Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy Gniewino - MP Age Group - Participants:

Number Full name Birth year Category City Club Status
100 RESZKE Paweł 1985 MAG30-34 Wejherowo UKS Tri-Team Rumia Confirmed
101 GOSZ Marcin 1979 MAG40-44 LEBORK Endure Team Confirmed
102 PYŚ Mateusz 1986 MAG30-34 Władysławowo BlueApart Team Confirmed
103 KRAWCZYK Kacper 1998 MAG20-24 Bełchatów Miejskie Centrum Sportu Confirmed
104 WARCZAK Katarzyna 1980 KAG35-39 bydgoszcz TEAMOCHAL Confirmed
105 PIEKARSKI Marek 1971 MAG45-49 Bydgoszcz Fides-Travel Bydgoszcz Confirmed
106 BŁAŻUK Jarosław 1979 MAG40-44 Gdynia Confirmed
107 CZAJKOWSKI Paweł 1981 MAG35-39 Gdynia BCT TEAM Gdynia Confirmed
108 TRUSKOLAWSKA Ola 1976 KAG40-44 Gdynia LANGE TRI COACH Confirmed
109 DOBOSZ Michał 1976 MAG40-44 Gdynia CompleXsports Triathlon TEAM Confirmed
110 BADOWSKA Marzena 1976 KAG40-44 Szczecin Puszcze Team Confirmed
111 KUŚKA Adam 1992 MAG25-29 Gdańsk AZS AWF KATOWICE/ YnoTrener Confirmed
112 KOZAKIEWICZ Ireneusz 1978 MAG40-44 Kwidzyn Kwidzyn Biega Confirmed
113 GOC-KOZAKIEWICZ Marta 1975 KAG40-44 KWIDZYN Kwidzyn Biega Confirmed
114 KRIEGER Łukasz 1990 MAG25-29 Chojniczki H2Oshop.pl / Lange Tri Coach Confirmed
115 GIEŁDA Magdalena 1972 KAG40-44 OSTRÓW WIELKOPOLSKI KS PETRONELKA PRUŚLIN Confirmed
116 OCHAL Pawel 1981 MAG35-39 Bydgoszcz TEAMOCHAL/ASICS FRONTRUNNER Confirmed
117 ŁASZKIEWICZ Tadeusz 1956 MAG60+ koło MLUKS Triathlon Koło Confirmed
118 CHODOR Martyna 1983 KAG35-39 Koszalin TKKF Koszalin Confirmed
119 GARDENER Jacek 1964 MAG55-59 Łowicz LKS Victoria Zabostów Confirmed
120 PIETRASIK Przemysław 1980 MAG35-39 Słupsk Confirmed
121 KLEPACKI Tomasz 1956 MAG60+ Warszawa KS Triathlon Rawa Confirmed
122 WARCZAK Piotr 1976 MAG40-44 Bydgoszcz TEAMOCHAL Confirmed
123 MAKOWICZ Józef 1956 MAG60+ ŻARY SAIN-GOBAIN SQUAD Confirmed
124 ZAKRZEWSKI Mariusz 1964 MAG55-59 Starogard Gdański DAMA Confirmed
125 BRETT Tomasz 1962 MAG55-59 Koło MLUKS Triathlon Confirmed
126 CZAJKOWSKI Bartosz 1992 MAG25-29 Zielona Góra BCtri.pl Confirmed
127 WŁODARCZYK Piotr 1979 MAG40-44 Poznań BUDCHEM Confirmed
128 PALUCH Mirosław 1964 MAG55-59 Oborniki BUDCHEM Confirmed
129 WOSTAL aleksander 1992 MAG25-29 Szprotawa GVT Confirmed
130 FURMANEK Piotr 1979 MAG40-44 Środa Wielkopolska SZNEKA RUNNERS TEAM Confirmed
131 DZIWOSZ Paweł 1984 MAG35-39 Malbork Beztlenowi Malbork Confirmed
132 BAKALARZ Jarosław 1961 MAG55-59 Elbląg Orzeł Elbląg Confirmed
133 RYCHTER Wiesław 1954 MAG60+ Elbląg BUCHALTER ELBLĄG Confirmed
134 BARTKOWIAK Dariusz 1965 MAG50-54 OSTRÓW WIELKOPOLSKI KS MARATON OSTRÓW WLKP. Confirmed
135 ZELEWSKA Marta 1977 KAG40-44 gdynia MEWA Gdynia Confirmed
136 CHODOR Izabela 1981 KAG35-39 Gorzebądz TKKF Koszalin Confirmed
137 AMBORSKI Rafał 1989 MAG30-34 Katowice Confirmed
138 SZULC Arkadiusz 1977 MAG40-44 Koszalin Dare2Tri Confirmed
139 KUCAL Ryszard 1965 MAG50-54 Koło Mluks Triathlon Koło Confirmed
140 GRĄŻAWSKI Piotr 1967 MAG50-54 Gdynia Grą Biegiem Rowerem Confirmed
141 KŁYSZEJKO Magdalena 1979 KAG40-44 Szczecin PUSZCZA TEAM Confirmed
142 WESTFAL Jacek 1973 MAG45-49 Trzcianka KS Ironman CS Polska Confirmed
143 MAJCHER Radosław 1977 MAG40-44 Szczecin Puszcza Team Szczecin Confirmed
144 KOSOBUCKI Rafał 1985 MAG30-34 Gdańsk Gdańsk Confirmed
145 URBANIAK Jedrzej 1981 MAG35-39 Kosakowo Confirmed
146 JELSKA Elżbieta 1987 KAG30-34 BIAŁYSTOK Confirmed
147 MACIOROWSKI Michał 1986 MAG30-34 BIAŁYSTOK Confirmed
148 ZAWIEROWSKA Ewelina 1985 KAG30-34 Ustka Confirmed
149 DĘGA Ryszard 1955 MAG60+ Ustka Tupot Ustka Confirmed
150 RĘBISZ Krystian 1977 MAG40-44 złotoryja Złotoryja Confirmed
151 JUSZCZAK Krzysztof 1954 MAG60+ Koszalin Confirmed
152 WIŚNIEWSKI Tomasz 1974 MAG45-49 Poznań SA PSP Confirmed
153 GNIECH Monika 1976 KAG40-44 GDYNIA PRZYCHODNIA ORŁOWO Sp. Z.O.O Confirmed
154 BOGALECKI Marek 1957 MAG60+ Gdańsk SAFE Sport Team Confirmed
155 MAZUREK Arkadiusz 1968 MAG50-54 ELBLĄG OPEN BALANCE Confirmed
156 LEWICKI Jacek 1992 MAG25-29 Zielona Góra Confirmed
157 KUŚ Adam 1997 MAG20-24 Poznań UKS Cityzen_/BE3 Confirmed
158 BŁONIARZ Mirosław 1975 MAG40-44 Szczecin Puszcza Team Szczecin Confirmed
159 WAJS Anna 1995 KAG20-24 Gdynia Confirmed
160 BŁONIARZ Anna 1975 KAG40-44 Szczecin Puszcza Team Szczecin Confirmed
161 STARZYŃSKI Adam 1976 MAG40-44 Nieporęt STARZYNSKI.COACH Confirmed
162 SOLEK Mieczysław 1955 MAG60+ Wejherowo NYPEL Reda Confirmed
163 RAKOCZY Paweł 1966 MAG50-54 Gdynia Jola & Paweł Biegiem Przez Życie Confirmed
164 KOPEĆ Kasia 1989 KAG30-34 Gdynia In Running Shoes Confirmed
165 STAŃCZYK Wojciech 1967 MAG50-54 Tczew Dovista Active Team / Biegający Tczew Confirmed
166 BARCZEWSKI Marek 1989 MAG30-34 Toruń Romet Factory Team Confirmed
167 KOPER Mateusz 1988 MAG30-34 Tczew GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM Confirmed
168 JURKIEWICZ Mariusz 1979 MAG40-44 Inowrocław Kobylarnia/BikeBoys Confirmed
169 WILMONT Krzysztof 1987 MAG30-34 Słupsk Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce Confirmed
170 DOMINIK Wiesław 1965 MAG50-54 Swarzewo PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWO Confirmed
171 BIEGAŁA Marek 1984 MAG35-39 Gdańsk Bike U Up - Europell Confirmed
172 MATULEWICZ Magdalena 1988 KAG30-34 Młynary 3athlete Confirmed
173 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta 1988 KAG30-34 Gdansk BIKE U UP / PZU Sport Team Confirmed
174 DOBOSIK Damian 1988 MAG30-34 Elbląg 3athlete Confirmed
175 KUBIŃSKI Jakub 1987 MAG30-34 Bydgoszcz Enea Bydgoszcz Triathlon Tem Confirmed
176 WOJCIECHOWSKA Monika 1989 KAG30-34 KOŁO Mluks Triathlon KOŁO Confirmed
177 JAŻDZIEWSKI Dawid 1993 MAG25-29 Chojnice Tri Tur Chojnice & H2O Shop.pl Confirmed
178 KOWALSKI Krzysztof 1968 MAG50-54 Sopot HRmax Cross Team Confirmed
179 LEPA-ROMAN Magdalena 1978 KAG40-44 Bolszewo Przecinak77 Confirmed
180 BIELSKI Adam 1965 MAG50-54 Elbląg Integracyjny Klub Sportowy ATAK Elbląg Confirmed
181 GWARDJAK Szymon 1993 MAG25-29 Lidzbark Warmiński Confirmed
182 BLUJ Roman 1960 MAG55-59 Gdynia VO2max MTB Tem Confirmed
183 MUDŹ Anna 1993 KAG25-29 Ustka Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce Confirmed
184 CHLASTA Rafał 1977 MAG40-44 Chojnice TriTur Chojnice Confirmed
185 KRAMEK Michał 1989 MAG30-34 Słupsk CSMW USTKA Confirmed
186 TWAROWSKI Michal 1973 MAG45-49 Straszyn TRISPACE / JEPPESEN Confirmed
187 WITKOWSKI Mikołaj 1990 MAG25-29 Poznań GK Elektro Confirmed
188 FOLWARSKI Marcin 1982 MAG35-39 Gdańsk GZHM Confirmed
189 PIEKARSKI Rafał 1996 MAG20-24 Opoczno DOTFIZJO Confirmed
190 WOJNAR Robert 1976 MAG40-44 Toruń PACIFIC NESTLE TORUŃ Confirmed
191 WEISS Claudia 1996 KAG20-24 Szczecin Weiss Woronecki biuro podróży / ZPSB Confirmed
192 MISIASZEK Janusz 1958 MAG60+ Kędzierzyn- Koźle LABOSPORT TEAM Confirmed
193 KRZEMIŃSKI Jakub 1994 MAG25-29 Gdańsk Fundacja Jeppesena - bike u up Confirmed
194 ZUJKO Kinga 1996 KAG20-24 Białystok Szala Coach / Nadaktywni Confirmed
195 CZAPIŃSKI Michał 1982 MAG35-39 Reda EUROPELL - BIKE U UP Confirmed
196 MIZIARSKI Paweł 1990 MAG25-29 Reda TORUS- FUNDACJA JEPPESENA Confirmed
197 GÓRSKI Sławomir 1973 MAG45-49 Wejherowo UKS TRI-TEAM RUMIA Confirmed
198 ŚLEDZIŃSKI Leszek 1987 MAG30-34 Warszawa Jednoślad.pl Confirmed
199 SŁUPIK Tomasz 1993 MAG25-29 Warszawa Confirmed
200 PAWLAK Dezyderia 1980 KAG35-39 Gdynia CTS Confirmed
201 WOŹNIAK Jakub 1990 MAG25-29 Kraków Dotfizjo Confirmed
202 PUNPUR Marcin 1980 MAG35-39 Ostróda ALA TEAM Confirmed
203 POLOCZEK Katarzyna 1990 KAG25-29 Krakow Confirmed
204 KOWALSKA Agnieszka 1994 KAG25-29 Wejherowo UKS TRI TEAM RUMIA Confirmed
205 LENZ Magdalena 1988 KAG30-34 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Confirmed
206 JANUSZ Izabela 1994 KAG25-29 Środa Śląska Confirmed
207 HALSKA Ania 1984 KAG35-39 Cieszyn Endure Team Confirmed
KĄCKI Karol 1979 MAG40-44 Warszawa Not confirmed
KREFFT Maria 2000 KAG20-24 Parchowo MLKS Baszta Bytów Not confirmed
STANISZEWSKI Krzysztof 1986 MAG30-34 Malbork SPORTEVO Not confirmed