Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
Duathlon Energy Rumia 2019 - MP Młodzików, Jun. Młodszych - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
51 | KOPICZKO Maksymilian | 2002 | M16 | Gizycko | Orka Iława | Zatwierdzony |
52 | BOGUSIEWICZ Jakub | 2002 | M16 | Iława | SSP ORKA Iława | Zatwierdzony |
53 | BIEDRAWA Konrad | 2002 | M16 | Rumia | TRI-Team Rumia | Zatwierdzony |
54 | BIELIŃSKI Adam | 2004 | M14 | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | Zatwierdzony |
55 | BRZÓSKA Jan | 2005 | M14 | Kielce | TS AKWEDUKT Kielce | Zatwierdzony |
56 | CHRZANOWSKI Jan | 2003 | M16 | Gdańsk | UKS Dwójka Morena Gdańsk | Zatwierdzony |
57 | CZAJKOWSKI Mateusz | 2002 | M16 | Kraków | SportWise | Zatwierdzony |
58 | FURMAN Maksym | 2005 | M14 | SUSZ | UKS TRS SUSZ | Zatwierdzony |
59 | GLEBA Jonasz | 2003 | M16 | Gniezno | GTT DIAMENT GNIEZNO | Zatwierdzony |
60 | MAZURKIEWICZ Tymon | 2005 | M14 | Kielce | TS Akwedukt Kielce | Zatwierdzony |
61 | HORSTEN Bastian | 2003 | M16 | Gdansk | Tri Talent Team | Zatwierdzony |
62 | ARMUŁA Karol | 2005 | M14 | Kraków | Sportwise | Zatwierdzony |
63 | HORSTEN Tymon | 2005 | M14 | Gdansk | Tri Talent Team Gdansk | Zatwierdzony |
64 | KOZACZKIEWICZ Marcel | 2003 | M16 | Wrocław | Triathlonowa Akademia Młodzieży | Zatwierdzony |
65 | KRZYŻYKOWSKI Jakub | 2003 | M16 | GRĘBOCIN | KS SPRINT GRĘBOCIN | Zatwierdzony |
66 | KULIK Kamil | 2003 | M16 | Gdynia | CTS | Zatwierdzony |
67 | KUŹMA Julian | 2005 | M14 | Poznań | UKS Lusowo | Zatwierdzony |
68 | ŁYZIŃSKI Michał | 2002 | M16 | Iława | SSP ORKA IŁAWA | Zatwierdzony |
69 | MAJORCZYK Bartosz | 2004 | M14 | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | Zatwierdzony |
70 | MATUSEWICZ Michał | 2002 | M16 | Jedlina-Zdrój | KS GVT | Zatwierdzony |
71 | MIELKE Dawid | 2002 | M16 | Bażanowice | SportWise | Zatwierdzony |
72 | POWAŁKA Mateusz | 2002 | M16 | Siedlce | Triathlon Siedlce Club | Zatwierdzony |
73 | SZMIDT Miłosz | 2002 | M16 | Brodnica | Zatwierdzony | |
74 | TOMCZAK Maciej | 2005 | M14 | Gniezno | GTT DIAMENT | Zatwierdzony |
75 | ZINIEWICZ Emil | 2005 | M14 | Malbork | Zatwierdzony | |
76 | ZINIEWICZ Leon | 2004 | M14 | Malbork | Waniewski Coaching | Zatwierdzony |
77 | SERWIŃSKI Kacper | 2007 | M16 | Jasło | SWIM TRI RZESZÓW | Zatwierdzony |
78 | KŁOS Bartłomiej | 2002 | M16 | Żołynia | SWIM TRI RZESZÓW | Zatwierdzony |
79 | SIEMIANOWSKI Marcel | 2003 | M16 | Susz | UKS TRS SUSZ | Zatwierdzony |
80 | BUGAŁA Martyna | 2002 | K16 | Lublin | UKS 51 Lublin | Zatwierdzony |
81 | KOS Wiktoria | 2005 | K14 | Morawica | TS Akwedukt Kielce | Zatwierdzony |
82 | MŁYNARSKA Józefina | 2003 | K16 | Kraków | SPORTWISE | Zatwierdzony |
83 | OBUCHOWICZ Natasza | 2003 | K16 | Raszyn | Profi Team | Zatwierdzony |
84 | OKUNIEWSKA Julia | 2004 | K14 | Ślęza | Triathlonowa Akademia Młodzieży | Zatwierdzony |
85 | STASZCZYK Maja | 2005 | K14 | Kielce | TS Akwedukt Kielce | Zatwierdzony |
86 | STROIŃSKA Katarzyna | 2002 | K16 | Oborniki | SKS OBORNIKI | Zatwierdzony |
87 | WĄSIK Maja | 2004 | K14 | Kraków | SPORTWISE | Zatwierdzony |
89 | WIERZBICKA Łucja | 2004 | K14 | Nowe Iganie | Triathlon Siedlce Club | Zatwierdzony |
90 | RADOMIŃSKI Tomasz | 1974 | K14 | Mińsk Mazowiecki | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | Zatwierdzony |
91 | KĄKOLECKA Klaudia | 2003 | K16 | Warszawa | PROFI TEAM | Zatwierdzony |
92 | BAJ Joanna | 2002 | K16 | Marcinkowice | Triathlonowa Akademia Młodzieży | Zatwierdzony |
93 | ŚWISTERSKA Julia | 2003 | K16 | Wrocław | Triathlonowa Akademia Młodzieży | Zatwierdzony |
94 | DĄBKOWSKI Maciej | 2004 | M14 | Grzmiąca | MKP SZCZECINEK /7PRO | Zatwierdzony |
95 | BORYS Antoni | 2004 | M14 | Szczecinek | Miejski Klub Pływacki Szczecinek | Zatwierdzony |
96 | ZANIEWSKI Tomasz | 2003 | M16 | Olsztyn | WMKS Olsztyńska Szkółka triathlonu | Zatwierdzony |
97 | LISOWSKI Aleksy | 2003 | M16 | Olsztyn | WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu | Zatwierdzony |
98 | GRUSZCZYŃSKI Filip | 2005 | M14 | Katowice | niezrzeszony | Zatwierdzony |
99 | KOWALSKI Mateusz | 2005 | M14 | Mosty | UKS Tri-Team Rumia | Zatwierdzony |