Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy Rumia - MP Młodzików, Jun. Młodszych - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
51 KOPICZKO Maksymilian 2002 M16 Gizycko Orka Iława Confirmed
52 BOGUSIEWICZ Jakub 2002 M16 Iława SSP ORKA Iława Confirmed
53 BIEDRAWA Konrad 2002 M16 Rumia TRI-Team Rumia Confirmed
54 BIELIŃSKI Adam 2004 M14 GNIEZNO GTT DIAMENT GNIEZNO Confirmed
55 BRZÓSKA Jan 2005 M14 Kielce TS AKWEDUKT Kielce Confirmed
56 CHRZANOWSKI Jan 2003 M16 Gdańsk UKS Dwójka Morena Gdańsk Confirmed
57 CZAJKOWSKI Mateusz 2002 M16 Kraków SportWise Confirmed
58 FURMAN Maksym 2005 M14 SUSZ UKS TRS SUSZ Confirmed
59 GLEBA Jonasz 2003 M16 Gniezno GTT DIAMENT GNIEZNO Confirmed
60 MAZURKIEWICZ Tymon 2005 M14 Kielce TS Akwedukt Kielce Confirmed
61 HORSTEN Bastian 2003 M16 Gdansk Tri Talent Team Confirmed
62 ARMUŁA Karol 2005 M14 Kraków Sportwise Confirmed
63 HORSTEN Tymon 2005 M14 Gdansk Tri Talent Team Gdansk Confirmed
64 KOZACZKIEWICZ Marcel 2003 M16 Wrocław Triathlonowa Akademia Młodzieży Confirmed
65 KRZYŻYKOWSKI Jakub 2003 M16 GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN Confirmed
66 KULIK Kamil 2003 M16 Gdynia CTS Confirmed
67 KUŹMA Julian 2005 M14 Poznań UKS Lusowo Confirmed
68 ŁYZIŃSKI Michał 2002 M16 Iława SSP ORKA IŁAWA Confirmed
69 MAJORCZYK Bartosz 2004 M14 GNIEZNO GTT DIAMENT GNIEZNO Confirmed
70 MATUSEWICZ Michał 2002 M16 Jedlina-Zdrój KS GVT Confirmed
71 MIELKE Dawid 2002 M16 Bażanowice SportWise Confirmed
72 POWAŁKA Mateusz 2002 M16 Siedlce Triathlon Siedlce Club Confirmed
73 SZMIDT Miłosz 2002 M16 Brodnica Confirmed
74 TOMCZAK Maciej 2005 M14 Gniezno GTT DIAMENT Confirmed
75 ZINIEWICZ Emil 2005 M14 Malbork Confirmed
76 ZINIEWICZ Leon 2004 M14 Malbork Waniewski Coaching Confirmed
77 SZUMIEC Dominik 2002 M16 Jasło SWIM TRI RZESZÓW Confirmed
78 KŁOS Bartłomiej 2002 M16 Żołynia SWIM TRI RZESZÓW Confirmed
79 SIEMIANOWSKI Marcel 2003 M16 Susz UKS TRS SUSZ Confirmed
80 BUGAŁA Martyna 2002 K16 Lublin UKS 51 Lublin Confirmed
81 KOS Wiktoria 2005 K14 Morawica TS Akwedukt Kielce Confirmed
82 MŁYNARSKA Józefina 2003 K16 Kraków SPORTWISE Confirmed
83 OBUCHOWICZ Natasza 2003 K16 Raszyn Profi Team Confirmed
84 OKUNIEWSKA Julia 2004 K14 Ślęza Triathlonowa Akademia Młodzieży Confirmed
85 STASZCZYK Maja 2005 K14 Kielce TS Akwedukt Kielce Confirmed
86 STROIŃSKA Katarzyna 2002 K16 Oborniki SKS OBORNIKI Confirmed
87 WĄSIK Maja 2004 K14 Kraków SPORTWISE Confirmed
89 WIERZBICKA Łucja 2004 K14 Nowe Iganie Triathlon Siedlce Club Confirmed
90 WRÓBEL Wiktoria 2004 K14 Mińsk Mazowiecki KS Barakuda Mińsk Mazowiecki Confirmed
91 KĄKOLECKA Klaudia 2003 K16 Warszawa PROFI TEAM Confirmed
92 BAJ Joanna 2002 K16 Marcinkowice Triathlonowa Akademia Młodzieży Confirmed
93 ŚWISTERSKA Julia 2003 K16 Wrocław Triathlonowa Akademia Młodzieży Confirmed
94 DĄBKOWSKI Maciej 2004 M14 Grzmiąca MKP SZCZECINEK /7PRO Confirmed
95 BORYS Antoni 2004 M14 Szczecinek Miejski Klub Pływacki Szczecinek Confirmed
96 ZANIEWSKI Tomasz 2003 M16 Olsztyn WMKS Olsztyńska Szkółka triathlonu Confirmed
97 LISOWSKI Aleksy 2003 M16 Olsztyn WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu Confirmed
98 GRUSZCZYŃSKI Filip 2005 M14 Katowice niezrzeszony Confirmed
99 KOWALSKI Mateusz 2005 M14 Mosty UKS Tri-Team Rumia Confirmed