Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
Duathlon Energy Rumia 2019 - MP Elita, Młodzieżowcy, Juniorzy - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁAWICKI Piotr | 1995 | OPEN M | Obora | MKS Polkowice | Zatwierdzony |
2 | KRAWCZYK Jacek | 1996 | M20 | Poznań | TRI-Team Rumia | Zatwierdzony |
3 | FORMELA Daniel | 1986 | OPEN M | Gdynia | KM Sport Pro Team | Zatwierdzony |
4 | KUSTER Sylwester | 1985 | OPEN M | Dąbrowa Górnicza | PROFI Team | Zatwierdzony |
5 | KALASZCZYNSKI Łukasz | 1984 | OPEN M | Płock | KM SPORT PRO TEAM | Zatwierdzony |
6 | DAMENTKA Kamil | 1998 | M20 | Rumia | TRI-Team Rumia | Zatwierdzony |
7 | SZYMANOWSKI Przemysław | 1986 | OPEN M | Końskie | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE | Zatwierdzony |
8 | SZALA Tomasz | 1990 | OPEN M | Nowa Iwiczna | Profi Team | Zatwierdzony |
9 | GORYŃSKI Dawid | 2000 | M18 | Susz | UKS TRS Susz | Zatwierdzony |
10 | JARLIŃSKI Michał | 1999 | M20 | Rumia | TRI-Team Rumia | Zatwierdzony |
11 | RESZKE Paweł | 1985 | OPEN M | Wejherowo | UKS Tri-Team Rumia | Zatwierdzony |
12 | CHYŁKOWSKI Filip | 2001 | M18 | Michałowice | SPORTWISE | Zatwierdzony |
13 | BRUŹDZIAK Maciej | 1998 | M20 | Borkowo | UKS Dwójka Morena Gdańsk | Zatwierdzony |
15 | DZIK Szymon | 2000 | M18 | Ilawa | SSP ORKA ILAWA | Zatwierdzony |
16 | GRZYWACZ Maciej | 2000 | M18 | Kraków | WM Triself | Zatwierdzony |
17 | HORSTEN Dorian | 2001 | M18 | Gdansk | Tri Talent Team | Zatwierdzony |
18 | JEDNASZEWSKI Mikołaj | 2001 | M18 | Olsztyn | SSP Orka Iława | Zatwierdzony |
20 | KOZAK Karol | 2000 | M18 | Elbląg | ETT - Elbląg Triathlon Team | Zatwierdzony |
21 | KUCZMA Stanisław | 2001 | M18 | Gortatowo | AZS AWF Poznań | Zatwierdzony |
22 | OGRODNIK Maciek | 1997 | M20 | Wrocław | triwise | Zatwierdzony |
23 | POPŁAWSKI Jan | 1993 | OPEN M | Ostrowiec Świętokrzyski | Zatwierdzony | |
24 | SŁOMIŃSKI Sebastian | 2000 | M18 | Świebodzice | KS GVT | Zatwierdzony |
25 | WAMKA Mateusz | 2001 | M18 | Bydgoszcz | SSP orka Iława | Zatwierdzony |
26 | WOZIWODZKI Filip | 2001 | M18 | Wrocław | Triathlonowa Akademia Młodzieży | Zatwierdzony |
27 | KLINCEWICZ Adrian | 1997 | M20 | Gorzów Wielkopolski | KS Ironman Prodmar Szczecin | Zatwierdzony |
28 | KOWALSKI Kuba | 2000 | M18 | Gniezno | UKS G8 BIELANY | Zatwierdzony |
31 | CZEŚNIK Maria | 1977 | OPEN K | Warszawa | PROFI Team | Zatwierdzony |
32 | PYTEL Maria | 1986 | OPEN K | Starachowice | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE | Zatwierdzony |
33 | PETTERS Klaudia | 1999 | K20 | Bolesławiec | TA Akwedukt Kielce | Zatwierdzony |
34 | BOHATER Paulina | 2000 | K18 | Wrocław | SSP ORKA IŁAWA | Zatwierdzony |
35 | BUŻYCKA Maja | 2000 | K18 | Mława | SSP Orka Iława/Twister Team | Zatwierdzony |
36 | KWAŚKIEWICZ Oliwia | 1998 | K20 | Dąbrowa Górnicza | AZS AWF Katowice | Zatwierdzony |
37 | RUMIŃSKA Katarzyna | 2000 | K18 | Malbork | SSP ORKA Iława | Zatwierdzony |
38 | ZACHWIEJA Agata | 2001 | K18 | Gniezno | GTT DIAMENT | Zatwierdzony |
39 | ZYCH Natalia | 2001 | K18 | Lublin | UKS 51 LUBLIN | Zatwierdzony |
40 | OTWOROWSKA Małgorzata | 1990 | OPEN K | Szczecin | Ironman Prodmar/Trinergy | Zatwierdzony |
41 | WICHA Karolina | 2001 | K18 | Ostrowiec Świętokrzyski | TS AKWEDUKT KIELCE | Zatwierdzony |