej 1981 MAG35-39 Oborniki SKS Oborniki Confirmed
132 GNIOT Jacek 1971 MAG45-49 Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Confirmed
133 BOHATER Piotr 1978 MAG40-44 Wrocław VERPALIN Triathlon Team Confirmed
134 HORSTEN Peter 1969 MAG50-54 Gdansk Aspire Power Club Confirmed
135 MISZEWSKI Krzysztof 1981 MAG35-39 Gdańsk CTS - Czaja Training System / Dream Tri Team Confirmed
136 LEMKE Ewa 1992 KAG25-29 Gdynia Sportevo Confirmed
137 ZUBOWICZ Marek 1964 MAG55-59 Tuchom Drink Team Confirmed
138 ZADROGA Piotr 1973 MAG45-49 Gdańsk Drink Team Confirmed
139 IGIELSKI Armin 1975 MAG40-44 Grudziadz Tancia team Confirmed
140 CHMIELEWSKI Rafał 1974 MAG45-49 Grudziądz Olimpia/Wisła/Ruch Grudziądz Confirmed
141 DYRO Rafał 1979 MAG40-44 Gniew IDEAL PARAPETY Confirmed
142 RYCHTER Wiesław 1954 MAG60+ Elbląg BUCHALTER ELBLĄG Confirmed
143 AMBROZIAK Krzysztof 1979 MAG40-44 Gdańsk Autopay Sports Team Confirmed
144 KOPEĆ Konrad 1977 MAG40-44 Gdynia Confirmed
145 HALBRYT Maciej 1994 MAG25-29 Gdynia Sescom Sports Team Confirmed
146 DYBUK Marcin 1974 MAG45-49 Gdańsk Endure Team / Radio Gdańsk Confirmed
147 BARTNIK Łukasz 1978 MAG40-44 Gdynia Enzo Team Kołomański Rowery Confirmed
148 KULIK Jacek 1976 MAG40-44 GDYNIA KULIK&KUREK Confirmed
149 JANYGA-KULIK Karolina 1976 KAG40-44 Gdynia KULIK&KUREK Confirmed
150 TRZASKA Przemysław 1985 MAG30-34 Gdańsk Dream Tri Team Confirmed
151 GÓRA Krzysztof 1974 MAG45-49 Chodzież Confirmed
152 ZAWISTOWSKI Michał 1978 MAG40-44 Sulmin Smaruj na trening team Confirmed
153 SŁUPIK Tomasz 1993 MAG25-29 Warszawa Confirmed
154 SOBOTA Krzysztof 2000 MAG16-19 Bębnikąt SKS Oborniki Confirmed
155 KACZMAREK Sławomir 1987 MAG30-34 Gdańsk Confirmed
156 SKRZYCKI Lukasz 1980 MAG35-39 Gdynia Bike U Up Confirmed
157 KRZEMIŃSKI Jakub 1994 MAG25-29 Gdańsk Fundacja Jeppesena Confirmed
158 CHMIELEWSKI Tomasz 1965 MAG50-54 Bydgoszcz AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON Confirmed
159 SWINARSKI Maciej 1978 MAG40-44 Gdansk MotoSyberia Bike U Up Confirmed
160 CHIRK Robert 1974 MAG45-49 Bytów 1Liga Tri Team Bytów Confirmed
161 BOHN Zbigniew 1965 MAG50-54 Suchy Dwór Norda Active Team Confirmed
162 ZIĘBA Adam 1973 MAG45-49 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
163 POPŁAWSKI Jakub 1989 MAG30-34 Gdańsk BIKEUUP//weterynek.pl Confirmed
164 HABAJ Piotr 1981 MAG35-39 Gdynia Norda Active Team Confirmed
165 HOŃKO Przemysław 1984 MAG35-39 Elbląg 1 Liga TT Confirmed
166 ŁASZKIEWICZ Tadeusz 1956 MAG60+ koło MLUKS Triathlon Koło Confirmed
167 PIETRUSZKA Magdalena 1983 KAG35-39 DZIAŁDOWO Rozbiegane Działdowo Confirmed
168 JAKIMIUK Daniel 1993 MAG25-29 Szklarska Poręba Twister Team/ Natural EPO Confirmed
169 MATEJA Januszmichal 1957 MAG60+ Gdańsk Confirmed
170 JANUSZ Izabela 1994 KAG25-29 Środa Śląska Confirmed
171 ADAMCZYK Malgorzata 1973 KAG45-49 Oborniki SKS Oborniki Confirmed
172 RADCZUK Marcin 1981 MAG35-39 Tuchom Endure Team Confirmed
173 ZAGOŻDŻON Witold 1962 MAG55-59 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn Confirmed
174 CZECH Mariusz 1981 MAG35-39 Gdynia UKS TRI-TEAM RUMIA Confirmed
175 ZAKRZEWSKI Mariusz 1964 MAG55-59 Starogard Gdański DAMA Confirmed
176 ZAWIEROWSKA Ewelina 1985 KAG30-34 Ustka Confirmed
177 GIERES Waldemar 1968 MAG50-54 PŁOCK PTT DELTA Confirmed
178 GARBIEC Tomasz 1975 MAG40-44 Warszawa Varso Warszawa Targówek Confirmed
179 GOC Julia 1997 KAG20-24 Kwidzyn KTS IRONMAN Confirmed
180 GAJEWSKI Sebastian 1980 MAG35-39 Tartak Brzózki TRINERGY Confirmed
181 BOGALECKI Marek 1957 MAG60+ Gdańsk SAFE Sport Team Confirmed
182 OŻAROWSKI Paweł 1980 MAG35-39 Brańsk Confirmed
183 ZINIEWICZ Łukasz 1979 MAG40-44 Malbork Waniewski Coaching Confirmed
184 KOMOROWSKA Katarzyna 1981 KAG35-39 Rumia Confirmed
185 STANKIEWICZ Gracjan 1992 MAG25-29 Oborniki DT4YOU MTB TEAM Confirmed
186 MANUSZAK Przemo 1983 MAG35-39 Kleczew Mocni Kleczew Confirmed
187 ZIELIŃSKA Kinga 1996 KAG20-24 Gdansk Confirmed
188 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta 1988 KAG30-34 Gdansk BIKE U UP / PZU Sport Team Confirmed
189 BIEGAŁA Marek 1984 MAG35-39 Gdańsk Bike U Up - Europell Confirmed
190 PIEKARSKI Marek 1971 MAG45-49 Bydgoszcz Restauracja KING FU Bydgoszcz / TriSpace Confirmed
191 KUŚKA Adam 1992 MAG25-29 Rybnik Confirmed
192 OLSZEWSKI Adam 1971 MAG45-49 Gdynia Confirmed
193 OLSZEWSKA Karina 1977 KAG40-44 Gdynia Confirmed
194 GOŹDZIEWICZ Paweł 1977 MAG40-44 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Confirmed
195 SUSKA Arkadiusz 1979 MAG40-44 Gdynia 4YourBike Confirmed
196 ŻEBROWSKI Jędrzej 2000 MAG16-19 Ostróda Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team Confirmed
197 JARMOŁOWICZ Artur 1975 MAG40-44 Kiece Szymanowski Team Confirmed
198 WIATROWSKI Krzysztof 1991 MAG25-29 Gdynia KPW Gdynia Confirmed
199 SZYTTENHOLM Oliwier 1982 MAG35-39 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
200 MUSIAŁ Michał 1984 MAG35-39 Rumia KOMANDO FLAKI Confirmed
201 GRODZKI Marek 1975 MAG40-44 Gdańsk CTS Czaja Training System Confirmed
202 TRACZYK Pawel 1979 MAG40-44 susz tri team rumia Confirmed
203 HOFMAN Dariusz 1984 MAG35-39 Wałcz Goggle PAE Confirmed
204 DOBOSIK Damian 1988 MAG30-34 Elbląg 3athlete Confirmed
205 MATULEWICZ Magdalena 1988 KAG30-34 Młynary 3athlete Confirmed
206 KAFARSKA Urszula 1993 KAG25-29 Poznań SKS Oborniki Confirmed
207 PARACKI Tomasz 1992 MAG25-29 Sierakowice F3TEAM Confirmed
208 BUCHERT Piotr 1979 MAG40-44 Gdynia Gdynia Mewa Confirmed
209 MICHALIK Michał 1991 MAG25-29 Kraków Nowa Huta Team Confirmed
210 WRONKA Cezary 1986 MAG30-34 Gdańsk Bike U Up Confirmed
211 MENDEL Magdalena 1991 KAG25-29 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
212 JĘDRKOWIAK Piotr 1988 MAG30-34 Sierakowice Confirmed
213 ŁANIEC Marek 1966 MAG50-54 Gdańsk Confirmed
214 WOJNAR Robert 1976 MAG40-44 Toruń PACIFIC TORUŃ Confirmed
215 PIEKUT Marcin 1974 MAG45-49 WEJHEROWO Wejherowska Akademia Biegania Confirmed
216 OSTROWSKI Łukasz 1993 MAG25-29 Gdynia Invictus 3City Confirmed
217 ZASADA Grzegorz 1978 MAG40-44 Puck TRI-TEAM RUMIA Confirmed
218 OSTROWSKI Maciej 1996 MAG20-24 Gdynia Invictus 3City Confirmed
219 LIGENZA Zbigniew 1978 MAG40-44 Pruszcz Gdański Dream Tri Team Confirmed
220 BEDNARCZYK Tomasz 1987 MAG30-34 Gdynia Confirmed
221 GARDENER Jacek 1964 MAG55-59 Łowicz LKS Victoria Zabostów Confirmed
222 JURKIEWICZ Mariusz 1979 MAG40-44 Inowrocław Kobylarnia/BikeBoys Confirmed
223 SOBCZAK Marcin 1975 MAG40-44 Żołędowo TRISPACE Confirmed
224 KUBUSZEWSKI Michał 1983 MAG35-39 Wejherowo KOMANDO FLAKI Confirmed
225 WILMONT Krzysztof 1987 MAG30-34 Słupsk Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce Confirmed
226 IDKOWIAK Łukasz 1979 MAG40-44 Mosina KS IDMAR Traithlon Division Confirmed
227 BIELSKI Adam 1965 MAG50-54 Elbląg Integracyjny Klub Sportowy ATAK Elbląg Confirmed
228 BISKUPSKI Cezary 1987 MAG30-34 Bydgoszcz Trispace Confirmed
229 HERING Mateusz 1991 MAG25-29 Bytów TRI TEAM BYTÓW / Hering_triathlon Confirmed
230 NAPIERACZ Marta 1979 KAG40-44 GDYNIA Endure Team Confirmed
231 JUNGLING Piotr 1969 MAG50-54 Kępice Confirmed
232 BAKALARZ Jarosław 1961 MAG55-59 Elbląg Confirmed
233 NAWRACAJ Michał 1986 MAG30-34 Jawor GVT Confirmed
234 DOMINIK Wiesław 1965 MAG50-54 Swarzewo PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWO Confirmed
235 PEKRUL Wojciech 1993 MAG25-29 Gdańsk Miedzy Treningami Confirmed
236 MARTYNOWICZ Maria 1972 KAG45-49 Brzoza TRISPACE Confirmed
237 MARTYNOWICZ Michał 1972 MAG45-49 BRZOZA TRISPACE Confirmed
238 BARCZEWSKI Marek 1989 MAG30-34 Toruń Romet Factory Team Confirmed
239 KACZKOWSKA Katarzyna 1981 KAG35-39 Straszyn Confirmed
240 ZAJK Radosław 1983 MAG35-39 Gdynia Confirmed
241 JUNGLING Mirosław 1972 MAG45-49 Słupsk Hubert Król TEAM Confirmed
242 TRUSKOLAWSKA Ola 1976 KAG40-44 Gdynia LANGE TRI COACH Confirmed
243 STAŃCZYK Wojciech 1967 MAG50-54 Tczew Dovista Active Team / Biegający Tczew Confirmed
244 DOBOSZ Michał 1976 MAG40-44 Gdynia CompleXsports Triathlon TEAM Confirmed
245 GOSZ Marcin 1979 MAG40-44 LEBORK Endure Team Confirmed
246 KOPEĆ Kasia 1989 KAG30-34 Gdynia In Running Shoes Confirmed
247 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata 1977 KAG40-44 Gdansk CTS Czaja Training System Confirmed
248 CZĄSTKA Jacek 1961 MAG55-59 Gdynia Confirmed
249 SZARMACHER Sebastian 1983 MAG35-39 Działdowo Szarmacher Confirmed
250 OWCZARZ Wojciech 1991 MAG25-29 Gdynia Niepodległe Królestwo Demptowa Confirmed
251 WASIEK Miroslaw 1967 MAG50-54 Gdynia UKS TRI-TEAM RUMIA Confirmed
252 KOWALSKI Krzysztof 1968 MAG50-54 Sopot HRmax Cross Team Confirmed
253 KLEPACKI Tomasz 1956 MAG60+ Warszawa KS Triathlon Rawa Confirmed
254 SZYMCZAK Krzysztof 1966 MAG50-54 Wałcz Drugi system11.pl Confirmed
255 SZYMCZAK Arkadiusz 1990 MAG25-29 Wałcz Drugi system11.pl Confirmed
256 JARMOŁOWICZ Beata 1970 KAG45-49 Gdansk Dream Tri Team Confirmed
257 RAKOCZY Paweł 1966 MAG50-54 Gdynia Jola & Paweł Biegiem Przez Życie Confirmed
258 GRĄŻAWSKI Piotr 1967 MAG50-54 Gdynia Grą Biegiem Rowerem Confirmed
259 MAKSYMIUK Piotr 1982 MAG35-39 Gdańsk Confirmed
260 TRAWCZYŃSKI Jacek 1969 MAG50-54 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
261 STARZYŃSKI Adam 1976 MAG40-44 Nieporęt STARZYNSKI.COACH Confirmed
262 BETHKE Slawek 1989 MAG30-34 Bydgoszcz TriSpace Confirmed
263 SOLEK Mieczysław 1955 MAG60+ Wejherowo NYPEL Reda Confirmed
264 SONDEJ Dawid 2001 MAG16-19 Pustków Żurawski Triathlonowa Akademia Młodzieży Confirmed
265 KOWALSKA Angelika 1981 KAG35-39 Przyleki TriSpace Confirmed
266 REMISZEWSKI Paweł 1980 MAG35-39 Mielęcin 1 Liga Tri Team Bytów Confirmed
267 GORGOŃ Cezary 1981 MAG35-39 Gdańsk CTS-CzajaTrainingSystem Confirmed
268 WOJTCZAK Grzegorz 1983 MAG35-39 Wrocław Confirmed
269 BORCOWSKI Janusz 1965 MAG50-54 Gdynia weterynek.pl / Bike U Up Confirmed
270 JANIAK Paweł 1980 MAG35-39 Siedlce Triathlon Siedlce Club Confirmed
271 ZWOLINSKA Beata 1967 KAG50+ Gdynia BiankowskiTeam Confirmed
272 BIANKOWSKI Piotr 1975 MAG40-44 Rumia BiankowskiTeam Confirmed
273 ŁUGIEWICZ Przemysław 1980 MAG35-39 Gdańsk Confirmed
274 KOZŁOWSKI Daniel 1976 MAG40-44 Kwidzyn KTS IRONMAN KWIDZYN Confirmed
275 GÓRSKI Sławomir 1973 MAG45-49 Wejherowo UKS TRI-TEAM RUMIA Confirmed
276 JARLIŃSKA Bożena 1970 KAG45-49 Iława OrkaMasters Iława Confirmed
277 KUFEL Szymon 1990 MAG25-29 Świekatowo Confirmed
278 BLUJ Roman 1960 MAG55-59 Gdynia VO2max MTB Tem Confirmed
279 GRUSZCZYŃSKI Artur 1977 MAG40-44 Katowice SCS Osoz Racing Team Confirmed
280 KASZTELAN Radosław 1977 MAG40-44 Kwidzyn Kwidzyn Bike Racing Team Confirmed
281 MUS Sylwester 1981 MAG35-39 Dabrowka Krolewska Confirmed
282 BIESZK Julia 2002 KAG16-19 Rumia Uks Tri Team Rumia Confirmed
283 NIKEL Natalia 1997 KAG20-24 Susz Confirmed
284 FIGLER Iwona 1972 KAG45-49 Niemcz Trispace Confirmed
285 FAJKS Adam 1973 MAG45-49 Pogórze Rada Gminy Kosakowo Confirmed
286 KREFFT Maria 2000 KAG16-19 Parchowo MLKS Baszta Bytów Confirmed
287 MACULEWICZ Mateusz 1979 MAG40-44 Gdynia Multipower Polska Team Confirmed
288 REGULSKI Dariusz 1968 MAG50-54 Ostrołęka AGRO-METAL Ostrołęka Confirmed
289 CHMIELEWSKI Piotr 1978 MAG40-44 Warszawa Warsaw Masters Club Confirmed
290 KRAWCZYK Kacper 1998 MAG20-24 Bełchatów Miejskie Centrum Sport Bełchatów Confirmed
291 ANDRZEJEWSKI Marcin 1985 MAG30-34 Bydgoszcz 8brem Confirmed
292 KUBIŃSKI Jakub 1987 MAG30-34 Bydgoszcz Enea Bydgoszcz Triathlon Tem Confirmed
293 ZDUNEK Maciej 1979 MAG40-44 Gdańsk TRIATHLON TRÓJMIASTO /LABOSPORT Confirmed
294 KĄCKA Małgorzata 1990 KAG25-29 Zakopane CTS Confirmed
295 WOSTAL aleksander 1992 MAG25-29 Szprotawa GVT Confirmed
296 POPŁAWSKI Tadeusz 1965 MAG50-54 Gdańsk weterynek.pl/bikeuup Confirmed
297 DAMPC Karol 1986 MAG30-34 Reda Bike U Up - Europell Confirmed
298 TOMASIŃSKA Agnieszka 1983 KAG35-39 Gdynia Milky chan team Confirmed
299 DRABIK Marcin 1972 MAG45-49 Rotmanka Milky Chan Team Confirmed
300 HALSKA Ania 1984 KAG35-39 Cieszyn 1 Liga Triathlon Team Confirmed
301 BEDNAREK Patrycja 1984 KAG35-39 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
302 PILIUKH Marharyta 1996 KAG20-24 Bydgoszcz TRISPACE Confirmed
303 RULIŃSKI Przemysław 1986 MAG30-34 Gniew CTS Czaja Training System Confirmed
304 DABSKI Grzegorz 1978 MAG40-44 Gdańsk MajBIKE Team Confirmed
305 IWAN Dariusz 1992 MAG25-29 Zakopane Confirmed
306 MULARCZYK Jacek 1970 MAG45-49 Gdańsk Run Passion Team Confirmed
307 WAWRZYNIAK Marek 1972 MAG45-49 GDYNIA Confirmed
308 RUSAK Michal 1982 MAG35-39 Gdynia Ja Trenuje Confirmed
309 MUDŹ Anna 1993 KAG25-29 Ustka Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce Confirmed
310 KRAKOWSKI Jan 1994 MAG25-29 Gdynia Invictus 3City Confirmed
311 KOSTRA Magdalena 1979 KAG40-44 Gdynia Polska Północna Confirmed
312 DOBROLINSKI Daniel 1974 MAG45-49 Gdynia Polska Północna Confirmed