Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy Rumia - MP Elita, Młodzieżowcy, Juniorzy - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
1 ŁAWICKI Piotr 1995 OPEN M Obora MKS Polkowice Confirmed
2 KRAWCZYK Jacek 1996 M20 Poznań TRI-Team Rumia Confirmed
3 FORMELA Daniel 1986 OPEN M Gdynia KM Sport Pro Team Confirmed
4 KUSTER Sylwester 1985 OPEN M Dąbrowa Górnicza PROFI Team Confirmed
5 KALASZCZYNSKI Łukasz 1984 OPEN M Płock KM SPORT PRO TEAM Confirmed
6 DAMENTKA Kamil 1998 M20 Rumia TRI-Team Rumia Confirmed
7 SZYMANOWSKI Przemysław 1986 OPEN M Końskie SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE Confirmed
8 SZALA Tomasz 1990 OPEN M Nowa Iwiczna Profi Team Confirmed
9 GORYŃSKI Dawid 2000 M18 Susz UKS TRS Susz Confirmed
10 JARLIŃSKI Michał 1999 M20 Rumia TRI-Team Rumia Confirmed
11 RESZKE Paweł 1985 OPEN M Wejherowo UKS Tri-Team Rumia Confirmed
12 CHYŁKOWSKI Filip 2001 M18 Michałowice SPORTWISE Confirmed
13 BRUŹDZIAK Maciej 1998 M20 Borkowo UKS Dwójka Morena Gdańsk Confirmed
15 DZIK Szymon 2000 M18 Ilawa SSP ORKA ILAWA Confirmed
16 GRZYWACZ Maciej 2000 M18 Kraków WM Triself Confirmed
17 HORSTEN Dorian 2001 M18 Gdansk Tri Talent Team Confirmed
18 JEDNASZEWSKI Mikołaj 2001 M18 Olsztyn SSP Orka Iława Confirmed
20 KOZAK Karol 2000 M18 Elbląg ETT - Elbląg Triathlon Team Confirmed
21 KUCZMA Stanisław 2001 M18 Gortatowo AZS AWF Poznań Confirmed
22 OGRODNIK Maciek 1997 M20 Wrocław triwise Confirmed
23 POPŁAWSKI Jan 1993 OPEN M Ostrowiec Świętokrzyski Confirmed
24 SŁOMIŃSKI Sebastian 2000 M18 Świebodzice KS GVT Confirmed
25 WAMKA Mateusz 2001 M18 Bydgoszcz SSP orka Iława Confirmed
26 WOZIWODZKI Filip 2001 M18 Wrocław Triathlonowa Akademia Młodzieży Confirmed
27 KLINCEWICZ Adrian 1997 M20 Gorzów Wielkopolski KS Ironman Prodmar Szczecin Confirmed
28 KOWALSKI Kuba 2000 M18 Gniezno UKS G8 BIELANY Confirmed
31 CZEŚNIK Maria 1977 OPEN K Warszawa PROFI Team Confirmed
32 PYTEL Maria 1986 OPEN K Starachowice SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE Confirmed
33 PETTERS Klaudia 1999 K20 Bolesławiec TA Akwedukt Kielce Confirmed
34 BOHATER Paulina 2000 K18 Wrocław SSP ORKA IŁAWA Confirmed
35 BUŻYCKA Maja 2000 K18 Mława SSP Orka Iława/Twister Team Confirmed
36 KWAŚKIEWICZ Oliwia 1998 K20 Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice Confirmed
37 RUMIŃSKA Katarzyna 2000 K18 Malbork SSP ORKA Iława Confirmed
38 ZACHWIEJA Agata 2001 K18 Gniezno GTT DIAMENT Confirmed
39 ZYCH Natalia 2001 K18 Lublin UKS 51 LUBLIN Confirmed
40 OTWOROWSKA Małgorzata 1990 OPEN K Szczecin Ironman Prodmar/Trinergy Confirmed
41 WICHA Karolina 2001 K18 Ostrowiec Świętokrzyski TS AKWEDUKT KIELCE Confirmed